Sanitar na akciji
Proizvodi marke Sanitar su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Metro i Lidl. Ukupno 4 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: SANITAR ORIGINAL SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE (750 ml) u Metro za 1,88 €, odnosno 2,51 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | SANITAR ORIGINAL SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE · 750 ml | 1,88 € | 2,51 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Lidl | SANITAR Osvježivač za WC školjku Citrus · 3 x 40 g | 2,99 € | 24,92 €/kg | do 04. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SANITAR ORIGINAL SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE · 750 ml uz karticu | Metro | 1,88 € | 2,51 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| SANITAR ORIGINAL SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE · 750 ml uz karticu | Metro | 1,93 € | 2,57 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| SANITAR ORIGINAL SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE · 750 ml uz karticu | Metro | 1,99 € | 2,65 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| SANITAR Osvježivač za WC školjku Citrus · 3 x 40 g | Lidl | 2,99 € | 24,92 €/kg | do 04. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Sanitar Osvježivač WC školjke · 40 g | Tommy | 1,35 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SANITAR ULTRA STRONG · 650ml | Vrutak | 2,59 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SANITAR Sredstvo za čišćenje kupaonice XXL · 1250 ml | Lidl | 1,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Sanitar Sredstvo za čišćenje i dezinfekciju · 650 ml | Tommy | 2,29 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Sanitar Sredstvo za čišćenje, strong · 650 ml | Studenac | 2,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Sanitar Sredstvo za čišćenje original XXL · 1,25 l | NTL | 3,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SANITAR Sredstvo za čišćenje · 650 ml | Lidl | 2,29 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| SANITAR Odabrani proizvodi | Plodine | 1,79 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| SANITAR Sredstvo za čišćenje wc školjke, odabrane vrste · 750 ml | Konzum | 2,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| SANITAR Sredstvo za čišćenje · 750 ml | Ribola | 2,29 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Sanitar SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE strong · 650 mL | Studenac | 2,59 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.