Grožđe na akciji
Grožđe je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Plodine, Ribola, Konzum, SPAR, Kaufland, Boso, Lidl i Metro. Ukupno 9 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Bijelo grožđe bez sjemenki (1 kg) u Plodine za 1,39 €, odnosno 1,39 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | Bijelo grožđe bez sjemenki · 1 kg | 1,39 € | 1,39 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | Grožđe bijelo · 1 kg | 1,39 € | 1,39 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Grožđe crveno · 1 kg | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Grožđe rose · 1 kg | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Grožđe rose · 1 kg | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Grožđe bijelo Rinfuza · 1 kg | 1,59 € | 1,59 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Lidl | Grožđe mix · 500 g | 1,19 € | 2,38 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Metro | ARO Grožđice · 1 kg | 4,84 € | 4,84 €/kg | do 31. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bijelo grožđe bez sjemenki · 1 kg | Plodine | 1,39 € | 1,39 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Grožđe bijelo · 1 kg | Ribola | 1,39 € | −30% | 1,39 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Grožđe crveno · 1 kg uz karticu | Konzum | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Grožđe rose · 1 kg | SPAR | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Grožđe rose · 1 kg | Kaufland | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Grožđe bijelo Rinfuza · 1 kg | Boso | 1,59 € | 1,59 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Grožđe mix · 500 g uz karticu | Lidl | 1,19 € | 1,99 € | −40% | 2,38 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Grožđe crno · 400 g | Lidl | 1,49 € | 3,73 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| ARO Grožđice · 1 kg uz karticu | Metro | 4,84 € | 4,84 €/kg | do 31. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| METRO CHEF Grožđe bijelo · 2 kg | Metro | 2,77 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Grožđe crno · 2 kg | Metro | 3,38 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Grožđe rozo · 2 kg | Metro | 3,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Hura Natura Grožđice · 100 g | NTL | 0,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Grožđe bijelo · 500 g | Kaufland | 0,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Grožđe bijelo · 1 kg | SPAR | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Grožđe bijelo · 1 kg | Konzum | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Grožđe bijelo · 1 kg | NTL | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Grožđe rose · 1 kg | Ribola | 1,65 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Grožđe Rose · 1 kg | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Grožđe bijelo · 500 g | Lidl | 1,19 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| MISTER CHOC Grožđice u mliječnoj čokoladi · 100 g | Lidl | 1,19 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| METRO CHEF Grožđe bijelo · 2 kg | Metro | 1,39 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Grožđe Cotton Candy Zemlja podrijetla Španjolska · 400 g | Plodine | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Stolno grožđe · 1 kg | Tommy | 1,25 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Grožđe bijelo · 1 kg | Boso | 1,69 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| T! Grožđice · 400 g | Tommy | 2,39 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Crno grožđe · 1 kg | Plodine | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Crno grožđe Zemlje podrijetla Bosna i Hercegovina ili Sjeverna Makedonija · 1 kg | Plodine | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Grožđe crveno · 1kg | Konzum | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Grožđe rose · 1 kg | SPAR | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Grožđe bijelo · 1 kg | Kaufland | 1,49 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Grožđe crno · 1 kg | Studenac | 1,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Grožđe crno · 1 kg | NTL | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Grožđe mix · 500 g | Lidl | 1,19 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Grožđe bijelo/crno | Pivac | 1,79 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Crveno grožđe · 1 kg | Tommy | 1,45 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Hura Natura Grožđice · 100 g | NTL | 0,59 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Bijelo grožđe · 500 g | Plodine | 0,89 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Grožđe bijelo · 1kg | Konzum | 1,39 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.