
SPAR letak do 29.9.
Vrijedi od 23.9. do 29.9.2026. · Vrijedi 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. · 29 stranica
Ovaj SPAR katalog nudi 199 proizvoda s cijenama od 0,39 do 199,99 eura. Domaći krumpir možete kupiti za samo 0,39 eura po kilogramu, CHIO čips limited edition za 1,09 eura, a Alpski narezak Gavrilović za 1,29 eura. Među kuhinjskim potrepštinama ističe se Rosmarino friteza na vrući zrak AI SmartCook 6 u 1 za 79,99 eura i HEXA PRO set posuda s poklopcem za 24,99 eura. Popusti na grupe proizvoda uključuju 65% na ROSMARINO artikle, 35% na Sante žitarice i 30% na Mlinar kruh i svježine, Naturel šumeće tablete i vitamine te MULINO BIANCO kekse. Perfect Cook tave i lonci dostupni su po sniženim cijenama, a za dom možete pronaći solarne lampione SIMPLEX BASIC za 14,29 eura i aranžmane umjetnog cvijeća.
Izvor: službeni katalog trgovine SPAR.
Popusti na grupe proizvoda (12)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −65% | ROSMARINO uz karticu Ušteda do 65% 1 bod svakih 10€ Program vjernosti | 8 |
| −35% | Sante · žitarice uz karticu -35% žitarice Sante odabrane vrste 350 g, SAMO UZ MOJ APP | 17 |
| −30% | Mlinar · Kruh i odabrane svježine MEGA CIJENA JEFTINUIE -30% Kruh i odaburane svježine Mlinar od 400 g do 450 g odabrane vrste od 400 g do 450 g | 15 |
| −30% | Naturel · šumeće tablete i vitamini uz karticu -30% šumece tablete i vitamini Naturel razne vrste, SAMO UZ MOJ APP | 17 |
| −30% | MULINO BIANCO · keksi -30 %* JEFTINIJE odabrane vrste | 20 |
| −30% | kovčezi uz karticu -30% SVI KOVČEZI SAMO UZ MOJ APP Samo uz Moj APP | 29 |
| −25% | YAMAS! · grčki jogurt -25% JEFTINIJE GRČKI JOGURT YAMAS! 150 g ili 1 kg 0% m.m. 150 g ili 1 kg 0% m.m | 29 |
| −20% | DAR uz količinu PROIZVODI DAR -20% JEFTINIJE + zeleni paketić sličica GRATIS | 4 |
| −20% | Naturel · dvopek i prepečenci -20% JEFTINUIE dvopek i prepečenci Naturel razne vrste razne vrste | 15 |
| −20% | Dukat · Kisela vrhnja Brez & Fras -20% JEFTINUIE Kisela vrhnja Brez & Fras Dukat odabrane vrste odabrane vrste | 16 |
| −20% | KINDER · keksi Kinder i Nutella -20 % JEFTINIJE odabrane vrste | 20 |
| −20% | PIPI · gazirana pića -20% JEFTINIJE GAZIRANA PIĆA PIPI 0,33 L do 2 L razne vrste 0,33 L do 2 L razne vrste | 29 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| HEXA PRO 2.0 Lonac s poklopcem | 34,99 € | −65% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Tava | 29,99 € | −64% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Lonac s poklopcem | 39,99 € | −63% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Tava s poklopcem i ručkama | 39,99 € | −63% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Tava | 24,99 € | −61% | 9 | |
| HEXA PRO Lončić za mlijeko | 11,99 € | −60% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Posuda za umake s poklopcem | 29,99 € | −60% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Stakleni poklopac | 5,99 € | −60% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Tava | 19,99 € | −60% | 9 | |
| HEXA PRO Set posuda s poklopcem 2/1 | 24,99 € | 59,98 € | −58% | 9 |
Svi proizvodi iz kataloga (199)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Grožđe bijelo · Prehrana Zemlja podrijetla: Italija | 1 kg | 1,39 € | 1 | ||
| Krem štapići Lasta · Prehrana Odabrane vrste od 200 g do 250 g, 1 kg od 8,76 € do 10,95 €. Strudla ili krem štapići | — | 2,19 € | 2,39 € | −8% | 1 |
| Lino lada duo · Prehrana Namaz. Podravka. 1 kg = 5,90 € | 1.1 kg | 6,49 € | −30% | 1 | |
| Duuin daisy Maslac irski tradicionalni · Prehrana 1 kg = 9,95 € | 200 g | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 1 |
| Svinjska leđa bez kosti na pulu · Prehrana | 1 kg | 3,49 € | 1 | ||
| Jar Tablete za strojno pranje posuđa Jar · Kozmetika All in One 100/1, 1 tableta = 0,19 €. Platinum 81/1, 1 tableta = 0,23 €. Platinum Plus 71/1, 1 tableta = 0,27 €. ili Miracle Platinum plus 60/1, 1 tableta = 0,32 € | — | 18,99 € | −36% | 1 | |
| RIO mare Tuna Rio Mare · Prehrana 3 x 65 g, 3 x 80 g ili 3 x 80 g. Odabrane vrste. Ocijeđena masa od 156 g do 208 g, 1 kg od 28,32 € do 37,76 € | — | 5,89 € | 6,19 € | −5% | 1 |
| Cucina Italiana Gnocchi di patate · Prehrana Njoki | 1 kg | 2,99 € | 3,69 € | −19% | 2 |
| ACTIVIA Jogurt Activia · Prehrana Razne vrste. 4 x 125 g, 1 kg = 5,18 € | — | 2,59 € | 2,69 € | −4% | 2 |
| PODRAVKA BLAGI KETCHUP PODRAVKA · Prehrana | 1 kg | 2,69 € | 2,89 € | −7% | 3 |
| TOFFIFEE BOMBONIJERA TOFFIFEE · Prehrana 1 kg = 19,98 € | 400 g | 7,99 € | 8,49 € | −6% | 3 |
| CASALI ČOKOLADNE BANANE CASALI razne vrste · Prehrana 1 kg = 16,63 € | 300 g | 4,99 € | 5,29 € | −6% | 3 |
| Gloria KAVA GLORIA mljevena · Prehrana 1 kg = 19,16 € | 250 g | 4,79 € | 5,09 € | −6% | 3 |
| LEDO MEDALJONI OD KRUMPIRA LEDO · Prehrana 1 kg = 6,15 € | 600 g | 3,69 € | 3,99 € | −8% | 3 |
| OLALA PAPIRNATI RUČNIK OLALA · Prehrana 3 sloja, 2 role u pakiranju, 1 rola = 1,25 € | 3 sloja | 2,49 € | 3,95 € | −37% | 3 |
| PIVO KRUŠOVICE · Prehrana 1 l = 3,10 €, U primjeni važeće zakonske odredbe naknade | 1 l | 1,55 € | 1,75 € | −11% | 3 |
| DERCOS ŠAMPON ZA KOSU VICHY · Kozmetika SAMO U INTERSPAR-u, odabrane vrste od 390 ml do 400 ml, 1 l od 57,48 € do 58,95 € | 400 ml | 22,99 € | 24,99 € | −8% | 3 |
| MARTELL VS · Prehrana 1 l = 47,13 €, U primjeni važeće zakonske odredbe naknade | 1 l | 32,99 € | 34,99 € | −6% | 3 |
| PIK MORTADELA ILJENIK ŠUNKA NAREZAK PIK uz količinu · Prehrana KUPOVINOM OZNAČENIH PROIZVODA ZELENI PAKETIĆ SLIČICA GRATIS, Već od: 1 kg od 6,63 € do 18,97 € | 300 g | 4,99 € | 4 | ||
| PODRAVKA PASSATA rajčica u hrvatskom goštu uz količinu · Prehrana PASIRANA RAJČICA Podravka, 1 kg = 1,58 €, + zeleni paketić sličica GRATIS | 500 g | 0,79 € | 4 | ||
| PALOMA TOALETNI PAPIR PALOMA uz količinu · Prehrana + zeleni paketić sličica GRATIS, 3 sloja, 24 role u pakiranju, 1 rola = 0,21 € | 24 role | 4,99 € | 4 | ||
| Dalmatinski pršut, Miješki · Prehrana + zeleni paketić slična GRATIS | 100 g | 3,99 € | 5 | ||
| HIDRA Izotoničko piće, 0,33 L, 0,5 L ili 4 x 0,5 L · Prehrana Uz zelenu paketić slične prati nešto u prosjeku, nadvaja pakovanje | — | 0,69 € | 5 | ||
| ABC Krem sir, razne vrste, 100 g, 1 kg = 11,50 € · Prehrana + zeleni paketić slična GRATIS | 100 g | 1,15 € | 1,34 € | −14% | 5 |
| MILKA Napitak mlika, 250 ml, 1 l = 4,36 € · Prehrana + zeleni paketić slična GRATIS | 250 ml | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 5 |
| PALOMA Toaletni papir, 3 sloja, 24 rola u pakiranju, 1 tek = 48 rola · Kozmetika + zeleni paketić slična GRATIS | — | 4,99 € | 5 | ||
| PIVAC Banjalučki ćevapčići · Prehrana | 500 g | 3,79 € | 6 | ||
| PREMIUM Burgeri by chef Vukadin · Prehrana | 1 kg | 2,99 € | 6 | ||
| Čevapčići Easy Grill · Prehrana | 360 g | 1,89 € | 2,99 € | −36% | 6 |
| TANN Gusto steak · Prehrana | 1 kg | 26,99 € | 6 | ||
| Janjetina na pultu · Prehrana | 1 kg | 11,49 € | 6 | ||
| PIVAC Junece tripice · Prehrana | 500 g | 3,29 € | 6 | ||
| PREMIUM Marinirana svinjska rebarca by chef Vukadin · Prehrana | — | 6,99 € | 6 | ||
| RAVLIĆ Miješano mljeveno meso · Prehrana | 450 g | 2,99 € | 6 | ||
| RIVIERA Pljeskavica · Prehrana | 450 g | 2,49 € | 6 | ||
| Svinjska potrbušina na pultu · Prehrana | 1 kg | 3,69 € | 6 | ||
| Teleća rebra/prsa/flam na pultu · Prehrana | 1 kg | 6,39 € | 6 | ||
| AIA Kockice ili trakice pilećeg filea · Prehrana | 400 g | 4,29 € | 7 | ||
| Panivia Marinirani pileći batak zabatak · Prehrana | 400 g | 3,79 € | 7 | ||
| Cekin Panirani Cordon Bleu · Prehrana | 300 g | 3,79 € | 7 | ||
| Cekin Pileća krila Spicy · Prehrana | 450 g | 3,99 € | 7 | ||
| Perutnina Pileći batak · Prehrana | 500 g | 2,19 € | 7 | ||
| Cekin Pileći file · Prehrana | 500 g | 5,69 € | 7 | ||
| Perutnina Pileći file zabatak · Prehrana | 500 g | 3,89 € | 7 | ||
| Perutnina Pileći zabatak · Prehrana | 500 g | 2,19 € | 7 | ||
| Svježa kalifornijska pastrva · Prehrana 300-600 grama/komad | 1 kg | 5,99 € | 7 | ||
| Svježa očišćena orada · Prehrana 260-360 grama/komad | 1 kg | 11,99 € | 7 | ||
| Svježa sipa · Prehrana | 1 kg | 9,99 € | 7 | ||
| Svježi škamp · Prehrana 31-40 kom/kg | 1 kg | 12,99 € | 7 | ||
| Rosmarino Električna peć za pizzu MasterCraft 8 u 1 uz karticu · Tehnika 10 bodova | — | 199,99 € | 333,32 € | −40% | 8 |
| Rosmarino Blender Rosmarino NutriMax 600 · Tehnika 10 bodova | — | 39,99 € | 79,98 € | −50% | 9 |
| Rosmarino Friteza na vrući zrak Rosmarino AI SmartCook 6 u 1 · Tehnika XXL košara s 8 L kapaciteta, 10 bodova | — | 79,99 € | 159,98 € | −50% | 9 |
| HEXA PRO 2.0 Lonac s poklopcem · Namještaj Keramika, 10 bodova | 24 cm, 3,6 l | 34,99 € | −65% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Lonac s poklopcem · Namještaj Keramika, 10 bodova | 28 cm, 6,3 l | 39,99 € | −63% | 9 | |
| HEXA PRO Lončić za mlijeko · Namještaj 10 bodova | 1,5 l | 11,99 € | −60% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Posuda za umake s poklopcem · Namještaj Keramika, 10 bodova | 18 cm | 29,99 € | −60% | 9 | |
| HEXA PRO Set posuda s poklopcem 2/1 · Namještaj 10 bodova | 3 l i 5 l | 24,99 € | 59,98 € | −58% | 9 |
| HEXA PRO 2.0 Stakleni poklopac · Namještaj 10 bodova | 20 cm | 5,99 € | −60% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Tava · Namještaj Keramika, 10 bodova | 28 cm | 29,99 € | −64% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Tava · Namještaj Keramika, 10 bodova | 24 cm | 24,99 € | −61% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Tava · Namještaj Keramika, 10 bodova | 20 cm | 19,99 € | −60% | 9 | |
| HEXA PRO 2.0 Tava s poklopcem i ručkama · Namještaj Keramika, 10 bodova | 28 cm | 39,99 € | −63% | 9 | |
| Always Higijenski ulosci Always različite i pakiranja · Kozmetika | — | 2,29 € | 10 | ||
| Hrenovke frankfurterave · Prehrana | 1 kg | 8,99 € | 10,99 € | −18% | 10 |
| Nescafé Instant kava Nescafé Refill vrećica classic, crema ili gold · Prehrana 1 kg = 38,60 € do 52,27 € | 150 g | 5,79 € | 10 | ||
| Vegeta Mješavina začina Vegeta Podravka · Prehrana | 1 kg | 2,49 € | 10 | ||
| Alpski Narezak Gavrilović pileti ili alpski · Prehrana 1 kg = 8,60 € | 150 g | 1,29 € | 2,19 € | −41% | 10 |
| Tabasco Umak MC Ilhenny odabrane vrste · Prehrana 1 l = 41,50 € | 60 ml | 2,49 € | −45% | 10 | |
| Bio banana · Prehrana Zemlja podrijetla: Ekvador | 1 kg | 1,49 € | 11 | ||
| Borovnica · Prehrana | 300 g | 3,69 € | 11 | ||
| Domaća bukovača · Prehrana | 500 g | 1,69 € | 11 | ||
| Domaći češnjak · Prehrana | 200 g | 1,29 € | 11 | ||
| Domaći krumpir · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska | 1 kg | 0,39 € | 0,69 € | −43% | 11 |
| Domaći rajčica koktel · Prehrana | 500 g | 1,89 € | 11 | ||
| Grickalice Beer Mix ili Football Mix Yummy · Prehrana | 400 g | 2,99 € | 3,89 € | −23% | 11 |
| Kelj pupčar · Prehrana | 500 g | 1,19 € | 11 | ||
| S BUDGET Salata sviježa · Prehrana | 400 g | 2,09 € | 11 | ||
| Smokva · Prehrana Zemlja podrijetla: Turska | 1 kg | 3,99 € | 11 | ||
| Jabuka Crveni delišes · Prehrana | 1 kg | 1,29 € | 12 | ||
| Jabuka Gala · Prehrana | 1 kg | 1,29 € | 12 | ||
| Jabuka Jonagold · Prehrana | 1 kg | 1,29 € | 12 | ||
| Jabuka Zlatni delišes · Prehrana | 1 kg | 1,29 € | 12 | ||
| Natur pur Bio jabuka · Prehrana 100% HRVATSKI, 1 kg = 1,84 € | 700 g | 1,29 € | 13 | ||
| Natur pur Bio-Ahornsirup · Prehrana | 250 ml | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 13 |
| Natur pur Bio-Butter · Prehrana | 250 g | 2,29 € | 2,99 € | −23% | 13 |
| Natur pur Pšenično brašno · Prehrana | 1-480 ili 1-700, 1 kg | 1,96 € | −35% | 13 | |
| Natur pur Svježa jaja · Prehrana | S slobodnog uzgoja (za knedl sa šljivama) | 1,99 € | 2,79 € | −28% | 13 |
| Belje Baranjska kobasica · Prehrana | 1 kg | 14,99 € | 16,99 € | −11% | 14 |
| Ravlić Dimljeni kare · Prehrana | 1 kg | 7,99 € | 14 | ||
| Drniška ruža · Prehrana Drniška tradicija | 1 kg | 19,99 € | 14 | ||
| Ravlić Osječka kobasica · Prehrana NOVO, 1 kg = 9,95 € | 200 g | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 14 |
| Gavrilović Pileća prsa jeli · Prehrana | 1 kg | 9,99 € | 14 | ||
| Vindija Poliko ili Delko Čekin · Prehrana Više od:, 1 kg od 3,98 € do 4,58 € | 500 g | 1,99 € | 14 | ||
| SPAR Pršut narezak · Prehrana 1 kg = 22,48 € | 400 g | 8,99 € | 9,99 € | −10% | 14 |
| Zott Sir Bayerntaler · Prehrana tvrd, krajli | 1 kg | 9,99 € | 15,39 € | −35% | 14 |
| Sir Gouda · Prehrana | 1 kg | 4,99 € | 14 | ||
| Dukat Sir Podravec President · Prehrana | 1 kg | 8,99 € | 11,99 € | −25% | 14 |
| Šendvič salama PIK Vrbovec · Prehrana APP KUPON, SAMO UZ MOJ APP dodatna ušteda | 1 kg | 16,29 € | −29% | 14 | |
| Podravka Šunka u ovitku · Prehrana | 1 kg | 7,99 € | 14 | ||
| Bečki odrezak · Prehrana | — | 1,79 € | 15 | ||
| Burek mali motani · Prehrana sir ili sir-špinat | 150 g | 0,89 € | 15 | ||
| Croissant 7 days · Prehrana kakao ili vanilija | 240 g | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 15 |
| Grah varivo s hamburškom sunkom · Prehrana | 1 kg | 4,99 € | 15 | ||
| Kruh durum · Prehrana | 450 g | 0,99 € | 1,33 € | −26% | 15 |
| Kruh s kiselim tijestom · Prehrana odabrane vrste od 400 g do 500 g | — | 1,19 € | 1,49 € | −20% | 15 |
| Lisnato slana pita · Prehrana | 85 g | 0,40 € | 15 | ||
| Pogača slavonska · Prehrana | 850 g | 1,49 € | 15 | ||
| Sendvič Montana Proteinac · Prehrana Meaty, Fishy ili Cheesy od 200 g do 220 g | — | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 15 |
| Z Bregov Jogurt z Bregov · Prehrana Vindija 2,8% m.m. U cijenu uključena porciona naknada | 1,75 kg | 2,99 € | 4,09 € | −26% | 16 |
| Ledo Lignja patagonica · Prehrana razne vrste | 400 g | 7,79 € | 9,79 € | −20% | 16 |
| Cekin Pileći medaljoni Cekin · Prehrana sa sirom ili bez. SAMO UZ MOJ SPAR APP dodatna ušteda | 660 g | 7,49 € | −22% | 16 | |
| Z Bregov Puding protein z Bregov · Prehrana razne vrste Vindija | 180 g | 0,99 € | −23% | 16 | |
| President Sir ribanac President · Prehrana SAMO UZ MOJ SPAR APP dodatna ušteda | 40 g | 1,49 € | −20% | 16 | |
| Zott Sir Zottarella · Prehrana | 125 g | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 16 |
| Z Bregov Sir zrnati z Bregov · Prehrana | 200 g | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 16 |
| Z Bregov Trajno mlijeko z Bregov · Prehrana 2,8% m.m | 1 L | 0,89 € | 16 | ||
| Frosy Zagorski štruklji · Prehrana | 540 g | 2,99 € | 4,39 € | −31% | 16 |
| President Zagrebački svježi sir · Prehrana | 375 g | 2,35 € | 2,99 € | −21% | 16 |
| Podravka Grah Podravka · Prehrana smeđi ili bijeli, ocijeđena masa 230 g | 400 g | 0,89 € | 1,39 € | −35% | 17 |
| S Krastavci · Prehrana ocijeđena masa 330 g | 670 g | 1,39 € | 17 | ||
| Gavrilović Mesni doručak Gavrilović · Prehrana klasik ili pikant | 150 g | 1,69 € | 17 | ||
| Lino Pillows Žitarice Lino Pillows · Prehrana odabrane vrste | 500 g | 3,49 € | 4,99 € | −30% | 17 |
| Čokolino Žitna kašica Čokolino · Prehrana | 1,4 kg | 5,71 € | 7,49 € | −27% | 17 |
| S BUDGET Dimljeni losos · Prehrana | 200 g | 5,49 € | 6,49 € | −15% | 19 |
| S BUDGET Kokosovo mlijeko classic ili light · Prehrana | 400 ml | 1,59 € | 19 | ||
| S BUDGET Pileća krila · Prehrana | 1 kg | 2,99 € | 19 | ||
| S BUDGET Riža basmati · Prehrana | 1 kg | 2,69 € | 3,99 € | −33% | 19 |
| S BUDGET Umak soja · Prehrana | 500 ml | 2,99 € | 19 | ||
| CHIO Čips Chio limited edition odabrane vrste · Prehrana JEFTINIJE -50% | 130 g | 1,09 € | 2,19 € | −50% | 20 |
| DORINA Čokolada Dorina odabrane vrste · Prehrana 1 kg od 14,19 € do 19,87 € | 75 g do 105 g | 1,49 € | 20 | ||
| SMOKI Flips Smoki · Prehrana JEFTINIJE -25% | 225 g | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 20 |
| NESCAFÉ Instant kava Nescafé Gold ili crema · Prehrana 1 kg od 47,34 € do 52,61 €. SUPER UŠTEDA | 2x190 g | 17,99 € | 20 | ||
| FRANCK Jubilarna · Prehrana JEFTINIJE -23% | 500 g | 7,69 € | 20 | ||
| NESCAFÉ DOLCE GUSTO Kapsule za kavu Nescafé Dolce Gusto · Prehrana 1 kg od 25,72 € do 47,57 €. 30 kapsula | od 189 g do 349,5 g | 8,99 € | 20 | ||
| LAVAZZA Kava u zrnu Crema e Gusto ili Crema e Gusto Forte · Prehrana APP KUPON. SAMO UZ MOJ SPAR APP dodatna ušteda -36% | 1 kg | 31,59 € | 20 | ||
| DOMAČICA Keks Domačica odabrane vrste · Prehrana 1 kg od 8,30 € do 11,32 € | 220 g do 300 g | 2,49 € | 20 | ||
| ELEPHANT Krekeri Elephant odabrane vrste · Prehrana 1 kg od 9,88 € do 11,29 € | 70 g do 80 g | 0,79 € | 20 | ||
| RIKI Čokolada Riki · Prehrana 1 kg od 11,96 € do 13,95 € | 95 g | 1,29 € | 21 | ||
| Flips pom-bar · Prehrana 1 kg = 19,80 € | 50 g | 0,99 € | 21 | ||
| MOTO Keksi Moto Kakao · Prehrana | 192 g | 1,49 € | −25% | 21 | |
| JAFFA Napolitanke i keksi Jaffa · Prehrana 1 kg od 6,90 € do 8,44 € | 150 g | 1,09 € | 21 | ||
| TAKIS Tortilla čips Takis · Prehrana 1 kg = 22,11 € | 90 g | 1,99 € | 21 | ||
| FRONDI Vafli Frondi · Prehrana 1 kg od 7,96 € do 8,84 € | 225 g | 1,99 € | 21 | ||
| Gazirano piće Coca-Cola, Fanta ili Sprite · Prehrana U cijenu uključena povratna naknada | 1 l | 1,39 € | −15% | 22 | |
| BADEL Liker Teranino Badel · Prehrana 1 L = 15,70 €, U cijenu uključena povratna naknada | 0,7 l | 10,99 € | 12,99 € | −15% | 22 |
| OŽUJSKO Pivo Ožujsko · Prehrana 1 L = 2,43 €, U cijenu uključena povratna naknada po limenci | 6x0,5 l | 7,29 € | 22 | ||
| Pivo Paulaner ili Hacker Pschorr · Prehrana 1 L od 2,58 € do 2,98 €, U cijenu uključena povratna naknada | 0,5 l | 1,29 € | 22 | ||
| SOMERSBY Somersby · Prehrana 1 L = 2,98 €, U cijenu uključena povratna naknada | 0,5 l | 1,49 € | 22 | ||
| ALETTA Vino Aletta Graševina ili Vranac Carsko · Prehrana Graševina: 4,99 €/-32%, Vranac: 4,39 €/-22%, 1 L = 1,70 €, U cijenu uključena povratna naknada | 2 l | 3,39 € | 22 | ||
| Vino Iločki podrumi Graševina ili Traminac · Prehrana Traminac: 8,65 €/-19%, 6,49 €/1 l + 8,65 €, Graševina: 7,85 €/-10%, 6,29 €/1 l + 8,39 €, U cijenu uključena povratna naknada | 0,75 l | 6,29 € | 22 | ||
| MILIČIĆ Vino Miličić Plavac Mali uz količinu · Prehrana SAMO UZ MOJ SPAR APP -30% dodatna ušteda, 1 L = 7,99 €, U cijenu uključena povratna naknada | 0,75 l | 5,99 € | 22 | ||
| JAMNICA Voda Jamnica Sensation uz količinu · Prehrana SAMO UZ MOJ SPAR APP -17% dodatna ušteda, 1 L = 1,13 €, U cijenu uključena povratna naknada | 1 l | 1,69 € | 22 | ||
| Voda Jana ili Jamnica · Prehrana 1 L od 0,55 € do 0,58 €, U cijenu uključena povratna naknada po boci | 6x1,5 l | 4,95 € | 22 | ||
| Persil Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika prašak i, 6,6 kg / 120 pranja, 1 kg = 3,79 €, 1 pranje = 0,21 €, tekući, 2 x 1,095 L, 130 pranja, 1 L = 4,64 €, 1 pranje = 0,19 €, ili kapsule 100/1, 1 kapsule 1 = 0,25 € | — | 24,99 € | 23 | ||
| Ariel Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika prašak, 100 pranja, 1 kg = 3,63 €, 1 pranje = 0,20 €, tekući 4,5 L / 100 pranja, 1 L = 4,44 €, ili kapsule Mountain spring 70/1, 1 kapsula = 0,29 € | — | 19,99 € | 23 | ||
| Čarli Deterdžent za ručno pranje posuđa · Kozmetika APP KUPON. SAMO UZ MOJ APP dodatna ušteda -35%. Razne vrste | 1,35 L | 4,35 € | 23 | ||
| Pampers Dječje pelene ili pelene gaćice · Djeca Razne vrste, 1 pakiranje | — | 15,99 € | 23 | ||
| Libresse Higijenski ulošci · Kozmetika Već od: 1,99 €. Odabrane vrste | — | 1,99 € | 23 | ||
| Silan Omekšivač za rublje · Kozmetika Fresh Sky ili Sensitive | 2 x 1,67 L | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 23 |
| Violeta Omekšivač za rublje · Kozmetika Već od: 1,99 €. Razne vrste, od 800 ml do 2,7 L, 1 L od 0,85 € do 2,49 € | — | 1,99 € | 23 | ||
| Somat Tablete za strojno pranje posuđa · Kozmetika Excellence premium 42/1 Sml, 1 tableta = 0,30 €, Excellence 50/14in1, 1 tableta = 0,25 €, 1l gel 1,08 L / 60 pranja, 1 L = 11,56 €, 1 pranje = 0,21 € | — | 12,49 € | 15,99 € | −21% | 23 |
| Zewa Toaletni papir · Kozmetika Deluxe Magic Garden. Razne vrste, 3 sloja, 16 rola ukratnju, 1 rola = 0,30 € | — | 4,75 € | 23 | ||
| Tefal Blender Perfect Mix Essential BL771B · Tehnika U INTERSPAR U ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 1 kom | 59,99 € | 99,99 € | −40% | 24 |
| Tefal Čistač mrlja Clean It Compact IZ3020 · Tehnika U INTERSPAR U ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 1 kom | 79,99 € | 129,99 € | −38% | 24 |
| Tefal Električni ekspres lonac Turbo Cuisine CY7541 · Tehnika U INTERSPAR U ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 1 kom | 99,99 € | 149,99 € | −33% | 24 |
| Tefal Preklopni roštilj OptiGrill+ initial GC706D · Tehnika U INTERSPAR U ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA | 1 kom | 99,99 € | 149,99 € | −33% | 24 |
| Perfect Cook lonac s poklopcem · Namještaj U interesaraju i odabranim Spar trgovinama | 24 cm | 39,99 € | 66,99 € | −40% | 25 |
| ingenio Perfect Cook Set tava s odvojivom ručkom · Namještaj ø 24 cm + ø 28 cm, 3-dijelni set, 1 set. U interesaraju i odabranim Spar trgovinama | — | 59,99 € | 99,99 € | −40% | 25 |
| Perfect Cook tava · Namještaj U interesaraju i odabranim Spar trgovinama | 24 cm | 21,99 € | 36,99 € | −40% | 25 |
| Perfect Cook tava za palačinke · Namještaj U interesaraju i odabranim Spar trgovinama | 25 cm | 21,99 € | 36,99 € | −40% | 25 |
| Perfect Cook wok tava · Namještaj U interesaraju i odabranim Spar trgovinama | 28 cm | 29,99 € | 49,99 € | −40% | 25 |
| WHISKAS razne vrste · Životinje HRANA ZA MAČKE | 12 x 85 g | 5,99 € | 7,99 € | −23% | 26 |
| MOLLY razne vrste · Životinje HRANA ZA MAČKE | 1,5 kg | 2,99 € | 3,89 € | −23% | 26 |
| DARLING razne vrste · Životinje HRANA ZA PSE | 3 kg | 6,49 € | 8,09 € | −20% | 26 |
| SCOTTY razne vrste · Životinje HRANA ZS PSE | 300 g | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 26 |
| PASCAREL Bokserice ili potkošulja, vel. M-XXL · Odjeća 2 komada u pakiranju, 1 pak | — | 5,99 € | −40% | 27 | |
| PASCAREL Gaće, razne boje, vel. S-XL · Odjeća 2 komada u pakiranju, 1 pak | — | 4,99 € | 27 | ||
| PASCAREL Grudnjak, razne boje · Odjeća 1 kom | — | 3,99 € | 27 | ||
| Hlače duge US Golf, vel. M-XXXL · Odjeća 1 kom | — | 10,99 € | 27 | ||
| Majica za odrasle, razne boje, vel. S-XXL · Odjeća 1 kom | — | 5,99 € | 27 | ||
| Muška majica US Golf, vel. M-XXXL · Odjeća 1 kom | — | 10,99 € | 27 | ||
| Muška trenirka, veličina: M-XXL · Odjeća 1 kom | — | 15,99 € | 27 | ||
| PASCAREL Ženske gaće Bambus ili Iluženska potkošulja Bambus · Odjeća 2 kom ili 1 kom | — | 3,99 € | 27 | ||
| Aranžman patuljak, Ø 24 cm, takuna 1 kom | — | 12,99 € | 28 | ||
| Aranžman umjetnog cvijeća iva 1 kom | — | 4,99 € | 8,49 € | −41% | 28 |
| Aranžman umjetnog cvijeća košara 1 kom, sadrži 25 ruža | — | 39,99 € | 49,99 € | −20% | 28 |
| Aranžman umjetnog cvijeća ruža 1 kom | — | 10,99 € | 19,99 € | −45% | 28 |
| SIMPLEX BASIC Aranžman umjetnog cvijeća srce 1 kom, sadrži 37 ruža | — | 44,99 € | 56,99 € | −22% | 28 |
| Aranžman, Ø 19 cm 1 kom | — | 8,99 € | 11,99 € | −25% | 28 |
| Krizantema Fancy&Fusio, Ø 12 cm, razne boje 1 kom | — | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 28 |
| SIMPLEX BASIC Lampion solarni, crveni ili bijeli (2 boje), gori do 1000 dana solarno punjenje, otporan na vjetar, vodu i vlagu, elegantno stakleno kućište i poklopac od nehrđajućeg čelika, 1 kom | — | 14,99 € | 23,99 € | −37% | 28 |
| SIMPLEX BASIC Lampion solarni, sort boja, gori do 1000 dana solarno punjenje, otporan na vjetar, vodu i vlagu, elegantno stakleno kućište i poklopac od nehrđajućeg čelika, 1 kom | — | 14,29 € | 24,99 € | −42% | 28 |
| Set lampiona Quattro 4/1, Kocka 6/1 ili Alba 10/1 1 set, Više od: 10/l 6,24€, 6/l 5,74€, 4/l 3,94€ | — | 3,99 € | 28 | ||
| SIMPLEX BASIC Uložak za lampion, dim.: Ø 6 cm x visina 10,5 cm, elektronski, 3 boje 1 kom, gori 60 dana | — | 2,79 € | 3,99 € | −30% | 28 |
| Cekin Hrvatsko pile · Prehrana | 1 kg | 3,18 € | 29 | ||
| Juneći vrat bez kosti na pultu · Prehrana | 1 kg | 11,99 € | 29 | ||
| Arabesca Kava minas · Prehrana | 500 g | 6,99 € | 29 | ||
| Kruška mlada · Prehrana Zemlja podrijetla: Španjolska | 1 kg | 1,29 € | 29 | ||
| VIOLETA Toaletni papir Limited edition · Prehrana 8 slojeva, 32 role u pakiranju, 1 rola = 0,22 € | 32 kom | 6,99 € | 29 |