Naslovnica Bipa letak do 30.9., 117 proizvoda u akciji, vrijedi 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Istekao

Bipa letak do 30.9.

Vrijedi 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. · 29 stranica

Ovaj Bipa katalog donosi 117 proizvoda u cijenama od 0,45 do 84,95 eura, s popustima koji dosežu do 59 % na pojedine artikle. BI CARE deo roll-on floral sada je 1,15 eura umjesto 2,82, tekući sapun ocean 1,35 eura, a vlažne maramice za čišćenje lica 1,45 eura. VIOLETA DOUBLE CARE Premium pelene u duo pack boxu koštaju 18,95 eura umjesto redovnih 42,30, dok je ARIEL deterdžent snižen na 18,45 eura. Grupni popusti uključuju 50 % na odabrane TELLO, SOMAT i DOVE proizvode, 47 % na Russell Hobbs i 40 % na NIVEA njegu lica, NARCISO RODRIGUEZ mirise, FA, JOHNSON&JOHNSON i LENOR artikle. Među prehrambenim proizvodima izdvaja se DOBRI za 1,95 eura, a FELIX mokra hrana za mačke 1,85 eura. Katalog pokriva kategorije od kozmetike i higijene do kućne kemije i hrane za kućne ljubimce.

Izvor: službeni katalog trgovine Bipa.

Popusti na grupe proizvoda (53)

Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.

Popust Vrijedi na Str.
−50% TELLO
NA ODABRANE TELLO PROIZVODE -50%
Cijene proizvoda istaknutte su na polici
13
−50% SOMAT · proizvode za strojno pranje posuđa
NA ODABRANE SOMAT PROIZVODE ZA STROJNO PRANJE POSUĐA* -50%
Cijene proizvoda istaknute su na polici
18
−50% DOVE · gel za tuširanje uz karticu
50% popusta na DOVE GEL ZA TUŠIRANJE 400ml, odabrane vrste
Ekskluzivno uz mojaBIPA aplikaciju
22
−47% Russell Hobbs uz karticu
do -47% na Russell Hobbs proizvode
skupljaj žigove u BIPACard i BCdigital programu vjernosti, svakom kupnjom u iznosu od 10€ dobivaš 1 žig u knjižici
15
−40% NIVEA · proizvode za njegu lica
do 40% NA ODABRANE NIVEA PROIZVODE ZA NJEGU LICA
1
−40% NARCISO RODRIGUEZ · mirise
NA ODABRANE NARCISO RODRIGUEZ MIRISE
Cijene proizvoda istaknute su na polici
4
−40% FA · gelove za tuširanje
NA ODABRANE FA GELOVE ZA TUŠIRANJE* GRATIS spužvica za tuširanje
Kupi bilo koji Fa proizvod i dobivaš spužvicu za tuširanje GRATIS. Cijene proizvoda istaknute su na polici. Promocija vrijedi do isteka zaliha. Grafike proizvoda prezentirane na slagalici
9
−40% JOHNSON&JOHNSON · gelove za tuširanje
NA ODABRANE JOHNSON&JOHNSON GELOVE ZA TUŠIRANJE*
Cijene proizvoda istaknute su na polici
9
−40% LENOR · omekšivače za pranje rublja
NA ODABRANE LENOR OMEKŠIVAČE ZA PRANJE RUBLJA* -40%
Cijene proizvoda istaknute su na polici
18
−40% PAMPERS · maramice AQUA SOFT TOUCH uz karticu
40% popusta na PAMPERS MARAMICE AQUA SOFT TOUCH 3x60 kom.
Ekskluzivno uz mojaBIPA aplikaciju
22
−35% CHANEL · mirise
NA ODABRANE CHANEL MIRISE
Cijene proizvoda istaknute su na polici
4
−35% TOM FORD · mirise
NA ODABRANE TOM FORD MIRISE
Cijene proizvoda istaknute su na polici
5
−35% GLISS · proizvode
NA ODABRANE GLISS PROIZVODE
Cijene proizvoda istaknute su na polici
6
−35% DOMESTOS · proizvode za čišćenje
NA ODABRANE DOMESTOS PROIZVODE ZA ČIŠĆENJE* -35%
Cijene proizvoda istaknute su na polici
18
−35% COLGATE · paste za zube MAX WHITE uz karticu
35% popusta na COLGATE MAX WHITE paste za zube, 75ml, odabrane vrste
Ekskluzivno uz mojaBIPA aplikaciju
22
−30% MAX FACTOR · proizvode dekorativne kozmetike za usne
do 30% NA ODABRANE MAX FACTOR PROIZVODE DEKORATIVNE KOZMETIKE ZA USNE
2
−30% RIMMEL · proizvode dekorativne kozmetike
do 30% NA ODABRANE RIMMEL PROIZVODE DEKORATIVNE KOZMETIKE
2
−30% BRUNO BANANI · mirise
NA ODABRANE BRUNO BANANI MIRISE
Cijene proizvoda istaknute su na polici
4
−30% ARMAF · mirise
NA ODABRANE ARMAF MIRISE
Cijene proizvoda istaknute su na polici
5
−30% NIVEA · dezodoranse
NA ODABRANE NIVEA DEZODORANSE*
Cijene proizvoda istaknute su na polici
9
−30% GARNIER · proizvode za njegu lica
NA ODABRANE GARNIER PROIZVODE ZA NJEGU LICA*
Cijene proizvoda istaknute su na polici
10
−30% IT'S SKIN · proizvode za njegu lica
NA ODABRANE IT'S SKIN PROIZVODE ZA NJEGU LICA*
Cijene proizvoda istaknute su na polici
10
−30% NEUTROGENA
NA ODABRANE NEUTROGENA PROIZVODE*
Cijene proizvoda istaknute su na polici
10
−30% JORDAN
NA ODABRANE JORDAN PROIZVODE -30%
Cijene proizvoda istaknutte su na polici
13
−30% VANISH · sredstva za čišćenje i pranje rublja
NA ODABRANA VANISH SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE I PRANJE RUBLJA* -30%
Cijene proizvoda istaknute su na polici
18
−30% VIOLETA · proizvode za pranje rublja i čišćenje kućanstva
NA ODABRANE VIOLETA PROIZVODE ZA PRANJE RUBLJA I ČIŠĆENJE KUĆANSTVA* -30%
Cijene proizvoda istaknute su na polici
18
−30% VIOLETA · papirnu konfekciju
-30% NA ODABRANU VIOLETA PAPIRNU KONFEKCIJU
Cijene proizvoda istaknute su na polici
19
−30% dezodoranse i gelove za tuširanje uz količinu
-30% na dezodoranse i gelove za tuširanje
*Popust se ostvaruje uz iznos kupnje iznad 6 €. *BC članovi ostvaruju popust bez obzira na potrošeni iznos
29
−30% proizvode za njegu lica uz količinu
-30% na proizvode za njegu lica
*Popust se ostvaruje uz iznos kupnje iznad 6 €. *BC članovi ostvaruju popust bez obzira na potrošeni iznos
29
−25% MAYBELLINE · proizvode dekorativne kozmetike
do 25% NA ODABRANE MAYBELLINE PROIZVODE DEKORATIVNE KOZMETIKE
2
−25% AURA · dekorativne kozmetike za oči
NA ODABRANE AURA PROIZVODE DEKORATIVNE KOZMETIKE ZA OČI
Cijene proizvoda istaknute su na polici
3
−25% GILLETTE
NA ODABRANE GILLETTE PROIZVODE*
Cijene proizvoda istaknute su na polici
9
−25% MYCLEA
NA ODABRANE MYCLEA PROIZVODE*
Cijene proizvoda istaknute su na polici
9
−25% PEARL DROPS · paste za zube
NA ODABRANE PEARL DROPS PASTE ZA ZUBE -25%
13
−25% APIMEL
NA ODABRANE APIMEL PROIZVODE -25%
Cijene proizvoda istaknutte su na polici
14
−25% NIVEA BABY
-25% NA ODABRANE NIVEA BABY PROIZVODE
Cijene proizvoda iskaknute su na polici
16
−25% SHEBA
NA ODABRANE SHEBA PROIZVODE* -25%
Cijene proizvoda istaknute su na polici
17
−25% KH7
NA ODABRANE KH7 PROIZVODE* -25%
Cijene proizvoda istaknute su na polici
18
−25% GLADE ONE · osvježavače prostora
do -25% NA ODABRANU LINIJU GLADE ONE OSVJEŽAVAČE PROSTORA
Cijene proizvoda istaknute su na polici
19
−24% NYX · dekorativne kozmetike
NA ODABRANE NYX PROIZVODE DEKORATIVNE KOZMETIKE
3
−20% NUTRIGOLD
do 20% NA ODABRANE NUTRIGOLD PROIZVODE
1
−20% NYX · dekorativne kozmetike
NA ODABRANE NYX PROIZVODE DEKORATIVNE KOZMETIKE
Cijene proizvoda istaknute su na polici. Popis proizvoda u kojima se nalazi navedeni asortiman pronađi na bipa.hr
3
−20% GULLON · kekse bez šećera
NA ODABRANE GULLON KEKSE BEZ ŠEĆERA -20%
Cijene proizvoda istaknutte su na polici
14
−20% MULTIVITA · dodatke prehrani
NA ODABRANE MULTIVITA DODATKE PREHRANI -20%
Cijene proizvoda istaknutte su na polici
14
−20% CHICCO · proizvode za bebe
-20% NA ODABRANE CHICCO PROIZVODE ZA BEBE
Cijene proizvoda iskaknute su na polici
16
−20% WELEDA BABY
-20% NA ODABRANE WELEDA BABY PROIZVODE
Cijene proizvoda iskaknute su na polici
16
−20% BRAUN
do -20% NA ODABRANE BRAUN PROIZVODE
Cijene proizvoda prikazane su na polici. Sniženje se ne odnosi na Oral B Braun proizvode
19
−15% BI CARE · profesionalni proizvodi za kosu
BI CARE PROFESSIONAL PROIZVODI ZA KOSU do -15%
Cijene proizvoda istaknute su na polici
7
−15% L'ORÉAL PROFESSIONNEL
NA ODABRANE L'ORÉAL PROFESSIONNEL PROIZVODE do -15%
Cijene proizvoda istaknute su na polici
7
−15% OLAPLEX
NA ODABRANE OLAPLEX PROIZVODE do -15%
Cijene proizvoda istaknute su na polici
7
−15% NUTRINO LAB · voćne pire
NA ODABRANE NUTRINO LAB VOĆNE PIRE -15%
Cijene proizvoda istaknutte su na polici
14
−15% Frutek · proizvode za bebe
-15% NA ODABRANE FRUTEK PROIZVODE ZA BEBE
Cijene proizvoda iskaknute su na polici
16
−15% rekord proizvode za čišćenje
do -15% NA ODABRANE REKORD PROIZVODE ZA ČIŠĆENJE
Cijene proizvoda istaknute su na polici
19

Najveći popusti u ovom katalogu

ProizvodAkcijskaRedovnaPopustStr.
BI CARE Deo roll-on floral 1,15 € 2,82 € −59% 27
VIOLETA DOUBLE CARE Premium pelene, duo pack, box 4, 5, 6 18,95 € 42,30 € −55% 16
BI CARE Tekući sapun - ocean 1,35 € 2,82 € −52% 27
DOBRI Odabrane vrste 1,95 € 3,95 € −51% 14
CALVIN KLEIN EUPHORIA MEN Eau de toilette 39,95 € −50% 5
BI CARE Vlažne maramice za čišćenje lica 1,45 € 2,82 € −49% 27
BI CARE Šampon protiv peruti 1,50 € 2,82 € −47% 27
MELEM Losion za tijelo, odabrane vrste 2,95 € −45% 8
ARIEL Deterdžent za pranje rublja, prašak, gel, kapsula, odabrane vrste 18,45 € 30,80 € −40% 18
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL Body cream 34,95 € −38% 5

Svi proizvodi iz kataloga (117)

Proizvod Pakiranje Akcijska Redovna Popust Str.
PUPA VAMP! Maskara za trepavice · Kozmetika
odabrane vrste
— 14,95 € −25% 2
REVOLUTION Paleta sjenila za oči · Kozmetika
odabrane nijanse
— 5,95 € −25% 2
MILANI CONCEAL +PERFECT Tekući puder, odabrana nijanse · Kozmetika
Sada samo
— 15,95 € −24% 3
HI HYBRID UV lak za nokte, odabrane nijanse · Kozmetika
Sada samo. Popis proizvoda u kojima se nalazi navedeni asortiman pronađi na bipa.hr
— 8,95 € −19% 3
GIORGIO ARMANI MY WAY NECTAR Eau de parfum, 30 ml · Kozmetika
Sada samo
30 ml 64,95 € −22% 4
GIORGIO ARMANI MY WAY YLANG Eau de parfum, 30 ml · Kozmetika
Sada samo
30 ml 64,95 € −22% 4
DOLCE&GABBANA DEVOTION Eau de parfum, 30 ml · Kozmetika
Sada samo
30 ml 59,95 € −31% 4
GIVENCHY ANGE OU DEMON Eau de parfum, 30 ml · Kozmetika
Sada samo
30 ml 44,95 € 4
CHLOE CHLOE Eau de parfum, 30 ml · Kozmetika
Sada samo
30 ml 52,95 € −30% 4
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL Eau de parfum, 50 ml · Kozmetika
Sada samo. 1300,00/1 l
50 ml 69,95 € −35% 4
DOLCE &GABBANA LIGHT BLUE Eau de toilette, 25 ml · Kozmetika
Sada samo
25 ml 36,95 € −30% 4
YSL BLACK OPIUM Eau de parfum 50 ml + Eau de parfum 10 ml + maskara · Kozmetika
Sada samo
— 84,95 € −34% 5
CALVIN KLEIN EUPHORIA MEN Eau de toilette · Kozmetika
Sada samo, 399,50 €/ l l
100 ml 39,95 € −50% 5
ANTONIO BANDERAS GOLDEN SECRET Eau de toilette · Kozmetika
Sada samo, 359,00€/l l
50 ml 17,95 € −29% 5
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL 4x7 ml set · Kozmetika
Sada samo
— 74,95 € −31% 5
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL Body cream · Kozmetika
Sada samo, 174,75 €/ l l
200 ml 34,95 € −38% 5
JOOP HOMME Eau de toilette · Kozmetika
Sada samo, 798,33 €/ l l
30 ml 23,95 € −33% 5
WOMEN'SECRET INTIMATE DELIGHT Eau de parfum · Kozmetika
Sada samo, 199,50 €/ l l
100 ml 19,95 € −30% 5
JEAN PAUL GAULTIER SCANDAL HOMME Eau de parfum · Kozmetika
Sada samo, 1399,00€/ l l
50 ml 69,95 € −34% 5
YSL Y INTENSE MEN Eau de parfum · Kozmetika
Sada samo, 1215,83 €/ l l
60 ml 72,95 € 5
L'ORÉAL CASTING CRÈME GLOSS Boja za kosu, odabrane nijanse · Kozmetika
Sada samo, 34,75 €/ kom
— 6,95 € −19% 6
SYOSS Lakpjena za kosu, odabrane vrste · Kozmetika
Sada samo, 14,50/ 17,40 €/ l l
300/250 ml 4,35 € −30% 6
SYOSS OLEO Boja za kosu, odabrane nijanse · Kozmetika
Sada samo, 27,25 €/ kom
— 5,45 € −31% 6
FRUCTIS Šampon za kosu, odabrane vrste · Kozmetika
Sada samo, 9,88 €/l l
400 ml 3,95 € −20% 6
AFRODITA ESSENCE Šampon za kosu, odabrane vrste · Kozmetika
Sada samo, 17,03 €/ l l
320 ml 5,45 € −31% 6
SYOSS Šampon za suho pranje kose · Kozmetika
Sada samo, 22,75 €/ l l
200 ml 4,55 € −31% 6
SYOSS Šampon/regenerator za kosu, odabrane vrste · Kozmetika
Sada samo, 10 FR/ 17,80 €/ l l
440/250 ml 4,45 € −33% 6
REVLON PROFESSIONAL UNIQUE ONE Tretman za kosu · Kozmetika 150 ml 12,95 € 14,00 € −8% 7
JOHN FRIEDA Šampon/regenerator za kosu, odabrane vrste · Kozmetika 250 ml 7,75 € 9,66 € −22% 7
NIVEA Balzam poslije brijanja, odabrane vrste · Kozmetika 100 ml 7,95 € −30% 8
WILKINSON QUATTRO Brijač s 4 oštrice · Kozmetika 3/1 4,65 € 6,79 € −31% 8
VICHY Deo sprej/roll on, odabrane vrste · Kozmetika 125/50 ml 11,95 € −16% 8
ZIAJA Gel za tuširanje, odabrane vrste · Kozmetika 500 ml 1,75 € 2,50 € −30% 8
AFRODITA Gel za tuširanje, odabrane vrste · Kozmetika 400 ml 3,85 € 5,96 € −35% 8
MELEM Losion za tijelo, odabrane vrste · Kozmetika 200 ml 2,95 € −45% 8
KOCOSTAR Maska za ruke uz količinu · Kozmetika
1+1 GRATIS, 2 kom sada samo
16 ml 3,40 € 4,80 € −29% 8
NASHE Maslac za tijelo, odabrane vrste · Kozmetika 150 g 10,45 € 14,80 € −31% 8
LA PIEL Prirodni dezodorans, odabrane vrste · Kozmetika 30 ml 18,95 € −31% 8
PALMOLIVE Tekući sapun, milk&honey, refil · Kozmetika 1 l 3,55 € 5,16 € −31% 8
GARNIER AMBRE SOLAIRE Pjena za samotamnjenje · Kozmetika 200 ml 11,45 € −23% 9
GARNIER Deo sprej/roll on, odabrane vrste · Kozmetika 150/50 ml 3,45 € −21% 9
ZORINA MAST Univerzalna krema · Kozmetika 50 ml 7,25 € 9,65 € −25% 9
AFRODITA 5PEPTIDE LIFT Krema za lice, odabrane vrste · Kozmetika 50 ml 28,45 € −24% 10
LA PIEL Krema za lice, odabrane vrste · Kozmetika 30 ml 31,95 € 37,90 € −15% 10
L'OREAL REVITALIFT LASER Serum za lice, odabrane vrste · Kozmetika 30 ml 17,45 € −23% 10
OLIVAL ŠMILJE Krema za lice · Kozmetika 50 ml 9,55 € −19% 10
OLIVAL ŠMILJE Micelarna otopina · Kozmetika 500 ml 5,75 € −18% 10
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS UVAIR SPF50 Krema za lice · Kozmetika 50 ml 21,95 € 25,95 € −15% 12
LA ROCHE POSAY EFFACLAR A.Z Krema za lice · Kozmetika 40 ml 37,50 € 57,50 € −35% 12
LA ROCHE POSAY EFFACLAR MILK Piling, gel · Kozmetika 400 ml 14,95 € 12
LA ROCHE POSAY HYALU B5 Serum za lice · Kozmetika 30 ml 39,90 € 50,90 € −22% 12
VICHY INVISIBLE RESIST Deo roll on · Kozmetika 50 ml 14,95 € 12
CERAVE Krema za lica · Kozmetika 50 ml 16,90 € 12
LA ROCHE POSAY MELA B3 Serum za lice · Kozmetika 30 ml 42,90 € 45,00 € −5% 12
MYCLEA Piling za vlasište · Kozmetika 200 ml 10,95 € −26% 12
LA ROCHE POSAY RETINOL B3 Serum za lice · Kozmetika 30 ml 40,90 € 45,90 € −11% 12
NATURAVIT Šampon za kosu, odabrana vrsta · Kozmetika 250 ml 4,95 € 5,90 € −16% 12
EVIAN Termalna voda · Kozmetika 400 ml 8,50 € 12
OLIVAL Ulje za kosu, odabrana vrsta · Kozmetika 60 ml 4,35 € −17% 12
WOODS Četkica za zube 5200, ultra soft · Kozmetika — 3,15 € 3,75 € −19% 13
LIBRESSE Dnevni ulošci · Kozmetika
EXTRA NORMAL
58/1 2,45 € 2,70 € −9% 13
LIBRESSE Higijenski ulošci · Kozmetika
MAXI GOODNIGHT CLIP DUO
20/1 2,45 € 2,85 € −14% 13
LIBRESSE Higijenski ulošci · Kozmetika
ULTRA NORMAL DUO
20/1 2,15 € 2,55 € −16% 13
ELMEX Pasta za zube, junior 6-12 godina · Kozmetika 75 ml 3,25 € 4,60 € −30% 13
BIOBAZA Pasta za zube, odabrane vrste · Kozmetika 75 ml 3,45 € 4,65 € −25% 13
SPLAT Pasta za zube, odabrane vrste · Kozmetika 75 ml 5,75 € 6,95 € −17% 13
BIOREPAIR Pasta za zube, odabrane vrste · Kozmetika 75 ml 3,15 € −26% 13
POLLEO SPORT Dodatak prehrani, odabrane vrste · Prehrana
CREATINE DIRECT
30x3,5g 9,45 € −20% 14
BRITE Gazirano piće, odabrane vrste · Prehrana 330 ml 1,95 € 2,40 € −18% 14
LOTTE Napitak aloe vera, odabrane vrste · Prehrana 0,5l 1,45 € 1,85 € −21% 14
CHIADIA Napitak, odabrane vrste · Prehrana 250 ml 2,35 € 2,80 € −16% 14
DOBRI Odabrane vrste · Prehrana
CRUNCHY MUESLI
300g 1,95 € 3,95 € −51% 14
MISURA Punjeni keksi, odabrane vrste · Prehrana 260g 3,25 € 3,80 € −14% 14
YASENKA Skinage collagen advanced 5000 2+1, dodatak prehrani · Prehrana 1500 ml 39,45 € −34% 14
YASENKA Skinage collagen prestige 10000 2+1, dodatak prehrani · Prehrana 1500 ml 52,95 € 79,80 € −34% 14
JGL Dječja mast · Djeca 150 ml 4,95 € 5,95 € −16% 16
VIOLETA DOUBLE CARE Premium pelene, duo pack, box 4, 5, 6 · Djeca — 18,95 € 42,30 € −55% 16
NESTLE NAN OPTIPRO 2 Zamjensko mlijeko za bebe · Djeca 800 g 16,35 € −20% 16
FELIX Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · Životinje 4x85 g 1,85 € 2,80 € −34% 17
FELIX Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · Životinje 12x85 g 5,25 € −30% 17
FELIX Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · Životinje 85 g 0,65 € 0,80 € −20% 17
ARIEL Deterdžent za pranje rublja, prašak, gel, kapsula, odabrane vrste · Kozmetika 4,40 kg; 4,05 l; 50 kom 18,45 € 30,80 € −40% 18
VESH Gel za pranje rublja, odabrane vrste uz količinu · Kozmetika
1+1 gratis, 2 kom sada samo. Proizvodi se mogu kombinirati
1 l 7,15 € 18
MERI NO Specijalni deterdžent za pranje rublja, odabrane vrste · Kozmetika 2,7 l 5,15 € 7,95 € −35% 18
BREF Power aktiv, osvježivač WC školjke, odabrane vrste · Kozmetika 3x50 g 3,25 € 4,40 € −26% 18
LADY BELLA Hulahopke čipka · Odjeća
Sjajna ponuda
— 7,95 € 10,99 € −26% 19
SANYTOL Sredstvo za dezinfekciju rublja, 1 l · Kozmetika 1 l 4,55 € 5,96 € −24% 19
ZEWA DELUXE BRESKVA Toaletni papir, 12/1, 3-slojni · Kozmetika
Sjajna ponuda
12/1 3,90 € 5,90 € −34% 19
LOOK BY BIPA Bronzer za lice, odabrane nijanse · Kozmetika — 3,60 € 25
LOOK BY BIPA COLOR CREAM Ruž za usne, odabrane nijanse · Kozmetika — 2,95 € 25
LOOK BY BIPA Lak za nokte, odabrane nijanse · Kozmetika — 2,25 € 25
LOOK BY BIPA Maskara za trepavice, odabrane vrste · Kozmetika — 3,95 € 25
LOOK BY BIPA MELTING CREAM Rumenilo za lice, odabrane nijanse · Kozmetika — 3,25 € 25
LOOK BY BIPA Metalna raščica za nokte · Kozmetika — 1,70 € 25
LOOK BY BIPA Odstranjivač laka za nokte bez acetona, 100 ml · Kozmetika 100 ml 2,20 € 25
LOOK BY BIPA Spužvica za nanošenje šminke · Kozmetika — 3,30 € 25
LOOK BY BIPA Uvijač za trepavice · Kozmetika — 3,55 € 25
ZOOROYAL Grill štapići za mačke, losos · Životinje — 1,25 € 26
ZOOROYAL Mini mix za pse, poslastice, 60 g · Životinje 60 g 1,35 € 26
ZOOROYAL Mokra hrana za mačke, divlje sorte, 400 g · Životinje 400 g 1,10 € 26
ZOOROYAL Mokra hrana za mačke, losos/pašteta, 100 g · Životinje 100 g 0,45 € 26
ZOOROYAL Mokra hrana za pse, govedina, 150 g · Životinje 150 g 0,65 € 26
ZOOROYAL Mokra hrana za pse, govedina/kurupjir, 400 g · Životinje 400 g 1,50 € 26
ZOOROYAL Pašteta za pse, piletina/jagnjetina, 150 g · Životinje 150 g 0,65 € 26
ZOOROYAL Pijesak za mačke, 6 l · Životinje 6 l 3,65 € 26
ZOOROYAL Suha hrana za pse, 1,5 kg · Životinje 1,5 kg 3,95 € 26
BI CARE Deo roll-on floral · Kozmetika 50 ml 1,15 € 2,82 € −59% 27
BI CARE Kugla za kupanje, bijelo cvijeće · Kozmetika — 1,95 € 2,82 € −31% 27
BI CARE Maska za kosu · Kozmetika 300 ml 3,45 € 27
BI CARE Maska za lice protiv prištića · Kozmetika — 0,95 € 27
BI CARE Regenerator za kosu · Kozmetika 250 ml 2,15 € 2,82 € −24% 27
BI CARE Sensitive balzam za usne · Kozmetika 4,8 g 1,05 € 27
BI CARE Šampon protiv peruti · Kozmetika 250 ml 1,50 € 2,82 € −47% 27
BI CARE Tekući sapun - ocean · Kozmetika 300 ml 1,35 € 2,82 € −52% 27
BI CARE Vlažne maramice za čišćenje lica · Kozmetika 25 kom 1,45 € 2,82 € −49% 27
OLD SPICE CAPTAIN Gel za tuširanje · Kozmetika — 2,77 € 3,94 € −30% 29
BEAUTY OF JOSEON GLOW Serum za lice · Kozmetika 30 ml 11,15 € 15,95 € −30% 29