
Ribola do 6.10.
Vrijedi 30. 09. 2026. – 06. 10. 2026. · 24 stranica
U ovom tjednom katalogu nalazi se 180 proizvoda u rasponu od 0,39 do 16,99 eura. SOMAT sredstvo za strojno pranje posuđa spušta se na 14,49 eura umjesto redovnih 34,99, dok SILAN omekšivač košta 3,29 eura. BREF Power Aktiv za wc školjku spada na 2,79 eura, a VEGETA Maestro origano na 0,49 eura. Kruška Williams prodaje se po 1,49 eura za kilogram, a SCOTTI Oro parboiled riža po 2,29 eura. Među nadgrobnim proizvodima ističe se elektronska svijeća Aeternum za 2,19 eura i lampion srce za 0,99 eura. U ponudi su i grupni popusti: 30 % na odabrane FINO proizvode i sladolede, 25 % na ALEVA instant juhe i MERCI čokolade, te 20 % na DORINA KRAŠ čokolade, PIONIR i CASALI asortiman.
Izvor: službeni katalog trgovine Ribola.
Popusti na grupe proizvoda (17)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −30% | odabrani asortiman sladoleda -30% na odabrani asortiman sladoleda | 7 |
| −30% | FINO · odabrani asortiman -30% na odabrani asortiman FINO | 23 |
| −25% | ALEVA · instant juha -25% na odabrani asortiman instant juha ALEVA | 12 |
| −25% | MERCI -25% na odabrani asortiman MERCI | 15 |
| −20% | ZOTT · odabrani proteinski asortiman -20% na odabrani proteinski asortiman ZOTT | 10 |
| −20% | MORATO · american sandwich -20% na odabrani asortiman american sandwich MORATO | 11 |
| −20% | KLARA MARIĆ · tjestenina -20% na odabrani asortiman tjestenina KLARA MARIĆ | 12 |
| −20% | DORINA KRAŠ · čokolada -20% na odabrani asortiman čokolada DORINA KRAŠ | 15 |
| −20% | CASALI -20% na odabrani asortiman CASALI | 16 |
| −20% | PIONIR -20% na odabrani asortiman PIONIR | 16 |
| −20% | DUREX -20% na odabrani asortiman DUREX | 21 |
| −20% | BECUTAN 20% na odabrani asortiman BECUTAN | 21 |
| −15% | MIJUKIĆ -15% na odabrani asortiman MIJUKIĆ super, hiper | 6 |
| −15% | PAŠKA SIRANA · odabrani asortiman sireva -15% na odabrani asortiman sireva PAŠKA SIRANA | 8 |
| −15% | SANTE -15% na odabrani asortiman SANTE | 11 |
| −15% | MISURA · odabrani asortiman -15% na odabrani asortiman MISURA | 14 |
| −15% | BALCONI -15% na odabrani asortiman BALCONI | 15 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| SOMAT Sredstvo za strojno pranje posuđa | 14,49 € | 34,99 € | −59% | 1 |
| BREF Power Aktiv Sredstvo za čišćenje i osvježavanje wc školjke | 2,79 € | 5,49 € | −49% | 22 |
| SILAN Omekšivač rublja | 3,29 € | 5,99 € | −45% | 22 |
| VEGETA Maestro origano | 0,49 € | 0,89 € | −44% | 12 |
| Elektronska nadgrobna svijeća Aeternum | 2,19 € | 3,89 € | −43% | 24 |
| SCOTTI Oro Riža parboiled | 2,29 € | 3,99 € | −42% | 12 |
| Nadgrobni lampion srce | 0,99 € | 1,69 € | −41% | 24 |
| Kruška Williams | 1,49 € | 2,49 € | −40% | 2 |
| VEGETA Maestro papar crni u zrnu | 0,89 € | 1,49 € | −40% | 12 |
| VINDIJA Panirana mozzarella | 4,99 € | 7,99 € | −38% | 7 |
Svi proizvodi iz kataloga (180)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Cekin Čekin pileći batak i zabatak · Prehrana MPC 2.5.2025. = 6,59 € | 1 kg | 4,79 € | 6,59 € | −27% | 1 |
| M's Keks sa mlijekom ili kakao mlijekom · Prehrana | — | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 1 |
| Kupus · Prehrana Zemlja podrijetla HRVATSKA, MPC 2.5.2025. = 0,79 € | 1 kg | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 1 |
| HEINEKEN Pivo · Prehrana 1 l = 2,90 €, MPC 2.5.2025. = 7,71 € | 4x0,5 l | 5,79 € | 7,71 € | −25% | 1 |
| SOMAT Sredstvo za strojno pranje posuđa · Prehrana Kapsule 4 in 1, 60 kom - 0,24 €/kom, Duo gel, 1,37 l - 10,58 €/l, Kapsule 5 in 1, 54 kom - 0,27 €/kom, MPC 2.5.2025. ili 13.7.2026. = 34,99 € | — | 14,49 € | 34,99 € | −59% | 1 |
| Brusnica · Prehrana Zemlja podrijetla SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE | — | 5,69 € | 7,29 € | −21% | 2 |
| Češnjak · Prehrana Zemlja podrijetla ŠPANJOLSKA, MPC 2.5.2025. = 6,59 € | 1 kg | 2,69 € | 3,99 € | −32% | 2 |
| Grožđe bijelo · Prehrana Zemlja podrijetla ITALIJA, MPC 2.5.2025. = 4,79 € | 1 kg | 1,39 € | −30% | 2 | |
| Kruška Williams · Prehrana Zemlja podrijetla NIZOZEMSKA, MPC 2.5.2025. = 2,39 € | 1 kg | 1,49 € | 2,49 € | −40% | 2 |
| Limun · Prehrana Zemlja podrijetla JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA, MPC 2.5.2025. = 1,49 € | 1 kg | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 2 |
| Rajčica Grappolo · Prehrana Zemlja podrijetla HRVATSKA/TURSKA, MPC 2.5.2025. = 2,65 € | 1 kg | 1,99 € | 2,69 € | −26% | 2 |
| Baguette mali · Prehrana | 125 g | 0,39 € | 0,55 € | −29% | 3 |
| Bijela pita · Prehrana | 420 g | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 3 |
| Donut Mucho pistacio · Prehrana | 77 g | 0,89 € | 1,29 € | −31% | 3 |
| Kruh Zlatni korijen · Prehrana | 320 g | 0,99 € | 1,55 € | −36% | 3 |
| PEKARA BABIĆ Panin pecivo · Prehrana Povoljna cijena | 150 g | 0,79 € | 3 | ||
| Velike linške oči · Prehrana | 600 g | 4,99 € | 6,15 € | −18% | 3 |
| PIK Boom burger · Prehrana Povoljna cijena | 300 g | 3,99 € | 4 | ||
| VINDIJA Ćekin koktel hrenovke · Prehrana | 225 g | 1,39 € | 1,69 € | −18% | 4 |
| VINDIJA Ćekin Roster pile · Prehrana Povoljna cijena | 1 kg | 3,18 € | 4 | ||
| PIK Ćevapčići · Prehrana | 900 g | 5,29 € | 7,79 € | −32% | 4 |
| POLI Hrenovka pileća · Prehrana | 330 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 4 |
| PIK Kranjska kobasica · Prehrana | 300 g | 2,99 € | 4,39 € | −31% | 4 |
| GAVRILOVIĆ Šafalada kobasica · Prehrana | 300 g | 2,25 € | 2,95 € | −23% | 4 |
| VINDIJA Vindon pureći odresci · Prehrana | 400 g | 5,39 € | 6,79 € | −20% | 4 |
| GAVRILOVIĆ Čajna kobasica premium · Prehrana | 1 kg | 14,99 € | 19,69 € | −24% | 5 |
| VINDIJA Del uxe pileća šunka · Prehrana hiper | 1 kg | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 5 |
| PIK Dimljena vratina u ovitku · Prehrana | 1 kg | 10,99 € | 13,99 € | −21% | 5 |
| GAVRILOVIĆ Jeli pileći parizer · Prehrana super, hiper | 350 g | 1,09 € | 1,75 € | −37% | 5 |
| GAVRILOVIĆ Jeli sandwich salama · Prehrana super, hiper | 300 g | 3,89 € | 4,75 € | −18% | 5 |
| PIK Šunka za pizzu · Prehrana | 1 kg | 5,99 € | 7,69 € | −22% | 5 |
| GAVRILOVIĆ Tirolska kobasica · Prehrana | 1 kg | 7,99 € | 11,49 € | −30% | 5 |
| VINDIJA Vindon pureća posebna kobasica · Prehrana | 1 kg | 2,49 € | 3,71 € | −32% | 5 |
| PODRAVKA Grah · Prehrana Kobasica ili Hamburger, super, hiper | 400 g | 2,59 € | 3,89 € | −33% | 6 |
| GAVRILOVIĆ Grah s dimljenom slaninom · Prehrana super, hiper | 300 g | 2,59 € | 3,49 € | −25% | 6 |
| PIK Hamburger · Prehrana super, hiper | 350 g | 5,29 € | 6,49 € | −18% | 6 |
| GAVRILOVIĆ Mesni doručak · Prehrana | 150 g | 1,69 € | 2,19 € | −22% | 6 |
| PIK Mortadela narezak · Prehrana Original ili S maslinama | 150 g | 2,29 € | 2,89 € | −20% | 6 |
| POLI Pileca pašteta · Prehrana Classic ili Kids, super, hiper | 95 g | 1,09 € | 6 | ||
| PIK Pureća dimljena šunka naresci · Prehrana super, hiper | 100 g | 2,09 € | 2,79 € | −25% | 6 |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · Prehrana | 3 x 80 g | 4,49 € | −25% | 6 | |
| GAVRILOVIĆ Zimska salama naresci · Prehrana | 80 g | 2,09 € | 2,79 € | −25% | 6 |
| LEDO Quattro Happiness sladoled · Prehrana | 1650 ml | 5,49 € | 7,49 € | −26% | 7 |
| NESTLE Familia Hit sladoled · Prehrana Vanilija ili Čokolada | 4 x 85 ml | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 7 |
| LEDO Kornet čokolada i vanilija · Prehrana | 4 x 120 ml | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 7 |
| LEDO Lette marelica · Prehrana | 800 g | 3,99 € | −20% | 7 | |
| LEDO Mahuna zelena · Prehrana | 400 g | 1,59 € | 7 | ||
| VINDIJA Panirana mozzarella · Prehrana | 500 g | 4,99 € | 7,99 € | −38% | 7 |
| LEDO Panirani filet oslića · Prehrana | 400 g | 5,49 € | 6,99 € | −21% | 7 |
| LEDO Pizza · Prehrana odabrane vrste | 300 g - 330 g | 3,29 € | 7 | ||
| PERLA Temeljac od škampa · Prehrana | 450 g | 2,99 € | 3,89 € | −23% | 7 |
| PRESIDENT Emmental sir · Prehrana | 1 kg | 11,99 € | 8 | ||
| VINDIJA 'z bregov Mlijeko bez laktoze · Prehrana 2,8% m.m | 1 l | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 8 |
| BAYERNLAND Mozzarella · Prehrana 40% m.m | 1 kg | 13,99 € | 16,79 € | −16% | 8 |
| PRESIDENT Sir · Prehrana odabrane vrste | 400 g | 3,99 € | 5,39 € | −25% | 8 |
| PAŠKA SIRANA Sir Trapist · Prehrana | 1 kg | 16,99 € | 20,69 € | −17% | 8 |
| VINDIJA 'z bregov Svježe mlijeko · Prehrana 3,2% m.m. ili 1,5% m.m | 1 l | 1,35 € | 8 | ||
| PASTIRSKI Tvrdi sir · Prehrana | 1 kg | 11,99 € | 14,99 € | −20% | 8 |
| DUKAT Brzo&Fino Vrhnje za kuhanje · Prehrana 20% m.m, MPC 2.5.2025. = 4,09 € | 500 g | 2,79 € | 3,49 € | −20% | 9 |
| DUKAT Ela namaz · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,07 € | 150 g | 1,49 € | 1,79 € | −16% | 9 |
| VINDIJA 'z bregov Jogurt · Prehrana POVOLJINA CIJENA, 3,2% m.m, MPC 2.5.2025. = 2,95 € | 900 g | 2,09 € | 2,95 € | −29% | 9 |
| THOMY Majoneza · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,39 € | 380 g | 3,09 € | 3,99 € | −22% | 9 |
| VINDIJA 'z bregov Maslac · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,99 € | 250 g | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 9 |
| VINDIJA 'z bregov Mileram kiselo vrhnje · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,02 € | 400 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 9 |
| MARGO NOVA Namaz · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,39 € | 400 g | 1,49 € | 2,19 € | −31% | 9 |
| BELJE ABC Svježi krem sir · Prehrana POVOLJINA CIJENA, MPC 2.5.2025. = 1,75 € | 100 g | 1,15 € | 9 | ||
| DUKAT Tekući jogurt · Prehrana 2,8% m.m, MPC 2.5.2025. = 2,82 € | 1 kg | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 9 |
| VINDIJA 'z bregov Euforija krem jogurt · Prehrana POVOLJINA CIJENA, Choco mix ili Stracciatella, MPC 2.5.2025. = 1,35 € ili 24.7.2025. = 1,19 € | 150 g | 0,75 € | 10 | ||
| VINDIJA 'z bregov Fortia jogurt · Prehrana Natur ili Žitarice, MPC 2.1.2026. = 2,95 €, ili MPC 22.12.2025. = 3,22 € | 1 kg | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 10 |
| VINDIJA 'z bregov Fortia smoothie · Prehrana odabrane vrste, MPC 2.2.2026. = 1,22 € | 200 g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 10 |
| KINDER Milch - Schnitte desert · Prehrana POVOLJINA CIJENA, MPC 2.5.2025. = 0,98 € | 28 g | 0,65 € | 10 | ||
| DUKAT Mousse desert čokolada · Prehrana POVOLJINA CIJENA, MPC 2.5.2025. = 1,46 € | 100 g | 1,09 € | 10 | ||
| DUKAT Posni sir sa žitaricama · Prehrana Bundeva ili Goji, MPC 28.4.2026. = 2,39 € | 195 g | 1,69 € | 1,99 € | −15% | 10 |
| VINDIJA Tres Chic Puding · Prehrana Dupla čokolada ili Praline & tamna čokolada, MPC 2.5.2025. = 1,59 € | 200 g | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 10 |
| PURE HARVEST Bio napitak • Badem • Zob · Prehrana MPC 10.1.2026. = 2,29 € | 1 l | 1,49 € | 11 | ||
| ENCIAN Choco balls Žitne okruglice · Prehrana MPC 2.5.2025. = 3,25 € | 250 g | 1,99 € | 2,69 € | −26% | 11 |
| ŽITO Crispy krekeri · Prehrana MPC 2.5.2025. = 5,51 € | 150 g | 3,49 € | 4,54 € | −23% | 11 |
| PODRAVKA Džem marelica · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,99 € | 360 g | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 11 |
| PODRAVKA Lino Lada namaz · Prehrana MPC 2.5.2025. = 5,79 € | 500 g | 3,79 € | 4,79 € | −20% | 11 |
| ULTRA Med bagrem · Prehrana MPC 2.5.2025. = 6,63 € | 700 g | 4,49 € | 5,57 € | −19% | 11 |
| LINO Moj prvi flips • Original, 25 g - 51,60 €/kg • S mrkvicom, 35 g - 36,86 €/kg · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,35 € | — | 1,29 € | 1,87 € | −31% | 11 |
| ULTRA Dodatak za kolače • Prašak za pecivo, 5 x 12 g, 6,50 €/kg • Vanilin šećer, 5 x 10 g, 7,80 €/kg · Prehrana MPC 2.5.2025. = 0,65 € | — | 0,39 € | 0,49 € | −20% | 12 |
| VEGETA Maestro origano · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,07 € | 5 g | 0,49 € | 0,89 € | −44% | 12 |
| VEGETA Maestro papar crni u zrnu · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,79 € | 15 g | 0,89 € | 1,49 € | −40% | 12 |
| SCOTTI Oro Riža parboiled · Prehrana MPC 2.5.2025. = 4,79 € | 1 kg | 2,29 € | 3,99 € | −42% | 12 |
| ZLATO POLJE Tjestenina • Mini penne, 400 g - 3,48 €/kg • Pužići durum, 500 g, 2,78 €/kg · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,39 € | — | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 12 |
| REGGIA Tjestenina cannelloni · Prehrana MPC 2.5.2025. = 1,85 € | 250 g | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 12 |
| HERNANDEZ Tortilja · Prehrana MPC 2.5.2025. = 2,58 € | 390 g | 1,79 € | 2,15 € | −16% | 12 |
| EVERYDAYS Bijeli grah · Prehrana POVOLJINA CIJENA | 400 g | 0,89 € | 13 | ||
| EVERYDAYS Cikla · Prehrana POVOLJINA CIJENA | 680 g | 1,29 € | 13 | ||
| EVERYDAYS Kiseli krastavci · Prehrana | 680 g | 1,89 € | 2,39 € | −20% | 13 |
| PODRAVKA Koncentrat rajčice · Prehrana | 300 g | 2,39 € | 3,19 € | −25% | 13 |
| PODRAVKA Kukuruz šećerac · Prehrana POVOLJINA CIJENA | 150 g | 1,09 € | 13 | ||
| PODRAVKA Pelat rajčica · Prehrana | 400 g | 1,35 € | 1,79 € | −24% | 13 |
| PODRAVKA Senf · Prehrana | 100 g | 1,29 € | 1,59 € | −19% | 13 |
| ULTRA PLUS Vinski ocat · Prehrana | 1 l | 0,89 € | 1,09 € | −18% | 13 |
| KOESTLIN Choco vafel · Prehrana odabrane vrste | 200 g | 2,39 € | 2,89 € | −17% | 14 |
| JACOBSENS Emoji keksi · Prehrana | 150 g | 2,29 € | 2,99 € | −23% | 14 |
| FRANCK Gold Instant kava · Prehrana POVOLJINA CIJENA | 100 g | 4,59 € | 14 | ||
| NESCAFE Dolce Gusto Kapsule za kavu · Prehrana odabrane vrste | 90 g | 5,29 € | 14 | ||
| BAULI Kroasan · Prehrana odabrane vrste | 6 x 50 g | 2,79 € | 3,79 € | −26% | 14 |
| GLORIA Mlijevena kava · Prehrana | 500 g | 7,49 € | 9,49 € | −21% | 14 |
| LASTA Napolitanka · Prehrana • Čokolada • Choco milk | 420 g | 2,79 € | 3,49 € | −20% | 14 |
| KRAŠ PreKrašni Štrudlice · Prehrana odabrane vrste | 200 g | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 14 |
| NUTELLA Biscuits keksi · Prehrana POVOLJMA CIJENA | 304 g | 4,15 € | 15 | ||
| MILKA Biskvitni desert · Prehrana Mousse, 128 g, 9,30 €/kg ili Orange, 147 g, 8,10 €/kg | — | 1,19 € | 1,79 € | −33% | 15 |
| ZVEČEVO Čokolada · Prehrana odabrane vrste | 100 g | 0,99 € | 1,59 € | −37% | 15 |
| GRIESSON Duo keks s kakao kremom · Prehrana | 500 g | 2,69 € | 3,69 € | −27% | 15 |
| LINDT Lindor Čokolada · Prehrana Milk ili Pistacio | 100 g | 2,99 € | 3,69 € | −18% | 15 |
| KANDI Riki čokolada s rižom · Prehrana POVOLJMA CIJENA | 300 g | 3,19 € | 15 | ||
| CHIO Čipi čips · Prehrana POVOLJMA CIJENA, odabrane vrste | 120 g | 1,89 € | 16 | ||
| LAY'S Čips · Prehrana POVOLJMA CIJENA, Slani ili Pikantna paprika | 200 g | 2,69 € | 16 | ||
| MILKY WAY Desert · Prehrana | 21,5 g | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 16 |
| KRAŠ Mentol bomboni · Prehrana Original ili Extra strong | 100 g | 0,69 € | 0,89 € | −22% | 16 |
| STORCK Nimm2 Gumeni bomboni · Prehrana POVOLJMA CIJENA, 100 g, 9,90 €/kg - 11,00 €/kg | 90 g | 0,99 € | 16 | ||
| MUNCHMALLOW Pjenasti desert · Prehrana POVOLJMA CIJENA | 105 g | 1,15 € | 16 | ||
| TUC Bake rolls · Prehrana Pizza ili Morska sol | 80 g | 0,59 € | 0,85 € | −30% | 17 |
| LORENZ Curly flips · Prehrana Classic ili Loopys | 120 g | 1,79 € | 2,28 € | −21% | 17 |
| HELL Energetsko piće · Prehrana | 500 ml | 1,39 € | 17 | ||
| TWIST Gazirano piće · Prehrana Limun ili Nar | 0,5 l | 1,05 € | 17 | ||
| VINDI Ledeni čaj · Prehrana Breskva ili Mango | 330 ml | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 17 |
| STAROPRAMEN Pivo · Prehrana | 0,5 l | 1,39 € | 17 | ||
| MADRI Pivo · Prehrana | 0,4 l | 1,09 € | 17 | ||
| KOESTLIN Saltas Krekeri · Prehrana Sea salt ili Bacon | 100 g | 0,69 € | 0,95 € | −27% | 17 |
| STARK Smoki WOW · Prehrana Kikiriki ili Čokolada | 70 g | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 17 |
| VINOPLOD Alkoholno piće · Prehrana Loza ili Komovica | 1 l | 11,99 € | 18 | ||
| MARASKA Alkoholno piće · Prehrana odabrane vrste | 0,1 l | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 18 |
| ZVEČEVO Liker · Prehrana odabrane vrste | 0,7 l | 7,99 € | 18 | ||
| GIN GIBSON'S London Dry Gin · Prehrana | 0,7 l | 9,99 € | 13,22 € | −24% | 18 |
| MARASKA Room · Prehrana | 0,5 l | 6,19 € | 7,99 € | −22% | 18 |
| VINOPLOD Travarica rakija · Prehrana | 1 l | 12,99 € | 18 | ||
| JANA Vitamin Antiox piće · Prehrana okusi: Limun | 1,5 l | 1,59 € | 19 | ||
| CUVEE Benkovac vino · Prehrana | 0,75 l | 5,49 € | 7,02 € | −21% | 19 |
| JUICY Vitaminska Immuno boost voda odabrane vrste · Prehrana | 0,5 l | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 19 |
| KUTJEVO Graševina Kvalitetno vino · Prehrana | 1 l | 5,99 € | 19 | ||
| VITAMIN WELL Niskoenergetsko piće odabrane vrste · Prehrana | 0,5 l | 1,79 € | 2,15 € | −16% | 19 |
| RADGON Penina Srebrna pjenušavo vino · Prehrana | 0,75 l | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 19 |
| IMAKO UNITY Vino odabrane vrste · Prehrana | 0,75 l | 3,59 € | 19 | ||
| IVAN DOLAC Vrhunsko vino · Prehrana | 0,75 l | 12,00 € | 14,89 € | −19% | 19 |
| SKY Gazirano piće odabrane vrste · Prehrana | 2 l | 1,45 € | 1,79 € | −18% | 20 |
| CEVITANA Instant napitak · Prehrana Limun ili Naranča | 500 g | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 20 |
| TO Nektar · Prehrana Gusti ili Jabuka | 2 l | 2,19 € | 2,59 € | −15% | 20 |
| FRUCTAL Nektar odabrane vrste · Prehrana | 1 l | 1,99 € | 20 | ||
| VINDIJA Vindi Osvježavajuće piće odabrane vrste · Prehrana | 1 l | 1,19 € | 20 | ||
| JUICY FRUITS Osvježavajuće piće odabrane vrste · Prehrana | 500 ml | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 20 |
| CEDEVITA Fresh Osvježavajuće piće odabrane vrste · Prehrana | 340 ml | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 20 |
| JAMNICA Prirodna gazirana voda · Prehrana | 1 l | 0,79 € | 0,95 € | −16% | 20 |
| GARNIER Color Naturals Boja za kosu · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 5,99 € | 1 pak | 3,49 € | 4,99 € | −30% | 21 |
| HIGI Dječje vlažne maramice · Djeca MPC 2.5.2025. = 1,79 € | 72 kom | 1,09 € | 1,39 € | −21% | 21 |
| LIBRESSE Higijenski ulošci · Kozmetika Normal, 20 kom, 1 kom = 0,11 €, Super, 16 kom, 1 kom = 0,14 €, MPC 2.5.2025. = 3,23 € ili 4,09 € | — | 2,19 € | 21 | ||
| ELMEX Pasta za zube · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 4,99 € ili 5,69 € | 75 ml | 4,29 € | 21 | ||
| HEAD & SHOULDERS Šampon za kosu · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025.: ili 22.7.2026. = 7,99 € | 400 ml | 3,99 € | 6,49 € | −38% | 21 |
| HERBALIS Fresh Spring Tekući sapun · Kozmetika MPC 2.5.2025. = 3,29 € | 400 ml | 1,79 € | 2,15 € | −16% | 21 |
| VIOLETA Economy Toaletni papir · Kozmetika MPC 2.5.2025. = 3,39 € | 8 rola | 1,99 € | 21 | ||
| DASH Deteržent za rublje · Kozmetika Praškasti, 3,3 kg, 1 kg = 4,24 €, Kapsule, 44 kom, 1 kom = 0,32 €, Tekući, 2,2 l, 1 l = 5,18 €, MPC 1.9.2026. = 21,59 € | — | 13,99 € | 17,99 € | −22% | 22 |
| ARIEL Gel kapsule · Kozmetika Extra Clean, 10 kom, 1 kom = 0,60 €, Color Clean, 11 kom, 1 kom = 0,50 €, MPC 22.7.2026. = 8,49 € | — | 5,99 € | 22 | ||
| TETA VIOLETA Jumbo ručnici limun · Kozmetika MPC 2.5.2025. = 3,45 € | 2 role | 2,09 € | 2,65 € | −21% | 22 |
| SILAN Omekšivač rublja · Kozmetika 1,36 l - 1,67 l, 1,97€/l - 2,42€/l, MPC 2.5.2025. = 8,28 €, MPC 3.7.2026. = 7,19 € | — | 3,29 € | 5,99 € | −45% | 22 |
| SUPER JON IQ Sredstvo za čišćenje · Kozmetika odabrane vrste, 1 pak, MPC 15.7.2025. = 5,89 € | 425 ml + 2 x 2 g | 3,49 € | 4,89 € | −28% | 22 |
| BREF Power Aktiv Sredstvo za čišćenje i osvježavanje wc školjke · Kozmetika Lemon, 2 x 51 g, 27,35 €/kg, Pine 2 x 50g = 27,90 €/kg, MPC 2.5.2025. = 6,79 € | — | 2,79 € | 5,49 € | −49% | 22 |
| ARF Sredstvo za čišćenje stakla i staklenih površina · Kozmetika odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 2,79 € | 650 ml | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 22 |
| SUPER JON IQ Sredstvo za čišćenje tablete refil · Kozmetika odabrane vrste, 1 pak, MPC 15.7.2025. = 4,19 € | 3 x 2 g | 2,39 € | 3,45 € | −30% | 22 |
| LIKVI ULTRA Sredstvo za pranje posuđa · Kozmetika odabrane vrste, 1,35 l, 1 l = 2,44 €, MPC 2.5.2025. = 4,65 € | — | 3,29 € | 22 | ||
| VIOLETA Univerzalne antibakterijske maramice za čišćenje · Kozmetika MPC 13.6.2025. = 2,49 € | 56 kom | 1,75 € | −17% | 22 | |
| ELIT Električno kuhalo za vodu · Tehnika 1500 W, zapremina 1,7 l | 1 kom | 7,99 € | 11,99 € | −33% | 23 |
| Kišobran dugi automatik | 1 kom | 5,49 € | 7,99 € | −31% | 23 |
| Kišobran mini Bojani, Karo | 1 kom | 3,99 € | 5,79 € | −31% | 23 |
| ELIT Preklopni toaster · Tehnika 750 W, grill, dimenzije 21,5 X 13 cm | 1 kom | 9,99 € | 14,99 € | −33% | 23 |
| BREL Clean Spužva za posuđe MPC 2.5.2025. = 1,06 € | 5 kom | 0,45 € | 0,66 € | −31% | 23 |
| VOX Šušilo za kosu · Tehnika 1400 W, 3 temperature zagrijavanja, 2 brzine, zaštita od pregrijavanja | 1 kom | 9,99 € | 15,79 € | −36% | 23 |
| ULTRA PLUS Vreće za smeće 70 x 110 cm, MPC 2.5.2025. = 2,39 € | 120 l | 1,29 € | 1,99 € | −35% | 23 |
| Bubble fun puhalica · Djeca | 1 kom | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 24 |
| Elektronska nadgrobna svijeća Aeternum trajanje 120 dana | 1 kom | 2,19 € | 3,89 € | −43% | 24 |
| WHISKAS Hrana za mačke · Životinje odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 3,49 € | 4 x 85 g | 2,39 € | 2,89 € | −17% | 24 |
| PURINA Friskies Hrana za pse · Životinje odabrane vrste, MPC 2.5.2025. = 2,92 € | 500 g | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 24 |
| Konop za preskakanje · Sport | 1 kom | 2,29 € | 3,39 € | −32% | 24 |
| Lopta · Sport odabrane vrste | 1 kom | 3,19 € | 4,79 € | −33% | 24 |
| Nadgrobni lampion srce bruto težina 150 g | 1 kom | 0,99 € | 1,69 € | −41% | 24 |
| EUROCAT Pijesak za mačke · Životinje MPC 21.8.2025. = 3,49 € | 5 kg | 2,19 € | 24 | ||
| Squeeze me Čupavo čudovište · Djeca | 1 kom | 3,19 € | 4,79 € | −33% | 24 |