
NTL letak Zapad do 6.10.
Vrijedi 30. 09. 2026. – 06. 10. 2026. · 13 stranica
U NTL-ovu letku za razdoblje od 30. rujna do 6. listopada nalazi se 204 proizvoda, s cijenama od 0,29 do 31,99 eura. Među slatkišima se ističu Merci čokolada s bademima i lješnjacima od 100 g po 1,99 eura umjesto 3,39 te Ferrero Rocher bombonijera od 200 g po 5,99 eura umjesto 9,69. Kandit čokolada za kuhanje od 400 g košta 4,49 eura, a redovno 6,99. Od hrane su tu Podravkina šunka u ovitku po 3,35 eura (redovno 5,19) i pileći parizer Jeli po 1,15 eura. Za kućanstvo je zanimljiv Duckov WC-čistač Deep Action od 750 ml po 2,19 eura. Uz to vrijede i dvije ponude vezane uz grupe proizvoda: 20 % popusta na odabrani KISKO asortiman te 50 % popusta na jednog plišanca kad se skupi 20 „Rex“ naljepnica.
Izvor: službeni katalog trgovine NTL.
Popusti na grupe proizvoda (3)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −50% | Kad skupite 20 „Rex“ naljepnica, ostvarujete 50 % popusta na kupnju jednog plišanca! uz karticu Za svakih potrošenih 7 EUR u trgovinama Grupe NTL dobivate jednu „Rex“ naljepnicu. Naljepnice se lijepe u letak programa vjernosti. Ponuda vrijedi do isteka zaliha. ≥ 20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica. ≥20 naljepnica | 13 |
| −20% | Ledo · odabrano povrće LEDO odabrano povrće* VEĆ OD -20% *vrijedi za odabrane, označene proizvode | 4 |
| −20% | KISKO · odabrani asortiman KISKO odabrani asortiman* -20% *vrijedi za odabrane, označene proizvode | 6 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| Cheetos Snacks Ketchup, sir; Snacks Pizzerini | 0,99 € | 1,99 € | −50% | 8 |
| Merci Čokolada s bademima i lješnjacima | 1,99 € | 3,39 € | −41% | 7 |
| Ledo Pommes Frites | 2,99 € | 4,99 € | −40% | 4 |
| Jeli Parizer pileći | 1,15 € | 1,89 € | −39% | 5 |
| Ferrero Bombonijera Rocher | 5,99 € | 9,69 € | −38% | 7 |
| Duck Sredstvo za čišćenje kamenca | 2,29 € | 3,69 € | −38% | 10 |
| Kavabon Bombon | 0,69 € | 1,09 € | −37% | 7 |
| Helf Bomboni original, mentol i eukaliptus | 0,69 € | 1,09 € | −37% | 7 |
| Mars Desert Twix Extra / Desert Kingsize | 1,19 € | 1,89 € | −37% | 7 |
| Duck Sredstvo za čišćenje WC-a Deep Action | 2,19 € | 3,49 € | −37% | 10 |
Svi proizvodi iz kataloga (222)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Mandarina Zemlja podrijetla: Hrvatska, Dobro bolje domaće (sidrena cijena)k_placeholder | — | 1,09 € | 1 | ||
| NTL Cappuccino Classic, vanilija, čokolada, Irish Cream Classic, vanilija, čokolada ili Irish Cream | 200 g | 1,59 € | 2,19 € | −27% | 2 |
| Landessa Ice Coffee Latte Macchiato, Cappuccino, Espresso PRILIKA! | 230 ml | 1,49 € | 2 | ||
| Nescafe Instant kava Classic 20 g gratis na pakiranju 220 g | 200 g | 8,99 € | 12,69 € | −29% | 2 |
| Nescafe Instant kava Classic 20 g gratis | 220 g | 8,99 € | 12,69 € | −29% | 2 |
| Gimoka Kapsule Classico 10/1 *Dolce gusto kompatibilne / Nespresso kompatibilne | 55 g | 1,99 € | 2 | ||
| Franck Kava Instant Classic SUPER CIJENA | 100 g | 3,79 € | 2 | ||
| Nescafe Kava instant Gold Classic, Crema *Vrijedi samo u supermarketima, Crema*, Gold Classic, Nescafe Gold Crema*, Nescafe Gold Classic, kategorija prehrana, prehrana | 95 g | 6,59 € | 9,19 € | −28% | 2 |
| Arabesca Kava mljevena | 400 g | 6,29 € | 7,49 € | −16% | 2 |
| ToJeTo Kava mljevena PRILIKA! | 200 g | 2,89 € | 2 | ||
| Anamaria Kava mljevena | 500 g | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 2 |
| Gimoka Kava u zrnu Gran Festa *Vrijedi samo u supermarketima | 500 g | 6,99 € | 2 | ||
| Hell Ledena kava Cappuccino, Latte, Double Espresso | 250 ml | 1,39 € | 1,69 € | −17% | 2 |
| 'z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m. PRILIKA!, Ograničena cijena | 1 l | 0,89 € | 2 | ||
| Dukat Mlijeko trajno 2,8% m.m. 6/1 PRILIKA!, Ograničena cijena | 6x1 l | 5,10 € | 2 | ||
| 'z bregov Napitak Caffe Latte, Cappuccino, Matcha Late*, Macchiato *Vrijedi samo u supermarketima, PRILIKA! | 250 ml | 0,99 € | 2 | ||
| Fineta Šećer smeđi | 400 g | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 2 |
| Mlinar Bijela pita PRILIKA! Hrvatski proizvod | — | 5,19 € | 3 | ||
| Borovnica Zemlja podrijetla: Zimbabve, Peru | — | 1,79 € | 3 | ||
| Cikla Zemlja podrijetla: Hrvatska, Poljska | — | 0,59 € | 3 | ||
| Donut punjenje jagoda-bijela čokolada PRILIKA! | — | 0,69 € | 3 | ||
| Jabuka Jonagold Zemlja podrijetla: Hrvatska, Poljska | — | 1,29 € | 3 | ||
| Kesten Zemlja podrijetla: Italija | — | 4,69 € | 3 | ||
| Krafna marelica Hrvatski proizvod | — | 0,49 € | 0,59 € | −16% | 3 |
| Klara Kruh Chia narezani PRILIKA! Hrvatski proizvod | — | 1,89 € | 3 | ||
| Kruh stogodišnji | — | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 3 |
| Luk crveni Ograničena cijena. Zemlja podrijetla: Hrvatska, Srbija | — | 0,39 € | 3 | ||
| Panirani račići PRILIKA! GASTRO - vrijedi u Krapini, Soblincu i Dugoj Resi | — | 1,08 € | 3 | ||
| Mlinar Pecivo bijelo pakirano 5/1 Hrvatski proizvod. 1 kom = 0,24 € | — | 1,19 € | 1,59 € | −25% | 3 |
| Pileći file mini sa sjemenkama sezama PRILIKA! GASTRO - vrijedi u Krapini, Soblincu i Dugoj Resi | — | 1,60 € | 3 | ||
| Hura Natura Pistacio NTL robna marka. Zemlja podrijetla: SAD | — | 2,19 € | 3 | ||
| Pommes lađice PRILIKA! GASTRO - vrijedi u Krapini, Soblincu i Dugoj Resi | — | 0,70 € | 3 | ||
| Rižoto s piletinom i povrćem PRILIKA! GASTRO - vrijedi u Krapini, Soblincu i Dugoj Resi | — | 1,10 € | 3 | ||
| Hura Natura Studentski mix NTL robna marka. Zemlja podrijetla: izvan EU | — | 1,39 € | 3 | ||
| Svinjska lopatica PRILIKA! GASTRO - vrijedi u Krapini, Soblincu i Dugoj Resi | — | 1,00 € | 3 | ||
| Šipak Zemlja podrijetla: Hrvatska, Turska | — | 2,19 € | 3 | ||
| Cekin Dinosi pileći panirani Kids, Školica pileća panirana Kids PRILIKA!, Dinosi ili Školica, Hrvatski proizvod, smrznuto | — | 6,15 € | 4 | ||
| 'z bregov Kefir pistacija, višnja Kefir pistacija, višnja i Kefir jagoda | — | 1,15 € | 1,45 € | −20% | 4 |
| Zvijezda Majoneza delikates tuba 165 g + 110 g GRATIS 165 g + 110 g GRATIS | — | 2,39 € | 2,99 € | −20% | 4 |
| Thomy Majoneza vrećica | — | 1,05 € | 1,59 € | −33% | 4 |
| Ledo Medaljoni pileći smrznuto | — | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 4 |
| Pik Miješano mljeveno meso* PRILIKA!, *Vrijedi u trgovinama s asortimanom svježeg mesa | — | 4,09 € | 4 | ||
| Cekin Pileći rasjek Premium podložak* PRILIKA!, *Vrijedi u trgovinama s assortimanom svježeg mesa | — | 4,29 € | 4 | ||
| Pik Pljeskavica* PRILIKA!, *Vrijedi u trgovinama s asortimanom svježeg mesa | — | 2,89 € | 4 | ||
| Ledo Pommes Frites smrznuto | — | 2,99 € | 4,99 € | −40% | 4 |
| Fino mi je Puding mliječni Choco-Loco PRILIKA!, Choco-Loco ili Choco-Loco čokolada-jagoda | — | 1,69 € | 4 | ||
| Quattro Sladoled Layers Cheesecake, Choco | — | 4,99 € | 7,89 € | −36% | 4 |
| Smijesak Sladoled orah Premium PRILIKA!, NTL robna marka | — | 4,29 € | 4 | ||
| Smijesak Sladoled vanilija-čokolada PRILIKA!, NTL robna marka | — | 1,69 € | 4 | ||
| Svinjski vrat SK PRILIKA!, vrijedi u prodajnim mjestima: Soblinec, Duga Resa, Krapina (Uvijek mesnica) | — | 3,49 € | 4 | ||
| Teleća lopatica SK bez podlaktice PRILIKA! | — | 7,99 € | 4 | ||
| Brzo&Fino Vrhnje kiselo 25% m.m. bakino, domaće | — | 1,79 € | 2,35 € | −23% | 4 |
| Brzo&Fino Vrhnje za kuhanje | — | 2,89 € | 4,29 € | −32% | 4 |
| Brzo&Fino Vrhnje za kuhanje 20% m.m. | — | 2,89 € | 3,59 € | −19% | 4 |
| Podravka Haše goveđi Hrvatski proizvod | — | 1,89 € | 2,89 € | −34% | 5 |
| Gavrilović Kobasica Alpska Hrvatski proizvod | — | 7,39 € | 8,89 € | −16% | 5 |
| Gavrilović Kobasica Čajna maksi PRILIKA!, Hrvatski proizvod | — | 14,59 € | 5 | ||
| Gavrilović Kobasica Čajna narezana, Kulenova seka narezana *Vrijedi u Krapini, Soblincu i Dugoj Resi, Hrvatski proizvod | — | 1,79 € | 2,15 € | −16% | 5 |
| Gavrilović Kobasica Kranjska PRILIKA!, Hrvatski proizvod | — | 3,29 € | 5 | ||
| Pickies Kobasica pileća dimljena classic, sir, sir i čili PRILIKA!, classic, sir, sir i čili | — | 2,99 € | 5 | ||
| Gavrilović Kobasica Posebna *Vrijedi samo u supermarketima, Hrvatski proizvod | — | 7,49 € | 9,99 € | −25% | 5 |
| Vindon/Cekin Kobasica Posebna pureća, pileća PRILIKA!, Hrvatski proizvod | — | 1,59 € | 5 | ||
| ToJeTo Kobasica Pućka PRILIKA!, NTL robna marka, Hrvatski proizvod | — | 1,19 € | 5 | ||
| Podravka Kobasica Tirolska *Vrijedi samo u supermarketima, Hrvatski proizvod | — | 3,19 € | 4,09 € | −22% | 5 |
| Jeli Parizer pileći Hrvatski proizvod | — | 1,15 € | 1,89 € | −39% | 5 |
| Gala Pašteta Hrvatski proizvod | — | 0,79 € | 1,09 € | −27% | 5 |
| Argeta Pašteta tuna | — | 1,89 € | 2,29 € | −17% | 5 |
| Extra Posebna pileća PRILIKA!, Hrvatski proizvod | — | 2,59 € | 5 | ||
| ToJeTo Sir Edamac polutvrdi NTL robna marka, Hrvatski proizvod, cijena za 300 g (1 kg = 10,97 €) | — | 3,29 € | 4,39 € | −25% | 5 |
| Sir Gouda PRILIKA!, ograničena cijena, Hrvatski proizvod, cijena po 1 kg (1 kg) | — | 4,79 € | 5 | ||
| ToJeTo Sir Tilzit polutvrdi rezani NTL robna marka, Hrvatski proizvod, cijena za 100 g (1 kg = 12,50 €) | — | 1,25 € | 1,79 € | −30% | 5 |
| Pik Šunka pureća classic Hrvatski proizvod | — | 1,89 € | 2,49 € | −24% | 5 |
| Pik Šunka pureća dimljena Hrvatski proizvod | — | 1,89 € | 2,79 € | −32% | 5 |
| Podravka Šunka u ovitku *Vrijedi samo u supermarketima, Hrvatski proizvod | — | 3,35 € | 5,19 € | −35% | 5 |
| Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 PRILIKA! ocijeđena masa: 160 g (2 x 80 g), 1 kg ocijeđene mase = 19,31 €, 1 kom = 1,55 € | — | 3,09 € | 5 | ||
| Giana Tuna salata Mexico, Western Mexico ili Western | — | 1,59 € | 2,19 € | −27% | 5 |
| Zorela Ajvar blagi, ljuti PRILIKA!, blagi ili ljuti, ograničena cijena | 680 g | 2,49 € | 6 | ||
| Kandit Čokolada za kuhanje *Vrijedi samo u supermarketima | 400 g | 4,49 € | 6,99 € | −35% | 6 |
| ToJeTo Dodatak jelima s povrćem PRILIKA! | 250 g | 0,55 € | 6 | ||
| Zorela Feferoni ljuti, blagi ocijeđena masa 180 g, 1 kg ocijeđene mase = 8,83 €, ljuti ili blagi | 180 g | 1,59 € | 2,09 € | −23% | 6 |
| Zorela Grah smeđi Borlotti ocijeđena masa 240 g, 1 kg ocijeđene mase = 3,29 € | 240 g | 0,79 € | 0,95 € | −16% | 6 |
| Zorela Grašak mladi ocijeđena masa 530 g, 1 kg ocijeđene mase = 3,19 € | 530 g | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 6 |
| ToJeTo Instant Noodles povrće PRILIKA!, 4 x 70 g, 1 kom = 0,25 €, NAŠA PREPORUKA! | 280 g | 0,99 € | 6 | ||
| Frudela Kompot ananas kolutići PRILIKA!, ocijeđena masa 290 g, 1 kg ocijeđene mase = 5,14 € | 290 g | 1,49 € | 6 | ||
| Zvijezda Krastavci delikates ocijeđena masa 350 g, 1 kg ocijeđene mase = 7,40 € | 350 g | 2,59 € | 3,29 € | −21% | 6 |
| Podravka Kukuruz šećerac PRILIKA!, ocijeđena masa 285 g, 1 kg ocijeđene mase = 5,09 € | 285 g | 1,45 € | 6 | ||
| First Choice Margarin PRILIKA!, ograničena cijena | 250 g | 0,59 € | 6 | ||
| ToJeTo Namaz lješnjak | 400 g | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 6 |
| Fineta Orah mljeveni PRILIKA! | 200 g | 1,69 € | 6 | ||
| ToJeTo Paprika slatka, ljuta slatka ili ljuta | 100 g | 0,79 € | 0,95 € | −16% | 6 |
| Podravka Rajčica koncentrat tuba PRILIKA! | 190 g | 1,49 € | 6 | ||
| ToJeTo Riža okruglo zrno | 1 kg | 1,89 € | 2,29 € | −17% | 6 |
| Tuzlanska so Sol | 5 kg | 2,19 € | 2,89 € | −24% | 6 |
| Panea Tjestenina makaroni, vijak makaroni ili vijak | 400 g | 0,69 € | 0,85 € | −18% | 6 |
| ToJeTo Začin češnjak u granulama | 20 g | 0,39 € | 0,59 € | −33% | 6 |
| Cerealitalia Žitne čokoladne loptice | 250 g | 1,69 € | 2,19 € | −22% | 6 |
| Smiješak Biskvit naranča · Prehrana NTL robna marka | 125 g | 0,69 € | 0,99 € | −30% | 7 |
| Kavabon Bombon · Prehrana zajednička cijena s Helf bombonima | 80 g | 0,69 € | 1,09 € | −37% | 7 |
| Helf Bomboni original, mentol i eukaliptus · Prehrana zajednička cijena s Bombon Kavabon | 80 g | 0,69 € | 1,09 € | −37% | 7 |
| Roshen Bomboni žele Bonny Fruit bobičasto voće, citrus · Prehrana bobičasto voće ili citrus | 200 g | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 7 |
| Ferrero Bombonijera Rocher · Prehrana *Vrijedi samo u supermarketima | 200 g | 5,99 € | 9,69 € | −38% | 7 |
| Tempo Čajno pecivo s kremom od vanilije, kakao s kremom od vanilije · Prehrana | 61 g | 0,49 € | 0,70 € | −30% | 7 |
| Merci Čokolada s bademima i lješnjacima · Prehrana | 100 g | 1,99 € | 3,39 € | −41% | 7 |
| Ferrero Čokoladni bomboni Kinder Schoco Bons · Prehrana | 125 g | 3,29 € | 4,69 € | −30% | 7 |
| Ferrero Čokoladni desert Kinder Bueno · Prehrana zajednička cijena s Kinder Bueno White | 43 g | 1,09 € | 1,49 € | −27% | 7 |
| Ferrero Čokoladni desert Kinder Bueno White · Prehrana zajednička cijena s Kinder Bueno | 39 g | 1,09 € | 1,49 € | −27% | 7 |
| Smiješak Čokoladni flips · Prehrana NTL robna marka | 90 g | 1,25 € | 1,29 € | −3% | 7 |
| Mars Desert Twix Extra / Desert Kingsize · Prehrana *Vrijedi samo u supermarketima, Desert Twix Extra 75 g (1 kg = 15,87 €), Desert Kingsize 70 g (1 kg = 17,00 €) | 75 g | 1,19 € | 1,89 € | −37% | 7 |
| Pic-Nic Kakao namaz s grisinima · Prehrana | 50 g | 1,09 € | 1,49 € | −27% | 7 |
| Smiješak Keks američki s komadićima čokolade 20% · Prehrana NTL robna marka | 150 g | 1,29 € | 1,69 € | −24% | 7 |
| Smiješak Keks Baby · Prehrana NTL robna marka | 300 g | 1,49 € | 1,79 € | −17% | 7 |
| Kraš Kolačići Prekrašni s nougat punjenjem, kakao punjenjem · Prehrana Hrvatski proizvod | 220 g | 1,99 € | 2,79 € | −29% | 7 |
| Smiješak Napolitanke · Prehrana NTL robna marka, Hrvatski proizvod | 600 g | 2,49 € | 3,29 € | −24% | 7 |
| Kraš Napolitanke čokoladne · Prehrana Hrvatski proizvod | 215 g | 2,49 € | 3,39 € | −27% | 7 |
| Hura Natura Rižini krekeri slani, sezam, kukuruz · Prehrana slani, sezam ili kukuruz, NTL robna marka, uz kvačicu tag -35% | 100 g | 0,89 € | 1,39 € | −36% | 7 |
| Perfect Day Sjemenke Chia crne · Prehrana PRILIKA! | 175 g | 1,29 € | 7 | ||
| Adriatico Vafl · Prehrana | 70 g | 0,35 € | 0,43 € | −19% | 7 |
| Kraš Vafl Jadro · Prehrana Hrvatski proizvod | 190 g | 1,19 € | 1,79 € | −34% | 7 |
| Smiješak Voćne karamele · Prehrana NTL robna marka | 385 g | 2,89 € | 3,59 € | −19% | 7 |
| Dobra Zobena kaša · Prehrana VEĆ OD 0,79 €, odabrane kaše, vrijedi za odabrane, označene proizvode, šljiva, malina, čokolada | — | 0,79 € | 7 | ||
| Hrusk Čips rebrasti Sour Cream & Onion, Bacon Sour Cream & Onion ili Bacon | 150 g | 1,29 € | 1,65 € | −21% | 8 |
| Entelvita Instant napitak naranča, limun naranča ili limun | 200 g | 1,15 € | 1,55 € | −25% | 8 |
| Hrusk Kikiriki prženi slani | 50 g | 0,39 € | 0,59 € | −33% | 8 |
| Chio Kokice slane | 75 g | 1,19 € | 1,49 € | −20% | 8 |
| Maraska Koktel Pelin Tonic Vrijedi samo u supermarketima | 330 ml | 1,89 € | 2,49 € | −24% | 8 |
| Cedevita Odabrani asortiman ledenih čajeva VEĆ OD 1,15 €, vrijedi za odabrane, označene proizvode | — | 1,15 € | 8 | ||
| Goldfish Ribice Bigsters mix sezam, slane | 80 g | 0,79 € | −20% | 8 | |
| Dana Sirup naranča, bazga, šumsko voće, ledeni čaj breskva NOVO U PONUDI, ograničena cijena | 1 l | 2,69 € | 8 | ||
| Cheetos Snacks Ketchup, sir; Snacks Pizzerini Snacks Ketchup, sir ili Snacks Pizzerini | 85 g | 0,99 € | 1,99 € | −50% | 8 |
| Sky Sok gazirani Orange, Cola Orange ili Cola | 2 l | 1,45 € | 1,89 € | −23% | 8 |
| Vindi Sok Iso Sport gazirani limun-grejp, naranča-limun, Azzuro Azzuro vrijedi samo u supermarketima | 1,5 l | 1,85 € | 2,39 € | −22% | 8 |
| Frudela Sok jabuka, naranča, višnja PRILIKA! Sok jabuka, naranča ili višnja | 200 ml | 0,29 € | 8 | ||
| Juicy Sok Juice 100% | 1 l | 2,99 € | 3,89 € | −23% | 8 |
| Toco Sok multivitamin | 500 ml | 0,95 € | 1,15 € | −17% | 8 |
| Trik Štapići slani Vrijedi samo u supermarketima | 200 g | 0,89 € | 1,15 € | −22% | 8 |
| Hidra Up funkcionalno piće naranča 4/1, limun 4/1 2 l (4 x 0,5 l), 1 kom = 1,07 €, naranča ili limun | 4x0,5 l | 4,29 € | 5,19 € | −17% | 8 |
| Sensation Voda gazirana mineralna limeta-kiwano, bazga-limun, mango-marakuja PRILIKA! Bazga-limun vrijedi samo u supermarketima | 1,5 l | 1,49 € | 8 | ||
| Juicy Voda Vitamin Immuno Boost, Optimist Immuno Boost ili Optimist | 1,5 l | 1,69 € | 2,15 € | −21% | 8 |
| Segestica Vodka Trojka | 700 ml | 6,49 € | 8,09 € | −19% | 8 |
| Becutan Baby maramice vlažne · Djeca | 72 kom | 1,69 € | 2,59 € | −34% | 9 |
| Likvi Deterdžent za suđe Ultra Fresh, lavanda-smilje, balsam 2u1 breskva-menta · Kozmetika | 450 ml | 1,39 € | 9 | ||
| Nivea Krema · Kozmetika | 75 ml | 1,99 € | 9 | ||
| Nivea Krema Soft · Kozmetika | 300 ml | 3,49 € | 9 | ||
| Becutan Krema za djecu · Djeca | 100 ml | 2,99 € | 4,49 € | −33% | 9 |
| Felce Azzura Kupka crna orhideja, original; Kupka badem-bijeli čaj · Kozmetika | 650 ml | 2,59 € | −34% | 9 | |
| Zvečevo Liker Pelinkovac 28% alk., domaći Brand 35% alk., vodka Hedona 37,5% alk., liker Barun 35% alk., domaći Rum, rakija Travarica 37,5% alk. · Prehrana *Vrijedi samo u supermarketima | 100 ml | 1,19 € | 9 | ||
| Lilla Osvježivač prostora i tkanina · Kozmetika | 250 ml | 1,49 € | 2,29 € | −34% | 9 |
| Flora Papirnati ručnici Extra Strong limun 2/1 troslojni · Kozmetika | 2 kom | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 9 |
| Pan Pivo svijetlo 4,8% alk. 4/1, Zlatni 5% alk 4/1 · Prehrana *Vrijedi samo u supermarketima | 4x0,5 l | 4,49 € | 9 | ||
| Union Pivo svijetlo 4,9% alk. · Prehrana | 500 ml | 1,09 € | 9 | ||
| Becutan Puder za djecu · Djeca | 100 g | 2,49 € | 3,69 € | −32% | 9 |
| Bionsen Sapun tekući · Kozmetika | 500 ml | 0,99 € | 9 | ||
| Domeo Spužvasta krpa višenamjenska 3/1 · Kozmetika | 3 kom | 0,69 € | 0,92 € | −25% | 9 |
| Becutan Šampon za djecu · Djeca | 200 ml | 2,39 € | 3,59 € | −33% | 9 |
| Elseve Šamponi i regeneratori · Kozmetika sve vrste | — | 3,49 € | 5,29 € | −34% | 9 |
| Ceba Toaletni papir 10/1 četveroslojni · Kozmetika | 10 kom | 3,49 € | 4,59 € | −23% | 9 |
| Violeta Ulošci higijenski Air Fit Night 20/1 · Kozmetika Ograničena cijena | 20 kom | 2,12 € | 2,89 € | −26% | 9 |
| Violeta Ulošci higijenski Cotton Super 20/1 · Kozmetika Ograničena cijena | 20 kom | 1,99 € | 2,69 € | −26% | 9 |
| Kastelan Vino crno, bijelo · Prehrana | 5 l | 5,99 € | 9 | ||
| Kastelan Vino Malvasia del Rubicone · Prehrana | 2 l | 3,49 € | 5,02 € | −30% | 9 |
| Kalodont Zubna pasta Extra Clean, Microgranule; Zubna pasta Fresh&White · Kozmetika | 75 ml | 1,59 € | 9 | ||
| Bokserice muške · Odjeća visoki udio pamuka, vel: M - 2XL, 35% | 1 kom | 1,29 € | 1,99 € | −35% | 10 |
| Lotto Čarape Lotto 3/1 · Odjeća 1 kom = 1,33 €, 1 pak, PRILIKA! | 3 kom | 3,99 € | 10 | ||
| Domeo Četka za WC s postoljem · Prehrana NTL robna marka, 29% | 1 kom | 1,89 € | 2,69 € | −30% | 10 |
| Dash Deterdžent za rublje Alpen Frische · Prehrana 18 pranja, SUPER CIJENA | 1,17 kg | 3,59 € | 10 | ||
| Faks Deterdžent za rublje kapsule Univerzal 5u1 14/1 · Prehrana 1 kom = 0,29 €, 1 pak, Hrvatski proizvod, 34% | 14 kom | 3,99 € | 6,09 € | −34% | 10 |
| Gaće ženske duboke · Odjeća visoki udio pamuka, vel: 4XL - 6XL, 20% | 1 kom | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 10 |
| Gaće ženske plitke · Odjeća visoki udio pamuka, vel: XL - 3XL, 25% | 1 kom | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 10 |
| Mr. Muscolo Gel za odčepljivanje odvoda · Prehrana 25% | 1 l | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 10 |
| Kvačice 20/1 · Prehrana 1 kom = 0,05 €, 1 pak, PRILIKA! | 20 kom | 1,09 € | 10 | ||
| Poklon vrećica Deluxe srednja · Prehrana 23% | 1 kom | 1,69 € | 2,19 € | −23% | 10 |
| Poklon vrećica Deluxe velika · Prehrana PRILIKA! | 1 kom | 1,89 € | 10 | ||
| Poklon vrećica Nature srednja · Prehrana PRILIKA! | 1 kom | 0,75 € | 10 | ||
| Potkošulja muška · Odjeća vel: M - 2XL, 100% pamuk, 32% | 1 kom | 1,69 € | 2,49 € | −32% | 10 |
| Potkošulja ženska s čipkom · Odjeća visoki udio pamuka, vel: M - 2XL, 16% | 1 kom | 2,49 € | 2,99 € | −17% | 10 |
| Woosh Rukavice jednokratne 10/1 · Prehrana 1 kom = 0,12 €, 1 pak, PRILIKA!, NTL robna marka | 10 kom | 1,19 € | 10 | ||
| Duck Sredstvo za čišćenje kamenca · Prehrana Vrijedi samo u supermarketima, 37% | 750 ml | 2,29 € | 3,69 € | −38% | 10 |
| Clit Sredstvo za čišćenje kamenca i hrđe · Prehrana 30% | 450 ml | 2,49 € | 3,59 € | −31% | 10 |
| Duck Sredstvo za čišćenje WC-a Deep Action · Prehrana Vrijedi samo u supermarketima, 37% | 750 ml | 2,19 € | 3,49 € | −37% | 10 |
| Calgon Sredstvo za kamenac · Prehrana 25% | 700 g | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 10 |
| Tajice ženske · Odjeća vel: S - 2XL, 28% | 1 kom | 4,99 € | 6,99 € | −29% | 10 |
| Torba, 40 x 40 x 10 cm · Prehrana 18% | 1 kom | 0,89 € | 1,09 € | −18% | 10 |
| Vileda Turbo mop box · Prehrana Vrijedi samo u supermarketima, 25% | 1 kom | 31,99 € | 42,99 € | −26% | 10 |
| Felix Hrana za mačke Deli Moments piletina · Životinje | 400 g | 1,99 € | 2,59 € | −23% | 11 |
| Kony Hrana za mačke govedina i svinjetina · Životinje | 2 kg | 3,79 € | 11 | ||
| Felix Hrana za mačke Party Mix Original · Životinje | 60 g | 1,19 € | 1,69 € | −29% | 11 |
| Friskies Hrana za mačke piletina · Životinje | 85 g | 0,59 € | 11 | ||
| Wise Cat Hrana za mačke piletina · Životinje | 100 g | 0,29 € | 0,39 € | −25% | 11 |
| Whiskas Hrana za mačke piletina u želeu · Životinje | 85 g | 0,89 € | 11 | ||
| Proof Hrana za mačke piletina u želeu, piletina/puretina u umaku od mrkve, piletina i losos u želeu · Životinje | 85 g | 0,59 € | 0,89 € | −33% | 11 |
| Sparky Hrana za mačke piletina, govedina · Životinje | 415 g | 0,59 € | 11 | ||
| Super Pawer Hrana za pse govedina · Životinje | 3 kg | 2,99 € | 4,09 € | −26% | 11 |
| Friskies Hrana za pse govedina i krumpir, Junior piletina i mrkva · Životinje | 85 g | 0,59 € | 0,89 € | −33% | 11 |
| Kony Hrana za pse govedina i svinjetina Premium · Životinje | 7 kg | 10,99 € | 11 | ||
| Sparky Hrana za pse piletina, govedina · Životinje | 1240 g | 1,49 € | 11 | ||
| Voli Voli Hrana za pse piletina/govedina · Životinje | 13 kg | 9,99 € | 14,49 € | −31% | 11 |
| Loki Pijesak za mačke · Životinje | 5 kg | 2,99 € | 3,59 € | −16% | 11 |
| Friskies Poslastica za pse Picnic piletina · Životinje | 42 g | 0,69 € | 0,99 € | −30% | 11 |
| Posuda za pse · Životinje | 1 kom | 1,19 € | 11 | ||
| Super Pawer Salama za pse govedina · Životinje | 1 kg | 1,29 € | 11 | ||
| Domeo Aluminijska folija Naša preporuka | — | 2,09 € | 12 | ||
| Aranžman Liza MPC 10.09.26.: 11,99 € | — | 9,99 € | 11,99 € | −16% | 12 |
| Baloni od sapunice srednji | — | 0,79 € | 12 | ||
| Faks Deterdžent za rublje Aquamarine + maramice za upijanje boja Top vikend ponuda 01.10.-04.10.2026, 4,95 kg + 60 kom, Hrvatski proizvod | — | 18,99 € | 12 | ||
| Elektronska svijeća svijetli 60 dana | — | 2,29 € | 3,32 € | −31% | 12 |
| Igračka vodena igra | — | 2,19 € | 12 | ||
| Igračka Yoyo faca maxi | — | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 12 |
| Kišobran automatik 59 cm | — | 6,29 € | 7,99 € | −21% | 12 |
| Kišobran crni automatik 59 cm | — | 5,49 € | 6,99 € | −21% | 12 |
| Kišobran mini sklopivi 54 cm | — | 2,29 € | 2,99 € | −23% | 12 |
| Cekin Kobasica Pariška XXL Top vikend ponuda 01.10.-04.10.2026, Hrvatski proizvod, 1 kg = 2,49 € | — | 2,99 € | 12 | ||
| Krpa kuhinjska 2/1 2 kom, 1 kom = 0,90 €, 1 pak | — | 1,79 € | 12 | ||
| Lampion srce gori cca 40 sati | — | 1,59 € | 12 | ||
| Lampion valjak veliki HR gori cca 75 sati | — | 4,59 € | 5,79 € | −20% | 12 |
| Loptice Yoyo face | — | 1,79 € | 12 | ||
| Pepeljara s poklopcem | — | 0,99 € | 12 | ||
| Posuda za hranu | — | 1,09 € | 12 | ||
| Posuda za hranu 2/1 2 kom, 1 pak, 1 kom = 1,75 € | — | 3,49 € | 12 | ||
| Posuda za hranu 2/1 2 kom, 1 pak, 1 kom = 2,00 € | — | 3,99 € | 12 | ||
| Posuda za hranu 3/1 3 kom, 1 pak, 1 kom = 0,36 € | — | 1,09 € | 12 | ||
| Kastelan Vino Graševina Samo u subotu 03.10.2026, Hrvatski proizvod, NTL robna marka | — | 5,99 € | 12 | ||
| Plišanac dinosaur (Pepka, Brita, Rex, Jura, Trik) uz količinu Uz sakupljenih 20 naljepnica cijena iznosi: 9 EUR. Kad skupite 20 „Rex“ naljepnica, ostvarujete 50 % popusta na kupnju jednog plišanca! Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Za svakih potrošenih 7 EUR dobivate jednu „Rex“ naljepnicu. ime: Pepka, Brita, Rex, Jura ili Trik. ≥20 naljepnica | — | 9,00 € | 13 |