Naslovnica Konzum katalog ljepota i njega do 4.10., 93 proizvoda u akciji, vrijedi 21. 09. 2026. – 04. 10. 2026.
Vrijedi sada

Konzum katalog ljepota i njega do 4.10.

Vrijedi 21. 09. 2026. – 04. 10. 2026. · 22 stranica

U katalogu ljepote i njege je 93 proizvoda s cijenama od 0,99 do 79,99 eura. WELLNEO sušilo za kosu plavo-zlatno spušteno je s 24,99 na 9,99 eura, OLD SPICE gel za tuširanje od 1 litra košta 5,99 umjesto 12,49 eura, a ORAL B električna četkica Vitality Pro sad je 25,99 eura. Zanimljivo je da je WELLNEO BLDC uređaj za oblikovanje kose pojeftinio s 129,99 na 62,99 eura. WILKINSON Hydro 5 brijač s pet uložaka i jednom patronom stoji 4,99 eura. Akcija uključuje i grupne popuste: 50 % na HEAD&SHOULDERS šampone, 30 % na AFRODITA i ZORINA MAST proizvode te 25 % na BIOBAZA i GARNIER FRUCTIS artikle.

Izvor: službeni katalog trgovine Konzum.

Popusti na grupe proizvoda (10)

Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.

Popust Vrijedi na Str.
−50% HEAD&SHOULDERS · šampone za kosu
-50% NA ODABRANE HEAD&SHOULDERS ŠAMPONE ZA KOSU*
11
−30% AFRODITA
-30% NA ODABRANE AFRODITA PROIZVODE
1
−30% ZORINA MAST · proizvode za njegu lica
-30% NA ODABRANE ZORINA MAST PROIZVODE ZA NJEGU LICA*
3
−30% POP JOY
-30% NA ODABRANE POP JOY PROIZVODE*
4
−30% NIVEA · kreme
-30% NA ODABRANE NIVEA KREME
8
−25% BIOBAZA
-25% NA ODABRANE BIOBAZA PROIZVODE
9
−25% GARNIER FRUCTIS
-25% NA ODABRANE GARNIER FRUCTIS PROIZVODE
10
−20% GARNIER · proizvode za njegu lica
-20% NA ODABRANE GARNIER PROIZVODE ZA NJEGU LICA
2
−20% BOTANIC THERAPY
-20% NA ODABRANE BOTANIC THERAPY PROIZVODE
10
−15% DUREX
-15% SUPER NA ODABRANE DUREX PROIZVODE*
super na odabrane, * 360 stupnjeva oštrica za precizno oblikovanje, 14 postavki duljine, nastavak za tijelo i zaštitna kapica
16

Najveći popusti u ovom katalogu

ProizvodAkcijskaRedovnaPopustStr.
WELLNEO Sušilo za kosu plavo-zlatno 9,99 € 24,99 € −60% 11
OLD SPICE GEL ZA TUŠIRANJE odabrane vrste 5,99 € 12,49 € −52% 17
WELLNEO Bldc uređaj za oblikovanje kose bijelo 62,99 € 129,99 € −51% 11
JACOBS Matcha instant, jagoda, vanilija 2,99 € 5,49 € −45% 5
SUDOCREM Zaštitna krema za bebe 5,99 € 9,45 € −36% 7
COLGATE Zubna pasta max white ultra 4,19 € 6,39 € −34% 14
ORAL B ELEKTRIČNA ČETKICA ZA ZUBE VITALITY PRO 25,99 € 39,89 € −34% 15
BOROTALCO GEL ZA TUŠIRANJE odabrane vrste 3,99 € 5,99 € −33% 9
ORAL B ELEKTRIČNA ČETKICA ZA ZUBE iO3 79,99 € 119,99 € −33% 15
WILKINSON BRIJAČ hydro 5, 5 brijača + patrona 4,99 € 7,49 € −33% 16

Svi proizvodi iz kataloga (93)

Proizvod Pakiranje Akcijska Redovna Popust Str.
LOLETE Blažinice · Kozmetika 120 kom 1,55 € 2,25 € −31% 2
GARNIER Krema toner SPF50+ light, medium · Kozmetika 40 ml 9,99 € 2
GARNIER Micelarna vodica, odabrane vrste · Kozmetika 400 ml 5,49 € 6,99 € −21% 2
IDC INSTITUTE Električna četka za čišćenje lica · Kozmetika kom 7,99 € 3
IDC INSTITUTE Kopca · Kozmetika 8/1, pak 2,49 € 3
IDC INSTITUTE Traka za kosu i zapešća · Kozmetika pak 4,99 € 3
ZOE Liquid marine collagen · Kozmetika 0,5l 23,99 € 29,99 € −20% 4
NACIFIC Maska za lice odabrane vrste · Kozmetika 35g 4,69 € 5,99 € −20% 4
BIODANCE Maska za lice odabrane vrste · Kozmetika 34g 5,49 € 6,99 € −20% 4
AFRODITA Gel za tuširanje odabrane vrste · Kozmetika 245ml 2,99 € 5
IDC INSTITUTE Masažer anticelulit · Kozmetika — 4,99 € 5
NUTRIGOLD Matcha bio · Prehrana 100g 6,69 € 7,79 € −14% 5
JACOBS Matcha instant, jagoda, vanilija · Prehrana
VRIJEDI DO 6.10
8/1, 116g 2,99 € 5,49 € −45% 5
EQUA Termo šalica zelena · Namještaj 300ml 27,99 € 34,99 € −20% 5
CAREFREE Dnevni ulosci odabrane vrste · Kozmetika 48/1 2,99 € 6
JOHNSON'S Gel za tuširanje odabrane vrste · Kozmetika 400ml 3,29 € 4,49 € −26% 6
FA Gel za tuširanje odabrane vrste · Kozmetika 400ml 4,99 € 6
MELEM Krema · Kozmetika 35ml 4,89 € 6
MELEM Lip balm odabrane vrste · Kozmetika 4,5g 2,99 € 6
ČUPKO Trake za depilaciju lica sensitive · Kozmetika 16/1 2,99 € 3,95 € −24% 6
GARNIER Dezodorans u spreju, 150 mL, roll on, 50 mL, odabrane vrste · Kozmetika — 3,99 € 4,99 € −20% 7
MIXA Krema za ruke za suhu kožu · Kozmetika 100 ml 3,59 € 4,49 € −20% 7
LACTOVIT Mlijeko za tijelo odabrane vrste, 400 mL · Kozmetika 400 ml 4,79 € 7
OLEA Odstranjivač laka za nokte · Kozmetika 200 ml 1,59 € 7
DOVE Sapun odabrane vrste, 4x90g · Kozmetika 4x90 g 4,49 € 7
SUDOCREM Zaštitna krema za bebe · Djeca 125 g 5,99 € 9,45 € −36% 7
DOVE Dezodorans u spreju, 150 mL, roll on, 50 mL, odabrane vrste · Kozmetika
1l=26,60EUR, 1l=79,80EUR
— 3,99 € 8
OLEA Krema univerzalna · Kozmetika 300 ml 1,29 € 1,75 € −26% 8
NIVEA Mlijeko za tijelo odabrane vrste · Kozmetika 250 ml 5,99 € 8
L'ANGELICA GEL ZA TUŠIRANJE odabrane vrste · Kozmetika 520 ml 1,99 € 9
BOROTALCO GEL ZA TUŠIRANJE odabrane vrste · Kozmetika 500 ml 3,99 € 5,99 € −33% 9
VASELINE KREMA original, kakao · Kozmetika 100 ml 3,29 € 4,49 € −26% 9
ECONOMIC PARFEM razni mirisi · Kozmetika 20 ml 3,99 € 5,29 € −24% 9
IDC INSTITUTE ČETKA ZA ŠAMPONIRANJE kom · Kozmetika — 4,99 € 10
ELSEVE ŠAMPON ZA KOSU 250ml, 1l=15EUR REGENERATOR 200ml, 1l=18,75EUR, odabrane vrste · Kozmetika — 3,75 € 10
WELLNEO Bldc uređaj za oblikovanje kose bijelo · Kozmetika
3 postavke brzine i temperature, Ionska tehnologija, 5 praktičnih nastavaka
1 kom 62,99 € 129,99 € −51% 11
IDC INSTITUTE Detangling četka · Kozmetika
nije dio akcijske ponude
1 kom 6,69 € 11
IDC INSTITUTE Kopca · Kozmetika 3/1 pak 4,99 € 11
WELLNEO Sušilo za kosu plavo-zlatno · Kozmetika
snaga 1600-2000W, 2 razine brzine i temperature, zaštita od pregrijavanja
1 kom 9,99 € 24,99 € −60% 11
GLISS Šampon za kosu 250ml, Regenerator 200ml, odabrane vrste · Kozmetika
250ml, 1l=11,96EUR, Regenerator 200ml, 1l=14,95EUR, odabrane vrste
— 2,99 € 11
GARNIER Color naturals boja za kosu razne nijanse · Kozmetika 1 kom 3,99 € 4,99 € −20% 12
GARNIER Color sensation boja za kosu razne nijanse · Kozmetika 1 kom 4,19 € 5,29 € −20% 12
L'OREAL Excellance boja za kosu razne nijanse · Kozmetika 1 kom 8,45 € 12
GOT2B Krema za kosu 100ml, Gel 150ml, Lak 300ml · Kozmetika — 5,69 € 7,99 € −28% 12
PHILIPS Sušilo za kosu BHD341/10 · Kozmetika
snaga 2100W, nastavak ThermoProtect, 6 postavki topline i brzine
1 kom 26,99 € 34,99 € −22% 12
OGX Šampon za kosu, Regenerator odabrane vrste · Kozmetika 385 ml 7,39 € 9,29 € −20% 12
Creme Supreme boja za kosu · Kozmetika
razne nijanse, kom
— 8,49 € 10,99 € −22% 13
TAFT Gel za kosu · Kozmetika
odabrane vrste
150 ml 4,39 € 13
PALETTE ICC boja za kosu · Kozmetika
razne nijanse, kom
— 3,49 € 13
SCHAUMA Šampon za kosu · Kozmetika
odabrane vrste
400 ml 2,99 € 13
DENTORAL Konac za zube fresh · Kozmetika 100 m 1,15 € 14
DENTORAL Konac za zube ultrasensitive · Kozmetika 50 m 1,49 € 1,99 € −25% 14
LISTERINE Vodica za usta · Kozmetika
odabrane vrste
500 ml 4,99 € 14
VADEMECUM Zubna pasta · Kozmetika
odabrane vrste, 2x75ml
75 ml 1,99 € 14
BLANX Zubna pasta · Kozmetika
odabrane vrste
75 ml 2,89 € 4,19 € −31% 14
COLGATE Zubna pasta max white ultra · Kozmetika 50 ml 4,19 € 6,39 € −34% 14
COLGATE ČETKICA ZA ZUBE extra clean · Kozmetika
1+1
2/1 1,99 € 2,82 € −29% 15
ORAL B ČETKICA ZA ZUBE pro expert · Kozmetika
2/1, pak
2/1 3,99 € 5,29 € −24% 15
ORAL B ELEKTRIČNA ČETKICA ZA ZUBE iO3 · Kozmetika
kom
— 79,99 € 119,99 € −33% 15
ORAL B ELEKTRIČNA ČETKICA ZA ZUBE VITALITY PRO · Kozmetika
kom
— 25,99 € 39,89 € −34% 15
GENERA VODICA ZA USTA odabrane vrste · Kozmetika 500ml 1,89 € 2,59 € −27% 15
SENSODYNE ZUBNA PASTA clinical repair · Kozmetika
maxi super, 1l=93,20EUR
75ml 6,99 € 15
GILLETTE BRIJAČ fusion 5 · Kozmetika
VRIJEDI DO 30.9, super prilika
2/1 12,99 € 16
WILKINSON BRIJAČ hydro 5, 5 brijača + patrona · Kozmetika set 4,99 € 7,49 € −33% 16
DENIM LOSION ZA POSLIJE BRIJANJA odabrane vrste · Kozmetika 100ml 4,85 € −20% 16
PHILIPS ONE BLADE BRIJAČ QP6542-15 · Kozmetika
kom, super
— 59,99 € 74,99 € −20% 16
GILLETTE PATRONE fusion 5 · Kozmetika
super
8/1 27,99 € 37,19 € −24% 16
NIVEA MEN PJENA ZA BRIJANJE odabrane vrste · Kozmetika
maxi super, super prilika, 1l= 18,95EUR
200ml 3,79 € 16
EQUA BOCA staklena, crna · Sport 750ml, kom 19,19 € 23,99 € −20% 17
POLLEO SPORT CREATINE DIRECT · Sport 105g 8,99 € 11,99 € −25% 17
DOVE DEZODORANS odabrane vrste · Kozmetika 150ml 3,99 € 17
OLD SPICE GEL ZA TUŠIRANJE odabrane vrste · Kozmetika
JOŠ NIŽA CIJENA UZ Multi Plus
1l 5,99 € 12,49 € −52% 17
POLLEO SPORT PROTEIN BAR 60% čokolada · Prehrana 60g 2,39 € 2,99 € −20% 17
POLLEO SPORT PROTEIN čokoladni buenissimo, bijela · Prehrana 40g 1,99 € 2,49 € −20% 17
UMBRO TRAKA ZA TRENING SNAGE · Sport 35kg, kom 8,29 € 9,79 € −15% 17
TRUE DATES DATULJA odabrane vrste · Prehrana 100g 1,99 € 18
PANDY GUMENI BOMBONI odabrane vrste · Prehrana 50g 1,59 € 18
JANA VITAMIN REFRESH FUNKCIONALNA VODA · Prehrana 0,5l 1,05 € 18
CEDEVITA VITAMINSKA VODA odabrane vrste · Prehrana 0,5l 0,99 € 1,19 € −16% 18
JUICY VITAMINSKA VODA odabrane vrste · Prehrana 0,5l 0,99 € 1,25 € −20% 18
NUTRINO LAB VOĆNI PIRE odabrane vrste · Prehrana 180g 1,69 € 2,25 € −24% 18
DONATURAL VODA odabrane vrste · Prehrana 0,5l 1,39 € 18
VITAMIN WELL VODA odabrane vrste · Prehrana 0,5l 1,79 € 18
Polleo Proseries Namaz peanut butter smooth · Prehrana 450 g 4,79 € 5,99 € −20% 19
ZOE Prah boss sleep formula · Prehrana 200 g 21,99 € 27,99 € −21% 19
ZOE Prah odabrane vrste · Prehrana 250 g 27,99 € 34,99 € −20% 19
ZOE Protein odabrane vrste · Prehrana 454 g 19,39 € 24,99 € −22% 19
Proseries Proteinska kaša odabrane vrste · Prehrana 60 g 1,19 € 1,59 € −25% 19
Polleo Shieldmixer supergirl · Sport 700 ml 11,99 € 19
Pantene Maska grow abundant · Kozmetika 300 ml 10,99 € 20
Pantene Regenerator grow abundant · Kozmetika
1l=27,96 EUR
250 ml 6,99 € 20
Pantene Serum grow abundant · Kozmetika
1l=199,83 EUR
60 ml 11,99 € 20
Pantene Šampon za kosu grow abundant · Kozmetika
1l=24,10 EUR
290 ml 6,99 € 20