Mandarine na akciji
Mandarine su ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: SPAR, Konzum, NTL, Boso i Tommy. Ukupno 5 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Mandarina (2 kg) u SPAR za 1,88 €, odnosno 0,94 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Mandarina · 2 kg | 1,88 € | 0,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | K PLUS marmelica mandarine · 840g | 2,49 € | 2,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Mandarina | 1,09 € | do 06. 10. 2026. | |
| Boso | Mandarina | 1,49 € | do 07. 10. 2026. | |
| Tommy | Mandarina | 1,89 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mandarina · 2 kg | SPAR | 1,88 € | 2,48 € | −24% | 0,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| K PLUS marmelica mandarine · 840g uz karticu | Konzum | 2,49 € | 3,45 € | −27% | 2,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Mandarina | NTL | 1,09 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Mandarina | Boso | 1,49 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Mandarina | Tommy | 1,89 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Mandarina · 1 kg | Tommy | 1,09 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Mandarina · 1kg | Konzum | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.