Pijesak za mačke na akciji
Pijesak za mačke je ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Plodine, Ribola, NTL, dm i Kaufland. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: PETTIES Pijesak za mačke (5 kg) u Plodine za 1,59 €, odnosno 0,32 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | PETTIES Pijesak za mačke · 5 kg | 1,59 € | 0,32 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Ribola | EUROCAT Pijesak za mačke · 5 kg | 2,19 € | 0,44 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Loki Pijesak za mačke · 5 kg | 2,99 € | 0,60 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| dm | Dein Bestes pijesak za mačke s aktivnim ugljenom i aloe verom · 6 l | 3,95 € | 0,66 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Kaufland | K-CLASSIC Pijesak za mačke · 6 L | 3,99 € | 0,67 €/l | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PETTIES Pijesak za mačke · 5 kg | Plodine | 1,59 € | 1,89 € | −15% | 0,32 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| EUROCAT Pijesak za mačke · 5 kg | Ribola | 2,19 € | 0,44 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Loki Pijesak za mačke · 5 kg | NTL | 2,99 € | 0,60 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| HOBBY Pijesak za mačke · 5 kg | Plodine | 3,29 € | 4,25 € | −22% | 0,66 €/kg | do 14. 10. 2026. |
| Dein Bestes pijesak za mačke s aktivnim ugljenom i aloe verom · 6 l | dm | 3,95 € | 0,66 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| K-CLASSIC Pijesak za mačke · 6 L uz karticu | Kaufland | 3,99 € | 5,59 € | −28% | 0,67 €/l | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| ZOOROYAL Pijesak za mačke, 6 l · 6 l | Bipa | 3,65 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| K-CLASSIC Pijesak za mačke · 10 kg | Kaufland | 3,19 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| COSHIDA Pijesak za mačke · 10 l | Lidl | 2,49 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| CATCLIN pijesak za mačke · 8 L | MÜLLER | 9,99 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Loki Higijenski pijesak za mačke · 5 kg | NTL | 2,02 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Loki Higijenski pijesak za mačke · 5 kg | NTL | 3,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CATCLIN pijesak za mačke · 8 L | MÜLLER | 9,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Dein Bestes pijesak za mačke s aktivnim ugljenom i aloe verom · 6 l | dm | 3,95 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Životinje. Sve akcije.