
Plodine katalog 38 do 22.9.
Vrijedi 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. · 52 stranica
Ovaj katalog sadrži 403 proizvoda s cijenama od 0,35 do 429,99 eura. Crno grožđe iz Bosne i Hercegovine ili Sjeverne Makedonije košta 1,29 eura po kilogramu, VIOLETA omekšivač za rublje snižen je na 1,99 eura, a RIO MARE tuna u suncokretovom ulju ili naturale dostupna je za 1,75 eura. Među namirnicama izdvajaju se EVA salate od tune ili lososa za 1,99 eura, SCOTTI riža Originario za 2,25 eura i svinjska lopatica po cijeni od 2,69 eura po kilogramu. U ponudi su i kućanski proizvodi poput PLODINE kocki za potpalu XXL od 0,94 eura i seta staklenih čaša za 1,69 eura. Grupni popusti uključuju do 40% na GONDOL proizvode za kućanstvo, pamučne čarape i prekrivače, te do 30% na DR. BECKMANN, NHG i SPONTEX artikle.
Izvor: službeni katalog trgovine Plodine.
Popusti na grupe proizvoda (22)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −40% | Pamučno čarape do -40% Pamučno čarape odabrani proizvodi odabrani proizvodi | 37 |
| −40% | Kuhinjski dozatori, kutije ili držači do -40% Kuhinjski dozatori, kutije ili držači | 38 |
| −40% | GONDOL · Proizvodi za kućanstvo do -40% GONDOL Proizvodi za kućanstvo odabrani proizvodi odabrani proizvodi, AI MODIFIED | 46 |
| −40% | Prekrivači do -40% Prekrivači, Odabrani proizvodi Odabrani proizvodi | 49 |
| −30% | DR. BECKMANN · Odabrani proizvodi PLATI MANJE -30% DR. BECKMANN Odabrani proizvodi PLATI MANJE | 3 |
| −30% | FRIZO · Mahuna zelena ili žuta smrznuta FRIZO Mahuna zelena ili žuta smrznuta 400 g | 4 |
| −30% | Kvalitetno vino PP ORAHOVICA Kvalitetno vino bijelo, crno ili rosé 0,75 l | 4 |
| −30% | NHG · Odabrani proizvodi do -30% NHG Odabrani proizvodi | 38 |
| −30% | SPONTEX do -30% SPONTEX Odabrani proizvodi | 42 |
| −25% | BOOM BOX -25% BOOM BOX Odabrani proizvodi | 28 |
| −25% | DR.SCHAER -25% DR.SCHAER Odabrani proizvodi | 28 |
| −25% | EKOZONA -25% EKOZONA Odabrani proizvodi | 28 |
| −25% | SELECTION · Praline ili Choco Chips -25% SELECTION Praline ili Choco Chips odabrane vrste 125 - 250 g | 29 |
| −25% | REMINGTON -25% REMINGTON odabrani proizvodi | 42 |
| −20% | MAGGI · Noodles razne vrste uz karticu -20% Noodles razne vrste PREUZMI APLIKACIJU | 10 |
| −20% | BLUE DRAGON -20% BLUE DRAGON Odabrani proizvodi | 27 |
| −20% | VEDRINI -20% VEDRINI Odabrani proizvodi | 27 |
| −20% | FRUCTAL · Rajčica različne vrste -20% FRUCTAL Rajčica različne vrste 500 ml - 0,75 l 500 ml - 0,75 l | 28 |
| −20% | FRUTEK · Dječja kašica ili sokić odabrane vrste -20% FRUTEK Dječja kašica ili sokić odabrane vrste 100 - 190 g 100 - 190 g | 28 |
| −20% | TROLLI · Gumeni bomboni -20% TROLLI Gumeni bomboni odabrane vrste 50 - 170 g | 29 |
| −20% | MARAŠKA -20% MARAŠKA Odabrani proizvodi VIŠE OD 20 PROIZVODA | 32 |
| −20% | BLISS · vrećice za smeće do -20% na BLISS vrećice za smeće | 47 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| MARIAN VOĆE Indijski orah sirovi polovice | 3,99 € | −60% | 4 | |
| Crno grožđe Zemlje podrijetla Bosna i Hercegovina ili Sjeverna Makedonija | 1,29 € | 3,09 € | −58% | 16 |
| VIOLETA Omekšivač za rublje | 1,99 € | 4,56 € | −56% | 34 |
| PLODINE Kocke za potpalu XXL | 0,94 € | 2,09 € | −55% | 9 |
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale *očedjene mase 120 g | 1,75 € | 3,89 € | −55% | 26 |
| EVA Tuna ili losos salate razne vrste | 1,99 € | 4,29 € | −53% | 4 |
| SCOTTI Riža Originario | 2,25 € | 4,79 € | −53% | 27 |
| Svinjska lopatica | 2,69 € | 5,69 € | −53% | 43 |
| Set staklenih čaša | 1,69 € | 3,49 € | −51% | 5 |
| GILLETTE Odabrani proizvodi | 2,29 € | 4,71 € | −51% | 33 |
Svi proizvodi iz kataloga (403)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Domaća jabuka Crveni Delišes, Zemlja podrijetla Hrvatska · Prehrana nova berba | 1 kg | 1,29 € | 1,59 € | −19% | 1 |
| HYPER Energetsko piće classic · Prehrana | 0,25 l | 0,49 € | 0,59 € | −16% | 1 |
| NIVEA Gel za tuširanje odabrane vrste uz količinu · Kozmetika 2x400 g, 50% | 250 ml | 1,49 € | 2,99 € | −50% | 1 |
| ARABESCA Mljevena kava classic · Prehrana | 2x 400 g | 9,99 € | 1 | ||
| OHO! Pasirana rajčica · Prehrana | 500 g | 0,49 € | 0,79 € | −38% | 1 |
| OHO! Suncokretovo ulje · Prehrana | 1 l | 1,39 € | 1,49 € | −7% | 1 |
| Svježi svinjski kare bez kosti u komadu ili narezan na pultu · Prehrana bez kosti u komadu ili narezan na pultu | 1 kg | 3,49 € | 6,99 € | −50% | 1 |
| DOBRO Čajna, Zimska, Slavonska ili Kulen trajni narezak · Prehrana | 80 g | 1,49 € | 1,79 € | −16% | 2 |
| MEDVEN Domaći jeger polutrajni proizvod · Prehrana | 300 g | 2,79 € | 3,29 € | −15% | 2 |
| AGRO SEVILLA Masline zelene bez koštica *ocjeđene mase 227 g · Prehrana | 450 g | 2,65 € | 3,54 € | −25% | 2 |
| SOAVEGEL Panirana mozzarella smrznuta · Prehrana | 250 g | 2,15 € | 2,69 € | −20% | 2 |
| POLI Pašteta classic, kids ili gourmet · Prehrana | 95 g | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 2 |
| MULINI Pinsa razne vrste smrznuta · Prehrana | 345 g | 2,64 € | 3,29 € | −19% | 2 |
| MARODI Tjestenina fuži ili fettuccine · Prehrana | 400 g | 2,39 € | 2,99 € | −20% | 2 |
| THOMY Umak hollandaise, bechamel ili cheese cream · Prehrana | 250 ml | 2,19 € | 2,59 € | −15% | 2 |
| SOLANA NIN Bio morska sol sitno ili gruba · Prehrana TRAJNO SNIŽENO | 600 g | 1,89 € | 2,39 € | −20% | 3 |
| SELECTION Čaj odabrane vrste · Prehrana TRAJNO SNIŽENO | 30 g | 1,19 € | 1,59 € | −25% | 3 |
| APEROL Gorki aperitiv · Prehrana TRAJNO SNIŽENO | 3x 0,2 l | 9,69 € | 10,79 € | −10% | 3 |
| LIKVI Kapsule za strojno pranje posuđa Supreme All in One · Kozmetika TRAJNO SNIŽENO | 22 komada | 4,99 € | 7,99 € | −38% | 3 |
| NUTELLA Keksi punjeni · Prehrana TRAJNO SNIŽENO | 193 g | 2,99 € | 3,89 € | −23% | 3 |
| STUDENA Ledeni čaj razne vrste · Prehrana TRAJNO SNIŽENO | 1,5 l | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 3 |
| DENIM Losion Black · Kozmetika TRAJNO SNIŽENO | 100 ml | 3,99 € | 5,79 € | −31% | 3 |
| ZLATNA DŽEZVA Mješana kava · Prehrana TRAJNO SNIŽENO | 200 g | 3,79 € | 4,39 € | −13% | 3 |
| MILKA Praline odabrane vrste · Prehrana TRAJNO SNIŽENO | 110 g | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 3 |
| VIOLETA Sredstvo za čišćenje stakla · Kozmetika TRAJNO SNIŽENO | 750 ml | 1,69 € | 2,19 € | −22% | 3 |
| SCHAUMA Šampon za djecu Nježna kupovnica · Kozmetika TRAJNO SNIŽENO | 400 ml | 3,49 € | 4,99 € | −30% | 3 |
| DORINA Čokolada za kuhanje s mramora · Prehrana | 300 g | 3,89 € | 5,59 € | −30% | 4 |
| GIANA Grah šareni *ocijeđene mase 480 g · Prehrana | 800 g | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 4 |
| MARIAN VOĆE Indijski orah sirovi polovice · Prehrana | 600 g | 3,99 € | −60% | 4 | |
| GRIESSON Keksi duo kakao · Prehrana | 500 g | 2,39 € | 3,49 € | −31% | 4 |
| GIANA Pasirana rajčica · Prehrana | 680 g | 1,00 € | 1,99 € | −49% | 4 |
| EVA Tuna ili losos salate razne vrste · Prehrana | 160 g | 1,99 € | 4,29 € | −53% | 4 |
| LINO Čokolino instant žitne pahuljice s vitaminima i mineralima · Prehrana | 800 g | 3,39 € | 4,99 € | −30% | 5 |
| NESQUIK Kakao instant napitak · Prehrana | 700 g | 4,49 € | 7,99 € | −43% | 5 |
| OLIVAL Krema s posebnom namjenom odabrane vrste · Kozmetika | 250 ml | 1,74 € | 3,49 € | −50% | 5 |
| Set posuđa za kuhanje · Namještaj od nehrđajućeg čelika, u setu posude za kuhanje sa staklenim poklopcima, dimenzije: 14 cm - 1,3 l, 16 cm - 1,9 l, 18 cm - 2,6 l, 22 cm - 4,7 l | — | 29,99 € | 59,99 € | −50% | 5 |
| Set staklenih čaša · Namještaj zapremine 300 ml | 3 kom | 1,69 € | 3,49 € | −51% | 5 |
| AJAX Sprejevi za čišćenje odabrane vrste · Kozmetika | 600 - 750 ml | 1,99 € | 3,99 € | −50% | 5 |
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa 4u1 Excellence ili Excellence Lemon · Kozmetika | 75 - 88 komada | 16,49 € | 32,99 € | −50% | 5 |
| MERI MERINO Tekući deterdžent za pranje rublja color XXL · Kozmetika | 4 l | 5,74 € | 11,49 € | −50% | 5 |
| GUSTI Čajna, Kulen ili Zimska salama trajni proizvod · Prehrana | 660 g | 7,89 € | 6 | ||
| FRIZO Grašak, Povrće za francusku ili Carska mješavina smrznuto · Prehrana | 750 g - 1 kg | 1,49 € | 6 | ||
| DOLINE Grčki tip jogurta natur 2% m.m. · Prehrana | 1 kg | 2,49 € | 6 | ||
| GUSTI Pršut narezak · Prehrana PLATI MANJE PONUDA | 300 g | 6,99 € | 9,99 € | −30% | 6 |
| DOLINE Svježi posni sir · Prehrana | 1 kg | 3,29 € | 6 | ||
| DOLINE Tekući jogurt 2,8% m.m. · Prehrana | 1,5 kg | 1,79 € | 6 | ||
| GUSTI Tirolska kobasica polutrajni proizvod · Prehrana | 800 g | 4,19 € | 6 | ||
| DOLINE Tortelini sir ili šunka svježi · Prehrana | 1 kg | 2,89 € | 6 | ||
| BARBA Kozice XXL, smrznuto · Prehrana | 500 g | 3,69 € | 7 | ||
| EASY CHEF Krumpirići, odabrane vrste · Prehrana | 680-907 g | 1,99 € | 7 | ||
| MULINI Krušne mrvice XXL · Prehrana | 600 g | 0,79 € | 1,19 € | −33% | 7 |
| FINO Noodles, govedina, piletina, povrće · Prehrana | 4x70 ili 4x75 g | 1,19 € | 1,69 € | −29% | 7 |
| EASY CHEF Svježe tijesto za pizzu, Rustic XXL · Prehrana | 550 g | 1,49 € | 7 | ||
| EASY CHEF Tijesto za pizzu · Prehrana | 550 g | 1,49 € | 7 | ||
| EASY CHEF Tijesto za pizzu, svježe · Prehrana | 1 kg | 2,71 € | 7 | ||
| MULINI Toast American classic ili integralni · Prehrana | 750 g | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 7 |
| MULINI Tortilla Wraps od pšeničnog brašna · Prehrana | 10 komada | 1,89 € | 2,99 € | −36% | 7 |
| BITSXBYTES Čips, odabrane vrste · Prehrana | 160 g | 0,99 € | 8 | ||
| NEXT Čoko bananice, pjenasti desert XXL · Prehrana | 800 g | 5,49 € | 6,99 € | −21% | 8 |
| NEXT Čokolada, mliječno punjenje ili mlijeko-keks · Prehrana | 93-100 g | 0,89 € | 8 | ||
| WINEGREETINGS Kvalitetno vino, crno ili bijelo, bag in box · Prehrana | 3 l | 2,50 € | 8 | ||
| Kvalitetno vino, Merlot · Prehrana | 3 l | 7,49 € | 9,99 € | −25% | 8 |
| CITRA Ledeni čaj, breskva ili limun · Prehrana | 1,5 l | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 8 |
| OHO! Napolitanke, kakao ili lješnjak · Prehrana | 1 kg | 2,49 € | 8 | ||
| MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE Pita od oraha · Prehrana | 1 kg | 2,49 € | 8 | ||
| Pita od oraha · Prehrana | 900 g | 6,49 € | 8 | ||
| BABY BEST Dječje vlažne maramice · Djeca 1 pakiranje = 0,75 € | 4x72 komada | 2,99 € | 9 | ||
| PETTIES Hrana za mačke · Životinje 23% | 12x100g | 3,19 € | 4,19 € | −24% | 9 |
| FRIENDS Hrana za pse suha · Životinje | 13 kg | 8,99 € | 9 | ||
| PLODINE Kocke za potpalu XXL · Vrt i alati 1 kom = 0,01 €, 55% | 96 komada | 0,94 € | 2,09 € | −55% | 9 |
| A B C Lampion Kocka velika · Kozmetika vrijeme gorenja cca 32 h, punjenje cca 1200 g, visina 136,5 cm, 22% | 6 komada | 5,99 € | 7,69 € | −22% | 9 |
| SOFTY Omekšivač za rublje classic, plus ili argan · Kozmetika | 4 l | 2,99 € | 9 | ||
| SOFTY Papirnati ručnici XXL dvoslojni · Kozmetika 350 listića | rola | 3,29 € | 9 | ||
| DIX Univerzalne vlažne maramice · Kozmetika 1 pakiranje = 1,00 €, 30% | 3x 80 komada | 2,99 € | 4,27 € | −30% | 9 |
| GAVRILOVIĆ Fileći parizer jeli, polukraji proizod uz karticu · Prehrana 29%, PREUZMI APLIKACIJU | 800 g | 2,29 € | 3,25 € | −30% | 10 |
| ZVIJEZDA Margo original ili buttery uz karticu · Prehrana 31%, PREUZMI APLIKACIJU | 400 g | 1,49 € | 2,19 € | −32% | 10 |
| FRIZO Minestrone sa IB vrtsa povrće, smrznuto uz karticu · Prehrana 20%, PREUZMI APLIKACIJU | 400 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 10 |
| LIVE FREE DOLINE Mliječni namaz bez laktoze uz karticu · Prehrana 20%, PREUZMI APLIKACIJU | 150 g | 1,89 € | 2,39 € | −21% | 10 |
| DOLINE Puding kakao sa šlagom ili vanilija sa šlagom uz karticu · Prehrana 22%, PREUZMI APLIKACIJU | 175 g | 0,35 € | 0,45 € | −22% | 10 |
| PIK VRBOVEC Roštiljska kobasica uz karticu · Prehrana 30%, PREUZMI APLIKACIJU | 460 g | 4,19 € | 5,99 € | −30% | 10 |
| Il Duomo Aceto Balsamico di Modena IGP uz karticu · Prehrana Plati manje, Ponuda Plodine C400 | 500 ml | 1,97 € | 3,25 € | −40% | 11 |
| Ricola Bomboni odabrane vrste uz karticu · Prehrana Plati manje, Ponuda Plodine C400 | 40 g | 1,19 € | 1,59 € | −25% | 11 |
| Dana Isotonic citrus ili tropic mix uz karticu · Prehrana Plati manje, Ponuda Plodine C400 | 0,33 l | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 11 |
| Plodine Ledeni čaj breskva ili šumsko voće uz karticu · Prehrana Plati manje, Aktiviraj kupon Plodine C400 | 1,5 l | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 11 |
| Dentabel Pasta za zube uz karticu · Kozmetika Plati manje, Ponuda Plodine C400 | 100 ml | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 11 |
| Live Sok 100% naranča uz karticu · Prehrana Plati manje, Ponuda Plodine C400 | 1 l | 2,39 € | 2,99 € | −20% | 11 |
| Dix Sredstvo za čišćenje staklokeramike uz karticu · Prehrana Plati manje, Aktiviraj kupon Plodine C400 | 650 ml | 2,09 € | 2,99 € | −30% | 11 |
| Domaća svježa juneća leđa s koštima u komadu ili narezana na pultu · Prehrana | 1 kg | 10,99 € | 12 | ||
| Domaća svježa juneća lopatica bez kosti u komadu ili narezana za pečenje i kuhanje na pultu · Prehrana | 1 kg | 12,99 € | 12 | ||
| Domaća svježa juneća rebra ili prsa s koštima u komadu ili narezana za pečenje ili kuhanje na pultu · Prehrana | 1 kg | 9,49 € | 12 | ||
| Domaći svježi juneći but bez kosti na pultu · Prehrana Super prilika! | 1 kg | 13,99 € | 12 | ||
| Domaći svježi juneći vrat bez kosti za pečenje ili kuhanje na pultu · Prehrana | 1 kg | 12,99 € | 12 | ||
| Svježa janjetina na pultu · Prehrana Super prilika! | 1 kg | 11,49 € | 12 | ||
| MEDUZA Blanširane kozice pacifička svježe · Prehrana Uvijek svježe! | 200 g | 4,99 € | 13 | ||
| ORADA ADRIATIC Filet orade svježi · Prehrana Uvijek svježe! | 200 g | 5,59 € | 13 | ||
| PIK VRBOVEC Juneći ćevapčići · Prehrana Superprylika! | 810 g | 8,39 € | 13 | ||
| PIK VRBOVEC Mesni uštipci pikantni · Prehrana PLATI MANJE ponuda | 300 g | 2,59 € | 3,19 € | −18% | 13 |
| Anton Meso kamnik lješka leskovačka plješkavica · Prehrana Superprylika! | 450 g | 3,49 € | 13 | ||
| LUMA RIBARSTVO Pastrva svježa očišćena · Prehrana Uvijek svježe! | 500 g | 4,19 € | 13 | ||
| MESNICA PLODINE Svježa marinirana rebra · Prehrana | 1 kg | 4,79 € | 13 | ||
| MESNICA PLODINE Svježe miješano mljeveno meso · Prehrana | 500 g | 3,19 € | 13 | ||
| MESNICA PLODINE Svježi svinjski ražnjići od buta sa špecom i paprikom · Prehrana | 510 g | 3,99 € | 13 | ||
| Bijeli kruh u kalupu · Prehrana | 600 g | 1,29 € | 14 | ||
| Burek od sira ili jabuke · Prehrana | 155 g | 0,95 € | 14 | ||
| Croissant marelica ili praline · Prehrana | 75 g | 0,49 € | 14 | ||
| Domaći klipić · Prehrana | 50 g | 0,35 € | 14 | ||
| Kruh Hrskavo zlato · Prehrana Superprylika! | 420 g | 1,19 € | 14 | ||
| Lovački kruh · Prehrana Superprylika! | 400 g | 0,69 € | 14 | ||
| OHO! Mađarica · Prehrana | 420 g | 3,19 € | 14 | ||
| Mini kremšnita ili mini zagrebačka kremšnita · Prehrana Superprylika! | 270 - 300 g | 3,19 € | 14 | ||
| Seljački kruh · Prehrana | 410 g | 1,19 € | 14 | ||
| Šomun šlapica · Prehrana | 120 g | 0,39 € | 14 | ||
| Biskvitni kolač čokolada, jabuka ili višnja · Prehrana MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE | 400 g | 3,19 € | 3,49 € | −9% | 15 |
| Breskvice XXL · Prehrana | 870 g | 6,19 € | 6,99 € | −11% | 15 |
| Cannolo s komadićima pistacije · Prehrana | 120 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 15 |
| OHO! Čokoladna torta · Prehrana | 800 g | 5,79 € | 6,95 € | −17% | 15 |
| Donut sa čokoladnom glazurom plus okusom jagode · Prehrana | 64 g | 0,47 € | 0,59 € | −20% | 15 |
| Jaffy šnita · Prehrana | 500 g | 4,19 € | 4,64 € | −10% | 15 |
| Kruh Zlatni korijen · Prehrana | 300 g | 0,99 € | 1,55 € | −36% | 15 |
| Maxi krafna kakao · Prehrana | 105 g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 15 |
| Pecivo za sendviče · Prehrana | 120 g | 0,39 € | 0,49 € | −20% | 15 |
| Rolica sa špinatom, rikotom i feta sirom · Prehrana | 80 g | 0,55 € | 0,75 € | −27% | 15 |
| Štrudla od lisnatog tijesta s jabukama, sorom ili višnjama · Prehrana | 150 g | 1,19 € | 1,45 € | −18% | 15 |
| Torta Zagrebačka kremšnita · Prehrana | 800 g | 6,79 € | 8,99 € | −24% | 15 |
| Breskva Zemlje podrijetla Turska · Prehrana | 1 kg | 1,29 € | 2,29 € | −44% | 16 |
| Crno grožđe Zemlje podrijetla Bosna i Hercegovina ili Sjeverna Makedonija · Prehrana | 1 kg | 1,29 € | 3,09 € | −58% | 16 |
| Crvena paprika roga Zemlje podrijetla Srbija · Prehrana | 1 kg | 1,29 € | 16 | ||
| Domaća cvjetača Zemlje podrijetla Hrvatska · Prehrana komad | 1 kg | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 16 |
| Domaća rajčica slivar Zemlje podrijetla Hrvatska · Prehrana | 1 kg | 0,99 € | 16 | ||
| Domaći krumpir Zemlje podrijetla Hrvatska · Prehrana | 3 kg | 1,99 € | 2,79 € | −29% | 16 |
| Kiwi Zemlje podrijetla Novi Zeland · Prehrana komad | — | 0,59 € | −25% | 16 | |
| Limun Zemlje podrijetla Argentina · Prehrana | 1 kg | 0,79 € | 1,49 € | −47% | 16 |
| Anturij Mix · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 45 cm | — | 4,19 € | 17 | ||
| Krijesta i Krizantema mix · Vrt i alati lončanica Ø 19 cm, visina 38 cm | — | 6,99 € | 17 | ||
| Krizantema trio · Vrt i alati lončanica Ø 13 cm, visina 24 cm | — | 2,69 € | 17 | ||
| Mačuhica Mix · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 20 cm | — | 2,39 € | 17 | ||
| Ruža Mix · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 29 cm | — | 3,39 € | 17 | ||
| Spatifilium · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 40 cm | — | 3,99 € | 17 | ||
| Trajnica Heuchera Mix · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 25 cm | — | 4,49 € | 17 | ||
| Vrijesak Berries · Vrt i alati lončanica Ø 11 cm, visina 18 cm | — | 3,19 € | 17 | ||
| Domaća rajčica · Prehrana Šljivar, Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025. = 2,49 € | 1 kg | 0,99 € | 19 | ||
| CEKIN HOMESTYLE Chicken bites ili chicken strips · Prehrana smrznuto, MPC 02.05.2025. - 8,29 € | 600 g | 5,99 € | 20 | ||
| PILE Ća prsa · Prehrana svježa, bez kože, cca 810 g, MPC 02.05.2025. - 5,89 € | 1 kg | 4,79 € | 20 | ||
| PILE Ća zadnja četvrt · Prehrana svježa, cca 650 g, MPC 02.05.2025. - 2,79 € | 1 kg | 1,99 € | 20 | ||
| PERUTNINA Marinirana pileća mini krila ili file zabatka · Prehrana svježa, Volim ljuto, MPC 02.05.2025. - 3,89 € | 400 - 450 g | 3,49 € | 20 | ||
| PERUTNINA Međimursko pile · Prehrana svježe, MPC 02.05.2025. - 3,31 € | 1 kg | 3,18 € | 20 | ||
| PERUTNINA Narezak · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. - 2,49 € | 100 - 150 g | 1,79 € | 20 | ||
| PODRAVKA Paštete · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. - 1,59 € | 95 g | 0,89 € | 20 | ||
| CEKIN Pileći file · Prehrana svježi, na podošku, MPC 02.05.2025. - 6,39 € | 500 g | 5,69 € | 20 | ||
| VINDON Posebna pureća kobasica · Prehrana classic ili sa paprikom, polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. - 3,69 € | 1 kg | 2,49 € | 20 | ||
| Purećí file prsa · Prehrana svježi, vakumirani, MPC 02.05.2025. - 9,99 € | 1 kg | 7,99 € | 20 | ||
| Svježe grill pile · Prehrana cca 1,5 kg, MPC 02.05.2025. - 3,31 € | 1 kg | 3,05 € | 20 | ||
| WUDY Hrenovke od pilećeg i purećeg mesa uz karticu · Prehrana PLATI MANJE -11%, aktiviraj kupon putem aplikacije, MPC 02.05.2025. = 2,69 € | 1000 g | 2,39 € | 2,69 € | −11% | 21 |
| PISINIUM Istarska suha šunka, trajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 26,99 €, 1 kg = 19,90 € | 100 g | 1,99 € | 21 | ||
| GAVRILOVIĆ Kulenov cvijet, trajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 19,99 €, 1 kg = 14,90 € | 100 g | 1,49 € | 21 | ||
| PIK VRBOVEC Mortadela original ili s maslinama, polutrajni proizvod · Prehrana Super prilika! MPC 02.05.2025. = 10,89 €, 1 kg = 7,90 € | 100 g | 0,79 € | 21 | ||
| GUŠTI Panceta, trajni proizvod · Prehrana Super prilika! MPC 02.05.2025. = 11,49 €, 1 kg = 10,90 € | 100 g | 1,09 € | 21 | ||
| PIVAC Pršut, trajni proizvod · Prehrana Super prilika! MPC 02.05.2025. = 29,99 €, 1 kg = 18,90 € | 100 g | 1,89 € | 21 | ||
| GUŠTI Pureća posebna, polutrajni proizvod uz karticu · Prehrana PLATI MANJE -37%, ponuda vrijedi uz kupone putem aplikacije, MPC 07.05.2025. = 1,59 €, 1 kg = 1,98 € | 500 g | 0,99 € | 1,59 € | −37% | 21 |
| DOBRO Slavonska salama, trajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 16,85 €, 1 kg = 12,90 € | 100 g | 1,29 € | 21 | ||
| GUŠTI Šunka u ovitku, polutrajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 7,99 €, 1 kg = 5,90 € | 100 g | 0,59 € | 21 | ||
| DUKAT Bobba jogurt, razne vrste · Prehrana MPC 27.05.2026. = 2,79 €, 1 kg = 6,30 - 12,60 € | 150 - 330 g | 1,89 € | 22 | ||
| DOLINE Grški tip jogurta, razne vrste · Prehrana Super prilika! MPC 02.05.2025. = 0,69 €, 1 kg = 4,72 € | 125 g | 0,59 € | 22 | ||
| DUKAT Kiselo vrhnje, 12% ili 20% m.m. · Prehrana Več od! MPC 02.05.2025. = 1,19 € | 200 g | 0,75 € | 22 | ||
| MONACO Ledena kava Cappuccino, Macchiato, Caramel · Prehrana hlađeno, Več od! MPC 13.06.2025. = 1,39 € | 230 - 238 ml | 0,79 € | 22 | ||
| ZVIJEZDA Majoneza delikates · Prehrana Super prilika! 110 g GRATIS, MPC 28.08.2026. = 2,49 € | 165 g + 110 g | 2,49 € | 22 | ||
| DUKAT Maslac, 1. klasa, 82% m.m. · Prehrana Super prilika! MPC 02.05.2025. = 2,99 €, 1 kg = 9,96 € | 250 g | 2,49 € | 22 | ||
| Z BREGOV Svježe mlijeko, 2l dan, 1,5% ili 3,2% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,52 € | 1 l | 1,35 € | 22 | ||
| DUKAT Trajno mlijeko u boci, 2,8% m.m. · Prehrana MAXI PROMO, XXL pakiranje, SUPER CIJENA! 1l = 0,85 €, MPC 02.05.2025. = 7,99 €, 1 l = 0,85 € | 8x1 l | 6,79 € | 22 | ||
| MEGGLE Vrhnje za kuhanje, 20% ili 10% m.m. · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,29 €, 1 l = 6,78 € | 500 ml | 2,89 € | 22 | ||
| MEGGLE Vrhnje za šlag, 25% bijele masti u kremi Patisserie · Prehrana MPC 27.05.2026. = 1,99 €, 1 l = 3,38 € | 500 ml | 1,69 € | 22 | ||
| Z BREGOV Kefir · Prehrana 3,6% ili 0,9% m.m | 400 g | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 23 |
| FROZY Krakovi za peku i salatu · Prehrana | 1 kg | 7,69 € | 23 | ||
| GALBANI Mozzarella · Prehrana | 2x100 g | 2,79 € | 2,99 € | −7% | 23 |
| ZOTT Proteinski puding · Prehrana vanilija, čokolada ili karamela | 200 g | 0,99 € | 1,17 € | −15% | 23 |
| FRIENDSHIP Sir Gouda · Prehrana | 100 g | 0,44 € | 23 | ||
| SIRANA MIH Sir Kolanjac · Prehrana | 100 g | 1,34 € | 2,09 € | −36% | 23 |
| LA MERINA Sir Semicurado · Prehrana | 100 g | 0,99 € | 1,49 € | −34% | 23 |
| Z BREGOV Sirni namaz · Prehrana classic, light ili m.m. 70 % ili 40% m.m | 200 g | 1,49 € | 1,89 € | −21% | 23 |
| PRESIDENT Svježi zrnati sir · Prehrana | 200 g | 1,79 € | 2,29 € | −22% | 23 |
| DOLINE Topljeni sir · Prehrana mix, gouda ili ementaler | 140 g | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 23 |
| DANONE Actimel · Prehrana | 4x100 g | 1,79 € | 2,49 € | −28% | 24 |
| NEGRONI Kuhana šunka · Prehrana | 100 g | 0,89 € | 24 | ||
| ZOTT Proteinski napitak · Prehrana vanilija ili čokolada | 250 ml | 1,09 € | 1,39 € | −22% | 24 |
| GAVRILOVIĆ Pureća šunka · Prehrana | 100 g | 1,09 € | 24 | ||
| PRESIDENT Salakis · Prehrana | 250 g | 3,99 € | 4,79 € | −17% | 24 |
| VINDIJA Sir Varaždinski trapist · Prehrana | 100 g | 1,09 € | 24 | ||
| SELECTION Sladoled · Prehrana tiramisu ili jagoda mascarpone 1 l | — | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 24 |
| SILMA Tlačenica · Prehrana | 100 g | 0,59 € | 24 | ||
| PERUTNINA Extra pileca hrenovka · Prehrana | 300 g | 1,19 € | 1,49 € | −20% | 25 |
| GAVRILOVIĆ Kranjska kobasica classic ili sa sirom · Prehrana | 300 g | 3,19 € | 4,45 € | −28% | 25 |
| PODRAVKA Ljuta kobasica ili Češnjovka trajni proizvod · Prehrana | 250 g | 4,49 € | 6,49 € | −31% | 25 |
| GAVRILOVIĆ Mesni doručak · Prehrana | 150 g | 1,69 € | 2,15 € | −21% | 25 |
| PIK O Parizer narezak običini ili s povrćem · Prehrana | 200 g | 2,19 € | 2,99 € | −27% | 25 |
| GUSTI Pašteta čajna, jetrena ili kokošja · Prehrana | 75 g | 0,39 € | 0,49 € | −20% | 25 |
| RIO MARE Pašteta u tubi odabrane vrste · Prehrana | 100 g | 1,79 € | 3,59 € | −50% | 25 |
| CEKIN Pileći batak svježi, na podlošku, cca 450 g · Prehrana | 1 kg | 3,79 € | 5,79 € | −35% | 25 |
| VINDON Pureći batak svježe · Prehrana | 1 kg | 3,89 € | 5,69 € | −32% | 25 |
| CEKIN Sendvič narezak sa sirom · Prehrana | 500 g | 1,99 € | 2,89 € | −31% | 25 |
| CAMPO Ajvar blagi · Prehrana | 540 g | 1,99 € | 2,75 € | −27% | 26 |
| BARBA Jadranska sardela u suncokretovom ulju ili s limunom *očedjene mase 70 g uz karticu · Prehrana Uz Plodine C+up | 100 g | 1,07 € | 1,35 € | −20% | 26 |
| ZVIJEZDA Ketchup blagi ili ljuti · Prehrana | 500 g | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 26 |
| CAMPO Kiseli krastavci i kiseli *očedjene masa · Prehrana | 680 g | 1,59 € | 1,95 € | −18% | 26 |
| MONINI Maslinovo ulje ekstra djevičansko · Prehrana | 1 l | 7,99 € | 12,69 € | −37% | 26 |
| FINO Paprika slatka mlevena uz karticu · Prehrana Uz Plodine C+up | 200 g | 1,55 € | 2,59 € | −40% | 26 |
| KOLEDA Tjestenina razne vrste · Prehrana | 400 g | 1,39 € | 2,25 € | −38% | 26 |
| DIVELLA Tjestenina razne vrste · Prehrana | 500 g | 0,79 € | 1,09 € | −28% | 26 |
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale *očedjene mase 120 g · Prehrana | 160 g | 1,75 € | 3,89 € | −55% | 26 |
| OHO! Brašno glatko pšenično bijelo tip 550 · Prehrana MPC 02.02.2025. = 3,58 €, 1 kg = 0,55 € | 5 kg | 2,75 € | 3,58 € | −23% | 27 |
| PODRAVKA Džem mješano voće · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,87 €, 1 kg = 3,75 € | 690 g | 2,59 € | −10% | 27 | |
| NUTELLA Krem namaz čokolada - lješnjak · Prehrana MPC 02.05.2025. = 7,89 €, 1 kg = 8,39 € | 750 g | 6,29 € | 27 | ||
| Datulja medjoul sviježa · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,99 €, 1 kg = 7,98 € | 500 g | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 27 |
| OHO! Orah jezgra · Prehrana MPC 26.02.2025. = 4,99 €, 1 kg = 6,98 € | 500 g | 3,49 € | 4,99 € | −30% | 27 |
| VEGETA povrtna dodatak jelima · Prehrana MPC 02.05.2025. = 7,69 € | 1 kg | 5,79 € | −24% | 27 | |
| SCOTTI Riža Originario · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,79 € | 1 kg | 2,25 € | 4,79 € | −53% | 27 |
| OHO! Suha šljiva bez koštica · Prehrana MPC 17.05.2024.2. = 3,19 €, 1 kg = 4,78 € | 500 g | 2,49 € | 27 | ||
| TAKIS Čips blue heat, fuego ili intense nacho · Prehrana MPC 09.06.2024. = 2,49 €, 1 kg = 19,89 € | 90 g | 1,79 € | 28 | ||
| MAGGI Juhe i noodle odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 0,75 €, 1 kg = 0,83 - 13,24 € | 37 - 60 g | 0,49 € | 28 | ||
| CROCO Pereci mix · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,49 €, 1 kg = 4,39 € | 750 g | 3,29 € | 28 | ||
| IZOLA BRAND Škuša Delamaris · Prehrana MPC 02.05.2025. = 6,79 €, 1 kg = 15,97 € | 3x 125 g | 5,99 € | 7,49 € | −20% | 28 |
| MILKA Croissant čokolada ili vanilija · Prehrana | 50 g | 0,85 € | 29 | ||
| 7 DAYS Croissant kakao · Prehrana | 5x50 g | 2,28 € | 29 | ||
| KRAŠ Čajni kolutići tamni ili svijetli · Prehrana | 800 g | 2,99 € | 29 | ||
| LINDT Čokolada Excellence, dark, odabrane vrste · Prehrana | 50 - 100 g | 3,99 € | 29 | ||
| DORINA Čokolada riža, lješnjak ili kakao · Prehrana Već od | 26 - 38 g | 0,59 € | 29 | ||
| KRAŠ Čokoladna napolitanka odabrane vrste · Prehrana | 108 g | 1,49 € | 29 | ||
| OREO Keksi odabrane vrste · Prehrana | 154 - 176 g | 1,69 € | 29 | ||
| KRAŠ Petit Beurre keks s maslacem · Prehrana | 480 g | 2,39 € | 29 | ||
| GELATINO Sladoled štapić, jogurt borovnica ili badem i bijela čokolada · Prehrana | 100 ml | 0,79 € | 29 | ||
| ALPRO Biljni napitak badem barista, badem vanilija ili zob barista · Prehrana | 1 l | 2,29 € | 30 | ||
| ANAMARIA Cappuccino ili Instant kava odabrane vrste · Prehrana | 120 - 200 g | 1,99 € | 30 | ||
| NESCAFE Instant kava Gold ili Crema Gold · Prehrana | 190 g | 10,49 € | 30 | ||
| STARBUCKS Kava u kapsulama espresso odabrane vrste · Prehrana Super prilika! | 53 - 57 g | 4,29 € | 30 | ||
| DOLCE GUSTO Kava u kapsulama Intenso ili Cortado · Prehrana | 5x 100 g - 5x 112 g | 20,99 € | 30 | ||
| LAVAZZA Kava u zrnu ili espresso Crema e Gusto ili Crema e Gusto forte · Prehrana | 4x 250 g ili 1 kg | 19,99 € | 30 | ||
| CAFFE MONACO Mljevena kava vakumirana · Prehrana | 250 g | 3,49 € | 30 | ||
| CHIO Čipi Čips slani, paprika ili vrhnje-luk · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,99 €, 1 kg = 11,45 - 12,05 € | 190-200 g | 2,29 € | 31 | ||
| DORINA Čokolada Napolitanke, Petit Beurre ili jagoda-vanilija · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,99 €, 1 kg = 10,31 - 12,46 € | 240-290 g | 2,99 € | 31 | ||
| MILKA Čokolada odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,49 €, 1 kg = 14,90 - 17,53 € | 85-100 g | 1,49 € | 31 | ||
| BISCOLETTI Keksi odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,49 €, 1 kg = 2,84 € | 700 g | 1,99 € | 31 | ||
| KRAŠ Napolitanke choco cream ili nougat · Prehrana MPC 12.09.2025. = 4,99 €, 1 kg = 4,70 € | 840 g | 3,95 € | 31 | ||
| LASTA Rondini · Prehrana Keksi odabrane vrste. MPC 14.10.2025. = 1,99 €, 1 kg = 4,95 - 5,50 € | 180-200 g | 0,99 € | 31 | ||
| DORITOS Tortilija čips odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,99 €, 1 kg = 18,78 € | 90 g | 1,69 € | 31 | ||
| PEPSI Gazirano piće razne vrste · Prehrana MPC 02.06.2025. = 1,79 €, 1 l = 1,10 € | 1,6 l | 1,65 € | −12% | 32 | |
| CEDEVITA Instant napitak odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,19 €, 1 kg = 8,11 € | 455 g | 3,69 € | 32 | ||
| DONATURAL Negazirana herbalna voda razni okusi · Prehrana MPC 02.06.2025. = 1,49 €, 1 l = 2,58 € | 0,5 l | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 32 |
| JAMNICA ILI JANA Prirodna mineralna voda gazirana ili negazirana · Prehrana MPC 02.05.2025. = 5,47 € | 6x1,5 l | 4,95 € | 32 | ||
| GRANINI Sok banana ili grejp · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,95 € | 1 l | 2,29 € | 32 | ||
| STELLA ARTOIS Svijetlo pivo · Prehrana MPC 02.05.2025. = 7,17 €, 1 l = 2,60 € | 6x0,5 l | 7,49 € | 8,99 € | −16% | 32 |
| LIVE Voćni nektar razne vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,99 €, 1 l = 0,75 € | 2 l | 1,49 € | −25% | 32 | |
| VINDI Voćni sok ACE, BCE ili naranča nektarina · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,49 € | 1 l | 1,19 € | 32 | ||
| FESTIGIA Vrhunsko vino bijelo ili crno odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 14,02 € | 0,75 l | 12,49 € | 32 | ||
| LIBRESSE Higijenski ulošci goodnight Duo X10 · Kozmetika 1 kom = 0,12 € | 20 komada | 2,39 € | 3,67 € | −35% | 33 |
| DOVE MEN+CARE Odabrani proizvodi · Kozmetika | 200 - 400 ml | 3,99 € | 7,67 € | −48% | 33 |
| NIVEA Odabrani proizvodi · Kozmetika | 30 - 400 ml | 1,99 € | 33 | ||
| GILLETTE Odabrani proizvodi · Kozmetika | — | 2,29 € | 4,71 € | −51% | 33 |
| VIOLETA Pelene za djecu double care · Djeca odabrane vrste | 44 - 66 komada | 9,99 € | 17,09 € | −42% | 33 |
| PALETTE Proizvodi za bojanje kose · Kozmetika više vrsta, različite milfraže | — | 3,49 € | 33 | ||
| SCHAUMA Proizvodi za njegu kose · Kozmetika više vrsta, 150-750 ml | — | 2,69 € | 33 | ||
| TAFT Proizvodi za oblikovanje kose · Kozmetika više vrsta, 75-250 ml | — | 3,49 € | 33 | ||
| ESENS Šampon, maska ili regenerator za kosu · Kozmetika odabrane vrste | 300-400 ml | 1,49 € | 2,49 € | −40% | 33 |
| PALMOLIVE Tekući sapun ili šampon · Kozmetika odabrane vrste | — | 1,99 € | 33 | ||
| VIOLETA Toaletni papir Pure&Strong, troslojni · Kozmetika 1 rola = 0,20 € | 24 role | 4,99 € | 33 | ||
| PERSIL Deterdžent, gel ili kapsule za pranje rublja · Kozmetika 60 - 88 pranja, odabrane vrste, 1 kg = 4,32 - 4,80 €, 1 l = 4,80 € | 3,96 kg, 3,96 l ili 60 komada | 18,99 € | 19,99 € | −5% | 34 |
| FINISH Odabrani proizvodi · Kozmetika | — | 1,49 € | 34 | ||
| VIOLETA Omekšivač za rublje · Kozmetika odabrane vrste | 800 ml - 2 l | 1,99 € | 4,56 € | −56% | 34 |
| ARF Sredstva za čišćenje · Kozmetika odabrane vrste | 400 - 750 ml ili 55 - 3x 55 g | 1,49 € | 34 | ||
| ARIEL Deterdžent prašak, tekući, gel ili kapsule · Kozmetika 1 kg = 4,04 €, 1 l = 5,18 - 6,22 €, 1 kom = 0,32 - 0,37 € | 3,465 kg, 2,25-2,71 l ili 38-44 komada | 13,99 € | 35 | ||
| FAKS Deterdžent za rublje Hygienic · Kozmetika | 6,05 kg | 18,99 € | 35 | ||
| WHISKAS Hrana za mačke odabrane vrste · Životinje | 85 g | 0,75 € | −15% | 35 | |
| FRISKIES Hrana za mačke odabrane vrste · Životinje | 4x85 g | 1,79 € | −21% | 35 | |
| FRISKIES Hrana za mačke suha, razne vrste · Životinje | 1,5 kg | 4,59 € | −31% | 35 | |
| DARLING Hrana za pse goveđina ili piletina · Životinje | 3 kg | 5,99 € | −33% | 35 | |
| MIGLIORCANE Hrana za pse razne vrste · Životinje | 1250 g | 1,59 € | −20% | 35 | |
| COCCOLINO Odabrane vrste · Kozmetika | 943 ml - 1,702 l | 3,29 € | 35 | ||
| VESH ILI VIOLETA LDD Odabrani proizvodi · Kozmetika | 1-3 l ili 14-42 komada | 3,99 € | 35 | ||
| PERWOLL Tekući deterdžent za pranje rublja odabrani proizvodi · Kozmetika | 3,76 l | 10,99 € | 35 | ||
| Jastuk memorijska pjena štepana navlaka · Namještaj dimenzije: cca 50x70 cm | — | 6,99 € | 36 | ||
| Jastuk štepani napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama · Namještaj dimenzije: cca 60x80 cm | — | 4,99 € | 8,99 € | −44% | 36 |
| Kovčeg sa četiri kotača PP sa teleskopskom drškom na izvlačenje dostupan u ručkastoj, srebrnoj ili zelenoj boji · Namještaj visina: cca 71 cm | — | 29,99 € | −33% | 36 | |
| Kovčeg sa četiri kotača PP sa teleskopskom drškom na izvlačenje dostupan u ručkastoj, srebrnoj ili zelenoj boji · Namještaj visina: cca 96 cm | — | 39,99 € | −33% | 36 | |
| Nadmadrac Lavanda memory pjena s otvorenom strukturom s patentnim zatvaračem · Namještaj dimenzije: 90x200x6 cm | — | 39,99 € | 36 | ||
| Plahta jersey s gumicom raznih boja · Namještaj dimenzije: cca 90x200 cm | — | 5,49 € | 36 | ||
| Plahta jersey s gumicom raznih boja · Namještaj dimenzije: cca 180x200 cm | — | 8,49 € | 36 | ||
| Poplun 260 gsm prošiveni razne boje · Namještaj dimenzije: 150x250 cm | — | 19,99 € | 36 | ||
| Poplun 260 gsm prošiveni razne boje · Namještaj dimenzije: 240x250 cm | — | 25,99 € | 36 | ||
| Ručnik razne boje · Namještaj | — | 1,49 € | 36 | ||
| ROTHO Country linija košara · Namještaj | — | 2,39 € | 37 | ||
| Igračka fidget zvrk · Djeca lopta koja se pritišće, mijenj oblik i vrti se | — | 4,99 € | 37 | ||
| KAPPA Muške bokserice uz količinu · Odjeća 2 x, vel M - XXL | 2 kom | 5,99 € | 37 | ||
| Muške traperice · Odjeća vel 48 - 58, pamuk, jednostavan kroj | — | 8,99 € | 14,99 € | −40% | 37 |
| Navlaka za stolice uz količinu · Namještaj 2 x, rastezljive, dostupne u više boja | 2 kom | 4,49 € | 37 | ||
| K-POP Pvc šaša sa slamkom ili boca · Djeca | — | 3,59 € | 37 | ||
| KAPPA Sportske čarape uz količinu · Odjeća 3 x, visoki udobni pamuk, vel 36 - 46 | 3 kom | 2,99 € | 37 | ||
| AUDI SQ8 E-TRON · Djeca 6 x 18.33 €, električno licencirano vozilo za djecu, daljinski upravljač: 2,4 G, USB priključak, ulaz za TF karticu, prednje i stražnje svjetlo, vrata so otvaraju, sigurnosni pojas, indikator baterije | — | 109,99 € | 169,99 € | −35% | 37 |
| MAISON Indukcijska ploča za kuhanje · Tehnika 9 razina snage, tajmer: 0-3 sata, sigurnosne značajke: zaključavanje radi sigurnosti djeca, zaštita od pregrijavanja, automatsko isključivanje | — | 22,99 € | 39,99 € | −42% | 38 |
| TOGNANA Linija tavi i posuđa · Prehrana full induction | — | 9,49 € | 38 | ||
| VIVAX Mikrovalna pećnica · Tehnika 6 x 10.67 €, model MWO-2070 BL, odlično upravljanje, 5 stupnjeva snage, timer: 00:05s-95:00 min, funkcija unaprijed programirano kuhanja, auto izbornik, roditeljsko zaključavanje | — | 63,99 € | 74,99 € | −14% | 38 |
| MAISON KITCHENWARE Pribor za jelo · Namještaj materijal: nehrđajući čelik, sadrži: 6 vilica, 6 žlica, 6 noževa i 6 čajnih žličica, 24 komada | 24 kom | 9,99 € | 15,99 € | −37% | 38 |
| MAISON Uređaj za vakumiranje · Tehnika | — | 22,99 € | 39,99 € | −42% | 38 |
| MAISON Vrećice za vakumiranje · Prehrana dimenzije: 20x25 cm | 10 kom | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 38 |
| FRESCO Aluminijska folija · Prehrana | 20 m | 1,79 € | 39 | ||
| Daska za rezanje · Namještaj bambus, s pretnjacom | 33x24,5x4 cm | 5,99 € | 9,49 € | −37% | 39 |
| RUSSELL HOBBS Grill roštilj · Tehnika model 25030-56, George Foreman, non-stick premaz, vertikalno skladištenje, kućište od nehrđajućeg čelika | 24x17 cm | 34,99 € | 49,99 € | −30% | 39 |
| Keramička šalica ili zdjelica · Namještaj Već od, Ø 6,8 cm | 350 ml | 1,89 € | 39 | ||
| TONTARELLI Posuda za hranu · Namještaj PVC, razne zapremine, Već od | — | 1,49 € | 39 | ||
| Posuda za kuhanje · Namještaj s poklopcem, emajl, Ø 18 cm | — | 7,99 € | 13,99 € | −42% | 39 |
| BORMIOLI ROCCO Set čaša za liker · Namještaj | 6x80 ml | 11,99 € | 39 | ||
| Set kuhinjskih noževa · Namještaj | 5 kom | 3,49 € | 5,39 € | −35% | 39 |
| Angie Set tanjura · Namještaj | 18-dijelni set | 26,99 € | 39,99 € | −32% | 39 |
| LUMINARC Staklena posuda za hranu · Namještaj sa silikonskim poklopcem, pogodna za mikrovalnu pećnicu i zamrzivač | 630 ml | 4,29 € | 5,49 € | −21% | 39 |
| MAISON Halogena grijalica · Tehnika model HH10S2, 220-240 V, 50/60 Hz, 3 stupnja grijanja: 400W/800/1200 W | — | 15,99 € | 24,99 € | −36% | 40 |
| MAISON Kalorifer · Tehnika model FH19,2, snaga grijanja: 2000 W, zaštita od pregrijavanja, s OSC-om | — | 14,99 € | 24,99 € | −40% | 40 |
| MAISON Konvektorska grijalica · Tehnika model DL015, 3 stupnja topline: 750W/1250W/2000W, sa zaštitom od pregrijavanja | — | 19,99 € | 27,99 € | −28% | 40 |
| BIOLES HORIZONT Peleti · Vrt i alati A1 | 15 kg | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 40 |
| GREENHEAT Premium briketi · Vrt i alati od bukovog i hrastovog drva, ima sadržaj slabije umijeće dodatke, vaziva i ljepila, namjena grijanje za ogrjevno drvo, težina jednog briketa: cca 2 kg | 10 kg | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 40 |
| VIVAX Pročišćivač zraka · Tehnika AP-150M W AERIALINI, količina čistog zraka (CADR) m3/h 150, preporučena površina prostora do 15 m2, razina buke min/max 33 - 55 dB, 6 x 9,17 € | — | 54,99 € | 79,99 € | −31% | 40 |
| MAISON Uljni radijator · Tehnika model OH-59-9, 9 rebara, 220-240 V, 50 Hz, 2000 W, 3 postavke grijanja, sigurnosni prekidač prije pregrijavanja | — | 34,99 € | 59,99 € | −41% | 40 |
| MAISON Usisavač za pepeo · Tehnika model MAC185, snaga 800 W | — | 32,99 € | 49,99 € | −34% | 40 |
| Aranžman uz količinu 6 x 7,50 €, od umjetnog cvijeća, u plastičnoj posudi otežanoj betonom, raznih boja i vrsta cvijeća | — | 44,99 € | 41 | ||
| Cvijetni aranžman od umjetnog raznog vrsta cvijeća, u plastičnoj ili cementnoj posudi otežanoj betonom | — | 14,99 € | 41 | ||
| Elektronski lampion Smirna Dei Maja LED90, svijetli cca 90 dana | — | 1,69 € | 2,89 € | −41% | 41 |
| Košarica od umjetnog cvijeća, razne boje | — | 5,99 € | 41 | ||
| Lampion Div srednji vrijeme gorenja 45 sati | 1000 g | 5,59 € | 7,99 € | −30% | 41 |
| Nadgrobni lampion K3, vrijeme gorenja cca 72,5 h, punjenje cca 440 g, punjenje cca 365 g | — | 1,69 € | 2,99 € | −43% | 41 |
| Nadgrobni lampion bijeli ili crvene boje, visina: 26 cm, gorenje: 5 dana | — | 2,69 € | 3,69 € | −27% | 41 |
| Nadgrobni lampion Diamant, vrijeme gorenja cca 58-68 h, punjenje cca 365 g | — | 1,79 € | 2,69 € | −33% | 41 |
| BOLSIUS Stakleni lampion s uloškom vrijeme gorenja cca 50 h, težina cca 620 g | — | 3,79 € | 41 | ||
| KEEEPER Kanta za otpatke srebrna ili zelena | 25 l | 5,49 € | 8,89 € | −38% | 42 |
| Muške radne hlače · Odjeća 65% poliester 35% pamuk, funkcionalni džepovi, vel.48-56 | — | 13,99 € | 25,27 € | −44% | 42 |
| Radne čarape · Odjeća visoki udlo pamuka, veličina: 40 - 46 | 2 kom | 2,49 € | 42 | ||
| MAISON Usisavač · Tehnika za mokro i suho usisavanje, model: MWD192, snaga: 1000 W, 25 l | — | 34,99 € | 69,99 € | −50% | 42 |
| DOLINE Čvrsti jogurt · Prehrana 3,2% m.m, 1 kg = 1,66 € | 900 g | 1,49 € | 43 | ||
| PLODINE Domaća jaja · Prehrana M razred, kavezni uzgoj, 1 kom = 0,18 € | 10 kom | 1,79 € | 2,39 € | −25% | 43 |
| VIO Kapsule za strojno pranje posuđa Krpa na poklon, 1 kom = 0,15 € | 100 kom | 14,99 € | 29,33 € | −49% | 43 |
| Naranča · Prehrana Zemlja podrijetla Južnoafrička Republika | 1 kg | 0,99 € | 43 | ||
| Okrugla šljiva · Prehrana Zemlja podrijetla Italija | 1 kg | 1,49 € | 43 | ||
| Svinjska lopatica · Prehrana Svježa, bez kosti, na pultu | 1 kg | 2,69 € | 5,69 € | −53% | 43 |
| OHO! Tjestenina · Prehrana razne vrste | 1 kg | 1,49 € | 43 | ||
| CRORIDE Zimski stakloper do -25°C, 1 l = 0,80 € | 5 l | 3,99 € | 5,19 € | −23% | 43 |
| PREFINO Zvrk ili Burek · Prehrana sa sirom smrznuto | 600 g - 1 kg | 2,69 € | 3,79 € | −29% | 43 |
| Domaća rajčica Bumbolino · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, 1 kg = 9,95 € | 200 g | 1,99 € | 2,79 € | −29% | 44 |
| Domaća svježa pileća krila · Prehrana na pultu | 1 kg | 2,79 € | 4,90 € | −43% | 44 |
| Domaći šampinjoni · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, 1 kg = 2,78 € | 500 g | 1,39 € | 1,89 € | −26% | 44 |
| Kruška Viljamovka · Prehrana Zemlja podrijetla Srbija, Nizozemska | 1 kg | 1,49 € | 44 | ||
| JUBILARNA Mljevena kava · Prehrana 1 kg = 16,23 € | 400 g | 6,49 € | 8,29 € | −22% | 44 |
| Pečeno grill pile · Prehrana komad | 1 kom | 5,49 € | 6,90 € | −20% | 44 |
| FRIENDSHIP Sir Maasdam · Prehrana poluvrdi, 1 kg = 7,90 € | 100 g | 0,79 € | 44 | ||
| PALOMA Toaletni papir Classic troslojni, 1 rola = 0,19 € | 16 rola | 2,99 € | 5,99 € | −50% | 44 |
| RIO MARE Tuna · Prehrana Insalatissimo ulja ili naturale *cijeđena masa, 4x 56 g ili 4x 52 g, 1 kg = 22,28 - 23,99 € | 4x 80 g | 4,99 € | 8,49 € | −41% | 44 |
| UFESA Blender · Tehnika model Coral, zapremina 1,5 l, snaga 600 W | — | 19,99 € | 26,99 € | −26% | 46 |
| UFESA Friteza na vrući zrak · Tehnika AI MODIFIED, model Stop'N'Hop, zapremina 6,5 l, snaga 1600 W, 6 x 7,50 € | — | 44,99 € | 59,99 € | −25% | 46 |
| TOGNANA Great stone linija tavi i posuđa · Namještaj Već od, AI MODIFIED | — | 4,59 € | 46 | ||
| UFESA Kuhalo vode · Tehnika model Myossa, snaga 2200 W, zapremina 1,7 l | — | 11,99 € | 46 | ||
| Kuhalo za vodu · Tehnika model FK-1308, zapremina 1,7 l, snaga 1850 - 2200 W | — | 8,99 € | 17,99 € | −50% | 46 |
| UFESA Toster · Tehnika model PR1000, snaga 1000 W, dimenzije 23x14,5 | — | 16,99 € | 46 | ||
| Daska za rezanje sira ili pizze · Namještaj | — | 2,39 € | 47 | ||
| Kovčeg · Namještaj na četiri kotača, PP, s teleskopskom drškom na izvlačenje, dostupan u bež ili crnoj boji, visine cca 60/8 cm ili 60/96 cm ili 71 cm, 34.99 € / 39.99 € | — | 29,99 € | 47 | ||
| CASA SI Ljestve · Vrt i alati dva gazišta, tri gazišta | — | 15,99 € | 26,99 € | −40% | 47 |
| MAISON KITCHENWARE Pribor za jelo u setu · Namještaj nehrdajući čelik, 42 kom | — | 20,99 € | 47 | ||
| Set magičnih krpa · Namještaj za čišćenje svih vrsta površina, materijel: poliester, 30x30 cm, 7 kom | — | 1,69 € | 2,99 € | −43% | 47 |
| LUMINARC Set tanjura · Namještaj opalno staklo, sastoji se od 6 dubokih, 6 plitkih i 6 desertnih tanjura, 18 kom | — | 26,99 € | 47 | ||
| MAISON KITCHENWARE Staklene čaše u setu · Namještaj 490 ili 580 ml, 3 kom | — | 2,99 € | 47 | ||
| CASA SI Stolna daska za glačanje · Namještaj 73x30 cm | — | 9,99 € | 14,99 € | −33% | 47 |
| CASA SI Sušilo za robu · Namještaj Magic | — | 19,99 € | 28,99 € | −31% | 47 |
| Bicikli bez pedala, tricikli ili guralice · Djeca odabrani proizvodi | — | 18,99 € | 48 | ||
| LOTTO Bokserice · Odjeća muške, razne boje, vel M-XXL, 2 kom | — | 6,99 € | 48 | ||
| DEVIĆ Gaćice za odrasle · Odjeća visoki udio pamuka, vel S-XXL | — | 1,99 € | 48 | ||
| Papuče za odrasle · Obuća za nju u bez boji, za njega u crnoj boji, za njega 40-45, za nju 36-41 | — | 4,99 € | 48 | ||
| DEVIĆ Potkošulja · Odjeća uske ili široke naramenice, vel S-XXL | — | 1,99 € | 48 | ||
| LOTTO Sportske čarape · Odjeća vel 35-46, 3 kom | — | 2,49 € | 48 | ||
| LOTTO Stopalice · Odjeća visoki udio pamuka, bijele ili crne boje, vel 35-46, 3 kom | — | 2,49 € | 48 | ||
| Trampolini · Sport odabrani proizvodi | — | 39,99 € | 48 | ||
| Dormeo ALOE VERA 2U1 VITALIS nadmadrac · Namještaj visina 4 cm, 5 ZONA za optimalni potporu različitim djelovima tijela, Ponuda vrijedi od 09.09. do 22.09.2025. ili do isteka zaliha | — | 69,99 € | 49 | ||
| Deka · Namještaj dostupna u više različitih boja, 150x200 cm ili 200x240 cm | — | 16,99 € | 24,99 € | −32% | 49 |
| Komplet posteljine · Namještaj krep, različite boje, navlaka za pokrivač cca 140x200 cm + jastučnica cca 60x80 cm ili dimenzije: cca 200x200 cm + 2 jastučnice 60x80 cm | — | 11,99 € | 18,99 € | −37% | 49 |
| Poplun · Namještaj punjenje od silikoniziranog vlakna, dimenzije: cca 200x200 cm ili 140x200 cm | — | 8,99 € | 11,99 € | −25% | 49 |
| Dormeo PROPOLIS DREAM Anatomski jastuk · Namještaj Ponuda vrijedi od 09.09. do 22.09.2025. ili do isteka zaliha | — | 18,99 € | 49 | ||
| Dormeo PROPOLIS DREAM Klasični jastuk · Namještaj Ponuda vrijedi od 09.09. do 22.09.2025. ili do isteka zaliha | — | 19,99 € | 49 | ||
| Dormeo PROPOLIS DREAM PREMIUM jastuk · Namještaj Ponuda vrijedi od 09.09. do 22.09.2025. ili do isteka zaliha | — | 24,99 € | 49 | ||
| Ručnik · Namještaj razne boje, dimenzije: cca 50x90 cm ili cca 70x130 cm | — | 1,33 € | 49 | ||
| Ručnik ili kupaonska stopa · Namještaj bijele boje, razne dimenzije | — | 2,99 € | 49 | ||
| CRORIDE Autotepisi · Tehnika gumeni, 4x, 71x43x3.5 cm | — | 6,99 € | 50 | ||
| CRORIDE Cockpit sprej · Tehnika odabrani proizvodi | 600 ml | 2,79 € | 4,99 € | −44% | 50 |
| Kutija za alat · Vrt i alati dimenzije: 458x257 mm ili 460x257x227 mm | — | 9,99 € | 50 | ||
| Organizator alata · Vrt i alati kutija s ručkom i s unutarnjim razdjeljcima, dimenzije: 390x290x65 mm | — | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 50 |
| Prva pomoć · Vrt i alati prema normi HRN1112, odgovara hrvatskom zakonu | — | 11,89 € | 50 | ||
| FINISH LINE Punjač akumulatora · Tehnika | — | 14,99 € | 24,99 € | −40% | 50 |
| Vatrogasni aparat · Vrt i alati sadržaj 1 kg praha, zadovoljava sustav kvalitete ISO 9001, europske norme EN-3-7 i direktivu o sigurnosti 97/23/EZ | — | 13,99 € | 50 | ||
| UFESA Ciklonski usisavač uz količinu · Tehnika 6 x 7.50 € | — | 44,99 € | 59,99 € | −25% | 51 |
| Kanta za otpatke inox, 12 l | — | 20,99 € | 32,99 € | −36% | 51 |
| GONDOL Kanta za otpatke 10 l | — | 3,39 € | 5,99 € | −43% | 51 |
| Sirkova metla za čišćenje vanjskih površina | — | 3,69 € | 51 | ||
| Spremnik s poklopcem pvc, 6 l | — | 2,79 € | 4,69 € | −40% | 51 |
| BAGAT Šivaća mašina Super Slavica uz količinu · Tehnika 6 x 25.83 € | — | 154,99 € | 199,99 € | −22% | 51 |
| DYSON Štapni usisavač V10 Cyclone Submarine D1205 uz količinu · Tehnika 6 x 71.67 € | — | 429,99 € | 539,99 € | −20% | 51 |
| PROSPERPLAST Vaze Milly · Namještaj pvc | — | 1,09 € | 51 | ||
| Elektronski lampion Smirna Srce LED, visina 13,1 cm, svijetli do 70 dana | — | 2,29 € | 3,19 € | −28% | 52 |
| KESPER Klupa za cipele uz količinu · Namještaj 6 x 7.50 €, 103,5x29,5x48 cm | — | 44,99 € | 59,99 € | −25% | 52 |
| Lampion Pavdol Velin Maxi visina 24 cm, gori do 90 sati, punjenje 340 g | — | 2,39 € | 3,19 € | −25% | 52 |
| Lampion Pavlus Ria parafinski, visina 20 cm, gori do 168 sati, punjenje 480 g | — | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 52 |
| KESPER Ormarić za cipele uz količinu · Namještaj 6 x 9.17 €, s jastukom za sjedenje, maksimalna nosivost: cca 110 kg, do 10 pari cipela, izrađen od FSC certificiranog drva | — | 54,99 € | 69,99 € | −21% | 52 |
| KESPER Stalak za cipele · Namještaj 4 razine, 52x26x26 cm | — | 8,99 € | 12,99 € | −30% | 52 |