
Studenac tjedni katalog do 29.9.
Vrijedi 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. · 40 stranica
Ovotjedni katalog donosi 221 proizvod s cijenama od 0,35 do 29,99 eura. Među najjačim sniženjima je Vindon Pureća šunka deluxe za 14,99 eura umjesto redovnih 28,99, Rio Mare Tuna salata kukuruz mexico za 2,19 eura (redovno 4,99) i Persil tekući deterdžent za 44 pranja sada 9,98 umjesto 18,99 eura. Marodi tjestenina fusilli ili penne rigate košta 0,99 eura, Zvijezda ketchup 1,39, a Listerine vodica za ispiranje usta spuštena je na 2,75 eura. Uz pojedinačna sniženja, aktivni su i popusti na grupe: Dolcela pudinzi svih vrsta jeftiniji su 35 posto, Pik trajni naresci 30 posto, a Parkina brašna (osim Finesa) 25 posto. Storck Toffifee od 125 grama sada stoji 1,89 eura, Pantene šampon 2,89, a Podravka Fant za gulaš ili punjenu papriku snižen je na 0,93 eura.
Izvor: službeni katalog trgovine Studenac.
Popusti na grupe proizvoda (7)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −35% | Dolcela · pudinzi Dolcela pudinzi svih vrsta i sortimana | 21 |
| −30% | Pik · trajni naresci 100 g Pik trajni naresci 100 g odabrani asortiman -30% odabrani asortiman | 12 |
| −30% | MULTI UŠTEDA - UZMI VIŠE, PLATI MANJE! Potraži više od 200 proizvoda s oznakom Multiušteda I UŠTED DO 30%! Potraži više od 200 proizvoda s oznakom Multiušteda | 28 |
| −27% | slatkiši -27% SNICKERS, MARS, TWIX i svi slatkiši asortiman SNICKERS, MARS, TWIX i svi slatkiši asortiman | 26 |
| −25% | PARKINA BRAŠNA -25% PARKINA BRAŠNA osim Finesa osim Finesa | 20 |
| −20% | REGISTRIRAJ SE I OSTVARI 20% POPUSTA NA PRVU KUPOVINU uz Moj Studenac aplikaciju uz karticu | 17 |
| −20% | čarape sokne asortiman -20% čarape sokne asortiman | 37 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| Frusecca Kikiriki u ljusci pečeni | 2,19 € | −77% | 24 | |
| Rio Mare Tuna komadi u vlastitom soku, ocijeđena masa 120 g | 1,99 € | 4,39 € | −54% | 23 |
| Rio Mare Tuna salata kukuruz, mexico | 2,19 € | 4,99 € | −53% | 23 |
| Silan Omekšivač fresh sky | 2,99 € | −50% | 35 | |
| Vindon Pureća šunka deluxe | 14,99 € | 28,99 € | −48% | 11 |
| Zvijezda Ketchup, blagi | 1,39 € | 2,65 € | −48% | 22 |
| Marodi Tjestenina fusilli, penne rigate | 0,99 € | 1,89 € | −47% | 20 |
| Persil Tekući deterdžent za pranje šarenog rublja | 9,98 € | 18,99 € | −47% | 35 |
| Landessa Ice coffee caffe latte, cappuccino | 1,19 € | 2,24 € | −46% | 19 |
| Listerine Vodica za ispiranje usta fresh burst | 2,75 € | 4,99 € | −45% | 35 |
Svi proizvodi iz kataloga (221)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m. · Prehrana | 1 l | 0,89 € | 1,02 € | −13% | 1 |
| Arabesca Mljevena kava minus. 400 g. · Prehrana | 400 g | 6,19 € | 8,60 € | −28% | 1 |
| Kraš NAPOLITANKE choco original uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 215 g | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 1 |
| Naranča · Prehrana MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 1 |
| Cekin Pileći file prsiju podlošak, svježe · Prehrana | 500 g | 5,69 € | 8,45 € | −33% | 1 |
| Karlovačko Pivo · Prehrana | 4x0,5 l | 4,69 € | 6,59 € | −29% | 1 |
| Franck Cappuccino latte · Prehrana MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | — | 3,29 € | −17% | 3 | |
| Kruh zlatni korijen · Prehrana MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | 300 g | 1,09 € | 3 | ||
| LINO Lada namaz duo milk · Prehrana MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | 400 g | 3,39 € | 3 | ||
| PERUTINA PTUJ PLEĆA PRSA Pileća prsa narezak · Prehrana MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | 100 g | 1,79 € | 3 | ||
| Cedevita Vitaminski napitak · Prehrana naranča, limun, ananas - mango. MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | 0,34 l | 0,99 € | 3 | ||
| TWIX, MARS Čokolada extra, king size · Prehrana extra 75 g, 14,53 €/kg, king size, 70 g, 15,57 €/kg. MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | — | 1,09 € | −37% | 4 | |
| PODRAVKA Gulaš goveđi · Prehrana MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | 400 g | 3,99 € | 4 | ||
| WHISKAS Mokra hrana za mačke 1+ klasični izbor · Životinje MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | 4x85 g | 2,39 € | 4 | ||
| ALPRO Napitak badem, badem bez šećera · Prehrana MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | 1 l | 2,79 € | 4 | ||
| SCHAUMA Šampon ljekovite trave · Kozmetika MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | 400 ml | 2,99 € | −28% | 4 | |
| FRANZ JOSEF KAISER Tuna odrezak u suncokretovom ulju, ocijeđena masa · Prehrana MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | 120 g | 1,89 € | 4 | ||
| SANYTOL Višenamjensko sredstvo za čišćenje i dezinfekciju · Kozmetika MPC u trajanju od 2.1. do 8.1.2025 | 500 ml | 2,59 € | 4 | ||
| Grožđe Rose · Prehrana | 1 kg | 1,99 € | −20% | 6 | |
| Jabuka Granny Smith · Prehrana | 1 kg | 1,39 € | −22% | 6 | |
| Verdeamo Kiseli kupus rezani · Prehrana | 500 g | 0,79 € | −20% | 6 | |
| Peršin korijen · Prehrana Voćarna Studenca | 250 g | 0,99 € | −28% | 6 | |
| Salata Iceberg · Prehrana | 1 kom | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 6 |
| Šljiva · Prehrana SUPER PRILIKA | 1 kg | 0,99 € | 6 | ||
| Burek motani, sir · Prehrana MPC: 1,49 € na dan 2.5.2025 | 220 g | 1,15 € | 7 | ||
| Lisnato, višnja/vanilija · Prehrana MPC: 0,79 € na dan 2.5.2025 | 80 g | 0,65 € | 7 | ||
| Bon Gusto Madarica · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC: 5,49 € na dan 2.5.2025 | 420 g | 4,49 € | −12% | 7 | |
| Klara Mlinci, s jajima · Prehrana MPC: 1,94 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 1,59 € | 2,49 € | −38% | 7 |
| Pecivo ciabatta, višerazno · Prehrana MPC: 0,49 € na dan 2.5.2025 | 75 g | 0,35 € | 7 | ||
| Bon Gusto Slatki vjenčić · Prehrana MPC: 4,49 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 3,89 € | 7 | ||
| Panero Toast sa sjemenkama · Prehrana MPC: 1,39 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 1,09 € | 1,49 € | −27% | 7 |
| Likvi Deterdžent za suđe, fresh · Kozmetika MPC: 1,44 € na dan 2.5.2025 | 450 ml | 1,29 € | 8 | ||
| Mulino Bianco Dvopek, classic, integralni · Prehrana MPC: 2,39 € na dan 2.5.2025 | 315 g | 1,99 € | 8 | ||
| Joy Nektar, naranča, jabuka · Prehrana MPC: 0,64 € na dan 2.5.2025 | 0,2 l | 0,49 € | 0,65 € | −24% | 8 |
| Amore di Nonna Njoki, svježi · Prehrana | 500 g | 1,09 € | 8 | ||
| Teta Violeta Papirnati ručnik, lemon cheesecake, 2 sloja, 2 role · Kozmetika MPC: 2,85 € na dan 2.5.2025 | — | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 8 |
| Ledo Sladoled kesten pire, smrzuto · Prehrana MPC: 2,85 € na dan 2.5.2025 | 140 g | 2,49 € | 3,09 € | −19% | 8 |
| Vindi Sok 100%, naranča · Prehrana MPC: 2,89 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 8 |
| Storck Toffifee · Prehrana MPC: 3,64 € na dan 2.5.2025 | 125 g | 1,89 € | 3,19 € | −40% | 8 |
| Pik Vrbovec MORTADELA · Prehrana MPC 11,21 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 7,99 € | 10 | ||
| Bonkulović PRŠUT · Prehrana MPC 5,01 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,99 € | 10 | ||
| Pik Vrbovec SALAMA PANONA · Prehrana MPC 23,82 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 16,99 € | 10 | ||
| Pik Vrbovec ŠUNKA U OVITKU narezak · Prehrana MPC 2,39 € na dan 2.5.2025 | 125 g | 1,99 € | 2,39 € | −17% | 10 |
| Gavrilović VELEBITSKA KOBASICA · Prehrana MPC 11,65 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 6,99 € | 10 | ||
| Profina ZIMSKA SALAMA · Prehrana MPC 16,99 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 9,99 € | 10 | ||
| Bonkulović Dalmatinska budola · Prehrana MPC 22,84 € na dan 3.5.2025 | 1 kg | 15,49 € | 22,84 € | −32% | 11 |
| Profina Hamburger · Prehrana MPC 8,69 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 6,49 € | 8,69 € | −25% | 11 |
| Piko Parizer original, s povrćem · Prehrana MPC 8,35 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 6,99 € | 8,35 € | −16% | 11 |
| Vindon Pureća šunka deluxe · Prehrana MPC 28,99 € na dan 7.5.2025 | 1 kg | 14,99 € | 28,99 € | −48% | 11 |
| Gavrilović Šunka u ovitku · Prehrana MPC 13,56 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 8,19 € | 13,56 € | −40% | 11 |
| Pik Vrbovec Debrecinka kobasica · Prehrana MPC 4,94 € na dan 2.5.2025 | 440 g | 3,49 € | 4,94 € | −29% | 12 |
| Pik Vrbovec Kranjska kobasica uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 4,83 € na dan 3.5.2025 | 300 g | 2,99 € | −31% | 12 | |
| Poli Pileća salama · Prehrana MPC 2,03 € na dan 3.5.2025 | 220 g | 1,79 € | 2,03 € | −13% | 12 |
| Gavrilović Pureća šunka stancija · Prehrana MPC 2,79 € na dan 3.5.2025 | 100 g | 1,89 € | −24% | 12 | |
| Cekin Šendvić salama sa sirom · Prehrana MPC 2,59 € na dan 3.5.2025 | 500 g | 1,99 € | 2,59 € | −23% | 12 |
| Gavrilović Tirolska kobasica · Prehrana MPC 4,83 € na dan 3.5.2025 | 350 g | 3,39 € | 4,83 € | −30% | 12 |
| Pik Vrbovec Čevapčići · Prehrana MPC 6,48 € na dan 1.5.2025 | 480 g | 5,29 € | 13 | ||
| Pik Vrbovec Mljevena junetina · Prehrana MPC 6,72 € na dan 2.5.2025 | 540 g | 5,69 € | 7,19 € | −21% | 13 |
| Mesnica Studenca Pile · Prehrana MPC 3,24 € na dan 1.5.2025 | 1 kg | 2,69 € | 3,49 € | −23% | 13 |
| Cekin Pileći batak i zabatak · Prehrana svježe, podložak, MPC 5,49 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 4,79 € | 13 | ||
| Pik Vrbovec Svinjski file · Prehrana MPC 9,68 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 5,99 € | 13 | ||
| Ledo Carska mješavina povrća · Prehrana smrznuto, MPC 2,19 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 1,99 € | 14 | ||
| Cekin Panirani pileći fritesi · Prehrana smrznuto, MPC 6,79 € na dan 2.5.2025 | 600 g | 6,19 € | 7,99 € | −20% | 14 |
| Pommes frites · Prehrana rebrasti, MPC 3,19 € na dan 2.5.2025 | 750 g | 2,99 € | 14 | ||
| Ledo Quattro sladoled · Prehrana layers cheesecake, layers choco, Cijena uz aplikaciju, MPC 6,89 € na dan 2.5.2025 | 800 ml | 4,99 € | −28% | 14 | |
| Ledo Savijača · Prehrana smrznuta, vanilija, šumsko voće, MPC 4,33 € na dan 1.5.2025 | 500 g | 2,99 € | 4,29 € | −28% | 14 |
| Ledo Sladoled kornet · Prehrana Cijena uz aplikaciju, MPC 5,48 € na dan 2.5.2025 | 6x110 ml | 3,99 € | 5,49 € | −28% | 14 |
| Ledo Sladoled Snjeguljica · Prehrana XXL, MPC 8,14 € na dan 2.5.2025 | 12x65 ml | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 14 |
| Ledo Sladoled vanilija · Prehrana MPC 4,57 € na dan 1.5.2025 | 900 ml | 3,99 € | 5,49 € | −28% | 14 |
| ABC KREM SIR · Prehrana MPC 1,58 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,15 € | 1,75 € | −34% | 16 |
| Di-go KVASAC SVJEŽI · Prehrana MPC 0,87 € na dan 2.5.2025 | 42 g | 0,62 € | 16 | ||
| Margo MARGARIN uz karticu · Prehrana Moj studenac, Cijena uz aplikaciju, MPC 1,28 € na dan 2.5.2025 | 225 g | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 16 |
| Dukat MLIJEKO BEZ LAKTOZE 1,5% m.m. uz karticu · Prehrana Moj studenac, Cijena uz aplikaciju, MPC 2,93 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 1,69 € | 1,99 € | −15% | 16 |
| President SIR GOUDA, CHEDDAR, EMMENTALER uz karticu · Prehrana Moj studenac, Aplikacija ili kartica | 150 g | 1,69 € | 2,18 € | −22% | 16 |
| President SIR RIBANAC · Prehrana MPC 1,39 € na dan 2.5.2025 | 40 g | 1,29 € | 16 | ||
| Vindija SIR TILZIT narezani · Prehrana MPC 3,48 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 2,59 € | 16 | ||
| Dukat SVJEŽI SIR posni uz karticu · Prehrana Moj studenac, Cijena uz aplikaciju, MPC 2,81 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 2,49 € | 3,08 € | −19% | 16 |
| Moje Jutro SIR EMENTALER ili SIR GAUDA · Prehrana MPC 4,31 € na dan 2.5.2025 | 300 g | 2,99 € | 17 | ||
| Dukat SIR GAUDA · Prehrana MPC 6,47 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 4,99 € | 17 | ||
| Kaserei SIR ILLERTALER · Prehrana MPC 15,74 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 11,99 € | 17 | ||
| Mljekara Livno SIR LIVANJSKI · Prehrana MPC 7,87 € na dan 2.5.2025 | 300 g | 5,29 € | 7,75 € | −32% | 17 |
| President SIR PODRAVEC · Prehrana MPC 12,94 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 8,99 € | 13,75 € | −34% | 17 |
| Dukat GRČKI JOGURT · Prehrana MPC 3,27 € na dan 2.5.2025 | 450 g | 2,39 € | 18 | ||
| Dukat JOGURT · Prehrana tekući, čvrsti, 2,8% m.m. MPC 0,64 € na dan 2.5.2025 | 180 g | 0,44 € | 18 | ||
| Dukat JOGURT TEKUĆI · Prehrana 2,8% m.m. MPC 2,45 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 1,99 € | 18 | ||
| Z bregov KEFIR · Prehrana MPC 3,23 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 2,09 € | 3,32 € | −37% | 18 |
| Z bregov KISELO VRHNJE · Prehrana 12% m.m. MPC 1,17 € na dan 2.5.2025 | 200 g | 0,85 € | 18 | ||
| Z bregov MASLAC · Prehrana MPC 2,99 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 2,49 € | 18 | ||
| Z bregov MLIJEKO SVJEŽE · Prehrana 3,2% m.m. MPC 1,42 € na dan 2.5.2025 | 1,75 l | 1,99 € | 18 | ||
| Galbani SIR MOZZARELLA · Prehrana MPC 2,35 € na dan 2.5.2025 | 125 g | 1,99 € | 18 | ||
| Meggle VRHNJE ZA KUHANJE · Prehrana 20% m.m. MPC 3,94 € na dan 2.5.2025 | 500 ml | 2,99 € | 18 | ||
| Landessa Ice coffee caffe latte, cappuccino · Prehrana MPC 2,18 € na dan 2.5.2025 | 230 ml | 1,19 € | 2,24 € | −46% | 19 |
| Kinder Mliječni desert kinder maxi king · Prehrana MPC 0,91 € na dan 2.5.2025 | 35 g | 0,75 € | 0,89 € | −15% | 19 |
| Žolt Mliječni desert Monte mega · Prehrana MPC 3,99 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 1,99 € | 19 | ||
| Holé Pripravak za šlag · Prehrana MPC 2,28 € na dan 2.5.2025 | 500 ml | 1,89 € | 2,39 € | −20% | 19 |
| Žolt Protein puding čokolada, vanilija · Prehrana MPC 1,45 € na dan 2.5.2025 | 200 g | 0,99 € | 19 | ||
| Z bregov Proteinski napitak razni okusi · Prehrana MPC 2,42 € na dan 2.5.2025 | 500 ml | 1,99 € | 2,65 € | −24% | 19 |
| Fino mi je Puding čokolada sa šlagom, vanilija sa šlagom · Prehrana Cijena se ostvaruje. MPC 1,89 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 1,49 € | 2,04 € | −27% | 19 |
| Z bregov Voćni jogurt mix · Prehrana MPC 0,71 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 0,45 € | 0,59 € | −23% | 19 |
| Podravka Fant za gulaš i paprikaš za punjenu papriku i sarmu · Prehrana za gulaš i paprikaš, 65 g, 14.31 €/kg, za punjenu papriku i sarmu, 60 g, 15.50 €/kg. MPC 1,48 € na dan 2.5.2025 | 65 g, 60 g | 0,93 € | 1,56 € | −40% | 20 |
| Marodi Tjestenina fusilli, penne rigate · Prehrana MPC 1,90 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 0,99 € | 1,89 € | −47% | 20 |
| Barilla Tjestenina lasagne · Prehrana MPC 6,45 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 2,99 € | 4,79 € | −37% | 20 |
| Zlato polje riža · Prehrana Cijena se ostvaruje. MPC 2,69 € na dan 2.5.2025 | 800 g | 1,89 € | 2,69 € | −29% | 20 |
| Kandit Dessert Chef Čokolada za kuhanje, tamna, 200 g ili bijela, 200 g · Prehrana tamna, 200 g. 13,97 €/kg, bijela, 200 g. 20,95 €/kg. MPC 4,35 € na dan 2.5.2025 | 200 g | 4,19 € | 5,31 € | −21% | 21 |
| Podravka Instant juha, kokošja, goveđa, s tljesteninom · Prehrana MPC 1,43 € na dan 2.5.2025 | 60 g | 1,09 € | 1,43 € | −23% | 21 |
| Kisko Kvasina · Prehrana MPC 2,69 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 1,59 € | 2,06 € | −23% | 21 |
| Farchioni Maslinovo ulje, ekstra djevičansko · Prehrana MPC 15,6 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 7,99 € | 11,56 € | −30% | 21 |
| Zvijezda Suncokretovo ulje · Prehrana MPC 2,18 € na dan 2.5.2025 | 1,2 l | 1,85 € | 21 | ||
| Carnex Grah, sa slaninom, s kobasicom · Prehrana MPC 4,15 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 3,19 € | 4,15 € | −23% | 22 |
| Podravka Grah, smeđi · Prehrana MPC 2,59 € na dan 2.5.2025 | 460 g | 1,65 € | 2,19 € | −24% | 22 |
| Zvijezda Ketchup, blagi · Prehrana MPC 2,65 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 1,39 € | 2,65 € | −48% | 22 |
| Bakina Zimnica Kisela paprika, crvena ocjeđena · Prehrana | 350 g | 2,19 € | 22 | ||
| Bonduelle Kukuruz, šećerac, ocjeđena masa · Prehrana MPC 1,89 € na dan 2.5.2025 | 285 g | 1,76 € | 1,89 € | −7% | 22 |
| Mutti Rajčica pulpa · Prehrana MPC 1,78 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 1,49 € | 1,78 € | −16% | 22 |
| Verdeamo Rajčica, pastrana · Prehrana MPC od 0 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 0,59 € | −25% | 22 | |
| Zvijezda Krastavci kiseli ocijeđena masa 350 g · Prehrana MPC 2,84 € na dan 2.5.2025 | 350 g | 2,49 € | 3,14 € | −21% | 23 |
| Joma Majoneza uz karticu · Prehrana Uz Moj studenac aplikaciju ili karticu. MPC 0,86 € na dan 2.5.2025 | 85 g | 0,59 € | 0,75 € | −21% | 23 |
| Thomy Majoneza · Prehrana MPC 2,84 € na dan 2.5.2025 | 263 g | 2,49 € | 3,34 € | −25% | 23 |
| Piknik Narezak mesni uz karticu · Prehrana Uz Moj studenac aplikaciju ili karticu. MPC 1,28 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 1,09 € | 1,29 € | −15% | 23 |
| Argeta Pašteta kokošja jerena, čajna · Prehrana SUPER PRILIKA. MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 95 g | 1,29 € | 1,89 € | −32% | 23 |
| Gavrilović Šunka narezak · Prehrana MPC 2,64 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 1,69 € | 2,38 € | −29% | 23 |
| Rio Mare Tuna komadi u vlastitom soku, ocijeđena masa 120 g · Prehrana MPC 4,05 € na dan 2.5.2025 | 120 g | 1,99 € | 4,39 € | −54% | 23 |
| Rio Mare Tuna salata kukuruz, mexico uz karticu · Prehrana Uz Moj studenac aplikaciju ili karticu. MPC 4,99 € na dan 2.5.2025 | 160 g | 2,19 € | 4,99 € | −53% | 23 |
| Podravka Čaj kamilica · Prehrana MPC 1,39 € na dan 2.5.2025 | 20 g | 1,29 € | 1,59 € | −18% | 24 |
| Podravka Džem extra jagoda · Prehrana SUPER PRILIKA. MPC 4,09 € na dan 2.5.2025 | 320 g | 2,89 € | 24 | ||
| Frutek Kašica breskva-jogurt, breskva-marelica-žitarice · Djeca MPC 1,40 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,19 € | 1,51 € | −21% | 24 |
| Frusecca Kikiriki u ljusci pečeni uz karticu · Prehrana Uz Moj studenac aplikaciju ili karticu. MPC 9,65 € na dan 09.5.2025 | 400 g | 2,19 € | −77% | 24 | |
| Mestemacher Kruh raženi s tri vrste žitarica, fitness uz karticu · Prehrana Uz Moj studenac aplikaciju ili karticu. Ograničen broj aplikacija. MPC 2,62 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 1,99 € | 2,63 € | −24% | 24 |
| Nescafe Instant kava, gold classic, gold crema · Prehrana MPC 6,79 € na dan 2.5.2025 | 95 g | 6,59 € | −26% | 25 | |
| Lavazza Kapsule za kavu, classico, intenso · Prehrana MPC 5,28 € na dan 2.5.2025 | 10 kom | 4,89 € | −18% | 25 | |
| Mc Vitie's Keks digestive, original · Prehrana MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 1,59 € | −20% | 25 | |
| Jaffa Kolač brownie, intense · Prehrana MPC 0,49 € na dan 2.5.2025 | 36 g | 0,50 € | −23% | 25 | |
| Arabesca Mljevena kava, minas · Prehrana MPC 5,43 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 6,19 € | 25 | ||
| Gloria Mljevena kava, minas · Prehrana MPC 3,85 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 3,99 € | −28% | 25 | |
| Kandit Bomboni mentol, zeleni uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju ili karticu. MPC 0,61 € na dan 2.6.2025 | 100 g | 0,69 € | 26 | ||
| Doces Bomboni voćni, mješani uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju ili karticu. MPC 1,69 € na dan 2.6.2025 | 400 g | 1,69 € | −22% | 26 | |
| Kraš Čokolada dorina, napolitanka · Prehrana MPC 1,19 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,45 € | 26 | ||
| Let's Party Kikiriki, pečeni slani uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju ili karticu. MPC 1,86 € na dan 2.6.2025 | 500 g | 1,99 € | −28% | 26 | |
| Kinder Vafel tronky · Prehrana MPC 1,99 € na dan 2.6.2025 | 90 g | 1,99 € | −27% | 26 | |
| Wrigley BOMBONI SKITTLES fruits, crazy sours · Prehrana MPC 0,92 € na dan 2.5.2025 | 38 g | 0,69 € | 0,92 € | −25% | 27 |
| Maretti BRUSCHETTE rajčice-masline-origano, pizza, miješano povrće · Prehrana MPC 1,01 € na dan 7.5.2025 | 70 g | 0,79 € | 1,01 € | −20% | 27 |
| Chio ČIPI ČIPS paprika · Prehrana MPC 2,29 € na dan 2.5.2025 | 120 g | 1,89 € | 2,29 € | −17% | 27 |
| Let's Party ČIPS TORTILLA ljuti · Prehrana | 150 g | 0,49 € | 0,69 € | −28% | 27 |
| Smoki FLIPS KUKURUZNI s kikirikijem · Prehrana MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 130 g | 0,99 € | 1,49 € | −32% | 27 |
| Balconi KOLAČ ROLL MAX cacao uz karticu · Prehrana APLIKACIJA ILI KARTICA, Cijena uz aplikaciju -20%, MPC 1,89 € na dan 7.5.2025 | 300 g | 1,89 € | −20% | 27 | |
| Let's Party PERECI slani · Prehrana | 200 g | 0,69 € | 0,99 € | −30% | 27 |
| Koestlin ŠTAPIĆI SALTAS slani · Prehrana MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 220 g | 1,39 € | 27 | ||
| Pionir BOMBON NEGRO · Prehrana | 100 g | 0,89 € | −31% | 29 | |
| Kraš KEKS DOMAĆICA original · Prehrana | 300 g | 2,49 € | 3,45 € | −27% | 29 |
| Kraš KEKS JAFFA · Prehrana SUPER PRILIKA | 125 g | 1,09 € | 29 | ||
| Kraš KEKS PETIT BEURRE · Prehrana | 480 g | 2,39 € | 3,42 € | −30% | 29 |
| Kraš KEKS SPORT uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 1 kg | 3,19 € | 4,34 € | −23% | 29 |
| Bon Gusto NAPOLITANKE s kakaom uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 750 g | 2,79 € | 3,89 € | −28% | 29 |
| Koestlin NAPOLITANKE voćne kocke uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 370 g | 2,09 € | 2,99 € | −31% | 29 |
| Kraš VAFEL FRONDI nougat · Prehrana SUPER PRILIKA | 250 g | 1,99 € | 29 | ||
| Jamnica GAZIRANA AROMATIZIRANA VODA (limeta-kiwano) · Prehrana limeta-kiwano | 1,5 l | 1,39 € | 1,82 € | −24% | 31 |
| Jamnica GAZIRANA MINERALNA VODA · Prehrana | 1 l | 0,79 € | 0,95 € | −16% | 31 |
| Vindi GAZIRANA PIĆA (Tangerine, Tonic) · Prehrana Tangerine, Tonic | 1,5 l | 1,33 € | 1,73 € | −23% | 31 |
| Sky GAZIRANO PIĆE · Prehrana | 1,5 l | 1,29 € | 1,76 € | −27% | 31 |
| Studena LEDENI ČAJ (breskva, brusnica) · Prehrana breskva, brusnica | 1,5 l | 1,39 € | 1,91 € | −27% | 31 |
| Fructal NEKTAR (naranča) · Prehrana SUPER PRILIKA | 1 l | 1,89 € | 31 | ||
| Sara PRIRODNA IZVORSKA VODA · Prehrana | 1,5 l | 0,59 € | 0,92 € | −36% | 31 |
| Juicy SOK 100% (jabuka, gusti) · Prehrana jabuka, gusti | 1 l | 2,05 € | 2,56 € | −20% | 31 |
| Lowenbrau PIVO · Prehrana SUPER PRILIKA | 2 l | 2,49 € | 32 | ||
| Vukovarsko PIVO · Prehrana | 0,5 l | 1,09 € | 1,28 € | −15% | 32 |
| Kozel PIVO (lager) · Prehrana SUPER PRILIKA, lager | 0,5 l | 1,19 € | 32 | ||
| Paulaner PIVO (original, pšenično) · Prehrana original, pšenično | 0,5 l | 1,55 € | 1,99 € | −22% | 32 |
| Pan PIVO (zlatni, lager) · Prehrana SUPER PRILIKA | 6x0,5 l | 6,49 € | 32 | ||
| Vina Palihnić POŠIP KVALITETNO VINO · Prehrana SUPER PRILIKA | 1 l | 10,99 € | 32 | ||
| Tikveš VRANAC (kvalitetno vino) · Prehrana kvalitetno vino | 1 l | 3,59 € | 4,82 € | −25% | 32 |
| Dalmacijavino Pelinkovac · Prehrana MPC 14,39 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 10,99 € | 33 | ||
| Vezak Graševina kvalitetno vino uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju ili karticu. MPC 6,74 € na dan 2.5.2025 | 0,75 l | 5,19 € | 6,53 € | −20% | 33 |
| Maraska Pelinkovac, rum, vodka · Prehrana MPC 1,81 € na dan 2.5.2025 | 0,1 l | 1,29 € | 1,79 € | −27% | 33 |
| Badel Šljivovica uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju ili karticu. MPC 1,87 € na dan 2.5.2025 | 0,1 l | 1,49 € | 1,78 € | −16% | 33 |
| Iločki podrumi Traminac kvalitetno vino · Prehrana MPC 6,26 € na dan 2.5.2025 | 0,75 l | 6,49 € | 8,99 € | −27% | 33 |
| Vinoplod Travarica · Prehrana MPC 13,33 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 12,99 € | 33 | ||
| Epsko Vino Graševina, Vranac kvalitetno vino · Prehrana MPC 2,6 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 3,57 € | 4,99 € | −28% | 33 |
| Vigor Vodka · Prehrana MPC 11,61 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 9,99 € | 33 | ||
| Jar Deterdžent za pranje posuda lemon · Kozmetika MPC 1,03 € na dan 2.5.2025 | 450 ml | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 34 |
| Faks Deterdžent za rublje aquamarine · Kozmetika MPC 19,99 € na dan 2.5.2025 | 4,95 kg | 18,99 € | 34 | ||
| Violeta Higijenski ulosci normal uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju ili karticu. MPC 1,26 € na dan 2.5.2025 | 10 kom | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 34 |
| Likvi Kapsule za strojno pranje posuda · Kozmetika MPC 5,99 € na dan 2.5.2025 | 22 kom | 3,99 € | 34 | ||
| Lenor Omekšivač spring awakening · Kozmetika MPC 4,36 € na dan 23.7.2025 | 798 ml | 2,69 € | 4,03 € | −33% | 34 |
| Meri Merino Tekući deterdžent za rublje uz karticu · Kozmetika Aplikacija ili kartica. MPC 8,96 € na dan 2.5.2025 | 2,7 l | 6,29 € | 9,99 € | −37% | 34 |
| Violeta Tekući deterdžent za rublje color · Kozmetika MPC 6,69 € na dan 2.5.2025 | 2,7 l | 4,99 € | 34 | ||
| Domestos Univerzalno sredstvo za čišćenje pine · Kozmetika MPC 3,61 € na dan 2.5.2025 | 750 ml | 2,59 € | 34 | ||
| Ariel Deterdžent za rublje mountain spring uz karticu · Kozmetika Uz aplikaciju ili karticu. MPC 18,99 € na dan 2.5.2025 | 40 pranja 2,2 kg | 9,99 € | −32% | 35 | |
| Libresse Higijenski ulošci · Kozmetika MPC 3,18 € na dan 2.5.2025 | 2x10 kom | 1,99 € | 3,18 € | −37% | 35 |
| Silan Omekšivač fresh sky uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju. MPC 4,39 € na dan 2.5.2025 | 1408 ml | 2,99 € | −50% | 35 | |
| Parodontax Pasta za zube ultra clean · Kozmetika MPC 5,59 € na dan 2.5.2025 | 75 ml | 3,49 € | 5,59 € | −37% | 35 |
| Persil Tekući deterdžent za pranje šarenog rublja uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju. MPC 18,79 € na dan 2.5.2025 | 44 pranja 1,98 l | 9,98 € | 18,99 € | −47% | 35 |
| Violeta Toaletni papir pure&strong · Kozmetika MPC 5,79 € na dan 2.5.2025 | 3 sloja 10 rola | 2,69 € | 35 | ||
| Listerine Vodica za ispiranje usta fresh burst · Kozmetika MPC 4,99 € na dan 2.5.2025 | 250 ml | 2,75 € | 4,99 € | −45% | 35 |
| Dove Dezodorans original · Kozmetika MPC 6,49 € na dan 2.5.2025 | 150 ml | 3,77 € | 36 | ||
| Libresse Higijenski ulošci noćni · Kozmetika MPC 3,49 € na dan 2.5.2025 | 10 kom | 1,29 € | 36 | ||
| Nivea Krema za ruke · Kozmetika MPC 3,73 € na dan 2.5.2025 | 75 ml | 2,59 € | 3,73 € | −30% | 36 |
| Nuvolette Maramice classic uz karticu · Kozmetika Uz aplikaciju ili karticu. MPC 1,09 € na dan 2.5.2025 | 3 sloja 60 kom | 0,89 € | 1,10 € | −19% | 36 |
| Colgate Pasta za zube triple action · Kozmetika MPC 3,19 € na dan 2.5.2025 | 100 ml | 1,99 € | 3,09 € | −35% | 36 |
| Pantene Šampon za kosu intensive repair · Kozmetika MPC 4,79 € na dan 2.5.2025 | 250 ml | 2,89 € | 4,79 € | −39% | 36 |
| Nuvolette Toaletni papir classic · Kozmetika MPC 6,64 € na dan 2.5.2025 | 3 sloja 16 rola | 2,99 € | 36 | ||
| Varta BATERIJE LONGLIFE AA, AAA Čarape sokne asortiman -20% | 4 kom | 2,89 € | 4,49 € | −35% | 37 |
| Pitroid ELEKTRIČNI APARAT + 10 TABLETA | — | 3,49 € | 37 | ||
| Bee Smart KRPA UNIVERZALNA | 3 kom | 1,59 € | 37 | ||
| Vileda MOP TURBO box | — | 29,99 € | 37 | ||
| Vileda REFIL TURBO MOP Easy wring&clean | 2 L, 1 kom | 10,99 € | 18,98 € | −42% | 37 |
| Šjor kućanstvo RUKAVICE GUMENE veličina M i L | — | 1,19 € | 1,69 € | −30% | 37 |
| Paclan SPUŽVE Power soft | 3/1 kom | 1,69 € | 2,39 € | −27% | 37 |
| Paclan VREĆE ZA SMEĆE | 240 L 10 kom | 2,39 € | −29% | 37 | |
| Purina Felix MOKRA HRANA ZA MAČKE piletina · Životinje | 85 g | 0,68 € | 0,85 € | −20% | 38 |
| Vauuu MOKRA HRANA ZA PSE govedina · Životinje | 1240 g | 1,65 € | 1,99 € | −17% | 38 |
| Pedigree POSLASTICE ZA PSE dentastix veliki · Životinje | 180 g | 2,59 € | 3,34 € | −22% | 38 |
| Miauuu POTPUNA HRANA ZA MAČKE govedina · Životinje | 1 kg | 1,49 € | 38 | ||
| Purina Friskies SUHA HRANA ZA PSE Junior · Životinje | 500 g | 1,69 € | 2,54 € | −33% | 38 |
| PERSIL Deterdžent za pranje rublja kapsule color · Kozmetika 13 pranja | 13 kom | 6,98 € | 40 | ||
| PERSIL Deterdžent za pranje rublja Prašak · Kozmetika 18 pranja | 990 g | 6,98 € | 40 | ||
| PUR Deterdžent za ručno pranje posuđa lemon, aloe vera · Kozmetika | 750 ml | 1,74 € | 40 | ||
| FA Gel za tuširanje, pink jasmine, mystic moments · Kozmetika | 250 ml | 1,77 € | 40 | ||
| SILAN Omekšivač za rublje magnolia · Kozmetika 35 pranja | 770 ml | 1,98 € | 40 | ||
| BREF Osvježivač za WC školjku lemon · Kozmetika | 3x60 g | 3,24 € | 40 | ||
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa Excellence 4u1 · Kozmetika 60 pranja | 60 kom | 14,48 € | 40 | ||
| PERWOLL Tekući deterdžent za pranje rublja, color · Kozmetika 60 pranja | 3 l | 9,98 € | 40 |