Kiselo vrhnje na akciji
Kiselo vrhnje je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Kaufland, Studenac, Plodine, Konzum, Tommy, Ribola i Metro. Ukupno 7 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Z BREGOV Kiselo vrhnje ili Mileram (900 g) u Kaufland za 3,79 €, odnosno 4,22 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | Z BREGOV Kiselo vrhnje ili Mileram · 900 g | 3,79 € | 4,22 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | 'z bregov Kiselo vrhnje 12% m.m. · 200 g | 0,85 € | 4,25 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | Z BREGOV Kiselo vrhnje · 900 g | 3,99 € | 4,43 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Dukat BRZO&FINO KISELO VRHNJE 12% m.m. · 200 g | 0,89 € | 4,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | 'z bregov, Vindija Kiselo vrhnje · 200 g | 0,95 € | 4,75 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Ribola | VINDIJA 'z bregov Mileram kiselo vrhnje · 400 g | 1,99 € | 4,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | Z'BREGOV KISELO VRHNJE · 200 g | 1,11 € | 5,55 €/kg | do 15. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Z BREGOV Kiselo vrhnje ili Mileram · 900 g | Kaufland | 3,79 € | 4,49 € | −15% | 4,22 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| 'z bregov Kiselo vrhnje 12% m.m. · 200 g | Studenac | 0,85 € | 4,25 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Z BREGOV Kiselo vrhnje · 900 g | Plodine | 3,99 € | 4,79 € | −17% | 4,43 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Dukat BRZO&FINO KISELO VRHNJE 12% m.m. · 200 g | Konzum | 0,89 € | 4,45 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| 'z bregov, Vindija Kiselo vrhnje · 200 g | Tommy | 0,95 € | 4,75 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| VINDIJA 'z bregov Mileram kiselo vrhnje · 400 g | Ribola | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 4,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Z'BREGOV KISELO VRHNJE · 200 g uz karticu | Metro | 1,11 € | 1,29 € | −14% | 5,55 €/kg | do 15. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| DOMAĆE KISELO VRHNJE B&F Dukat · 300g 25% M.M. | Vrutak | 1,63 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| VINDIJA Kiselo vrhnje · 900 g | Trgovina Krk | 4,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| K CLASSIC Kiselo vrhnje 12% m.m. · 180 g | Kaufland | 0,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z bregov KISELO VRHNJE · 200 g | Studenac | 0,85 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BRZO&FINO Kiselo vrhnje bakino ili domaće · 300 g | Kaufland | 1,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| LANA Kiselo vrhnje · 850 g | Lidl | 2,29 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| DUKAT Kiselo vrhnje 12% ili 20% m.m. · 900 g | Plodine | 3,19 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Dukat Brzo & Fino, kiselo vrhnje · 400 g | Tommy | 1,79 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| DUKAT Kiselo vrhnje · 200 g | Plodine | 0,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DUKAT Kiselo vrhnje, 12% ili 20% m.m. · 200 g | Plodine | 0,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z Bregov Kiselo vrhnje · 200 g | SPAR | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dukat Kiselo vrhnje 12% m.m. · 200g | Konzum | 0,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Kiselo vrhnje 20% m.m. · 0,2 l | Ribola | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Kiselo vrhnje · 0,2 l | Ribola | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z BREGOV Domaće kiselo vrhnje · 300 g | Kaufland | 1,59 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z BREGOV Kiselo vrhnje · 900 g | Lidl | 3,79 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Brzo & Fino, Dukat Domaće kiselo vrhnje · 300 g | Tommy | 1,69 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Tojeto Kiselo vrhnje · 180 g | Trgovina Krk | 0,65 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Dukat Kiselo vrhnje 12% m.m. · 200 g | Studenac | 0,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| DUKAT Domaće kiselo vrhnje ili bakino kiselo vrhnje · 300 g | Plodine | 1,69 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BRZO&FINO Kiselo vrhnje · 12% m.m., 900 g | Kaufland | 3,19 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Z Bregov KISELO VRHNJE ILI MILERAM Z BREGOV · 900 g | SPAR | 3,79 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Z'Bregov Kiselo vrhnje · 900 g | Plodine | 3,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Z Bregov Kiselo vrhnje 24% m.m., Vindija · 900g | Konzum | 3,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.