Naslovnica SPAR letak do 6.10., 347 proizvoda u akciji, vrijedi 30. 09. 2026. – 06. 10. 2026.
Vrijedi sada

SPAR letak do 6.10.

Vrijedi od 30.9. do 6.10.2026. · Vrijedi 30. 09. 2026. – 06. 10. 2026. · 47 stranica

U katalogu su 347 proizvoda s cijenama od 0,36 do 259,99 eura. Splend deterdžent za pranje posuđa košta 1,15 eura umjesto redovnih 2,38, Barilla testenina u kilogramskoj pakiranju je 1,85 eura (redovno 3,65), a Rio Mare tuna salata 4,25 eura umjesto 8,59. Veći popusti odnose se na kuhinjsku opremu – HEXA+PRO set posuda od 3 i 5 litara sa 59,98 spušten je na 24,99 eura, dok je friteza Rosmarino s 8-litarskom košarom sada 79,99 umjesto 159,98. Na odabrano kuhinjsko posuđe Rosmarino imate do 65 % popusta, Agristar čajevi su 50 % jeftinji, a kapsule za kavu Julius Meinl i proizvodi od rajčice Mutti sniženi su za 30 odnosno 25 %. U ponudi su i Jar tablete za perilicu po cijeni od 14,99 eura te Bialetti pribor – kaftijera za tri šalice i set šalica na stalku, oba artikla po 29,99 eura.

Izvor: službeni katalog trgovine SPAR.

Popusti na grupe proizvoda (20)

Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.

Popust Vrijedi na Str.
−65% Rosmarino · kuhinjsko posuđe uz karticu
UŠTEDA DO 65% 1 BOD SVAKIH 10€
Skupljate bodove vjernosti i iskoristite odlične popuste na Rosmarino HexaPro 2.0 vrhunsko posuđe!
20
−50% Agristar · čajevi
50% JEFTINIJE - ČAJEVI AGRISTAR odabrane vrste
odabrane vrste
16
−35% DOVE · deo proizvodi
DEO PROIZVODI DOVE odabrane vrste 200 ml -35% JEFTINIJE
36
−30% Julius Meinl · kapsule za kavu
30% JEFTINIJE - KAPSULE ZA KAVU JULIUS MEINL odabrane vrste 56 g ili 168 g 10 ili 30 komada
odabrane vrste 56 g ili 168 g 10 ili 30 komada
16
−30% ručnici uz karticu
-30% RUČNICI DESPAR
SAMO UZ MOJ SPAR APP, razne vrste
37
−30% EGAN · šalice, zdjeli, žlicice, tanjuri i čaše Mickey ili Minnie Mouse
ŠALICE, ZDJELI, ŽLICICE, TANJURI I ČAŠE MICKEY ILI MINNIE MOUSE -30% JEFTINIJE
Samo u Interspar-u
39
−30% pribor za čišćenje uz karticu
Pribor za čišćenje uz moj SPAR app -30%
SAMO UZ MOJ SPAR APP
47
−25% Mutti · proizvodi od rajčice
25% JEFTINIJE - PROIZVODI OD RAJČICE MUTTI odabrane vrste od 400 g do 800 g
odabrane vrste od 400 g do 800 g
15
−25% Kinder · keksi
-25% JEFTINIJE Keksi Kinder Cards
razne vrste, od 26 g do 128 g
32
−25% St Michel · keksi
-25% JEFTINIJE Keksi St Michel
razne vrste, od 150 g do 250 g
32
−25% NIVEA MEN · proizvodi za brijanje
PROIZVODI ZA BRIJANJE NIVEA MEN odabrane vrste -25% JEFTINIJE
36
−20% Nestle · žitarice
20% JEFTINIJE - DJECE JE ŽITARICE NESTLE odabrane vrste od 300 g do 625 g
odabrane vrste od 300 g do 625 g
15
−20% Pedigree · poslastice za pse
20% JEFTINIJE - POSLASTICE ZA PSE PEDIGREE odabrane vrste
odabrane vrste
16
−20% Podravka · čajevi
20% JEFTINIJE - ČAJEVI PODRAVKA odabrane vrste
odabrane vrste
16
−20% HAUSBRANDT · kave
-20% kave Hausbrandt odabrane vrste
odabrane vrste
27
−20% BARCAFFÉ · instant kava i cappuccino
-20% na instant kava i cappuccino Barcaffé odabrane vrste
odabrane vrste
27
−20% illy · kave
-20% kave illy odabrane vrste
odabrane vrste
28
−20% TESORI
PROIZVODI TESORI odabrane vrste gel za tuširanje, 250 ml ili deo sprej, 150 ml -20% JEFTINIJE
36
−20% LACALUT · proizvodi za njegu zubi
PROIZVODI ZA NJEGU ZUBI LACALUT odabrane vrste -20% JEFTINIJE
36
−20% DENTA KISS · četkice za zube
ČETKICE ZA ZUBE DENTA KISS odabrane vrste -20% JEFTINIJE
36

Najveći popusti u ovom katalogu

ProizvodAkcijskaRedovnaPopustStr.
HEXA+PRO2.0 Lonac s poklopcem 34,99 € −65% 21
HEXA+PRO2.0 Tava 29,99 € −64% 21
HEXA+PRO2.0 Lonac s poklopcem 39,99 € −63% 21
HEXA+PRO2.0 Tava s poklopcem i ručkama 39,99 € −63% 21
HEXA+PRO2.0 Tava 24,99 € −61% 21
HEXA+PRO Lončić za mlijeko 11,99 € −60% 21
HEXA+PRO2.0 Posuda za umake s poklopcem 29,99 € −60% 21
HEXA+PRO2.0 Stakleni poklopac 5,99 € −60% 21
HEXA+PRO Set posuda s poklopcem 2/1 24,99 € 59,98 € −58% 21
Jar Tablete za strojno pranje posuđa Jar 14,99 € 34,99 € −57% 19

Svi proizvodi iz kataloga (347)

Proizvod Pakiranje Akcijska Redovna Popust Str.
Splend Deterdžent za ručno pranje posuđa limun
500 ml
1 l 1,15 € 2,38 € −52% 1
Splend Kapsule za strojno pranje posuđa
1 kapsula = 0,15 €
30 kom 4,49 € 5,29 € −15% 1
Mandarina · Prehrana
Prve iz doline Neretve. Pakiranje 2 kg. 1 kg = 0,94 €
2 kg 1,88 € 2,48 € −24% 1
Lovoly Papirnati ručnik
soft, 3 sloja, 100 listica, 2 role, 1 rola = 1,25 €
2 role 2,49 € 2,95 € −16% 1
Bpe Pelet A1
Wood pellet 15 kg. 1 kg = 0,39 €
15 kg 5,79 € 5,99 € −3% 1
Svinjski vrat bez kosti · Prehrana
na pultu
1 kg 4,19 € 4,75 € −12% 1
Svježa jaja luneta iz podnog uzgoja M razred · Prehrana
JEFTINIJE -25%, 3,99 €. 15/1. 1 kom = 0,20 €
15 kom 2,99 € 3,99 € −25% 1
Lovoly Toaletni papir
soft, 3 sloja, 200 listica, 20 rola u pakiranju, 1 rola = 0,35 €
20 rola 6,99 € 7,59 € −8% 1
Splend Tablete za strojno pranje posuđa citrus
1 tableta = 0,08 €
60 kom 4,99 € 5,30 € −6% 2
Lovoly Vlažni toaletni papir nežne vrste
1 pakiranje
60 kom 1,25 € 2
Splendi Kapsule za strojno pranje posuđa nature 30 kapsula 3,39 € 3
Splendi Osvježivač za perilicu posuđa Citrus 3/1 1,99 € 3
Lovely Papirnate maramice
60/1
3 sloja 1,29 € 3
Lovely Papirnati ručnici Professional
3 sloja, 80 litica
2 role 3,19 € 3
Splendi Sredstvo za ispiranje i sjaj posuđa 1 L 1,29 € 3
Splendi Tablete za čišćenje 3x20 g 1,99 € 3
Lovely Toaletni papir Luxury
5 slojeva
8 rola 4,99 € 3
Lovely Toaletni papir Supersoft
4 sloja
10 rola 3,99 € 3
Avokado · Prehrana 1 kom 0,79 € 4
Domaći krumpir za kuhanje ili pečenje i prženje · Prehrana 3 kg 1,98 € 4
Kesten · Prehrana
Zemlja podrijetla: Italija
1 kg 4,44 € 4
Chio Kikiriki i orašasti plodovi Chio uz količinu · Prehrana
Različite vrste. Više od: 1 kg od
od 50 g do 350 g 0,59 € 4
Kivi · Prehrana
Zemlja podrijetla: Grčka
1 kg 1,75 € 4
Nogometni mix Picante · Prehrana 500 g 3,99 € −20% 4
Pistacija slana pečena · Prehrana
Marjan Voće
400 g 5,99 € −33% 4
Šipak · Prehrana
Zemlja podrijetla: Egipat/Turska
1 kg 1,89 € 4
Bio limun · Prehrana
Odaberi BIO
500 g 1,69 € 5
Buket krizantema santini
5 grana, razne boje
1 kom 3,99 € −33% 5
Buket krizantema spine
3 grane, razne boje
1 kom 7,99 € 5
Buket ruža
10 komada, razne boje
1 kom 5,99 € 5
Domaći kiseli kupus rezani · Prehrana
100% hrvatsko
500 g 0,79 € 5
Domaći krastavac salatar · Prehrana 1 kom 0,69 € 5
Domaći šampinjoni · Prehrana 500 g 1,39 € 5
Grah šareni · Prehrana
Zemlja podrijetla: Argentina
1 kg 1,49 € 5
Grožđe rose · Prehrana
Zemlja podrijetla: Italija
1 kg 1,49 € 5
Povrćeza juhu · Prehrana 600 g 1,29 € 5
Junećakoljenica s kosti na pultu · Prehrana 1 kg 12,99 € 6
Junećaleđa s kosti na pultu · Prehrana 1 kg 10,99 € 6
Junećalopatica bez kosti na pultu · Prehrana 1 kg 12,99 € 6
Junećapotrbušina na pultu · Prehrana 1 kg 9,99 € 6
Junećaprsa na pultu · Prehrana 1 kg 8,99 € 6
Junećarebra na pultu · Prehrana 1 kg 9,99 € 6
Junećibut bez kosti na pultu · Prehrana 1 kg 13,99 € 6
Perutnina Pile međimursko · Prehrana 1 kg 3,18 € 6
Cekin Pileći ćevapi ili pljeskavice · Prehrana 400 g 2,99 € 6
Perutnina Pileći file · Prehrana 500 g 4,99 € 6
Cekin Pileći mini file · Prehrana 400 g 5,29 € 6
Ćevapčići · Prehrana 480 g 3,69 € 4,79 € −23% 7
Rigeta Miješano mljeveno meso · Prehrana 450 g 2,99 € 3,39 € −12% 7
Cekin Pileća jetra sa srcem · Prehrana 600 g 1,79 € 2,49 € −28% 7
Decom Pileći marinirani odresci · Prehrana 400 g 5,15 € 6,29 € −18% 7
Premium pljeskavica · Prehrana 480 g 3,99 € 7
Tabay Pulled pork · Prehrana 400 g 5,99 € 6,49 € −8% 7
AIA Pureći odresci · Prehrana 450 g 4,59 € 7
Tann Ribeye steak · Prehrana 1 kg 32,99 € 7
Svinjska potrbušina na pulu · Prehrana 1 kg 3,69 € 4,29 € −14% 7
Svinjski file na pulu · Prehrana 1 kg 7,99 € 10,69 € −25% 7
Svinjski minutni odrezak · Prehrana
JEFTINIJE
400 g 2,79 € 4,29 € −34% 7
Svježi domaći pijetao · Prehrana
SAMO U INTERSPAR U
1 kg 6,99 € 7
Bio dagnja · Prehrana 1 kg 3,99 € 8
Repovi pacifičkih kozica · Prehrana
31-35 kom/kg
1 kg 14,99 € 8
Cromaris Svježa orada · Prehrana 600-800 grama/komad 10,99 € 8
Svježa skuša · Prehrana 1 kg 9,49 € 8
Svježi odrezak atlantskog lososa · Prehrana 1 kg 12,99 € 8
Cromaris Svježi odrezak hame · Prehrana 1 kg 14,99 € 8
Svježi smuđ · Prehrana 1 kg 14,99 € 8
P.P. Orahovica Svježi šaran cijeli · Prehrana
Cijena na dan
1 kg 5,89 € 8
Velika kapica u polovici (kapešante) · Prehrana 1 kg 16,99 € 8
Brašno tip 00 · Prehrana
1 kg od 0,79 € do 1,09 €
1 kg 0,79 € 9
Kuhana šunka · Prehrana 1 kg 8,49 € 9
PREMIUM Masline velike · Prehrana
ocijeđena neto 310 g
530 g 2,49 € 3,39 € −26% 9
Mozzarelline · Prehrana 125 g 1,29 € 1,79 € −27% 9
Rajčica passirana · Prehrana 3x200 g 1,19 € 9
Sir grana padano listići · Prehrana 100 g 1,99 € 2,79 € −28% 9
Jana/Jamnica Gazirano piće naranča ili limunada uz količinu · Prehrana
+ zeleni paketić slicica STICKERMANIA GRATIS, U cijenu uključena povratna naknada
0,5 l 1,19 € 1,35 € −11% 10
Kolač Makarica nougat uz količinu · Prehrana
+ zeleni paketić slicica STICKERMANIA GRATIS
400 g 5,99 € 8,39 € −28% 10
PREMIUM Prsut Adriatic narezak Premium uz količinu · Prehrana
+ zeleni paketić slicica STICKERMANIA GRATIS
300 g 7,99 € 12,99 € −38% 10
Podravje Alpska kobasica ili šunka u ovitku jeli uz karticu · Prehrana
+ zeleni paketić slićica GRATIS
1 kg 7,99 € 11
Pivu Čajna kobasica ili čajna narezak uz karticu · Prehrana
+ zeleni paketić slićica GRATIS
1 kg 1,49 € −11% 11
Kinder Čokolada Kinder jaje uz karticu · Prehrana
+ zeleni paketić slićica GRATIS, 1 kg = 64,50 €
20 g 1,49 € 1,69 € −12% 11
Čokoladne napolitanke Kras uz karticu · Prehrana
+ zeleni paketić slićica GRATIS, Razne vrste, 1 kg = 13,80 €
108 g 1,49 € 11
Lino Namaz Lino Lada uz karticu · Prehrana
+ zeleni paketić slićica GRATIS, Podravka odabrane vrste 650 g ili 1 kg od 6,84 €
650 g ili 1 kg 4,79 € −27% 11
Yippy Osvježavajuće piće Yippy uz karticu · Prehrana
+ zeleni paketić slićica GRATIS, Razne vrste 0,33 l ili 1 l = 3,61 €, U cijenu uključeno povratno pakiranje
1 l 1,19 € −14% 11
Dorina Čokolada za kuhanje XXL Dorina Kras · Prehrana
1 kg = 11,44 €
480 g 5,49 € 6,49 € −16% 12
NESCAFÉ DOLCE GUSTO Kapsule za kavu Nescafe Dolce Gusto · Prehrana
Barista 3 x 120 g, Intenso 3 x 128 g, Cafe au latte 3 x 160 g ili Cortado 3 x 100,8 g, 1 kg od. do 86,85 €
— 13,99 € 12
Gloria Kava Gloria XXL · Prehrana 1 kg 14,49 € 12
z Bregov Trajno mlijeko z Bregov · Prehrana
Vindija 2,8% mm, 1 L = 0,85 €
2 l 1,69 € 12
Jana Voda Jana Vitamin · Prehrana
Razne vrste, 1 L = 1,06 €, U cijenu uključeno povratno pakiranje
1,5 l 1,59 € 1,79 € −11% 12
Örgula Ekstra djevičansko maslinovo ulje · Prehrana 1 L 7,99 € 10,99 € −27% 13
Zvijezda Majoneza · Prehrana
110 g gratis
165 g + 110 g gratis 2,49 € 13
Kinder Pingui Mliječni desert · Prehrana 8x30 g 3,99 € 13
Meggle Namaz Alpinesse · Prehrana 250 g 2,99 € −17% 13
Vindija Proteinski napitak z bregov · Prehrana 0,3 L 1,39 € 1,79 € −22% 13
Lena Suncokretovo ulje · Prehrana 1 L 1,45 € 13
Dukat Tekući jogurt 2,8% m.m. · Prehrana 1 kg 2,49 € 3,29 € −24% 13
Zdenka Topljeni sir classic · Prehrana 280 g 2,99 € 3,79 € −21% 13
Gavrilović Čajna ili kulenova seka narezak XXL · Prehrana 400 g 7,99 € 9,99 € −20% 14
Podravka Čajna kobasica · Prehrana 1 kg 14,99 € 17,99 € −16% 14
Dimljena rebra, vakuum pakiranje · Prehrana 1 kg 9,99 € 14
Jami Pita sirnica, zeljanica ili krumpirača · Prehrana 9x10 g 3,29 € 3,99 € −17% 14
Dobro Pršut delikates · Prehrana 1 kg 22,99 € 14
Vinukić Pršut domaći delikates · Prehrana 1 kg 19,99 € 14
Gavrilović Velebitska kobasica · Prehrana 1 kg 7,99 € 14
SPAR Ajvar blagi ili ljuti · Prehrana 550 g 4,99 € 6,32 € −21% 15
Dimmidisi Juha Dimmidisi razne vrste · Prehrana 620 g 2,29 € 15
Vegeta Mješavina začina Vegeta Podravka · Prehrana 250 g+50 g 1,95 € −10% 15
Lino Lada Namaz Lino Lada Podravka duo ili milk · Prehrana 2,5 kg 14,99 € 15
Argeta Pašteta tuna Argeta razne vrste · Prehrana 95 g 1,69 € 15
Barilla Testenina Barilla odabrane vrste · Prehrana 1 kg 1,85 € 3,65 € −49% 15
Franz Josef Kaiser Tuna Franz Josef Kaiser · Prehrana 4x80 g 3,89 € 6,49 € −40% 15
Alpro Biljni napitak Alpro odabrane vrste · Prehrana 1 L 2,59 € 16
Whiskas Hrana za mačke Whiskas razne vrste · Životinje 4x85 g 2,19 € 2,89 € −24% 16
S Budget Hrana za pse S Budget suha hrana za pse perad ili govedina · Životinje 10 kg 7,99 € 9,99 € −20% 16
Rio Mare Tuna salata Rio Mare razne vrste · Prehrana 2x160 g 4,25 € 8,59 € −50% 16
Lješnjak Čokolino Žitna kašica Lješnjak Čokolino · Prehrana 1 kg 6,49 € 8,49 € −23% 16
LE COQ COCKTAIL LE COQ razne vrste 0,33 L · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada
0,33 L 1,25 € −28% 17
CHIO ČIPS CHIO slani 200 g ili paprička 190 g · Prehrana
1 kg od 11,45 € do 12,05 €
200 g / 190 g 2,29 € 17
LAY'S ČIPS LAY'S razne vrste od 120 g do 130 g · Prehrana
1 kg od 14,54 € do 15,75 €
120 g do 130 g 1,89 € 17
MILKA ČOKOLADA MILKA odabrane vrste od 250 g do 300 g · Prehrana
1 kg od 9,97 € do 11,96 €
250 g do 300 g 2,99 € 17
ANTIQUE LIKER PELINKOVAC ANTIQUE Badel odabrane vrste od 0,7 L do 1 L · Prehrana
1 L od 16,49 € do 26,41 €, U cijenu uključena povratna naknada
0,7 L do 1 L 16,49 € 17
odabrane vrste od 87 g do 500 g · Prehrana 87 g do 500 g 3,29 € 17
MANNER PROIZVODI MANNER razne vrste od 125 g do 500 g · Prehrana 125 g do 500 g 1,09 € 17
JP CHANET VINO JP CHANET Cabernet Syrah ili Colombard Chardonnay 3 L · Prehrana 3 L 9,49 € −29% 17
VIOLETA DJEČJE PELENE VIOLETA DOUBLE CARE odabrane vrste 1 pakiranje · Djeca 1 pakiranje 11,99 € 18
LIBRESSE HIGIJENSKI ULOŠCI LIBRESSE odabrane vrste · Kozmetika — 1,99 € 18
MALIBU LIKER MALIBU 1 L · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada
1 L 18,99 € −16% 18
KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO 0,5 L · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada
0,5 L 1,35 € −12% 18
KOZEL PIVO KOZEL ILI PILSNER URQUEL 0,5 L · Prehrana
1 L od 2,78 € do 2,98 €, U cijenu uključena povratna naknada
0,5 L 1,39 € 18
PAN PIVO PAN ZLATNI ILI LAGER 6 x 0,5 L · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada po komadu
6x0,5 L 6,49 € −13% 18
JUICY FRUIT SOK JUICY FRUIT razne vrste 1,5 L · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada
1,5 L 1,59 € −11% 18
ZEWA TOALETNI PAPIR ZEWA Ultra Soft 4 sloja 16 rola u pakiranju · Kozmetika
1 rola = 0,44 €
16 kom 6,99 € 18
VIOLETA VLAŽNE MARAMICE ILI TOALETNI PAPIR VIOLETA multipack, odabrane vrste · Kozmetika — 1,19 € 18
Garnier Boja za kosu Garnier Color Naturals · Kozmetika
sekirane vrste, 1 kom
— 3,49 € 4,99 € −30% 19
Ariel Deterdžent za pranje rublja Ariel · Kozmetika
prašak 4,4 kg / 80 pranja, ili kapsule 50/1, 1 kapsule = 0,38 €. Cijena na 2. 5. 2025.- od 20,99 € do 22,99 €
4,4 kg 18,99 € 22,99 € −17% 19
Persil Deterdžent za pranje rublja Persil · Kozmetika
razne vrste, u tekucoj, Universal ili Color. 1 pranje= 0,22 €
2x2,43 l 23,99 € 29,99 € −20% 19
Perwoll Deterdžent za pranje rublja Perwoll · Kozmetika
razne vrste, 75 pranja, 1 pranje = 0,18 €
3,75 l 13,49 € 15,99 € −16% 19
Jar Deterdžent za ručno pranje posuđa Jar · Kozmetika
razne vrste, Platinum Plus
660 ml 2,99 € 4,19 € −29% 19
Taft Lak za kosu Taft · Kozmetika
razne vrste
250 ml 2,99 € 19
Gillette Proizvodi za brijanje Gillette · Kozmetika
razne vrste, 1 kom
— 0,99 € 19
Colgate Proizvodi za njegu zubi Colgate · Kozmetika
razne vrste
— 1,35 € 19
Jar Tablete za strojno pranje posuđa Jar · Kozmetika
Platinum Plus 54/1, ili Platinum 60/1. 1 tableta od 0,25 € do 0,28 €
— 14,99 € 34,99 € −57% 19
Rosmarino Električna peć za pizzu Rosmarino MasterCraft · Tehnika
10 bodova. U razdoblju od 16. 9. 2026. do 20. 12. 2026. Iskoristite sakupljene bodove vjernosti do 24. 2026. ili do prodaje zaliha
8 g 199,99 € 333,32 € −40% 20
Blender Rosmarino NutriMax 600 · Tehnika — 39,99 € 79,98 € −50% 21
Friteza na vrući zrak Rosmarino AI SmartCook 6 u 1, XXL košara <8 L kapaciteta · Tehnika — 79,99 € 159,98 € −50% 21
HEXA+PRO2.0 Lonac s poklopcem · Namještaj 24 cm, 3,6 l 34,99 € −65% 21
HEXA+PRO2.0 Lonac s poklopcem · Namještaj 28 cm, 6,3 l 39,99 € −63% 21
HEXA+PRO Lončić za mlijeko · Namještaj 1,5 l 11,99 € −60% 21
HEXA+PRO2.0 Posuda za umake s poklopcem · Namještaj 18 cm 29,99 € −60% 21
HEXA+PRO Set posuda s poklopcem 2/1 · Namještaj 3 l i 5 l 24,99 € 59,98 € −58% 21
HEXA+PRO2.0 Stakleni poklopac · Namještaj 20 cm 5,99 € −60% 21
HEXA+PRO2.0 Tava · Namještaj 28 cm 29,99 € −64% 21
HEXA+PRO2.0 Tava · Namještaj 24 cm 24,99 € −61% 21
HEXA+PRO2.0 Tava · Namještaj 20 cm 19,99 € 21
HEXA+PRO2.0 Tava s poklopcem i ručkama · Namještaj 28 cm 39,99 € −63% 21
Ravlić Dimljeni kare uz karticu · Prehrana 1 kg 7,99 € 22
Dječje pelene ili pelene gaćice Pampers, razne vrste i pakiranja uz karticu · Djeca — 15,99 € 22
Blagi ili ljuti Domaći ajvar Zvijezda uz karticu · Prehrana
JEFTINIJE, 1 kg = 12,16 €
— 6,69 € 8,59 € −22% 22
Gavrilović Kuhana šunka ili stancija narezak XXL uz karticu · Prehrana
Već od: 1 kg 16,63 € do 19,96 €
300 g 4,99 € 7,49 € −33% 22
AVE Šunka panonija ili rustika uz karticu · Prehrana
JEFTINIJE, 1 kg = 15,90 €
100 g 1,59 € 1,99 € −20% 22
Medven Dimljena kračica · Prehrana 1 kg 4,99 € 6,19 € −19% 23
Domaća dimljena šunka · Prehrana
Dimska tradicija
1 kg 16,99 € 23
Čekin Hrenovke vindija odabrane vrste · Prehrana
1 kg od 6,30 € do 7,90 €
od 100 g do 300 g 0,69 € 23
Gavrilović Mortadela San Giorgio classic ili s maslinama · Prehrana 1 kg 8,49 € 23
PIK Vrbovec Salama Panona s paprom ili paprikom · Prehrana 1 kg 16,99 € 21,99 € −22% 23
Sir Gouda Ammerland poluvrli kravlji · Prehrana 1 kg 4,99 € 23
Sir kraljevski tvrdi, kravlji zrije 20 mjeseci · Prehrana 1 kg 9,99 € 23
Sir lečevački tvrdi, kravlji · Prehrana 1 kg 14,99 € 19,99 € −25% 23
Gavrilović Slavonska mesnata slanina · Prehrana 1 kg 12,99 € 23
PIK Vrbovec Šunka fina · Prehrana 1 kg 12,99 € 14,99 € −13% 23
Šunka seljačka · Prehrana 300 g 5,29 € 23
PIK Vrbovec Šunka u ovitku sljeme · Prehrana
APP KUPON, dodatna ušteda -30%
1 kg 10,49 € 23
Grčki tip jogurta z Bregov Vilikis · Prehrana
APP KUPON, dodatna ušteda -27%
900 g 3,99 € 24
Frozy Krakovi za peku · Prehrana 1 kg 6,99 € 9,49 € −26% 24
Puding z Bregov razne vrste · Prehrana 125 g 0,49 € 0,65 € −24% 24
Président Svježi posni sir President Poket · Prehrana
1 kg = 4,78 €
500 g 2,39 € 24
Dukat Trajno mlijeko · Prehrana
2,8% m.m. MEGA CIJENA
6x1 l 4,98 € 5,99 € −16% 24
Vrhnje zakuhanje Kraljica Kravica · Prehrana 20% m.m., 0,5 l 2,79 € 3,39 € −17% 24
Dukat Brzo & fino · Prehrana 500 g 3,59 € −16% 25
Desert riža na mlijeku mix · Prehrana
ili Gris Belfiso 130 g Zott, 1 kg od 3,45 € do 5,31 €
200 g 0,69 € −18% 25
Jogurt Fantasia razne vrste · Prehrana
od 100 do 118 g, 1 kg od 5,85 € do 6,90 €
— 0,69 € 25
Little Moons Mochi · Prehrana 192 g 4,99 € 6,99 € −28% 25
Becel Namaz Becel classic · Prehrana 225 g 1,19 € −33% 25
Buitoni Pizza Buitoni margherita ili funki/djive · Prehrana
od 360 g do 375 g, 1 kg od 11,44 € do 11,75 €, SAMO UZ MOJ SPAR APP dodatna ušteda
— 4,29 € −30% 25
Svježi krem sir Vivis Z Bregov razne vrste · Prehrana 200 g 1,89 € −13% 25
Voćni miks · Prehrana 450 g 2,99 € 25
Maretti Bruschette Maretti razne vrste · Prehrana 70 g 0,79 € 26
Kruh alpski rezani · Prehrana 500 g 1,49 € 1,99 € −25% 26
Kruh bez kvasca odbrane vrste · Prehrana 400 g 1,09 € 26
Kruh fini polubijeli · Prehrana
ili kukuruzni 750 g, 1 kg od 1,45 € do 1,56 €
700 g 1,09 € 26
Kruh hrskavi sa sjemenkama bundeve i suncokreta · Prehrana
SAMO UZ MOJ SPAR APP dodatna ušteda
200 g 2,59 € 26
Kruh lovački kruščić · Prehrana 400 g 0,89 € 26
Lasagne s mesom ili povrćem · Prehrana 1 kom 1,59 € 26
Meksička pita ili piroška s hrenomkom · Prehrana
150 g ili 120 g, 1 kg od 5,93 € do 7,42 €
— 0,89 € 26
Pecivo Schiacciata bijelo · Prehrana 80 g 0,59 € 26
Pileći batak zabatak · Prehrana 1 kg 9,49 € 26
Pureći bečki odrezak · Prehrana 1 kg 12,99 € 26
Gala Toast classic · Prehrana 250 g 1,49 € 1,99 € −25% 26
KAVA ANAMARIA Anamaria mljevena · Prehrana 500 g 6,99 € −26% 27
Cappuccino Gloria, razne vrste · Prehrana 200 g 2,29 € 2,79 € −17% 27
Instant pinak, naranča ili limun · Prehrana 1 kg 2,99 € 3,99 € −25% 27
JACOBS Kapsule za kavu Jacobs, razne vrste · Prehrana
1 kg = 84,42 €
52 g 4,39 € 6,59 € −33% 27
Kava Classico, Espresso ili bar kofeina · Prehrana
1 kg od 15,96 € do 20,44 €
250 g 3,99 € 27
NESCAFÉ Cappuccino Nescafé, razne vrste · Prehrana
1 kg od 23,92 € do 26,70 €
8x18 g / 8x125 g 2,99 € 28
S BUDGET Instant kava · Prehrana
1 kg = 34,90 €
200 g 3,49 € 4,39 € −20% 28
NESCAFÉ Instant kava Nescafé 2x1 l ili 3x1 · Prehrana
1 kg od 13,88 € do 28,63 €
odabrane vrste 2,29 € 28
NESCAFÉ Instant kava Nescafé classic · Prehrana
1 kg = 44,95 €
200 g ili 200+20 g 8,99 € 28
Kava Arabesca Minas · Prehrana
SAMO UZ MOJ APP dodatna ušteda
400 g 7,69 € −22% 28
BARCAFFÉ Kava Barcaffé Classic · Prehrana
1 kg = 21,66 €
175 g 3,79 € 4,59 € −17% 28
Kava Franck Jubilarna, razne vrste · Prehrana
1 kg = 17,96 €
250 g 4,49 € 5,39 € −17% 28
DeLonghi Aparat za espresso kavu ECAM12.123.B · Tehnika
15 bara, snaga: 1450 W, kapacitet spremnika za vodu 1,8 L, odabir vrste kave i količine vode, integriran mlinci za kavu s 13 postavki mljevenja 1 kom. Samo u Intersparuobjedini spar
— 259,99 € 29
Nescafé Dolce Gusto Aparat za kavu NDG Mini ME 2 · Tehnika
15 bara, snaga 1340-1600 W, kapacitet spremnika za vodu 0,8 L, odvajivi spremnik vode 1 kom. U Intersparuobjedini spar i interspar
— 74,99 € 89,99 € −17% 29
DeLonghi Aparat za kavu Nespresso Essenza Mini · Tehnika
kapacitet spremnika za vodu: 0,6 L, tlak: 19 bara, automatsko isključivanje nakon 9 minuta, brzo zagrijavanje, Eco način rada 1 kom. U Intersparuobjedini spar i interspar
— 89,99 € 95,99 € −6% 29
Aparat za kavu s kapsulama 3U1 35878 · Tehnika
mogućnost pripreme espresso kave, Dolce Gusto i Nespresso kapsula, 20 bara, 1400 W, kapacitet spremnika za vodu: 0,85 L 1 kom. Samo u Intersparuobjedini spar
— 69,99 € 99,99 € −30% 29
Bialetti Kaftijera za 3 šalice · Prehrana 1 kom 29,99 € 59,99 € −50% 29
Posuda za kuhanje kave Lisa 7 0,8 L uz karticu · Prehrana
U Intersparuobjedinispariterogijada
1 kom 4,99 € 6,99 € −28% 29
Bialetti Posudica za šećer · Prehrana 1 kom 14,99 € 29,99 € −50% 29
Bialetti Set šalica na stalku 6/1 · Prehrana 1 set 29,99 € 59,99 € −50% 29
Tognana Set šalica za kavu Iris Žentih 6/1 uz karticu · Prehrana
U Intersparuobjedinispariterogijada
1 set 24,99 € 42,99 € −41% 29
Podravka Cikla podravka · Prehrana
ocijeđena masa 380 g
660 g 1,99 € 2,29 € −13% 30
Fant Dodatak jelima Fant · Prehrana
Podravka, odabrane vrste. 1 kg od 11,00 € do 35,36 €
od 28 g do 90 g 0,93 € 1,19 € −22% 30
Zvijezda Krastavci delikates zvijezda · Prehrana
ocijeđena masa 350 g
670 g 2,39 € 2,99 € −20% 30
S-budget Ocat odabrane vrste · Prehrana
1 L od 0,69 € do 1,05 €. Već od:
1 L 0,69 € 1,05 € −34% 30
Gavrilović Pašteta Gavrilović · Prehrana
čajna, jetrena ili pikant. 1 kg = 17,80 €
50 g 0,89 € 1,09 € −18% 30
Delamaris Skuša Delamaris razne vrste · Prehrana
1 kg od 42,94 € do 54,75 €
125 g 2,19 € 2,99 € −26% 30
Spar Tortilla kukuruzne ili pšenične · Prehrana
Već od: 1 kg od 3,49 € do 3,49 €
320 g ili 370 g 1,09 € 30
Kraš Čajni kolutići XXL Kraš · Prehrana 1 kg 3,49 € 32
Flips Clipsy ili Dini · Prehrana
odabrane vrste, od 25 g do 150 g, 1 kg od 11,27 € do 26,67 €
— 0,59 € 32
Smoki Flips Smoki XXL · Prehrana
s klubom cijena, 1 kg = 6,63 €
300 g 1,99 € 32
Saltas Grickalice Saltas Knežtip · Prehrana
odabrane vrste, od 40 g do 220 g, 1 kg od 5,80 € do 15,00 €
— 0,36 € 32
Haribo Gumeni bomboni Haribo · Prehrana
razne vrste, od 25 g do 250 g, 1 kg od 5,45 € do 44,00 €
— 1,19 € 32
Kraš Napolitanke Kraš · Prehrana 840 g 3,99 € 4,99 € −20% 32
Proizvodi Kit Kat, Smarties i Lion · Prehrana
odabrane vrste, od 29 g do 200 g, 1 kg od 16,52 € do 46,21 €
— 0,99 € 32
McVities Proizvodi McVities · Prehrana
odabrane vrste, od 87 g do 400 g, 1 kg od 6,23 € do 11,93 €
— 0,79 € 32
Doritos Tortilla čips Doritos · Prehrana
SAMO UZ MOJ APP dodatna ušteda, razne vrste, 1 kg = 14,00 €
— 2,24 € −25% 32
Hell Energetsko piće Hell · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada po limenci
4x0,25 l 2,99 € 3,99 € −25% 33
Gazirano piće Lemonish · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada
1,25 l 1,96 € 2,29 € −14% 33
Gazirano piće Pepsi, Inara, Inka, Mirinda ili 7 up · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada
2 l 0,84 € 33
Fructal Osvježavajuće piće Fructal Grande razne vrste · Prehrana
SAMO UZ MOJ SPAR APP dodatna ušteda
2 l 1,99 € −25% 33
Staropramen Pivo Staropramen · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada po limenci
4x0,5 l 4,99 € 5,79 € −13% 33
Krauthaker Vino Krauthaker 45,3 Paralela razne vrste · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada
0,75 l 4,99 € 6,79 € −26% 33
Vino primitivoje ili il Potere · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada
0,75 l 5,99 € 8,99 € −33% 33
Vino Skaramuča plavac · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada. SAMO UZ MOJ SPAR APP dodatna ušteda
1 l 5,99 € −21% 33
Voda studena ili Studenac · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada
1,5 l 0,69 € 0,89 € −22% 33
Ballantines Whiskey Ballantines + case · Prehrana
U cijenu uključena povratna naknada
0,7 l 14,99 € 18,79 € −20% 33
L'OREAL Maska za lice L'Oreal Glass skin Hydrogel glow · Kozmetika 1 kom 4,79 € 5,99 € −20% 34
ISANA Maska za oči Isana Hydrogel · Kozmetika 30 kom 5,49 € 34
ARIUL Maska za lice, Ariul, Esencijalna umirujuća · Kozmetika 1 kom 1,99 € 2,49 € −20% 35
ARIUL Maska za lice, Ariul, S vodenim efektom · Kozmetika 1 kom 1,99 € 2,49 € −20% 35
ISANA Maska za lice, Collagen · Kozmetika 1 kom 0,99 € 35
MIZON Maska za lice, Ekstrakt puža · Kozmetika 1 kom 1,49 € 1,99 € −25% 35
MIZON Maska za lice, Kamelija · Kozmetika 1 kom 2,19 € 2,79 € −20% 35
ISANA Maska za lice, Peel-off Soft pearl · Kozmetika 1 kom 0,99 € 35
MIZON Maska za lice, Špak · Kozmetika 1 kom 1,49 € 1,99 € −25% 35
MIZON Maska za lice, Vitamin clear and gloss · Kozmetika 1 kom 1,49 € 1,99 € −25% 35
ISANA Maska za oči, Hydrogel s hijaluronom · Kozmetika 2 kom 0,99 € 35
WILKINSON Proizvodi za brijanje Wilkinson · Kozmetika — 0,89 € 36
L'OREAL ELSEVE Proizvodi za njegu kose Elseve, odabrane vrste, 400 ml · Kozmetika 400 ml 4,49 € 5,99 € −25% 36
DESPAR Tekući sapun, razne vrste · Kozmetika 1 l 1,79 € 2,25 € −20% 36
ARIEL Deterdžent za pranje rublja Ariel · Kozmetika
prašak 2,2 kg/40 pranja 1 kg = 4,54 €/1 pranje = 0,25 € ili tekući 1,8 L/40 pranja 1 L = 5,27 €/1 pranje = 0,25 € ili kapsule 26/1 ili 30/1 1 kapsula/1 pranje od 0,32 € do 0,38 €
— 9,99 € 37
Deterdžent za pranje rublja Violeta ili Yesh · Kozmetika
razne vrste
— 3,49 € 37
Faks Deterdžent za rublje · Kozmetika 2/1 9,99 € 37
Liky Deterdžent za ručno pranje posuđa Liky · Kozmetika
razne vrste, SAMO UZ MOJ SPAR APP dodatna ušteda -27%
900 ml 2,89 € 37
Always Higijenski ulošci Always · Kozmetika
razne vrste
— 2,29 € 37
Ornel Omekšivač rublja · Kozmetika 1,6 L 2,99 € 37
Lenor Omekšivač za rublje Lenor uz količinu · Kozmetika
2 x 987 ml/42 pranja 1 L = 3,54 €/1 pranje = 0,07 € ili 2 x 1,29 L/43 pranja 1 L = 2,82 €/1 pranje = 0,06 €
— 5,99 € 37
Violeta Papirni ručnici Violeta · Kozmetika
odabrane vrste, 1 rola od 1,99 € do 2,59 €
— 1,99 € 37
Finish Tablete za strojno pranje posuđa Finish · Kozmetika
Quantum Max, 72/1 1 tableta = 0,20 € Quantum Ultimate Regular, 60/1 1 tableta = 0,24 € ili Ultimate Plus, 54/1 1 tableta = 0,27 €
— 14,49 € −30% 37
Zewa Toaletni papir Zewa · Kozmetika
bresko ili delicate care 3 sloja, 24 rola u pakiranju 1 rola = 0,28 €
— 6,69 € 37
S Budget Hrana za mačke · Životinje
razne vrste
415 g 0,59 € 0,75 € −21% 38
Felix Hrana za mačke Felix · Životinje
razne vrste, 4 x 80 g ili 4 x 85 g, 1 kg = 5,85 € do 6,22 €
— 1,99 € 2,79 € −28% 38
S Budget Hrana za pse · Životinje
razne vrste
1240 g 1,25 € 1,57 € −20% 38
Friskies Hrana za pse Friskies · Životinje
odabrane vrste, 85 g ili 4 x 85 g, 1 kg od 5,85 € do 8,12 €
— 0,69 € 38
ONE Hrana za pse One · Životinje
razne vrste
800 g 3,99 € 5,49 € −27% 38
EGAN Set čaša Mickey ili Minnie Mouse · Namještaj 310 ml 2/1 9,99 € 14,99 € −33% 39
Tefal Set posuđa Duetto+, 11-dijelni set posuđa + kvalitetni nehrđajući čelik + stakleni poklopac + rubom za cijeđenje + oznake razine u rubu za određivanje + Set sadrži duboki lonac s poklopcem 22 cm (6,1 L), lonac za umake s poklopcem 16 cm (1,5 L), lonac 18 cm (2 L)/ 20 cm (2,9 L)/ 24 cm (5 L) s poklopcem, tava 26 cm s Thermo Spot indikatorom · Namještaj
Samo u Interspar-u
1 set 109,99 € 189,99 € −42% 39
Modificirano Set posuđa Elevate, 6-dijelni set s unutarnjim neprihvaćućim premazom PFLUON · Namještaj
U Interspar-u cjenovno vrijedi do rasprodaje zaliha
1 set 59,99 € 39
Tefal Set posuđa Ingenio Emotion, 10/1, Set sadrži tava 24 cm + tava 22/26 cm + lonac 16/20 cm + stakleni poklopac 24 cm + hermetički poklopac 16/20 cm + 2 odvojive ručke · Namještaj
Samo u Interspar-u
1 set 89,99 € 149,99 € −40% 39
Tefal Set posuđa Optispace, 6-dijelni set, set sadrži lonac 18/20/24 cm + poklopac 18/20/24 cm · Namještaj
Samo u Interspar-u
1 set 54,99 € 99,99 € −45% 39
EGAN Set šlicica Mickey ili Minnie Mouse · Namještaj 2/1 6,99 € 9,99 € −30% 39
EGAN Set tanjura desertnih Mickey ili Minnie Mouse · Namještaj 2/1, 19 cm 9,99 € 14,99 € −33% 39
Tognana Set tanjura solstice, 18-dijelni set, porculan · Namještaj
U INTERSPAR-u cjenovno vrijedi do rasprodaje zaliha
1 set 39,99 € 39
EGAN Šalica Mickey ili Minnie Mouse · Namještaj 350 ml 5,99 € 8,59 € −30% 39
EGAN Zdjeli Mickey ili Minnie Mouse · Namještaj 490 ml 6,99 € 9,99 € −30% 39
SIMPEX Aparat za tople napitke SIM PEX 28669, kapacitet: 300 ml, toplo i hladno pjenjenje, skriveni grijači element, kučište od nehrđajućeg čelika, 1,5 m kabel · Tehnika
Samo u Interspar-u
1 kom 24,99 € 40
Nutribullet Bblender Nutribullet NBF500DG Combo, snaga: 1200 W, ekstrakcijska oštrica Easy Twist, sve s poklopcom zapremne 1800 ml, uključen 4 dodatka, putna čaša s ručkom od 700 ml, velika čaša od 900 ml, Flip top with a čaše · Tehnika
Samo u Interspar-u
1 kom 99,99 € 40
Električni grijač za hranu 37948, Grijač za hranu s tri posude od nehrđajućeg čelika od 1,5 L (ukupno) s prozirnim poklopcima, Može se koristiti kao ploča za zagrijavanje bez posuda za hranu, termostatska kontrola, timer:mirurana regulacija temperature, snaga: 200 W · Tehnika
Samo u Interspar-u
1 kom 29,99 € 39,99 € −25% 40
SENCOR Friteza na vrući zrak SFR 6551WH, zapremina: 6,5 L, snaga: 1600 W, brzo zagrijavanje, podešavanje temperature: od 80 °C do 200 °C, 10 programa, postavljenih programa · Tehnika
Samo u Interspar-u
1 kom 44,99 € 40
ECG Kuhalo za vodu RK 1759 sivo, volumen 1,7 L, odvjjiv i perivi filtar, indikator razine vode, automatsko isključivanje, snaga 2200 W · Tehnika
U Interspar-u i oba brenda Spar trgovinama
1 kom 10,99 € 13,99 € −21% 40
SIMPEX Mikrovalna pećnica SIM PEX 33501, 20 L, 700 W, 6 razina snage, Defrost · Tehnika
U Interspar-u i oba brenda Spar trgovinama
1 kom 49,99 € 40
SIMPEX Preklopni toster 32967, snaga: 750 W, površina pečenja: 22,8 x 13 cm s neprihvaćućim premazom, kontrolna lampica, kabel 1 m · Tehnika
U Interspar-u i oba brenda Spar trgovinama
1 kom 10,99 € 40
ECG Preklopni toster S 1070 Panini, Prikladan za sendviče, toast, meso, povrće, snaga: 700 W, ploče roštilj: 14,5 x 23,0 mm, toplinski izolirana ručka, neprihvaćuće površine · Tehnika
U Interspar-u i oba brenda Spar trgovinama
1 kom 15,99 € 19,99 € −20% 40
KENWOOD Robot mikser KMX751ACR, snaga: 1000 W, zapremina: 5 L, oprema: K-metlica, pjenjača, nastavak za tijesto, posuda 5 L, atinik od metala, lopatic, profesionalno planetarno mješanje · Tehnika
Samo u Interspar-u
1 kom 249,99 € 40
SIMPEX Sjeckalisca Simpex 33499, snaga 400 W, grijači posude: 0,5 L, 2 x 2-strani nož od nehrđajućeg čelika, s funkcijom pulsiranja · Tehnika
U Interspar-u i oba brenda Spar trgovinama
1 kom 15,99 € 21,99 € −27% 40
Čarape za odrasle uz karticu · Odjeća
U Intersparu obavijanim SPAR trgovinama. vel. 35-46, 5 pari u pakovanju, 1 pak
— 3,99 € 5,99 € −33% 41
Muška flanel košulja · Odjeća
Samo u Intersparu. 100% pamuk, vel. M-XXL, 1 kom
— 9,99 € 14,99 € −33% 41
Muška majica · Odjeća
Samo u Intersparu. vel. M-XXL
— 8,99 € 12,99 € −30% 41
Muška majica s kapuljačom · Odjeća
Samo u Intersparu. vel. M-XXL, 1 kom
— 11,99 € 15,99 € −25% 41
Muške hlače sportske · Odjeća
U Intersparu obavijanim SPAR trgovinama. vel. M-XL, 1 kom
— 9,99 € 13,99 € −29% 41
Muške traper hlače · Odjeća
Samo u Intersparu. 100% pamuk, veličina 46-56, 1 kom
— 9,99 € 15,99 € −38% 41
Ženska pletena majica · Odjeća
Samo u Intersparu. vel. S/M-L/XL, 1 kom
— 9,99 € 14,99 € −33% 41
NUR DIE Ženske fine čarape s gaćicama NUR DIE uz karticu · Odjeća
U Intersparu obavijanim SPAR trgovinama. 60 ili 80 DEN, razne boje i veličine, 1 kom
— 5,49 € 9,99 € −45% 41
Ženske hlače · Odjeća
U Intersparu obavijanim SPAR trgovinama. Samo u Intersparu. vel. S-XL, 1 kom
— 11,99 € 15,99 € −25% 41
Aranžman umjetnog cvijeca Sanela uz karticu
U Intersparu i odabranim SPAR trgovinama. 1 kom
— 11,99 € 17,99 € −30% 42
Elektronski lampion Herkul
gori 60 dana, stakleni, 1 kom
— 6,39 € 8,59 € −25% 42
Elektronski nadgrobni lampion Luna ili Iskra uz karticu
U Intersparu i odabranim SPAR trgovinama. gori 20 dana, 1 kom
— 2,39 € 3,99 € −40% 42
Elektronski uložak pluton 3+1
gori 40 dana, dimenzije: Ø 6 cm, visina 10,5 cm, 1 kom
— 7,99 € 11,49 € −30% 42
Košarica umjetnog cvijeta Diana uz karticu
U Intersparu i odabranim SPAR trgovinama. 1 kom
— 8,99 € 12,99 € −30% 42
HURKOVIĆ Lampion nadgrobni kristal premium uz karticu
U Intersparu i odabranim SPAR trgovinama. gori 14 dana, 1 kom
— 6,99 € 9,99 € −30% 42
SIMPEX Nadgrobni lampion Simpex uz karticu
U Intersparu i odabranim SPAR trgovinama. gori 95 sati, 1 kom
— 1,99 € 2,99 € −33% 42
Solarni lampion Vesta
stakleni, 1 kom. Solarni gori do 1000 dana
— 13,99 € 18,79 € −25% 42
Aranžman, Ø 21 cm · Vrt i alati
JEFTINIJE -20%
1 kom 11,99 € 14,99 € −20% 43
Kaluna, Ø 11 cm, različite boje · Vrt i alati
JEFTINIJE -21%
1 kom 2,99 € 3,79 € −21% 43
Krizantema multiflora, različite boje, Ø 20 cm · Vrt i alati 1 kom 5,99 € 43
Krizantema multiflora, različite boje, Ø 25 cm · Vrt i alati 1 kom 7,99 € 43
Krizantema Rock&Roll, različite boje, Ø 14 cm · Vrt i alati
JEFTINIJE -20%
1 kom 3,99 € 4,99 € −20% 43
Krizantema u ukrasnoj tegli, različite boje, Ø 14 cm · Vrt i alati 1 kom 4,99 € 43
Maćuhica (Viola), Ø 9 cm · Vrt i alati
JEFTINIJE -20%
1 kom 0,79 € 0,99 € −20% 43
BUDGET Zemlja za cvijeće · Vrt i alati
1 L = 0,13 €
10 l 1,29 € 43
BUDGET Zemlja za cvijeće · Vrt i alati
1 L = 0,11 €
20 l 2,29 € 43
BC briket za loženje · Vrt i alati
1 kg = 0,55 €
10 kg 5,49 € 44
BUDGET Drvo za potpalu · Vrt i alati
1 kg = 1,40 €
5 kg 6,99 € 44
HUMYDRY Odvlaživač zraka baza + refil · Namještaj
JEFTINIJE -50%, protiv vlage, plijesni i mirisa, za prostorije do cca 35m², 1 pak
450 g 3,99 € 7,99 € −50% 44
BUDGET Potpaljivač · Vrt i alati 64 kom 1,69 € 44
HUMYDRY Sakupljač vlage · Namještaj
JEFTINIJE -50%, protiv vlage, plijesni i mirisa, za prostorije do cca 35m², 1 pak
3x450 g 3,99 € 7,99 € −50% 44
Vatrene kocke za potpalu · Vrt i alati — 2,99 € 44
Iskra Konvektorska grijalica ISKRA DL01S STAND · Tehnika
snaga: max.2000W, 3 razine grijanja, funkcija čuvanja topline, zaštita od pregrijavanja, termostat, za površine do 25 m²
1 kom 24,99 € 45
Iskra Konvektorska grijalica ISKRA PN2500 · Tehnika
2 nivoa grijanja: snaga 1: 1250W, snaga 2: 2500W, samoisključeća s mogućom montažom na zid, funkcija čuvanja topline, termička zaštita, termostat, indikator stanja
1 kom 59,99 € 45
EMOS Senzor ugljičnog monoksida EMOS P56402 · Tehnika
montaža na zid ili kao samostojeći, ima optičku i zvučnu indikaciju i zaštitu IP30, za korištenje u zatvorenim prostorima, glasnoća signalizacije >85 dB na udaljenosti od 3 m, napajanje: 2x 1,5 V AA, radna temperatura: -10 °C do 40 °C, radna vlaga: 30-95 %
1 kom 22,99 € 27,99 € −17% 45
ELIT Smart panel grijalica ELIT Zentron XL WiFi · Tehnika
WIFI funkcija, daljinski upravljač, odabir snage: 1000 / 2000 W, digitalni zaslon s temperaturnim senzorom, Timer, zaštita od pregrijavanja, samoisključi i radi, Zaštita IP24
1 kom 84,99 € 129,99 € −34% 45
VIVAX Usisavač za pepeo VIVAX Dusky AC-601B · Tehnika
snaga 600 W, Kapacitet posude:12 L, dužina kabela napajanja: 2 m, HEPA filter
1 kom 26,99 € 34,99 € −22% 45
ELIT Zidna grijalica ELIT PTC-22 · Tehnika
snaga: 2000 W, 2 postavke grijanja: 1000/2000 W, zaštita od pregrijavanja, daljinski upravljač, Timer
1 kom 39,99 € 49,99 € −20% 45
AdBlue kanister · Tehnika
1 L = 1,10 €, uporaba u dizelskim vozilima smanjuje emisije štetnih plinova, pridodnosnei čišćem zraku i očuvanju okoliša
5L 5,49 € 46
Garnitura auto presvlaka XR 920006 · Tehnika
univerzalne, 11 dijelne, djeliva stražnja klupa
1 kom 24,99 € 46
Metlica brisača M13 · Tehnika
od 380 mm - 700 mm
1 kom 4,49 € 5,49 € −18% 46
Valvoline Motorno ulje ALLCLIMATE VALVOLINE 10W-40 · Tehnika
1 L = 5,50 €, Za benzinske i dizelske motore. Smanjuje oksidaciju i sprječava nastajanje mulja, smanjuje trenje i osigurava smanjenje potrošnje goriva
4L 21,99 € 46
Castrol Motorno ulje CASTROL 5W30 Edge Titanium · Tehnika
standardi: ACEA C3, MB-Odobrenje 229.31 / 229.51, Porsche C30, VW 504 00/ 507 00, 1 L = 13,75 €
4L 54,99 € 46
Navlaka volana F 104 · Tehnika
promjer: 38 cm, perforirana PU koža i kromirani umetka
1 kom 5,99 € 46
SONAX Sredstvo protiv zamagljivanja stakla SONAX · Tehnika
1 L = 12,98 €, učinkovito sprječava zamagljivanje stakala iznutra
500 ml 6,49 € 7,99 € −18% 46
Tekućina za vjetrobranska stakla · Tehnika
zimska, 25°C, 1 L = 0,80 €
5L 3,99 € 5,99 € −33% 46
KÄRCHER Visokotlačni čistač KÄRCHER K2 Universal Edition · Tehnika
pritisak: max. 110 bara, protok vode: max. 360 L/h, priključna snaga: 1.4 kW, max. dozvola temperatura: 40°C, 3 m crijevo s nastavcima
1 kom 69,99 € 46
Domaćica Keks Domaćica · Prehrana 500 g 3,99 € 47
S-BUDGET Kristal šećer · Prehrana 1 kg 0,64 € 0,99 € −35% 47
Kuhana šunka u vlastitom soku PIK Y-bovec · Prehrana
Dođi za stol
1 kg 9,99 € 47
Zdenka Maslac · Prehrana 250 g 1,85 € 2,49 € −25% 47
Paprika babura · Prehrana
Zemlja podrijetla: Albanija/Hrvatska
1 kg 1,49 € 47
Svinjska leđa s kosti na pultu · Prehrana
100% hrvatsko
1 kg 3,59 € 47
SENSODYNE Zubna pasta whitening ili fluoride · Kozmetika 2x75 ml 5,49 € 8,99 € −38% 47