Ajvar na akciji
Ajvar je ovaj tjedan na akciji u 4 trgovine: Metro, NTL, SPAR i Plodine. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: ARO Ajvar blagi (680 g) u Metro za 2,36 €, odnosno 3,47 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | ARO Ajvar blagi · 680 g | 2,36 € | 3,47 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| NTL | Zorela Ajvar blagi, ljuti · 680 g | 2,49 € | 3,66 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | SPAR Ajvar blagi ili ljuti · 550 g | 4,99 € | 9,07 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | Podravka Ajvar, blagi ili ljuti · 350 g | 1,95 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ARO Ajvar blagi · 680 g uz karticu | Metro | 2,36 € | −11% | 3,47 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Zorela Ajvar blagi, ljuti · 680 g | NTL | 2,49 € | 3,66 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| SPAR Ajvar blagi ili ljuti · 550 g | SPAR | 4,99 € | 6,32 € | −21% | 9,07 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Podravka Ajvar, blagi ili ljuti · 350 g | Plodine | 1,95 € | 2,49 € | −21% | do 06. 10. 2026. | |
| Podravka Ajvar blagi ili ljuti 350 g · 350 g | Plodine | 1,95 € | 2,49 € | −21% | do 06. 10. 2026. | |
| Blagi ili ljuti Domaći ajvar Zvijezda uz karticu | SPAR | 6,69 € | 8,59 € | −22% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| PODRAVKA Ajvar ljuti · 690 g | Trgovina Krk | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ADRIA AJVAR · 580g | Vrutak | 12,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Ajvar blagi ili ljuti · 680 g | Kaufland | 2,19 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| CAMPO Domaći ajvar blagi ili ljuti · 300 g | Plodine | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| PODRAVKA Ajvar · 195 g | Studenac | 1,45 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Ajvar blagi ili ljuti · 350 g | Kaufland | 1,59 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CAMPO Ajvar · 540 g | Plodine | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CAMPO Ajvar blagi · 540 g | Plodine | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PODRAVKA Ajvar blagi/ljuti · 350g | Pivac | 0,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PODRAVKA Ajvar · 690 g | Lidl | 2,65 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Podravka Ajvar · 350 g | Tommy | 1,95 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Podravka Ajvar ljuti, blagi · 350 g | Studenac | 1,95 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| S-BUDGET Ajvar · 680 g | SPAR | 2,35 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Zorela Ajvar domaći blagi · 360 g | NTL | 2,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Alora Ajvar domaći Blagi · 310 g | Trgovina Krk | 2,99 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BAKINA TAJNA Domaći ajvar blagi, ljuti upržen ili lutenica · 300 g | Kaufland | 3,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.