Vegeta na akciji
Proizvodi marke Vegeta su ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Kaufland, Boso, Konzum, Ribola i SPAR. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: VEGETA Original (1 kg) u Kaufland za 5,79 €, odnosno 5,79 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | VEGETA Original · 1 kg | 5,79 € | 5,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Vegeta Original · 1 kg | 6,49 € | 6,49 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Konzum | VEGETA Natur začin odabrane vrste · 30g | 0,79 € | 26,33 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | VEGETA Maestro papar crni u zrnu · 15 g | 0,89 € | 59,33 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Vegeta Mješavina začina Vegeta Podravka · 250 g+50 g | 1,95 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VEGETA Original · 1 kg | Kaufland | 5,79 € | 7,69 € | −25% | 5,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Vegeta Original · 1 kg | Boso | 6,49 € | 6,49 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| VEGETA Natur začin odabrane vrste · 30g | Konzum | 0,79 € | 1,19 € | −33% | 26,33 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VEGETA Maestro papar crni u zrnu · 15 g | Ribola | 0,89 € | 1,49 € | −40% | 59,33 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VEGETA Maestro origano · 5 g | Ribola | 0,49 € | 0,89 € | −44% | 98,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Vegeta Mješavina začina Vegeta Podravka · 250 g+50 g | SPAR | 1,95 € | −10% | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −50% | VEGETA, PODRAVKA ZAČIN -50%* | Tommy | 07. 10. 2026. |
| −40% | -40% POPUSTA VEGETA MAESTRO PAPRIKA ILI PAPAR | Kaufland | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| PODRAVKA Vegeta natur Grill classic, Za piletinu · 30 g | Trgovina Krk | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| VEGETA Dodatak jelima s povrcem, Podravka · 400 g | Konzum | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vegeta Mješavina začina Vegeta Podravka · 1 kg | SPAR | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vegeta Original · 400 g | Lidl | 2,49 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| VEGETA Dodatak jelima · 250 g + 50 g gratis | Plodine | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| VEGETA MAESTRO ZAČIN · 3g-20g | Konzum | 0,45 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VEGETA MAESTRO PAPRIKA mljevena, ljuta, slatka · 100g | Konzum | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PODRAVKA Vegeta · 400 g | Kaufland | 2,49 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Vegeta Povrće dodatak jela · 1 kg | Plodine | 5,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VEGETA povrtna dodatak jelima · 1 kg | Plodine | 5,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Podravka Mješavina začina Vegeta · 1 kg | SPAR | 5,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Vegeta Dodatak jelima · 30 g | Tommy | 0,79 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Vegeta Dodatak jelima · 100 g + 50 g gratis | Plodine | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PODRAVKA Vegeta začin · 400 g | Ribola | 2,59 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.