
Plodine katalog 40 do 6.10.
Vrijedi 30. 09. 2026. – 06. 10. 2026. · 54 stranica
Novi Plodine katalog donosi 433 proizvoda s cijenama od 0,13 do 129,99 eura. HARMONY toaletni papir Premium troslojni spušten je s 6,30 na 2,59 eura za pakiranje od 16 rola, dok CAMPO grah od 800 grama košta 0,65 eura umjesto 1,49 eura. Svježa svinjska lopatica bez kosti na pulu dostupna je po cijeni od 2,59 eura, a ORNEL omekšivač Blue ili Yellow od 4 litre plaća se 4,49 eura. Među grupnim ponudama ističu se KitchenAid aparati s popustom do 79 posto, KOTANYI začini u bočicama s 40 posto popusta te KIMBO kava s 35 posto manje. Katalog pokriva kategorije od hrane i pića do sredstava za čišćenje i kućanskog asortimana, s posebnim naglaskom na proizvode za higijenu i njegu.
Izvor: službeni katalog trgovine Plodine.
Popusti na grupe proizvoda (14)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −79% | KitchenAid DO -79% POPUSTA | 42 |
| −40% | KOTANYI · Začini u bočicama -40% KOTANYI Začini u bočicama odabrane vrste odabrane vrste | 31 |
| −35% | KIMBO · Kava -35% odabrani proizvodi 55 g - 1 kg | 1 |
| −30% | Kafetijere do -30% Kafetijere odabrane vrste A B odabrane vrste | 12 |
| −30% | POCO LOCO · Tortille WRAPS original -30% POCO LOCO Tortille WRAPS original odabrane vrste 245 - 370 g odabrane vrste 245 - 370 g | 31 |
| −30% | Fino · kućni poslovi Uz FINO proizvode kućni poslovi postaju lakši do -30% odabrani proizvodi | 43 |
| −30% | kupaonski asortiman do -30% Kupaonski asortiman odabrani proizvodi | 51 |
| −25% | PODRAVKA · Krem juhe -25% PODRAVKA Krem juhe odabrane vrste odabrane vrste | 31 |
| −20% | Z BREGOV · Čokoladno mlijeko -20% Z BREGOV Čokoladno mlijeko odabrane vrste 200 ml - 1 l odabrane vrste 200 ml - 1 l | 28 |
| −20% | LIVE GLUTEN FREE · Odabrani proizvodi bez glutena -20% LIVE GLUTEN FREE Odabrani proizvodi bez glutena | 32 |
| −15% | MULINO BIANCO · Rezani kruh -15% MULINO BIANCO Rezani kruh odabrane vrste odabrane vrste | 31 |
| −15% | ZVEČEVO · Jaka alkoholna pića -15% na Zvečevo Jaka alkoholna pića odabrane vrste, 0,7 l ili 1 l | 36 |
| −15% | Boce odabrani proizvodi do -15% | 42 |
| −15% | PVC spremnici PVC spremnici odabrane vrste do -15% odabrane vrste | 43 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| HARMONY Toaletni papir Premium troslojni | 2,59 € | 6,30 € | −60% | 1 |
| VANISH Odstranjivač mrlja White Jif Pink Liquid | 8,99 € | 20,99 € | −57% | 5 |
| HAPPY DAY Voćni sok | 1,49 € | 3,49 € | −57% | 35 |
| ORNEL Omekšivač Blue ili Yellow | 4,49 € | 10,49 € | −57% | 39 |
| FAKS Kapsule za pranje rublja | 12,99 € | 29,99 € | −56% | 9 |
| CAMPO Grah | 0,65 € | 1,49 € | −56% | 10 |
| SANYTOL Odabrani proizvodi | 2,65 € | 6,09 € | −56% | 39 |
| JAR Tablete za strojno pranje posuđa, odabrane vrste | 18,99 € | 42,99 € | −55% | 5 |
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale | 1,75 € | 3,89 € | −55% | 48 |
| Svježa svinjska lopatica bez kosti na pulu | 2,59 € | 5,69 € | −54% | 1 |
Svi proizvodi iz kataloga (433)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| PILE Ća prsa svježa bez koža cca 810 g · Prehrana | 1 kg | 4,69 € | 5,89 € | −20% | 1 |
| Domaća mandarina Zemlja podrijetla Hrvatska · Prehrana | 2 kg | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 1 |
| COCA-COLA ILI FANTA Gazirano piće · Prehrana | 2x2 l | 3,99 € | 1 | ||
| Gouda polutvrdi sir 45% m.m. · Prehrana | 100 g | 0,40 € | 1 | ||
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · Prehrana | 4x1 l | 5,99 € | 6,69 € | −10% | 1 |
| Svježa svinjska lopatica bez kosti na pulu · Prehrana | 1 kg | 2,59 € | 5,69 € | −54% | 1 |
| HARMONY Toaletni papir Premium troslojni · Kozmetika | 16 rola | 2,59 € | 6,30 € | −60% | 1 |
| ZVEČEVO Čokolada Braco i Seka ili Mikado riza uz karticu · Prehrana | 75 g | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 2 |
| NIVEA Dječje vlažne maramice Soft&Cream uz karticu · Kozmetika | 57 komada | 2,19 € | 3,69 € | −40% | 2 |
| OREO Keksi classic ili golden vanilla uz karticu · Prehrana | 66 g | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 2 |
| HISTRIS Kranjska kobasica polutrajni proizvod uz karticu · Prehrana | 340 g | 3,99 € | 5,39 € | −25% | 2 |
| Z BREGOV EUFORIJA Krem jogurt razne vrste uz karticu · Prehrana | 150 g | 0,75 € | 0,95 € | −21% | 2 |
| SOAVEGEL Panirani jastučići mozzarella i rajčica smrzuti uz karticu · Prehrana | 200 g | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 2 |
| BATISTE Šampon za suho pranje Cherry uz karticu · Kozmetika | 200 ml | 2,99 € | 4,59 € | −34% | 2 |
| PIK VRBOVEC Tirolska kobasica polutrajni proizvod uz karticu · Prehrana | 400 g | 3,19 € | 4,06 € | −21% | 2 |
| FRIZO Wok mix smrzuti uz karticu · Prehrana | 400 g | 0,99 € | 1,39 € | −28% | 2 |
| BITS&BYTES Čips · Prehrana slani ili paprika, u tubi | 100 g | 1,19 € | 1,49 € | −20% | 3 |
| UNA TIRA Gumeni bomboni · Prehrana medvjedići ili mix | — | 3,49 € | 3,99 € | −12% | 3 |
| SANTANGELO Kroasani · Prehrana s punjenjem ili marelica | 400 g | 3,49 € | 3,96 € | −12% | 3 |
| CEREALITALIA Zobena pločica · Prehrana različne vrste | 126 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 3 |
| DOLCI PREZIOSI Zobena pločica · Prehrana Paw Patrol ili Princess multipack tamna čokolada | 120 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 3 |
| DOLCI PREZIOSI Žitarice · Prehrana Paw Patrol ili Princess čokolada ili med | 300 g | 2,29 € | 2,99 € | −23% | 3 |
| PEDRO Gamberi · Prehrana smrznuti | 600 g | 3,99 € | −50% | 4 | |
| FINO Gotova jela · Prehrana odabrane vrste | 160 g | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 4 |
| ILOK Graševina · Prehrana kvalitetno bijelo vino | 5 l | 9,95 € | 16,99 € | −41% | 4 |
| MULINI Lasagne Bolognese · Prehrana svježe | 1 kg | 3,79 € | 5,29 € | −28% | 4 |
| LIVE Sok · Prehrana kruška, marelica ili breskva | — | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 4 |
| COMPRAMI Kuhinjski ručnik 500 listića dvoślojni rola · Prehrana | 500 listića | 2,49 € | 4,99 € | −50% | 5 |
| VANISH Odstranjivač mrlja White Jif Pink Liquid · Prehrana | 3 l | 8,99 € | 20,99 € | −57% | 5 |
| VIOLETA Omekšivač za rublje Flower Kiss · Prehrana | 2,7 l | 3,39 € | 6,79 € | −50% | 5 |
| SUPER JON Sredstvo za čišćenje stakla, odabrane vrste · Prehrana | 650 ml | 0,94 € | 1,89 € | −50% | 5 |
| Staklene čaše 3× | 320 ml | 1,69 € | 3,59 € | −52% | 5 |
| CASA SI Sušilo za robu, u crnoj boji | — | 6,99 € | 14,99 € | −53% | 5 |
| CLEAR Šampon za kosu, odabrane vrste · Kozmetika | 360 ml | 3,24 € | 6,49 € | −50% | 5 |
| JAR Tablete za strojno pranje posuđa, odabrane vrste · Prehrana | 60 - 100 komada | 18,99 € | 42,99 € | −55% | 5 |
| Z BREGOV VILIKIS Grčki jogurt natur · Prehrana | 900 g | 3,19 € | 6 | ||
| KINDER Pingui mliječni desert · Prehrana | 8x 30 g | 3,99 € | 6 | ||
| PRESIDENT Sir Ribanac 35% m.m. · Prehrana | 3x 40 g | 3,79 € | 6 | ||
| Z BREGOV Svježe mlijeko 3,2% m.m · Prehrana | 1,75 l | 1,99 € | 6 | ||
| ZDENKA Topljeni sir Classic · Prehrana | 280 g | 3,49 € | 6 | ||
| DUKAT Trajno mlijeko 2,8 % m.m. · Prehrana | 6x 1 l | 4,79 € | 6 | ||
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju, ocijeđene mase 312 g · Prehrana | 6x 80 g | 7,29 € | 9,99 € | −27% | 6 |
| PRESIDENT Zagrebački svježi sir maxi · Prehrana | 750 g | 4,29 € | 6 | ||
| MEGGLE Zrnati sir XXL · Prehrana | 380 g | 2,89 € | 6 | ||
| Breskvice XXL · Prehrana | 870 g | 6,19 € | 6,99 € | −11% | 7 |
| DOBRO Buđola, pršut ili slanina narezak trajni proizvod · Prehrana | 250 g | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 7 |
| Kokos kocke XXL · Prehrana | 900 g | 6,19 € | 6,63 € | −7% | 7 |
| Kremšnita 6 komada XXL · Prehrana | 600 g | 4,19 € | 4,99 € | −16% | 7 |
| Linzeri XXL · Prehrana | 1100 g | 5,19 € | 6,63 € | −22% | 7 |
| Milječna šnita XXL · Prehrana | 500 g | 5,29 € | 7 | ||
| Obiteljski mix XXL · Prehrana | 900 g | 6,89 € | 8,21 € | −16% | 7 |
| GAVRILOVIĆ Pašteta čajna ili jetrena · Prehrana | 4x100 g | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 7 |
| CEKIN Poliko, narezak s paprikom ili Extrawurst narezak · Prehrana | 250 g | 1,79 € | 2,49 € | −28% | 7 |
| DUKAT Vrhnje za kuhanje · Prehrana 20% m.m | 3x200 g | 2,79 € | 3,99 € | −30% | 7 |
| PIP PČELARSTVO Cvijetni med · Prehrana | 1200 g | 5,49 € | 7,99 € | −31% | 8 |
| RED BULL Energetsko piće · Prehrana | 4x0,25 l | 4,59 € | 6,41 € | −28% | 8 |
| GAVRILOVIĆ Family pack trajni proizvod · Prehrana | 3x300 g | 11,99 € | 14,19 € | −16% | 8 |
| Z BREGOV Kiselo vrhnje · Prehrana 24% m.m | 900 g | 3,99 € | 4,79 € | −17% | 8 |
| TUC Krekeri slani · Prehrana | 3x100 g | 1,99 € | 8 | ||
| PIVAC Svinjska mast · Prehrana | 2,5 kg | 4,59 € | 9,47 € | −52% | 8 |
| TO Voćni nektar razne vrste · Prehrana | 2 l | 2,19 € | 2,59 € | −15% | 8 |
| MERI MERINO Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika color ili black, XXL prilika! | 4,3 l | 6,96 € | 10,32 € | −33% | 9 |
| DASH Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika 105 pranja, XXL prilika! | 5,45 kg | 19,99 € | 37,99 € | −47% | 9 |
| CARLI Deterdžent za ručno pranje posuđa · Kozmetika Classic ili Original, XXL prilika! | 2x 900 ml | 3,29 € | 6,37 € | −48% | 9 |
| BABY BEST Dječje vlažne maramice · Djeca XXL prilika! | 4x 72 komada | 2,99 € | 3,64 € | −18% | 9 |
| DOMESTOS Gel za čišćenje sanitarija · Kozmetika Pine+Lime, XXL prilika! | 1450 ml | 3,99 € | 6,99 € | −43% | 9 |
| NIVEA Gel za tuširanje Creme Care ili Creme Soft · Kozmetika | 750 ml | 3,99 € | 8,89 € | −53% | 9 |
| FAKS Kapsule za pranje rublja · Kozmetika color, SUPER PONUDA 5+1, XXL prilika! | 2x 36 komada | 12,99 € | 29,99 € | −56% | 9 |
| SENSODYNE Pasta za zube · Kozmetika Flouride, XXL prilika! | 2x 75 ml | 5,49 € | 8,63 € | −36% | 9 |
| FINISH Tablete za strojno pranje posuđa uz karticu · Kozmetika Quantum ili Quantum ultimate, PLATI MANJE -10%, uz aplikaciju Plodine C♥čao, 80 ili 100 komada | 80 ili 100 komada | 14,21 € | −10% | 9 | |
| DIX Vlažne maramice za čišćenje · Kozmetika XXL prilika! | 80+20 komada | 1,39 € | 2,08 € | −33% | 9 |
| CAMPO Grah · Prehrana bijeli ili smeđi, Super prilika! | 800 g | 0,65 € | 1,49 € | −56% | 10 |
| CAMPO Kukuruz šećerac uz karticu · Prehrana *ocijeđene mase 140 g, PLATI MANJE -30%, uz aplikaciju Plodine C♥čao | 170 g | 0,66 € | 0,95 € | −30% | 10 |
| CAMPO Kukuruz šećerac · Prehrana *ocijeđene mase 285 g | 340 g | 0,69 € | 1,09 € | −36% | 10 |
| CAMPO Slanutak i leća · Prehrana | 400 g | 0,55 € | 0,69 € | −20% | 10 |
| CAMPO Šampinjoni rezani · Prehrana | 200 g | 0,85 € | 0,99 € | −14% | 10 |
| CAMPO Grah · Prehrana *ocijeđene mase 420 g, 1 kg = 4,76 € | 3x150 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 11 |
| CAMPO Ketchup blagi · Prehrana 1 kg = 2,18 € | 500 ml | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 11 |
| CAMPO Pasirana rajčica · Prehrana 1 kg = 2,13 € | 2x350 g | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 11 |
| CAMPO Pasirana rajčica · Prehrana Super prilika!, 1 l = 1,30 € | 500 ml | 0,65 € | 11 | ||
| FRANCK Cappuccino odabrane vrste · Prehrana 1 kg = 20,56 - 29,38 € | 112 - 160 g | 3,29 € | 12 | ||
| NESCAFE Instant kava 2u1 ili 3u1 odabrane vrste · Prehrana 1 kg = 12,31 - 28,63 € | 80 - 186 g | 2,29 € | 12 | ||
| NESCAFE Instant kava Gold · Prehrana 1 kg = 49,97 € | 2x190 g | 18,99 € | 12 | ||
| SEGAFREDO Kava u kapsulama classico, intenso ili arabica kompatibilne s Nespresso aparatom · Prehrana 1 kg = 52,22 € | 153 g | 7,99 € | 12 | ||
| NESCAFE DOLCE GUSTO Kava u kapsulama odabrane vrste · Prehrana 1 kg = 6,81 - 68,98 € | 88 - 256 g | 5,19 € | 12 | ||
| SEGAFREDO Kava u zrnu Intermezzo · Prehrana | 1 kg | 14,99 € | 12 | ||
| GLORIA Mljevena kava · Prehrana 1 kg = 16,23 € | 400 g | 6,49 € | 7,79 € | −16% | 12 |
| CAFFE MONACO Instant kava · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 6,99 €, Većod | 90 - 200 g | 2,49 € | 13 | ||
| CAFFE MONACO Instant kava ili cappuccino · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 2,29 €, 1 kg = 7,95 - 11,36 € | 140 - 200 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 13 |
| CAFFE MONACO Kava u kapsulama · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 3,69 €, Većod | 52 - 112 g | 1,69 € | 13 | ||
| CAFFE MONACO Kava u zrnu · Prehrana MPC 02.05.2025. = 14,99 € | 1 kg | 10,99 € | 14,99 € | −26% | 13 |
| CAFFE MONACO Ledena kava · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 1,39 €, hladeno, Većod | 230 - 238 ml | 0,79 € | 13 | ||
| CAFFE MONACO Mljevena kava · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,79 €, 1 kg = 9,98 € | 500 g | 4,99 € | 13 | ||
| CAFFE MONACO Mljevena kava · Prehrana MPC 15.06.2026. = 4,99 €, 1 kg = 9,98 € | 400 g | 3,99 € | 13 | ||
| CAFFE MONACO Mljevena kava vakumirana · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,39 €, 1 kg = 15,16 € | 250 g | 3,79 € | 4,99 € | −24% | 13 |
| FRIZO Cvjetača uz karticu i količinu · Prehrana smrznuta, MPC 19.05.2025. = 1,59 €, 1 kg = 2,98 €, Plati manje, Aktiviraj kupon | 450 g | 1,19 € | 1,59 € | −25% | 14 |
| MULINI Dvopek classic ili integralac uz karticu · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,46 €, 1 kg = 3,38 €, Plati manje, Plodine Pogon 6-99 kn | 320 g | 1,08 € | 1,45 € | −25% | 14 |
| MULINI Glatko brašno T-550 uz karticu · Prehrana MPC 02.05.2025. = 0,79 €, Plati manje, Plodine Pogon 6-99 kn | 1 kg | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 14 |
| Sol uz karticu · Prehrana sitna, MPC 02.05.2025. = 0,78 €, Plati manje, Plodine Pogon 6-99 kn | 1 kg | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 14 |
| SELECTION Taralli multipack uz karticu · Prehrana MPC 24.04.2025. = 2,29 €, 1 kg = 7,07 €, Plati manje, Plodine Pogon 6-99 kn | 280 g (8x35g) | 1,98 € | 2,65 € | −25% | 14 |
| FRIZO Voćni mix smoothie uz karticu i količinu · Prehrana smrznuti, MPC 02.05.2025. = 2,65 €, 1 kg = 5,48 €, Plati manje, Aktiviraj kupon | 400 g | 2,19 € | 3,49 € | −37% | 14 |
| FATTORIE GIACOBAZZA Aceto balsamico · Prehrana | 500 ml | 2,09 € | 2,99 € | −30% | 15 |
| ARABESCA Cappucino classic, čokolada, vanilija ili irish · Prehrana | 200 g | 1,79 € | 2,69 € | −33% | 15 |
| CITRA Instant vitaminski napitak naranca ili limun · Prehrana | 200 g | 0,89 € | 1,29 € | −31% | 15 |
| BISCOLETTI Keksi Cacao Twist punjeni · Prehrana | 700 g | 1,99 € | 3,49 € | −42% | 15 |
| DOLINE Mascarpone sir · Prehrana | 250 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 15 |
| DENTABEL Pasta za zube · Kozmetika | 100 ml | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 15 |
| DOLINE Proteinski tekući jogurt 10% m.m. · Prehrana | 330 g | 0,79 € | 0,95 € | −16% | 15 |
| SOFTY Salvete troslojne, razne boje 33x33cm 20 komada | 20 kom | 0,89 € | 0,99 € | −10% | 15 |
| NATURA Smokva suha · Prehrana | 200 g | 1,64 € | 3,29 € | −50% | 15 |
| DIX Sredstvo za čišćenje kupaonica | 1 l | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 15 |
| DIX Sredstvo za čišćenje stakla | 1 l | 0,99 € | 1,32 € | −25% | 15 |
| Svježa domaća juneća lopatica bez kosti u komadu ili narezana za pečenje i kuhanje na pultu · Prehrana | 1 kg | 12,99 € | 16 | ||
| Svježa domaća juneća rebra ili prsa s kostima u komadu ili narezana za kuhanje na pultu · Prehrana | 1 kg | 9,49 € | 16 | ||
| Svježa janjetina na pultu · Prehrana | 1 kg | 11,49 € | 16 | ||
| PIK VRBOVEC Svježe miješano mljeveno meso · Prehrana | 540 g | 3,99 € | 16 | ||
| Svježi Denver Black Angus steak · Prehrana | 300 g | 7,99 € | 16 | ||
| Svježi domaći juneći but bez kosti na pultu · Prehrana | 1 kg | 13,99 € | 16 | ||
| Svježi domaći juneći vrat bez kosti za pečenje ili kuhanje na pultu · Prehrana | 1 kg | 12,99 € | 16 | ||
| PIK VRBOVEC Svježi grill burger · Prehrana | 400 g | 2,79 € | 5,39 € | −48% | 16 |
| MESNICA PLODINE Svježi juneći ćevapčići · Prehrana | 450 g | 3,59 € | 16 | ||
| MESNICA PLODINE Svježi minutni odrezak · Prehrana | 400 g | 2,79 € | 16 | ||
| Svježi pileći file na pultu mesnice · Prehrana | 1 kg | 4,99 € | 16 | ||
| Svježi svinjski file ekstra kategorija za brzu pripremu obroka · Prehrana | 1 kg | 5,29 € | 16 | ||
| Svježa domaća juneca leda s kostima · Prehrana u komaću di narezana na pultu | 1 kg | 10,99 € | 17 | ||
| Fini domaći kruh u kalupu · Prehrana | 600 g | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 18 |
| Ječmeni ili raženi kruh · Prehrana 1 kg = 2,98 - 2,73 € | 400-500 g | 1,09 € | 1,39 € | −22% | 18 |
| Kruh Hrskavo zlato · Prehrana | 420 g | 1,19 € | 1,72 € | −31% | 18 |
| Kukuruzni klipić · Prehrana | 90 g | 0,35 € | 0,53 € | −34% | 18 |
| Lovački kruh · Prehrana | 400 g | 0,69 € | 1,05 € | −34% | 18 |
| Njemačka žemlja · Prehrana | 65 g | 0,13 € | 18 | ||
| Samostanski kruh · Prehrana | 400 g | 1,29 € | 1,60 € | −19% | 18 |
| Šomun mini · Prehrana | 50 g | 0,16 € | 0,23 € | −30% | 18 |
| Šomun šlapica · Prehrana | 120 g | 0,39 € | 0,49 € | −20% | 18 |
| Burek motani sa sirom · Prehrana | 220 g | 0,89 € | 1,29 € | −31% | 19 |
| Croissant sa šunkom i sirom · Prehrana | 95 g | 0,59 € | 0,89 € | −34% | 19 |
| Krafna s voćnim punjenjem od marelice · Prehrana | 60 g | 0,48 € | 0,60 € | −20% | 19 |
| Meksička rolica · Prehrana | 110 g | 0,69 € | 1,09 € | −37% | 19 |
| EKOS Mix madarica i čupavaca · Prehrana ručno rađeni XXL | 780 g | 7,99 € | 8,49 € | −6% | 19 |
| Nugat torta · Prehrana | 850 g | 8,49 € | 10,76 € | −21% | 19 |
| Pizza šunka - sir · Prehrana | 125 g | 0,99 € | 1,39 € | −29% | 19 |
| Rolica pizza · Prehrana | 80 g | 0,66 € | 0,89 € | −26% | 19 |
| Štrudla od lisnatog tijesta s jabukama, sirom ili višnjama · Prehrana | 150 g | 1,19 € | 1,45 € | −18% | 19 |
| Torta Ledeni vjetar · Prehrana | 800 g | 8,49 € | 10,99 € | −23% | 19 |
| Borovnica · Prehrana Zemlja podrijetla Peru, MPC 02.05.2025 = 1,49 € | 125 g | 1,59 € | 22 | ||
| Crvena paprika · Prehrana roga, Zemlja podrijetla Hrvatska, Sjeverna Makedonija, MPC 02.05.2025 = 2,49 € | 500 g | 0,89 € | 22 | ||
| Domaća jabuka Idared · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025 = 1,39 € | — | 1,29 € | 22 | ||
| Domaća krizantema · Vrt i alati lončanica ⌀ 27 cm, visina ⌀ 45 cm | — | 4,49 € | 22 | ||
| Domaća krizantema · Vrt i alati lončanica ⌀ 25 cm, visina ⌀ 45 cm | — | 5,99 € | 22 | ||
| Domaća rajčica · Prehrana MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE, Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025. = 2,49 € | — | 1,49 € | 22 | ||
| Domaći krumpir · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025 = 3,49 € | 5 kg | 1,45 € | 22 | ||
| Krizantema Rainbow Mix · Vrt i alati lončanica ⌀ 12 cm, visina 26 cm | — | 2,69 € | 22 | ||
| Limun uz karticu · Prehrana Uz Ponuda CO-OP karticu, Zemlja podrijetla Južnoafrička Republika, Turska, MPC 09.02.2025=1,52 € | 500 g | 0,69 € | 1,29 € | −46% | 22 |
| Šljiva · Prehrana okrugla, Zemlja podrijetla Italija, MPC 02.05.2025 = 3,29 € | — | 0,99 € | 22 | ||
| Zelena tikvica · Prehrana Zemlja podrijetla Španjolska, MPC 02.05.2025 = 1,79 € | — | 1,19 € | 22 | ||
| Ciklama · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 30 cm | — | 2,49 € | 23 | ||
| Filodendron Princess · Vrt i alati lončanica Ø 11 cm, visina 23 cm | — | 3,49 € | 23 | ||
| SCHEURICH Keramička vaza · Vrt i alati • 12 cm | — | 3,19 € | 4,49 € | −28% | 23 |
| SCHEURICH Keramička vaza · Vrt i alati • 14 cm | — | 3,89 € | 5,49 € | −29% | 23 |
| Krizantema Carnaval · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 25 cm | — | 2,19 € | 23 | ||
| Krizantema Madiba Mix · Vrt i alati lončanica Ø 14 cm, visina 27 cm | — | 3,99 € | 23 | ||
| Krizantema Special Mix · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 20 cm | — | 2,79 € | 23 | ||
| Mlječika Lactea · Vrt i alati lončanica Ø 9 cm, visina 35 cm | — | 4,99 € | 23 | ||
| Rozi Anturij · Vrt i alati lončanica Ø 9 cm, visina 35 cm | — | 4,39 € | 23 | ||
| Ruža Mix · Vrt i alati lončanica Ø 10,5 cm, visina 25 cm | — | 2,49 € | 23 | ||
| Trix Maćuhica · Vrt i alati lončanica Ø 11 cm, visina 20 cm | — | 1,39 € | 23 | ||
| PILE Ća krila · Prehrana svježa, cca 500 g, MPC 02.05.2025. = 4,79 € | 1 kg | 2,89 € | 24 | ||
| PILE Ća zadnja četvrt · Prehrana svježa, cca 650 g, MPC 02.05.2025. = 2,79 € | 1 kg | 1,99 € | 24 | ||
| PILE Ći file · Prehrana svježi, cca 800 g, MPC 02.05.2025. = 7,39 € | 1 kg | 5,49 € | 24 | ||
| GAVRILOVIĆ Granična kobasica · Prehrana maxi trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 19,69 €, 1 kg = 13,90 € | 100 g | 1,39 € | 24 | ||
| PILE Mini file · Prehrana svježi, MPC 02.05.2025. = 4,19 € | 400 g | 3,49 € | 24 | ||
| PILE Svježe grill pile · Prehrana na podlosku cca 1,5 kg, MPC 02.05.2025. = 3,09 € | 1 kg | 2,69 € | 24 | ||
| PILE Svježi pileći batak ili zabatak · Prehrana cca 500 g, MPC 02.05.2025. = 4,09 € | 1 kg | 2,59 € | 24 | ||
| GAVRILOVIĆ Šunka u ovitku · Prehrana polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 12,69 €, 1 kg = 7,90 € | 100 g | 0,79 € | 24 | ||
| BROK Brancin · Prehrana svježi očišćeni, cca 650 g, MPC 08.04.2026. = 16,99 € | 500 g | 13,19 € | 25 | ||
| CEKIN Hrvatsko pile · Prehrana svježe, na podlosku, MPC 02.05.2025. = 3,31 € | 1 kg | 3,18 € | 3,31 € | −4% | 25 |
| BELJE Kulenova seka · Prehrana trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 2,4.49 €, 1 kg = 17,90 € | 100 g | 1,79 € | 25 | ||
| MEDUZA Lignja očišćena · Prehrana svježa, MPC 02.05.2025. = 9,99 €, 1 kg = 16,58 € | 500 g | 8,29 € | 25 | ||
| CEKIN Pileći file zabatka · Prehrana svježi, MPC 02.05.2025. = 5,10 €, 1 kg = 7,98 € | 500 g | 3,99 € | 25 | ||
| CEKIN Pileći medaljoni · Prehrana panirani smrznuti, MPC 02.05.2025. = 7,69 €, 1 kg = 8,77 € | 660 g | 5,79 € | 7,49 € | −22% | 25 |
| VINDON Pureća krila · Prehrana svježa, cca 1500 g, MPC 02.05.2025. = 3,89 € | 1 kg | 2,79 € | 25 | ||
| AIA Pureći batak sa zabatkom · Prehrana svježi, cca 2,2 kg, MPC 02.05.2025. = 5,99 € | 1 kg | 3,99 € | 25 | ||
| PIK VRBOVEC Šendvič salama · Prehrana trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 1,500 €, 1 kg = 11,90 € | 100 g | 1,19 € | 25 | ||
| MEDUZA Tuna odrezak · Prehrana svježi, MPC 02.05.2025. = 5,99 €, 1 kg = 24,95 € | 200 g | 4,99 € | 25 | ||
| PIVAC Budola · Prehrana trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 22,89 €, 1 kg = 15,90 € | 100 g | 1,59 € | 26 | ||
| GUŠTI Dimljeni hamburger · Prehrana polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 6,49 €, 1 kg = 5,90 € | 100 g | 0,59 € | 26 | ||
| GUŠTI Domaća suha slanina · Prehrana vakuum pakiranje trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 13,59 €, 1 kg = 9,90 € | 100 g | 0,99 € | 26 | ||
| PIK VRBOVEC Fina šunka · Prehrana polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 15,90 €, 1 kg = 11,80 € | 100 g | 1,18 € | 26 | ||
| GUŠTI Kračice · Prehrana vakuum pakiranje trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 5,79 € | 1 kg | 4,90 € | 26 | ||
| GUŠTI Pečena šunka · Prehrana polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 9,49 €, 1 kg = 6,90 € | 100 g | 0,69 € | 26 | ||
| VINDON Royal pureća šunka · Prehrana polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 16,99 €, 1 kg = 13,90 € | 100 g | 1,39 € | 26 | ||
| SAN MICHELE Suha šunka · Prehrana delikates trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 19,99 €, 1 kg = 15,90 € | 100 g | 1,59 € | 26 | ||
| CEKIN Delko s paprikom · Prehrana polutrajni proizvod | 500 g | 1,99 € | 27 | ||
| PERUTININA Extra ili Posebna · Prehrana pileća ili pureća polutrajina kobasica | 1200 g | 2,69 € | 27 | ||
| CEKIN Hrenovke · Prehrana Super prilika!, od pilećeg mesa | 1200 g | 2,99 € | 27 | ||
| POLI Hrenovke · Prehrana odabrane vrste | 290 - 330 g | 1,99 € | 27 | ||
| PISINIUM Istarska kobasica za pečenje · Prehrana Super prilika!, ljuta ili obična | 300 g | 3,99 € | 27 | ||
| PODRAVKA Jeger · Prehrana polutrajni proizvod | 100 g | 0,99 € | 27 | ||
| Gusti Mesni narezak · Prehrana PLATI MANJE | 150 g | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 27 |
| PLODINE Pučka kobasica · Prehrana PLATI MANJE, polutrajni proizvod | 750 g | 3,99 € | 4,69 € | −14% | 27 |
| GAVRILOVIĆ Salama narezak · Prehrana odabrane vrste | 100 - 125 g | 1,49 € | 27 | ||
| AIA Wudy posebna salama · Prehrana PLATI MANJE, polutrajni proizvod | 500 g | 1,49 € | 1,95 € | −23% | 27 |
| DOLINE Kefir · Prehrana Super prilika!, 2,8% m.m | 1 kg | 1,49 € | 28 | ||
| ZVIJEZDA Majoneza · Prehrana delikates ili light | 620 g | 4,29 € | 28 | ||
| ZOTT Monte · Prehrana maxi ili white | 4x 100 g | 2,19 € | 28 | ||
| Njemački maslac · Prehrana 82% m.m | 250 g | 1,15 € | 28 | ||
| Z BREGOV Proteinski napitak · Prehrana pistacija, bijela čokolada - malina, jagoda, vanilija ili čokolada | 500 g | 1,99 € | 28 | ||
| VINDIJA Puding · Prehrana vanilija ili čokolada | 125 g | 0,49 € | 28 | ||
| EL PASTOR Sir Iberico · Prehrana Super prilika!, polutvrdi | 100 g | 1,29 € | 28 | ||
| DOLINE Tekući jogurt · Prehrana Super prilika!, 2,8% m.m | 1 kg | 1,19 € | 28 | ||
| Dukat Ela, miješćni sir, original ili s povrćem · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,69 € | 150 g | 1,49 € | 29 | ||
| Perla Lignja kolutići i krakovi smrznuti · Prehrana MPC 02.05.2025. = 5,99 € | 350 g | 3,99 € | 29 | ||
| Selection Livanjski sir, tvrdi, punomasni · Prehrana MPC 02.05.2025. = 5,99 € | 300 g | 4,49 € | 29 | ||
| Frizo Minestrone s 12 ili 18 vrsta povrća · Prehrana MPC 22.04.2024. = 2,49 € | 400 g | 1,99 € | −20% | 29 | |
| Barba Oslić bez glave smrznuti · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,49 € | 1 kg | 3,99 € | 29 | ||
| Karla Ravioli ili Tortelini, odabrane vrste · Prehrana MPC 09.07.2024. = 2,59 € | 250 g | 1,99 € | 29 | ||
| Ledo Rođendanska ili čokoladna torta smrznuta · Prehrana MPC 02.05.2025. = 17,99 € | 1 kg | 15,99 € | 29 | ||
| Galbani Sir Mozzarella, meki, punomasni · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,19 € | 125 g | 1,99 € | 29 | ||
| Doline Sir rezani, odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,99 € | 150 g | 1,79 € | 29 | ||
| Podravka Ajvar, blagi ili ljuti · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,49 € | 350 g | 1,95 € | 2,49 € | −21% | 30 |
| Zvijezda Krastavci delikates *ocijeđene mase 350 ml · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,99 € | 350 ml | 2,39 € | −20% | 30 | |
| Clemente Maslinovo ulje, ekstra djevičansko · Prehrana MPC 02.05.2025. = 7,99 € | 1 l | 4,79 € | −40% | 30 | |
| Belje Pšenično brašno glatko · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,84 € | 5 kg | 3,15 € | 3,80 € | −17% | 30 |
| Barba Sardina u biljnom ulju ili s povrćem, *ocijeđene mase 75,6 g · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,09 € | 108 g | 0,99 € | 30 | ||
| Rummo Tjestenina, odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,15 € | 500 g | 1,59 € | −20% | 30 | |
| Barilla Tjestenina, spaghetti ili fusilli · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,95 € | 500 g | 0,94 € | 30 | ||
| Barba Tuna salata mexicana, mediterana ili kus kus · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,65 € | 160 g | 1,69 € | −26% | 30 | |
| ÖHO! Badem jezgra · Prehrana MPC 25.02.2026 = 5,99 €, 1 kg = 7,98 € | 500 g | 3,99 € | 31 | ||
| ÖHO! Energetski ili studentski miks · Prehrana MPC 11.06.2026 = 6,79 €, 1 kg = 6,98 € | 500 g | 3,49 € | 31 | ||
| ÖHO! Indijski orah sirovi · Prehrana MPC 11.06.2026 = 4,99 €, 1 kg = 9,98 € | 400 g | 3,99 € | 31 | ||
| INDOMIE Instant noodles · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025 = 2,09 €, 1 kg = 4,77 - 5,11 € | 350-375 g | 1,79 € | 2,09 € | −14% | 31 |
| Orah jezgra · Prehrana MPC 02.05.2025 = 4,65 €, 1 kg = 7,58 € | 500 g | 3,79 € | 4,99 € | −24% | 31 |
| PODRAVKA Pekmez od šljiva · Prehrana MPC 02.05.2025 = 4,49 €, 1 kg = 5,44 € | 660 g | 3,59 € | 31 | ||
| MARIAN VOĆE Pistacija u ljusci · Prehrana MPC 02.05.2025 = 8,29 €, 1 kg = 15,17 € | 300 g | 4,55 € | 8,29 € | −45% | 31 |
| CHIO Čipi Čips · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025 = 2,99 €, 1 kg = 14,54 € | 120-130 g | 1,89 € | 2,19 € | −13% | 32 |
| BITS&BYTES Čips odabrane vrste · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025 = 1,29 €, 1 kg = 10,90 € | 100 g | 1,09 € | 1,29 € | −15% | 32 |
| SMOKICE Flips maslac, sir, teriyaki piletina ili chilli-limeta · Prehrana MPC 02.06.2026 = 1,39 €, 1 kg = 12,82 € | 85 g | 1,09 € | 32 | ||
| BITS&BYTES Kikiriki slani ili u omotaču · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025 = 1,49 €, 1 kg = 4,36 - 7,27 € | 150-250 g | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 32 |
| POLLEO Sniženje odabranih proizvoda · Prehrana Već od, MPC 24.08.2026 = 34,99 € | — | 1,99 € | 32 | ||
| BITS&BYTES Tortilla čips slani, sir ili chilli uz karticu · Prehrana PLATI MANJE PLODINE CARD, MPC 02.05.2025=1,19 €, 1 kg = 5,27 € | 150 g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 32 |
| DOBRA Zobena kaša čokolada, malina, šumsko voće ili jabuka/cimet · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025 = 3,25 €, 1 kg = 7,65 € | 260 g | 1,99 € | 2,69 € | −26% | 32 |
| NESTLÉ Žitarice Nesquik, Cookie crisp, Lion ili Fitness · Prehrana MPC 02.05.2025 = 6,29 €, 1 kg = 6,86 - 7,15 € | 600-625 g | 4,29 € | 5,79 € | −25% | 32 |
| KIKI ILI BRONHI Bomboni · Prehrana original | 200 g | 1,79 € | 2,39 € | −25% | 33 |
| CHOCO RICE Čokolada · Prehrana s rižom | 200 g | 2,29 € | 3,29 € | −30% | 33 |
| KITKAT Čokolada · Prehrana double choc, lješnjak ili slana karamela | 99 g | 1,69 € | 2,79 € | −39% | 33 |
| KRAŠ Čokoladne napolitanke · Prehrana | 430 g | 4,29 € | 6,49 € | −34% | 33 |
| MCVITIE'S Keksi · Prehrana digestive, choco-original bez šećera | 433 g | 2,99 € | 4,99 € | −40% | 33 |
| MOTO Keksi · Prehrana kakao ili kakao/mlijeko | 288 g | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 33 |
| BISCOLETTI Keksi · Prehrana duo, čokolada ili vanilija | 600 g | 1,79 € | 2,29 € | −21% | 33 |
| BISCOLETTI Keksi · Prehrana punjeni kremom od lješnjaka | 175 g | 1,29 € | 1,99 € | −35% | 33 |
| MILKA Keksi i biskviti · Prehrana odabrane vrste | 140 - 260 g | 2,49 € | 3,39 € | −27% | 33 |
| ROSHEN Odabrani proizvodi · Prehrana | — | 0,69 € | 33 | ||
| BALCONI ILI DALCOLLE Odabrani proizvodi · Prehrana | 175 - 350 g | 1,35 € | 33 | ||
| PRINGLES Čips · Prehrana odabrane vrste | 160 - 165 g | 1,73 € | 3,49 € | −50% | 34 |
| SCHOGETTEN Čokolada · Prehrana odabrane vrste | 100 g | 1,29 € | 1,39 € | −7% | 34 |
| Čokoladice · Prehrana TWIX, SNICKERS, MARS ILI BOUNTY | 70 - 112,5 g | 0,99 € | 1,99 € | −50% | 34 |
| BISCOLETTI Dječji kolutići · Prehrana classic ili s kakao prelivom | 700 g | 1,79 € | 2,59 € | −30% | 34 |
| BISCOLETTI Keksi · Prehrana s punjenjem od naranče, maline ili marelice | 150 g | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 34 |
| LINO LADA Krem namaz · Prehrana duo, milk, kokos ili gold | 350 - 400 g | 3,29 € | 3,99 € | −17% | 34 |
| KRAŠ Napolitanke · Prehrana odabrane vrste | 420 g | 2,29 € | 3,19 € | −28% | 34 |
| LINDOR Praline · Prehrana odabrane vrste | 200 g | 6,74 € | 8,99 € | −25% | 34 |
| Gazirani sok · Prehrana PEPSI, MIRINDA ili 7UP | 0,33 l | 0,85 € | 0,99 € | −14% | 35 |
| JAMNICA SENSATION Gazirano piće · Prehrana odabrane vrste | 1,5 l | 1,39 € | 1,69 € | −17% | 35 |
| JUICY Ledeni čaj · Prehrana breskva, jagoda - vanilija limun ili šumsko voće | 1,5 l | 1,39 € | −28% | 35 | |
| BACARDI Rum · Prehrana Carta Blanca ili Spiced | 0,7 l | 12,99 € | 18,49 € | −29% | 35 |
| Sok od naranče · Prehrana 100 % | 1 l | 2,99 € | 3,33 € | −10% | 35 |
| MARTINI Vermouth Bianco ili Vermouth Fiero · Prehrana aromatizirano vino | 0,7 l | 12,29 € | 16,49 € | −25% | 35 |
| DANA Voćni sirup · Prehrana odabrane vrste | 1 l | 2,59 € | 2,99 € | −13% | 35 |
| HAPPY DAY Voćni sok · Prehrana odabrane vrste | 1 l | 1,49 € | 3,49 € | −57% | 35 |
| ERDUTSKI VINOGRADI Bijelo, crno ili rosé kvalitetno vino · Prehrana odabrane vrste | 0,75 l | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 36 |
| CREAM CLUB Liker uz karticu · Prehrana Plati manje uz C●go, Aktiviraj kupon | 0,7 l | 5,29 € | 6,79 € | −22% | 36 |
| CANNELLA Liker · Prehrana | 0,7 l | 19,99 € | 25,02 € | −20% | 36 |
| Pivo · Prehrana KOZEL ili PILSNER URQUELL, premium lager, dark ili pilsner | — | 1,09 € | 36 | ||
| PEĆSI Pivo radler uz karticu · Prehrana Plati manje uz C●go, razne vrste | 0,5 l | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 36 |
| MOONSHINE RUNNERS Whiskey uz karticu · Prehrana Plati manje uz C●go, Ponuda | 0,7 l | 9,99 € | −16% | 36 | |
| GARNIER Dezodorans roll on odabrani proizvodi · Kozmetika | 50 - 150 ml | 3,49 € | 37 | ||
| MIGLIORGATTO Hrana za mačke govedina ili perad · Životinje | 1 kg | 0,69 € | 0,86 € | −19% | 37 |
| GOURMET GOLD Hrana za mačke odabrane vrste · Životinje | 85 g | 0,59 € | 0,89 € | −33% | 37 |
| BERCI Hrana za pse govedina · Životinje | 10 kg | 10,99 € | 12,99 € | −15% | 37 |
| SOFTY Papirnati ručnici limun dvoslojni 2 role | 98 listica | 1,79 € | 37 | ||
| GLISS Proizvodi za njegu kose više vrsta, različite mliničnže · Kozmetika Trajanje akcije 30.09.-6.10 | — | 2,99 € | 37 | ||
| SCHAUMA Proizvodi za njegu kose više vrsta, različite mliničnže · Kozmetika | — | 2,69 € | 37 | ||
| FA Proizvodi za njegu tijela više vrsta, različite mliničnže · Kozmetika | — | 1,79 € | 37 | ||
| ALWAYS Higijenski ulošci odabrane vrste · Kozmetika | 20 - 40 komada | 2,99 € | 38 | ||
| DOVE Odabrani proizvodi · Kozmetika | — | 1,15 € | 38 | ||
| GILLETTE Odabrani proizvodi · Kozmetika | — | 2,29 € | 38 | ||
| VIOLETA Pelene za djecu double care odabrane vrste · Djeca | 44 - 66 komada | 9,99 € | 38 | ||
| ESENS Tekući sapun odabrane vrste · Kozmetika | 1 l | 0,99 € | 38 | ||
| VIOLETA Vlažne maramice ili vlažni toaletni papir odabrane vrste · Djeca | — | 0,99 € | 38 | ||
| DIX Deterdžent za pranje rublja tekući, Color ili Universal · Kozmetika | 3 l | 3,35 € | 6,07 € | −45% | 39 |
| PERSIL Deterdžent za rublje 110 pranja Universal Freshness Silan · Kozmetika | 6,05 kg | 23,99 € | 39 | ||
| RUBEL Deterdžent za rublje Power Fresh 120 pranja · Kozmetika | 9 kg | 10,99 € | 11,89 € | −8% | 39 |
| ORAL B Odabrani proizvodi · Kozmetika | — | 1,99 € | 39 | ||
| SANYTOL Odabrani proizvodi · Kozmetika | — | 2,65 € | 6,09 € | −56% | 39 |
| ORNEL Omekšivač Blue ili Yellow · Kozmetika | 4 l | 4,49 € | 10,49 € | −57% | 39 |
| SILAN Omekšivač za rublje odabrane vrste 540 ml - 2,86 l · Kozmetika | 540 ml - 2,86 l | 2,19 € | 39 | ||
| AJAX Sprej za čišćenje odabrane vrste 500 - 750 ml · Kozmetika | 500 - 750 ml | 1,99 € | 3,99 € | −50% | 39 |
| KH-7 Sredstva za čišćenje odabrane vrste · Kozmetika | 500 - 750 ml | 3,29 € | 5,69 € | −42% | 39 |
| PUR Tekući deterdžent za pranje posuđa odabrane vrste · Kozmetika | 450 ml - 1,2 l | 1,49 € | 39 | ||
| Deka, dostupna u više različitih boja, dimenzije: cca 150x200 cm · Namještaj | — | 16,99 € | 40 | ||
| Deka, dostupna u više različitih boja, dimenzije: cca 200x240 cm · Namještaj | — | 24,99 € | 40 | ||
| Deka, felpa, razne boje, dimenzije: cca 150x200 cm · Namještaj | — | 4,49 € | 40 | ||
| Komplet posteljine, 100% pamuk, razni dezeni, cca 140x200 cm i jastučnice cca 60x80 cm · Namještaj | — | 7,99 € | 40 | ||
| Komplet posteljine, 100% pamuk, razni dezeni, cca 200x200 cm i 2 jastučnice cca 60x80 cm · Namještaj | — | 11,99 € | 40 | ||
| Navlake za stolice, rastezljive, dostupne u više boja, 2 komada u pakiranju · Namještaj | 2 kom | 4,49 € | 40 | ||
| Plahta s gumicom, od čistog pamuka, s gumicom na obrubu za optimalno prijanjanje uz madrac, dostupna u više boja, dimenzije: cca 140x200 cm · Namještaj | — | 5,49 € | 40 | ||
| Plahta s gumicom, od čistog pamuka, s gumicom na obrubu za optimalno prijanjanje uz madrac, dostupna u više boja, dimenzije: cca 160x200 cm · Namještaj | — | 6,49 € | 40 | ||
| Plahta s gumicom, od čistog pamuka, s gumicom na obrubu za optimalno prijanjanje uz madrac, dostupna u više boja, dimenzije: cca 180x200 cm · Namještaj | — | 7,49 € | 40 | ||
| Plahta s gumicom, od čistog pamuka, s gumicom na obrubu za optimalno prijanjanje uz madrac, dostupna u više boja, dimenzije: cca 200x200 cm · Namještaj | — | 7,99 € | 40 | ||
| Plahta s gumicom, od čistog pamuka, s gumicom na obrubu za optimalno prijanjanje uz madrac, dostupna u više boja, dimenzije: cca 90x200 cm · Namještaj | — | 3,99 € | 40 | ||
| Poplun, četiri godišnja doba, dva bijela popluna, spojeni drukerima, jedan za toplije a zajedno za hladnije vrijeme, dimenzije cca 140x200 cm · Namještaj | — | 24,99 € | 34,99 € | −28% | 40 |
| Poplun, četiri godišnja doba, dva bijela popluna, spojeni drukerima, jedan za toplije a zajedno za hladnije vrijeme, dimenzije cca 200x200 cm · Namještaj | — | 29,99 € | 49,99 € | −40% | 40 |
| Ručnik, 100% pamuk, razne boje, dimenzije: cca 50x90 cm · Namještaj | — | 3,49 € | 40 | ||
| Ručnik, 100% pamuk, razne boje, dimenzije: cca 70x130 cm · Namještaj | — | 6,49 € | 40 | ||
| KAZOO Auto na daljinsko upravljanje · Djeca sa FPV kamerom | — | 29,99 € | 39,99 € | −25% | 41 |
| KAPPA Bokserice · Odjeća vel. M-XXL | 2 kom | 5,99 € | 41 | ||
| AI MODIFIED Električna vozila · Djeca odabrani proizvodi | — | 99,99 € | 41 | ||
| DEVIĆ Gaćice za odrasle · Odjeća visoki udio pamuka, vel. S-XXL | — | 1,99 € | 41 | ||
| THUN Kovčeg · Namještaj ABS, tvrdi, u bež, smeđoj ili crvenoj boji | — | 39,99 € | 41 | ||
| THUN Kovčeg dimenzije 68,5 cm · Namještaj dimenzije: 68,5 cm, 6x75€ | — | 44,99 € | 41 | ||
| THUN Kovčeg dimenzije 77,5 cm · Namještaj dimenzije: 77,5 cm, 6x83€ | — | 49,99 € | 41 | ||
| Muške radne hlače · Odjeća radni kombinzon ili radne hlače, 65% poliester, 35% pamuk, funkcionalni džepovi, vel. 48-58 | — | 13,99 € | 15,99 € | −13% | 41 |
| Muške traperice · Odjeća pamuk, vel. 48-58 | — | 8,99 € | 41 | ||
| DEVIĆ Potkošulja · Odjeća 100% pamuk, uske ili široke naramenice, vel. S-XX | — | 1,99 € | 41 | ||
| KAPPA Sportske čarape · Odjeća visoki udio pamuka, vel. 35-46 | 3 kom | 2,99 € | 41 | ||
| KAPPA Sportske hlače · Odjeća razne boje, vel. M-XXL | — | 18,99 € | 41 | ||
| MAISON Indukcijska ploča za kuhanje · Tehnika 9 razina snage, tajmer 0-3 sata, 28×35×4,5 cm, 2000 W | — | 22,99 € | 39,99 € | −42% | 42 |
| MAISON Mikrovalna pećnica · Tehnika 120 V, 60H, 700W, 10 razina snage, 6 načina pripreme jela, 6x10,00 € | — | 59,99 € | 42 | ||
| FACKELMANN Posuda za kuhanje lave · Namještaj zapremine cca 450 ml, zapremine cca 800 ml 4,49 € -7,30 € -38% | 450 ml | 3,49 € | 5,91 € | −41% | 42 |
| Set posuđa za kuhanje · Namještaj 8-dijelni set, materijal: nehrđajući čelik, sastoji se od posuđa za kuhanje sa staklenim poklopcima dimenzija: 14 cm - 11, 16 cm - 15 l, 18 cm - 22 l, 22 cm - 4 l, pogodno za indukciju | — | 34,99 € | 59,99 € | −41% | 42 |
| TEFAL Parna postaja model SM6210EO Power Pro Compact 200 · Tehnika 6x15.00€, 2400 W, spremnik za vodu: 1,7 l, snažan izlaz pare od 120 g/min i udar pare od 380 g/min | — | 89,99 € | 119,99 € | −25% | 43 |
| VILEDA Refil za turbo mop · Namještaj | 3u1 | 9,99 € | 43 | ||
| VILEDA Set za čišćenje podova Turbo mop 3u1 · Namještaj rotirajući mop i rotirajuća kanta koja se aktivira nogom, za čišćenje svih vrsta tvrdih podova, uključujući drvo i laminat | — | 29,99 € | 53,99 € | −43% | 43 |
| Spremnici za tortu i kolače · Namještaj odabrani proizvodi | — | 2,99 € | 43 | ||
| Spremnik s poklopcem · Namještaj 6,8 l, 13,4 l | — | 2,39 € | −44% | 43 | |
| Spremnik za hranu · Namještaj 2u1, 40x30x18 cm | — | 6,99 € | 9,99 € | −30% | 43 |
| Zdjele za miksanje · Namještaj PVC, odabrane vrste | — | 2,39 € | 43 | ||
| Lampion Alba · Namještaj visina 19,3 cm, punjenje 80 g | 10 komada | 6,30 € | 8,19 € | −23% | 44 |
| Lampion Div · Namještaj visina 23 cm, gori do 75 sati, punjenje 440 g | — | 2,29 € | 3,19 € | −28% | 44 |
| Lampion Elektronski lampion Memoria · Namještaj visina 21,5 cm, gori do 60 dana, težina 125 g | — | 1,33 € | 2,19 € | −39% | 44 |
| Lampion K4 · Namještaj 17,5 x 9,5 cm, gori do 2 dana, punjenje 160 g | — | 0,99 € | 1,68 € | −41% | 44 |
| PLODINE Lampion Vječni cvjet · Namještaj visina 16 cm, gori do 3 dana | — | 1,29 € | 44 | ||
| Lampion Nika · Namještaj visina 16,6 cm, gori do 24 sata, punjenje 800 g | 6 komada | 4,99 € | 7,29 € | −31% | 44 |
| Lampion PaxDei Kristal veliki · Namještaj visina 21 cm, gori do 118 sati, punjenje 470 g | — | 2,39 € | 3,89 € | −38% | 44 |
| Lampion PaxDei srce · Namještaj visina 15 cm, gori do 24 sata, punjenje 140 g | — | 0,99 € | 44 | ||
| Cvjetni aranžman · Namještaj od umjetnih krizantema ili košarica sa umjetnim ružama, u plastičnoj posudi otežanoj betonom, raznih boja | — | 19,99 € | 45 | ||
| Cvjetni aranžman · Namještaj manji, od umjetnog cvijeća, u cementnoj posudi | — | 12,99 € | 45 | ||
| Cvjetni aranžman · Namještaj od umjetnog cvijeća, u keramičkoj vazi, visine 29 cm | — | 26,99 € | 45 | ||
| Elektronski lampion · Namještaj Smilna LED Ankris, visina 13,1 cm, svijetli 60 dana | — | 1,96 € | 3,29 € | −40% | 45 |
| Kamenčići za groblje · Namještaj bijeli, promjer 4-7 mm | 20 kg | 4,19 € | 6,25 € | −33% | 45 |
| BOLSIUS Lampion · Namještaj staklen, s motivom križa ili Svete Marije, visina 17 cm, gori do 24 sata, punjenje 320 g | — | 3,29 € | 4,49 € | −27% | 45 |
| Lampion Srce · Namještaj LED, visina 25,7 cm, svijetli do 150 dana | — | 2,39 € | 3,29 € | −27% | 45 |
| DOLCE GUSTO Aparat za kavu · Tehnika Nescafe Piccolo, model XS KP1A3AF0, taupe boja, 15 bara, 1500 W, 0,8 l, 6 x 10,00 € | — | 59,99 € | 46 | ||
| ENERGIZER Baterije · Tehnika AA ili AAA, alkalne, 16 komada | — | 6,49 € | 9,99 € | −35% | 46 |
| PLODINE Kocke za potpalu · Namještaj 48 komada | 320 g | 0,54 € | 0,89 € | −41% | 46 |
| KÄRCHER Mokro - suhi usisavač · Tehnika model WD1 Classic, snaga: 850 W, kapacitet spremnika: 12 l, plastična posuda, 6 x 9,17 € | — | 54,99 € | 46 | ||
| ROWENTA Stapni usisavač · Tehnika RH1832E0 Rowenta X-FORCE 8.80, bežični štapni usisavač, snažno usisavanje, 100 AW, model za alergičare, 6 x 21,67 € | — | 129,99 € | 149,99 € | −13% | 46 |
| PHILIPS Usisavač · Tehnika model FC9330/09, 900 W, tehnologija PowerCyclone 5, usisni nastavak TriActive s tri istodobne akcije čišćenja, 6 x 18,33 € | — | 109,99 € | 149,99 € | −26% | 46 |
| KÄRCHER Višekotlačni čistač · Tehnika 178x21x415 cm, snaga: 1,4 kw, s visokotlačnim crijevom od 3 m, jednostrukim crijevom za prskanje, četaćem pjušilaštiće i filterom za vodu, 6 x 14,17 € | — | 84,99 € | 95,99 € | −11% | 46 |
| DORINA Čokolada keks, riža, noisette ili sjeckani lješnjak · Prehrana MPC 02.05.2025. - 1,89 €, 1 kg = 16,88 - 18,00 € | 75-80 g | 1,35 € | 1,89 € | −29% | 47 |
| Domaća cvjetača · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025. - 1,99 € | 1 kg | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 47 |
| Domaći kupus zeleni · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025. - 0,79 € | 1 kg | 0,49 € | 0,79 € | −38% | 47 |
| Lampion - Piramida · Namještaj Visina 19,5 cm, kori do 48,5 sati, punjenje 170 g | — | 0,99 € | 1,72 € | −42% | 47 |
| Naranča · Prehrana Zemlja podrijetla Južnoafrička Republika, MPC 02.05.2025. - 0,09 € | 1 kg | 0,99 € | 47 | ||
| SCOTTI Riža dugo zrno · Prehrana MPC 02.05.2025. - 2,29 € | 1 kg | 1,89 € | 2,29 € | −17% | 47 |
| Spremnik sa 4 ladice · Namještaj plastični, dimenzije cca 39x44x90,5 cm | — | 21,99 € | 34,99 € | −37% | 47 |
| Njoki svježi · Prehrana MPC 02.05.2025. - 3,40 €, 1 kg = 2,21 € | 900 g | 1,99 € | 47 | ||
| Svježi svinjski vrat s kostima · Prehrana u komadu ili narezan na pultu, MPC 02.05.2025. - 5,79 € | 1 kg | 3,29 € | 5,79 € | −43% | 47 |
| Bijelo grožđe bez sjemenki · Prehrana Zemlja podrijetla Sjeverna Makedonija, MPC 02.05.2025. - 5,49 € | 1 kg | 1,39 € | 48 | ||
| Jaja · Prehrana kavezni uzgoj razred M, MPC 02.05.2025. - 1,99 €, 1 kom = 0,16 € | 10 kom | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 48 |
| OHO! Keksi petit ili frollini · Prehrana MPC 12.02.2024. - 2,49 € | 1 kg | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 48 |
| Kruška Abata · Prehrana Zemlja podrijetla Nizozemska, MPC 02.05.2025. - 1,99 € | 1 kg | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 48 |
| Pečeno grill pile · Prehrana komad, MPC 02.05.2025. - 6,90 € | 1 kom | 5,49 € | 6,90 € | −20% | 48 |
| ALPINETA Sir Mozzarella · Prehrana MPC 02.05.2025. - 8,89 €, 1 kg = 6,50 € | 100 g | 0,65 € | 48 | ||
| Svježe domaće svinjsko čarsko meso s kostima · Prehrana neobrađeno za sušenje i pečenje na pultu, MPC 02.05.2025. - 4,99 € | 1 kg | 3,69 € | 4,99 € | −26% | 48 |
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale · Prehrana ocijeđena mase 120 g, MPC 02.05.2025. - 3,89 €, 1 kg = 14,58 € | 160 g | 1,75 € | 3,89 € | −55% | 48 |
| CRORIDE Zimski stakloper · Tehnika 25 C, 1 l = 0,93 € | 3 l | 2,79 € | 3,69 € | −24% | 48 |
| Cozy Deka · Namještaj flepa, razne boje, 150x200 cm | — | 4,99 € | 50 | ||
| Cozy Deka · Namještaj razne boje, 150x200 cm | — | 5,99 € | 50 | ||
| Komplet posteljine · Namještaj | — | 9,99 € | 17,98 € | −44% | 50 |
| Prekrivač · Namještaj | — | 16,99 € | 50 | ||
| Ručnik · Namještaj visoka moć upijanja, dostupan u više boja, 50x90 cm | — | 2,99 € | 4,49 € | −33% | 50 |
| Set za spavanje · Namještaj sastoji se od popluna i jastuka, dimenzije: 140x200 cm, 60x80 cm | — | 14,99 € | 50 | ||
| Čarape · Odjeća visoki udio pamuka, Za njega 40-46, Za nju 36-41 | 3 kom | 2,49 € | −28% | 51 | |
| COLOMBO Daska za glačanje · Namještaj Stiro Easy, podesiva visina do 86 cm, materijal: bojani čelik, težina: cca 3,4 kg | 34x147x4 cm | 19,99 € | 51 | ||
| Fleksibilna košara · Namještaj pvc | 40x39 cm | 4,99 € | 51 | ||
| Foteljica · Namještaj Kralj ili Kraljica, preklopa | — | 39,99 € | −20% | 51 | |
| Kadica · Namještaj pvc, zapremine 15 l | 40x42x17,5 cm | 2,99 € | 51 | ||
| COLOMBO Navlaka za dasku za glačanje · Namještaj rezervna navlaka s dva sloja | 140x60 cm | 2,79 € | 51 | ||
| Papuče · Obuća odabrane vrste | — | 5,99 € | 51 | ||
| Plišane igračke · Djeca odabrani proizvodi | — | 5,99 € | 51 | ||
| MAZZEI PVC spremnik s poklopcem · Namještaj razne zapremine | — | 3,99 € | 51 | ||
| COLOMBO Susilo za robu · Namještaj ukupne duljine 18 m | — | 11,99 € | 51 | ||
| DOLCE GUSTO Aparat za kavu · Tehnika model KPJA1310 Picolo XS, snaga 1500 W, zapremina 0,8 l, pritisak pumpe 15 bars | — | 54,99 € | −26% | 52 | |
| ROWENTA Ciklonski usisavač · Tehnika Swift Ionic, effitech motor, teleskopska cijev, radijus djelovanja 8,5 m, klasična ručka s Easy Brush ugradendom Easy Brush ščetkom, 750 W, 1,2 l | — | 69,99 € | −22% | 52 | |
| MAISON Glačalo · Tehnika snaga 2200-2400 W, izbacivanje pare 150 g/min, kapacitet 310 ml | — | 11,99 € | 52 | ||
| MAISON Kuhalo vode · Tehnika model KS13, snaga 1800 W, zapremina 1,7 l, vrijeme kuhanja 35 min | — | 13,99 € | 52 | ||
| GORENJE Mikrovalna pećnica · Tehnika model MO17E1S, snaga 700 W, zapremina 17 l, timer 35 min | — | 64,99 € | −35% | 52 | |
| KETER Ormar · Namještaj plastični, dimenzije: 68x39x83 cm | — | 29,99 € | −25% | 52 | |
| LEIFHEIT Parni čistač · Tehnika Tenso, udjanja 99,9% bakterija, 550 ml | — | 89,99 € | −25% | 52 | |
| EMERIO Ručni mikser · Tehnika snaga 250 W, broj brzina 5, duljina kabla 1,43 m, boja bijela | — | 11,99 € | 52 | ||
| EMERIO Sendvič toster · Tehnika preklopni, s neprijanljivaćim premazom, 900 W | — | 18,99 € | 52 | ||
| Duboka tava sa staklenim poklopcem promjer: 28 cm | — | 14,99 € | 53 | ||
| Grill tava dimenzije: 28x28 cm | — | 13,99 € | 53 | ||
| Kuhinjske krpe razni dezeni, 50x70 cm, 3× | — | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 53 |
| MAISON KITCHENWARE Posuda za kuhanje s poklopcem materijal: nehrđajući čelik, pogodno za indukciju, razne zapreminae | — | 8,59 € | 53 | ||
| Posuda za kuhanje sa staklenim poklopcem promjer: 16 cm | — | 7,99 € | 53 | ||
| Posuda za kuhanje sa staklenim poklopcem promjer: 24 cm | — | 13,99 € | 53 | ||
| PLASTIC FORTE Proizvodi za kućanstvo DVC, odabrano vrste | — | 0,99 € | 53 | ||
| Staklena posuda s poklopcem od hranu | 630 ml | 3,19 € | −36% | 53 | |
| Staklena posuda s poklopcem od hranu | 880 ml | 3,89 € | 5,99 € | −35% | 53 |
| Staklena posuda s poklopcem od hranu | 1040 ml | 4,49 € | 6,99 € | −35% | 53 |
| Staklena posuda s poklopcem od hranu | 1800 ml | 5,69 € | 8,99 € | −36% | 53 |
| Šalica porculan | 245 ml | 2,29 € | 3,99 € | −42% | 53 |
| Tava promjer: 20 cm | — | 9,99 € | 53 | ||
| Tava promjer: 24 cm | — | 11,99 € | 53 | ||
| Tava promjer: 28 cm | — | 13,99 € | 53 | ||
| Tava promjer: 32 cm | — | 16,99 € | 53 | ||
| Tava za palačinke promjer: 24 cm | — | 11,99 € | 53 | ||
| OCUISINE Vatrostalni pleket s poklopcem od borosilikatnog stakla otpornog na visoke temperature, perivo u perilici posuđa, zapremina: 2,2 + 0,8 l | — | 6,99 € | 10,99 € | −36% | 53 |
| Wok tava promjer: 28 cm | — | 13,99 € | 53 | ||
| Cvjetni aranžman · Vrt i alati veliki, od umjetnog cvijeca, raznih boja i vrsta cvijeca | — | 34,99 € | 54 | ||
| Domaća krizantema · Vrt i alati | — | 5,29 € | 54 | ||
| Elektronski lampion Victoria, visina 23,5 cm, gori do 60 dana | — | 1,49 € | 2,09 € | −29% | 54 |
| Košarica umjetnog cvijeca · Vrt i alati raznih boja i vrsta cvijeca | — | 8,99 € | 54 | ||
| Krizantema Basket mix · Vrt i alati | — | 3,09 € | 54 | ||
| Krizantema Cosmo · Vrt i alati | — | 3,59 € | 54 | ||
| Krizantema mix · Vrt i alati | — | 2,39 € | 54 | ||
| Lampion Maja super velika visina 20,5 cm, gori do 72 sata, punjenje 225 g | — | 1,29 € | 2,09 € | −38% | 54 |
| Lampion PaxLui Pia visina 21,5 cm, gori do 170 sati, punjenje 0 g | — | 2,99 € | 4,19 € | −28% | 54 |
| Lampion PaxLui srce visina 17,3 cm, gori do 110 sati, punjenje 450 g | — | 2,29 € | 3,29 € | −30% | 54 |
| Lampion Skup parafinski visina 18,4 cm, gori do 15 sati, punjenje 1200 g, 6× | — | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 54 |
| LED svijeća bijela, prozirni plamen, 2x AA baterije, visina 10,8 cm, svijetli do 0 sati | — | 1,59 € | 2,39 € | −33% | 54 |