| Emmentaler Maingold sir tvrdi · Prehrana | 1 kg | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 1 |
| KORA Krumpir za kuhanje, salatu, pečenje i prženje · Prehrana | 2.5 kg | 1,69 € | | | 1 |
| Pileći file · Prehrana od prsa, rinluza | 1 kg | 4,99 € | 8,99 € | −44% | 1 |
| Svinjski but bez kosti, rinluza · Prehrana | 1 kg | 3,29 € | | | 1 |
| DELIMANO Tava za palačinke Stone Legend · Namještaj Vrijedi do 6.10, kom | — | 14,99 € | 24,99 € | −40% | 1 |
| FINESSE Vafl prutići odabrane vrste · Prehrana | 250 g | 1,39 € | 1,89 € | −26% | 1 |
| PARODONTAX Zubna pasta odabrane vrste · Kozmetika | 75 ml | 3,19 € | 5,95 € | −46% | 1 |
| Caprese s rajčicom i mozzarellom · Prehrana 1kg=8,25EUR | 120g | 0,99 € | | | 6 |
| 'Z BREGOV Čokoladno mlijeko odabrane vrste, Vindija · Prehrana | 200ml | 0,85 € | 0,99 € | −14% | 6 |
| 'Z BREGOV Gris natur, čokolada, Vindija · Prehrana | 200g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 6 |
| FRANKFURT Hrenovke AIA · Prehrana | 100g | 0,49 € | 0,59 € | −16% | 6 |
| Krafna marelica, kakao · Prehrana 1kg=9,17EUR | 60g | 0,55 € | | | 6 |
| DANSKA Kruna malina · Prehrana | 85g | 0,49 € | 0,69 € | −28% | 6 |
| MINUTE Lisnato tijesto · Prehrana | 500g | 0,95 € | | | 6 |
| ČAJNA Pašteta Sljeme · Prehrana | 100g | 0,89 € | 0,99 € | −10% | 6 |
| JAFFA Biskvit sa željeom od naranče preliven čokoladom · Prehrana original, kakao, Kraš | 120g-125g | 0,99 € | 1,11 € | −10% | 7 |
| KIKI Bomboni · Prehrana odabrane vrste, 1kg=9,90EUR-11EUR, super prilika | 90g-100g | 0,99 € | | | 7 |
| GARDEN GOOD Grah · Prehrana odabrane vrste, maxi super | 420/240g | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 7 |
| RADENSKA Prirodna mineralna voda gazirana ili negazirana · Prehrana 1l=0,57EUR, super prilika | 1,5l | 0,85 € | | | 7 |
| ROSSO GARGANO Rajčica sjeckana ili pelat · Prehrana | 400g | 0,99 € | 1,39 € | −28% | 7 |
| Zvijezda Samo ti, Volim te čokolada · Prehrana | 100g | 0,99 € | | −37% | 7 |
| VIVIS Svježi krem sir · Prehrana odabrane vrste | 100g | 0,99 € | | | 7 |
| LUMPI Vlažne maramice soft lotion · Djeca 1kom=0,01EUR, super prilika | 80/1 | 0,89 € | | | 7 |
| SMOKI Flips · Prehrana maxi super, Štark | 225g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 8 |
| PIK Hrenovke bez ovitka · Prehrana | 250g | 1,99 € | 2,69 € | −26% | 8 |
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnim preljivom · Prehrana razne vrste, 1kg=14,72EUR, super prilika | 108g | 1,59 € | | | 8 |
| DALMATINSKA Panceta narezak · Prehrana Pivac, 1kg=19,90EUR, super prilika | 100g | 1,99 € | | | 8 |
| CEKIN Pileća jetra sa srcem na podlošku · Prehrana Vindija | 500g | 1,79 € | 2,09 € | −14% | 8 |
| LE COQ COCKTAIL odabrane vrste · Prehrana | 0,33l | 1,25 € | 1,75 € | −28% | 9 |
| PRINGLES ČIPS odabrane vrste · Prehrana | 125g | 1,69 € | 2,79 € | −39% | 9 |
| GAZIRANA PIĆA odabrane vrste · Prehrana MIRINDA, 7UP, PEPSI | 2l | 1,89 € | | | 9 |
| TRIK PARTY MIX · Prehrana | 300g | 1,39 € | | | 9 |
| DAX SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE kućanstva, miris limuna | 750ml | 1,49 € | 1,85 € | −19% | 9 |
| KARLA TJESTENINA odabrane vrste · Prehrana | 350g | 1,99 € | | | 9 |
| K PLUS DIMLJENA ŠUNKA · Prehrana | 1/2, 1kg | 6,19 € | 9,69 € | −36% | 10 |
| K PLUS HAMBURGER · Prehrana | 1kg | 5,89 € | 6,99 € | −15% | 10 |
| K PLUS KOBASICA lovačka, domaća · Prehrana | 300g | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 10 |
| K PLUS KRANJSKA KOBASICA · Prehrana | 340g | 2,29 € | | | 10 |
| K PLUS MORTADELA s maslinama, narezak · Prehrana | 150g | 1,55 € | 1,99 € | −22% | 10 |
| K PLUS PRŠUT narezak · Prehrana | 500g | 8,99 € | 9,99 € | −10% | 10 |
| K PLUS PUREĆI PARIZER · Prehrana | 1kg | 2,19 € | 2,79 € | −21% | 10 |
| K Plus Jogurt tekući, 2,8% m.m., čvrsti, 3,2% m.m. uz karticu · Prehrana | 180 g | 0,29 € | 0,37 € | −21% | 11 |
| K Plus Listovi za pite i savijače uz karticu · Prehrana | 500 g | 0,89 € | | | 11 |
| K Plus Majoneza uz karticu · Prehrana | 85 g | 0,59 € | 0,75 € | −21% | 11 |
| K Plus Mascarpone sir meki uz karticu · Prehrana | 500 g | 3,59 € | | | 11 |
| K Plus Mozzarella sir meki uz karticu · Prehrana | 100 g | 0,99 € | | | 11 |
| Finesse Puding s ukusom, vanilija, čokolada · Prehrana | 175 g | 0,29 € | | | 11 |
| K Plus Voćni jogurt jagoda uz karticu · Prehrana | 1 l | 1,29 € | | | 11 |
| K Plus Vrhnje za kuhanje 20% m.m. uz karticu · Prehrana | 200 ml | 0,89 € | 0,99 € | −10% | 11 |
| K Plus Ćevapčići uz karticu · Prehrana | 810 g | 4,49 € | 6,15 € | −26% | 12 |
| K Plus Hamburger uz karticu · Prehrana | 600 g | 3,49 € | | | 12 |
| K Plus Miješano mljeveno meso uz karticu · Prehrana | 750 g | 4,39 € | 5,49 € | −20% | 12 |
| K Plus Svinjska slabina i leđa bez kosti, odresci, cca uz karticu · Prehrana | 580 g | 5,89 € | 7,99 € | −26% | 12 |
| K Plus Svinjska slabina i leđa s kosti, odresci, cca uz karticu · Prehrana | 600 g | 4,69 € | 5,99 € | −21% | 12 |
| K Plus Svinjski vrat bez kosti, odresci, cca uz karticu · Prehrana | 600 g | 5,89 € | 6,99 € | −15% | 12 |
| K Plus Svinjski vrat s kosti, odresci, cca uz karticu · Prehrana | 600 g | 4,49 € | | | 12 |
| K PLUS Pileća jetra sa srcem na podlosku · Prehrana Nije dio tjedne ponude | 1 kg | 3,59 € | | | 13 |
| K PLUS Pileća krila na podlosku · Prehrana | 1 kg | 2,99 € | | | 13 |
| K PLUS Pileća leđa i hrbat na podlosku · Prehrana | 1 kg | 1,39 € | 1,59 € | −12% | 13 |
| K PLUS Pileća prsa bez kože, s kostima, na podlosku · Prehrana | 1 kg | 4,69 € | | | 13 |
| K PLUS Pileći batak, zabatak i dio leđa na podlosku · Prehrana | 1 kg | 1,99 € | | | 13 |
| Belje Baranjska slanina narezak · Prehrana | 100 g | 2,47 € | | | 14 |
| Pivac Dalmatinski pršut · Prehrana | 1 kg | 49,99 € | 59,99 € | −16% | 14 |
| ČOKOLAND Mlinci domaći · Prehrana | 400 g | 2,89 € | 3,39 € | −14% | 14 |
| ČEKIN KIDS Pileći dinosi, crispy školica · Prehrana Crispy pops 500g, 1kg=12,98EUR | 600 g | 6,49 € | | | 14 |
| ČEKIN Pileći zabatak obiteljsko pakiranje · Prehrana Vindija | 1 kg | 3,79 € | 5,29 € | −28% | 14 |
| STANCIJA Pureća šunka · Prehrana Gavrilović | 1 kg | 13,99 € | | | 14 |
| VINDON Pureći file od prsa · Prehrana | 750 g | 8,79 € | 11,54 € | −23% | 14 |
| VINO Grasevina bijelo · Prehrana maxi super | 3 l | 12,99 € | 14,99 € | −13% | 15 |
| Z BREGOV Kefir uz karticu · Prehrana super prilika, 3,5% m.m, Vindija | 1 kg | 2,09 € | | | 15 |
| BAJADERA Liker · Prehrana maxi super | 0,7 l | 17,99 € | 20,05 € | −10% | 15 |
| ZVIJEZDA Majoneza delikates uz karticu · Prehrana super prilika | 400 g | 3,49 € | | | 15 |
| VINDI Negazirano pice odabrane vrste · Prehrana | 2 l | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 15 |
| ANTIQUE Pelinkovac liker · Prehrana | 0,7 l | 16,49 € | | | 15 |
| PAN Pivo svijetlo, lager, zlatni, povratna boca · Prehrana | 0,5 l | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 15 |
| ZVIJEZDA Stolni namaz uz karticu · Prehrana super prilika | 250 g | 0,99 € | 1,15 € | −13% | 15 |
| BRZO&FINO Vrhnje za kuhanje, Dukat uz karticu · Prehrana super prilika | 500 g | 2,79 € | | | 15 |
| PRESIDENT Zagrebacki sir, svjezi uz karticu · Prehrana super prilika | 37,5 g | 2,39 € | | | 15 |
| KANDIT Cokolada za kuhanje, tamna, bijela · Prehrana | 300 g, 200 g | 3,99 € | 5,35 € | −25% | 16 |
| VEGETA Dodatak jelima s povrcem, Podravka · Prehrana | 400 g | 2,49 € | 3,39 € | −26% | 16 |
| PODRAVKA Dzem sipak, marelica · Prehrana | 670 g | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 16 |
| ORGULA Ekstra djevičansko maslinovo ulje · Prehrana super | 0,75 l | 6,99 € | 11,49 € | −39% | 16 |
| FRANCK Jubilarna kava mljevena uz karticu · Prehrana super prilika | 400 g | 6,49 € | | | 16 |
| DOLCELA Muffins original, čokoladni, 350g PRINCES USTIPCI 250g · Prehrana | — | 2,99 € | 3,89 € | −23% | 16 |
| LINO Pillows tamni, milk uz karticu · Prehrana super prilika | 500 g | 3,69 € | | | 16 |
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje uz karticu · Prehrana super prilika | 1,2 l | 1,85 € | | | 16 |
| KANDIT Choco Banana · Prehrana | 280g | 2,99 € | | | 17 |
| CHIO Čipi čips odabrane vrste · Prehrana | 130g | 1,89 € | | | 17 |
| DORINA Čokolada odabrane vrste · Prehrana | 290g | 2,99 € | 4,99 € | −40% | 17 |
| ČOKOLINO Instant kašica · Prehrana | 1,4kg | 7,99 € | | | 17 |
| KOESTLIN Napolitanke razne vrste · Prehrana | 740g | 3,49 € | | | 17 |
| ORNEL Omekšivač za rublje, odabrane vrste · Kozmetika | 1,6l | 2,99 € | | | 17 |
| JADRO Vafl original, kokos-čokolada · Prehrana | 430g | 2,49 € | | | 17 |
| KALODONT Zubna pasta odabrane vrste · Kozmetika | 125ml | 1,99 € | 2,79 € | −28% | 17 |
| Cikla uz karticu · Prehrana CIJENA UZ MultiPlus | 1kg | 0,59 € | | | 18 |
| Krumpir batat · Prehrana | 1kg | 1,49 € | 2,49 € | −40% | 18 |
| Mrkva pakirana · Prehrana | 1kg | 0,89 € | 1,19 € | −25% | 18 |
| Tikva odabrane vrste · Prehrana | 1kg | 0,79 € | | | 18 |
| Začinsko bilje odabrane vrste · Prehrana | kom | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 18 |
| GARDEN GOOD Badem jezgra · Prehrana | 500g | 4,29 € | | | 19 |
| Borovnica pakirana uz karticu · Prehrana CIJENA UZ MultiPlus, CIJENA BEZ MultiPlus 1,89 EUR | 125g | 1,69 € | | | 19 |
| Brusnica suha · Prehrana 1kg=7,98EUR | 400g | 3,19 € | | | 19 |
| Buket 7 ruža Harmony · Vrt i alati VRIJEDI OD 25.9, kom | — | 3,49 € | | | 19 |
| Buket Grab and Go · Vrt i alati VRIJEDI OD 25.9, kom | — | 5,99 € | | | 19 |
| GARDEN GOOD Chia sjemenke · Prehrana 1kg=4,95EUR | 200g | 0,99 € | | | 19 |
| Grožđe bijelo · Prehrana | 1 kg | 1,49 € | | | 19 |
| Kalanchoe mix raznih boja cvijeta u dekorativnoj tegli · Vrt i alati promjera 6cm, kom | — | 3,19 € | | | 19 |
| Limun · Prehrana | 1 kg | 0,99 € | | | 19 |
| Orhideja Phalaenopsis 2 grane, u keramičkoj tegli · Vrt i alati 9cm, razne boje cvijeta i tegli, kom | — | 6,79 € | 8,49 € | −20% | 19 |
| Šljiva pakirana · Prehrana | 1 kg | 1,09 € | | | 19 |
| Marinirana svinjska rebra vakumirana, PIK · Prehrana | 1 kg | 5,99 € | | | 20 |
| Svinjska slabina i leđa bez kosti, rinfuza · Prehrana | 1 kg | 3,69 € | | | 20 |
| Svinjski file vakumirani, PIK · Prehrana | 1 kg | 5,99 € | | | 20 |
| Svinjsko carsko meso neobrađeno, rinfuza · Prehrana | 1 kg | 2,99 € | | | 20 |
| Svježi odojak rinfuza · Prehrana | 1 kg | 3,79 € | | | 20 |
| Teleća lopatica s kosti, rinfuza · Prehrana | 1 kg | 6,99 € | | | 20 |
| Teleća potrbušina s kosti, rinfuza · Prehrana | 1 kg | 6,99 € | | | 20 |
| Teleći vrat s kosti, rinfuza · Prehrana | 1 kg | 6,99 € | | | 20 |
| Ave Banjalučki ćevapčići · Prehrana | 480g | 4,99 € | 6,49 € | −23% | 21 |
| PIK Gurmanska kobasica sa sirom · Prehrana | 600g | 4,29 € | | | 21 |
| PIK Mesni uštipcι sa sirom · Prehrana | 300g | 2,59 € | | | 21 |
| Dilimar Punjena pleska vica · Prehrana | 400g | 4,49 € | 5,29 € | −15% | 21 |
| Šnicel od svinjskog karea · Prehrana | 400g | 3,19 € | | | 21 |
| PIK Tender rib eye · Prehrana | 330g | 7,99 € | 9,79 € | −18% | 21 |
| A1A Cordon blue od pileæeg i purećeg mesa · Prehrana | 980g | 5,39 € | | | 22 |
| Međimursko pile na podlosku · Prehrana Perutnina Ptuj-Pipo, 1kg | — | 3,18 € | | | 22 |
| Odresci pileæeg filea · Prehrana Perutnina Ptuj-Pipo | 400g | 4,99 € | | | 22 |
| Cekin Panirani pileći fritesi · Prehrana Vindija | 350g | 3,99 € | 5,29 € | −24% | 22 |
| Cekin Panirani pileći medaljoncι, odresci · Prehrana Vindija | 400g | 3,99 € | | | 22 |
| Prsa bez kože · Prehrana Peruttina Ptuj-Pipo, 1kg | cca 500g | 5,99 € | | | 22 |
| A1A Pureća krila vakumirana · Prehrana 1kg | cca 2,7kg | 2,49 € | | | 22 |
| Vindija Pureće mljeveno meso · Prehrana Vindon | 500g | 4,79 € | | | 22 |
| Filet tune, rinfuza uz karticu · Prehrana | 1 kg | 14,99 € | | | 23 |
| Svježa orada, rinfuza uz karticu · Prehrana super prilika | 300-600 g/kom, 1 kg | 7,99 € | | | 23 |
| Svježa sipa, rinfuza uz karticu · Prehrana super prilika | 1 kg | 9,99 € | | | 23 |
| Mowi Svježi filet lososa, pakirani, Mowi uz karticu · Prehrana super prilika, 1kg=19,98EUR | 4x125 g | 9,99 € | | | 23 |
| Svježi filet lososa, rinfuza uz karticu · Prehrana super prilika | 1 kg | 14,99 € | | | 23 |
| Svježi šaran odrezak, rinfuza, pakirani uz karticu · Prehrana super prilika | 1 kg | 7,99 € | | | 23 |
| Svježi šaran, rinfuza uz karticu · Prehrana super prilika | 1 kg | 5,99 € | | | 23 |
| U ponudi imamo i: pakirana, rinfuza uz karticu · Prehrana super prilika | 1 kg | 8,99 € | | | 23 |
| U ponudi imamo i: pakirani uz karticu · Prehrana super prilika | 1 kg | 15,99 € | | | 23 |
| Bečki odrezak uz karticu · Prehrana super prilika | kom | 1,69 € | | | 24 |
| Panirani pečeni oslić filet uz karticu · Prehrana super prilika | 1 kg | 9,69 € | | | 24 |
| Pečeno carsko meso uz karticu · Prehrana super prilika | 1 kg | 9,99 € | | | 24 |
| Pileća BBQ marinirana krila · Prehrana | 1 kg | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 24 |
| Pileći ćevapi uz karticu · Prehrana super prilika | kom | 0,49 € | | | 24 |
| Špageti bolognese uz karticu · Prehrana super prilika | 1 kg | 4,99 € | | | 24 |
| LEDO GRAŠAK · Prehrana | 400 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 25 |
| WOFCO LIGNJA PATAGONICA cijela · Prehrana 1kg=8,98EUR | 500 g | 4,49 € | | | 25 |
| LEDO LISNATO TIJESTO · Prehrana 1kg=4,42EUR | 450 g | 1,99 € | | | 25 |
| MINUTE KNEDLE sa šljivama · Prehrana | 1 kg | 1,99 € | | | 25 |
| LEDO MJEŠAVINA quinoa, bulgur · Prehrana | 400 g | 2,39 € | 2,99 € | −20% | 25 |
| LEDO POMMES FRITES · Prehrana | 1000 g | 3,39 € | | | 25 |
| GELATISSIMO SLADOLED bourbon-vanilija · Prehrana 1l=1,66EUR | 2,4 l | 3,99 € | | | 25 |
| QUATTRO SLADOLED odabrane vrste, Ledo · Prehrana 1l=3,63EUR-3,99EUR | 1500-1650 ml | 5,99 € | | | 25 |
| LEDO ŠUMSKO VOĆE · Prehrana 1kg=10,97EUR | 300 g | 3,29 € | | | 25 |
| K PLUS ARETOS meki bijeli sir · Prehrana | 250 g | 1,99 € | 2,65 € | −24% | 26 |
| 'Z BREGOV JOGURT 0,9% m.m., 2,8% m.m., Vindija · Prehrana | 1 kg | 1,99 € | | | 26 |
| KRAVICA KRALJICA TRAJNO MLIJEKO 2,8% m.m. · Prehrana | 1 l | 0,69 € | 0,79 € | −12% | 26 |
| COME A CASA LASAGNE bolognese, ricota-špinat · Prehrana 1kg=4,97EUR | 400 g | 1,99 € | | | 26 |
| DUKAT MASLAC · Prehrana 1kg=9,96EUR | 250 g | 2,49 € | | | 26 |
| ABC SIRNI NAMAZ · Prehrana 1kg=11,50EUR | 100 g | 1,15 € | | | 26 |
| 'Z BREGOV SVJEŽE MLIJEKO 3,2% m.m., Vindija · Prehrana 1l=1,14EUR | 1,75 l | 1,99 € | | | 26 |
| MINUTE TORTELLINI sir, pršut · Prehrana 1kg=3,98EUR | 500 g | 1,99 € | | | 26 |
| K PLUS TRAJNO MLIJEKO 2,8% m.m. · Prehrana | 1 l | 0,55 € | | | 26 |
| JOGOBELLA VOĆNI JOGURT razne vrste, Zott · Prehrana 1kg=3,27EUR | 150 g | 0,49 € | | | 26 |
| EUFORIJA Desert odabrane vrste · Prehrana Vindija | 150g | 0,75 € | 0,95 € | −21% | 27 |
| Desert riža na mlijeku odabrane vrste · Prehrana | 200g | 0,69 € | 0,89 € | −22% | 27 |
| MONTE Desert s lješnjakom Zott · Prehrana | 4x100g | 2,09 € | | | 27 |
| YAMAS Grčki jogurt 0% m.m., 10% m.m. · Prehrana | 150g | 0,79 € | | | 27 |
| Z BREGOV Kiselo domaće vrhnje 25% m.m. · Prehrana Vindija | 300g | 1,69 € | | | 27 |
| KINDER Milch-Schnitte desert · Prehrana | 280g | 4,99 € | | | 27 |
| FORTIA Natur 0,5% m.m. · Prehrana Z BREGOV, Vindija | 1kg | 1,99 € | | | 27 |
| ACTIVE ZONE Protein+ skyr · Prehrana | 500g | 1,39 € | | | 27 |
| Z BREGOV Proteinski napitak odabrane vrste · Prehrana Vindija | 0,3l | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 27 |
| DUKATINO Svježi sir s voćem · Prehrana Dukat | 6x50g | 2,29 € | 2,79 € | −17% | 27 |
| Burek sa sirom, sir-špinat · Prehrana | 150g | 0,99 € | | | 28 |
| Croissant marelica, čokolada · Prehrana | 75g | 0,69 € | | | 28 |
| Kruh domaći kalup pečeni, polupečeni · Prehrana 730g, 1kg=2,50EUR | 700g | 1,75 € | | | 28 |
| Kruh fini domaći · Prehrana | 700g | 1,75 € | | | 28 |
| Kruh planinski rustikalni · Prehrana | 500g | 1,39 € | | | 28 |
| Kruh rustikalna štruca pečeni, polupečeni · Prehrana | 500g | 1,29 € | | | 28 |
| Pecivo klipić slani, kukuruzni · Prehrana 70g, 1kg=7,86EUR, kukuruzni 85g, 1kg=6,47EUR | — | 0,55 € | | | 28 |
| GRANO DORO American toast uz karticu · Prehrana super prilika | 750 g | 1,59 € | | | 29 |
| K PLUS Čupavci uz karticu · Prehrana maxi super | 480 g | 4,99 € | | −32% | 29 |
| Kremšnita · Prehrana 2/1, maxi super | 280 g | 2,99 € | 4,29 € | −30% | 29 |
| Kruh domaći mediterraneo, kukuruzni, sa sjemenkama uz karticu · Prehrana super prilika | 400 g | 2,09 € | | | 29 |
| Kruh primorski uz karticu · Prehrana super prilika | 500 g | 1,59 € | | | 29 |
| Kruh zlatna focaccia · Prehrana | 480 g | 1,25 € | 1,79 € | −30% | 29 |
| K PLUS Linzeri marelica uz karticu · Prehrana maxi super | 310 g | 2,49 € | | | 29 |
| K PLUS Mađarica uz karticu · Prehrana maxi super | 400 g | 4,19 € | | | 29 |
| Žemlja, Pecivo bijelo sa sjemenkama, Pecivo bijelo uz karticu · Prehrana super prilika, Žemlja 300g 1kg=4,30EUR, Pecivo bijelo sa sjemenkama 250g 1kg=5,16EUR, 5/1 | — | 1,29 € | | | 29 |
| ARIEL Deterdžent za strojno pranje rublja, ultra power, tablete · Kozmetika Vrijedi do 6.10 | 18/1 | 9,99 € | 17,99 € | −44% | 30 |
| President BRIE SIR meki, 200g · Prehrana | 200g | 3,49 € | 4,39 € | −20% | 32 |
| DALMATINSKA PANCETA cca 350g, Dim-Mes · Prehrana | 1kg | 14,99 € | 19,49 € | −23% | 32 |
| KRALJEVSKI SIR, kravlji, tvrdi, 1/4 · Prehrana | 1kg | 9,99 € | | | 32 |
| Pivac KULEN premium · Prehrana | 1kg | 16,99 € | 24,99 € | −32% | 32 |
| POLI PILEĆA POSEBNA kratki, light, Perutnina Ptuj-Pipo, 500g, 1kg=6,98EUR · Prehrana | 500g | 3,49 € | | | 32 |
| Dobro PRŠUT narezak, Dobro, 400g, 1kg=21,23EUR · Prehrana | 400g | 8,49 € | | | 32 |
| President SIR odabrane vrste, 400g, 1kg=9,98EUR · Prehrana | 400g | 3,99 € | | | 32 |
| ŠPEKERICA, Andro, 400g · Prehrana | 400g | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 32 |
| ŠUNKA U OVITKU, Sljeme · Prehrana | 1kg | 7,49 € | | | 32 |
| Zdenka TOPLJENI SIR trokut, 140g · Prehrana | 140g | 1,79 € | 2,19 € | −18% | 32 |
| Dalmatinska budola · Prehrana Pivac, 1/2 | 1 kg | 16,99 € | 24,99 € | −32% | 33 |
| DELISO Gauda, Edamer sir polutvrdi · Prehrana super prilika | 300 g | 2,29 € | | | 33 |
| WUDY Hrenovke classic · Prehrana super prilika | 300 g | 1,09 € | | | 33 |
| PODRAVKA Kranjska kobasica classic · Prehrana super prilika. maxi super | 300 g | 3,29 € | | | 33 |
| PODRAVKA Panceta · Prehrana | 400 g | 17,49 € | 24,49 € | −28% | 33 |
| WUDY Pop posebna · Prehrana super prilika | 1 kg | 2,79 € | | | 33 |
| PRESIDENT Ribanac tvrdi · Prehrana super prilika | 40 g | 1,29 € | | | 33 |
| Tilzit sir polutvrdi, Vindija · Prehrana super prilika | 1 kg | 9,99 € | | | 33 |
| K PLUS Wintera · Prehrana 7,17 EUR | 650 g | 6,89 € | | | 33 |
| BELJE Brašno glatko T-550, Belje · Prehrana pšenično bijelo brašno | 1 kg | 0,60 € | 0,78 € | −23% | 34 |
| FARCHIONI Ekstra djevičansko maslinovo ulje · Prehrana maxi super | 1 l | 7,99 € | 10,99 € | −27% | 34 |
| PODRAVKA Juha odabrane vrste, 58g-64g · Prehrana super prilika. 1kg=17,03EUR-18,79EUR | 58g-64g | 1,09 € | | | 34 |
| ZVIJEZDA Ketchup blagi · Prehrana super prilika | 500 g | 1,39 € | | | 34 |
| BARILLA Lasagne · Prehrana super prilika. maxi super | 500 g | 2,99 € | | | 34 |
| INDIOME Noodles odabrane vrste, 5x70g-5x80g · Prehrana super prilika. 1kg= 4,54EUR-3,98EUR | 5x70g-5x80g | 1,59 € | | | 34 |
| GARDEN GOOD Pasirana rajčica · Prehrana | 3x200g | 0,99 € | 1,39 € | −28% | 34 |
| K PLUS Ribana kaša mrkva · Prehrana maxi super | 400 g | 1,09 € | 1,29 € | −15% | 34 |
| SCOTTI Riža originario · Prehrana maxi super | 1 kg | 2,59 € | 3,99 € | −35% | 34 |
| MINUTE Umak odabrane vrste · Prehrana super prilika. maxi super | 400 g | 1,79 € | | | 34 |
| NESCAFÉ Cappuccino razne vrste · Prehrana | 8/1 | 2,99 € | | | 35 |
| PODRAVKA Čaj odabrane vrste · Prehrana | 50 g | 1,79 € | | | 35 |
| NESCAFÉ Kava instant, classic · Prehrana | 300 g | 10,99 € | | | 35 |
| Med cvjetni · Prehrana JOŠ NIŽA CIJENA UZ Multi Plus | 900 g | 3,99 € | | | 35 |
| ARABESCA Minas kava mljevena · Prehrana | 400 g | 5,99 € | | | 35 |
| ARGETA Pašteta odabrane vrste · Prehrana | 95 g | 1,69 € | | | 35 |
| KUKURUZ Šećerac · Prehrana | 285 g | 0,89 € | | | 35 |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · Prehrana | 3x52 g | 4,49 € | | | 35 |
| ACTIVE ZONE Proteinski puding sa šlagom, vanilija, čokolada · Prehrana | 4x115 g | 1,99 € | | | 36 |
| ACTIVE ZONE Svježi posni sir · Prehrana | 500 g | 1,29 € | | | 36 |
| ACTIVE ZONE Tekući jogurt 0,5% m.m. · Prehrana | 1 kg | 0,99 € | | | 36 |
| ACTIVE ZONE Tekući jogurt 0,5% m.m. · Prehrana | 180 g | 0,25 € | | | 36 |
| ACTIVE ZONE Tekući jogurt 1% m.m. · Prehrana | 330 g | 0,79 € | | | 36 |
| ACTIVE ZONE Zrnati sir proteinski, 0,8% m.m. · Prehrana | 150 g | 1,19 € | | | 36 |
| ACTIVE ZONE Biljni napitak · Prehrana odabrane vrste | 1l | 1,09 € | 1,39 € | −21% | 37 |
| ACTIVE ZONE Kikiriki maslac creamy, crunchy · Prehrana | 350g | 2,39 € | | | 37 |
| ACTIVE ZONE Kreker · Prehrana odabrane vrste | 50g | 0,35 € | 0,49 € | −28% | 37 |
| ACTIVE ZONE Kukuruzni kreker mahunarke · Prehrana | 120g | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 37 |
| ACTIVE ZONE Kukuruzni kreker slani · Prehrana | 120g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 37 |
| ACTIVE ZONE Proteinski kruh · Prehrana | 250g | 1,49 € | 1,79 € | −16% | 37 |
| ACTIVE ZONE Raženi kruh fitness · Prehrana | 500g | 1,29 € | 1,49 € | −13% | 37 |
| ACTIVE ZONE Zobeni bar · Prehrana odabrane vrste | 40g | 0,49 € | | | 37 |
| BIO ZONE Bulgur · Prehrana | 500g | 1,79 € | 2,19 € | −18% | 38 |
| BIO ZONE Heljdina kaša · Prehrana | 500g | 2,39 € | 2,99 € | −20% | 38 |
| BIO ZONE Kreker · Prehrana odabrane vrste | 120g | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 38 |
| BIO ZONE Kvinoja šarena · Prehrana | 500g | 3,99 € | 4,49 € | −11% | 38 |
| BIO ZONE Lan · Prehrana | 500g | 1,79 € | 1,99 € | −10% | 38 |
| BIO ZONE Lan mljeveni · Prehrana | 400g | 1,49 € | | | 38 |
| BIO ZONE Proso kaša · Prehrana | 500g | 1,49 € | 1,79 € | −16% | 38 |
| BIO ZONE Rižin kreker · Prehrana odabrane vrste | 100g | 1,89 € | | | 38 |
| BIO ZONE Sezam · Prehrana | 500g | 2,69 € | 2,99 € | −10% | 38 |
| BIO ZONE Zobene pahuljice sitne, krupne · Prehrana | 500g | 1,19 € | | | 38 |
| INKA, NARA GAZIRANO PIĆE odabrane vrste · Prehrana | 1,5 l | 1,59 € | 1,89 € | −15% | 40 |
| KARLOVAČKO PIVO svijetlo · Prehrana | 0,5 l | 1,35 € | | | 40 |
| JANA LEDENI ČAJ odabrane vrste · Prehrana | 1,5 l | 1,49 € | | | 40 |
| PEPSI GAZIRANO PIĆE odabrane vrste · Prehrana | 0,33 l | 0,85 € | 0,99 € | −14% | 40 |
| SENSATION GAZIRANO PIĆE odabrane vrste · Prehrana | 1,5 l | 1,39 € | 1,69 € | −17% | 40 |
| TO NEKTAR odabrane vrste · Prehrana | 1 l | 1,49 € | 1,75 € | −14% | 40 |
| VINO DINGAČ crno · Prehrana | 0,75 l | 10,79 € | 13,59 € | −20% | 40 |
| VINO GRAŠEVINA bijelo · Prehrana | 1 l | 5,89 € | 6,55 € | −10% | 40 |
| VINO MALVAZIJA bijelo, Vina Laguna · Prehrana | 0,75 l | 7,79 € | 8,99 € | −13% | 40 |
| VINO PLAVAC crno · Prehrana | 0,75 l | 4,29 € | 5,99 € | −28% | 40 |
| VINO ROSÉ Vina Laguna · Prehrana | 0,75 l | 5,49 € | 6,49 € | −15% | 40 |
| MILKA Biskvit čokoladna krema · Prehrana čokoladna krema, 128g, 1kg=8,52EUR, malina, naranča, 147g, 1kg=7,41EUR | 128g-147g | 1,09 € | | | 41 |
| TIP TOP FLIPS Čips odabrane vrste · Prehrana odabrane vrste, 45g-50g | 45g-50g | 0,99 € | | | 41 |
| MILKA Čokolada odabrane vrste · Prehrana odabrane vrste, 90g-100g | 90g-100g | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 41 |
| Desert Snickers, Twix, Mars · Prehrana DESERT SNICKERS 50g, TWIX 50g, MARS 51g | 50g-51g | 0,89 € | | | 41 |
| POPSI Mljeveni keks s preljevom i šećernim mrvicama · Prehrana NOVO! | 30g | 1,39 € | | | 41 |
| LINDT Praline odabrane vrste · Prehrana maxi/super, odabrane vrste, 137g | 137g | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 41 |
| DORITOS Tortilija čips odabrane vrste · Prehrana odabrane vrste, 90g, 11kg=18,78EUR | 90g | 1,69 € | | | 41 |
| LOACKER Vafl napolitanke razne vrste · Prehrana maxi/super, razne vrste, 150g-175g | 150g-175g | 1,85 € | | | 41 |
| MENTOL Zeleni bomboni, kandit · Prehrana | 100g | 0,69 € | 0,89 € | −22% | 41 |
| FINESSE Zlatni kolutići keks uz karticu · Prehrana Uz Multi Plus | 400g | 1,29 € | | −22% | 41 |
| FINESSE Bombonijera školjkice · Prehrana | 230g | 3,39 € | | | 42 |
| 7 DAYS Croissant kakao · Prehrana 5 kom | 250g | 1,99 € | 3,69 € | −46% | 42 |
| RAFFAELLO Desert · Prehrana | 150g | 3,99 € | | | 42 |
| PLAZMA Keks · Prehrana | 300g | 2,29 € | | | 42 |
| BREAKFAST Keks odabrane vrste · Prehrana maxi/super, odabrane vrste, 160g | 160g | 1,49 € | 2,09 € | −28% | 42 |
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnom kremom, nougat · Prehrana | 840g | 3,99 € | | | 42 |
| SALTAS Štapići s kikirikijem · Prehrana | 160g | 1,29 € | | | 42 |
| EL SABOR Tortilla čips + salsa, cheese dip · Prehrana maxi/super | 175g | 2,29 € | | | 42 |
| AIRWAVES, ORBIT Žvakaće gume razne vrste · Prehrana razne vrste, 64g, 1kg=46,72EUR | 64g | 2,99 € | | | 42 |
| VIOLETA Deterdžent za strojno pranje rublja, odabrane vrste · Prehrana | 2,7 l | 4,99 € | | | 43 |
| FAKS Deterdžent za strojno pranje rublja, prašak · Prehrana 2,2kg=40 pranja, 1kg=4,31EUR, gel, 1,8l, 1l=5,27EUR | 2,2 kg | 9,49 € | | | 43 |
| PERSIL Deterdžent za strojno pranje rublja, prašak · Prehrana 6,05kg=110 pranja, 1kg=3,97EUR, gel, 4,95l=110pranja, 1l=4,85EUR, tablete, 76/1, 1kom=0,32EUR | 6,05 kg | 23,99 € | | | 43 |
| LENOR Omekšivač za rublje, gold orchid spring awakening · Prehrana 2x987ml, 1l=3,03EUR ili 2x1,239l, 1l=2,42EUR | 2x987 ml | 5,99 € | | | 43 |
| PERMETAL Sredstvo za uklanjanje masnoće · Prehrana | 650 ml | 3,19 € | | | 43 |
| FINISH Tablete za strojno pranje posuđa, ultimate lemon · Prehrana | 120/1 | 21,99 € | | | 43 |
| NATUR Papirnati ručnik clever cut · Prehrana | 3 sloja, 2/1 | 1,19 € | | | 46 |
| NATUR Papirnati ručnik jumbo · Prehrana | 2 sloja, 1/1 | 1,59 € | | −43% | 46 |
| NATUR Papirnati ručnik premium · Prehrana | 3 sloja, 3/1 | 2,49 € | | −28% | 46 |
| NATUR Toaletni papir extra soft · Prehrana | 3 sloja, 10 rola | 2,35 € | 2,99 € | −21% | 46 |
| NATUR Toaletni papir premium · Prehrana | 4 sloja, 10 rola | 2,99 € | | −28% | 46 |
| NATUR Toaletni papir soft&strong · Prehrana | 3 sloja, 10 rola | 1,99 € | | | 46 |
| ALWAYS Higijenski ulošci odabrane vrste · Kozmetika 1kom=0,19EUR, 16/1, 1kom=0,14EUR, VRIJEDI DO 6.10 | 12/1 | 2,29 € | | | 47 |
| FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · Životinje | 85g | 0,65 € | 0,79 € | −17% | 47 |
| BUDDY Hrana za pse odabrane vrste · Životinje 1kg=1EUR | 10kg | 9,99 € | | | 47 |
| PEDIGREE Hrana za pse odabrane vrste, 4x100g · Životinje 1kg= 5,73EUR | — | 2,29 € | | | 47 |
| NATUR Papirnati ručnici kutija, 4 sloja · Kozmetika | 100/1 | 1,25 € | 1,69 € | −26% | 47 |
| VIOLETA Papirnati ručnik kutija, 3 sloja · Kozmetika VRIJEDI DO 6.10 | 80/1 | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 47 |
| Pavlovićeva mast djeća · Kozmetika VRIJEDI DO 6.10 | 150ml | 6,59 € | 7,33 € | −10% | 47 |
| WHISKAS DREAMIES Poslastice za mačke odabrane vrste · Životinje | 60g | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 47 |
| BECUTAN Vlažne maramice · Djeca VRIJEDI DO 6.10 | 72/1, kom | 1,46 € | 2,25 € | −35% | 47 |
| PAMPERS Dječje pelene maxi 4, 7-18kg, 52/1, junior 5, 11-18kg, 44/1, 6, 13+, 38/1 · Djeca 1kom=0,31EUR, 1kom=0,36EUR, 1kom=0,42EUR | — | 15,99 € | | | 48 |
| FA Gel za tuširanje odabrane vrste · Kozmetika 1l=7,16EUR | 250ml | 1,79 € | | | 48 |
| Pavlovićeva mast original · Kozmetika | 100g | 5,75 € | 7,89 € | −27% | 48 |
| SCHAUMA Šampon odabrane vrste · Kozmetika 1l=9,98EUR | 400ml | 3,99 € | | | 48 |
| BIOLLY Vlažne maramice · Djeca 1kom=0,01EUR | 72/1 | 0,79 € | | | 48 |
| VIOLETA Vlažne maramice 99% voda, 3x56/1 · Djeca kom=0,03EUR | — | 4,95 € | | | 48 |
| LINO FRUTOLINO KAŠICA · Djeca tuba, odabrane vrste | 100g | 1,09 € | 1,39 € | −21% | 49 |
| GERBER KAŠICA · Djeca tuba, odabrane vrste | 150g | 1,75 € | | | 49 |
| FRUTEK KAŠICA · Djeca odabrane vrste | 190g | 1,29 € | | | 49 |
| LINO KEKSI · Djeca odabrane vrste | 140g | 1,59 € | | | 49 |
| LINO MOJ PRVI FLIPS · Djeca | 25g | 1,29 € | | | 49 |
| FRUTEK SOK · Djeca odabrane vrste | 125ml | 0,79 € | | −20% | 49 |
| BEBIMIL ZAMJENSKO MLIJEKO · Djeca junior, 3 aktiv | 500g | 7,99 € | 9,69 € | −16% | 49 |
| KOŠARA ZA RUBLJE · Namještaj pruge, kom | — | 9,99 € | 14,99 € | −33% | 50 |
| KUĆNI OGRTAČ · Namještaj razne boje, kom | — | 10,99 € | 16,99 € | −35% | 50 |
| HOME KUPAONSKE PAPUČE · Namještaj vel.: 39-44, kom | — | 2,24 € | 2,99 € | −25% | 50 |
| KUPAONSKI TEPIH · Namještaj razne boje, dim.: 50x80cm, kom | — | 6,39 € | 7,99 € | −20% | 50 |
| PROTUŽNA PODLOGA · Namještaj razne boje, dim.: 65x180cm, kom | — | 7,99 € | 12,99 € | −38% | 50 |
| HOME RUČNICI · Namještaj razne boje, dim.: 30x50cm, kom | — | 1,25 € | 1,79 € | −30% | 50 |
| HOME Brisač za tuš kabinu · Namještaj | — | 7,99 € | 8,99 € | −11% | 51 |
| HOME Crijevo za tuš krom, 1,5m · Namještaj | — | 4,99 € | 6,49 € | −23% | 51 |
| HOME Crijevo za tuš satin, 1,5m · Namještaj | — | 3,49 € | 4,49 € | −22% | 51 |
| HOME Set za kupaonicu 3/1 · Namještaj | — | 9,99 € | 14,99 € | −33% | 51 |
| HOME Sklopiva košara za rublje · Namještaj | 17l | 7,99 € | 12,99 € | −38% | 51 |
| HOME Sklopivi lavor · Namještaj | 10l | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 51 |
| HOME Tuš slušalica 1 funkcija · Namještaj | — | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 51 |
| HOME Uže za rublje · Namještaj | 30m | 5,49 € | 6,99 € | −21% | 51 |
| HOME Višenamjenska sklopiva kanta · Namještaj | 10l | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 51 |
| HOME WC četka set · Namještaj | — | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 51 |
| HOME Zavjesa za tuš 3D bijela · Namještaj dim.: 180x200cm | — | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 51 |
| ALPINA Kuhalo za rižu · Tehnika | — | 14,59 € | 19,99 € | −27% | 52 |
| DELIMANO Kuhinjski robot · Tehnika | — | 47,99 € | 69,99 € | −31% | 52 |
| WELLNEO Masažer vrata · Tehnika | — | 28,99 € | 49,99 € | −42% | 52 |
| ROVUS Osvježivač odjeće · Tehnika Prije ove akcijske ponude | — | 19,99 € | | | 52 |
| HOME Putno glačalo · Tehnika | — | 9,59 € | 19,99 € | −52% | 52 |
| DELIMANO Stroj za mljevenje mesa · Tehnika | — | 29,99 € | 56,99 € | −47% | 52 |
| KIWI Toster preklopni, KSM2423 · Tehnika | — | 12,59 € | 19,99 € | −37% | 52 |
| GORENJE Usisavač VCE21G4EBK · Tehnika | — | 79,99 € | | | 52 |
| PHILIPS Aparat za kavu EP1224/00 · Tehnika | — | 269,99 € | 469,00 € | −42% | 53 |
| PHILIPS Blender HR204 1/00 · Tehnika | — | 32,99 € | 44,49 € | −26% | 53 |
| PHILIPS Četkica za zube HX4021/04 · Kozmetika | — | 28,99 € | | | 53 |
| PHILIPS Friteza na vrući zrak NA 130/00 · Tehnika | — | 78,99 € | 129,99 € | −39% | 53 |
| PHILIPS IPL Lumea SC1994/00 · Kozmetika 2+1 | — | 199,99 € | 399,00 € | −49% | 53 |
| PHILIPS Parna postaja PSG 3001/30 · Tehnika | — | 99,99 € | 219,99 € | −54% | 53 |
| PHILIPS Parno glačalo DST2010/10 · Tehnika | — | 19,99 € | 39,99 € | −50% | 53 |
| PHILIPS Sjeckačica HR1501/00 · Tehnika | — | 27,99 € | 42,99 € | −35% | 53 |
| PHILIPS Steamer STH 10/10 · Tehnika | — | 29,99 € | 47,99 € | −37% | 53 |
| PHILIPS Usisavač XB1142/1 · Tehnika | — | 79,99 € | 159,99 € | −50% | 53 |
| K Plus Aretos jogurt grčki tip · Prehrana | 900g | 1,99 € | 2,89 € | −31% | 54 |
| Rubel Deterdžent za strojno pranje rublja, power fresh, 9kg= 120 pranja · Kozmetika 1,22EUR | 1kg | 10,99 € | | | 54 |
| Mandarina · Prehrana | 1kg | 1,29 € | 1,49 € | −13% | 54 |
| Mortadela original, s maslinama, PIK · Prehrana | 1kg | 7,89 € | | | 54 |
| K Plus Pasirana rajčica · Prehrana | 500g | 0,49 € | 0,79 € | −37% | 54 |
| Pecivo hot dog · Prehrana | 105g | 0,65 € | 0,79 € | −17% | 54 |
| Čekin Chef Pileća krila u pikantnoj marinadi, Vindija · Prehrana | 450g | 3,99 € | 4,49 € | −11% | 54 |
| Svinjski vrat s kosti, rinfuza · Prehrana | 1kg | 3,29 € | | | 54 |
| K Plus Svježi sir s vrhnjem · Prehrana | 200g | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 54 |