
Studenac tjedni katalog do 29.9.
Vrijedi 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. · 40 stranica
Ovaj katalog donosi 219 proizvoda s cijenama od 0,35 € do 29,99 €. Među istaknutim ponudama su Rio Mare tuna u vlastitom soku za 1,99 € umjesto 4,39 €, Marodi tjestenina fusilli ili penne rigate za 0,99 € i Vindon pureća šunka deluxe kilogram za 14,99 € umjesto 28,99 €. U asortimanu vrijedi obratiti pažnju na Bonkulović dalmatinsku budolu sniženu s 26,84 € na 15,49 €, Barilla lasagne tjesteninu za 2,99 € te Persil tekući deterdžent za 44 pranja koji košta 9,98 €. Dostupni su i Storck Toffifee za 1,89 €, Listerine vodica za ispiranje usta za 2,75 € i Vileda refil za Turbo Mop za 10,99 €. Grupni popusti uključuju 35 % na Dolcela pudinge i prašak za pecivo, 30 % na Pik Vrbovec narezak te 20 % na sve Nestlé žitarice.
Izvor: službeni katalog trgovine Studenac.
Popusti na grupe proizvoda (8)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −35% | Dolcela · pudinzi više vrsta asortimana Dolcela pudinzi više vrsta asortimana | 21 |
| −35% | Dolcela · vanilij šećer i prašak za pecanje Dolcela vanilij šećer i prašak za pecanje | 21 |
| −30% | Pik Vrbovec · Zimska, čajna, kulen salama -30% Pik Vrbovec ZIMSKA, ČAJNA, KULEN SALAMA narezak, 100 g, 19,90 €/kg PIK trajni narezak 100 g asortiman | 12 |
| −27% | SNICKERS, MARS, TWIX i BOUNTY asortiman -27% SNICKERS, MARS, TWIX i BOUNTY asortiman | 26 |
| −25% | PIROVO BRAŠNO -25% PIROVO BRAŠNO pikcijoner proizvoda | 20 |
| −20% | REGISTRIRAJ SE I OSTVARI 20% POPUSTA NA PRVU KUPOVINU uz Moj Studenac aplikaciju uz karticu | 11 |
| −20% | Nestlé · žitarice -20% NESTLÉ ŽITARICE na sve žitarice | 24 |
| −20% | Čarape sokne -20% Čarape sokne odvaženi asortiman odvaženi asortiman | 37 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| Frusecca KIKIRIKI U LJUSCI pečeni | 2,19 € | −77% | 24 | |
| Rio Mare TUNA KOMADI u vlastitom soku | 1,99 € | 4,39 € | −54% | 23 |
| Rio Mare TUNA SALATA kukuruz, mexico | 2,19 € | −53% | 23 | |
| Silan Omekšivač fresh sky | 2,99 € | −50% | 35 | |
| Vindon Pureća šunka deluxe | 14,99 € | 28,99 € | −48% | 11 |
| Marodi TJESTENINA fusilli, penne rigate | 0,99 € | 1,89 € | −47% | 20 |
| Landessa ICE COFFEE caffé latte, cappuccino | 1,19 € | 2,23 € | −46% | 19 |
| Listerine Vodica za ispiranje usta fresh burst | 2,75 € | 4,99 € | −44% | 35 |
| Bonkulović Dalmatinska budola | 15,49 € | 26,84 € | −42% | 11 |
| Vileda REFIL TURBO MOP Easy wring&clean | 10,99 € | 18,99 € | −42% | 37 |
Svi proizvodi iz kataloga (219)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m. · Prehrana MPC 1,02 € na dan 1.5.2025 | 1 l | 0,89 € | 1,02 € | −13% | 1 |
| Arabesca Mljevena kava · Prehrana MPC 8,48 € na dan 2.5.2025 | minas. 400 g | 6,19 € | 8,48 € | −27% | 1 |
| Kraš Napolitanke choco original · Prehrana MPC 3,44 € na dan 26.3.2025. Cijena uz aplikaciju | 225 g | 2,49 € | 3,44 € | −28% | 1 |
| Naranča · Prehrana MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 1 |
| Cekin Pileći file prsiju podlošćak, svježe · Prehrana MPC 8,45 € na dan 22.5.2025 | 500 g | 5,69 € | 8,45 € | −33% | 1 |
| Karlovačko Pivo · Prehrana MPC 5,59 € na dan 2.5.2025 | 4x0,5 l | 4,69 € | 5,59 € | −16% | 1 |
| Franck Cappuccino - čokolada ili irish cream ili vanilija · Prehrana čokolada 144 g, 22,85 €/kg, irish cream 160 g, 20,56 €/kg, vanilija 148 g, 22,23 €/kg | — | 3,29 € | −17% | 3 | |
| Kruh zlatni korijen · Prehrana | 300 g | 1,09 € | 3 | ||
| Lino Lada namaz duo milk · Prehrana | 400 g | 3,39 € | 3 | ||
| Pileća prsa narezak · Prehrana PERUTININA PTUJ PILEĆA PRSA | 100 g | 1,79 € | 3 | ||
| Cedevita Vitaminski napitak naranča, limun, ananas - mango · Prehrana | 0,34 l | 0,99 € | 3 | ||
| Twix, Mars Čokolada extra ili king size · Prehrana extra 75 g, 14,53 €/kg, king size, 70 g, 15,57 €/kg | — | 1,09 € | −37% | 4 | |
| Podravka Gulaš goveđi · Prehrana | 400 g | 3,99 € | 4 | ||
| Whiskas Mokra hrana za mačke 1+ klasični izbor · Životinje | 4x85 g | 2,39 € | 4 | ||
| Alpro Napitak badem, badem bez šećera · Prehrana | 1 l | 2,79 € | 4 | ||
| Schauma Šampon ljekovite trave · Kozmetika | 400 ml | 2,99 € | −28% | 4 | |
| Franz Josef Kaiser Tuna odrezak u suncokretovom ulju, ocijeđena masa · Prehrana | 120 g | 1,89 € | 4 | ||
| Sanytol Višenamjensko sredstvo za čišćenje i dezinfekciju · Kozmetika | 500 ml | 2,59 € | 4 | ||
| Grožđe rose · Prehrana MPC 1,99 € na dan 2.9.2025 | 1 kg | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 6 |
| Jabuka Granny Smith · Prehrana MPC 1,69 € na dan 2.9.2025 | 1 kg | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 6 |
| Verdeamo Kiseli kupus rezani · Prehrana MPC 0,99 € na dan 2.9.2025 | 500 g | 0,79 € | −20% | 6 | |
| Voćarna Studenca Peršin korijen · Prehrana MPC 1,49 € na dan 2.9.2025 | 250 g | 0,99 € | −28% | 6 | |
| Salata Iceberg · Prehrana MPC 1,69 € na dan 2.9.2025 | 1 kom | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 6 |
| Šljiva · Prehrana MPC 0,99 € na dan 2.9.2025 | 1 kg | 0,99 € | 6 | ||
| Burek motani, sir · Prehrana MPC 1,65 € on dan 2.5.2025 | 220 g | 1,15 € | 7 | ||
| Lisnato, višnja/vanilija · Prehrana MPC 0,74 € on dan 2.5.2025 | 80 g | 0,65 € | 7 | ||
| Bon Gusto Mađarica · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 5,29 € on dan 2.5.2025 | 420 g | 4,49 € | −12% | 7 | |
| Klara Mlinci, 5 jajima · Prehrana MPC 1,80 € on dan 2.5.2025 | 250 g | 1,59 € | 2,44 € | −35% | 7 |
| Pecivo ciabatta, višesemena · Prehrana MPC 0,47 € on dan 2.5.2025 | 75 g | 0,35 € | 7 | ||
| Bon Gusto Slatki vjenčić · Prehrana MPC 5,49 € on dan 2.5.2025 | 500 g | 3,89 € | 7 | ||
| Panero Toast, sa sjemenkama · Prehrana MPC 1,71 € on dan 2.5.2025 | 500 g | 1,09 € | −26% | 7 | |
| Likvi Deterdžent za suđe, fresh · Prehrana MPC 1,64 € on dan 2.5.2025 | 450 ml | 1,29 € | 8 | ||
| Mulino Bianco Dvopek, classic, integralni · Prehrana MPC 2,39 € on dan 2.5.2025 | 315 g | 1,99 € | 8 | ||
| Joy Nektar, naranča, jabuka · Prehrana MPC 0,64 € on dan 2.5.2025 | 0,2 l | 0,49 € | 0,64 € | −24% | 8 |
| Amore di Nonna Njoki, svježi · Prehrana MPC 1,39 € on dan 2.5.2025 | 500 g | 1,09 € | 8 | ||
| Teta Violeta Papirnati ručnik, lemon cheesecake, XXL roll, 2 sloja, 2 role · Prehrana MPC 2,95 € on dan 2.5.2025 | — | 1,99 € | −33% | 8 | |
| Ledo Sladoled kesten pire, smeđurio · Prehrana MPC 2,85 € on dan 2.5.2025 | 140 g | 2,49 € | −19% | 8 | |
| Vindi Sok 100%, naranča · Prehrana MPC 2,85 € on dan 2.5.2025 | 1 l | 1,99 € | 2,95 € | −33% | 8 |
| Storck Toffifee · Prehrana MPC 3,64 € on dan 2.5.2025 | 125 g | 1,89 € | 3,14 € | −40% | 8 |
| Pik Vrbovec Mortadela · Prehrana MPC 11,21 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 7,99 € | 10 | ||
| Bonkulović Pršut · Prehrana MPC 3,01 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,99 € | 10 | ||
| Pik Vrbovec Salama Panona · Prehrana MPC 23,81 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 16,99 € | 10 | ||
| Pik Vrbovec Šunka u ovitku, narezak · Prehrana MPC 2,39 € na dan 2.5.2025 | 125 g | 1,99 € | 10 | ||
| Gavrilović Velebitska kobasica · Prehrana MPC 11,64 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 6,99 € | 10 | ||
| Profina Zimska salama · Prehrana MPC 15,30 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 9,99 € | 10 | ||
| Bonkulović Dalmatinska budola · Prehrana MPC 26,84 € na dan 3.5.2025 | 1 kg | 15,49 € | 26,84 € | −42% | 11 |
| Profina Hamburger · Prehrana MPC 8,49 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 6,49 € | 8,49 € | −24% | 11 |
| Piko Parizer · Prehrana original, s povrćem. MPC 8,98 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 6,99 € | 8,98 € | −22% | 11 |
| Vindon Pureća šunka deluxe · Prehrana MPC 28,99 € na dan 7.5.2025 | 1 kg | 14,99 € | 28,99 € | −48% | 11 |
| Gavrilović Šunka u ovitku · Prehrana MPC 13,56 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 8,19 € | 13,56 € | −40% | 11 |
| Pik Vrbovec Debrecinka kobasica · Prehrana MPC 4,94 € na dan 2.5.2025 | 440 g | 3,49 € | 4,94 € | −29% | 12 |
| Pik Vrbovec Kranjska kobasica uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 4,29 € na dan 3.5.2025 | 300 g | 2,99 € | 4,29 € | −31% | 12 |
| Poli Pileća salama · Prehrana MPC 2,03 € na dan 1.5.2025 | 220 g | 1,79 € | 2,03 € | −13% | 12 |
| Gavrilović Pureća šunka Stancija · Prehrana MPC 2,49 € na dan 3.5.2025 | 100 g | 1,89 € | 2,49 € | −24% | 12 |
| Cekin Šendvič salama · Prehrana sa sirom. MPC 2,99 € na dan 1.5.2025 | 500 g | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 12 |
| Gavrilović Tirolska kobasica · Prehrana MPC 4,84 € na dan 3.5.2025 | 350 g | 3,39 € | 4,84 € | −30% | 12 |
| Mešnica Studenca Grill pile celi pišćanec · Prehrana MPC 0 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 2,69 € | 3,15 € | −15% | 13 |
| Cekin Pileći batak i zabatak · Prehrana svježe, podlozak, MPC 5 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 4,79 € | 13 | ||
| Cekin Pileći file prsiju · Prehrana podlozak, svježe, MPC 6,15 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 5,69 € | 13 | ||
| Ledo Carska mješavina povrća · Prehrana smrznuto, MPC 2,19 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 1,99 € | 2,50 € | −20% | 14 |
| Cekin Panirani pileći fritesi · Prehrana smrznuto, MPC 6,79 € na dan 2.5.2025 | 600 g | 6,19 € | 7,74 € | −20% | 14 |
| Ledo Pommes Frites · Prehrana rebrasti, MPC 3,09 € na dan 2.5.2025 | 750 g | 2,99 € | 3,29 € | −9% | 14 |
| Ledo Quattro sladoled uz karticu · Prehrana layers cheesecake, layers choco, Cijena uz aplikaciju, MPC 6,89 € na dan 2.5.2025 | 800 ml | 4,99 € | 6,95 € | −28% | 14 |
| Ledo Savijača · Prehrana smrznuta, vanilija, šumsko voće, MPC 4,19 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 2,99 € | 4,20 € | −28% | 14 |
| Ledo Sladoled kornet uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju, MPC 5,46 € na dan 2.5.2025 | 6x110 ml | 3,99 € | 5,55 € | −28% | 14 |
| Ledo Sladoled Snježuljica · Prehrana XXL, MPC 6 € na dan 2.5.2025 | 12x65 ml | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 14 |
| Ledo Sladoled Vanilija · Prehrana MPC 4,19 € na dan 2.5.2025 | 900 ml | 3,99 € | 5,54 € | −28% | 14 |
| ABC KREM SIR · Prehrana MPC 1,58 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,15 € | 1,75 € | −34% | 16 |
| Di-go KVASAC SVJEŽI · Prehrana MPC 0,87 € na dan 2.5.2025 | 42 g | 0,62 € | 0,83 € | −25% | 16 |
| Margo MARGARIN · Prehrana MPC 1,28 € na dan 2.5.2025 | 225 g | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 16 |
| Dukat MLIJEKO BEZ LAKTOZE 1,5% m.m. · Prehrana MPC 2,33 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 1,69 € | 1,99 € | −15% | 16 |
| President SIR GOUDA, CHEDDAR, EMMENTALER · Prehrana MPC 2,18 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 1,69 € | 2,18 € | −22% | 16 |
| President SIR RIBANAC · Prehrana MPC 1,20 € na dan 2.5.2025 | 40 g | 1,29 € | 1,49 € | −13% | 16 |
| Vindija SIR TILZIT narezani · Prehrana MPC 3,48 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 2,59 € | 3,08 € | −16% | 16 |
| Dukat SVJEŽI SIR posni · Prehrana MPC 2,81 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 2,49 € | 3,08 € | −19% | 16 |
| Moje Jutro SIR EMENTALER SIR GAUDA · Prehrana MPC 4,97 € on dan 2.5.2025 | 300 g | 2,99 € | 17 | ||
| Dukat SIR GAUDA · Prehrana MPC 5,67 € on dan 2.5.2025 | 1 kg | 4,99 € | 17 | ||
| Kaserei SIR ILLERTALER · Prehrana MPC 12,74 € on dan 2.5.2025 | 1 kg | 11,99 € | 17 | ||
| Mljekara Livno SIR LIVANJSKI · Prehrana MPC 3,89 € on dan 2.5.2025 | 300 g | 5,29 € | −32% | 17 | |
| President SIR PODRAVEC · Prehrana MPC 12,94 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 8,99 € | 13,75 € | −34% | 17 |
| Dukat GRĈKI JOGURT · Prehrana MPC 2,67 € na dan 2.5.2025 | 450 g | 2,39 € | 18 | ||
| Dukat JOGURT · Prehrana tekući, čvrsti, 2,8% m.m, MPC 0,64 € na dan 2.5.2025 | 180 g | 0,44 € | 18 | ||
| Dukat JOGURT TEKUĆI · Prehrana 2,8% m.m, MPC 2,45 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 1,99 € | 18 | ||
| Z bregov KEFIR · Prehrana MPC 3,25 € na dan 2.5.2025 | 1 kg | 2,09 € | −37% | 18 | |
| Z bregov KISELO VRHNJE · Prehrana 12% m.m, MPC 1,17 € na dan 2.5.2025 | 200 g | 0,85 € | 18 | ||
| Z bregov MASLAC · Prehrana MPC 2,99 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 2,49 € | 18 | ||
| Z bregov MLIJEKO SVJEŽE · Prehrana 3,2% m.m, MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 1,75 l | 1,99 € | 18 | ||
| Galbani SIR MOZZARELLA · Prehrana MPC 2,15 € na dan 2.5.2025 | 125 g | 1,99 € | 18 | ||
| Meggle VRHNJE ZA KUHANJE · Prehrana 20% m.m, MPC 2,92 € na dan 2.5.2025 | 500 ml | 2,99 € | 18 | ||
| Landessa ICE COFFEE caffé latte, cappuccino · Prehrana MPC 2,18 € na dan 2.5.2025 | 230 ml | 1,19 € | 2,23 € | −46% | 19 |
| Kinder MLIJEČNI DESERT kinder maxi king · Prehrana MPC 0,87 € na dan 2.5.2025 | 35 g | 0,75 € | 0,87 € | −15% | 19 |
| Zott MLIJEČNI DESERT Monte mega · Prehrana MPC 2,59 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 1,99 € | 19 | ||
| Hole PRIPRAVAK ZA ŠLAG · Prehrana MPC 2,28 € na dan 2.5.2025 | 500 ml | 1,89 € | 2,36 € | −20% | 19 |
| Zott PROTEIN PUDING čokolada, vanilija · Prehrana MPC 1,29 € na dan 2.5.2025 | 200 g | 0,99 € | 19 | ||
| Z bregov PROTEINSKI NAPITAK razni okusi · Prehrana MPC 2,42 € na dan 2.5.2025 | 500 ml | 1,99 € | 2,65 € | −24% | 19 |
| PUDING čokolada sa šlagom, vanilija sa šlagom · Prehrana MPC 1,89 € na dan 2.5.2025. Cijena se ostvaruje u Moj Studenac aplikaciji ili karticom | 500 g | 1,49 € | 2,04 € | −25% | 19 |
| Z bregov VOĆNI JOGURT mix. · Prehrana MPC 0,57 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 0,45 € | 0,59 € | −23% | 19 |
| RIŽA Zlato polje · Prehrana MPC 2,49 € na dan 2.5.2025. Cijena se ostvaruje u Moj Studenac aplikaciji ili karticom | 800 g | 1,89 € | 2,66 € | −29% | 20 |
| Marodi TJESTENINA fusilli, penne rigate · Prehrana MPC 1,90 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 0,99 € | 1,89 € | −47% | 20 |
| Barilla TJESTENINA lasagne · Prehrana MPC 4,45 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 2,99 € | 4,79 € | −37% | 20 |
| Fant Za gulaš i paprikaš, 65 g, 14.31 €/kg za punjenu papriku i sarmu, 60 g 15.50 €/kg · Prehrana MPC 1,46 € na dan 2.5.2025 | — | 0,93 € | −40% | 20 | |
| Kandit Dessert Chef Čokolada za kuhanje tamna ili bijela · Prehrana tamna, 13,97 €/kg, bijela, 20,95 €/kg, MPC 4,25 € na dan 2.5.2025 | 200 g | 4,19 € | 5,31 € | −21% | 21 |
| Podravka Instant juha kokošja, goveđa s tjesteninom · Prehrana MPC 1,43 € na dan 2.5.2025 | 60 g | 1,09 € | −23% | 21 | |
| Kisko Kvasina · Prehrana MPC 2,09 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 1,59 € | 2,06 € | −23% | 21 |
| Farchioni Maslinovo ulje extra djevičansko · Prehrana MPC 15,4 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 7,99 € | 11,55 € | −30% | 21 |
| Zvijezda Suncokretovo ulje · Prehrana MPC 2,08 € na dan 1.5.2025 | 1.2 l | 1,85 € | 21 | ||
| Carnex Grah sa slaninom, s kobasicom · Prehrana MPC 4,14 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 3,19 € | −23% | 22 | |
| Podravka Grah smeđi · Prehrana MPC 2,59 € na dan 2.5.2025 | 460 g | 1,65 € | 2,19 € | −24% | 22 |
| Zvijezda Ketchup blagi · Prehrana MPC 2,05 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 1,39 € | 22 | ||
| Bakina Zimnica Kisela paprika crvena, ocijeđena masa · Prehrana MPC 2,80 € na dan 2.5.2025 | 350 g | 2,19 € | 22 | ||
| Bonduelle Kukuruz šećerac ocijeđena masa · Prehrana MPC 1,95 € na dan 2.5.2025 | 285 g | 1,76 € | 22 | ||
| Verdeamo Rajčica passirana · Prehrana MPC 0,70 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 0,59 € | −25% | 22 | |
| Mutti Rajčica pulpa · Prehrana MPC 1,78 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 1,49 € | 1,78 € | −16% | 22 |
| Zvijezda KRASTAVCI kiseli · Prehrana ocjeđena masa 350 g. MPC 2,84 € na dan 2.5.2025 | 350 g | 2,49 € | 3,15 € | −21% | 23 |
| Joma MAJONEZA uz karticu · Prehrana SAMOS STUDENAC. MPC 0,88 € na dan 2.5.2025 | 85 g | 0,59 € | 0,75 € | −21% | 23 |
| Thomy MAJONEZA · Prehrana MPC 2,84 € na dan 2.5.2025 | 263 g | 2,49 € | 3,35 € | −25% | 23 |
| Piknik NAREZAK mesni uz karticu · Prehrana SAMOS STUDENAC. MPC 1,44 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 1,09 € | 1,28 € | −15% | 23 |
| Argeta PAŠTETA kokošja jetrena, čajna · Prehrana SUPER PRILIKA. MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 95 g | 1,29 € | 1,49 € | −13% | 23 |
| Gavrilović ŠUNKA narezak · Prehrana MPC 2,64 € na dan 2.5.2025 | 150 g | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 23 |
| Rio Mare TUNA KOMADI u vlastitom soku · Prehrana ocjeđena masa 120 g, u suncokretovom ulju ocjeđena masa 112 g. MPC 4,05 € na dan 2.5.2025 | 120 g | 1,99 € | 4,39 € | −54% | 23 |
| Rio Mare TUNA SALATA kukuruz, mexico uz karticu · Prehrana Uz aplikaciju ili karticu. MPC 4,19 € na dan 2.5.2025 | 160 g | 2,19 € | −53% | 23 | |
| Podravka ČAJ KAMILICA · Prehrana MPC 1,39 € na dan 2.5.2025 | 20 g | 1,29 € | 1,57 € | −18% | 24 |
| Podravka DŽEM extra jagoda · Prehrana SUPER PRILIKA. MPC 4,19 € na dan 2.5.2025 | 320 g | 2,89 € | 3,19 € | −9% | 24 |
| Frutek KAŠICA breskva-jogurt, breskva-marelica-žitarice · Djeca MPC 1,45 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,19 € | 1,51 € | −21% | 24 |
| Frusecca KIKIRIKI U LJUSCI pečeni uz karticu · Prehrana SAMOS STUDENAC. MPC 2,65 € na dan 29.5.2025 | 400 g | 2,19 € | −77% | 24 | |
| Mestemacher KRUH raženi s tri vrste žitarica, fitness uz karticu · Prehrana Otvoren od aplikacije. Uz aplikaciju ili karticu. MPC 2,45 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 1,99 € | 2,62 € | −24% | 24 |
| Nescafe Instant kava gold classic, gold crema · Prehrana MPC 8,99 € na dan 2.5.2025 | 95 g | 6,59 € | 25 | ||
| Lavazza Kapsule za kavu classico, intenso · Prehrana MPC 5,99 € na dan 2.5.2025 | 10 kom | 4,89 € | −18% | 25 | |
| Mc Vitie's Keks digestive original · Prehrana MPC 1,99 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 1,59 € | −20% | 25 | |
| Jaffa Kolač brownie intense · Prehrana MPC 0,65 € na dan 2.5.2025 | 36 g | 0,50 € | −23% | 25 | |
| Arabesca Mljevena kava minas · Prehrana MPC 5,43 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 6,19 € | 25 | ||
| Gloria Mljevena kava minas · Prehrana MPC 5,49 € na dan 2.5.2025 | 250 g | 3,99 € | −28% | 25 | |
| Kandit Bomboni mentol zeleni uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 0,95 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 0,69 € | −27% | 26 | |
| Doces Bomboni voćni mješani uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 2,16 € na dan 2.5.2025 | 400 g | 1,69 € | −22% | 26 | |
| Kraš Čokolada Dorina napolitanka · Prehrana MPC 1,19 € na dan 2.5.2025 | 100 g | 1,45 € | 26 | ||
| Let's Party Kikiriki pečeni/slani uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju. MPC 2,74 € na dan 2.5.2025 | 500 g | 1,99 € | −28% | 26 | |
| Kinder Vafel tronky · Prehrana MPC 2,72 € na dan 2.5.2025 | 90 g | 1,99 € | 26 | ||
| Wrigley BOMBONI SKITTLES fruits, crazy sours · Prehrana MPC 0,89 € na dan 2.5.2025 | 38 g | 0,69 € | −25% | 27 | |
| Maretti BRUSCHETTE rajčice-masline-origano, pizza, mješano povrće · Prehrana MPC 1,01 € na dan 7.5.2025 | 70 g | 0,79 € | −20% | 27 | |
| Chio ČIPI ČIPS paprika · Prehrana MPC 2,27 € na dan 2.5.2025 | 120 g | 1,89 € | −17% | 27 | |
| Let's Party ČIPS TORTILLA ljuti · Prehrana | 150 g | 0,49 € | −28% | 27 | |
| Smoki FLIPS KUKURUZNI s kikirikijem · Prehrana MPC 1,48 € na dan 2.5.2025 | 130 g | 0,99 € | −32% | 27 | |
| Balconi KOLAČ ROLL MAX cacao uz karticu · Prehrana APLIKACIJA ILI KARTICA, Cijena uz aplikaciju 20%, MPC 1,99 € na dan 7.5.2025 | 300 g | 1,89 € | −20% | 27 | |
| Let's Party PERECI slani · Prehrana | 200 g | 0,69 € | −30% | 27 | |
| Koestlin ŠTAPIĆI SALTAS slani · Prehrana SUPER PRILIKA, MPC 1,99 € na dan 2.5.2025 | 220 g | 1,39 € | 27 | ||
| Pionir BOMRONI NEGRO · Prehrana | 100 g | 0,89 € | 1,34 € | −31% | 29 |
| Kraš KEKS DOMAĆICA original · Prehrana | 300 g | 2,49 € | 3,45 € | −27% | 29 |
| Kraš KEKS JAFFA · Prehrana SUPER PRILIKA | 125 g | 1,09 € | 29 | ||
| Kraš KEKS PETIT BEURRE · Prehrana | 480 g | 2,39 € | 3,45 € | −30% | 29 |
| Kraš KEKS SPORT uz karticu · Prehrana Cijene na aplikaciju | 1 kg | 3,19 € | −23% | 29 | |
| Kraš NAPOLITANKE choco original uz karticu · Prehrana Cijene na aplikaciju | 215 g | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 29 |
| Bon Gusto NAPOLITANKE s kakaom uz karticu · Prehrana Cijene na aplikaciju | 750 g | 2,79 € | 3,89 € | −28% | 29 |
| Koestlin NAPOLITANKE voćne koske uz karticu · Prehrana Cijene na aplikaciju | 370 g | 2,09 € | 2,95 € | −31% | 29 |
| Kraš VAFEL FRONDI nougat · Prehrana SUPER PRILIKA | 250 g | 1,99 € | 29 | ||
| Jamnica GAZIRANA AROMATIZIRANA VODA · Prehrana limeta-kiwano. MPC 1,82 € na dan 2.5.2025 | 1,5 l | 1,39 € | 1,82 € | −24% | 31 |
| Jamnica GAZIRANA MINERALNA VODA · Prehrana MPC 0,94 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 0,79 € | 0,95 € | −16% | 31 |
| Vindi GAZIRANO PIĆE · Prehrana tangerine, tonic. MPC 1,86 € na dan 2.5.2025 | 1,5 l | 1,33 € | −23% | 31 | |
| Sky GAZIRANO PIĆE · Prehrana MPC 0,09 € na dan 2.5.2025 | 1,5 l | 1,29 € | 1,66 € | −21% | 31 |
| Studena LEDENI ČAJ · Prehrana breskva, brusnica. MPC 1,71 € na dan 2.5.2025 | 1,5 l | 1,39 € | 1,91 € | −27% | 31 |
| Fructal NEKTAR · Prehrana naranča. SUPER PRILIKA. MPC 1,94 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 1,89 € | 31 | ||
| Sara PRIRODNA IZVORSKA VODA · Prehrana MPC 0,87 € na dan 2.5.2025 | 1,5 l | 0,59 € | 0,92 € | −36% | 31 |
| Juicy SOK 100% · Prehrana jabuka, gusti. MPC 2,39 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 2,05 € | 2,59 € | −21% | 31 |
| Pan PIVO · Prehrana zlatni, lager. SUPER PRILIKA. MPC 7,34 € na dan 2.5.2025 | 6x0,5 l | 6,49 € | 32 | ||
| Paulaner PIVO · Prehrana original, pšenično. MPC 1,99 € na dan 2.5.2025 | 0,5 l | 1,55 € | 1,99 € | −22% | 32 |
| Lowenbrau PIVO · Prehrana SUPER PRILIKA. MPC 2,91 € na dan 2.5.2025 | 2 l | 2,49 € | 32 | ||
| Vukovarsko PIVO · Prehrana MPC 1,29 € na dan 2.5.2025 | 0,5 l | 1,09 € | 1,29 € | −15% | 32 |
| Kozel PIVO · Prehrana lager. SUPER PRILIKA. MPC 1,25 € na dan 2.5.2025 | 0,5 l | 1,19 € | 32 | ||
| Vina Palihnić POSIP KVALITETNO VINO · Prehrana SUPER PRILIKA. MPC 11,49 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 10,99 € | 32 | ||
| Tikveš VRANAC · Prehrana kvalitetno vino. MPC 4,38 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 3,59 € | 4,82 € | −25% | 32 |
| Graševina, kvalitetno vino, vezak uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju | 0.75 l | 5,19 € | 6,52 € | −20% | 33 |
| Pelinkovac, dalmacijavino · Prehrana MPC 14,39 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 10,99 € | 33 | ||
| Pelinkovac, rum, vodka, maraska · Prehrana MPC 1,81 € na dan 2.5.2025 | 0.1 l | 1,29 € | 1,79 € | −27% | 33 |
| Badel Šljivovica uz karticu · Prehrana Cijena uz aplikaciju, MPC 1,87 € na dan 23.9.2025 | 0.1 l | 1,49 € | 1,78 € | −16% | 33 |
| Traminac, kvalitetno vino, iločki podrumi · Prehrana MPC 8,26 € na dan 2.5.2025 | 0.75 l | 6,49 € | 8,99 € | −27% | 33 |
| Travarica, vinoplod · Prehrana MPC 13,29 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 12,99 € | 33 | ||
| Epsko Vino Graševina, Vranac, kvalitetno vino · Prehrana MPC 2,6 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 3,57 € | 4,99 € | −28% | 33 |
| Vodka, vigor · Prehrana MPC 11,03 € na dan 2.5.2025 | 1 l | 9,99 € | 33 | ||
| Jar Deterdžent za pranje posuđa, lemon · Kozmetika MPC 1,03 € na dan 2.5.2025 | 450 ml | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 34 |
| Faks Deterdžent za rublje, aquamarine · Kozmetika MPC 19,99 € na dan 20.9.2025 | 4.95 kg | 18,99 € | 34 | ||
| Violeta Higijenski ulošci, normal uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju, MPC 1,26 € na dan 2.5.2025 | 10 kom | 1,29 € | 1,69 € | −23% | 34 |
| Likvi Kapsule za strojno pranje posuđa · Kozmetika MPC 5,49 € na dan 2.5.2025 | 22 kom | 3,99 € | 34 | ||
| Lenor Omekšivač, spring awakening · Kozmetika MPC 4,39 € na dan 23.7.2025 | 793 ml | 2,69 € | 4,03 € | −33% | 34 |
| Meri Merino Tekući deterdžent za rublje uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju, MPC 6,4 € na dan 2.5.2025 | 2.7 l | 6,29 € | 9,99 € | −37% | 34 |
| Violeta Tekući deterdžent za rublje, color · Kozmetika MPC 6,89 € na dan 2.5.2025 | 2.7 l | 4,99 € | 34 | ||
| Domestos Univerzalno sredstvo za čišćenje, pine · Kozmetika MPC 3,63 € na dan 2.5.2025 | 750 ml | 2,59 € | 34 | ||
| Ariel Deterdžent za rublje mountain spring uz karticu · Kozmetika Uz aplikaciju ili karticu. MPC 10,99 € na dan 23.2.2025 | 40 pranja 2,2 kg | 9,99 € | −32% | 35 | |
| Libresse Higijenski ulošci · Kozmetika MPC 3,18 € na dan 2.5.2025 | 2x10 kom | 1,99 € | 3,18 € | −37% | 35 |
| Silan Omekšivač fresh sky uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju. MPC 4,19 € na dan 2.5.2025 | 1408 ml | 2,99 € | −50% | 35 | |
| Parodontax Pasta za zube ultra clean · Kozmetika MPC 5,59 € na dan 2.5.2025 | 75 ml | 3,49 € | 5,56 € | −37% | 35 |
| Persil Tekući deterdžent za pranje šarenog rublja uz karticu · Kozmetika Cijena uz aplikaciju. MPC 18,78 € na dan 25.8.2025 | 44 pranja 1,98 l | 9,98 € | 16,98 € | −41% | 35 |
| Violeta Toaletni papir pure&strong · Kozmetika MPC 2,99 € na dan 2.5.2025 | 3 sloja 10 rola | 2,69 € | 35 | ||
| Listerine Vodica za ispiranje usta fresh burst · Kozmetika MPC 4,99 € na dan 2.5.2025 | 250 ml | 2,75 € | 4,99 € | −44% | 35 |
| Dove Dezodorans original · Kozmetika MPC 4,29 € na dan 2.5.2025 | 150 ml | 3,77 € | 36 | ||
| Libresse Higijenski ulošci noćni · Kozmetika MPC 1,49 € na dan 2.5.2025 | 10 kom | 1,29 € | 36 | ||
| Nivea Krema za ruke · Kozmetika MPC 3,73 € na dan 2.5.2025 | 75 ml | 2,59 € | 3,73 € | −30% | 36 |
| Nuvolette Maramice classic uz karticu · Kozmetika Aplikacija ili kartica. MPC 1,09 € na dan 1.8.2025 | 3 sloja 60 kom | 0,89 € | 1,09 € | −19% | 36 |
| Colgate Pasta za zube triple action · Kozmetika MPC 3,19 € na dan 2.5.2025 | 100 ml | 1,99 € | 3,09 € | −35% | 36 |
| Pantene Šampon za kosu intensive repair · Kozmetika MPC 4,79 € na dan 25.9.2025 | 250 ml | 2,89 € | 4,79 € | −39% | 36 |
| Nuvolette Toaletni papir classic XL pack · Kozmetika MPC 4,61 € na dan 2.5.2025 | 3 sloja 16 rola | 2,99 € | 36 | ||
| Varta BATERIJE LONGLIFE AA, AAA · Tehnika 20% Čarape sokne odvaženi asortiman. MPC 4,15 € na dan 1.5.2025 | 4 kom | 2,89 € | 4,39 € | −35% | 37 |
| Pitroid ELEKTRIČNI APARAT + 10 TABLETA MPC 3,33 € na dan 1.5.2025 | — | 3,49 € | 37 | ||
| Bee Smart KRPA UNIVERZALNA Sciereczki MPC 1,29 € na dan 2.5.2025 | 3 kom | 1,59 € | 37 | ||
| Vileda MOP TURBO box MPC 17,35 € na dan 2.5.2025 | — | 29,99 € | 37 | ||
| Vileda REFIL TURBO MOP Easy wring&clean MPC 17,25 € na dan 2.5.2025 | 2 L, 1 kom | 10,99 € | 18,99 € | −42% | 37 |
| RUKAVICE GUMENE veličina M i L Širok kućanstvo. MPC 1,69 € na dan 1.5.2025 | — | 1,19 € | 1,69 € | −29% | 37 |
| Paclan SPUŽVE Power soft MPC 1,74 € na dan 1.5.2025 | 3/1 kom | 1,69 € | 2,39 € | −27% | 37 |
| Paclan VREĆE ZA SMEĆE MPC 4,19 € na dan 1.5.2025 | 240 L, 10 kom | 2,39 € | −29% | 37 | |
| Purina Felix MOKRA HRANA ZA MAČKE piletina · Životinje MPC 0,85 € na dan 1.5.2025 | 85 g | 0,68 € | 0,85 € | −20% | 38 |
| Vauuu MOKRA HRANA ZA PSE govedina · Životinje MPC 1,99 € na dan 1.5.2025 | 1240 g | 1,65 € | 1,99 € | −17% | 38 |
| Pedigree POSLASTICE ZA PSE dentastix veliki · Životinje MPC 3,05 € na dan 2.5.2025 | 180 g | 2,59 € | 3,34 € | −22% | 38 |
| Miauuu POTPUNA HRANA ZA MAČKE govedina · Životinje MPC 1,49 € na dan 1.5.2025 | 1 kg | 1,49 € | 38 | ||
| Purina Friskies SUHA HRANA ZA PSE Junior · Životinje MPC 2,54 € na dan 1.5.2025 | 500 g | 1,69 € | 2,54 € | −33% | 38 |
| PERSIL Deterdžent za pranje rublja Prašak · Kozmetika 18 pranja | 990 g | 6,98 € | 40 | ||
| PUR Deterdžent za ručno pranje posuđa lemon, aloe vera · Kozmetika | 750 ml | 1,74 € | 40 | ||
| FA Gel za tuširanje pink jasmine, mystic moments · Kozmetika | 250 ml | 1,77 € | 40 | ||
| SILAN Omekšivač za rublje magnolia · Kozmetika 35 pranja | 770 ml | 1,98 € | 40 | ||
| BREF Osvježivač za WC školjku lemon · Kozmetika | 3x50 g | 3,24 € | 40 | ||
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa Excellence 4u1 · Kozmetika | 60 kom | 14,48 € | 40 | ||
| PERWOLL Tekući deterdžent za pranje rublja, color · Kozmetika 60 pranja | 3 l | 9,98 € | 40 |