Vanish na akciji
Proizvodi marke Vanish su ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Plodine, Kaufland i Konzum. Ukupno 5 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: VANISH Odstranjivač mrlja White Jif Pink Liquid (3 l) u Plodine za 8,99 €, odnosno 3,00 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | VANISH Odstranjivač mrlja White Jif Pink Liquid · 3 l | 8,99 € | 3,00 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | VANISH Odstranjivač mrlja pink ili white · 1,5 L | 5,29 € | 3,53 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | VANISH Gel za odstranjivanje mrlja · 500 ml | 3,83 € | 7,66 €/l | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VANISH Odstranjivač mrlja White Jif Pink Liquid · 3 l | Plodine | 8,99 € | 20,99 € | −57% | 3,00 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VANISH Odstranjivač mrlja White Jet Pink Liquid · 3 l | Plodine | 8,99 € | 20,99 € | −57% | 3,00 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VANISH Odstranjivač mrlja pink ili white · 1,5 L | Kaufland | 5,29 € | 9,59 € | −44% | 3,53 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VANISH Gel za odstranjivanje mrlja · 500 ml | Konzum | 3,83 € | 7,66 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| VANISH Prašak za odstranjivanje mrlja · 470 g | Konzum | 6,99 € | 14,87 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| VANISH , više vrsta · 1,5 l | Metro | 6,61 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Vanish gel za izbjeljivanje i odstranjivanje mrlja White | dm | 7,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Vanish Odstranjivač mrlja liquid pink · 500 ml | NTL | 3,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VANISH Sredstvo za čišćenje tepiha prašak · 650 g | Kaufland | 5,97 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VANISH Sredstvo za odstranjivanje mrlja white ili pink · 970 g | Kaufland | 8,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VANISH Sredstvo za odstranjivanje mirisa · 1 L | Kaufland | 8,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VANISH Odstranjivač mrlja · 970 g | Lidl | 8,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| VANISH Gel za odstranjivanje mrlja · 1 l | Ribola | 4,99 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Vanish sredstvo za odstranjivanje mrlja · 500 ml | dm | 5,95 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.