
SPAR katalog do 6.10.
Vrijedi od 23.9. do 6.10.2026. · Vrijedi 23. 09. 2026. – 06. 10. 2026. · 8 stranica
Katalog sadrži 46 proizvoda s cijenama od 1,39 do 399,99 eura. Među najboljim ponudama su BOSCH usisavač bez vrećice za 59,99 eura (redovno 119,99 eura), električna pećnica Prinestos za 99,99 eura umjesto 199,99 eura, te Tognana set posuđa Stone&Wood za 69,99 eura. Muške bokserice dostupne su za 1,99 eura, jastuk Economic za 3,49 eura, a deka Juniper za 14,99 eura. Iz kućne tehnike izdvaja se BOSCH friteza na vrući zrak za 59,99 eura i REMINGTON sušilo za kosu za 19,99 eura. Grupni popusti uključuju 35% na PAMPERS vlažne maramice, 30% na FELCE AZZURRA gelove i kupke, te 25% na JOHNSON'S BABY proizvode. Akcija traje do 6. listopada.
Izvor: službeni katalog trgovine SPAR.
Popusti na grupe proizvoda (7)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −35% | PAMPERS · vlažne maramice -35% JEFTINIJE VLAŽNE MARAMICE PAMPERS razne vrste i pakiranje, Cijena na 2.5.2025.: od 1,75 € do 11,89 € razne vrste i pakiranje | 7 |
| −30% | FELCE AZZURRA · gelovi ili kupke -30% JEFTINIJE GELOVI ILI KUPKE FELCE AZZURRA odabrane vrste odabrane vrste | 7 |
| −25% | JOHNSON'S BABY · proizvodi -25% JEFTINIJE PROIZVODI JOHNSON'S BABY odabrane vrste odabrane vrste | 7 |
| −20% | JOHNSON'S · gelovi za tuširanje -20% JEFTINIJE GELOVI ZA TUŠIRANJE JOHNSON'S odabrane vrste 400 ml odabrane vrste 400 ml | 7 |
| −20% | AIRWICK · proizvodi -20% JEFTINIJE PROIZVODI AIRWICK odabrane vrste odabrane vrste | 7 |
| −20% | OGX · proizvodi -20% JEFTINIJE PROIZVODI OGX razne vrste razne vrste | 7 |
| −20% | THE PINK STUFF · sredstva za čišćenje 20% JEFTINIJE SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE PINK STUFF odabrane vrste odabrane vrste | 7 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| ZWILLING Pribor za jelo Roseland | 89,99 € | −70% | 1 | |
| ZWILLING Set lonaca Flow | 99,99 € | −60% | 1 | |
| TESLA Kuhalo za vodu KT500X inox | 9,99 € | −60% | 2 | |
| BOSCH Usisavač BGCOSLW2 bez vrećice | 59,99 € | 119,99 € | −50% | 4 |
| SENCOR Aparat za uklanjanje dlačica s tkanine SLR 33 | 3,99 € | 7,98 € | −50% | 5 |
| Električna pećnica Prinestos 37949 | 99,99 € | 199,99 € | −50% | 5 |
| Sakupljač vlage Bison Air Max punjenje | 2,49 € | 4,99 € | −50% | 5 |
| REMINGTON Sušilo za kosu D6099 E51 | 19,99 € | 39,99 € | −50% | 5 |
| Jastuk Economic | 3,49 € | 6,99 € | −50% | 6 |
| Muške bokserice | 1,99 € | 3,99 € | −50% | 6 |
Svi proizvodi iz kataloga (46)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Dash Deterdžent za pranje rublja Alpen Frische · Prehrana praškasti, 5 kg, 1 kg = 3 € / 1 pranje = 0,15 €, ili tekući, 4,5 L, 1 L = 3,33 € / 1 pranje 0,15 € | 100 pranja | 14,99 € | 18,99 € | −21% | 1 |
| NIVEA Krema Soft · Kozmetika 1 L = 13,98 € | 500 ml | 6,99 € | 10,99 € | −36% | 1 |
| Ornel Omekšivač za rublje · Prehrana 160 pranja, 1 L = 1,12 € / 1 pranje = 0,03 € | 4 l | 4,49 € | 6,99 € | −35% | 1 |
| ZWILLING Pribor za jelo Roseland · Namještaj 60-dijelni | 1 set | 89,99 € | −70% | 1 | |
| ZWILLING Set lonaca Flow · Namještaj 5-dijelni set | 1 set | 99,99 € | −60% | 1 | |
| BOSCH Friteza na vrući zrak MAF24AB0 · Tehnika 4,0 L, površina protiv lijepljenja, brzo čišćenje, do 200 °C, 1300 W, U INTERSPAR U ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*, * bez PFAS -a | 1 kom | 59,99 € | 99,99 € | −40% | 2 |
| TESLA Kuhalo za vodu KT500X inox · Tehnika STRIX kontrola snage, snage: 2200 W, kapacitet 1,7 L, U INTERSPAR U ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | 1 kom | 9,99 € | −60% | 2 | |
| SENCOR Mikrovalna pećnica SMW 1719BK · Tehnika 20 L, snage 700 W, 5 razina snage, U INTERSPAR U ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | 1 kom | 49,99 € | 2 | ||
| Elit Preklopni toster SMG-18B · Tehnika snage: 750 W, neprijanjajuća površina, automatska regulacija temperature, dimenzije ploče: 21,5 x 13cm, U INTERSPAR U ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | 1 kom | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 2 |
| Tognana Set posuđa Stone&Wood · Namještaj 5-dijelni set, U INTERSPAR U ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | 1 set | 69,99 € | 119,99 € | −41% | 2 |
| MILANO Set tanjura · Namještaj spalno staklo, 18-dijelni set | 1 set | 14,99 € | 19,99 € | −25% | 2 |
| FOGGY Set tanjura · Namještaj porculan, 18-dijelni set | 1 set | 24,99 € | 39,99 € | −37% | 2 |
| SIMPEX Ljestve Color s dvije stepenice · Vrt i alati U INTERSPAR(U) I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | 46 x 55 x 81 cm | 12,99 € | 19,99 € | −35% | 3 |
| PYREX Pekač za friteza na vrući zrak · Namještaj U INTERSPAR(U) I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | 1,6 L okrugli ili 1,9 L kvadratni | 5,59 € | 8,89 € | −37% | 3 |
| Vileda Set za pranje poda Turbo · Namještaj U INTERSPAR(U) I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | — | 27,99 € | 3 | ||
| Vileda Set za pranje roda Ultramax · Namještaj U INTERSPAR(U) I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | — | 23,99 € | 3 | ||
| MR.MUSCLE Sredstvo za čišćenje odvoda MR.MUSCLE · Kozmetika | 2 x 1 L | 7,99 € | 3 | ||
| PYREX Vatrostalni pekač · Namještaj U INTERSPAR(U) I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | 4,4 L + 1 L | 13,49 € | 17,99 € | −25% | 3 |
| PYREX Vatrostalni pekač · Namještaj U INTERSPAR(U) I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | 4,5 L + 2 L | 12,99 € | 19,99 € | −35% | 3 |
| SIMPEX Aku štapni i ručni baterijski usisavač 2u1 SIMPEX Y3-079 · Tehnika U INTERSPAR(U) I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | — | 69,99 € | 89,99 € | −22% | 4 |
| VIVAX Bluetooth zvučnik karaoke BS-820 · Tehnika | — | 119,99 € | 199,99 € | −40% | 4 |
| KONČAR Hladnjak HLE55206SH · Tehnika | 206 L | 219,99 € | 259,99 € | −15% | 4 |
| Gorenje Perilica rublja W3NGP172SBS · Tehnika | — | 269,99 € | 4 | ||
| KONČAR Sušilica rublja SRRMTG05 · Tehnika | — | 399,99 € | 4 | ||
| Hisense TV LED Hisense 55A65 4K UHD Smart TV, 4K Ultra HD · Tehnika | 139 cm (55") | 349,99 € | 449,99 € | −22% | 4 |
| Smart Tech TV LED Smart Tech 43QH02Y 4K UHD QLED Smart TV · Tehnika | 109 cm | 159,99 € | 229,99 € | −30% | 4 |
| BOSCH Usisavač BGCOSLW2 bez vrećice · Tehnika U INTERSPAR(U) I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA* | — | 59,99 € | 119,99 € | −50% | 4 |
| PHILIPS Aparat za brijanje One Blade QP2724/23 · Tehnika U INTERSPAR I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 1 kom | 27,99 € | 5 | ||
| SENCOR Aparat za uklanjanje dlačica s tkanine SLR 33 · Tehnika U INTERSPAR I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 1 kom | 3,99 € | 7,98 € | −50% | 5 |
| Električna pećnica Prinestos 37949 · Tehnika | 1 kom | 99,99 € | 199,99 € | −50% | 5 |
| Iskra Kalorifer FH-111 · Tehnika U INTERSPAR I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 1 kom | 11,99 € | 16,99 € | −29% | 5 |
| Polica 4-dijelna univerzalna · Namještaj U INTERSPAR I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 1 kom | 10,99 € | 19,99 € | −45% | 5 |
| Sakupljač vlage Bison Air Max punjenje · Prehrana U INTERSPAR I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 450 g | 2,49 € | 4,99 € | −50% | 5 |
| Sklopiva transportna kolica Kinzo · Vrt i alati | 1 kom | 9,99 € | 14,99 € | −33% | 5 |
| REMINGTON Sušilo za kosu D6099 E51 · Tehnika | 1 kom | 19,99 € | 39,99 € | −50% | 5 |
| Colombo Sušilo za rublje Glam Color · Namještaj U INTERSPAR I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 1 kom | 9,99 € | 13,99 € | −28% | 5 |
| IskraERO Usisavač za pepeo IE-AVC1200 15L · Tehnika | 1 kom | 29,99 € | 39,99 € | −25% | 5 |
| Čarape Medical · Odjeća U INTERSPAR I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA. Vel. 36 - 46. 4 para u pakiranju | 1 pak | 4,49 € | 6,99 € | −35% | 6 |
| Deka Juniper · Namještaj | 1 kom | 14,99 € | 24,99 € | −40% | 6 |
| Jakna s kapuljačom · Odjeća Vel. S - XXL | 1 kom | 19,99 € | 29,99 € | −33% | 6 |
| Jastuk Economic · Namještaj U INTERSPAR I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 1 kom | 3,49 € | 6,99 € | −50% | 6 |
| Muške bokserice · Odjeća U INTERSPAR I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA. Vel. L - 3XL | 1 kom | 1,99 € | 3,99 € | −50% | 6 |
| Ženske gaće · Odjeća U INTERSPAR I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA. Veličina L - 3XL | 1 kom | 1,39 € | 1,99 € | −30% | 6 |
| FAKS Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika Različite vrste, prašak 2,2 kg / 40 pranja 1 kg = 4,31 € / 1 pranje = 0,24 €, tekući 1 L = 5,7 € / 1 pranje = 0,24 € | — | 9,49 € | 12,99 € | −25% | 7 |
| WEISSER RIESE Deterdžent za pranje rublja, kapsule 80/1 · Kozmetika 1 kapsula = 0,22 € | 80/1 | 17,99 € | 23,99 € | −25% | 7 |
| NIVEA Mlijeko za tijelo, 500 ml · Kozmetika 1 L = 11,98 € | 500 ml | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 7 |