
Plodine katalog 40 do 6.10.
Vrijedi 30. 09. 2026. – 06. 10. 2026. · 54 stranica
U katalogu je 437 proizvoda s cijenama od 0,13 do 129,99 eura. HAPPY DAY voćni sok od litra sada košta 1,49 eura umjesto 3,49, ORNEL omekšivač od 4 litre spušten je na 4,49 eura s 10,49, a svježa svinjska lopatica prodaje se po 2,59 eura za kilogram. JAR tablete za strojno pranje posuđa snižene su s 42,39 na 18,99 eura, dok VANISH odstranjivač mrlja od 3 litre košta 8,99 umjesto 20,99 eura. Posebne su ponude na grupe proizvoda: KitchenAid s popustom do 79%, KOTANYI začini u bočicama jeftiniji su 40%, a KIMBO kava dobiva 35% sniženja.
Izvor: službeni katalog trgovine Plodine.
Popusti na grupe proizvoda (17)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −79% | KitchenAid DO -79% POPUSTA | 42 |
| −40% | KOTANYI · Začini u bočicama -40% KOTANYI Začini u bočicama odabrane vrste odabrane vrste | 31 |
| −35% | KIMBO · Kava -35% odabrani proizvodi 55 g - 1 kg odabrani proizvodi 55 g - 1 kg | 12 |
| −30% | Kafetijere do -30% Kafetijere odabrane vrste odabrane vrste | 12 |
| −30% | Riso Gallo · Riža -30% RISO GALLO Riža odabrane vrste | 30 |
| −30% | POCO LOCO · Tortilla -30% POCO LOCO Tortilla odabrane vrste 245-370 g odabrane vrste | 31 |
| −30% | Fino · kućni poslovi Uz FINO proizvode kućni poslovi postaju lakši do -30% odabrani proizvodi | 43 |
| −30% | kupaonski asortiman do -30% Kupaonski asortiman odabrani proizvodi odabrani proizvodi | 51 |
| −25% | PODRAVKA · Krem juhe -25% PODRAVKA Krem juhe odabrane vrste odabrane vrste | 31 |
| −20% | Z BREGOV · Čokoladno mlijeko -20% Z BREGOV Čokoladno mlijeko odabrane vrste 200 ml - 1 l odabrane vrste 200 ml - 1 l | 28 |
| −20% | Frizo · Minestrone -20% FRIZO Minestrone s 12 ili 18 vrsta povrća 400 g | 29 |
| −20% | Prefino · Okruglice -20% PREFINO Okruglice sa šljivama, marelicama ili kakaom, smrznute 600 g - 1 kg | 29 |
| −20% | LIVE GLUTEN FREE · proizvodi bez glutena -20% LIVE GLUTEN FREE Odabrani proizvodi bez glutena Odabrani proizvodi | 32 |
| −15% | MULINO BIANCO · Rezani kruh -15% MULINO BIANCO Rezani kruh odabrane vrste odabrane vrste | 31 |
| −15% | ZVEČEVO · Jaka alkoholna pića odabrane vrste -15% ZVEČEVO Jaka alkoholna pića odabrane vrste 0,7 l ili 1 l | 36 |
| −15% | Boce do -15% odabrani proizvodi | 42 |
| −15% | PVC spremnici PVC spremnici odabrane vrste do -15% odabrane vrste | 43 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| HARMONY Toaletni papir Premium troslojni | 2,59 € | −60% | 1 | |
| VANISH Odstranjivač mrlja White Jet Pink Liquid | 8,99 € | 20,99 € | −57% | 5 |
| HAPPY DAY Voćni sok odabrane vrste | 1,49 € | 3,49 € | −57% | 35 |
| ORNEL Omekšivač Blue ili Yellow | 4,49 € | 10,49 € | −57% | 39 |
| FAKS Kapsule za pranje rublja color | 12,99 € | 29,99 € | −56% | 9 |
| CAMPO Grah bijeli ili smeđi | 0,65 € | 1,49 € | −56% | 10 |
| SANYTOL Odabrani proizvodi | 2,65 € | 6,09 € | −56% | 39 |
| JAR Tablete za strojno pranje posuđa odabrane vrste | 18,99 € | 42,39 € | −55% | 5 |
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale | 1,75 € | 3,89 € | −55% | 48 |
| Svježa svinjska lopatica | 2,59 € | 5,69 € | −54% | 1 |
Svi proizvodi iz kataloga (437)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| PILE Ća prsa · Prehrana svježa bez koža cca 810 g | 1 kg | 4,69 € | 5,89 € | −20% | 1 |
| COCA-COLA ILI FANTA Gazirano piće · Prehrana | 2 x 2 l | 3,99 € | 4,45 € | −10% | 1 |
| Gouda polutvrdi sir 45% m.m. · Prehrana | 100 g | 0,40 € | 1 | ||
| ZVIJEZDA Suncokretovo ulje · Prehrana | 4 x 1 l | 5,99 € | 6,69 € | −10% | 1 |
| Svježa svinjska lopatica · Prehrana bez kosti na pulu | 1 kg | 2,59 € | 5,69 € | −54% | 1 |
| HARMONY Toaletni papir Premium troslojni | 16 rola | 2,59 € | −60% | 1 | |
| Zemlja podrijetla Hrvatska · Vrt i alati Domaća mandarina | 2 kg | 1,88 € | 2,49 € | −24% | 1 |
| ZVEČEVO Čokolada Braco i Seka ili Mikado riza uz karticu · Prehrana | 75 g | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 2 |
| NIVEA Dječje vlažne maramice Soft&Cream uz karticu · Djeca | 57 komada | 2,19 € | 3,69 € | −40% | 2 |
| OREO Keksi classic ili golden vanilla uz karticu · Prehrana | 66 g | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 2 |
| HISTRIS Kranjska kobasica polutrajni proizvod uz karticu · Prehrana | 340 g | 3,99 € | 5,39 € | −25% | 2 |
| Z BREGOV EUFORIJA Krem jogurt različne vrste uz karticu · Prehrana | 150 g | 0,75 € | 0,95 € | −21% | 2 |
| SOAVEGEL Panirani jastučići mozzarella i rajčica smrzuti uz karticu · Prehrana | 200 g | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 2 |
| BATISTE Šampon za suho pranje Cherry uz karticu · Kozmetika | 200 ml | 2,99 € | 4,59 € | −34% | 2 |
| PIK VRBOVEC Tirolska kobasica polutrajni proizvod uz karticu · Prehrana | 400 g | 3,19 € | 4,06 € | −21% | 2 |
| FRIZO Wok mix smrzuti uz karticu · Prehrana | 400 g | 0,99 € | 1,39 € | −28% | 2 |
| BITS&BYTES Čips · Prehrana slani ili paprika, u tubi, MPC 02.05.2025.=1,49 €, Plati manje, Ponuda, Rigoone Čips | 100 g | 1,19 € | 1,49 € | −20% | 3 |
| UNA TIRA Gumeni bomboni · Prehrana medvjedići ili mix, MPC 06.08.2026. = 3,99 € | — | 3,49 € | 3,99 € | −12% | 3 |
| SANTANGELO Kroasani · Prehrana mliječna ili marelica, MPC 07.09.2024. = 3,99 € | 400 g | 3,49 € | 3,95 € | −12% | 3 |
| CEREALITALIA Zobena pločica · Prehrana različne vrste, MPC 24.08.2024. = 1,99 € | 126 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 3 |
| DOLCI PREZIOSI Zobena pločica · Prehrana Paw Patrol ili Princess multipack tamna čokolada, MPC 24.08.2024. = 1,99 €, 1 kg = 13,25 - 14,00 € | 120 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 3 |
| DOLCI PREZIOSI Žitarice · Prehrana Paw Patrol ili Princess čokolada ili med, MPC 24.08.2024. = 2,99 € | 300 g | 2,29 € | 2,99 € | −23% | 3 |
| PEDRO Gamberi · Prehrana smrznuti, MPC 02.05.2025. = 7,99 € | 500 g | 3,99 € | −50% | 4 | |
| FINO Gotova jela · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. = 1,49 € | 160 g | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 4 |
| ILOK Grašavina · Prehrana kvalitetno bijelo vino, MPC 02.05.2025. = 16,99 € | 5 l | 9,95 € | 16,99 € | −41% | 4 |
| MULINI Lasagne Bolognese · Prehrana svježe, MPC 02.05.2025. = 4,79 € | 1 kg | 3,79 € | 5,29 € | −28% | 4 |
| LIVE Sok · Prehrana kruška, marelica ili breskva, MPC 20.03.2024. = 1,99 € | — | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 4 |
| COMPRAMI Kuhinjski ručnik 500 listića dvoojni rola · Prehrana | 500 listića | 2,49 € | 4,99 € | −50% | 5 |
| VANISH Odstranjivač mrlja White Jet Pink Liquid · Prehrana | 3 l | 8,99 € | 20,99 € | −57% | 5 |
| VIOLETA Omekšivač za rublje Flower Kiss · Prehrana | 2,7 l | 3,39 € | 6,79 € | −50% | 5 |
| SUPER JON Sredstvo za čišćenje stakla, odabrane vrste · Prehrana | 650 ml | 0,94 € | 1,89 € | −50% | 5 |
| Staklene čaše · Namještaj 3× | 320 ml | 1,69 € | 3,49 € | −52% | 5 |
| CASA SI Sušilo za robu u crnoj boji · Namještaj | — | 6,99 € | 14,99 € | −53% | 5 |
| CLEAR Šampon za kosu odabrane vrste · Kozmetika | 360 ml | 3,24 € | 6,49 € | −50% | 5 |
| JAR Tablete za strojno pranje posuđa odabrane vrste · Prehrana | 60 - 100 komada | 18,99 € | 42,39 € | −55% | 5 |
| VILIKIS Grčki jogurt natur · Prehrana | 900 g | 3,19 € | 6 | ||
| KINDER Pingui mliječni desert · Prehrana | 8x 30 g | 3,99 € | 6 | ||
| PRESIDENT Sir Ribanac 35% m.m. · Prehrana | 3x 40 g | 3,79 € | 6 | ||
| Z BREGOV Svježe mlijeko 3,2% m.m · Prehrana | 1,75 l | 1,99 € | 6 | ||
| ZDENKA Topljeni sir Classic 35% m.m. · Prehrana | 280 g | 3,49 € | 6 | ||
| DUKAT Trajno mlijeko 2,8 % m.m. · Prehrana | 6x 1 l | 4,79 € | 6 | ||
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju ocijeđene mase 312 g · Prehrana SPECIAL OFFER | 6x 80 g | 7,29 € | 9,99 € | −27% | 6 |
| PRESIDENT Zagrebački svježi sir maxi · Prehrana | 750 g | 4,29 € | 6 | ||
| MEGGLE Zrnati sir XXL · Prehrana | 380 g | 2,89 € | 6 | ||
| Breskvice XXL · Prehrana MPC 02.05.2025. = 6,99 €, 1 kg = 7,11 € | 870 g | 6,19 € | 7 | ||
| Buđola, pršut ili slanina narezak trajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 7,99 €, 1 kg = 23,96 € | 250 g | 5,99 € | 7 | ||
| Kokos kocke XXL · Prehrana MPC 02.05.2025. = 6,63 €, 1 kg = 6,88 € | 900 g | 6,19 € | 7 | ||
| Kremšnita 6 komada XXL · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,99 €, 1 kg = 6,98 € | 600 g | 4,19 € | 7 | ||
| Linzeri XXL · Prehrana MPC 02.05.2025. = 6,63 €, 1 kg = 4,72 € | 1100 g | 5,19 € | 7 | ||
| Mliječna šnita XXL · Prehrana MPC 02.05.2025. = 5,31 €, 1 kg = 10,58 € | 500 g | 5,29 € | 7 | ||
| Obitelj mix XXL · Prehrana MPC 16.03.2026. = 8,29 €, 1 kg = 7,66 € | 900 g | 6,89 € | 7 | ||
| GAVRILOVIĆ Pašteta čajna ili jetrena · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,99 €, 1 kg = 9,98 € | 4x100 g | 3,99 € | 7 | ||
| CEKIN Poliko, kobasica s paprikom ili Extrawurst narezak · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,49 €, 1 kg = 7,6 € | 250 g | 1,79 € | 7 | ||
| PIP PČELARSTVO Cvjetni med · Prehrana MPC 02.05.2025. = 7,99 €, 1 kg = 4,58 € | 1200 g | 5,49 € | 7,99 € | −31% | 8 |
| RED BULL Energetsko piće · Prehrana MPC 02.05.2025. = 6,29 €, 1 l = 4,59 € | 4x0,25 l | 4,59 € | 6,41 € | −28% | 8 |
| GAVRILOVIĆ Family pack trajni proizvod · Prehrana MPC 02.05.2025. = 14,19 €, 1 kg = 13,32 € | 3x300 g | 11,99 € | 8 | ||
| Z BREGOV Kiselo vrhnje · Prehrana MPC 24.11.2025. = 4,79 €, 24 % m.m, 1 kg = 4,43 € | 900 g | 3,99 € | 8 | ||
| TUC Krekeri slani · Prehrana MPC 06.06.2026. = 3,19 €, 1 kg = 6,63 € | 3x100 g | 1,99 € | 8 | ||
| PIVAC Svinjska mast · Prehrana MPC 02.05.2025. = 9,47 €, 1 kg = 1,84 € | 2,5 kg | 4,59 € | 8 | ||
| TO Voćni nektar razne vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,59 €, 1 l = 1,10 € | 2 l | 2,19 € | 8 | ||
| DASH Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika XXL prilika! | 5,48 kg | 19,99 € | 9 | ||
| MERI MERINO Deterdžent za pranje rublja color ili black · Kozmetika XXL prilika! | 4,3 l | 6,96 € | 9 | ||
| CARLI Deterdžent za ručno pranje posuđa Classic ili Orignal · Kozmetika XXL prilika! | 2x 900 ml | 3,29 € | 9 | ||
| BABY BEST Dječje vlažne maramice · Djeca XXL prilika! | 4x 72 komada | 2,99 € | 9 | ||
| DOMESTOS Gel za čišćenje sanitarija Pine+Lime · Kozmetika XXL prilika! | 1450 ml | 3,99 € | 9 | ||
| NIVEA Gel za tuširanje Creme Care ili Creme Soft · Kozmetika | 750 ml | 3,99 € | 8,89 € | −53% | 9 |
| FAKS Kapsule za pranje rublja color · Kozmetika SUPER PONUDA 5J | 2x 36 komada | 12,99 € | 29,99 € | −56% | 9 |
| SENSODYNE Pasta za zube Flouride · Kozmetika XXL prilika! | 2x 75 ml | 5,49 € | 9 | ||
| FINISH Tablete za strojno pranje posuđa Quantum ili Quantum ultimate uz karticu · Kozmetika PLATI MANJE -10%, uz Plodine C+40 | 80 ili 100 komada | 14,21 € | −10% | 9 | |
| DIX Vlažne maramice za čišćenje · Kozmetika XXL prilika! | 80+20 komada | 1,39 € | 9 | ||
| CAMPO Grah bijeli ili smeđi · Prehrana Super prilika! | 800 g | 0,65 € | 1,49 € | −56% | 10 |
| CAMPO Kukuruz šećerac *ocijeđene mase 140 g uz karticu · Prehrana PLATI MANJE -30%, uz Plodine C+40 | 170 g | 0,66 € | 0,95 € | −30% | 10 |
| CAMPO Kukuruz šećerac *ocijeđene mase 285 g · Prehrana | 340 g | 0,69 € | 1,09 € | −36% | 10 |
| CAMPO Slanutak i leća · Prehrana | 400 g | 0,55 € | 0,69 € | −20% | 10 |
| CAMPO Šampinjoni rezani · Prehrana | 200 g | 0,85 € | 0,99 € | −14% | 10 |
| CAMPO Grah · Prehrana *ocijeđene mase 420 g | 3x150 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 11 |
| CAMPO Ketchup blagi · Prehrana | 500 ml | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 11 |
| CAMPO Pasirana rajčica · Prehrana | 2x350 g | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 11 |
| CAMPO Pasirana rajčica · Prehrana Super prilika! | 500 ml | 0,65 € | 11 | ||
| FRANCK Cappuccino odabrane vrste · Prehrana | 112 - 160 g | 3,29 € | 12 | ||
| NESCAFE Instant kava 2u1 ili 3u1 odabrane vrste · Prehrana | 80 - 186 g | 2,29 € | 12 | ||
| NESCAFE Instant kava Gold · Prehrana Super ušteda | 2x190 g | 18,99 € | 12 | ||
| SEGAFREDO Kava u kapsulama classico, intenso ili arabica kompatibilne Nespresso aparatom · Prehrana | 153 g | 7,99 € | 12 | ||
| NESCAFE DOLCE GUSTO Kava u kapsulama odabrane vrste · Prehrana | 88 - 256 g | 5,19 € | 12 | ||
| SEGAFREDO Kava u zrnu Intermezzo · Prehrana | 1 kg | 14,99 € | 12 | ||
| GLORIA Mljevena kava · Prehrana | 400 g | 6,49 € | 7,79 € | −16% | 12 |
| CAFFE MONACO Instant kava · Prehrana Većod, odabrane vrste, MPC 02.05.2025. - 6,99 € | 90 - 200 g | 2,49 € | 13 | ||
| CAFFE MONACO Instant kava ili cappuccino · Prehrana odabrane vrste, MPC 02.05.2025. - 2,29 €, 1 kg = 795 - 11,36 € | 140 - 200 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 13 |
| CAFFE MONACO Kava u kapsulama · Prehrana Većod, odabrane vrste, MPC 02.05.2025. - 3,69 € | 52 - 112 g | 1,69 € | 13 | ||
| CAFFE MONACO Kava u zrnu · Prehrana MPC 02.05.2025. - 14,99 € | 1 kg | 10,99 € | 14,99 € | −26% | 13 |
| CAFFE MONACO Ledena kava · Prehrana Većod, odabrane vrste, hlađeno, MPC 02.06.2026. - 1,39 € | 230 - 238 ml | 0,79 € | 13 | ||
| CAFFE MONACO Mljevena kava · Prehrana MPC 02.05.2025. - 4,79 €, 1 kg = 9,98 € | 500 g | 4,99 € | 13 | ||
| CAFFE MONACO Mljevena kava · Prehrana MPC 16.06.2026. - 4,99 €, 1 kg = 9,98 € | 400 g | 3,99 € | 13 | ||
| CAFFE MONACO Mljevena kava vakumirana · Prehrana MPC 02.05.2025. - 3,39 €, 1 kg = 15,16 € | 250 g | 3,79 € | 4,99 € | −24% | 13 |
| FRIZO Cvjetača smrznuta uz količinu · Prehrana PLATI MANJE, AKTIVIRAJ KUPON, Redovna cijena 6,9910, MPC 19.05.2025.-1,59 €, 1 kg = 2,98 € | 450 g | 1,19 € | 1,59 € | −25% | 14 |
| MULINI Dvopek classic ili integralni uz karticu · Prehrana PLATI MANJE, PONUDA, Redovna cijena 6,9910, MPC 02.05.2025.-1,46 €, 1 kg = 3,38 € | 320 g | 1,08 € | 1,45 € | −25% | 14 |
| MULINI Glatko brašno T-550 uz karticu · Prehrana PLATI MANJE, PONUDA, Redovna cijena 6,9910, MPC 02.02.2026.-0,79 € | 1 kg | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 14 |
| Sol sitna uz količinu · Prehrana PLATI MANJE, PONUDA, Redovna cijena 6,9910, MPC 02.05.2025. - 0,8 € | 1 kg | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 14 |
| SELECTION Taralli multipack uz karticu · Prehrana PLATI MANJE, PONUDA, Redovna cijena 6,9910, MPC 24.04.2026.-2,29 €, 1 kg = 7,07 € | 280 g (8x35g) | 1,98 € | 2,65 € | −25% | 14 |
| FRIZO Voćni mix smoothie smrznuti uz količinu · Prehrana PLATI MANJE, PONUDA, Redovna cijena 6,9910, MPC 02.08.2025.-2,65 €, 1 kg = 5,48 € | 400 g | 2,19 € | 3,49 € | −37% | 14 |
| FATTORIE GIACOBAZZI Aceto balsamico · Prehrana | 500 ml | 2,09 € | 2,99 € | −30% | 15 |
| ARABESCA Cappucino classic, čokolada, vanilija ili irish · Prehrana | 200 g | 1,79 € | 2,69 € | −33% | 15 |
| CITRA Instant vitaminski napitak naranca ili limun · Prehrana | 200 g | 0,89 € | 1,29 € | −31% | 15 |
| BISCOLETTI Keksi Cacao Twist punjeni · Prehrana | 700 g | 1,99 € | 3,49 € | −42% | 15 |
| DOLINE Mascarpone sir · Prehrana | 250 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 15 |
| DENTABEL Pasta za zube · Kozmetika | 100 ml | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 15 |
| DOLINE Proteinski tekući jogurt 10% m.m. · Prehrana | 330 g | 0,79 € | 0,95 € | −16% | 15 |
| SOFTY Salvete troslojne, razne boje 33x33cm | 20 kom | 0,89 € | 0,99 € | −10% | 15 |
| NATURA Smokva suha · Prehrana | 200 g | 1,64 € | 3,29 € | −50% | 15 |
| DIX Sredstvo za čišćenje harmonice | 1 l | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 15 |
| DIX Sredstvo za čišćenje stakla | 1 l | 0,99 € | 1,32 € | −25% | 15 |
| Svježa domaća juneća lopatica bez kosti · Prehrana u komadu ili narezana za pečenje i kuhanje na puhtu | 1 kg | 12,99 € | 16 | ||
| Svježa domaća juneća rebra ili prsa s kostima · Prehrana u komadu ili narezana za kuhanje na puhtu | 1 kg | 9,49 € | 16 | ||
| Svježa janjetina na pultu · Prehrana | 1 kg | 11,49 € | 16 | ||
| PIK VRBOVEC Svježe miješano mljeveno meso · Prehrana | 540 g | 3,99 € | 16 | ||
| Svježi Denver Black Angus steak · Prehrana | 300 g | 7,99 € | 16 | ||
| Svježi domaći juneći but bez kosti · Prehrana na puhtu | 1 kg | 13,99 € | 16 | ||
| Svježi domaći juneći vrat bez kosti · Prehrana za pečenje ili kuhanje na puhtu | 1 kg | 12,99 € | 16 | ||
| PIK VRBOVEC Svježi grill burger · Prehrana | 400 g | 2,79 € | 5,39 € | −48% | 16 |
| MESNICA PLODINE Svježi juneći ćevapčići · Prehrana | 450 g | 3,59 € | 16 | ||
| MESNICA PLODINE Svježi minutni odrezak · Prehrana | 400 g | 2,79 € | 16 | ||
| Svježi pileći file na puhtu mesnice · Prehrana | 1 kg | 4,99 € | 16 | ||
| Svježi svinjski file ekstra kategorija za brzu pripremu obroka · Prehrana | 1 kg | 5,29 € | 16 | ||
| Svježa domaća juneca leda s kostima u komađu ili narezana na pultu · Prehrana MPC 02.05.2025. = 10,29 € | 1 kg | 10,99 € | 17 | ||
| Fini domaći kruh u kalupu · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,59 € | 600 g | 1,09 € | 18 | ||
| Ječmeni ili raženi kruh · Prehrana MPC 13.01.2025. = 1,39 € | 400-500 g | 1,09 € | 18 | ||
| Kruh Hrskavo zlato · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,72 € | 420 g | 1,19 € | 18 | ||
| Kukuruzni klipić · Prehrana MPC 02.05.2025. = 0,53 € | 80 g | 0,35 € | 18 | ||
| Lovački kruh · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,06 € | 400 g | 0,69 € | 18 | ||
| Njemačka žemlja · Prehrana MPC 02.05.2025. = 0,19 € | 65 g | 0,13 € | 18 | ||
| Samostanski kruh · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,50 € | 400 g | 1,29 € | 18 | ||
| Šomun mini · Prehrana MPC 02.05.2025. = 0,23 € | 50 g | 0,16 € | 18 | ||
| Šomun šlapica · Prehrana MPC 02.05.2025. = 0,49 € | 120 g | 0,39 € | 18 | ||
| Burek motani sa sirom · Prehrana | 220 g | 0,89 € | 1,29 € | −31% | 19 |
| Croissant sa šunkom i sirom · Prehrana | 95 g | 0,59 € | 0,89 € | −34% | 19 |
| Krafna s voćnim punjenjem od marelice · Prehrana | 60 g | 0,48 € | 0,60 € | −20% | 19 |
| Meksička rolica · Prehrana | 110 g | 0,69 € | 1,09 € | −37% | 19 |
| EKOS Mix mađarica i čupavaca ručno rađeni XXL · Prehrana | 780 g | 7,99 € | 8,49 € | −6% | 19 |
| Nugat torta · Prehrana | 850 g | 8,49 € | 13,27 € | −36% | 19 |
| Pizza šunka - sir · Prehrana | 125 g | 0,99 € | 1,39 € | −29% | 19 |
| Rolica pizza · Prehrana | 80 g | 0,66 € | 0,89 € | −26% | 19 |
| Štrudla od lisnatog tijesta s jabukama, sirom ili višnjama · Prehrana | 150 g | 1,19 € | 1,45 € | −18% | 19 |
| Torta Ledeni vjetar · Prehrana | 800 g | 8,49 € | 10,99 € | −23% | 19 |
| Domaća rajčica Zemlja podrietla Hrvatska · Prehrana MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE | 1 kg | 1,49 € | 2,49 € | −40% | 20 |
| Borovnica · Prehrana Zemlja podrijetla Peru | 125 g | 1,59 € | 22 | ||
| Crvena paprika · Prehrana roga, Zemlje podrijetla Hrvatska, Sjeverna Makedonija | 500 g | 0,89 € | 22 | ||
| Domaća krizantema · Vrt i alati lončanica Ø 21 cm, visina Ø 45 cm | — | 4,49 € | 22 | ||
| Domaća krizantema · Vrt i alati lončanica Ø 25 cm, visina Ø 45 cm | — | 5,99 € | 22 | ||
| Domaći krumpir · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska | 5 kg | 1,45 € | 22 | ||
| Krizantema Rainbow Mix · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 26 cm | — | 2,69 € | 22 | ||
| Limun uz karticu · Prehrana Ponuda CO-OP, Zemlje podrijetla Južnoafrička Republika, Turska | 500 g | 0,69 € | 1,29 € | −46% | 22 |
| Šljiva · Prehrana okrugla, Zemlja podrijetla Italija | 1 kg | 0,99 € | 22 | ||
| Zelena tikvica · Prehrana Zemlja podrijetla Španjolska | 1 kg | 1,19 € | 22 | ||
| Ciklama · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 30 cm | — | 2,49 € | 23 | ||
| Filodendron Princess · Vrt i alati lončanica Ø 11 cm, visina 23 cm | — | 3,49 € | 23 | ||
| SCHEURICH Keramička vaza · Vrt i alati • 12 cm | — | 3,19 € | 4,49 € | −28% | 23 |
| SCHEURICH Keramička vaza · Vrt i alati • 14 cm | — | 3,89 € | 5,49 € | −29% | 23 |
| Krizantema Carnaval · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 25 cm | — | 2,19 € | 23 | ||
| Krizantema Madiba Mix · Vrt i alati lončanica Ø 14 cm, visina 27 cm | — | 3,99 € | 23 | ||
| Krizantema Special Mix · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 20 cm | — | 2,79 € | 23 | ||
| Mljećika Lactea · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 35 cm | — | 4,99 € | 23 | ||
| Rozi Anturij · Vrt i alati lončanica Ø 9 cm, visina 35 cm | — | 4,39 € | 23 | ||
| Ruža Mix · Vrt i alati lončanica Ø 10,5 cm, visina 25 cm | — | 2,49 € | 23 | ||
| Trix Maćuhica · Vrt i alati lončanica Ø 11 cm, visina 20 cm | — | 1,39 € | 23 | ||
| PILE Ća krila · Prehrana svježa, cca 500 g, MPC 02.05.2025. - 4,79 € | 1 kg | 2,89 € | 24 | ||
| PILE Ća zadnja četvrt · Prehrana svježa, cca 650 g, MPC 02.05.2025. - 2,79 € | 1 kg | 1,99 € | 24 | ||
| PILE Ći file · Prehrana svježi, cca 800 g, MPC 02.05.2025. - 7,39 € | 1 kg | 5,49 € | 24 | ||
| GAVRILOVIĆ Granična kobasa · Prehrana maxi trajni proizvod, MPC 02.05.2025. - 19,69 €, 1 kg - 13,90 € | 100 g | 1,39 € | 24 | ||
| PILE Mini file · Prehrana svježi, MPC 02.05.2025. - 4,79 € | 400 g | 3,49 € | 24 | ||
| PILE Svježe grill pile · Prehrana na podlosku, cca 1,5 kg, MPC 02.05.2025. - 3,09 € | 1 kg | 2,69 € | 24 | ||
| PILE Svježi pileći batak ili zabatak · Prehrana cca 500 g, MPC 02.05.2025. - 4,09 € | 1 kg | 2,59 € | 24 | ||
| GAVRILOVIĆ Šunka u ovitku · Prehrana polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. - 12,69 €, 1 kg - 7,90 € | 100 g | 0,79 € | 24 | ||
| BROK Brancin · Prehrana svježi, očišćeni, cca 650 g, MPC 08.04.2026. = 16,99 € | 500 g | 13,19 € | 16,99 € | −22% | 25 |
| CEKIN Hrvatsko pile · Prehrana svježe, na podlosku, MPC 02.05.2025. = 3,31 € | 1 kg | 3,18 € | 3,31 € | −4% | 25 |
| BELJE Kulenova seka · Prehrana trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 24,49 €, 1 kg = 17,90 € | 100 g | 1,79 € | 2,44 € | −27% | 25 |
| MEDUZA Lignja očišćena · Prehrana svježa, MPC 02.05.2025. = 9,99 €, 1 kg = 16,58 € | 500 g | 8,29 € | 9,99 € | −17% | 25 |
| CEKIN Pileći file zabatka · Prehrana svježi, MPC 02.05.2025. = 5,19 €, 1 kg = 7,98 € | 500 g | 3,99 € | 25 | ||
| CEKIN Pileći medaljoni · Prehrana panirani, smrznuti, MPC 02.05.2025. =7,49 €, 1 kg = 8,77 € | 660 g | 5,79 € | 7,49 € | −22% | 25 |
| VINDON Pureća krila · Prehrana svježa, cca 1500 g, MPC 02.05.2025. = 3,89 € | 1 kg | 2,79 € | 3,89 € | −28% | 25 |
| AIA Pureći batak sa zabatkom · Prehrana svježi, cca 2,2 kg, MPC 02.05.2025. = 5,99 € | 1 kg | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 25 |
| PIK VRBOVEC Šendvič salama · Prehrana trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 1,50 €, 1 kg = 11,90 € | 100 g | 1,19 € | 1,50 € | −21% | 25 |
| MEDUZA Tuna odrezak · Prehrana svježi, MPC 02.05.2025. = 5,99 €, 1 kg = 24,95 € | 200 g | 4,99 € | 5,99 € | −17% | 25 |
| PIVAC Budola · Prehrana trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 22,89 €, 1 kg = 15,90 € | 100 g | 1,59 € | 2,28 € | −30% | 26 |
| GUŠTI Dimljeni hamburger · Prehrana polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 6,49 €, 1 kg = 5,90 € | 100 g | 0,59 € | 0,69 € | −14% | 26 |
| GUŠTI Domaća suha slanina · Prehrana vakuum pakiranje, trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 13,59 €, 1 kg = 9,90 € | 100 g | 0,99 € | 1,35 € | −27% | 26 |
| PIK VRBOVEC Fina šunka · Prehrana polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 15,90 €, 1 kg = 11,80 € | 100 g | 1,18 € | 1,50 € | −21% | 26 |
| GUŠTI Kračice · Prehrana vakuum pakiranje, trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 5,79 € | 1 kg | 4,90 € | 5,79 € | −15% | 26 |
| GUŠTI Pečena šunka · Prehrana polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 9,49 €, 1 kg = 6,90 € | 100 g | 0,69 € | 0,90 € | −23% | 26 |
| VINDON Royal pureća šunka · Prehrana polutrajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 16,99 €, 1 kg = 13,90 € | 100 g | 1,39 € | 1,69 € | −18% | 26 |
| SAN MICHELE Suha šunka · Prehrana delikates, trajni proizvod, MPC 02.05.2025. = 19,99 €, 1 kg = 15,90 € | 100 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 26 |
| Cekin Delko s paprikom · Prehrana polutrajna proizvod | 500 g | 1,99 € | 27 | ||
| PERUTINA Extra ili Posebna · Prehrana pileća ili pureća polutrajna kobasica | 1200 g | 2,69 € | 27 | ||
| Cekin Hrenovke · Prehrana Super prilika! od pilećeg mesa | 1200 g | 2,99 € | 27 | ||
| POLI Hrenovke · Prehrana odabrane vrste | 290-330 g | 1,99 € | 27 | ||
| PISINIUM Istarska kobasica za pečenje · Prehrana Super prilika! ljuta ili obična | 300 g | 3,99 € | 27 | ||
| Podravka Jeger · Prehrana polutrajna proizvod | 100 g | 0,99 € | 27 | ||
| Gusti Mesni narezak · Prehrana PLATI MANJE PONUDA | 150 g | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 27 |
| Gusti Pučka kobasica · Prehrana PLODINE polutrajna proizvod, PLATI MANJE PONUDA | 750 g | 3,99 € | 4,69 € | −14% | 27 |
| GAVRILOVIĆ Salama narezak · Prehrana odabrane vrste | 100-125 g | 1,49 € | 27 | ||
| AIA Wudy posebna salama · Prehrana PLATI MANJE PONUDA polutrajna proizvod | 500 g | 1,49 € | 1,95 € | −23% | 27 |
| Doline Kefir · Prehrana Super prilika! 2,8% m.m | 1 kg | 1,49 € | 28 | ||
| ZVIJEZDA Majoneza · Prehrana delikates ili light | 620 g | 4,29 € | 28 | ||
| ZOTT Monte maxi ili white · Prehrana | 4x100 g | 2,19 € | 28 | ||
| Njemački maslac · Prehrana 82% m.m, OGRANIČEN OFFER 2,99 € | 250 g | 1,15 € | 28 | ||
| Z BREGOV Proteinski napitak · Prehrana pistacijev bijela čokolada - malina, jagoda, vanilija ili čokolada | 500 g | 1,99 € | 28 | ||
| VINDIJA Puding · Prehrana vanilija ili čokolada | 125 g | 0,49 € | 28 | ||
| EL PASTOR Sir Iberico · Prehrana Super prilika! polutvrdi | 100 g | 1,29 € | 28 | ||
| Doline Tekući jogurt · Prehrana Super prilika! 2,8% m.m | 1 kg | 1,19 € | 28 | ||
| Dukat Ela Mliječni namaz original ili s povrćem · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,69 € | 150 g | 1,49 € | 1,69 € | −12% | 29 |
| Perla Lignja kolutići i krakovi smrznuti · Prehrana MPC 02.05.2025. = 5,99 € | 350 g | 3,99 € | 29 | ||
| Selection Livanjski sir tvrdi punomasni · Prehrana MPC 02.05.2025. = 5,99 € | 300 g | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 29 |
| Barba Oslić bez glave smrznuti · Prehrana MPC 02.05.2025. = 4,49 € | 1 kg | 3,99 € | 29 | ||
| Karla Ravioli ili Tortelini odabrane vrste · Prehrana MPC 09.07.2024. = 2,59 € | 250 g | 1,99 € | 2,59 € | −23% | 29 |
| Ledo Rođendanska ili čokoladna torta smrznuta · Prehrana MPC 02.05.2025. = 17,99 € | 1 kg | 15,99 € | 29 | ||
| Galbani Sir Mozzarella meki punomasni · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,19 € | 125 g | 1,99 € | 2,19 € | −9% | 29 |
| Doline Sir rezani odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,99 € | 150 g | 1,79 € | 2,99 € | −40% | 29 |
| Podravka Ajvar blagi ili ljuti 350 g · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,49 € | 350 g | 1,95 € | 2,49 € | −21% | 30 |
| Zvijezda Krastavci delikates *ocijeđene mase 350 g · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,99 € | 350 g | 2,39 € | 2,99 € | −20% | 30 |
| Clemente Maslinovo ulje ekstra djevičansko 1 l · Prehrana MPC 02.05.2025. = 7,99 € | 1 l | 4,79 € | 7,99 € | −40% | 30 |
| Belje Pšenično brašno glatko T-650 · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,84 € | 5 kg | 3,15 € | 3,84 € | −17% | 30 |
| Riso Arborio Riža odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,49 € | 350 g | 1,95 € | −30% | 30 | |
| Barba Sardina u biljnom ulju ili s povrćem *ocijeđene mase 75,6 g · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,09 € | 108 g | 0,99 € | 30 | ||
| Rummo Tjestenina odabrane vrste 500 g · Prehrana MPC 02.05.2025. = 3,15 € | 500 g | 1,59 € | −20% | 30 | |
| Barilla Tjestenina spaghetti ili fusilli · Prehrana MPC 02.05.2025. = 1,95 € | 500 g | 0,94 € | 30 | ||
| Barba Tuna salata mexicana, mediterana ili kus kus 160 g · Prehrana MPC 02.05.2025. = 2,65 € | 160 g | 1,69 € | −26% | 30 | |
| ÖHO! Badem jezgra · Prehrana | 500 g | 3,99 € | 31 | ||
| ÖHO! Energetski ili studentski miks · Prehrana | 500 g | 3,49 € | 31 | ||
| ÖHO! Indijski orah sirovi · Prehrana | 400 g | 3,99 € | 31 | ||
| INDOMIE Instant noodles · Prehrana odabrane vrste | 350-375 g | 1,79 € | −14% | 31 | |
| Orah jezgra · Prehrana | 500 g | 3,79 € | 4,99 € | −24% | 31 |
| PODRAVKA Pekmez od šljiva · Prehrana | 660 g | 3,59 € | 31 | ||
| MARIAN VOĆE Pistacija u ljusci · Prehrana | 300 g | 4,55 € | 8,29 € | −45% | 31 |
| CHIO Čipi Čips odabrane vrste · Prehrana | 120-130 g | 1,89 € | −13% | 32 | |
| BITS&BYTES Čips odabrane vrste · Prehrana | 100 g | 1,09 € | −15% | 32 | |
| SMOKICE Flips maslac, sir, teriyaki piletina ili chilli-limeta · Prehrana | 85 g | 1,09 € | 32 | ||
| BITS&BYTES Kikiriki slani ili u omotaču, odabrane vrste · Prehrana | 150-250 g | 1,09 € | −26% | 32 | |
| POLLEO Sniženje odabranih proizvoda · Prehrana Već od | — | 1,99 € | 32 | ||
| BITS&BYTES Tortilla čips slani, sir ili chilli uz karticu · Prehrana PLATI MANJE Uz PLODINE CLUB karticu | 150 g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 32 |
| DOBRA Zobena kaša čokolada, malina, šumsko voće ili jabuka/cimet · Prehrana | 260 g | 1,99 € | −26% | 32 | |
| NESTLÉ Žitarice Nesquik, Cookie crisp, Lion ili Fitness · Prehrana | 600-625 g | 4,29 € | 5,79 € | −25% | 32 |
| KIKI ILI BRONHI Bomboni · Prehrana original | 200 g | 1,79 € | 2,39 € | −25% | 33 |
| CHOCO RICE Čokolada · Prehrana s rižom | 200 g | 2,29 € | 3,29 € | −30% | 33 |
| KITKAT Čokolada · Prehrana double choc, lješnjak ili slana karamela | 99 g | 1,69 € | 2,79 € | −39% | 33 |
| KRAŠ Čokoladne napolitanke · Prehrana | 430 g | 4,29 € | 6,49 € | −34% | 33 |
| MCVITIE'S Keksi · Prehrana digestive, choco-original bez šećera | 433 g | 2,99 € | 4,99 € | −40% | 33 |
| MOTO Keksi · Prehrana kakao ili kakao/mlijeko | 288 g | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 33 |
| BISCOLETTI Keksi · Prehrana duo, čokolada ili vanilija | 300 g | 1,79 € | 2,29 € | −21% | 33 |
| BISCOLETTI Keksi · Prehrana punjeni kremom od lješnjaka | 175 g | 1,29 € | 1,99 € | −35% | 33 |
| MILKA Keksi i biskviti · Prehrana odabrane vrste, 140 - 260 g | 140-260 g | 2,49 € | 3,39 € | −27% | 33 |
| ROSHEN Odabrani proizvodi · Prehrana | — | 0,69 € | 33 | ||
| BALCONI ILI DALCOLLE Odabrani proizvodi · Prehrana | 175-350 g | 1,35 € | 33 | ||
| PRINGLES Čips · Prehrana odabrane vrste | 160-165 g | 1,73 € | 34 | ||
| SCHOGETTEN Čokolada · Prehrana odabrane vrste | 100 g | 1,29 € | 1,39 € | −7% | 34 |
| TWIX, SNICKERS, MARS ILI BOUNTY Čokoladice · Prehrana | 70-112,5 g | 0,99 € | 1,99 € | −50% | 34 |
| BISCOLETTI Keksi · Prehrana s punjenjem od naranče, maline ili marelice | 150 g | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 34 |
| LINO LADA Krem namaz · Prehrana duo, milk, kokos ili gold | 350-400 g | 3,29 € | 3,99 € | −17% | 34 |
| KRAŠ Napolitanke · Prehrana odabrane vrste | 420 g | 2,29 € | 3,19 € | −28% | 34 |
| LINDOR Praline · Prehrana odabrane vrste | 200 g | 6,74 € | 8,99 € | −25% | 34 |
| BISCOLETTI Trajni kolutići · Prehrana classic ili s kakao prelivom | 700 g | 1,79 € | 2,59 € | −31% | 34 |
| PEPSI, MIRINDA ILI 7UP Gazirani sok · Prehrana MPC 02.04.2026. - 0,99 € | 0,33 l | 0,85 € | 0,99 € | −14% | 35 |
| JAMNICA SENSATION Gazirano piće odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. - 1,69 € | 1,5 l | 1,39 € | 1,69 € | −17% | 35 |
| JUICY Ledeni čaj breskva, jagoda - vanilija limun ili šumsko voće · Prehrana MPC 14.10.2025. - 1,65 € | 1,5 l | 1,39 € | −28% | 35 | |
| BACARDI Rum Carta Blanca ili Spiced · Prehrana MPC 02.05.2025. - 17,99 € | 0,7 l | 12,99 € | 18,49 € | −29% | 35 |
| Sok od naranče 100 % · Prehrana MPC 02.06.2025. - 3,33 € | 1 l | 2,99 € | 3,33 € | −10% | 35 |
| MARTINI Vermouth Bianco ili Vermouth Fiero aromatizirano vino · Prehrana MPC 02.05.2025. - 16,49 € | 0,7 l | 12,29 € | 16,49 € | −25% | 35 |
| DANA Voćni sirup odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. - 2,99 € | 1 l | 2,59 € | 2,99 € | −13% | 35 |
| HAPPY DAY Voćni sok odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. - 3,49 € | 1 l | 1,49 € | 3,49 € | −57% | 35 |
| ERDUTSKI VINOGRADI Bijelo, crno ili rosé kvalitetno vino odabrane vrste · Prehrana MPC 02.05.2025. - 6,99 € | 0,75 l | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 36 |
| CREAM CLUB Liker uz karticu · Prehrana PLATI MANJE AKTIVIRAJ KUPON 3 dana prije. MPC 02.05.2025.-7,02 € | 0,7 l | 5,29 € | 6,79 € | −22% | 36 |
| CANNELLA Liker · Prehrana MPC 02.05.2025. - 25,02 € | 0,7 l | 19,99 € | 25,02 € | −20% | 36 |
| KOZEL ILI PILSNER URQUELL Pivo premium lager, dark ili pilsner · Prehrana MPC 02.05.2025. - 7,99 € | — | 1,09 € | 36 | ||
| PEĆSI Pivo radler razne vrste uz karticu · Prehrana PLATI MANJE PONUDA Uz kupon. MPC 02.05.2025.-1,25 € | 0,5 l | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 36 |
| MOONSHINE RUNNERS Whiskey uz karticu · Prehrana PLATI MANJE PONUDA Uz kupon. MPC 02.05.2025.-12,02 € | 0,7 l | 9,99 € | 11,99 € | −17% | 36 |
| GARNIER Dezodorans roll on odabrani proizvodi · Kozmetika | 50 - 150 ml | 3,49 € | 37 | ||
| MIGLIORGATTO Hrana za mačke govedina ili perad · Životinje | 1 kg | 0,69 € | 0,86 € | −19% | 37 |
| GOURMET GOLD Hrana za mačke odabrane vrste · Životinje | 85 g | 0,59 € | 0,89 € | −33% | 37 |
| BERCI Hrana za pse govedina · Životinje | 10 kg | 10,99 € | 12,99 € | −15% | 37 |
| SOFTY Papirnati ručnici limun dvoslojni 2 role | 98 listića | 1,79 € | 37 | ||
| GLISS Proizvodi za njegu kose više vrsta, različite miliruže · Kozmetika Trajanje akcije 30.09.-6.10 | — | 2,99 € | 37 | ||
| SCHAUMA Proizvodi za njegu kose više vrsta, različite miliruže · Kozmetika | — | 2,69 € | 37 | ||
| FA Proizvodi za njegu tijela više vrsta, različite miliruže · Kozmetika | — | 1,79 € | 37 | ||
| ALWAYS Higijenski ulošci odabrane vrste · Kozmetika | 20 - 40 komada | 2,99 € | 38 | ||
| DOVE Odabrani proizvodi · Kozmetika | — | 1,15 € | 38 | ||
| GILLETTE Odabrani proizvodi · Kozmetika | — | 2,29 € | 38 | ||
| VIOLETA Pelene za djecu double care odabrane vrste · Djeca | 44 - 66 komada | 9,99 € | 38 | ||
| ESENS Tekući sapun odabrane vrste · Kozmetika | 1 l | 0,99 € | 38 | ||
| VIOLETA Vlažne maramice ili vlažni toaletni papir odabrane vrste · Djeca | — | 0,99 € | 38 | ||
| DIX Deterdžent za pranje rublja tekući, Color ili Universal · Prehrana Color ili Universal | 3 l | 3,35 € | 6,97 € | −52% | 39 |
| PERSIL Deterdžent za rublje 110 pranja Universal Freshness Silan · Prehrana | 6,05 kg | 23,99 € | 39 | ||
| RUBEL Deterdžent za rublje Power Fresh 120 pranja · Prehrana | 9 kg | 10,99 € | 11,89 € | −8% | 39 |
| ORAL B Odabrani proizvodi · Kozmetika | — | 1,99 € | 39 | ||
| SANYTOL Odabrani proizvodi · Prehrana | — | 2,65 € | 6,09 € | −56% | 39 |
| ORNEL Omekšivač Blue ili Yellow · Prehrana Blue ili Yellow | 4 l | 4,49 € | 10,49 € | −57% | 39 |
| SILAN Omekšivač za rublje odabrane vrste 540 ml - 2,86 l · Prehrana odabrane vrste 540 ml - 2,86 l | 540 ml - 2,86 l | 2,19 € | 39 | ||
| AJAX Sprej za čišćenje odabrane vrste 500 - 750 ml · Prehrana odabrane vrste 500 - 750 ml | 500 - 750 ml | 1,99 € | 3,99 € | −50% | 39 |
| KH-7 Sredstva za čišćenje odabrane vrste 500 - 750 ml · Prehrana odabrane vrste 500 - 750 ml | 500 - 750 ml | 3,29 € | 5,09 € | −35% | 39 |
| PUR Tekući deterdžent za pranje posuđa odabrane vrste 450 ml - 1,2 l · Prehrana odabrane vrste 450 ml - 1,2 l | 450 ml - 1,2 l | 1,49 € | 39 | ||
| Deka dostupna u više različitih boja dimenzije: cca 150x200 cm · Namještaj dimenzije: cca 150x200 cm | — | 16,99 € | 40 | ||
| Deka dostupna u više različitih boja dimenzije: cca 200x240 cm · Namještaj dimenzije: cca 200x240 cm | — | 24,99 € | 40 | ||
| Deka flepa razne boje dimenzije: cca 150x200 cm · Namještaj dimenzije: cca 150x200 cm | — | 4,49 € | 40 | ||
| Komplet posteljine 100% pamuk razni dezeni cca 140x200 cm i jastučnice cca 60x80 cm · Namještaj cca 140x200 cm i jastučnice cca 60x80 cm | — | 7,99 € | 40 | ||
| Komplet posteljine 100% pamuk razni dezeni cca 200x200 cm i 2 jastučnice cca 60x80 cm · Namještaj cca 200x200 cm i 2 jastučnice cca 60x80 cm | — | 11,99 € | 40 | ||
| Navlake za stolice rastezljive dostupne u više boja 2 komada u pakiranju · Namještaj rastezljive dostupne u više boja 2 komada u pakiranju | 2 kom | 4,49 € | 40 | ||
| Plahta s gumicom od čistog pamuka s gumicom na obrubu za optimalno pranjanje uz madrac dostupna u više boja dimenzije: cca 140x200 cm · Namještaj dimenzije: cca 140x200 cm | — | 5,49 € | 40 | ||
| Plahta s gumicom od čistog pamuka s gumicom na obrubu za optimalno pranjanje uz madrac dostupna u više boja dimenzije: cca 160x200 cm · Namještaj dimenzije: cca 160x200 cm | — | 6,49 € | 40 | ||
| Plahta s gumicom od čistog pamuka s gumicom na obrubu za optimalno pranjanje uz madrac dostupna u više boja dimenzije: cca 180x200 cm · Namještaj dimenzije: cca 180x200 cm | — | 7,49 € | 40 | ||
| Plahta s gumicom od čistog pamuka s gumicom na obrubu za optimalno pranjanje uz madrac dostupna u više boja dimenzije: cca 200x200 cm · Namještaj dimenzije: cca 200x200 cm | — | 7,99 € | 40 | ||
| Plahta s gumicom od čistog pamuka s gumicom na obrubu za optimalno pranjanje uz madrac dostupna u više boja dimenzije: cca 90x200 cm · Namještaj dimenzije: cca 90x200 cm | — | 3,99 € | 40 | ||
| Poplun četiri godišnja doba dva bijela popluna spojeni drukerima, jedan za toplije a zajedno za hladnije vrijeme dimenzije cca 140x200 cm · Namještaj dimenzije cca 140x200 cm | — | 24,99 € | 34,99 € | −29% | 40 |
| Poplun četiri godišnja doba dva bijela popluna spojeni drukerima, jedan za toplije a zajedno za hladnije vrijeme dimenzije cca 200x200 cm · Namještaj dimenzije cca 200x200 cm | — | 29,99 € | 49,99 € | −40% | 40 |
| Ručnik 100% pamuk razne boje dimenzije: cca 50x90 cm · Namještaj dimenzije: cca 50x90 cm | — | 3,49 € | 40 | ||
| Ručnik 100% pamuk razne boje dimenzije: cca 70x130 cm · Namještaj dimenzije: cca 70x130 cm | — | 6,49 € | 40 | ||
| KAZOO Auto na daljinsko upravljanje · Djeca sa FPV kamerom | — | 29,99 € | 39,99 € | −25% | 41 |
| KAPPA Bokserice · Odjeća vel. M-XXL | 2 kom | 5,99 € | 41 | ||
| Električna vozila · Djeca odabrani proizvodi | — | 99,99 € | 41 | ||
| DEVIĆ Gaćice za odrasle · Odjeća visoki udio pamuka, vel. S-XXL | — | 1,99 € | 41 | ||
| Kovčeg · Namještaj ABS, tvrdi, u bež, smeđoj ili crvenoj boji, dimenzije: 55 cm | — | 39,99 € | 41 | ||
| Kovčeg · Namještaj dimenzije: 68,5 cm, 6x75€ | — | 44,99 € | 41 | ||
| Kovčeg · Namještaj dimenzije: 77,5 cm, 6x83€ | — | 49,99 € | 41 | ||
| Muške radne hlače · Odjeća radni kombinezon ili radne hlače, 65% poliester, 35% pamuk, funkcionalni džepovi, vel. 48-58 | — | 13,99 € | 15,99 € | −13% | 41 |
| Muške traperice · Odjeća pamuk, vel. 48-58 | — | 8,99 € | 41 | ||
| DEVIĆ Potkošulja · Odjeća 100% pamuk, uske ili široke naramenice, vel. S-XA | — | 1,99 € | 41 | ||
| KAPPA Sportske čarape · Odjeća visoki udio pamuka, vel. 35-46 | 3 kom | 2,99 € | 41 | ||
| KAPPA Sportske hlače · Odjeća razne boje, vel. M-XXL | — | 18,99 € | 41 | ||
| MAISON Indukcijska ploča za kuhanje · Tehnika 9 razina snage, tajmer 0-3 sata, 28×35×4,5 cm, 2000 W | — | 22,99 € | 39,99 € | −42% | 42 |
| MAISON Mikrovalna pećnica · Tehnika 120 V, 60H, 700W, 10 razina snage, 4 načina pripreme jela, 6x10,00 € | — | 59,99 € | 42 | ||
| FACKELMANN Posuda za kuhanje kave · Namještaj zapremnine cca 450 ml, zapremnine cca 800 ml 4.49 €, 7.30 €, 38% | — | 3,49 € | 5,91 € | −41% | 42 |
| Set posuđa za kuhanje · Namještaj 8-dijelni set, materijal: nehrđajući čelik, sastoji se od posuđa za kuhanje sa staklenim poklopcima dimenzija: 14 cm - 1,1, 16 cm - 1,5, 18 cm - 2,2 l, 22 cm - 4 l, pogodno za indukciju | — | 34,99 € | 59,99 € | −41% | 42 |
| Tefal Parna postaja, model SV6212E0 Power Pro Compact 200 · Tehnika 2400 W, spremnik za vodu: 1,7 l, snažan izlaz pare od 120 g/min i udar pare od 380 g/min, 6x 15.00 € | — | 89,99 € | 119,99 € | −25% | 43 |
| Vileda Refil za turbo mop · Namještaj | 3u1 | 9,99 € | 43 | ||
| Vileda Set za čišćenje podova Turbo mop 3u1 · Namještaj rotirajući mop i rotirajuća kanta koja se aktivira nogom, za čišćenje svih vrsta tvrdih podova, uključujući drvo i laminat | — | 29,99 € | 52,99 € | −43% | 43 |
| Spremnici za tortu ili kolače · Namještaj odabrani proizvodi | — | 2,99 € | 43 | ||
| Spremnik s poklopcem · Namještaj 13,4 l | 6,8 l | 2,39 € | −44% | 43 | |
| Spremnik za hranu · Namještaj 2u1, 40x30x18 cm | — | 6,99 € | 9,99 € | −30% | 43 |
| Zdjele za miksanje · Namještaj PVC, odabrane vrste | — | 2,39 € | 43 | ||
| Lampion Alba · Namještaj visina 19,3 cm, punjenje 80 g, 10 komada | — | 6,30 € | 8,19 € | −23% | 44 |
| Lampion Div · Namještaj visina 23 cm, gori do 75 sati, punjenje 440 g | — | 2,29 € | 3,19 € | −28% | 44 |
| Elektronski lampion Memoria · Namještaj visina 21,5 cm, gori do 60 dana, težina 125 g | — | 1,33 € | 2,19 € | −39% | 44 |
| Lampion K4 · Namještaj 17,5 x 9,5 cm, gori do 2 dana, punjenje 160 g | — | 0,99 € | 1,68 € | −41% | 44 |
| PLODINE Lampion Vječni cvijet · Namještaj visina 16 cm, gori do 3 dana | — | 1,29 € | 44 | ||
| Lampion Nika · Namještaj visina 16,6 cm, gori do 24 sata, punjenje 800 g, 6 komada | — | 4,99 € | 7,29 € | −31% | 44 |
| Lampion PexDel Kristal veliki · Namještaj visina 21 cm, gori do 118 sati, punjenje 470 g | — | 2,39 € | 3,89 € | −38% | 44 |
| Lampion PexDel srce · Namještaj visina 15 cm, gori do 24 sata, punjenje 140 g | — | 0,99 € | 44 | ||
| Cvjetni aranžman od umjetnih krizantema ili košarica sa umjetnim ružama, u plastičnoj posudi otežanoj betonom, raznih boja | — | 19,99 € | 45 | ||
| Cvjetni aranžman manji, od umjetnog cvijeća, u cementnoj posudi | — | 12,99 € | 45 | ||
| Cvjetni aranžman od umjetnog cvijeća, u keramičkoj vazi, visine 29 cm | — | 26,99 € | 45 | ||
| Elektronski lampion Smijna LED Ankris, visina 13,1 cm, svijetli 60 dana | — | 1,96 € | 3,29 € | −40% | 45 |
| Kamencići za groblje bijeli, promjer 4-7 mm, 1 kg = 0,21 € | 20 kg | 4,19 € | 6,25 € | −33% | 45 |
| BOLSIUS Lampion staklen, s motivom križa ili Svete Marije, visina 17 cm, gori do 24 sata, punjenje 320 g | — | 3,29 € | 4,49 € | −26% | 45 |
| Lampion Srce LED, visina 25,7 cm, svijetli do 150 dana | — | 2,39 € | 3,29 € | −27% | 45 |
| DOLCE GUSTO Aparat za kavu · Tehnika Nescafe Piccolo, model XS KP1A3AF0, taupe boja, 15 bara, 1500 W, 0,8 l, 6 × 10,00 € | — | 59,99 € | 46 | ||
| ENERGIZER Baterije · Tehnika AA ili AAA, alkalne, 16 komada | — | 6,49 € | 9,99 € | −35% | 46 |
| PLODINE Kocke za potpalu 48 komada, 1 kom = 0,01 € | 320 g | 0,54 € | 0,95 € | −41% | 46 |
| KÄRCHER Mokro - suhi usisavač · Tehnika model WD1 Classic, snaga: 850 W, kapacitet spremnika: 12 l, plastična posuda, 6 × 9,17 € | — | 54,99 € | 46 | ||
| ROWENTA Štapni usisavač · Tehnika RH1832E0 Rowenta X-FORCE 8.80, bežični štapni usisavač, snažno usisavanje, 100 AW, model za alergičare, 6 × 21,67 € | — | 129,99 € | 149,99 € | −13% | 46 |
| PHILIPS Usisavač · Tehnika model FC9330/09, 900 W, tehnologija PowerCyclone 5, usisni nastavak TriActive s tri istodobne akcije čišćenja, 6 × 18,33 € | — | 109,99 € | 149,99 € | −26% | 46 |
| KÄRCHER Visokotlačni čistač · Tehnika 178x21x41x5 cm, snaga: 1,4 kw, s visokotlačnim crijevom od 5 m, jednostrukim crijevom za prskanje, čistačem prljavštine i filterom za vodu, 6 × 14,17 € | — | 84,99 € | 95,99 € | −11% | 46 |
| DORINA Čokolada keks, riža, noisette ili sječkani lješnjak · Prehrana MPC 02.05.2025. - 1,89 € | 75 - 80 g | 1,35 € | 1,89 € | −29% | 47 |
| Domaća cvjetača · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025. - 1,99 € | 1 kg | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 47 |
| Domaći kupus zeleni · Prehrana Zemlja podrijetla Hrvatska, MPC 02.05.2025. - 0,77 € | 1 kg | 0,49 € | 0,77 € | −36% | 47 |
| Lampion Piramida Visina 19,5 cm, kori do 48,5 sata, punjenje 170 g | — | 0,99 € | 1,72 € | −42% | 47 |
| Naranča · Prehrana Zemlja podrijetla Južnoafrička Republika, MPC 02.05.2025. - 0,99 € | 1 kg | 0,99 € | 2,09 € | −53% | 47 |
| SCOTTI Riža dugo zrno · Prehrana MPC 02.05.2025. - 2,27 € | 1 kg | 1,89 € | 2,27 € | −17% | 47 |
| Spremnik sa 4 ladice · Namještaj plastični, dimenzije cca 39x44x90,5 cm | — | 21,99 € | 34,99 € | −37% | 47 |
| Njoki Svježi · Prehrana MPC 02.05.2025. - 3,40 € | 900 g | 1,99 € | 47 | ||
| Svježi svinjski vrat s kostima · Prehrana u komadu ili narezan na puku, MPC 02.05.2025. - 5,79 € | 1 kg | 3,29 € | 5,79 € | −43% | 47 |
| Bijelo grožđe bez sjemenki · Prehrana Zemlja podrijetla Sjeverna Makedonija, MPC 02.05.2025. - 5,49 € | 1 kg | 1,39 € | 48 | ||
| Jaja kavezni uzgoj razred M · Prehrana MPC 02.05.2025. - 1,99 € | 10 kom | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 48 |
| OHO! Keksi petit ili frollini · Prehrana MPC 12.02.2024. - 2,49 € | 1 kg | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 48 |
| Kruška Abata · Prehrana Zemlja podrijetla Nizozemska, MPC 02.05.2025. - 1,99 € | 1 kg | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 48 |
| Pečeno grill pile · Prehrana MPC 02.05.2025. - 6,90 € | 1 kg | 5,49 € | 6,90 € | −20% | 48 |
| ALPINETA Sir Mozzarella · Prehrana MPC 02.05.2025. - 8,89 € | 100 g | 0,65 € | 48 | ||
| Svježe domaće svinjsko đarsko meso s kostima · Prehrana neobrađeno za sušenje i pečenje na pultu, MPC 02.05.2025. - 4,99 € | 1 kg | 3,69 € | 4,99 € | −26% | 48 |
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale · Prehrana ocijeđena mase 120 g, MPC 02.05.2025. - 3,89 € | 160 g | 1,75 € | 3,89 € | −55% | 48 |
| CRORIDE Zimski stakloper · Tehnika 25 °C | 3 l | 2,79 € | 3,67 € | −24% | 48 |
| Deka · Namještaj felpa, razne boje, 150x200 cm | — | 4,99 € | 50 | ||
| Deka · Namještaj razne boje, 150x200 cm | — | 5,99 € | 50 | ||
| Komplet posteljine · Namještaj | — | 9,99 € | 17,98 € | −44% | 50 |
| Pokrivač · Namještaj | — | 16,99 € | 50 | ||
| Ručnik · Namještaj visoka moć upijanja, dostupan u više boja, 50x90 cm | — | 2,99 € | 4,49 € | −33% | 50 |
| Ručnik · Namještaj Mekani i trajni ručnici od 100% prirodnog pamuka, svileni i brzosušeći, trendi boja, 30x50 cm | — | 2,39 € | 50 | ||
| Ručnik · Namještaj Mekani i trajni ručnici od 100% prirodnog pamuka, svileni i brzosušeći, trendi boja, 50x100 cm | — | 5,99 € | 50 | ||
| Ručnik · Namještaj Mekani i trajni ručnici od 100% prirodnog pamuka, svileni i brzosušeći, trendi boja, 70x140 cm, KUPNJOM SVAKOG RUČNIKA DONIRATE 0,10 EUR ZA DJECU I MLADE KOJI ODRASTAJU U SOS DJEČJEM SELU HRVATSKA | — | 9,99 € | 50 | ||
| Set za spavanje · Namještaj sastoji se od popluna i jastuka, dimenzije: 140x200 cm, 60x80 cm | — | 14,99 € | 50 | ||
| Dormeo SIENA klasični jastuk i pokrivač · Namještaj Klasični jastuk, 50x70 cm | — | 14,99 € | 25,00 € | −40% | 50 |
| Dormeo SIENA klasični jastuk i pokrivač · Namještaj Pokrivač, 140x200 cm | — | 29,99 € | 49,00 € | −39% | 50 |
| Dormeo SIENA klasični jastuk i pokrivač · Namještaj Pokrivač, 200x200 cm, Ponuda vrijedi od 23.09. do 06.10.2025. ili do isteka zaliha | — | 39,99 € | 64,00 € | −38% | 50 |
| Čarape · Odjeća visoki udio pamuka | 3 kom | 2,49 € | −28% | 51 | |
| COLOMBO Daska za glačanje · Namještaj Stiro Easy, podesiva visina do 86 cm, materijal: bojani čelik, težina: cca 3,4 kg | 34x147x4 cm | 19,99 € | 51 | ||
| Fleksibilna košara · Namještaj pvc | 40x39 cm | 4,99 € | 51 | ||
| Foteljica · Djeca Kralj ili Kraljica, preklopna | — | 39,99 € | −20% | 51 | |
| Kadica · Namještaj pvc, zapremmine 15 l | 40x42x17,5 cm | 2,99 € | 51 | ||
| COLOMBO Navlaka za dasku za glačanje · Namještaj | 140x55 cm | 2,79 € | 51 | ||
| Papuče · Obuća odabrane vrste | — | 5,99 € | 51 | ||
| Plišane igračke · Djeca odabrani proizvodi | — | 5,99 € | 51 | ||
| MAZZEI PVC spremnik s poklopcem · Namještaj razne zapremmine | — | 3,99 € | 51 | ||
| COLOMBO Susilo za robu · Namještaj ukupne duljine 18 m | — | 11,99 € | 51 | ||
| DOLCE GUSTO Aparat za kavu · Tehnika model KPJA3310, Picolo XS, 1500 W, zapremina 0,8 l, pritisak pumpe 15 bars | — | 54,99 € | −26% | 52 | |
| ROWENTA Ciklonski usisavač · Tehnika Swift Onic, effitech motor, teleskopska cijev, klasična ručka s jednostavnim ugrađenom Easy Brush RO2610, 750 W, 1,2 l | — | 69,99 € | −22% | 52 | |
| MAISON Glačalo · Tehnika 2200-2400 W, tlak pare 150 g/min, kapacitet 310 ml | — | 11,99 € | 52 | ||
| MAISON Kuhalo vode · Tehnika model KS13, 1800 W, zapremina 1,7 l, vrijeme 35 min | — | 13,99 € | 52 | ||
| GORENJE Mikrovalna pećnica · Tehnika model MO17E1S, 700 W, zapremina 17 l, timer 35 min | — | 64,99 € | −35% | 52 | |
| KETER Ormar · Namještaj plastični, dimenzije: 68x39x83 cm | — | 29,99 € | −25% | 52 | |
| LEIFHEIT Parni čistač · Tehnika Tenso, udlanja 99,9% bakterija, 550 ml | — | 89,99 € | −25% | 52 | |
| EMERIO Ručni mikser · Tehnika 250 W, brzina 1,43 m, boja bijela | — | 11,99 € | 52 | ||
| EMERIO Sendvič toster · Tehnika preklopni, s neprijanjajućim premazom, 900 W | — | 18,99 € | 52 | ||
| MAISON Duboka tava sa staklenim poklopcem · Namještaj | 28 cm | 14,99 € | 53 | ||
| MAISON Grill tava · Namještaj | 28x28 cm | 13,99 € | 53 | ||
| Kuhinjske krpe · Namještaj razni dezeni, 50x70 cm | 3 kom | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 53 |
| MAISON KITCHENWARE Posuda za kuhanje s poklopcem · Namještaj materijal: nehrđujući čelik, pogodno za indukciju, razne zapreminine | — | 8,59 € | 53 | ||
| MAISON Posuda za kuhanje sa staklenim poklopcem · Namještaj | 16 cm | 7,99 € | 53 | ||
| MAISON Posuda za kuhanje sa staklenim poklopcem · Namještaj | 24 cm | 13,99 € | 53 | ||
| PLASTIC FORTE Proizvodi za kućanstvo · Namještaj DVC, odabrano vrste | — | 0,99 € | 53 | ||
| Staklena posuda s poklopcem, hrana · Namještaj | 630 ml | 3,19 € | 4,99 € | −36% | 53 |
| Staklena posuda s poklopcem, hrana · Namještaj | 880 ml | 3,89 € | 5,99 € | −35% | 53 |
| Staklena posuda s poklopcem, hrana · Namještaj | 1040 ml | 4,49 € | 6,99 € | −35% | 53 |
| Staklena posuda s poklopcem, hrana · Namještaj | 1800 ml | 5,69 € | 8,99 € | −36% | 53 |
| Šalica porculan · Namještaj | 245 ml | 2,29 € | 3,99 € | −42% | 53 |
| MAISON Tava · Namještaj | 20 cm | 9,99 € | 53 | ||
| MAISON Tava · Namještaj | 24 cm | 11,99 € | 53 | ||
| MAISON Tava · Namještaj | 28 cm | 13,99 € | 53 | ||
| MAISON Tava · Namještaj | 32 cm | 16,99 € | 53 | ||
| MAISON Tava za palačinke · Namještaj | 24 cm | 11,99 € | 53 | ||
| OCUISINE Vatrostalni pekač s poklopcem · Namještaj od borosilikatnog stakla otpornog na visoke temperature, perjiv u perilici posuda, zapremina: 2,2 + 0,8 l | — | 6,99 € | 10,99 € | −36% | 53 |
| MAISON Wok tava · Namještaj | 28 cm | 13,99 € | 53 | ||
| Cvjetni aranžman veliki · Vrt i alati od umjetnog cvijeća, raznih boja i vrsta cvijeća | — | 34,99 € | 54 | ||
| Domaća krizantema · Vrt i alati lončanica Ø 20 cm, visina 40 cm | — | 5,29 € | 54 | ||
| Elektronski lampion Victoria · Namještaj visina 23,5 cm, gori do 60 dana | — | 1,49 € | 2,09 € | −29% | 54 |
| Košarica umjetnog cvijeća · Vrt i alati raznih boja i vrsta cvijeća | — | 8,99 € | 54 | ||
| Krizantema Basket mix · Vrt i alati lončanica Ø 14 cm, visina 30 cm | — | 3,09 € | 54 | ||
| Krizantema Cosmo · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 35 cm | — | 3,59 € | 54 | ||
| Krizantema mix · Vrt i alati lončanica Ø 12 cm, visina 25 cm | — | 2,39 € | 54 | ||
| Lampion Maja super velika · Namještaj visina 20,5 cm, gori do 72 sata, punjenje 225 g | — | 1,29 € | 2,09 € | −38% | 54 |
| Lampion PaxLul Pia · Namještaj visina 21,5 cm, gori do 170 sati, punjenje 0 g | — | 2,99 € | 4,19 € | −28% | 54 |
| Lampion PaxLul srce · Namještaj visina 17,3 cm, gori do 110 sati, punjenje 450 g | — | 2,29 € | 3,29 € | −30% | 54 |
| Lampion Skup parafinski · Namještaj visina 18,4 cm, gori do 15 sati, punjenje 1200 g | 6 kom | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 54 |
| LED svijeća bijela · Namještaj visina 10,8 cm, svijetli do 0 sati, prozirni plamen, 2x AA baterije | — | 1,59 € | 2,39 € | −33% | 54 |