
Plodine katalog kućni ljubimci ( do 14.10.
Vrijedi 01. 10. 2026. – 14. 10. 2026. · 16 stranica
Katalog sadrži 78 proizvoda s cijenama od 0,39 do 19,99 eura. PETTIES Mousse za mačke od 85 grama stoji 0,49 eura, dok je PET TREATMENT četka 2 u 1 snižena na 1,69 eura. Krevet za kućne ljubimce dimenzija 50x44x16 centimetara košta 10,99 eura. VOLI VOLI suha hrana s peradimom, govedinom, krumpirom i brusnicom u pakiranju od 3 kilograma dostupna je za 3,99 eura. Igračke za pse i mačke kreću se od 0,99 eura za varijantu na štapu do 1,89 eura za špagu. Posebna ponuda uključuje do 30% popusta na FRISKIES hranu za pse te 20% na FRISKIES poslastice. Vlažna hrana dolazi u multipack pakiranjima, poput PROOF serije u želeu s različitim okusima po 1,99 eura za četiri kom.
Izvor: službeni katalog trgovine Plodine.
Popusti na grupe proizvoda (2)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −30% | FRISKIES · Hrana za pse do -30% FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste 500 g - 3 kg odabrane vrste 500 g - 3 kg | 6 |
| −20% | FRISKIES · Poslastice za pse -20% FRISKIES Poslastice za pse odabrane vrste 42 - 175 g odabrane vrste 42 - 175 g | 6 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| PET TREATMENT Četka za kućne ljubimce | 1,69 € | 2,99 € | −43% | 15 |
| PETTIES Mousse za mačke | 0,49 € | 0,79 € | −37% | 2 |
| PET TOYS Igračka špaga za pse | 1,89 € | 2,99 € | −36% | 14 |
| PETTIES Hrana za mačke | 1,19 € | 1,79 € | −34% | 2 |
| PROOF Hrana za mačke u želeu piletina, brancin i losos ili piletina i govedina | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 4 |
| PROOF Hrana za pse piletina, govedina i mrkva | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 4 |
| VOLI VOLI Hrana za pse perad i govedina s krumpirom i brusnicom | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 8 |
| PET TOYS Igračka na štapu za mačke | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 14 |
| Krevet za kućne ljubimce | 10,99 € | 16,39 € | −33% | 15 |
| GOURMET GOLD Hrana za mačke Perle odabrane vrste | 2,15 € | 3,13 € | −32% | 10 |
Svi proizvodi iz kataloga (78)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| PETTIES Hrana za mačke · Životinje | 12x100 g | 3,19 € | 2 | ||
| PETTIES Hrana za mačke · Životinje suha - piletina, puretina ili haringa | 2 kg | 2,59 € | 3,69 € | −29% | 2 |
| PETTIES Hrana za mačke · Životinje odabrane vrste | 415 g | 0,49 € | 0,69 € | −28% | 2 |
| PETTIES Hrana za mačke · Životinje piletina i govedina | 4x100 g | 1,19 € | 1,79 € | −34% | 2 |
| PETTIES Mousse za mačke · Životinje piletina, govedina ili tuna | 85 g | 0,49 € | 0,79 € | −37% | 2 |
| PETTIES Pašteta za mačke · Životinje govedina, piletina, jetra ili riba | 100 g | 0,39 € | 0,49 € | −20% | 2 |
| PETTIES Pijesak za mačke · Životinje | 5 kg | 1,59 € | 1,89 € | −15% | 2 |
| FRIENDS Hrana za pse odabrane vrste · Životinje MPC 02.05.2025. - 1,99 €, 1 kg = 1,05 € | 1230 g | 1,29 € | 1,89 € | −31% | 3 |
| FRIENDS Hrana za pse perad ili meso · Životinje MPC 02.05.2025. - 0,79 €, 1 kg = 1,57 € | 415 g | 0,65 € | 3 | ||
| FRIENDS Hrana za pse suha govedina · Životinje MPC 17.12.2025. - 8,99 €, 1 kg = 0,70 € | 10 kg | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 3 |
| FRIENDS Pašteta za pse govedina, piletina, jetra ili riba · Životinje MPC 02.05.2025. - 0,99 €, 1 kg = 2,63 € | 300 g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 3 |
| FRIENDS Salama za pse s govedinom · Životinje MPC 02.05.2025. - 0,99 €, 1 kg = 1,50 € | 500 g | 0,75 € | 0,99 € | −24% | 3 |
| PROOF Hrana za mačke u želeu piletina, brancin i losos ili piletina i govedina · Životinje MPC 10.08.2026. - 2,99 €, 1 kg = 5,85 € | 4x85 g | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 4 |
| PROOF Hrana za mačke u želeu piletina, piletina i govedina ili piletina i losos ili piletina · Životinje MPC 10.08.2026. - 0,89 €, 1 kg = 7,65 € | 85 g | 0,65 € | 0,89 € | −26% | 4 |
| PROOF Hrana za pse piletina i govedina u umaku od brusnice ili piletina i mrkva · Životinje MPC 10.08.2026. - 0,89 €, 1 kg = 6,50 € | 100 g | 0,65 € | 0,89 € | −26% | 4 |
| PROOF Hrana za pse piletina, govedina i mrkva · Životinje MPC 10.08.2026. - 2,99 €, 1 kg = 4,98 € | 4x100 g | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 4 |
| WANPY Hrana ili poslastica za pse odabrane vrste · Životinje | 1 kg | 3,59 € | 3,99 € | −10% | 5 |
| WANPY Hrana za mačke pletina ili losos · Životinje | 500 g | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 5 |
| WANPY Poslastica za mačke govedina ili patka · Životinje | 80 g | 2,49 € | 2,99 € | −17% | 5 |
| WANPY Poslastica za mačke pletina s lososom, mrkvom ili tunom · Životinje | 90 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 5 |
| WANPY Poslastica za mačke pletina, tuna-bakalar ili tuna-kozice · Životinje | 5x14 g | 2,09 € | 2,69 € | −22% | 5 |
| WANPY Poslatica za pse govedina ili patka s mrkvom · Životinje | 90 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 5 |
| FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste · Životinje | 7 kg | 14,99 € | 21,99 € | −31% | 6 |
| FRISKIES Hrana za pse odabrane vrste · Životinje | 1,5 kg | 4,49 € | 6,49 € | −31% | 6 |
| PEDIGREE Hrana za pse odabrane vrste · Životinje 4x100 g + 100 g gratis | 4x100 g + 100 g gratis | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 6 |
| PEDIGREE Poslastica za pse ranchos pletina ili govedina · Životinje | 70 g | 2,39 € | 2,99 € | −20% | 6 |
| PURINA Dentalife odabrano vrste · Životinje MPC 02.05.2025 = 2,19 €, 1 kg = 11,20 - 13,83 € | 115 - 142 g | 1,59 € | 2,19 € | −27% | 7 |
| PURINA ONE Hrana za mačke odabrano vrste · Životinje MPC 02.05.2025 = 5,69 €, 1 kg = 5,32 € | 750 g | 3,99 € | 5,69 € | −29% | 7 |
| PURINA ONE Hrana za mačke piletina i tuna s mrkvom · Životinje MPC 02.05.2025 = 3,69 €, 1 kg = 8,21 € | 4x 85 g | 2,79 € | 3,69 € | −24% | 7 |
| PURINA ONE Hrana za mačke puretina i riža · Životinje MPC 14.05.2025 = 18,99 €, 1 kg = 4,82 € | 2,8 kg | 13,49 € | 18,99 € | −28% | 7 |
| PURINA ONE Hrana za pse odabrane vrste · Životinje MPC 02.05.2025 = 5,49 €, 1 kg = 4,99 € | 800 g | 3,99 € | 5,49 € | −27% | 7 |
| PURINA ONE Hrana za pse piletina, govedina ili puretina · Životinje MPC 02.05.2025 = 3,49 €, 1 kg = 7,32 € | 4x85 g | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 7 |
| PURINA ONE Hrana za pse piletina, govedina ili puretina · Životinje MPC 02.05.2025 = 0,99 €, 1 kg = 8,82 € | 85 g | 0,75 € | 0,99 € | −24% | 7 |
| VOLI VOLI Hrana za mačke piletina i govedina s jetrom · Životinje MPC 03.05.2025 = 4,69 €, 1 kg = 1,25 € | 2,4 kg | 2,99 € | 3,59 € | −16% | 8 |
| VOLI VOLI Hrana za pse govedina s bučinim sjemenkama · Životinje MPC 02.05.2025 = 5,59 €, 1 kg = 1,33 € | 3 kg | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 8 |
| VOLI VOLI Hrana za pse perad i govedina s krumpirom i brusnicom · Životinje MPC 02.05.2025 = 6,49 €, 1 kg = 1,33 € | 3 kg | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 8 |
| VOLI VOLI Hrana za pse piletina i govedina · Životinje MPC 02.05.2025 = 9,99 €, 1 kg = 0,75 € | 10 kg | 7,49 € | 9,99 € | −25% | 8 |
| CESAR Hrana za pse govedina-perad ili piletina-losos · Životinje | 800 g | 4,29 € | 5,41 € | −21% | 9 |
| VITAKRAFT Poslastica za pse · Životinje | 12 g | 0,59 € | 0,73 € | −19% | 9 |
| VITAKRAFT Šampon za pse lavanda, neutral · Životinje | 250 ml | 2,89 € | 9 | ||
| GOURMET GOLD Hrana za mačke meso ili riba · Životinje | 12x 85 g | 6,69 € | 8,90 € | −25% | 10 |
| GOURMET GOLD Hrana za mačke Perle odabrane vrste · Životinje | 4x 85 g | 2,15 € | 3,13 € | −32% | 10 |
| GOURMET GOLD Hrana za mačke razne vrste · Životinje | 6x 50 g | 2,15 € | 3,16 € | −32% | 10 |
| GOURMET GOLD Hrana za mačke razne vrste · Životinje Već od | 4x 85 g | 2,15 € | 3,09 € | −30% | 10 |
| FELIX Hrana za mačke govedina i piletina ili piletina i puretina · Životinje MPC 10.08.2024. - 2,19 €, 1 kg = 7,37 € | 270 g | 1,99 € | 2,19 € | −9% | 11 |
| KITEKAT Hrana za mačke losos ili piletina · Životinje MPC 02.05.2025. - 0,75 €, 1 kg = 6,04 € | 85 g | 0,59 € | −21% | 11 | |
| WHISKAS Hrana za mačke mješani izbor · Životinje 4x85 g + 85 g gratis, MPC, 1 kg = 6,80 € | 4x85 g + 85 g gratis | 2,89 € | 11 | ||
| FELIX Hrana za mačke odabrane vrste · Životinje MPC 02.05.2025. - 0,79 €, 1 kg = 6,94 - 7,38 € | 80-85 g | 0,59 € | −25% | 11 | |
| WHISKAS Hrana za mačke perad · Životinje 4x85 g + 40 g gratis, MPC, 1 kg = 7,23 € | 4x85 g + 60 g gratis | 2,89 € | 11 | ||
| WHISKAS Hrana za mačke perad klasični ili mješani izbor · Životinje MPC 02.05.2025. - 8,69 €, 1 kg = 5,87 € | 12x85 g | 5,99 € | 8,69 € | −31% | 11 |
| VITAKRAFT Hrana za hrčke · Životinje MPC 02.05.2025. - 3,25 €, 1 kg = 7,23 € | 400 g | 2,89 € | 3,25 € | −11% | 12 |
| PERFECT FIT Hrana za mačke odabrane vrste · Životinje MPC 02.05.2025. - 6,19 €, 1 kg = 7,05 € | 750 g | 5,29 € | 6,19 € | −14% | 12 |
| HOBBY Hrana za papige, male kuniće ili zamorce s vitaminima · Životinje MPC 02.06.2025. - 1,99 €, 1 kg = 2,98 € | 500 g | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 12 |
| VITAKRAFT Krekeri za male papige s voćem · Životinje 2 komada, MPC 02.05.2025. - 2,12 €, 1 kom = € | 2 komada | 1,89 € | 2,12 € | −10% | 12 |
| VITAKRAFT Krekeri za velike papige badem i smokva · Životinje 2 komada, MPC 02.05.2025. - 3,05 €, 1 kg = 14,37 € | 2x180 g | 2,59 € | 3,05 € | −15% | 12 |
| HOBBY Pašteta za pse piletina perad ili piletina-povrće adult · Životinje MPC 02.05.2025. - 1,59 €, 1 kg = 4,30 € | 300 g | 1,29 € | 1,59 € | −18% | 12 |
| HOBBY Pijesak za mačke · Životinje MPC 02.06.2025. - 4,25 €, 1 kg = 0,66 € | 5 kg | 3,29 € | 4,25 € | −22% | 12 |
| VITAKRAFT Aport za pse · Životinje mekan, 16 cm | — | 2,69 € | 3,18 € | −15% | 13 |
| PET TOYS Tenis loptice za pse · Životinje 3x | — | 1,35 € | 1,99 € | −32% | 13 |
| PETMAX Transportni box · Životinje Lux 2, 55x36x35 cm | — | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 13 |
| Vrećice za izmet · Životinje 3x | — | 0,75 € | 0,99 € | −24% | 13 |
| Wc za mačke · Životinje 48x38x32 cm | — | 5,49 € | 7,99 € | −31% | 13 |
| PETMAX Zdjelica · Životinje zapremnina: 0,3 l | — | 0,69 € | 0,99 € | −30% | 13 |
| PET TOYS Igračka donut sa zvukom · Životinje 15 cm | — | 1,35 € | 1,99 € | −32% | 14 |
| PET TOYS Igračka na štapu za mačke · Životinje 3x | — | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 14 |
| PET TOYS Igračka špaga za pse · Životinje 4x | — | 1,89 € | 2,99 € | −36% | 14 |
| VITAKRAFT Igračka za ljubimce plišana lopta · Životinje 6,5 cm | — | 2,19 € | 2,92 € | −25% | 14 |
| VITAKRAFT Igračka za mačke lopta · Životinje 4x | — | 2,29 € | 2,98 € | −23% | 14 |
| PET TOYS Igračka za mačke miš i lopta · Životinje 2x | — | 1,05 € | 1,49 € | −29% | 14 |
| PET TOYS Igračka za mačke sa šljokicama na štapu · Životinje 2x | — | 1,35 € | 1,99 € | −32% | 14 |
| PET TOYS Loptice za mačke · Životinje 4x | — | 1,05 € | 1,49 € | −29% | 14 |
| PET TREATMENT Četka za kućne ljubimce · Životinje | 2 u 1 | 1,69 € | 2,99 € | −43% | 15 |
| Jastuk za kućne ljubimce · Životinje | 77x62x10 cm | 12,99 € | 16,39 € | −21% | 15 |
| Krevet za kućne ljubimce · Životinje Max M | 67x54x20 cm | 19,99 € | 26,34 € | −24% | 15 |
| Krevet za kućne ljubimce · Životinje | 50x44x16 cm | 10,99 € | 16,39 € | −33% | 15 |
| Ležaj za kućne ljubimce · Životinje Toby M | 78x47x3 cm | 6,99 € | 9,09 € | −23% | 15 |
| JOY TOY Poslastica za mačke + igračka · Životinje piletina, tuna ili patka, MPC 15.09.2024. = 5,99 €, 1 kg = 84,58 € | 2 u 1 | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 16 |
| JOY TOY Poslastica za pse + igračka · Životinje piletina, govedina ili patka, MPC 15.09.2024. = 5,99 €, 1 kg = 58,02 € | 2 u 1 | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 16 |