
MÜLLER katalog do 4.10.
Vrijedi 28. 09. 2026. – 04. 10. 2026. · 12 stranica
Müllerov katalog od 28. rujna do 4. listopada donosi 105 proizvoda s cijenama od 0,65 do 84,99 €. Među većim razlikama je Arielovo sredstvo za pranje rublja, 12,99 € umjesto 18,99 €, a Oral-B električna četkica PRO Vitality ili PRO Kids pojeftinila je s 32,95 na 22,95 €. Pringles čips košta 2,49 € umjesto 3,69 €. Uz to ima i popusta na cijele marke: 50 % na Max Factor 2000 Calorie maskare, 30 % na Afroditu Skin Specialist za njegu lica te 25 % na Bahlsen medenjake od 200 g. Za Revolution proizvode od 30 % treba potrošiti više od 15 €, a Gillettein popust od 20 % vrijedi za kupnju iznad 7 €. Hrana se uz Müller aplikaciju može kupiti s 20 % popusta.
Izvor: službeni katalog trgovine MÜLLER.
Popusti na grupe proizvoda (10)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −50% | 50% popusta na MAX FACTOR 2000 Calorie maskare. | 3 |
| −30% | 30 % popusta na AFRODITA SKIN SPECIALIST proizvode za njegu lica. | 1 |
| −30% | Pri kupnji REVOLUTION proizvoda u vrijednosti iznad 15 € ostvarujete 30% popusta. uz količinu Popust se oduzima neposredno na blagajni | 3 |
| −25% | 25% popusta na BAHLSEN medenjake 200 g, više vrsta. | 2 |
| −20% | 20 % SAMO UZ MÜLLER APLIKACIJU NA HRANU uključujući i hranu za djecu* uz karticu Od 1.10. do 31.10.2026. Ne vrijedi na hranu za dojenčad, dodatke prehrani, alkohol, hranu za životinje. Uz aktiviran kupon u aplikaciji | 1 |
| −20% | 20% popusta na sve MULINO BIANCO i GRAN CEREALE kekse. | 1 |
| −20% | Pri kupnji GILLETTE proizvoda u vrijednosti iznad 7 €, ostvarujete 20 % popusta. uz količinu Popust se oduzima neposredno na blagajni. Do isteka zaliha | 1 |
| −15% | 15% popusta na TROLLI gumene bombone u kutiji 750 g – 1000 g. | 5 |
| −15% | PAMPERS · vlažne maramice Aqua Soft 3×48 komada ili Fresh Clean 3×80 komada 15% popusta na PAMPERS vlažne maramice Aqua Soft 3×48 komada ili Fresh Clean 3×80 komada. | 12 |
| −10% | 10% popusta na odabrane L'ORÉAL PARIS proizvode. | 3 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| UNTERWEGER Ulje za saunu limun i naranča | 4,99 € | 7,99 € | −37% | 6 |
| DUSCHDAS gel za tuširanje | 1,35 € | 1,99 € | −32% | 12 |
| PRINGLES čips | 2,49 € | 3,69 € | −32% | 12 |
| ARIEL Tekuće sredstvo za pranje rublja, prašak ili All-in-1 Pods | 12,99 € | 18,99 € | −31% | 1 |
| Duchesse higijenski ulošći extra ili maxi | 1,99 € | 2,89 € | −31% | 8 |
| DOVE Losion za tijelo | 4,79 € | 6,89 € | −30% | 1 |
| KISS Set za nadogradnju trepavica | 18,89 € | 26,99 € | −30% | 3 |
| ORAL-B Classic Care četkica za zube | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 4 |
| O'KEEFFE'S WORKING HANDS Krema za ruke | 6,99 € | 9,99 € | −30% | 6 |
| ORAL-B PRO Vitality ili PRO Kids električna četkica za zube | 22,95 € | 32,95 € | −30% | 8 |
Svi proizvodi iz kataloga (105)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| DOVE Losion za tijelo · Kozmetika više vrsta, uz aplikaciju dodatnih -4%, dodatna ušteda, pakiranje 400 ml, € 11,98/1 L | — | 4,79 € | 6,89 € | −30% | 1 |
| SHEBA Mokra hrana za mačke u vrećici ili posudici · Životinje više vrsta, pakiranje 85 g, € 9,29/1 kg | — | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 1 |
| EA SPORTS PS5 igra FC 27 · Tehnika | — | 84,99 € | 1 | ||
| FRUCTIS Šampon za kosu ili regenerator za kosu · Kozmetika šampon 300 ml (€ 9,30/1 L) ili regenerator 250 ml (€ 11,16/1 L), više vrsta | — | 2,79 € | 1 | ||
| ARIEL Tekuće sredstvo za pranje rublja, prašak ili All-in-1 Pods · Kozmetika tekuće 50 pranja 2,25 L (€ 5,77/1 L), prašak 45 pranja 2,25 kg (€ 5,77/1 kg) ili All-in-1 Pods 38 kom (€ 0,34/1 kom), više vrsta | — | 12,99 € | 18,99 € | −31% | 1 |
| CALINE HOMME Dark Mystery ili Pure Vision toaletna voda · Kozmetika Dark Mystery ili Pure Vision | — | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 2 |
| CRISTIANO RONALDO Energy For Him toaletna voda · Kozmetika uz aplikaciju dodatna ušteda -5% | — | 18,39 € | 22,99 € | −20% | 2 |
| LA RIVE Her Empire parfemska voda · Kozmetika | — | 7,19 € | 8,99 € | −20% | 2 |
| KARL LAGERFELD Ikonik Men parfemska voda · Kozmetika | — | 34,39 € | 42,99 € | −20% | 2 |
| GUESS La Mia Bella Vita parfemska voda · Kozmetika | — | 37,49 € | 49,99 € | −25% | 2 |
| BRUNO BANANI Man Le'26 toaletna voda · Kozmetika | — | 21,59 € | 26,99 € | −20% | 2 |
| TABAC Original dezodorans u spreju ili u stiku · Kozmetika u spreju 100 ml (71,90 €/1 L) ili u stiku 75 ml (119,87 €/1 L) | — | 7,19 € | 8,99 € | −20% | 2 |
| POLICE To Be True Me Woman parfemska voda · Kozmetika uz aplikaciju dodatna ušteda -5% | — | 15,99 € | 19,99 € | −20% | 2 |
| CHRISTINA AGUILERA Xtina After Dark vodica za tijelo · Kozmetika | — | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 2 |
| TANGLE TEEZER Četka za kosu Complete Carebrush različite boje, NOVO | — | 27,99 € | 3 | ||
| MILANI Rumenilo za lice više nijansi, NOVO | — | 18,99 € | 3 | ||
| SWISS-O-PAR Set za farbanje obrva ili trepavica crna ili smeđa boja | — | 5,29 € | 6,62 € | −20% | 3 |
| KISS Set za nadogradnju trepavica | — | 18,89 € | 26,99 € | −30% | 3 |
| KISS Umjetni nokti bez ljepila Nail Impress | — | 8,79 € | 10,99 € | −20% | 3 |
| ALWAYS Big Pack dnevni ulošci Fresh | — | 2,79 € | 4 | ||
| ORAL-B Classic Care četkica za zube 2+1 GRATIS | — | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 4 |
| BLEND-A-DENT Complete Originale Frische krema za pričvršćivanje zubne proteze | — | 5,19 € | 6,99 € | −25% | 4 |
| OLD SPICE gel za tuširanje 3u1 više vrsta (Whitewater, Captain) | — | 6,99 € | 8,29 € | −15% | 4 |
| ALWAYS Giga Pack higijenski ulošci s krilcima normal | — | 4,85 € | 4 | ||
| LENOR prašak za pranje rublja ili tekuće sredstvo za pranje rublja prašak 90 pranja 4,5 kg (4,89 €/1 kg) ili tekuće 100 pranja 4,5 L (4,89 €/1 L), više vrsta, dostupno u odabranim poslovnicama | — | 21,99 € | 29,99 € | −26% | 4 |
| ORAL-B PRO Cross Action ili PRO Precision Clean zamjenske glave za električnu četkicu za zube PRO Cross Action 4 kom (3,73 €/1 kom) ili PRO Precision Clean 5 kom (2,98 €/1 kom), ponuda | — | 14,90 € | 4 | ||
| HEAD&SHOULDERS šampon za kosu više vrsta | — | 8,99 € | 9,95 € | −9% | 4 |
| HERBAL ESSENCES šampon za kosu ili regenerator za kosu šampon 350 ml (9,98 €/1 L) ili regenerator 250 ml (13,96 €/1 L), više vrsta | — | 3,49 € | 4,50 € | −22% | 4 |
| ORAL-B Zahnfleisch-Intensivpflege & Antibakterieller Schutz pasta za zube | — | 6,49 € | 7,99 € | −18% | 4 |
| L'ORÉAL Age Perfect Zell Renaissance dnevna ili noćna krema za lice · Kozmetika dnevna ili noćna | — | 17,99 € | 22,55 € | −20% | 5 |
| CV Collagen Boost dnevna ili noćna krema · Kozmetika Veganski | — | 3,99 € | 5,29 € | −24% | 5 |
| BIOBAZA Deep White pasta za zube · Kozmetika Botanica ili Extra Strong | — | 3,79 € | 4,75 € | −20% | 5 |
| NIKEL hidratantna krema s ružom · Kozmetika | — | 17,99 € | 23,49 € | −20% | 5 |
| PHILIPS OneBlade brijač Intimate Male QP1930/20 · Kozmetika Dostupno samo u odabranim poslovnicama | — | 26,49 € | 37,49 € | −29% | 5 |
| NIVEA MEN Protect & Care ili Sensitive krema za lice · Kozmetika Uz aplikaciju dodatna ušteda -2% | — | 8,49 € | 10,99 € | −22% | 5 |
| GLUTENO Protein Pasta snack · Prehrana više vrsta | — | 2,19 € | 2,79 € | −21% | 5 |
| BEBE vlažne maramice · Kozmetika 2x25 komada, više vrsta | — | 4,25 € | 5 | ||
| NIVEA Dezodorans u spreju · Kozmetika više vrsta | — | 3,19 € | 3,95 € | −19% | 6 |
| REXONA NONSTOP PROTECTION Dezodorans u spreju · Kozmetika više vrsta | — | 3,49 € | 4,75 € | −26% | 6 |
| AXE FINE FRAGRANCE COLLECTION Dezodorans u spreju · Kozmetika više vrsta | — | 4,59 € | 5,99 € | −23% | 6 |
| ADIDAS Dezodorans u spreju · Kozmetika različite vrste, uz aplikaciju -7% | — | 2,79 € | 3,59 € | −22% | 6 |
| DOVE ADVANCED CARE Gel za tuširanje · Kozmetika više vrsta | — | 2,95 € | 3,49 € | −15% | 6 |
| PALMOLIVE Gel za tuširanje · Kozmetika više vrsta, ponuda | — | 1,69 € | 6 | ||
| NIVEA Gel za tuširanje · Kozmetika više vrsta | — | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 6 |
| ADIDAS Gel za tuširanje · Kozmetika više vrsta | — | 2,19 € | 2,99 € | −26% | 6 |
| O'KEEFFE'S WORKING HANDS Krema za ruke · Kozmetika 96 g ili u tubi 80 g (87,38 €/1 kg), uz aplikaciju -7% | — | 6,99 € | 9,99 € | −30% | 6 |
| AVEO Tekući sapun · Kozmetika više vrsta | — | 0,75 € | 0,95 € | −21% | 6 |
| UNTERWEGER Ulje za saunu limun i naranča · Kozmetika | — | 4,99 € | 7,99 € | −37% | 6 |
| CREME SUPREME Boja za kosu · Kozmetika više nijansi | — | 8,49 € | 9,95 € | −14% | 7 |
| CLAIROL PROFESSIONAL Colorstrong boja za kosu · Kozmetika više nijansi, uz aplikaciju dodatna ušteda -5%, PONUDA | — | 8,49 € | 7 | ||
| BRUNO BANANI Eat My Pistachio vodica za tijelo i kosu · Kozmetika | — | 9,59 € | 11,99 € | −20% | 7 |
| GLISS KUR Express-Repair regenerator za kosu · Kozmetika više vrsta, PONUDA | — | 4,55 € | 7 | ||
| BRILLANCE Intensiv-Color-Creme boja za kosu · Kozmetika više nijansi, uz aplikaciju dodatna ušteda -5%, PONUDA | — | 5,99 € | 7 | ||
| PALETTE Intensiv-Color-Creme boja za kosu · Kozmetika PONUDA | — | 3,49 € | 7 | ||
| TAFT Lak za kosu 250 ml ili pjena za kosu 200 ml · Kozmetika više vrsta, lak 250 ml € 12,76/1 L, pjena 200 ml € 15,95/1 L | — | 3,19 € | 3,55 € | −10% | 7 |
| JOHN FRIEDA Šampon ili regenerator za kosu · Kozmetika više vrsta, PONUDA | — | 7,95 € | 7 | ||
| SUBRINA RECEPT Šampon za kosu · Kozmetika više vrsta | — | 4,15 € | 5,19 € | −20% | 7 |
| GLISS KUR Šampon za kosu 250 ml ili regenerator za kosu 200 ml · Kozmetika više vrsta, šampon 250 ml € 12,20/1 L, regenerator 200 ml € 15,25/1 L, PONUDA | — | 3,05 € | 7 | ||
| SYOSS Šampon za kosu 440 ml ili regenerator za kosu 250 ml · Kozmetika više vrsta, šampon 440 ml € 9,75/1 L, regenerator 250 ml € 17,16/1 L, uz aplikaciju dodatna ušteda -6% | — | 4,29 € | 4,95 € | −13% | 7 |
| CURAPROX Be You pasta za zube · Kozmetika više vrsta pakiranje 60 ml | — | 9,95 € | 11,95 € | −16% | 8 |
| CAREFREE dnevni ulošci · Kozmetika više vrsta, 24 kom – 56 kom, jedinična cijena od 0,52/10 kom | — | 2,89 € | 3,29 € | −12% | 8 |
| PHILIPS SONICARE električna četkica za zube 2100 crna ili zamjenske glave za električnu četkicu za zube crne ili bijele · Kozmetika zamjenske glave 4 kom | — | 26,90 € | 8 | ||
| LIBRESSE Goodnight higijenski ulošci s krilcima maxi+ · Kozmetika | — | 2,39 € | 8 | ||
| Duchesse higijenski ulošći extra ili maxi · Kozmetika extra 12 kom ili maxi 8 kom, više veličina, jedinična cijena od 0,17/1 kom | — | 1,99 € | 2,89 € | −31% | 8 |
| SensiDent Intensive ili Hanf & Menthol vodica za ispiranje usta · Kozmetika Intensive ili Hanf & Menthol | — | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 8 |
| SIGNAL pasta za zube · Kozmetika više vrsta | — | 2,19 € | 2,99 € | −26% | 8 |
| SensiDent Perfect Clean Professional električna četkica za zube · Kozmetika | — | 16,99 € | 22,15 € | −23% | 8 |
| ORAL-B PRO Vitality ili PRO Kids električna četkica za zube · Kozmetika više vrsta, uz aplikaciju dodatna ušteda -4% | — | 22,95 € | 32,95 € | −30% | 8 |
| COLGATE Triple Action pasta za zube · Kozmetika | — | 2,99 € | 8 | ||
| AQUAFRESH triple protection mild&minty ili fresh&minty pasta za zube · Kozmetika mild&minty ili fresh&minty | — | 1,89 € | 2,50 € | −24% | 8 |
| Duchesse vlažne maramice · Kozmetika | — | 2,29 € | 2,99 € | −23% | 8 |
| Beauty Baby Delux Soft pelene 20 kom – 32 kom | — | 5,19 € | 6,49 € | −20% | 9 |
| JGL Dječja mast | — | 6,15 € | 7,69 € | −20% | 9 |
| RINTI Gold Mini mokra hrana za pse više vrsta | — | 0,65 € | 0,85 € | −23% | 9 |
| BEBIVITA Gotovi obrok više vrsta | — | 1,19 € | 1,39 € | −14% | 9 |
| BEBIVITA Instant čaj od komorača, jabuke i matičnjaka ili voćni | — | 3,09 € | 3,44 € | −10% | 9 |
| HIPP IS gotovi voćni obrok više vrsta, BIO | — | 1,19 € | 1,34 € | −11% | 9 |
| YOGOLINO Mliječna kašica više vrsta | — | 3,39 € | 3,79 € | −10% | 9 |
| WHISKAS Mokra hrana za mačke više vrsta | — | 2,59 € | 2,89 € | −10% | 9 |
| DREAMIES Poslastica za mačke više vrsta | — | 4,29 € | 9 | ||
| VITAKRAFT Poslastice za pse file goveđi ili šunka strips | — | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 9 |
| MILUPA Prerađena hrana na bazi žitarica uz karticu Popust za članove Baby Club (-5%), više vrsta | — | 4,79 € | 5,99 € | −20% | 9 |
| PERFECT FIT Suha hrana za mačke više vrsta | — | 5,09 € | 5,99 € | −15% | 9 |
| HIPP Voćna kašica ili kašica s voćem i žitaricama više vrsta | — | 1,45 € | 1,65 € | −12% | 9 |
| Pro Life WILDERN ESS Premium mokra hrana za mačke više vrsta | — | 1,45 € | 1,69 € | −14% | 9 |
| SOMAT Excellence Premium 5in1 kapsule za strojno pranje posuđa · Životinje | — | 12,99 € | 17,99 € | −27% | 10 |
| AFTER EIGHT After Eight · Prehrana više vrsta, uz aplikaciju dodatna ušteda -8% | — | 3,59 € | 4,49 € | −20% | 11 |
| NESCAFÉ Cappuccino · Prehrana 108 g - 112 g, više vrsta, jedinična cijena od 32,05 €/kg | 108 g | 3,59 € | 3,99 € | −10% | 11 |
| BARCAFFÉ Classic mljevena kava · Prehrana | 175 g | 3,79 € | 4,59 € | −17% | 11 |
| FRANCK Crema mljevena kava · Prehrana | 250 g | 4,49 € | 5,39 € | −16% | 11 |
| KÄFER kava u zrnu · Prehrana više vrsta | 1 kg | 15,99 € | 11 | ||
| BEURER Masažni jastuk MG 149 · Tehnika 4 rotirajuće masažne glave za opuštajuću Shiatsu masažu s dodatnom funkcijom topline, dostupno samo u odabranim poslovnicama | — | 45,49 € | 52,99 € | −14% | 11 |
| SilaVit Omega-3 riblje ulje 1000 mg kapsule · Kozmetika | 60 kom | 3,29 € | 4,29 € | −23% | 11 |
| NOTUS proteinska pločica · Prehrana više vrsta (Nougat, Raspberry) | — | 1,85 € | 2,19 € | −15% | 11 |
| MEDEX sprej s vitaminom D3 1000 · Kozmetika | 30 ml | 6,99 € | 8,50 € | −17% | 11 |
| PRINGLES čips · Prehrana više vrsta (Original, Hot & Spicy) | — | 2,49 € | 3,69 € | −32% | 12 |
| MILKA čokolada · Prehrana odabrane vrste, 87 g – 100 g, € od 13,90/1 kg | — | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 12 |
| VITAMIN WEL funkcionalna voda · Prehrana više vrsta | — | 1,79 € | 2,19 € | −18% | 12 |
| DUSCHDAS gel za tuširanje · Kozmetika više vrsta | — | 1,35 € | 1,99 € | −32% | 12 |
| WELLAFLEX lak za kosu ili pjena za kosu · Kozmetika lak 250 ml (€ 11,96/1 L) ili pjena 200 ml (€ 14,95/1 L), više vrsta, uz aplikaciju dodatna ušteda -6% | — | 2,99 € | 12 | ||
| KÖLLN musli · Prehrana više vrsta, 400 g – 600 g, € od 6,15/1 kg, uz aplikaciju dodatna ušteda -10% | — | 3,69 € | 4,39 € | −15% | 12 |
| nadgrobni lampioni Plamty Lui Lela 7 vrijeme gorenja do 170 sati | — | 7,09 € | 9,49 € | −25% | 12 |
| VESTINA svijeća fortuna eco solarna svjetiljka do 1000 dana | — | 16,99 € | 19,99 € | −15% | 12 |
| UDV toaletna voda Elixir Men · Kozmetika uz aplikaciju dodatna ušteda -5% | — | 6,39 € | 7,99 € | −20% | 12 |
| EVERYDAY uljne svijeće bijele ili crvene boje | — | 2,49 € | 2,79 € | −10% | 12 |