Arf na akciji
Proizvodi marke Arf su ovaj tjedan na akciji u 4 trgovine: Metro, Ribola, Bipa i Boso. Ukupno 15 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: ARF SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE STAKLA antistatic (650 ml) u Metro za 1,28 €, odnosno 1,97 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | ARF SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE STAKLA antistatic · 650 ml | 1,28 € | 1,97 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Ribola | ARF Sredstvo za čišćenje stakla i staklenih površina · 650 ml | 1,59 € | 2,46 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Bipa | ARF Tekuće abrazivno sredstvo za čišćenje, odabrane vrste · 400 ml | 1,45 € | 3,63 €/l | do 14. 10. 2026. |
| Boso | Arf Sredstvo Blic | 2,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ARF SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE STAKLA antistatic · 650 ml uz karticu | Metro | 1,28 € | 1,97 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| ARF SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE STAKLA antistatic · 650 ml uz karticu | Metro | 1,30 € | 2,00 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| ARF SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE STAKLA antistatic · 650 ml uz karticu | Metro | 1,35 € | 2,08 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| ARF Sredstvo za čišćenje stakla i staklenih površina · 650 ml | Ribola | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 2,46 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ARF CREAM · 400 ml uz karticu | Metro | 1,35 € | 3,38 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| ARF CREAM · 400 ml uz karticu | Metro | 1,40 € | 3,50 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| ARF CREAM · 400 ml uz karticu | Metro | 1,45 € | 3,62 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| ARF Tekuće abrazivno sredstvo za čišćenje, odabrane vrste · 400 ml | Bipa | 1,45 € | −23% | 3,63 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| ARF GRILL · 650 ml uz karticu | Metro | 2,61 € | 4,02 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| ARF GRILL · 650 ml uz karticu | Metro | 2,74 € | 4,22 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| ARF GRILL · 650 ml uz karticu | Metro | 2,86 € | 4,40 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| Arf Sredstvo Blic | Boso | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Arf Sredstvo Deobad, 5x duže djelovanje | Boso | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Arf Sredstvo Grill | Boso | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Arf Sredstvo Za kuhinju | Boso | 2,99 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Arf Sredstvo za čišćenje stakla · 650 ml | Tommy | 1,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ARF WC Drops Lemon Boost · 3 x 55 g | Lidl | 2,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Arf Osvježivač toaleta Arf · 2 x 33 g | Boso | 2,49 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Arf Osvježivač toaleta Arf · 2 x 55 g | Boso | 2,49 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| ARF Sredstvo za čišćenje · 400 ml | Kaufland | 1,29 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ARF Sredstva za čišćenje odabrane vrste · 400-750 ml ili 55-3x55 g | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ARF Sredstva za čišćenje ARF | SPAR | 1,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Arf Abrazivno sredstvo za čišćenje, original · 400 ml | Studenac | 1,85 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Arf Sredstvo za čišćenje cream citro · 400 ml | NTL | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Arf Abrazivno sredstvo za čišćenje deobad · 650 ml | Studenac | 2,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ARF Sredstvo za čišćenje · 600 ml | Ribola | 2,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ARF Osvježivač WC školjke Mediterranean · 6x55g | Kaufland | 5,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ARF Sredstvo za čišćenje cream original · 400ml | Pivac | 1,79 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| ARF Sredstvo za čišćenje stakla, odabrane vrste · 650 ml | Konzum | 1,59 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Arf ABRAZIVNO SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE original · 400 mL | Studenac | 1,85 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Arf Abrazivno sredstvo za čišćenje · 650 ml | Studenac | 2,59 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Arf Sredstvo za čišćenje WC školjke Lemon Power · 900 ml | NTL | 2,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Arf Professional sredstvo za čišćenje kuhinje · 600 ml | dm | 2,95 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.