
NTL letak Sjever i Istok do 6.10.
Vrijedi 30. 09. 2026. – 06. 10. 2026. · 13 stranica
NTL-ov letak za Sjever i Istok, koji vrijedi od 30. rujna do 6. listopada 2026., donosi 225 proizvoda s cijenama od 0,29 do 31,99 €. Velik dio prve dvije stranice zauzima kava: Gimoka kapsule od 164 g i Franck mljevena kava od 175 g stoje po 3,49 €, dok je Nescafe Classic od 200 g 8,99 €. Uz kavu se ističu mandarine po 1,09 € i svinjsko carsko meso po 2,99 €. Posebno su izdvojeni popusti na cijele grupe proizvoda: 25 % na FULL deterdžente, do 20 % na odabrano LEDO povrće te 20 % na odabrani KISKO asortiman. Tko sakuplja naljepnice, s 20 „Rex“ naljepnica može ostvariti 50 % popusta na jednog plišanca.
Izvor: službeni katalog trgovine NTL.
Popusti na grupe proizvoda (4)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −50% | Kad skupite 20 „Rex“ naljepnica, ostvarujete 50 % popusta na kupnju jednog plišanca! uz karticu Za svakih potrošenih 7 EUR u trgovinama Grupe NTL dobivate jednu „Rex“ naljepnicu. Naljepnice se lijepe u letak programa vjernosti. Ponuda vrijedi do isteka zaliha. ntl plišanci ‘Dinosauri’. ”, ”grupa”: ”plišanci dinosauri”, ”marka”: ”NTL”, ”kategorija”: ”djeca”, ”x”: ” | 13 |
| −25% | Ostvari 25% popusta na FULL deterdžente uz količinu Za kupnju veću od 10 € uz račun dobivaš kupon od 25% popusta na FULL deterdžente za sljedeću kupnju, 30.9. - 13.10, NTL brend Full Clean. ¶ popust vrijedi uz kupon za sljedeću kupnju. ¶ ponuda vrijedi uz uvjet kupnje veće od 10 €. ¶ (uvjet nije kartica nego minimalna potrošnja) | 1 |
| −20% | LEDO odabrano povrće* VEĆ OD -20% *vrijedi za odabrane, označene proizvode | 4 |
| −20% | KISKO · odabrani asortiman KISKO odabrani asortiman* -20% *vrijedi za odabrane, označene proizvode | 6 |
Svi proizvodi iz kataloga (225)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Gimoka Kapsule Dolce gusto kompatibilne / Nespresso kompatibilne, 164 g, 1 kg = 21,28 €, 101 g, 1 kg = 34,55 €, 160 g, 1 kg = 21,81 €, Cortado, Caffelatte, Cappuccino, PRILIKA! | 164 g | 3,49 € | 1 | ||
| Franck Kava jubilarna mljevena SUPER CIJENA, Hrvatski proizvod | 175 g | 3,49 € | 1 | ||
| Mandarina Zemlja podrijetla: Hrvatska, Dobro bolje domaće, pakiranje 1 kg kao otisnuto uz naziv (jedinica) | — | 1,09 € | 1 | ||
| Duel Omekšivač za rublje Soft Lotus, Blue Noir Cijena vrijedi već od utorka | 1,6 l | 2,89 € | 1 | ||
| Svinjsko carsko meso Vrijedi u trgovinama s asortimanom svježeg mesa, Hrvatski proizvod, PRILIKA! | — | 2,99 € | 1 | ||
| Kraš Vafl Frondi nougat, kakao Nougat ili kakao, PRILIKA! | 250 g | 1,99 € | 1 | ||
| NTL Cappuccino Classic, vanilija, čokolada, Irish Cream · Prehrana Classic, vanilija, čokolada ili Irish Cream | 200 g | 1,59 € | 2 | ||
| Landessa Ice Coffee Latte Macchiato, Cappuccino, Espresso · Prehrana Prilika! | 230 ml | 1,49 € | 2 | ||
| Nescafe Instant kava Classic · Prehrana Nescafe Classic 200 g, 220 g (20 g gratis) 1 kg = 40,86 € | 200 g | 8,99 € | 2 | ||
| Gimoka Kapsule Classico 10/1* · Prehrana *Dolce gusto kompatibilne / Nespresso kompatibilne | 55 g | 1,99 € | 2 | ||
| Franck Kava Instant Classic · Prehrana Super cijena | 100 g | 3,79 € | 2 | ||
| Nescafe Kava instant Gold Classic, Crema* · Prehrana *Vrijedi samo u supermarketima | 95 g | 6,59 € | 2 | ||
| Arabesca Kava mljevena · Prehrana | 400 g | 6,29 € | 2 | ||
| ToJeTo Kava mljevena · Prehrana Prilika! | 200 g | 2,89 € | 2 | ||
| Anamaria Kava mljevena · Prehrana | 500 g | 6,99 € | 2 | ||
| Gimoka Kava u zrnu Gran Festa* · Prehrana *Vrijedi samo u supermarketima | 500 g | 6,99 € | 2 | ||
| Hell Ledena kava Cappuccino, Latte, Double Espresso · Prehrana | 250 ml | 1,39 € | 2 | ||
| 'z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m. · Prehrana Ograničena cijena, Prilika! | 1 l | 0,89 € | 2 | ||
| Dukat Mlijeko trajno 2,8% m.m. 6/1 · Prehrana Ograničena cijena, Prilika! | 6x1 l | 5,10 € | 2 | ||
| 'z bregov Napitak Caffe Latte, Cappuccino, Matcha Late*, Macchiato · Prehrana *Vrijedi samo u supermarketima | 250 ml | 0,99 € | 2 | ||
| Fineta Šećer smeđi · Prehrana | 400 g | 0,99 € | 2 | ||
| Mlinar Bijela pita PRILIKA!, Ponuda Sjeverozapadna Hrvatska | — | 5,19 € | 3 | ||
| Borovnica Zemlja podrijetla: Zimbabve, Peru | — | 1,79 € | 3 | ||
| Pekar Tomo Burek sa sirom PRILIKA!, Ponuda Slavonija | — | 1,19 € | 3 | ||
| Cikla Zemlja podrijetla: Hrvatska, Poljska | — | 0,59 € | 3 | ||
| Pekar Tomo Donut punjenje jagoda-bijela čokolada PRILIKA!, Vrijedi samo u supermarketima, Ponuda Slavonija | — | 0,69 € | 3 | ||
| Donut punjenje jagoda-bijela čokolada PRILIKA!, Ponuda Sjeverozapadna Hrvatska | — | 0,69 € | 3 | ||
| Jabuka Jonagold | — | 1,29 € | 3 | ||
| Kesten Zemlja podrijetla: Italija | — | 4,69 € | 3 | ||
| Pekar Tomo Kolač Princess krafna PRILIKA!, Vrijedi u trgovinama s asortimanom kolača, Ponuda Slavonija | — | 2,99 € | 3 | ||
| Krafna marelica Ponuda Sjeverozapadna Hrvatska | — | 0,49 € | 3 | ||
| Klara Kruh Chia narezani PRILIKA!, Ponuda Sjeverozapadna Hrvatska | — | 1,89 € | 3 | ||
| Pekar Tomo Kruh integralni miješani PRILIKA!, Ponuda Slavonija | — | 1,39 € | 3 | ||
| Pekar Tomo Kruh miješani pšenični panonski rezani PRILIKA!, Ponuda Slavonija | — | 1,39 € | 3 | ||
| Lampion valjak veliki HR gori cca 75 sati, Cijena vrijedi već od utorka, Ponuda Slavonija | — | 4,59 € | 3 | ||
| Luk crveni Zemlja podrijetla: Hrvatska, Srbija, ograničena cijena | — | 0,39 € | 3 | ||
| Mlinar Pecivo bijelo pakirano 5/1 1 kom = 0,24 €, Ponuda Sjeverozapadna Hrvatska | — | 1,19 € | 3 | ||
| Pekar Tomo Pecivo proteinsko 4/1 PRILIKA!, 1 kom = 0,37 €, Ponuda Slavonija | — | 1,49 € | 3 | ||
| Hura Natura Pistacio Zemlja podrijetla: SAD, NTL robna marka | — | 2,19 € | 3 | ||
| Hura Natura Studentski mix Zemlja podrijetla: izvan EU, NTL robna marka | — | 1,39 € | 3 | ||
| Šipak Zemlja podrijetla: Hrvatska, Turska | — | 2,19 € | 3 | ||
| Cekin Dinosi pileći panirani Kids, Školica pileća panirana Kids PRILIKA! | — | 6,15 € | 4 | ||
| 'z bregov Kefir Pistacija, višnja ili jagoda | — | 1,15 € | 4 | ||
| Zvijezda Majoneza delikates tuba 165 g + 110 g GRATIS | — | 2,39 € | 4 | ||
| Thomy Majoneza vrećica | — | 1,05 € | 4 | ||
| Ledo Medaljoni pileći | — | 3,99 € | 4 | ||
| Pik Miješano mljeveno meso Vrijedi u trgovinama s asortimanom svježeg mesa | — | 4,09 € | 4 | ||
| Cekin Pileći rasjek Premium podložak Vrijedi u trgovinama s asortimanom svježeg mesa | — | 4,29 € | 4 | ||
| Pik Pljeskavica Vrijedi u trgovinama s asortimanom svježeg mesa | — | 2,89 € | 4 | ||
| Ledo Pommes Frites | — | 2,99 € | 4 | ||
| Fino mi je Puding mliječni Choco-Loco Choco-Loco ili Choco-Loco čokolada-jagoda, PRILIKA! | — | 1,69 € | 4 | ||
| Quattro Sladoled Layers Cheesecake, Choco | — | 4,99 € | 4 | ||
| Smiješak Sladoled orah Premium PRILIKA! | — | 4,29 € | 4 | ||
| Smiješak Sladoled vanilija-čokolada PRILIKA! | — | 1,69 € | 4 | ||
| Svinjski vrat SK PRILIKA! | — | 3,49 € | 4 | ||
| Pik Svinjski vrat SK odrezak Vrijedi u trgovinama s asortimanom svježeg mesa, PRILIKA!, Pik, 640 g, 1 kg = 10,73 € | — | 4,29 € | 4 | ||
| Teleća lopatica SK bez podlaktice | — | 7,99 € | 4 | ||
| Brzo&Fino Vrhnje kiselo 25% m.m. bakino, domaće | — | 1,79 € | 4 | ||
| Brzo&Fino Vrhnje za kuhanje | — | 2,89 € | 4 | ||
| Podravka Haše goveđi | 200 g | 1,89 € | 5 | ||
| Gavrilović Kobasica Alpska | 1 kg | 7,39 € | 5 | ||
| Gavrilović Kobasica Čajna maksi | 1 kg | 14,59 € | 5 | ||
| Gavrilović Kobasica Kranjska | 300 g | 3,29 € | 5 | ||
| Pickies Kobasica pileća dimljena classic, sir, sir i čili | 210 g | 2,99 € | 5 | ||
| Gavrilović Kobasica Posebna Vrijedi samo u supermarketima | 1 kg | 7,49 € | 5 | ||
| Vindon/Cekin Kobasica Posebna pureća, pileća | 500 g | 1,59 € | 5 | ||
| ToJeTo Kobasica Pučka | 350 g | 1,19 € | 5 | ||
| Podravka Kobasica Tirolska Vrijedi samo u supermarketima | 350 g | 3,19 € | 5 | ||
| Jeli Parizer pileći | 350 g | 1,15 € | 5 | ||
| Gala Pašteta | 100 g | 0,79 € | 5 | ||
| Argeta Pašteta tuna | 95 g | 1,89 € | 5 | ||
| Extra Posebna pileća | 1 kg | 2,59 € | 5 | ||
| ToJeTo Sir Edamac polutvrdi | 300 g | 3,29 € | 5 | ||
| Sir Gouda | — | 4,79 € | 5 | ||
| ToJeTo Sir Tilzit polutvrdi rezani | 100 g | 1,25 € | 5 | ||
| Pik Šunka pureća classic Cijena vrijedi i za Šunka pureća dimljena | 100 g | 1,89 € | 5 | ||
| Pik Šunka pureća dimljena Ista cijena kao Šunka pureća classic | 100 g | 1,89 € | 5 | ||
| Podravka Šunka u ovitku Vrijedi samo u supermarketima | 350 g | 3,35 € | 5 | ||
| Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 ocijeđena masa: 160 g (2 x 80 g), 1 kg ocijeđene mase = 19,31 €, 1 kom = 1,55 € | 2x80 g | 3,09 € | 5 | ||
| Giana Tuna salata Mexico, Western Mexico ili Western | 185 g | 1,59 € | 5 | ||
| Zorela Ajvar blagi, ljuti · Prehrana blagi ili ljuti, Ograničena cijena | 680 g | 2,49 € | 6 | ||
| Kandit Čokolada za kuhanje · Prehrana Vrijedi samo u supermarketima | 400 g | 4,49 € | 6 | ||
| ToJeTo Dodatak jelima s povrćem · Prehrana | 250 g | 0,55 € | 6 | ||
| Zorela Feferoni ljuti, blagi · Prehrana ocijeđena masa: 180 g, ljuti ili blagi | 180 g | 1,59 € | 6 | ||
| Zorela Grah smeđi Borlotti · Prehrana ocijeđena masa: 240 g, 1 kg ocijeđene mase = 3,29 € | 240 g | 0,79 € | 6 | ||
| Zorela Grašak mladi · Prehrana ocijeđena masa: 530 g, 1 kg ocijeđene mase = 3,19 € | 530 g | 1,69 € | 6 | ||
| ToJeTo Instant Noodles povrće · Prehrana 4 x 70 g, 1 kom = 0,25 € | 280 g | 0,99 € | 6 | ||
| Frudela Kompot ananas kolutići · Prehrana ocijeđena masa: 290 g, 1 kg ocijeđene mase = 5,14 € | 290 g | 1,49 € | 6 | ||
| Zvijezda Krastavci delikates · Prehrana ocijeđena masa: 350 g, 1 kg ocijeđene mase = 7,40 € | 350 g | 2,59 € | 6 | ||
| Podravka Kukuruz šećerac · Prehrana ocijeđena masa: 285 g, 1 kg ocijeđene mase = 5,09 € | 285 g | 1,45 € | 6 | ||
| First Choice Margarin · Prehrana Ograničena cijena | 250 g | 0,59 € | 6 | ||
| ToJeTo Namaz lješnjak · Prehrana | 400 g | 2,49 € | 6 | ||
| Fineta Orah mljeveni · Prehrana | 200 g | 1,69 € | 6 | ||
| ToJeTo Paprika slatka, ljuta · Prehrana slatka ili ljuta | 100 g | 0,79 € | 6 | ||
| Podravka Rajčica koncentrat tuba · Prehrana | 190 g | 1,49 € | 6 | ||
| ToJeTo Riža okruglo zrno · Prehrana | 1 kg | 1,89 € | 6 | ||
| Tuzlanska so Sol · Prehrana | 5 kg | 2,19 € | 6 | ||
| Panea Tjestenina makaroni, vijak · Prehrana | 400 g | 0,69 € | 6 | ||
| ToJeTo Začin češnjak u granulama · Prehrana | 20 g | 0,39 € | 6 | ||
| Cerealitalia Žitne čokoladne loptice · Prehrana | 250 g | 1,69 € | 6 | ||
| Smiješak Biskvit naranča · Prehrana | 125 g | 0,69 € | 7 | ||
| Helf Bomboni original, mentol i eukaliptus · Prehrana Bombon Kavabon, 80 g, 1 kg = 8,63 € | 80 g | 0,69 € | 7 | ||
| Roshen Bomboni žele Bonny Fruit bobičasto voće, citrus · Prehrana Bobičasto voće ili citrus | 200 g | 1,49 € | 7 | ||
| Ferrero Bombonijera Rocher · Prehrana *Vrijedi samo u supermarketima | 200 g | 5,99 € | 7 | ||
| Tempo Čajno pecivo s kremom od vanilije, kakao s kremom od vanilije · Prehrana Vanilija ili kakao s kremom od vanilije | 61 g | 0,49 € | 7 | ||
| Merci Čokolada s bademima i lješnjacima · Prehrana | 100 g | 1,99 € | 7 | ||
| Ferrero Čokoladni bomboni Kinder Schoco Bons · Prehrana | 125 g | 3,29 € | 7 | ||
| Ferrero Čokoladni desert Kinder Bueno · Prehrana Kinder Bueno White 39 g, 1 kg = 27,95 € | 43 g | 1,09 € | 7 | ||
| Smiješak Čokoladni flips · Prehrana | 90 g | 1,25 € | 7 | ||
| Mars Desert Twix Extra · Prehrana *Vrijedi samo u supermarketima. Desert Kingsize 70 g, 1 kg = 17,00 € | 75 g | 1,19 € | 7 | ||
| Pic-Nic Kakao namaz s grisinima · Prehrana | 50 g | 1,09 € | 7 | ||
| Smiješak Keks američki s komadićima čokolade 20% · Prehrana | 150 g | 1,29 € | 7 | ||
| Smiješak Keks Baby · Prehrana | 300 g | 1,49 € | 7 | ||
| Kraš Kolačići Prekrašni s nougat punjenjem, kakao punjenjem · Prehrana S nougat punjenjem ili kakao punjenjem | 220 g | 1,99 € | 7 | ||
| Smiješak Napolitanke · Prehrana | 600 g | 2,49 € | 7 | ||
| Kraš Napolitanke čokoladne · Prehrana | 215 g | 2,49 € | 7 | ||
| Hura Natura Rižini krekeri slani, sezam, kukuruz · Prehrana Slani, sezam ili kukuruz | 100 g | 0,89 € | 7 | ||
| Perfect Day Sjemenke Chia crne · Prehrana PRILIKA! | 175 g | 1,29 € | 7 | ||
| Adriatico Vafl · Prehrana | 70 g | 0,35 € | 7 | ||
| Kraš Vafl Jadro · Prehrana | 190 g | 1,19 € | 7 | ||
| Smiješak Voćne karamele · Prehrana | 385 g | 2,89 € | 7 | ||
| Dobra Zobena kaša · Prehrana Već od 0,79 €, vrijedi za odabrane, označene proizvode, šljiva, malina, čokolada | — | 0,79 € | 7 | ||
| Hrusk Čips rebrasti Sour Cream & Onion, Bacon NTL robna marka | 150 g | 1,29 € | 8 | ||
| Entelvita Instant napitak naranča, limun NTL robna marka | 200 g | 1,15 € | 8 | ||
| Hrusk Kikiriki prženi slani NTL robna marka | 50 g | 0,39 € | 8 | ||
| Chio Kokice slane | 75 g | 1,19 € | 8 | ||
| Maraska Koktel Pelin Tonic Vrijedi samo u supermarketima | 330 ml | 1,89 € | 8 | ||
| Cedevita Odabrani asortiman ledenih čajeva Već od 1,15 €, vrijedi za odabrane, označene proizvode | — | 1,15 € | 8 | ||
| Goldfish Ribice Bigsters mix sezam, slane | 80 g | 0,79 € | 8 | ||
| Dana Sirup naranča, bazga, šumsko voće, ledeni čaj breskva Novo u ponudi, ograničena cijena | 1 l | 2,69 € | 8 | ||
| Cheetos Snacks Ketchup, sir Snacks Ketchup, sir ili Snacks Pizzerini | 85 g | 0,99 € | 8 | ||
| Sky Sok gazirani Orange, Cola | 2 l | 1,45 € | 8 | ||
| Vindi Sok Iso Sport gazirani limun-grejp, naranča-limun, Azzuro Azzuro vrijedi samo u supermarketima | 1,5 l | 1,85 € | 8 | ||
| Frudela Sok jabuka, naranča, višnja PRILIKA! NTL robna marka. Sok jabuka (MPC 0,40 €), naranča (MPC 0,49 €), višnja (MPC 0,39 €) | 200 ml | 0,29 € | 8 | ||
| Juicy Sok Juice 100% | 1 l | 2,99 € | 8 | ||
| Toco Sok multivitamin | 500 ml | 0,95 € | 8 | ||
| Trik Štapići slani Vrijedi samo u supermarketima | 200 g | 0,89 € | 8 | ||
| Hidra Up funkcionalno piće naranča 4/1, limun 4/1 2 l (4 x 0,5 l), 1 kom = 1,07 € | 4x0,5 l | 4,29 € | 8 | ||
| Sensation Voda gazirana mineralna limeta-kiwano, bazga-limun, mango-marakuja PRILIKA! Bazga-limun vrijedi samo u supermarketima | 1,5 l | 1,49 € | 8 | ||
| Juicy Voda Vitamin Immuno Boost, Optimist | 1,5 l | 1,69 € | 8 | ||
| Segestica Vodka Trojka | 700 ml | 6,49 € | 8 | ||
| Becutan Baby maramice vlažne | 72 kom | 1,69 € | 9 | ||
| Likvi Deterdžent za suđe Ultra Fresh, lavanda-smilje, balsam 2u1 breskva-menta PRILIKA! | 450 ml | 1,39 € | 9 | ||
| Nivea Krema SUPER CIJENA | 75 ml | 1,99 € | 9 | ||
| Nivea Krema Soft SUPER CIJENA | 300 ml | 3,49 € | 9 | ||
| Becutan Krema za djecu | 100 ml | 2,99 € | 9 | ||
| Felce Azzura Kupka badem-bijeli čaj | 650 ml | 2,59 € | 9 | ||
| Felce Azzura Kupka crna orhideja, original | 650 ml | 2,59 € | 9 | ||
| Zvečevo Liker Pelinkovac 28% alk., domaći Brand 35% alk., vodka Hedona 37,5% alk., liker Barun 35% alk., domaći Rum, rakija Travarica 37,5% alk. Vrijedi samo u supermarketima. PRILIKA! | 100 ml | 1,19 € | 9 | ||
| Lilla Osvježivač prostora i tkanina | 250 ml | 1,49 € | 9 | ||
| Flora Papirnati ručnici Extra Strong limun 2/1, troslojni | 2 kom | 1,29 € | 9 | ||
| Pan Pivo svijetlo 4,8% alk. 4/1, Zlatni 5% alk 4/1 Vrijedi samo u supermarketima. 1 kom = 1,12 € | 4x0,5 l | 4,49 € | 9 | ||
| Union Pivo svijetlo 4,9% alk. SUPER CIJENA, kategorija prehrana | 500 ml | 1,09 € | 9 | ||
| Becutan Puder za djecu | 100 g | 2,49 € | 9 | ||
| Bionsen Sapun tekući SUPER CIJENA | 500 ml | 0,99 € | 9 | ||
| Domeo Spužvasta krpa višenamjenska 3/1 NTL robna marka | 3 kom | 0,69 € | 9 | ||
| Becutan Šampon za djecu | 200 ml | 2,39 € | 9 | ||
| Elseve Šamponi i regeneratori sve vrste | — | 3,49 € | 9 | ||
| Ceba Toaletni papir 10/1 četveroslojni NTL robna marka | 10 kom | 3,49 € | 9 | ||
| Violeta Ulošci higijenski Air Fit Night 20/1 Ograničena cijena | 20 kom | 2,12 € | 9 | ||
| Violeta Ulošci higijenski Cotton Super 20/1 Ograničena cijena | 20 kom | 1,99 € | 9 | ||
| Kastelan Vino crno, bijelo PRILIKA!, NTL robna marka | 5 l | 5,99 € | 9 | ||
| Kastelan Vino Malvasia del Rubicone NTL robna marka | 2 l | 3,49 € | 9 | ||
| Kalodont Zubna pasta Extra Clean, Microgranule PRILIKA! | 75 ml | 1,59 € | 9 | ||
| Kalodont Zubna pasta Fresh&White PRILIKA! | 75 ml | 1,59 € | 9 | ||
| Bokserice muške visoki udio pamuka, vel: M - 2XL, 1 kom | — | 1,29 € | 10 | ||
| Lotto Čarape Lotto 3/1 PRILIKA! | 3 kom | 3,99 € | 10 | ||
| Domeo Četka za WC s postoljem NTL robna marka | 1 kom | 1,89 € | 10 | ||
| Dash Deterdžent za rublje Alpen Frische 18 pranja, SUPER CIJENA | 1,17 kg | 3,59 € | 10 | ||
| Faks Deterdžent za rublje kapsule Univerzal 5u1 14/1 Hrvatski proizvod | 14 kom | 3,99 € | 10 | ||
| Gaće ženske duboke visoki udio pamuka, vel: 4XL - 6XL, 1 kom | — | 1,99 € | 10 | ||
| Gaće ženske plitke visoki udio pamuka, vel: XL - 3XL, 1 kom | — | 1,49 € | 10 | ||
| Mr. Muscolo Gel za odčepljivanje odvoda | 1 l | 5,99 € | 10 | ||
| Kvačice 20/1 PRILIKA! | 20 kom | 1,09 € | 10 | ||
| Poklon vrećica Deluxe srednja | 1 kom | 1,69 € | 10 | ||
| Poklon vrećica Deluxe velika PRILIKA! | 1 kom | 1,89 € | 10 | ||
| Poklon vrećica Nature srednja PRILIKA! | 1 kom | 0,75 € | 10 | ||
| Potkošulja muška vel: M - 2XL, 1 kom, 100% pamuk | — | 1,69 € | 10 | ||
| Potkošulja ženska s čipkom visoki udio pamuka, vel: M - 2XL, 1 kom | — | 2,49 € | 10 | ||
| Woosh Rukavice jednokratne 10/1 PRILIKA!, NTL robna marka | 10 kom | 1,19 € | 10 | ||
| Duck Sredstvo za čišćenje kamenca *Vrijedi samo u supermarketima | 750 ml | 2,29 € | 10 | ||
| Clit Sredstvo za čišćenje kamenca i hrđe | 450 ml | 2,49 € | 10 | ||
| Duck Sredstvo za čišćenje WC-a Deep Action *Vrijedi samo u supermarketima | 750 ml | 2,19 € | 10 | ||
| Calgon Sredstvo za kamenac | 700 g | 5,99 € | 10 | ||
| Tajice ženske vel: S - 2XL, 1 kom | — | 4,99 € | 10 | ||
| Torba 40 x 40 x 10 cm | 1 kom | 0,89 € | 10 | ||
| Vileda Turbo mop box *Vrijedi samo u supermarketima | 1 kom | 31,99 € | 10 | ||
| Felix Hrana za mačke Deli Moments piletina | 400 g | 1,99 € | 11 | ||
| Kony Hrana za mačke govedina i svinjetina PRILIKA! | 2 kg | 3,79 € | 11 | ||
| Felix Hrana za mačke Party Mix Original | 60 g | 1,19 € | 11 | ||
| Friskies Hrana za mačke piletina PRILIKA! | 85 g | 0,59 € | 11 | ||
| Wise Cat Hrana za mačke piletina | 100 g | 0,29 € | 11 | ||
| Whiskas Hrana za mačke piletina u želeu PRILIKA! | 85 g | 0,89 € | 11 | ||
| Proof Hrana za mačke piletina u želeu, piletina/puretina u umaku od mrkve, piletina i losos u želeu | 85 g | 0,59 € | 11 | ||
| Sparky Hrana za mačke piletina, govedina PRILIKA! | 415 g | 0,59 € | 11 | ||
| Super Pawer Hrana za pse govedina | 3 kg | 2,99 € | 11 | ||
| Friskies Hrana za pse govedina i krumpir, Junior piletina i mrkva | 85 g | 0,59 € | 11 | ||
| Kony Hrana za pse govedina i svinjetina Premium PRILIKA! | 7 kg | 10,99 € | 11 | ||
| Sparky Hrana za pse piletina, govedina PRILIKA! | 1240 g | 1,49 € | 11 | ||
| Voli Voli Hrana za pse piletina/govedina | 13 kg | 9,99 € | 11 | ||
| Loki Pijesak za mačke | 5 kg | 2,99 € | 11 | ||
| Friskies Poslastica za pse Picnic piletina | 42 g | 0,69 € | 11 | ||
| Posuda za pse PRILIKA! | 1 kom | 1,19 € | 11 | ||
| Super Pawer Salama za pse govedina PRILIKA! | 1 kg | 1,29 € | 11 | ||
| Domeo Aluminijska folija 20 m, PRILIKA!, NAŠA PREPORUKA! | — | 2,09 € | 12 | ||
| Aranžman Liza 1 kom, MPC 10.09.26.: 11,99 € | — | 9,99 € | 12 | ||
| Baloni od sapunice srednji 1 kom, PRILIKA! | — | 0,79 € | 12 | ||
| Faks Deterdžent za rublje Aquamarine + maramice za upijanje boja 4,95 kg + 60 kom, PRILIKA!, Hrvatski proizvod, TOP vikend ponuda 01.10. - 04.10.2026 | — | 18,99 € | 12 | ||
| Elektronska svijeća svijetli 60 dana, 1 kom | — | 2,29 € | 12 | ||
| Igračka vodena igra 1 kom, PRILIKA! | — | 2,19 € | 12 | ||
| Igračka Yoyo faca maxi 1 kom | — | 4,99 € | 12 | ||
| Kišobran automatik 59 cm, 1 kom | — | 6,29 € | 12 | ||
| Kišobran crni automatik 59 cm, 1 kom | — | 5,49 € | 12 | ||
| Kišobran mini sklopivi 54 cm, 1 kom | — | 2,29 € | 12 | ||
| Cekin Kobasica Pariška XXL PRILIKA!, Hrvatski proizvod, TOP vikend ponuda 01.10. - 04.10.2026, 1 kg = 2,49 € | — | 2,99 € | 12 | ||
| Krpa kuhinjska 2/1 50 x 70 cm, 2 kom, 1 kom = 0,90 €, 1 pak, PRILIKA! | — | 1,79 € | 12 | ||
| Lampion srce gori cca 40 sati, 1 kom, PRILIKA! | — | 1,59 € | 12 | ||
| Loptice Yoyo face 1 kom, PRILIKA! | — | 1,79 € | 12 | ||
| Pepeljara s poklopcem 1 kom, PRILIKA! | — | 0,99 € | 12 | ||
| Posuda za hranu 1,2 l, 1 kom, PRILIKA! | — | 1,09 € | 12 | ||
| Posuda za hranu 2/1 2 kom, 1 pak, PRILIKA! | — | 3,49 € | 12 | ||
| Posuda za hranu 2/1 2 kom, 2,8 l, 1 kom = 2,00 €, 1 pak, PRILIKA! | — | 3,99 € | 12 | ||
| Posuda za hranu 3/1 3 kom, 1 kom = 0,36 €, 1 pak, PRILIKA! | — | 1,09 € | 12 | ||
| Kastelan Vino Graševina Samo u subotu 03.10.2026, Hrvatski proizvod, NTL robna marka | — | 5,99 € | 12 | ||
| Plišanac dinosaur uz karticu Uz sakupljenih 20 naljepnica cijena iznosi: 9 EUR. Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Pepka, Brita, Rex, Jura, Trik | — | 9,00 € | 13 |