Ajax na akciji
Proizvodi marke Ajax su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Metro i Plodine. Ukupno 5 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: AJAX SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE PODOVA (1 l) u Metro za 2,34 €, odnosno 2,34 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | AJAX SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE PODOVA · 1 l | 2,34 € | 2,34 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Plodine | AJAX Sprej za čišćenje odabrane vrste 500 - 750 ml · 500 - 750 ml | 1,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AJAX SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE PODOVA · 1 l uz karticu | Metro | 2,34 € | 3,69 € | −37% | 2,34 €/l | do 15. 10. 2026. |
| AJAX STAKLO · 750 ml uz karticu | Metro | 2,36 € | 3,15 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| AJAX STAKLO · 750 ml uz karticu | Metro | 2,41 € | 3,21 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| AJAX STAKLO · 750 ml uz karticu | Metro | 2,50 € | 3,33 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| AJAX Sprej za čišćenje odabrane vrste 500 - 750 ml · 500 - 750 ml | Plodine | 1,99 € | 3,99 € | −50% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| AJAX Crystal · 750ml | Vrutak | 1,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AJAX Sredstva za čišćenje podova, više vrsta · 1 l | Metro | 2,34 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AJAX Sredstvo za čišćenje razne vrste · 1 l | Kaufland | 1,84 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| AJAX Sredstvo za čišćenje kupaonice + sredstvo za čišćenje stakla · 750 ml + 750 ml | Lidl | 5,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Sredstvo Ajax Cristal · 750 ml | Boso | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| AJAX Spreyevi za čišćenje odabrane vrste · 600 - 750 ml | Plodine | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AJAX Sprejevi za čišćenje odabrane vrste · 600 - 750 ml | Plodine | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Ajax Sredstvo za čišćenje floral fiesta · 1 l | NTL | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AJAX Sredstvo za čišćenje spring flowers · 1000ml | Pivac | 2,39 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Ajax Sredstvo za čišćenje podova · 1 L | Tommy | 1,89 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Ajax Floral Fiesta sredstvo za čišćenje Lilac Breeze · 1 l | dm | 1,75 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| AJAX Sredstvo za pranje poda odabrane vrste · 1 l | Plodine | 1,84 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| AJAX Sprej za čišćenje · 500 ml shower | Metro | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.