Peć na pelet na akciji
Peć na pelet je ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: SPAR, Kaufland i Pevex. Ukupno 19 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Bpe Pelet A1 (15 kg) u SPAR za 5,79 €, odnosno 0,39 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Bpe Pelet A1 · 15 kg | 5,79 € | 0,39 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | REKORD Ugljeni briketi za peć i kamine · 10 kg | 5,49 € | 0,55 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pevex | Peć na kruto gorivo Bella Thalia NERA SIVA | 239,90 € | do 20. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| BIOLES HORIZONT Peleti · 15 kg | Plodine | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| BIOLES HORIZONT Peleti · 15 kg | Plodine | 5,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pelet A1 CROPELLETS · 15 kg | Pevex | 5,79 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| BELLA THALIA Peć na kruto gorivo BELLA THALIA NERA SIVA | Pevex | 299,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| ALFA Peć ALFA ELITA 2 CV ECO 2 A ECO, 2 SL ECO | Pevex | 389,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| Peć na kruto gorivo DORA-10 N CRNA PLAMEN | Pevex | 419,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| PLAMEN Peć na kruto gorivo PLAMEN TARA | Pevex | 498,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| PLAMEN Peć PLAMEN AMITY 3 | Pevex | 578,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| ALFA-PLAM Peć na kruto gorivo ALFA-PLAM AMELIA CV, A | Pevex | 588,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| BELLA THALIA Peć na kruto gorivo BELLA THALIA CUCINA krem | Pevex | 659,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| PLAMEN Kamin na kruto gorivo GLAS FRANKLIN PLAMEN | Pevex | 668,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| TENA Kamin na kruto gorivo TENA N | Pevex | 728,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| LAVA Peć LAVA peć od kvalitetnog lijevanog željeza | Pevex | 949,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| ALFA-PLAM Peć na pelet ALFA-PLAM UNA**C | Pevex | 1.278,90 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| EN plus Pelet A1 · 15 kg | Kaufland | 5,79 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Pelet A1 EN plus · 15 kg | Kaufland | 5,79 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Tehnika. Sve akcije.