Bref na akciji
Proizvodi marke Bref su ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Studenac, dm i Tommy. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: BREF Osvježivač za WC školjku lemon (3x50 g) u Studenac za 3,24 €, odnosno 21,60 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Studenac | BREF Osvježivač za WC školjku lemon · 3x50 g | 3,24 € | 21,60 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| dm | Bref Power Aktiv osvježivač za WC školjku · 3x50 g | 3,25 € | 21,67 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Tommy | Bref Osvježivač WC školjke · 2x50 g | 3,29 € | 32,90 €/kg | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BREF Osvježivač za WC školjku lemon · 3x50 g | Studenac | 3,24 € | 21,60 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Bref Power Aktiv osvježivač za WC školjku · 3x50 g | dm | 3,25 € | 21,67 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Bref Osvježivač WC školjke · 2x50 g | Tommy | 3,29 € | 32,90 €/kg | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| BREF WC osvježivač, više vrsta · 2x50 g limun, lavanda | Metro | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BREF Power aktiv, osvježivač WC školjke, odabrane vrste · 3x50 g | Bipa | 3,25 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Bref Osvježivač WC školjke · 6 x 50 g | Tommy | 5,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BREF Osvježivač za WC školjku lemon · 3x60 g | Studenac | 3,24 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BREF WC osvježivači · 4x50g | Plodine | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Bref Osvježivač toaleta Bref · 50 g | Boso | 1,59 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| BREF Osvježivač toaletne školjke odabrane vrste · 3x50 g | Kaufland | 2,85 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| BREF Osvježivač za WC školjku · 3x50 g | Studenac | 3,24 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| BREF Sredstvo za čišćenje i osvježavanje wc školjke · 2x50 g | Ribola | 3,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| BREF WC Pine, Lavender ili Lemon · 4 x 50 g | Lidl | 4,19 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| BREF Osvježivač za WC školjku · 3x50 g | Studenac | 3,24 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Bref WC osvježivač wc školjke, odabrane vrste · 5x50g ili 6x50g | Konzum | 5,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.