Vrhnje za kuhanje na akciji
Vrhnje za kuhanje je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Kaufland, Lidl, Studenac, Plodine, Ribola, Tommy i NTL. Ukupno 9 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: MOJA KRAVICA Vrhnje za kuhanje 20% m.m. (1 L) u Kaufland za 2,69 €, odnosno 2,69 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | MOJA KRAVICA Vrhnje za kuhanje 20% m.m. · 1 L | 2,69 € | 2,69 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | PILOS Vrhnje za kuhanje · 500 ml | 1,52 € | 3,04 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Studenac | Meggle Vrhnje za kuhanje 20% m.m. · 500 ml | 2,99 € | 5,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | DUKAT Vrhnje za kuhanje · 3x200 g | 2,79 € | 4,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | DUKAT Brzo&Fino Vrhnje za kuhanje · 500 g | 2,79 € | 5,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Meggle Vrhnje za kuhanje | 2,89 € | do 07. 10. 2026. | |
| NTL | Brzo&Fino Vrhnje za kuhanje | 2,89 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MOJA KRAVICA Vrhnje za kuhanje 20% m.m. · 1 L | Kaufland | 2,69 € | 2,69 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| PILOS Vrhnje za kuhanje · 500 ml | Lidl | 1,52 € | 2,29 € | −33% | 3,04 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Meggle Vrhnje za kuhanje 20% m.m. · 500 ml | Studenac | 2,99 € | 5,98 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| DUKAT Vrhnje za kuhanje · 3x200 g | Plodine | 2,79 € | 3,99 € | −30% | 4,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| DUKAT Brzo&Fino Vrhnje za kuhanje · 500 g | Ribola | 2,79 € | 3,49 € | −20% | 5,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PILOS Vrhnje za kuhanje XXL 10% m.m. · 1 l | Lidl | 2,79 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Meggle Vrhnje za kuhanje uz karticu | Tommy | 2,89 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Brzo&Fino Vrhnje za kuhanje | NTL | 2,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Brzo&Fino Vrhnje za kuhanje 20% m.m. | NTL | 2,89 € | 3,59 € | −19% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| VRHNJE ZA KUHANJE B&F Dukat · 500g | Vrutak | 2,53 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Brzo & Fino, Dukat Vrhnje za kuhanje · 500 g | Tommy | 2,79 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| DUKAT Vrhnje za kuhanje brzo&fino · 500 g | Trgovina Krk | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| K Plus Vrhnje za kuhanje 20% m.m. · 200 ml | Konzum | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BRZO&FINO Vrhnje za kuhanje, Dukat · 500 g | Konzum | 2,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DUKAT Vrhnje za kuhanje | Kaufland | 2,79 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Meggle VRHNJE ZA KUHANJE · 500 ml | Studenac | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Doline Vrhnje za kuhanje 20% m.m. · 500 ml | Plodine | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Dukat Brzo & Fino, vrhnje za kuhanje · 1 kg | Tommy | 5,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| K PLUS Vrhnje za kuhanje · 500ml | Konzum | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| BRZO & FINO Vrhnje za kuhanje · 500g | Konzum | 2,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Vrhnje za kuhanje · 0,5 l | Ribola | 2,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Vrhnje za kuhanje · 0,5 l, 1 l = 5,58 € | Ribola | 2,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dukat Vrhnje za kuhanje Brzo&Fino · 3 x 200 g | SPAR | 2,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MEGGLE Vrhnje za kuhanje · 500 ml | Plodine | 2,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MEGGLE Vrhnje za kuhanje, 20% ili 10% m.m. · 500 ml | Plodine | 2,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dukat VRHNJE ZA KUHANJE · 500 g | Studenac | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PILOS Vrhnje za kuhanje · 500 ml | Lidl | 1,49 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Brzo & Fino, Dukat Vrhnje za kuhanje · 500 g | Tommy | 2,75 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Dukat Vrhnje za kuhanje · 500 g | Tommy | 2,75 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Vrhnje za kuhanje · 200 ml | SPAR | 1,09 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Z Bregov Vrhnje za kuhanje slim, Vindija · 200ml | Konzum | 1,25 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| DOLINE Vrhnje za kuhanje 20% m.m. · 500 g | Plodine | 1,89 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Meggle Vrhnje za kuhanje 20% m.m. · 500 ml | Studenac | 2,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.