
Bipa letak do 14.10.
Vrijedi 01. 10. 2026. – 14. 10. 2026. · 33 stranica
Bipin letak od 1. do 14. listopada 2026. donosi 147 proizvoda u rasponu cijena od 0,85 do 144,16 €. Najviše pažnje zaslužuju parfemi na četvrtoj stranici: Dolce & Gabbana Light Blue eau de toilette košta 49,95 €, Carolina Herrera Good Girl 54,95 €, a Givenchy Irresistible Nectar 64,95 €. Na trećoj stranici su dekorativna kozmetika, poput L'Oréal Infaillible Matte tekućeg ruža za 11,95 €, i Hi Hybrid lak za nokte za 11,15 €. Što se tiče popusta na grupe proizvoda, Russell Hobbs kuhinjski uređaji snižani su do 47 % uz skupljanje žigova, Persil i Schwarzkopf imaju popuste od 40 %, odnosno do 35 % na odabrane proizvode, a Pampers Premium Care nudi akciju 3 za 2. Uz to, Loctite ljepila i Carolina Herrera La Bomba mirisi snižani su do 30 %.
Izvor: službeni katalog trgovine Bipa.
Popusti na grupe proizvoda (33)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −47% | Russell Hobbs · kuhinjski uređaji uz karticu Začini kuhinju sjajnim uređajima do -47% na Russell Hobbs proizvode uz skupljanje žigova Od 7.9. do 23.11.2026. skupljaj žigove u BIPACard i BCdigital programu vjernosti. Svakom kupnjom u iznosu od 10€ dobivaš 1 žig u knjižici | 22 |
| −40% | NA ODABRANE PERSIL PROIZVODE ZA PRANJE RUBLJA* do -40%, Cijene proizvoda istaknute su na polici | 12 |
| −35% | DO -35% NA ODABRANE SCHWARZKOPF PROIZVODE* *Popust se odnosi na sniženje od redovne cijene. Cijene proizvoda istaknute su na polici, Ponuda traje od 1.10. do 14.10.2026. ili do isteka zaliha, do -35%, odabrani proizvodi (Gliss, got2b, Taft, Creme Supreme) ↩ ugrađeno u napomenu: gornja granica popusta (do) ↩ ugrađeno u napomenu: 'do' se odnosi na najviši popust, ↩ kraj napomene, ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ ↩ | 1 |
| −35% | -35% JULIANA NAILS GEL CLASSIC, Set za izradu trajnog laka uz karticu Ostvari brojne uštede ekskluzivno uz mojaBIPA aplikaciju. Ponuda traje od 1.10. do 14.10.2026. ili do isteka zaliha. Ponuda se ne zbraja s ostalim ponudama i pogodnostima. Popust se odnosi na sniženje od redovne cijene, a navedene cijene su već umanjene za iznos popusta. (Set za izradu trajnog laka) (DIY nail set) (Juliana Nails Gel Classic) (JULIANA NAILS GEL) (-35%) (ekskluzivno uz mojaBIPA aplikaciju) (ponuda traje od 1.10. do 14.10.2026.) (ili do isteka zaliha) (ne zbraja se s ostalim ponudama) (Set) (Classic) (trajni lak) (Juliana) (Nails) (Gel) (set za izradu trajnog laka) (JULIANA NAILS GEL CLASSIC) (Set za izradu trajnog laka) (DIY Nail Set) (35%) (mojaBIPA) (aplikacija) (ekskluzivno) (uz aplikaciju) (uz mojaBIPA aplikaciju) (Ostvari brojne uštede ekskluzivno uz mojaBIPA aplikaciju) (Ponuda traje od 1.10. do 14.10.2026. ili do isteka zaliha) (Ponuda se ne zbraja s ostalim ponudama i pogodnostima) (Popust se odnosi na sniženje od redovne cijene) (navedene cijene su već umanjene za iznos popusta) (JULIANA NAILS GEL CLASSIC, Set za izradu trajnog laka) (-35%) (Set za izradu trajnog laka) (JULIANA NAILS GEL CLASSIC) (35) (mojaBIPA) (uz mojaBIPA aplikaciju) (ekskluzivno uz mojaBIPA aplikaciju) (Ostvari brojne uštede ekskluzivno uz mojaBIPA aplikaciju) (Ponuda traje od 1.10. do 14.10.2026. ili do isteka zaliha) (Ponuda se ne zbraja s ostalim ponudama i pogodnostima) (Popust se odnosi na sniženje od redovne cijene, a navedene cijene su već umanjene za iznos popusta) (Set za izradu trajnog laka) (JULIANA NAILS GEL CLASSIC) (35%) (mojaBIPA) (uz mojaBIPA aplikaciju) (ekskluzivno uz mojaBIPA aplikaciju) (Ostvari brojne uštede ekskluzivno uz mojaBIPA aplikaciju) (Ponuda traje od 1.10. do 14.10.2026. ili do isteka zaliha) (Ponuda se ne zbraja s ostalim ponudama i pogodnostima) (Popust se odnosi na sniženje od redovne cijene, a navedene cijene su već umanjene za iznos popusta) | 24 |
| −33% | PAMPERS · Premium Care pelene, pelene gaćice i vlažne maramice uz količinu 3 za 2 na odabrane PAMPERS PREMIUM CARE pelene i pelene gaćice te vlažne maramice Proizvodi se mogu kombinirati: pelene s pelenama, maramice s maramicama. Cijene proizvoda istaknute su na polici.* | 18 |
| −30% | CAROLINA HERRERA · La Bomba mirisi NA ODABRANE CAROLINA HERRERA LA BOMBA MIRISE* do -30% do 30%, odabrani mirisi, cijene proizvoda istaknute su na polici | 4 |
| −30% | AFNAN · mirisi Do -30% na odabrane AFNAN mirise* Cijene proizvoda istaknute su na polici | 5 |
| −30% | PEPE JEANS · mirisi Do -30% na odabrane PEPE JEANS mirise* Cijene proizvoda istaknute su na polici | 5 |
| −30% | boje za kosu Do -30% na odabrane boje za kosu* Cijene proizvoda istaknute su na polici | 6 |
| −30% | TANGLE TEEZER · četke za kosu do -30% na odabrane TANGLE TEEZER četke za kosu Cijene proizvoda istaknute su na polici | 7 |
| −30% | NA ODABRANE PRONTO PROIZVODE ZA ČIŠĆENJE* do -30%, Cijene proizvoda istaknute su na polici | 11 |
| −30% | LOCTITE · ljepila NA ODABRANA LOCTITE LJEPILA* do -30% Cijene proizvoda istaknute su na polici | 21 |
| −25% | REVOLUTION · dekorativna kozmetika za lice NA ODABRANE REVOLUTION PROIZVODE DEKORATIVNE KOZMETIKE ZA LICE* do -25% do 25%, odabrani proizvodi, cijene proizvoda istaknute su na polici | 3 |
| −25% | JOHN FRIEDA do -25% na odabrane JOHN FRIEDA proizvode Uz kupnju JOHN FRIEDA i TANGLE TEEZER proizvoda iznad 25 eura, JOHN FRIEDA travel size šampon GRATIS. Promocija vrijedi do isteka zaliha | 7 |
| −25% | PANTENE do -25% na odabrane PANTENE proizvode Cijene proizvoda istaknute su na polici | 7 |
| −25% | NA ODABRANE JOHNSON'S PROIZVODE ZA BEBE* do -25%, Uz kupnju JOHNSON'S proizvoda za bebe, JOHNSON'S baby šampon 300 ml gratis, Promocija vrijedi do isteka zaliha, Cijene proizvoda istaknute su na polici, ukupno samo* ograničenja u katalogu* | 11 |
| −25% | Oral-B NA ODABRANE ORAL B PROIZVODE* do -25% Cijene proizvoda istaknute su na polici. Do -25% | 15 |
| −25% | BOOM BOX NA ODABRANE BOOM BOX PROIZVODE* do -25% Cijene proizvoda istaknute su na polici. Do -25% | 16 |
| −25% | BIOBAZA · Mama, Kids i Baby proizvodi Do -25% na odabrane BIOBAZA MAMA, KIDS i BABY proizvode Cijene proizvoda istaknute su na polici. Do 25% | 18 |
| −25% | VIOLETA · Double Care deterdženti i omekšivači Do -25% na odabrane VIOLETA DOUBLE CARE deterdžente i omekšivače Cijene proizvoda istaknute su na polici. Do 25% | 18 |
| −25% | PHILIPS · uređaji za oblikovanje kose NA ODABRANE PHILIPS UREĐAJE ZA OBLIKOVANJE KOSE* do -25% Cijene proizvoda istaknute su na polici | 21 |
| −20% | ELSEVE Do -20% na odabrane ELSEVE proizvode* Cijene proizvoda istaknute su na polici | 6 |
| −20% | BOTANIC THERAPY do -20% na odabrane BOTANIC THERAPY proizvode Cijene proizvoda istaknute su na polici | 7 |
| −20% | NA ODABRANE DUDE ZA BEBE* do -20%, Cijene proizvoda istaknute su na polici, marke MAM, NUK, FRIGG, BABY NOVA, PHILIPS AVENT na slici | 12 |
| −20% | DARvitalis NA ODABRANE DARVITALIS PROIZVODE* do -20% Cijene proizvoda istaknute su na polici. Do -20% | 16 |
| −20% | BEBIVITA · proizvodi za bebe Do -20% na odabrane BEBIVITA proizvode za bebe Cijene proizvoda istaknute su na polici. Do 20% | 18 |
| −20% | NUK · proizvodi za bebe Do -20% na odabrane NUK proizvode za bebe Cijene proizvoda istaknute su na polici. Do 20% | 18 |
| −20% | VIGO NA ODABRANE VIGO PROIZVODE* do -20% novo, Cijene proizvoda istaknute su na polici | 21 |
| −20% | APLB · proizvodi za njegu lica uz karticu NA ODABRANE APLB PROIZVODE ZA NJEGU LICA do -20% Cijene proizvoda istaknute su na polici | 26 |
| −15% | NA ODABRANE NATURAVERDE PROIZVODE* do -15%, Cijene proizvoda istaknute su na polici, ograničenja u katalogu* | 12 |
| −15% | DIFEEL · ulja za kosu uz karticu NA ODABRANA DIFEEL ULJA ZA KOSU do -15% Cijene proizvoda istaknute su na polici | 26 |
| −15% | AFRODITA · proizvodi za njegu lica uz karticu NA ODABRANE AFRODITA PROIZVODE ZA NJEGU LICA do -15% Cijene proizvoda istaknute su na polici | 26 |
| −15% | BIOBAZA · proizvodi za njegu lica uz karticu NA ODABRANE BIOBAZA PROIZVODE ZA NJEGU LICA do -15% Cijene proizvoda istaknute su na polici | 26 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| JAR Deterdžent za ručno pranje posuđa, odabrane vrste | 2,25 € | −52% | 20 | |
| GOLDEN TREE Dodatak prehrani GLP-1 Supreme | 9,95 € | −50% | 16 | |
| MUSTELA 2u1 šampon za kosu i tijelo | 5,25 € | −50% | 19 | |
| SILAN Omekšivač za rublje, odabrane vrste | 2,95 € | −50% | 20 | |
| BLEUR Muške čarape | 4,45 € | −50% | 21 | |
| BLEUR Ženske čarape | 4,45 € | −50% | 21 | |
| MR.MUSCLE Gel za odčepljivanje | 3,95 € | −45% | 20 | |
| ELIZABETH ARDEN Green tea honey drops krema | 13,95 € | −44% | 4 | |
| CALVIN KLEIN Defy Eau de parfum | 44,95 € | −43% | 5 | |
| HERBAL ESSENCES Šampon za kosu, odabrane vrste | 3,65 € | −42% | 6 |
Svi proizvodi iz kataloga (167)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| L'ORÉAL Infaillible Matte tekući ruž za usne, odabrane nijanse Sada samo*, cijene proizvoda istaknute su na polici | — | 11,95 € | −29% | 3 | |
| HI HYBRID Lak za nokte, odabrane vrste uz količinu 1+1 gratis, 2 kom sada samo*, odabrane vrste, dostupnost u poslovnicama na bipa.hr, pakiranje 2 kom | — | 11,15 € | 3 | ||
| CAROLINA HERRERA Good Girl eau de parfum Sada samo* | — | 54,95 € | −34% | 4 | |
| ELIZABETH ARDEN Green tea honey drops krema Sada samo* | — | 13,95 € | −44% | 4 | |
| GIVENCHY Irresistible Nectar eau de parfum novo, Sada samo* | — | 64,95 € | −25% | 4 | |
| LANCÔME La Vie Est Belle Vanille Nude eau de parfum novo, Sada samo* | — | 59,95 € | −30% | 4 | |
| DOLCE & GABBANA Light Blue eau de toilette Sada samo* | — | 49,95 € | −29% | 4 | |
| CHLOÉ Nomade eau de parfum Sada samo* | — | 54,95 € | −29% | 4 | |
| LACOSTE Pour Femme eau de parfum Sada samo* | — | 59,95 € | −39% | 4 | |
| ARABIYAT Prestige Nyla eau de parfum Sada samo* | — | 34,95 € | −30% | 4 | |
| CHLOÉ Rose Naturelle eau de parfum Sada samo* | — | 44,95 € | −40% | 4 | |
| YSL Set novo, Sada samo* | — | 69,95 € | −27% | 4 | |
| PACO RABANNE 1 Million Men Eau de toilette · Kozmetika | 50 ml | 59,95 € | −28% | 5 | |
| CALVIN KLEIN Defy Eau de parfum · Kozmetika | 50 ml | 44,95 € | −43% | 5 | |
| HUGO BOSS Hugo Eau de toilette · Kozmetika | 75 ml | 44,95 € | −31% | 5 | |
| HUGO BOSS Krink Collab Eau de parfum · Kozmetika novo | 75 ml | 49,95 € | −27% | 5 | |
| BURBERRY London Men Eau de toilette · Kozmetika | 50 ml | 29,95 € | −32% | 5 | |
| BRUNO BANANI Magic Man Eau de toilette · Kozmetika | 30 ml | 18,95 € | −29% | 5 | |
| HERBAL ESSENCES Šampon za kosu, odabrane vrste · Kozmetika | 350 ml | 3,65 € | −42% | 6 | |
| KEUNE DESIGN Šampon za kosu, odabrane vrste · Kozmetika | 300 ml | 8,95 € | −24% | 6 | |
| HEAD & SHOULDERS Šampon za kosu, odabrane vrste · Kozmetika | 400 ml | 4,45 € | −16% | 6 | |
| K18 Šampon za suho pranje kose · Kozmetika AIR WASH, novo, ekskluzivno u BIPI | 118 ml | 51,95 € | 6 | ||
| SYOSS Šampon/regenerator za kosu, odabrane vrste · Kozmetika 10,11/ 17,80 €/ 1 l | 440 ml;250 ml | 4,45 € | −33% | 6 | |
| HASK Šampon/regenerator/sprej za kosu, odabrane vrste · Kozmetika 16,20/ 32,86 €/ 1 l | 355/175 ml | 5,75 € | −23% | 6 | |
| NUGGELA & SULE Ampule za vlasište · Kozmetika odabrane vrste | 4*100 ml | 18,45 € | −15% | 7 | |
| NIVEA Krema za kosu · Kozmetika odabrane vrste | 150 ml | 4,75 € | −39% | 7 | |
| SYOSS Lak/pjena za kosu · Kozmetika odabrane vrste, 14,50/ 17,40 €/ 1 l | 300 ml;250 ml | 4,35 € | −30% | 7 | |
| SUBRINA RECEPT Šampon za kosu · Kozmetika odabrane vrste | 400 ml | 4,25 € | −35% | 7 | |
| VICHY DERCOS Šampon za kosu · Kozmetika odabrane vrste, 52,38/ 53,72 €/ 1 l | 400 ml;390 ml | 20,95 € | −15% | 7 | |
| BATISTE Šampon za suho pranje kose · Kozmetika odabrane vrste | 200 ml | 3,65 € | −21% | 7 | |
| SYOSS KERATIN Sprej za zaštitu od topline · Kozmetika | 200 ml | 4,55 € | −28% | 8 | |
| HASK KERATIN Ulje/regenerator za kosu · Kozmetika 136,11 €/ 1 l/ 49,00 €/ 1 kg | 18 ml/ 50 g | 2,45 € | −23% | 8 | |
| NEUTRO ROBERTS Deo sprej/roll on · Kozmetika odabrane vrste, Cijena na 2.5.2025.: 3,45-4,60 € | — | 2,65 € | −23% | 10 | |
| OLD SPICE Deo sprej/stick · Kozmetika odabrane vrste | — | 3,15 € | −20% | 10 | |
| L'ANGELICA Gel za tuširanje · Kozmetika odabrane vrste, pakiranje:500 ml | — | 1,85 € | −26% | 10 | |
| LA ROCHE POSAY LAVANT Gel za tuširanje za suhu kožu · Kozmetika | — | 19,45 € | −35% | 10 | |
| VENUS3 Jednokratni brijač · Kozmetika odabrane vrste, Cijena na 2.5.2025.: 5,56;5,36 € | — | 5,45 € | −23% | 10 | |
| NIVEA Losion za tijelo · Kozmetika odabrane vrste | — | 4,65 € | −29% | 10 | |
| BONDI SANDS Mlijeko za postupno samotamnjenje · Kozmetika | — | 14,95 € | −25% | 10 | |
| L'ANGELICA Tekući sapun · Kozmetika odabrane vrste | — | 2,55 € | −26% | 10 | |
| ČUPKO SENSITIVE Trake za lice · Kozmetika | — | 3,65 € | −19% | 10 | |
| LA ROCHE POSAY Ulje za tuširanje, lipikar lavant · Kozmetika | — | 28,45 € | −16% | 10 | |
| NIVEA Univerzalna krema · Kozmetika | — | 2,35 € | −25% | 10 | |
| LACTOVIT Deo sprej, odabrane vrste · Kozmetika | 200 ml | 3,15 € | −36% | 11 | |
| LACTOVIT Mlijeko za tijelo, odabrane vrste · Kozmetika | 400 ml | 4,45 € | −25% | 11 | |
| AFRODITA Tekući sapun, odabrane vrste · Kozmetika | 300 ml | 2,45 € | −30% | 11 | |
| NIVEA Micelarna voda, odabrane vrste · Kozmetika | 400 ml | 6,75 € | −34% | 12 | |
| ZORINA MAST Serum za lice 8 peptidi · Kozmetika | 30 ml | 15,95 € | −19% | 12 | |
| ZORINA MAST Serum za lice 9-kolagen · Kozmetika | 30 ml | 14,45 € | −19% | 12 | |
| BEAUTY OF JOSEON Serum za lice Glow · Kozmetika | 30 ml | 13,45 € | −15% | 12 | |
| ZORINA MAST Serum za lice Vitamin C · Kozmetika | 30 ml | 14,95 € | −18% | 12 | |
| SKINTEGRA AMPHIBIAN Čistač za lice · Kozmetika Sada samo* | — | 4,95 € | −16% | 13 | |
| SKIN1004 MADAGASKAR CENTELLA Krema za lice · Kozmetika Sada samo* | — | 19,95 € | −14% | 13 | |
| OLIVAL CENTELLA Krema za lice · Kozmetika Sada samo* | — | 10,95 € | −15% | 13 | |
| INNISFREE ZELENI ČAJ Mlijeko za lice · Kozmetika Sada samo* | — | 18,45 € | −13% | 13 | |
| SKIN1004 MADAGASKAR CENTELLA PROBIO-CICA Serum za lice · Kozmetika Sada samo* | — | 23,45 € | −14% | 13 | |
| SKIN1004 MADAGASKAR CENTELLA Ulje za čišćenje lica · Kozmetika Sada samo* | — | 18,95 € | −15% | 13 | |
| VICHY MINERAL 89 Booster za lice · Kozmetika | 50 ml | 27,50 € | 14 | ||
| VICHY Deo roll on, mineral 48H · Kozmetika Sada samo* | 50 ml | 11,95 € | −16% | 14 | |
| VICHY Deo sprej, antiperspirant 48H · Kozmetika Sada samo* | 125 ml | 11,95 € | −16% | 14 | |
| VZK Flasteri za čišćenje kože · Kozmetika | 30 kom | 5,55 € | 14 | ||
| CERAVE Hidratantna krema za suhu i vrlo suhu kožu · Kozmetika Sada samo* | 177 ml | 10,45 € | −15% | 14 | |
| CERAVE OIL CONTROL Krema za lice · Kozmetika | 52 ml | 19,95 € | 14 | ||
| SKINLICK KINDWATER Micelarna voda · Kozmetika | 250 ml | 11,90 € | 14 | ||
| CERAVE Pjena za čišćenje lica · Kozmetika | 236 ml | 15,90 € | 14 | ||
| CERAVE SA krema za stopala · Kozmetika Sada samo* | 88 ml | 8,95 € | −16% | 14 | |
| ASEBON Šampon za kosu, odabrane vrste · Kozmetika Sada samo* | 200 ml | 3,55 € | −35% | 14 | |
| SEBAMED Šampon za kosu, odabrane vrste · Kozmetika Sada samo* | 200 ml | 5,25 € | −26% | 14 | |
| KRON LAB Šampon/regenerator za kosu · Kozmetika Sada samo* | 200 ml | 12,95 € | −19% | 14 | |
| ALWAYS NORMAL FRESH Dnevni ulošci · Kozmetika Sjajna ponuda | 20 kom | 1,45 € | 15 | ||
| ALWAYS PLATINUM NIGHT Higijenski ulošci · Kozmetika Sjajna ponuda | 16 kom | 3,95 € | 15 | ||
| VIOLETA Higijenski ulošci Air Fit Normal · Kozmetika Sjajna ponuda | 20 kom | 1,95 € | 15 | ||
| VIOLETA Higijenski ulošci Air Fit Super + · Kozmetika Sjajna ponuda | 20 kom | 1,95 € | 15 | ||
| PARODONTAX Pasta za zube, complete protection · Kozmetika | 75 ml | 5,25 € | −18% | 15 | |
| COLGATE Pasta za zube, max white/fresh · Kozmetika Cijena na 2.5.2025.: 2,95;3,50 € | 100 ml | 2,15 € | −33% | 15 | |
| COLGATE MAX WHITE Pasta za zube, odabrane vrste · Kozmetika | 75 ml | 2,65 € | −31% | 15 | |
| LACALUT Pasta za zube, odabrane vrste · Kozmetika | 75 ml | 3,85 € | −21% | 15 | |
| GOLDEN TREE Dodatak prehrani GLP-1 Supreme · Prehrana | 60 kom | 9,95 € | −50% | 16 | |
| POLLEO Dodatak prehrani Premium Hydrox Whey, odabrane vrste · Prehrana Sjajna ponuda | 30 g | 2,15 € | 16 | ||
| ALPRO Napitak od badema, odabrane vrste · Prehrana | 1 l | 3,15 € | −17% | 16 | |
| GREEN LAB Organski silicij · Prehrana | 500 ml | 17,45 € | −29% | 16 | |
| POLLEO Proteinski kolutići, odabrane vrste · Prehrana | 250 g | 6,75 € | −15% | 16 | |
| RICE UP Proteinski štapići, bez dodanog šećera · Prehrana | 40 g | 1,55 € | −18% | 16 | |
| YASENKA Skinage collagen advance, 2+1 · Prehrana 2+1 | 1500 ml | 39,95 € | −34% | 16 | |
| YASENKA Skinage collagen prestige, 2+1 · Prehrana 2+1 | 1500 ml | 53,95 € | −33% | 16 | |
| PURINA ONE Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · Životinje | 4x85 g | 2,45 € | −33% | 17 | |
| PURINA ONE Mokra hrana za mačke, odabrane vrste · Životinje Sjajna ponuda | 85 g | 0,85 € | 17 | ||
| VITAKRAFT VITA NATUR Poslastica za pse, govedina · Životinje | 2x11 g | 1,10 € | −25% | 17 | |
| VITAKRAFT NOSHIES Poslastica za pse, puretina · Životinje | 90 g | 1,95 € | −25% | 17 | |
| PURINA ONE Suha hrana za mačke, odabrane vrste · Životinje | 800 g | 3,95 € | −37% | 17 | |
| PODRAVKA Čokolino · Prehrana | 500 g | 3,55 € | −30% | 18 | |
| LOLA Pamučne blazinice za djecu · Djeca | 50+10 kom | 2,95 € | −19% | 18 | |
| APTAMIL Zamjensko mlijeko za bebe 2 Pronutra · Djeca | 800 g | 15,95 € | −15% | 18 | |
| SUDOCREM Zaštitna krema · Djeca | 125 g | 6,55 € | −20% | 18 | |
| MUSTELA 2u1 šampon za kosu i tijelo Sada samo* | 200 ml | 5,25 € | −50% | 19 | |
| SCHAUMA KIDS Gel za tuširanje uz količinu 1+1 GRATIS, 2 kom sada samo* | 250 ml | 3,50 € | 19 | ||
| VIOLETA Pelene Double Care Air Dry Sjajna ponuda, Vel 4: 44/1, vel 5: 36/1, vel 6 32/1 | — | 7,95 € | 19 | ||
| AVENT Prsne blazinice uz količinu 1+1 GRATIS, 2 kom sada samo* | 24 kom | 4,70 € | 19 | ||
| NILA Tekući deterdžent, my cute baby uz količinu 1+1 GRATIS, 2 kom sada samo* | 900 ml | 4,35 € | 19 | ||
| WEISSER RIESE Deterdžent za pranje rublja, prašak, odabrane vrste Sjajna ponuda | 6,5 kg | 22,95 € | 20 | ||
| JAR Deterdžent za ručno pranje posuđa, odabrane vrste | 900 ml | 2,25 € | −52% | 20 | |
| MR.MUSCLE Gel za odčepljivanje | 1 l | 3,95 € | −45% | 20 | |
| SILAN Omekšivač za rublje, odabrane vrste 540 ml, 1,1 l (2,68 €/l) | 540 ml | 2,95 € | −50% | 20 | |
| BREF POWER Osvježivač WC školjke, odabrane vrste Sjajna ponuda | 2x50 g | 2,75 € | 20 | ||
| PERWOLL Specijalni deterdžent za pranje rublja, gel, odabrane vrste Sjajna ponuda | 3 l | 9,95 € | 20 | ||
| CILLIT BANG Sredstva za čišćenje, odabrane vrste uz količinu 1+1 GRATIS, 2 kom sada samo*, Proizvodi se mogu kombinirati | 750 ml | 6,85 € | 20 | ||
| KH7 Sredstvo za odmašćivanje s pumpicom Sjajna ponuda | 750 ml | 3,25 € | 20 | ||
| ARF Tekuće abrazivno sredstvo za čišćenje, odabrane vrste | 400 ml | 1,45 € | −23% | 20 | |
| VILEDA Flat mop brisač poda 175775 h2pro Sjajna ponuda, novo, Sada samo* | — | 39,95 € | 21 | ||
| BLEUR Muške čarape vel.39-46, Sada samo* | 5 kom | 4,45 € | −50% | 21 | |
| AMBI PUR Osvježivač zraka u spreju, odabrane vrste · Kozmetika Popust -30%, Sada samo* | 185 ml | 4,15 € | 21 | ||
| REVLON Salon četka, 2u1 Sjajna ponuda, Sada samo* | — | 48,95 € | 21 | ||
| VIOLETA Strong&Soft breskva toaletni papir Sjajna ponuda, 3-slojni, MEGA PACK 20/1, Sada samo* | — | 4,75 € | 21 | ||
| TETA VIOLETA XXL Lemon Cupcake papirnati ručnici Sada samo* | 2 kom | 1,95 € | −25% | 21 | |
| BLEUR Ženske čarape vel.35/42, Sada samo* | 5 kom | 4,45 € | −50% | 21 | |
| CHLOE Eau de parfum uz karticu CHLOE, 25%, Redovna cijena 76,00 €, uz BIPACard programe vjernosti | 30 ml | 76,00 € | −25% | 26 | |
| GUCCI Eau de toilette uz karticu RUSH, 25%, Redovna cijena 109,00 €, uz BIPACard programe vjernosti | 75 ml | 109,00 € | −25% | 26 | |
| HUGO BOSS Eau de toilette uz karticu BOTTLED MEN, 25%, Redovna cijena 67,00 €, uz BIPACard programe vjernosti | 30 ml | 67,00 € | −25% | 26 | |
| MAX FACTOR Maskara za trepavice, odabrane vrste uz karticu 2000 CALORIE, Potraži proizvode s BIPACard oznakom, 30%, Redovna cijena 12,95 €, navedene cijene su već umanjene za iznos popusta | — | 12,95 € | −30% | 26 | |
| NOELLE Set kistova za nanošenje šminke uz karticu SUGAR RUSH, 7/1, 30%, Redovna cijena 29,90 €, uz BIPACard programe vjernosti | 7 kom | 29,90 € | −30% | 26 | |
| AURA Sprej za setiranje šminke uz karticu FIX AND MIST, 30%, Redovna cijena 4,95 €, uz BIPACard programe vjernosti | 80 ml | 4,95 € | −30% | 26 | |
| AFRODITA Šampon za kosu, odabrane vrste uz karticu 25%, Redovna cijena 5,90 €, uz BIPACard programe vjernosti | 950 ml | 5,90 € | −25% | 26 | |
| REVLON Tretman za kosu uz karticu TRETMAN UNIQ ONE, 14%, Redovna cijena 14,50 €, uz BIPACard programe vjernosti | 150 ml | 14,50 € | −14% | 26 | |
| IDEAL ALL IN ONE Boja za tekstil, odabrane vrste | — | 4,10 € | −20% | 27 | |
| PHILIPS Bežični tuš HX3826/31 · Kozmetika | — | 132,00 € | −20% | 27 | |
| MELEM Deo roll on, odabrane vrste · Kozmetika 83,00 €/1 l | — | 4,15 € | −16% | 27 | |
| VIOLETA MAXI ROLA ALL IN papirnati ručnici, 1/1, 2-slojni | — | 3,45 € | −29% | 27 | |
| LIBRESSE MAXIGOOD NIGHT higijenski ulošci · Kozmetika 0,12 €/1 kom | — | 3,75 € | −34% | 27 | |
| LENOR Mirisne perlice, odabrane vrste | — | 13,95 € | −25% | 27 | |
| KH7 Sredstvo za uklanjanje kamenca, odabrane vrste | — | 4,95 € | −31% | 27 | |
| PALMOLIVE Tekući sapun Milk&honey, refil · Kozmetika | — | 5,15 € | −15% | 27 | |
| BECUTAN Vlažne maramice · Djeca | — | 6,65 € | −25% | 27 | |
| BI STYLE BB hulahopke, 20DEN · Odjeća | — | 4,95 € | 28 | ||
| BI STYLE Everyday hulahopke, 20DEN · Odjeća | — | 1,95 € | 28 | ||
| BI STYLE Hulahopke otpornije na pucanje, 20DEN · Odjeća | — | 6,95 € | 28 | ||
| BI STYLE Iznimno ugodne hulahopke, 15DEN · Odjeća | — | 2,95 € | 28 | ||
| BI STYLE Neprozirne hulahopke, 60DEN · Odjeća | — | 4,95 € | 28 | ||
| BI STYLE Potiču cirkulaciju hulahopke, 40DEN · Odjeća | — | 3,95 € | 28 | ||
| BI STYLE Slim effekt hulahopke, 40DEN · Odjeća | — | 5,50 € | 28 | ||
| BI STYLE Svilenkaste hulahopke, 20DEN · Odjeća | — | 3,45 € | 28 | ||
| BI STYLE Ultrasoft hulahopke, 20DEN · Odjeća | — | 2,35 € | 28 | ||
| BI STYLE Belebend dokoljenke, potiču cirkulaciju 30DEN uz količinu Uzmi 3, plati 2, proizvodi se mogu kombinirati, najjeftiniji proizvod je gratis | — | 2,75 € | 29 | ||
| BI STYLE Čarape za balerinke uz količinu 3/1, Uzmi 3, plati 2, proizvodi se mogu kombinirati, najjeftiniji proizvod je gratis | — | 2,45 € | 29 | ||
| BI STYLE Čarape ženske uz količinu Uzmi 3, plati 2, proizvodi se mogu kombinirati, najjeftiniji proizvod je gratis | — | 5,35 € | 29 | ||
| BI STYLE Dokoljenke, 40DEN uz količinu Uzmi 3, plati 2, proizvodi se mogu kombinirati, najjeftiniji proizvod je gratis | — | 2,95 € | 29 | ||
| BI STYLE Dokoljenke, otpornije na pucanje uz količinu Uzmi 3, plati 2, proizvodi se mogu kombinirati, najjeftiniji proizvod je gratis | — | 2,95 € | 29 | ||
| BI STYLE Muške čarape uz količinu Uzmi 3, plati 2, proizvodi se mogu kombinirati, najjeftiniji proizvod je gratis | — | 5,35 € | 29 | ||
| BI STYLE Stopalice uz količinu 3/1, Uzmi 3, plati 2, proizvodi se mogu kombinirati, najjeftiniji proizvod je gratis | — | 4,95 € | 29 | ||
| BI STYLE Svilenkaste dokoljenke uz količinu Uzmi 3, plati 2, proizvodi se mogu kombinirati, najjeftiniji proizvod je gratis | — | 2,65 € | 29 | ||
| BI STYLE Svilenkaste sokne uz količinu Uzmi 3, plati 2, proizvodi se mogu kombinirati, najjeftiniji proizvod je gratis | — | 2,50 € | 29 | ||
| BI CARE EXPERTS 120H Hidrator za lice | — | 4,95 € | 30 | ||
| BI CARE EXPERTS Piling za lice | — | 4,50 € | 30 | ||
| BI CARE EXPERTS Serum za lice | — | 5,95 € | 30 | ||
| BI CARE Maska za ruke | — | 3,15 € | 30 | ||
| BI CARE PRO REPAIR Maska za kosu | — | 3,45 € | 30 | ||
| BI CARE PRO Šampon / regenerator za dugu kosu | — | 1,95 € | 30 | ||
| BI CARE Sol za kupanje od morske soli&eukaliptusa | — | 4,95 € | 30 | ||
| BI CARE Šampon za suho pranje kose | — | 2,55 € | 30 | ||
| BI CARE Ženski brijač s 4 oštrice | — | 5,95 € | 30 | ||
| BI COMFORT Dnevni ulošci NORMAL, 50/1 (BIPA marka) | — | 1,35 € | 31 | ||
| BI COMFORT Dugački noćni higijenski ulošci MAXI, 16/1 | — | 1,70 € | 31 | ||
| BI COMFORT Dugi ulošci EXTRA, 30/1 | — | 1,50 € | 31 | ||
| BI COMFORT Higijenski ulošci NORMAL, 20/1 | — | 1,40 € | 31 | ||
| BI COMFORT Inkontinencijski higijenski ulošci MAXI, 8/1 | — | 2,95 € | 31 | ||
| BI COMFORT Inkontinencijski higijenski ulošci NORMAL, 14/1 | — | 2,25 € | 31 | ||
| HUGO BOSS Eau de parfum Krink Collab · Kozmetika Novo. Sada samo*. Popust se ostvaruje uz iznos kupnje iznad 6 €, BC članovi bez obzira na potrošeni iznos. Ponuda traje od 8.10. do 11.10.2026. HUGO BOSS KRINK COLLAB, Eau de parfum, 75 ml | — | 49,95 € | 33 | ||
| CURAPROX Električna četkica Hydrosonic Pro Proizvod je dostupan u odabranim poslovnicama. Popust -30% uz iznos kupnje iznad 6 €, BC članovi bez obzira na potrošeni iznos. Ponuda traje od 1.10. do 4.10.2026. Sada samo*. Ime na pločici: CURAPROX HYDROSONIC PRO, Električna četkica. ponuda * uvjet iznos kupnje. Nema precrtane cijene. ok. ( | — | 144,16 € | 33 |