Hell na akciji
Proizvodi marke Hell su ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Ribola, SPAR, Lidl, Kaufland, Konzum, NTL i Boso. Ukupno 8 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: HELL Energetsko piće (500 ml) u Ribola za 1,39 €, odnosno 2,78 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Ribola | HELL Energetsko piće · 500 ml | 1,39 € | 2,78 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Hell Energetsko piće Hell · 4x0,25 l | 2,99 € | 2,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | HELL Energetski napitak Classic · 4x0,25 l | 2,99 € | 2,99 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Kaufland | Hell Energetski napitak razne vrste · 0,25 L | 0,79 € | 3,16 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | HELL ledena kava · 250ml | 1,29 € | 5,16 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Hell Ledena kava Cappuccino, Latte, Double Espresso · 250 ml | 1,39 € | 5,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Hell Ledena kava · 250 ml | 1,55 € | 6,20 €/l | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HELL Energetsko piće · 500 ml | Ribola | 1,39 € | 2,78 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Hell Energetsko piće Hell · 4x0,25 l | SPAR | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 2,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| HELL Energetski napitak Classic · 4x0,25 l | Lidl | 2,99 € | 2,99 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Hell Energetski napitak razne vrste · 0,25 L | Kaufland | 0,79 € | 1,09 € | −27% | 3,16 €/l | do 06. 10. 2026. |
| HELL ledena kava · 250ml | Konzum | 1,29 € | 1,59 € | −18% | 5,16 €/l | do 06. 10. 2026. |
| HELL Ice Coffee Napitak razne vrste · 250 ml | Kaufland | 1,29 € | 1,59 € | −18% | 5,16 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Hell Ledena kava Cappuccino, Latte, Double Espresso · 250 ml | NTL | 1,39 € | 5,56 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Hell Ledena kava · 250 ml | Boso | 1,55 € | 6,20 €/l | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| HELL Energetsko piće · 250 ml | Trgovina Krk | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Hell Energetski napitak Classic, Green Apple, Peach Lemon, Black Cherry · 500 ml | NTL | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Hell Energetski napitak classic, Lubenica strong, Focus · 250 ml | NTL | 0,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HELL Energy drink classic 0,25l · 0,25l | Pivac | 0,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| HELL Ledena kava · 250 ml | Lidl | 1,29 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| HELL Energetsko piće · 0,25 l | Plodine | 0,79 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| HELL Ledena kava · 250 ml, 1 l | Ribola | 1,39 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| HELL ENERGETSKI NAPITAK classic · 4x0,25l | Konzum | 2,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.