Čaše na akciji
Čaše su ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Plodine, Pevex, Boso, Tommy, Kaufland, SPAR i Metro. Ukupno 11 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Staklene čaše (320 ml) u Plodine za 1,69 €, odnosno 5,28 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | Staklene čaše · 320 ml | 1,69 € | 5,28 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Pevex | BANQUET Set čaša LEONA · 230 ml, bijelo vino | 11,79 € | 51,26 €/l | do 20. 10. 2026. |
| Boso | Set čaša Staklo, 4/1 | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |
| Tommy | Čaše set 6/1 · 6 kom | 3,49 € | do 11. 10. 2026. | |
| Kaufland | SILVERCREST Čaše za vodu od stakla · 4 kom | 4,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| SPAR | EGAN Set čaša Mickey ili Minnie Mouse · 310 ml 2/1 | 9,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Metro | KARTONSKI DRŽAČ ZA DVIJE ČAŠE · 100/1 | 14,63 € | do 31. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Staklene čaše · 320 ml | Plodine | 1,69 € | 3,59 € | −52% | 5,28 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BANQUET Set čaša LEONA · 230 ml, bijelo vino | Pevex | 11,79 € | 15,91 € | −26% | 51,26 €/l | do 20. 10. 2026. |
| Set čaša Staklo, 4/1 | Boso | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Čaše set 6/1 · 6 kom | Tommy | 3,49 € | do 11. 10. 2026. | |||
| SILVERCREST Čaše za vodu od stakla · 4 kom | Kaufland | 4,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Čaše set 4/1 · 4 kom | Tommy | 6,99 € | do 11. 10. 2026. | |||
| Čaše za pivo set 6/1 · 6 kom | Tommy | 7,99 € | do 11. 10. 2026. | |||
| Čaše za vino set 6/1 · 6 kom | Tommy | 8,99 € | do 11. 10. 2026. | |||
| EGAN Set čaša Mickey ili Minnie Mouse · 310 ml 2/1 | SPAR | 9,99 € | 14,99 € | −33% | do 06. 10. 2026. | |
| KARTONSKI DRŽAČ ZA DVIJE ČAŠE · 100/1 uz karticu | Metro | 14,63 € | 16,25 € | −10% | do 31. 10. 2026. | |
| Nutribullet Bblender Nutribullet NBF500DG Combo, snaga: 1200 W, ekstrakcijska oštrica Easy Twist, sve s poklopcom zapremne 1800 ml, uključen 4 dodatka, putna čaša s ručkom od 700 ml, velika čaša od 900 ml, Flip top with a čaše · 1 kom | SPAR | 99,99 € | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | ŠALICE, ZDJELI, ŽLICICE, TANJURI I ČAŠE MICKEY ILI MINNIE MOUSE -30% JEFTINIJE | SPAR | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| ČAŠE ZA PIVO SANDRA Crystalex · 6x380ml | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO PROFESSIONAL Čaša za šampanjac, 150 ml · 6/1 | Metro | 2,11 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO PROFESSIONAL Čaša - transparentna plastična višekratna čaša za vino, 150 ml · 24/1 | Metro | 3,74 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Čaše | NTL | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Tolefo Čaše 50/1 · 200 cc | NTL | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Tolefo Čaše | NTL | 1,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Čaše | NTL | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Čaše | NTL | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Tolefo Čaše 50/1 · 200 cc | NTL | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Tolefo Čaše | NTL | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Čaše set 6/1 | Tommy | 3,49 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Čaše set 6/1 | Tommy | 3,99 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Čaše set 4/1 | Tommy | 5,99 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Čaše za vino set 6/1 | Tommy | 9,99 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Čaše za vino set 6/1 | Tommy | 13,99 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| BORMIOLI ROCCO Set čaša za liker · 80 ml | Plodine | 11,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Domeo Papirnate čaše · 1 pak | NTL | 1,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ULTRA PLUS Papirnate čaše · 50 kom | Ribola | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ULTRA PLUS Papirnate čaše · zapremnina 200 ml, 50 kom, 1 kom = 0,03 € | Ribola | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Domeo Papirnate čaše · 1 pak | NTL | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ULTRA PLUS Papirnate čaše · 50 kom | Ribola | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ULTRA PLUS Papirnate čaše · zapremnina 300 ml, 50 kom, 1 kom = 0,04 € | Ribola | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MAISON KITCHENWARE Staklene čaše u setu | Plodine | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| TOGNANA Morning Set čaša · 6 kom | Ribola | 5,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| TOGNANA Morning Set čaša · zapremnina cc 300 ml, 6 kom, 1 pak | Ribola | 5,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| BORMIOLI ROCCO Set čaša za liker · 6x 80 ml | Plodine | 11,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| LAV Set čaša SUDE · 205 ml | Pevex | 5,29 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| LAV Set čaša LAL · 330 ml | Pevex | 8,69 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| Čaše 500 cc 25/1 · prozirne | NTL | 1,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| MAISON KITCHENWARE Staklene čaše u setu · 3 kom | Plodine | 2,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Namještaj. Sve akcije.