
Ribola do 22.9.
Vrijedi 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. · 24 stranica
Ovaj tjedni katalog uključuje 179 proizvoda s cijenama od 0,39 do 22,99 eura. Kapula je snižena na 0,49 eura po kilogramu, rikola na 0,69 eura za 100 grama, a kukuruz kokičar u rinfuzi košta 1,19 eura po kilogramu. EVA tuna komadići u biljnom ulju dostupni su za 1,39 eura za pakirање od 160 grama. Od kemije, BREF sredstvo za wc školjku u dvostrukom pakiranju prodaje se za 3,29 eura, VIOLETA deterdžent za rublje od 2,7 litara za 5,49 eura, a SOMAT deterdžent za strojno pranje posuđa za 16,49 eura. Grupne popuste imaju marke SCOTTI i ORSULA TRADICIJA s 35% na rižu originario i maslinovo ekstra djevičansko ulje, te KOTANYI s 30% na odabrane začine.
Izvor: službeni katalog trgovine Ribola.
Popusti na grupe proizvoda (27)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −40% | žarulje LUXRAM i TEC2LUX -40% na odabrani asortiman žarulja LUXRAM i TEC2LUX | 23 |
| −35% | SCOTTI · riža od 1 kg originario -35% na rižu od 1 kg originario SCOTTI | 10 |
| −35% | ORSULA TRADICIJA · maslinovo ekstra djevičansko ulje od 1 l -35% na maslinovo ekstra djevičansko ulje od 1 l ORSULA TRADICIJA | 11 |
| −30% | KOTANYI · začini -30% na odabrani asortiman začina KOTANYI | 10 |
| −30% | METALAC · emajlirano posuđe -30% na odabrani asortiman emajliranog posuđa METALAC | 22 |
| −30% | DOMUS · posuđe za čuvanje hrane -30% na odabrani asortiman posuđa za čuvanje hrane DOMUS | 22 |
| −25% | MILKA · mliječni napitak uz količinu -25% na odabrani asortiman mliječnog napitka MILKA na odabrani asortiman | 8 |
| −25% | AJINOMOTO · instat juha -25% na odabrani asortiman instat juha AJINOMOTO | 10 |
| −25% | MARODI · tjestenine -25% na odabrani asortiman tjestenine MARODI | 10 |
| −25% | FRANZ JOSEF KAISER · asortiman maslina -25% na odabrani asortiman maslina FRANZ JOSEF KAISER odabrani | 11 |
| −20% | GAVRILOVIĆ · pašteta 20% na odabrani asortiman pašteta GAVRILOVIĆ | 4 |
| −20% | FRANZ JOSEF KAISER · tuna salate -20% na odabrani asortiman tuna salate FRANZ JOSEF KAISER | 5 |
| −20% | DOLCELA -20% na odabrani asortiman DOLCELA | 10 |
| −20% | EKO ZONA -20% na odabrani asortiman EKO ZONA | 10 |
| −20% | GRAN CEREALE -20% na odabrani asortiman GRAN CEREALE odabrani asortiman | 12 |
| −20% | LINO · PILLOWS -20% na odabrani asortiman LINO PILLOWS odabrani asortiman | 12 |
| −20% | DORINA · čokolada -20% na odabrani asortiman čokolada DORINA | 13 |
| −20% | HELLO SMILE · paste za zube -20% na odabrani asortiman paste za zube HELLO SMILE na odabrani asortiman | 19 |
| −20% | NATURELLA · uloška -20% na odabrani asortiman uloška NATURELLA na odabrani asortiman | 19 |
| −20% | LOLETE · blazinica -20% ns odabrani asortiman blazinica 50, 85 ili 120 kom LOLETE na odabrani asortiman 50, 85 ili 120 kom | 19 |
| −15% | KLAROM · lososa -15% na odabrani asortiman lososa KLAROM | 5 |
| −15% | sladoleda -15% na odabrani asortiman sladoleda | 5 |
| −15% | DR. PIGLEY -15% na odabrani asortiman DR. PIGLEY | 6 |
| −15% | NESCAFE · asortiman BARISTA -15% na odabrani asortiman BARISTA NESCAFE | 9 |
| −15% | STARBUCKS -15% na odabrani asortiman STARBUCKS | 9 |
| −15% | MCVITIE'S · DIGESTIVE -15% na odabrani asortiman DIGESTIVE MCVITIE'S odabrani asortiman | 12 |
| −15% | NESTLE · asortiman pahuljica -15% na odabrani asortiman pahuljica NESTLE odabrani | 12 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| BREF Sredstvo za čišćenje i osvježavanje wc školjke | 3,29 € | 6,99 € | −52% | 21 |
| SOMAT Deterdžent za strojno pranje posuđa | 16,49 € | 32,99 € | −50% | 20 |
| Rikola | 0,69 € | 1,29 € | −46% | 2 |
| Kapula | 0,49 € | 0,84 € | −41% | 1 |
| Kiwi | 2,09 € | 3,49 € | −40% | 2 |
| Kukuruz kokičar rinfuza | 1,19 € | 1,99 € | −40% | 2 |
| VIOLETA Deterdžent za rublje | 5,49 € | 9,23 € | −40% | 20 |
| EVA Tuna komadići u biljnom ulju | 1,39 € | 2,28 € | −39% | 5 |
| ULTRA PLUS Papirnate čaše | 1,79 € | 2,95 € | −39% | 22 |
| ULTRA PLUS Papirnate čaše | 1,29 € | 2,05 € | −37% | 22 |
Svi proizvodi iz kataloga (179)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Kapula · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska/Srbija | 1 kg | 0,49 € | 0,84 € | −41% | 1 |
| GLORIA Mljevena kava · Prehrana POVOLJNA CIJENA | 175 g | 3,29 € | 1 | ||
| FERRERO Nutella namaz · Prehrana | 400 g | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 1 |
| PAN Zlatni Pivo · Prehrana *Akcija vrijedi do 15.10.2026 | 0,5 l | 1,19 € | 1,48 € | −19% | 1 |
| PRESIDENT Trapist sir · Prehrana | 1 kg | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 1 |
| Borovnica · Prehrana | 125 g | 1,49 € | 1,79 € | −17% | 2 |
| Kiwi · Prehrana Zemlja podrijetla: GRČKA | 1 kg | 2,09 € | 3,49 € | −40% | 2 |
| Kruška Santa Maria · Prehrana Zemlja podrijetla: ŠPANJOLSKA | 1 kg | 1,49 € | 1,79 € | −16% | 2 |
| Kukuruz kokičar rinfuza · Prehrana Zemlja podrijetla: ARGENTINA | 1 kg | 1,19 € | 1,99 € | −40% | 2 |
| Paprika crvena · Prehrana Zemlja podrijetla: POLJSKA | 1 kg | 2,09 € | 2,49 € | −16% | 2 |
| Rikola · Prehrana | 100 g | 0,69 € | 1,29 € | −46% | 2 |
| Breskvice · Prehrana | 310 g | 5,09 € | 6,59 € | −22% | 3 |
| Jastučić vanilija · Prehrana | 100 g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 3 |
| Kroasan čokolada · Prehrana | 80 g | 0,79 € | −20% | 3 | |
| Kruh zlatni craft · Prehrana | 400 g | 1,25 € | 1,79 € | −30% | 3 |
| Lino Lada mađarica · Prehrana | 420 g | 4,50 € | 5,69 € | −20% | 3 |
| PEKARA BABIĆ Peka bijela · Prehrana | 500 g | 1,39 € | −15% | 3 | |
| Somun · Prehrana | 150 g | 0,39 € | 0,60 € | −35% | 3 |
| PIK Debrecinka kobasica · Prehrana | 440 g | 3,49 € | 4,39 € | −20% | 4 |
| GAVRILOVIĆ Goveđi gulaš · Prehrana | 300 g | 3,19 € | 3,69 € | −14% | 4 |
| VINDIJA Cekin Hrenovke bez ovitka · Prehrana | 300 g | 1,79 € | 4 | ||
| GAVRILOVIĆ Kranjska kobasica · Prehrana | 150 g | 1,79 € | 2,25 € | −20% | 4 |
| PODRAVKA Mesni ragu · Prehrana | 200 g | 1,79 € | 2,49 € | −28% | 4 |
| PIK Mesni uštipc sa sirom · Prehrana | 300 g | 2,59 € | 4 | ||
| VINDIJA Cekin Pileća prsa bez kože · Prehrana | 1 kg | 6,99 € | 8,39 € | −16% | 4 |
| VINDIJA Cekin Pileći batak · Prehrana | 1 kg | 4,49 € | 5,79 € | −22% | 4 |
| VINDIJA Cekin Pileći ćevapi ili Pileće pljeskavice · Prehrana Pileći ćevapi ili Pileće pljeskavice | 400 g | 2,99 € | 4 | ||
| PIK Svinjska slabina i leda s kosti · Prehrana | 575 g | 3,79 € | 4 | ||
| VINDIJA Cekin Chicken Homestyle Chicken · Prehrana Bites ili Strips, MPC 2.5.2025. = 9,99 € | 600 g | 5,99 € | 8,23 € | −27% | 5 |
| LEDO Kineska mješavina · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,69 € | 400 g | 2,29 € | 2,99 € | −23% | 5 |
| LEDO KonTiki Sladoled · Prehrana Mango i malina, 4 x 70 ml, 1 l = 10,68 €, MPC 23.5.2025. = 4,79 € ili Jagoda i sok, 4 x 75 ml, 1 l = 9,97 €, MPC 1.4.2025. = 5,45 € | — | 2,99 € | 4,55 € | −34% | 5 |
| PERLA Krakovi za peku i salatu · Prehrana MPC 2.5.2025. = 10,39 € | 1 kg | 7,99 € | 12,49 € | −36% | 5 |
| LEDO Rebrasti krumpir · Prehrana MPC 2.5.2025. = 5,59 € | 750 g | 3,29 € | 4,59 € | −28% | 5 |
| LEDO Savijača s vanilijom i šumskim voćem · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,99 € | 500 g | 3,19 € | 4,09 € | −22% | 5 |
| EVA Tuna komadići u biljnom ulju · Prehrana ocijeđena masa: 112 g, MPC 2.5.2025. = 2,75 € | 160 g | 1,39 € | 2,28 € | −39% | 5 |
| LEDO Twice Sladoled · Prehrana Jagoda, vanilija i čokolada ili Jagoda, vanilija, punč, 1,7 l, 1 l = 1,82 €, MPC 23.2025. = 5,79 € | — | 3,09 € | 4,49 € | −31% | 5 |
| PIK Čajna kobasica xxl · Prehrana MPC 2.5.2025. = 22,83 € | 1 kg | 14,99 € | 18,99 € | −21% | 6 |
| HISTRIS Istarska kobasica · Prehrana MPC 2.5.2025. = 7,49 € | 200 g | 5,99 € | 7,49 € | −20% | 6 |
| HISTRIS Istarska panceta vakuumirana · Prehrana vakuumirana ca 300 g, MPC 2.5.2025. = 33,59 € | — | 22,99 € | 30,79 € | −25% | 6 |
| PIK Kuhana šunka · Prehrana MPC 2.5.2025. = 17,25 € | 1 kg | 9,99 € | 14,29 € | −30% | 6 |
| GAVRILOVIĆ Kulenov cvijet · Prehrana MPC 2.5.2025. = 23,79 € | 1 kg | 14,99 € | 19,79 € | −24% | 6 |
| GAVRILOVIĆ Pečena mesnata slanina vakuumirana · Prehrana MPC 2.5.2025. = 17,49 € | 1 kg | 10,99 € | 14,39 € | −23% | 6 |
| GAVRILOVIĆ San Giorgio Mortadela · Prehrana MPC 2.5.2025. = 14,59 € | 1 kg | 8,29 € | 12,19 € | −31% | 6 |
| DR. PIGLEY Svinjska mast · Prehrana MPC 9.5.2026. = 3,25 € | 1 kg | 1,99 € | 2,69 € | −26% | 6 |
| VINDIJA Rozeto Šunka u ovitku · Prehrana POVOLJHA CIJENA, MPC 2.5.2025. = 8,79 € | 1 kg | 7,89 € | 6 | ||
| PIK Tirolska kobasica · Prehrana MPC 2.5.2025. = 6,05 € | 1 kg | 7,49 € | 9,99 € | −25% | 6 |
| VINDIJA DeLuxe naresci odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,09 € | 100 g | 2,19 € | 2,59 € | −15% | 7 |
| GERLAND Mozzarella · Prehrana MPC 2.5.2025. = 7,59 € | 350 g | 4,79 € | 6,29 € | −24% | 7 |
| GALBANI Mozzarella · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,67 € | 125 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 7 |
| ZAGORA Ovčji sir · Prehrana MPC 2.5.2025. = 32,99 € | 1 kg | 19,99 € | 26,99 € | −25% | 7 |
| POLI Pileca kobasica · Prehrana MPC 2.5.2025. = 5,15 € | 500 g | 3,49 € | 4,49 € | −22% | 7 |
| VINDIJA Ribani Tvrdi sir · Prehrana MPC 20.10.2025. = 1,59 € | 40 g | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 7 |
| PIK Salama narezak Original ili Panona · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,39 € ili 3,59 € | 100 g | 1,99 € | 7 | ||
| GAVRILOVIĆ Šunka u ovitku · Prehrana MPC 2.5.2025. = 5,79 € | 350 g | 3,79 € | 4,89 € | −22% | 7 |
| PODRAVKA Šunka u ovitku · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,49 € | 100 g | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 7 |
| PRESIDENT Tilzit sir · Prehrana MPC 2.5.2025. = 14,99 € | 1 kg | 8,99 € | 12,49 € | −28% | 7 |
| GAVRILOVIĆ Zimska salama · Prehrana MPC 2.5.2025. = 10,99 € | 300 g | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 7 |
| DUKAT Čokoladno mlijeko · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,88 € | 1 l | 1,99 € | 8 | ||
| VINDIJA 'z bregov Jogurt 2,8% m.m. ili 0,9% m.m. · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,89 € | 1 kg | 1,99 € | 2,39 € | −16% | 8 |
| DUKAT Bobbastic Jogurtni napitak Mango i naranča ili Limeta i ananas · Prehrana MPC 28.4.2026. = 2,99 € | 300 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 8 |
| VINDIJA 'z bregov Kefir 3,5% m.m. ili 0,9% m.m. · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,00 € | 200 g | 0,59 € | 0,75 € | −21% | 8 |
| VINDIJA 'z bregov Kiselo vrhnje 20% m.m. · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,57 € | 0,2 l | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 8 |
| ZOTT Monte Mliječni desert maxi · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,58 € | 4 x 100 g | 2,49 € | 3,09 € | −19% | 8 |
| VINDIJA Choco Loco Mliječni puding Čokolada i vanilija ili Čokolada i jagoda · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,25 € / MPC 2.7.2026. = 2,39 € | 4 x 125 g | 1,69 € | 8 | ||
| VINDIJA 'z bregov Proteinski napitak odabrane vrste · Prehrana MPC 7.11.2025. = 4,19 € | 300 ml | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 8 |
| DUKAT Svježe mlijeko · Prehrana 3,2% m.m, MPC 2.5.2025. = 2,50 € | 1,5 l | 1,89 € | 8 | ||
| VINDIJA 'z bregov Vilikis grčki tip jogurta · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,55 € | 900 g | 3,29 € | 3,99 € | −17% | 8 |
| DUKAT Bobbastic Voćni jogurt Ananasi kokos ili Kiwi i limun · Prehrana MPC 28.4.2026. = 1,60 € | 150 g | 1,09 € | 1,39 € | −21% | 8 |
| VINDIJA 'z bregov Vrhnje za kuhanje · Prehrana | 0,5 l | 2,79 € | 3,39 € | −17% | 9 |
| PARMALAT Caffe Latte • Cappuccino • Macchiato · Prehrana | 200 ml | 1,69 € | 1,99 € | −15% | 9 |
| ZDENKA Classic Topljeni sir · Prehrana | 140 g | 1,99 € | 2,39 € | −16% | 9 |
| WEWALKA Listnato tijesto · Prehrana | 275 g | 1,39 € | 1,86 € | −25% | 9 |
| THOMY Majoneza · Prehrana | 280 ml | 2,49 € | 3,29 € | −24% | 9 |
| DUKAT Maslac · Prehrana | 125 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 9 |
| MARGO Nova Namaz · Prehrana | 225 g | 0,89 € | 1,29 € | −31% | 9 |
| Vindija 'z bregov Zrnati sir · Prehrana | 200 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 9 |
| THOMY Blagi senf · Prehrana | 200 g | 1,79 € | 2,29 € | −21% | 10 |
| PODRAVKA Goveđa kocka · Prehrana | 120 g | 1,59 € | 2,19 € | −27% | 10 |
| HEINZ Ketchup · Prehrana | 1 kg | 4,19 € | 5,99 € | −30% | 10 |
| ČAKOVEČKI MLINOVI Pšenično brašno glatko T- 550 · Prehrana | 1 kg | 0,75 € | 10 | ||
| ZLATO POLJE Tjestenina fidelini gnijezda · Prehrana | 250 g | 1,37 € | 1,99 € | −31% | 10 |
| PONTI Aceto balsamico preljev · Prehrana Original, 0,5 l, 1 l = 4,98 €, Glassa, 250 ml, 1 l = 9,96 €, MPC 19.6.2026. = 4,19 € | — | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 11 |
| VALFRUTTA Dvostruki koncentrat rajčice · Prehrana MPC 2.5.2025. =1,09 € | 130 g | 0,69 € | 0,89 € | −22% | 11 |
| PODRAVKA Grah smeđi limenka · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,72 € | 400 g | 0,99 € | 1,39 € | −28% | 11 |
| ZVIJEZDA Krastavci · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,31 € | 670 g | 2,49 € | 3,54 € | −30% | 11 |
| ZVIJEZDA Kukuruz šećerac · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,12 € | 340 g | 1,39 € | 1,86 € | −25% | 11 |
| PODRAVKA Lino Lada namaz · Prehrana odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 2,69 € | 160 g | 1,79 € | 2,29 € | −21% | 11 |
| ULTRA Med cvjetni · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,32 € | 450 g | 2,09 € | 2,65 € | −21% | 11 |
| ROSSO GARGANO Rajčica pasirana · Prehrana MPC 21.1.2026. = 2,89 € | 690 g | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 11 |
| DIDA BOŽA Voćni namazi · Prehrana Džem šljiva 650 g, 1 kg = 6,14 €, MPC 30.1.2025. = 7,09 €, Džem marelica 690 g, 1 kg = 5,78 €, MPC 30.1.2025. = 6,83 €, Džem šipak 700 g, 1 kg = 5,70 €, MPC 2.5.2025. = 6,95 € | — | 3,99 € | 11 | ||
| MULINO BIANCO Dvopek · Prehrana Original, Integralni 315 g, 1 kg = 6,32 €, MPC 2.5.2025. = 3,11 € | — | 1,99 € | 2,67 € | −25% | 12 |
| CEDEVITA Instant napitak · Prehrana odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 7,70 € | 900 g | 5,69 € | 12 | ||
| PODRAVKA Lino Čokolino Dječja hrana · Prehrana MPC 2.5.2025. = 6,19 € | 500 g | 3,49 € | 4,99 € | −30% | 12 |
| KRAŠ Bajadera praline · Prehrana MPC 2.5.2025. = 9,75 € | 200 g | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 13 |
| LASTA Čajna kolutići · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,91 € | 420 g | 1,89 € | 2,39 € | −20% | 13 |
| FERRERO Čokolada odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,99 € | 90 g | 2,49 € | 13 | ||
| KANDI Čokolada odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,99 € | 210 g - 220 g | 2,99 € | 13 | ||
| ULTRA Instant kava 3u1 · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,49 € | 180 g | 1,89 € | 13 | ||
| ULTRA PLUS Napolitanke kakao · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,79 € | 800 g | 3,19 € | −20% | 13 | |
| FRANCK Nota Kapsule za kavu odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 7,23 € | 112 g - 194 g | 4,99 € | 13 | ||
| MR.BROWNIE Biskvitni desert odabrane vrste · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,99 € | 200 g | 2,79 € | 3,49 € | −20% | 14 |
| HELF Bomboni odabrane vrste · Prehrana MPC 19.5.2026. = 1,19 € | 80 g | 0,59 € | 14 | ||
| KINDER Duo keks · Prehrana MPC 12.9.2025. = 4,79 € | 150 g | 3,19 € | 14 | ||
| KRAŠ Jaffa biskvit Kakao i naranča ili Original · Prehrana Kakao i naranča 120 g, 1 kg = 9,08 €, Original, 125 g, 1 kg = 8,72 €, MPC 2.5.2025. = 1,72 € | 120 g - 125 g | 1,09 € | 1,39 € | −21% | 14 |
| MILKA Kroasan Čokolada ili Vanilija · Prehrana Čokolada ili Vanilija, MPC 3.6.2025. = 1,19 € | 50 g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 14 |
| MILKA Leo Go! Vafel desert · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,29 € | 48 g | 0,99 € | 14 | ||
| KRAŠ Prekrašni kolačići · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,10 € | 200 g - 220 g | 1,99 € | 2,59 € | −23% | 14 |
| WRIGLEY'S Žvakaće guma Orbit ili Airwaves · Prehrana Orbit ili Airwaves, MPC 2.5.2025. = 4,49 € | 64 g | 2,99 € | 3,69 € | −18% | 14 |
| CHIO Čipi čips · Prehrana odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 2,91 € | 130 g | 1,89 € | 15 | ||
| PATOS Čips od kukuruza · Prehrana odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 1,99 € | 90 g - 100 g | 1,19 € | 1,59 € | −25% | 15 |
| CHIO Čips od leće · Prehrana odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 2,38 € | 65 g | 1,29 € | 1,89 € | −31% | 15 |
| TROLLI Gumeni bomboni · Prehrana odabrane vrste, MPC 9.5.2026. = 1,99 € | 100 g | 1,19 € | 1,79 € | −33% | 15 |
| ULTRA Kikiriki slani prženi · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,79 € | 500 g | 1,79 € | 2,39 € | −25% | 15 |
| POP!!! CORN Kokice za mikrovalny · Prehrana Slane ili Maslac, MPC 2.5.2025. = 2,65 € | 3 x 80 g | 1,79 € | 15 | ||
| CLIPSY Max flips · Prehrana Piletina ili Sour Cream, MPC 2.5.2025. = 2,05 € | 70 g | 1,45 € | 15 | ||
| BEBETO Spaghetti gumeni bomboni · Prehrana odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 1,25 € | 80 g | 0,79 € | −20% | 15 | |
| KOESTLIN Saltas Štapići s kikirikijem · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,99 € | 4 x 40 g | 1,19 € | 1,49 € | −20% | 15 |
| BADEL Antique Pelinkovec · Prehrana MPC 2.5.2025. = 26,52 € | 1 l | 19,99 € | 16 | ||
| VINA BELJE La Belle Grand Pjenušavo vino · Prehrana MPC 2.5.2025. = 12,19 € | 0,75 l | 7,99 € | 10,05 € | −20% | 16 |
| EPSKO VINO Makedonija · Prehrana Graševina ili Vranac, MPC 2.5.2025. = 10,32 € | 3 l | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 16 |
| VINA LAGUNA Malvazija Istrarska Festigia · Prehrana MPC 2.5.2025. = 18,02 € | 0,75 l | 12,49 € | 14,99 € | −16% | 16 |
| BADEL Prima Brand · Prehrana MPC 2.5.2025. = 10,22 € | 0,5 l | 6,19 € | 7,62 € | −18% | 16 |
| PALIHNIĆ Vino Pošip · Prehrana MPC 2.5.2025. = 16,49 € | 0,75 l | 9,89 € | 16 | ||
| VINA LAGUNA Vino Rose · Prehrana MPC 2.5.2025. = 7,62 € | 0,75 l | 5,29 € | 6,49 € | −18% | 16 |
| MOSKVA Vodka GREAT HOUSE Gin · Prehrana MPC 2.5.2025. = 12,02 € | 1 l | 7,99 € | 16 | ||
| STUDENAC Gazirana prirodna mineralna voda · Prehrana 1,5 l, 1 l = 0,46 € | 1,5 l | 0,69 € | 0,98 € | −29% | 17 |
| VINDIJA Vindi Gazirano piće · Prehrana odabrane vrste 1,5 l, 1 l = 0,89 € | 1,5 l | 1,33 € | 2,02 € | −34% | 17 |
| SKY COLA Gazirano piće · Prehrana 1,5 l, 1 l = 1,29 € | 1,5 l | 1,29 € | 17 | ||
| CEDEVITA Ledeni čaj · Prehrana Breskva i limun ili Šumsko voće i limun, 0,5 l, 1 l = 1,98 € | 0,5 l | 0,99 € | 1,18 € | −16% | 17 |
| MIVELA MG+ Mineralna voda s dodatkom magnezija · Prehrana Gazirana ili Blago gazirana, 0,5 l, 1 l = 2,18 € | 0,5 l | 1,09 € | 1,29 € | −15% | 17 |
| STUDENA Prirodna izvrska voda · Prehrana 1,5 l, 1 l = 0,46 € | 1,5 l | 0,69 € | 0,98 € | −29% | 17 |
| SARA Prirodna mineralna voda · Prehrana 1,5 l, 1 l = 0,39 € | 1,5 l | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 17 |
| DANA Sirup · Prehrana odabrane vrste, 1 l | 1 l | 2,65 € | 17 | ||
| MIX Koktel · Prehrana odabrane vrste, 0,33 l, 1 l = 5,12 € | 0,33 l | 1,69 € | 2,12 € | −20% | 18 |
| FRUCTAL Classic Osvježavajuće piće · Prehrana Crni ribiz, naranča i jabuka ili Borovnica, 1 l | 1 l | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 18 |
| OŽUJSKO Pivo · Prehrana 4 x 0,5 l, 1 l = 2,50 € | 4 x 0,5 l | 4,99 € | 18 | ||
| HEINEKEN Pivo · Prehrana Original ili Silver, 4 x 0,33 l, 1 l = 2,87 € | 4 x 0,33 l | 3,79 € | 18 | ||
| MADRI Pivo · Prehrana 0,5 l, 1 l = 2,78 € | 0,5 l | 1,39 € | 1,65 € | −15% | 18 |
| KOZEL Pivo · Prehrana Dark ili Premium Lager, 0,5 l, 1 l = 2,78 € | 0,5 l | 1,39 € | 1,65 € | −15% | 18 |
| PAULANER Pivo · Prehrana Original ili Weissbier, 0,5 l, 1 l = 3,18 € | 0,5 l | 1,59 € | 1,95 € | −18% | 18 |
| VINDI Juice Sok 100% naranča · Prehrana 2 l, 1 l = 1,60 € | 2 l | 3,19 € | 3,99 € | −20% | 18 |
| ZEWA Deluxe Toaletni papir aqua tube, breskva · Prehrana MPC 19.8.2026. = 7,79 € | 16 rola | 4,75 € | 6,45 € | −26% | 19 |
| VIOLETA Dječje vlažne maramice s kozjim mlijekom · Djeca | 72 kom | 1,79 € | 2,29 € | −21% | 19 |
| VIOLETA Double Care Dječja kozmetika · Djeca odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 5,69 € | 400 ml | 3,99 € | 19 | ||
| VIOLETA Double Care Dječje pelene · Djeca odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 14,40 € ili 15,92 € | 48 kom - 66 kom | 11,99 € | 19 | ||
| PALMOLIVE Gel za tuširanje · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 2,99 € | 150 ml | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 19 |
| TETA VIOLETA Mega papirnati ručnik · Prehrana MPC 2.5.2025. = 6,25 € | 1 rola | 3,69 € | 4,99 € | −26% | 19 |
| PALMOLIVE Tekući sapun za ruke · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 4,35 € ili MPC 17.4.2026. = 4,89 € | 300 ml ili 500 ml | 2,79 € | 19 | ||
| JAR Deterdžent za posuđe · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 5,49 € | 900 ml | 2,29 € | 20 | ||
| FAKS Aquamarine Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika MPC 29.6.2026. = 32,39 € | 4,95 kg | 18,99 € | 26,89 € | −29% | 20 |
| VIOLETA Deterdžent za rublje · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 11,15 € | 2,7 l | 5,49 € | 9,23 € | −40% | 20 |
| SOMAT Deterdžent za strojno pranje posuđa · Kozmetika • Kapsule, 65 kom - 75 kom, 1 kom = 0,22 € - 0,25 €, • Gel, 1620 l, 1 l = 10,18 €, MPC 2.5.2025. = 39,99 € ili 17.6.2026.= 39,99 € | — | 16,49 € | 32,99 € | −50% | 20 |
| LENOR Omekšivač za rublje · Kozmetika odabrane vrste, MPC 18.2025. = 8,89 € | 1,239 l ili 1,491 l | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 20 |
| BIS Osvježivač prostora · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 5,79 € | 400 ml | 3,69 € | 20 | ||
| ARF Sredstvo za čišćenje · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 4,49 € - 4,59 € | 600 ml | 2,89 € | 3,49 € | −17% | 20 |
| SUPER JON Sredstvo za čišćenje stakla · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 2,52 € | 650 ml | 1,59 € | 20 | ||
| PURINA Felix Fantastic Hrana za mačke · Životinje | 4x85 g | 2,19 € | 2,79 € | −21% | 21 |
| PURINA Friskies Hrana za mačke · Životinje | 300 g | 1,69 € | 2,19 € | −22% | 21 |
| DREAMIES Hrana za mačke · Životinje | 60 g | 1,44 € | 1,94 € | −25% | 21 |
| PEDIGREE Hrana za pse · Životinje | 100 g | 0,79 € | 21 | ||
| CEKINA Izbjeljivač · Kozmetika | 1000 ml | 1,79 € | 2,69 € | −33% | 21 |
| ARF Deobad Sredstvo za čišćenje · Kozmetika Lavanda i smilje | 5x650 ml | 2,59 € | 21 | ||
| BREF Sredstvo za čišćenje i osvježavanje wc školjke · Kozmetika | 2x50 g | 3,29 € | 6,99 € | −52% | 21 |
| ULTRA PLUS Bio pribor za jelo · Namještaj noževi, žlice, vilice | 10 kom | 0,69 € | 0,99 € | −30% | 22 |
| TOGNANA Iris Rosa Šalica · Namještaj zapremnina cc 400 ml | 1 kom | 3,49 € | 4,99 € | −30% | 22 |
| TOGNANA Iris Rosa Šalica · Namještaj zapremnina cc 320 ml | 1 kom | 2,99 € | 4,29 € | −30% | 22 |
| ULTRA PLUS Papirnate čaše · Namještaj zapremnina 200 ml | 50 kom | 1,29 € | 2,05 € | −37% | 22 |
| ULTRA PLUS Papirnate čaše · Namještaj zapremnina 300 ml | 50 kom | 1,79 € | 2,95 € | −39% | 22 |
| ULTRA PLUS Papirnati tanjuri · Namještaj | 20 kom | 1,19 € | 1,89 € | −37% | 22 |
| TOGNANA Morning Set čaša · Namještaj zapremnina cc 300 ml, 1 pak | 6 kom | 5,79 € | 8,49 € | −31% | 22 |
| VARTA Energy Baterije AA i AAA · Tehnika 1 kom = 0,62 € | 4 kom | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 23 |
| ADDA COLLINS Bluetooth zvučnik SP-101-BK, Wave 2.0 10W, FM, RGB · Tehnika | 1 kom | 15,99 € | 24,99 € | −36% | 23 |
| ADDA COLLINS FM transmitter FM-001-RGB, Ambioent Tuna Bluetooth 5.0, 2 x USB-a · Tehnika | 1 kom | 8,99 € | 13,99 € | −35% | 23 |
| ADDA COLLINS Slušalice HP-001-BK, Flow, Bluetooth · Tehnika | 1 kom | 15,99 € | 24,99 € | −36% | 23 |
| ADDA COLLINS Slušalice TWS-007-BK, Sparkle TWS Bluetooth 5.3 · Tehnika | 1 set | 12,99 € | 19,99 € | −35% | 23 |
| ADDA COLLINS Zidni punjač CH-005-wh. Fusion Fast Charger 20W Type-C · Tehnika | 1 kom | 6,99 € | 10,99 € | −36% | 23 |
| Badminton set · Sport | 1 pak | 3,19 € | 4,69 € | −31% | 24 |
| Kuglana · Djeca *Ponuda traje do 29.9.2026 | 1 set | 5,99 € | 9,05 € | −33% | 24 |
| Nogometna lopta · Sport | 1 kom | 6,99 € | 10,39 € | −33% | 24 |