
Tommy akcijski katalog do 30.9.
Akcijski katalog · Vrijedi 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. · 32 stranica
Tommy katalog za tjedan od 24. do 30. rujna donosi 223 proizvoda s cijenama od 0,19 do 29,99 eura. Mandarine su spuštene na 1,09 eura po kilogramu, rajčica šljivar staje 0,99 eura, a Gavrilović hrenovke pljeće prodaju se za 0,89 eura. Među mesom izdvajaju se svinjska leđa s kosti po 2,99 eura i carsko meso za 2,69 eura po kilogramu. Grupni popusti uključuju 50 % na MAESTRO VEGETA začine, CLEAR šampone i CILLIT BANG sredstva za čišćenje, dok su KOTANYI začini jeftiniji za 40 %, a COLGATE paste za zube za 35 %. Muške majice koštaju 1,49 eura, bokserice 2,19 eura, a Klara tost ide za 1,69 eura.
Izvor: službeni katalog trgovine Tommy.
Popusti na grupe proizvoda (26)
Ponude kod kojih je otisnut samo postotak, bez cijene pojedinog artikla: popust vrijedi na cijelu marku ili skupinu.
| Popust | Vrijedi na | Str. |
|---|---|---|
| −50% | MAESTRO VEGETA · začin MAESTRO VEGETA ZAČIN -50% | 20 |
| −50% | CLEAR · šampon CLEAR ŠAMPON -50% | 27 |
| −50% | CILLIT BANG · sredstvo za čišćenje CILLIT BANG SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE -50%* | 29 |
| −50% | VAPE · sredstvo protiv insekata VAPE SREDSTVO PROTIV INSEKATA -50%* | 29 |
| −45% | AMBI PUR · osvježivač zraka AMBI PUR OSVJEŽIVAČ ZRAKA -45%* | 29 |
| −40% | KOTANYI · začin KOTANYI ZAČIN -40% | 20 |
| −40% | Zlato polje riža ZLATO POLJE RIŽA -40% | 20 |
| −35% | COLGATE · pasta za zube COLGATE PASTA ZA ZUBE -35% | 27 |
| −30% | AFRODITA · krema za lice AFRODITA KREMA ZA LICE -30% | 27 |
| −30% | GARNIER · šampon ili regenerator GARNIER ŠAMPON ILI REGENERATOR -30% | 27 |
| −25% | T! · sir T! SIR -25% | 12 |
| −25% | LEDO · panirani kolutići ili riblji filet LEDO PANIRANI KOLUTIĆI ILI RIBLJI FILET -25% | 15 |
| −25% | DEL MONTE · kompot DEL MONTE KOMPOT -25%* | 21 |
| −25% | PIONIR · keks medeno srce PIONIR KEKS MEDENO SRCE -25%* | 22 |
| −25% | KVIKI, PODRAVKA · grickalice KVIKI, PODRAVKA GRICKALICE -25% | 24 |
| −25% | SALTAS, KOESTLIN · štapići SALTAS, KOESTLIN ŠTAPIĆI -25% | 24 |
| −25% | PEDIGREE · pseca poslastica PEDIGREE PSECA POSLASTICA -25%* | 30 |
| −20% | BARCAFFE · kapsule za kavu BARCAFFE KAPSULE ZA KAVU -20% | 11 |
| −20% | LUNE DE MIEL · sirup LUNE DE MIEL SIRUP -20% | 11 |
| −20% | ARRIGHI · tjestenina ARRIGHI TJESTENINA -20% | 20 |
| −20% | DELAVIUDA · praline DELAVIUDA PRALINE -20% | 23 |
| −20% | KRAŠ · praline ili drażeje KRAŠ PRALINE ILI DRAŻEJE -20% | 23 |
| −20% | EKOZONA · bio proizvodi EKOZONA BIO PROIZVODI -20% | 24 |
| −20% | LAY'S · čips slani ili paprika LAY'S ČIPS SLANI ILI PAPRIKA -20% | 24 |
| −20% | FREIXENET · pjenušavo vino FREIXENET PJENUŠAVO VINO -20% | 26 |
| −15% | goveđi narezak OKUSI BALKANA GOVEĐI NAREZAK -15% OKUSI BALKANA | 14 |
Najveći popusti u ovom katalogu
| Proizvod | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|
| Muške stopalice | 0,59 € | −76% | 31 | |
| Ženske stopalice | 0,59 € | −76% | 31 | |
| Dječje stopalice | 0,29 € | −70% | 31 | |
| Ženske gaćice | 1,29 € | −60% | 31 | |
| Muške bokserice | 2,19 € | 4,99 € | −56% | 31 |
| Rajčica šljivar | 0,99 € | 2,19 € | −55% | 5 |
| Majica muška | 1,49 € | 3,29 € | −54% | 31 |
| Jeli, Gavrilović Hrenovke pljeće | 0,89 € | 1,89 € | −53% | 14 |
| Mandarina | 1,09 € | 2,19 € | −50% | 1 |
| Sanitar Osvježivač WC školjke | 1,35 € | 2,69 € | −50% | 29 |
Svi proizvodi iz kataloga (223)
| Proizvod | Pakiranje | Akcijska | Redovna | Popust | Str. |
|---|---|---|---|---|---|
| Juneći but · Prehrana bez kosti | 1 kg | 12,49 € | 12,99 € | −4% | 1 |
| Barcaffè Kava mljevena · Prehrana | 400 g | 6,49 € | 8,99 € | −28% | 1 |
| Delicato Livanjski sir · Prehrana | 1 kg | 14,99 € | 19,49 € | −23% | 1 |
| Mandarina · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska | 1 kg | 1,09 € | 2,19 € | −50% | 1 |
| Podravka Pasirana rajčica · Prehrana rajčice iz hrvatske polja | 500 g | 0,79 € | 1,09 € | −27% | 1 |
| Pik Kobasica Debrecinka uz karticu · Prehrana | 440 g | 3,49 € | 4,85 € | −28% | 2 |
| Oreo ili Milka Mliječni desert uz karticu · Prehrana | 30 g | 0,49 € | 0,79 € | −38% | 2 |
| Parmalat Mliječni napitak s kavom uz karticu · Prehrana cappuccino ili macchiato | 200 ml | 1,69 € | 2,29 € | −26% | 2 |
| President Sir Ribanac uz karticu · Prehrana classic ili vintage | 40 g | 1,19 € | 1,79 € | −34% | 2 |
| Dalmatinski sirevi Sir Škripavac uz karticu · Prehrana | 250 g | 4,49 € | 5,49 € | −18% | 2 |
| Gavrilović Zimska šunka uz karticu · Prehrana | 1 kg | 21,39 € | 26,99 € | −20% | 2 |
| Lino, Podravka Žitni jastučići uz karticu · Prehrana nougat ili milk | 500 g | 3,49 € | 5,49 € | −36% | 2 |
| Milka Choco creme keks · Prehrana razne vrste | 150 g ili 260 g | 2,49 € | 3 | ||
| Chio Čipi Čips · Prehrana razne vrste | 120 g | 1,79 € | 3 | ||
| Nivea Gel za tuširanje · Kozmetika razne vrste | 500 ml | 3,19 € | 3 | ||
| Libresse Higijenski ulošci · Kozmetika razne vrste | 16 kom ili 20 kom | 1,89 € | −36% | 3 | |
| Iso sport, Vindi Isotoni piće · Prehrana razne vrste | 0,5 L | 0,99 € | 3 | ||
| Parodontax Pasta za zube · Kozmetika razne vrste | 75 ml | 2,99 € | 3 | ||
| Afrodita Šampon za kosu · Kozmetika razne vrste | 950 ml | 2,49 € | 3 | ||
| Jabuka Zlatni Delišes · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska | 1 kg | 1,19 € | 4 | ||
| Kivi · Prehrana rrn/uzo, Zemlja podrijetla: Grčka | 1 kg | 1,99 € | 4 | ||
| Kruška Williams · Prehrana Zemlja podrijetla: Španjolska | 1 kg | 1,29 € | 4 | ||
| Cvjetača · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska | 1 kom | 1,39 € | 2,19 € | −37% | 5 |
| Kiseli kupus, rezani · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska. 1,50 €/kg | 500 g | 0,75 € | 1,05 € | −29% | 5 |
| Krastavci · Prehrana Zemlja podrijetla: Kosovo, Španjolska, Italija, Hrvatska | 1 kg | 1,29 € | 1,39 € | −7% | 5 |
| Rajčica šljivar · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska | 1 kg | 0,99 € | 2,19 € | −55% | 5 |
| Salata Iceberg · Prehrana Zemlja podrijetla: Nizozemska, Španjolska | 1 kom | 1,45 € | 1,69 € | −14% | 5 |
| Šampinjoni svježi · Prehrana Zemlja podrijetla: Hrvatska. 3,96 €/kg | 250 g | 0,99 € | 1,39 € | −29% | 5 |
| Carsko meso · Prehrana | 1 kg | 2,69 € | 4,99 € | −46% | 6 |
| Juneća leđa, s kosti · Prehrana | 1 kg | 10,49 € | 6 | ||
| Svinjska leđa, s kosti · Prehrana | 1 kg | 2,99 € | 5,69 € | −47% | 6 |
| Majstori o gradelj Šiš Ćevapčići · Prehrana 7,98 €/kg | 500 g | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 7 |
| Cekin, Vindija Mini file od pilećih prsa · Prehrana 13,23 €/kg | 400 g | 5,29 € | 7 | ||
| Bokun gušta Mljeveno meso · Prehrana Miješano, 5,37 €/kg | 800 g | 4,29 € | 7,99 € | −46% | 7 |
| Cekin, Vindija Pileća krila · Prehrana | 1 kg | 5,49 € | 7 | ||
| Vindon, Vindija Pureći batak · Prehrana | 1 kg | 3,89 € | 7 | ||
| Bokun gušta Svinjski but · Prehrana bez kožu, 4,90 €/kg | ca 5 g | 2,45 € | 2,79 € | −12% | 7 |
| Kozice · Prehrana | 1 kg | 12,99 € | 8 | ||
| Papar · Prehrana svježi | 1 kg | 14,99 € | 8 | ||
| Eva, Podravka Tuna salata · Prehrana razne vrste, 12,44 €/kg | 160 g | 1,99 € | 8 | ||
| Zvijezda Ekstra djevičansko maslinovo ulje · Prehrana | 1 L | 9,99 € | 9 | ||
| Pečena pileća polovica sa prilogom · Prehrana | 1 porcija (meni) | 4,99 € | 9 | ||
| Šporki makaruni · Prehrana | 100 g | 1,35 € | 9 | ||
| Teletina s orzom · Prehrana | 100 g | 1,25 € | 9 | ||
| Dukat Čokoladno mlijeko · Prehrana | 1 L | 1,99 € | 10 | ||
| Bobis Dlijov kruh · Prehrana | 600 g | 1,40 € | 10 | ||
| Bobis Pecivo Pekan orah · Prehrana | 85 g | 0,65 € | 10 | ||
| z bregov, Vindija Proteinski napitak · Prehrana razne vrste | 300 ml | 1,39 € | 10 | ||
| Bobis Putar štangica · Prehrana | 70 g | 0,45 € | 10 | ||
| Čokolino lješnjak · Prehrana | 1 kg | 5,99 € | 8,99 € | −33% | 11 |
| Podravka Ekstra džem · Prehrana razne vrste | 320 g | 2,89 € | 4,29 € | −33% | 11 |
| Gloria Instant cappuccino · Prehrana razne vrste | 200 g | 2,29 € | 3,05 € | −25% | 11 |
| Jacobs Instant kava · Prehrana razne vrste. ili 13,99 € | 200 g | 10,49 € | 13,39 € | −22% | 11 |
| Vitalis, Dr. Oetker Muesli · Prehrana med i badem ili voće | 300 g | 2,79 € | 4,99 € | −44% | 11 |
| Encian Proteinski snack · Prehrana razne vrste. 16,56 €/ kg ili 14,90 €/ kg. ili MPC 26. 5. 2025.: 2,25 | 90 g ili 100 g | 1,49 € | 2,29 € | −35% | 11 |
| Klara Tost · Prehrana s integralnim brašnom | 500 g | 1,69 € | 3,05 € | −45% | 11 |
| Dalmatinski sirevi Sir Dinara · Prehrana od ovčjeg i kravljeg mlijeka | 1 kg | 14,49 € | 18,49 € | −22% | 12 |
| President Sir Grand Oval Trapist · Prehrana kraviji | 1 kg | 9,89 € | 13,49 € | −27% | 12 |
| Delicato Sir Ovium · Prehrana od ovčjeg mlijeka | 1 kg | 17,99 € | 22,49 € | −20% | 12 |
| Paška sirana Sir Parenjak · Prehrana | 200 g | 3,99 € | 5,29 € | −25% | 12 |
| Vindija Sir Tilzit · Prehrana 45 % m.m | 1 kg | 9,89 € | 13,49 € | −27% | 12 |
| Vindija Čajna kobasica · Prehrana | 1 kg | 10,69 € | 16,99 € | −37% | 13 |
| Bokun gušta Dimijena panceta · Prehrana | 1 kg | 16,99 € | 19,99 € | −15% | 13 |
| Gavrilović Kulenova seka · Prehrana | 1 kg | 13,89 € | 19,99 € | −31% | 13 |
| Pik Mortadela s maslinama · Prehrana | 1 kg | 7,89 € | 11,19 € | −29% | 13 |
| Piko, Pik Parizer original · Prehrana | 1 kg | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 13 |
| Gavrilović Pečena mesnata slanina · Prehrana | 1 kg | 10,49 € | 14,99 € | −30% | 13 |
| Gavrilović Pureća šunka Stanclja · Prehrana | 1 kg | 13,89 € | 14,99 € | −7% | 13 |
| Campofrio Salama Chopped Pork · Prehrana | 1 kg | 7,49 € | 11,99 € | −38% | 13 |
| Gavrilović Šunka Delikates · Prehrana | 1 kg | 10,99 € | 15,99 € | −31% | 13 |
| Gavrilović Čajna III graničarska kobasica · Prehrana | — | 4,69 € | 14 | ||
| Jeli, Gavrilović Hrenovke pljeće · Prehrana | 200 g | 0,89 € | 1,89 € | −53% | 14 |
| Delicato Kobasica čajna III kulen · Prehrana | 100 g | 1,49 € | 1,89 € | −21% | 14 |
| Pik Kobasica Kranjska · Prehrana | 300 g | 2,99 € | 4,49 € | −33% | 14 |
| Bokun gušta Kobasica mediteran ili češnjovka · Prehrana MPC 18. 6. 2026 | 200 g | 2,29 € | 3,05 € | −25% | 14 |
| Podravka Mesni doručak · Prehrana | 150 g | 1,49 € | 2,09 € | −29% | 14 |
| Gavrilović Mesni narezak · Prehrana | 400 g | 3,49 € | 4,95 € | −29% | 14 |
| Gavrilović Pašteta razne vrste · Prehrana | 100 g | 0,99 € | 1,49 € | −34% | 14 |
| Poli Perutnina Ptuj Pileća posebna salama classic ili light · Prehrana | 500 g | 3,49 € | 4,49 € | −22% | 14 |
| Argeta Povrtni namaz razne vrste · Prehrana | 95 g | 1,49 € | 2,29 € | −35% | 14 |
| Delicato Pučka kobasica · Prehrana | 320 g | 1,19 € | 2,29 € | −48% | 14 |
| Perutnina Ptuj Pureća šunka III pureća prsa dimljena slim & fit · Prehrana | 100 g | 1,99 € | 2,65 € | −25% | 14 |
| Podravka Šunka u ovitku III Tirolska kobasica · Prehrana | 100 g | 1,39 € | 2,29 € | −39% | 14 |
| Ledo Borovnica · Prehrana SUPER CIJENA | 300 g | 3,49 € | 15 | ||
| T! Grašak · Prehrana | 400 g | 0,79 € | 1,09 € | −27% | 15 |
| Bibigo Gyoza · Prehrana SUPER CIJENA, s piletinom i povrćem | 600 g | 8,99 € | 15 | ||
| Frozy Oslić bez glave · Prehrana | 400 g | 2,69 € | 3,69 € | −27% | 15 |
| Ledo Pomfrit · Prehrana SUPER CIJENA | 500 g | 1,99 € | 15 | ||
| Ledo Savijača · Prehrana SUPER CIJENA, razne vrste, 6,65 €/kg | 500 g ili 450 g | 2,99 € | 15 | ||
| Quattro, Ledo Sladoled · Prehrana SUPER CIJENA, chocolate ili vanilija choco | 800 ml | 4,99 € | 15 | ||
| Fun time ili Happy time, Ledo Sladoled · Prehrana SUPER CIJENA, 4,99 €/L | 6 x 110 ml ili 6 x 120 ml | 3,59 € | 15 | ||
| Bondi Sladoled · Prehrana TOP CIJENA, čokolada-vanilija | 1 L | 1,05 € | 15 | ||
| Perla Slpa · Prehrana kockice + cmilo | 235 g | 6,89 € | 15 | ||
| Milka Čokolada · Prehrana EKSTRA USTEDA, razne vrste, 14,90 €/kg | 90 g ili 100 g | 1,49 € | 16 | ||
| Persil Deterdžent ili gel za pranje rublja · Kozmetika razne vrste, 4,11 €/L | 6,6 kg ili 6,084 ml | 24,99 € | 39,99 € | −37% | 16 |
| Dooble care, Violeta Dječje pelene · Djeca razne vrste, 0,23 €/kom | 44 kom - 64 kom | 14,39 € | 16 | ||
| Sarajevski kiseljak Gazirana voda · Prehrana | 1,5 L | 0,75 € | 16 | ||
| 7 days Kroasan · Prehrana SUPER CIJENA, razne vrste | 185 g | 1,85 € | 16 | ||
| Ornel Omekšivač za rublje · Kozmetika SUPER CIJENA, razne vrste | 1,6 L | 2,99 € | 16 | ||
| Barilla Tjestenina · Prehrana spaghetti ili fusilli, EKSTRA USTEDA | 1 kg | 1,85 € | 16 | ||
| Malvazija Istarska, Vina Laguna Vino bijelo · Prehrana kvalitetno Istra | 0,75 L | 7,99 € | 16 | ||
| Coop Bio dvopek · Prehrana sa žitaricama | 320 g | 2,29 € | 17 | ||
| Coop Bio keks · Prehrana | 400 g | 2,35 € | 17 | ||
| Coop Bio keks · Prehrana žitarice i voće | 230 g | 1,49 € | 17 | ||
| Coop Bio keks · Prehrana od pira | 100 g | 1,69 € | 17 | ||
| Coop Bio Muesli · Prehrana voćni | 375 g | 3,99 € | 17 | ||
| Coop Bio napitak · Prehrana badem | 1 L | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 17 |
| Coop Džem · Prehrana breskva | 370 g | 2,49 € | 17 | ||
| Coop Keks bez glutena · Prehrana kakao i lješnjak | 6 x 30 g | 2,69 € | 17 | ||
| Coop Kruh bez glutena · Prehrana | 230 g | 1,79 € | 2,19 € | −18% | 17 |
| Coop Marmelada naranča · Prehrana | 380 g | 2,29 € | 17 | ||
| Coop Umak · Prehrana rajčica i ricotta | 400 g | 2,29 € | 17 | ||
| Coop Žitna pločica · Prehrana tamna čokolada | 6 x 21 g | 2,69 € | 17 | ||
| Dar, Vindija Biljni desert · Prehrana Čokolada i lješnjak ili vanilija | 4 x 125 g | 1,99 € | 2,69 € | −26% | 18 |
| Dukat Čvrsti jogurt · Prehrana 3,2% m.m | 800 g | 1,99 € | 18 | ||
| 'z bregov, Vindija Jogurt · Prehrana 2,8 % m.m | 1,75 kg | 2,99 € | 4,45 € | −33% | 18 |
| Activia Jogurt · Prehrana mix | 163 g | 1,25 € | 2,29 € | −45% | 18 |
| Dukat Mliječni čokoladni desert · Prehrana mousse | 100 g | 0,99 € | 1,35 € | −27% | 18 |
| Vindija Mliječni puding · Prehrana Vanilija ili Čokolada | 125 g | 0,49 € | 0,65 € | −24% | 18 |
| 'z bregov, Vindija Proteinski mliječni desert · Prehrana | 40 g | 1,15 € | 1,69 € | −32% | 18 |
| 'z bregov, Vindija Svježe mlijeko · Prehrana 3,2 % m.m | 1,75 L | 1,99 € | 2,19 € | −9% | 18 |
| Dukat Trajno mlijeko · Prehrana 2,8 % m.m | 1 L | 0,85 € | 0,99 € | −14% | 18 |
| 'z bregov, Vindija Voćni jogurt · Prehrana razne vrste | 400 g | 1,19 € | 1,69 € | −30% | 18 |
| T! Jaja · Prehrana M razred, svježa | 10 kom | 1,79 € | 2,39 € | −25% | 19 |
| Rana Lazanje · Prehrana bolognese ili ricotta i špinat | 350 g | 2,79 € | 3,99 € | −30% | 19 |
| Zvijezda Majoneza · Prehrana delikates | 85 g | 0,89 € | 1,25 € | −29% | 19 |
| Dukat Maslac · Prehrana | 250 g | 2,49 € | 2,99 € | −17% | 19 |
| Dukatela, Dukat Milječni namaz · Prehrana original ili s povrćem | 70 g | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 19 |
| Margo Nova, Zvijezda Namaz · Prehrana natural | 225 g | 0,89 € | −31% | 19 | |
| Galbani Sir Mozzarella · Prehrana | 200 g | 2,99 € | 3,69 € | −19% | 19 |
| Svježi proteinski sir · Prehrana 'z bregov, Vindija, protein | 250 g | 1,19 € | 1,69 € | −30% | 19 |
| Brzo & Fino, Dukat Vrhnje za kuhanje · Prehrana | 500 g | 2,79 € | 3,49 € | −20% | 19 |
| Podravka Brašno glatko · Prehrana T-550 | 2 kg | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 20 |
| Podravka Brašno oštro · Prehrana T-400 | 2 kg | 1,25 € | 1,59 € | −21% | 20 |
| T! Dodatak jelima s povrćem · Prehrana | 250 g | 0,65 € | 0,85 € | −24% | 20 |
| T! Juha · Prehrana goveđa ili kokošja s tjesteninom | 65 g | 0,29 € | 20 | ||
| Podravka Kocka za Juhu · Prehrana kokošja ili goveđa | 6x10 g | 0,89 € | 20 | ||
| Franck Paprika · Prehrana slatka mljevena | 100 g | 1,29 € | 1,79 € | −28% | 20 |
| Zlatno zrno Riža · Prehrana dugo zrno | 1 kg | 1,69 € | 2,25 € | −25% | 20 |
| Zvijezda Suncokreto ulje · Prehrana | 1 l | 1,59 € | 1,69 € | −6% | 20 |
| Gavrilović Grah posni · Prehrana | 300 g | 2,19 € | 21 | ||
| Zvijezda Kečap · Prehrana blagi | 800 g | 1,39 € | −30% | 21 | |
| Podravka Krastavci · Prehrana ocijeđena masa = 175 g, delikates | 330 g | 1,99 € | 21 | ||
| Leća · Prehrana Zlatno zrno | 500 g | 1,49 € | 21 | ||
| Podravka Mesni ragu · Prehrana razne vrste | 200 g | 1,79 € | 21 | ||
| Dr. Oetker Mješavina za pripremu kolača · Prehrana Panna Cotta ili Tiramisu, 15,25 €/kg ili 18,90 €/kg | 124 g ili 100 g | 1,89 € | 21 | ||
| Mutti Pelat rajčice · Prehrana ocijeđena masa = 520 g | 800 g | 2,39 € | 21 | ||
| Dolcela Sladoledni desert · Prehrana razne vrste | 75 g | 0,89 € | 21 | ||
| T! Slanutak · Prehrana | 800 g | 2,25 € | 21 | ||
| Heinz Umak · Prehrana razne vrste | 230 g | 2,49 € | 21 | ||
| Domaćica, Kraš Čajno pecivo · Prehrana razne vrste, ili 3.99 € | 220 g | 2,45 € | 22 | ||
| Piknik, Koestlin Keks Petit · Prehrana | 4 x 230 g | 2,99 € | 22 | ||
| Jaffa Kolač · Prehrana razne vrste, 11,34 €/kg ili 14,17 €/kg | 75 g ili 60 g | 0,85 € | 22 | ||
| Bobis Londoneri · Prehrana | 240 g | 5,19 € | 22 | ||
| Kraš Napolitanke · Prehrana razne vrste | 108 g | 1,49 € | 22 | ||
| Rollino, Balconi Rolat · Prehrana s kakao kremom ili s kremom od lješnjaka | 6 x 37 g | 1,75 € | 22 | ||
| PreKrašni, Kraš Štrudlice · Prehrana razne vrste | 200 g | 1,39 € | 22 | ||
| Mentol, Kraš Bomboni · Prehrana original ili extra strong | 100 g | 0,69 € | 23 | ||
| Ki-Ki Bomboni gumeni · Prehrana cola ili crvi | 180 g | 1,69 € | 23 | ||
| Dorina, Kraš Čokolada · Prehrana razne vrste | 240 g ili 290 g | 2,99 € | 23 | ||
| Kinder bueno Čokoladni desert · Prehrana white ili original | 3 x 39 g ili 3 x 43 g | 2,99 € | 23 | ||
| M&M's Draže bomboni · Prehrana razne vrste | 45 g | 0,89 € | 23 | ||
| Lindt Extra creamy, Čokolada · Prehrana razne vrste | 80 g | 2,49 € | 23 | ||
| Orbit Žvakaće gume · Prehrana razne vrste | 67 g | 3,99 € | 23 | ||
| Maretti Bruschette · Prehrana razne vrste | 140 g | 1,35 € | 24 | ||
| Bobi Flips · Prehrana razne vrste | 70 g | 0,75 € | 24 | ||
| T! Flips · Prehrana s kikirikijem | 40 g | 0,19 € | 24 | ||
| T! Kukuruz za kokice · Prehrana | 200 g | 0,55 € | 24 | ||
| Mali gušti Orah · Prehrana | 200 g | 2,59 € | 24 | ||
| Encian Proteinski snack s graškom · Prehrana slani ili pizza | 50 g | 1,49 € | 24 | ||
| Pepsi ili Mirinda Gazirano piće različne vrste · Prehrana ili 1,99 € | 1,5 L | 1,65 € | 1,99 € | −17% | 25 |
| Iso sport, Vindi Izotonično piće limun i grejp ili azzurro · Prehrana ili 2,79 € | 1,5 L | 1,99 € | 2,79 € | −29% | 25 |
| Jana Ledeni čaj šumsko voće i brusnica · Prehrana | 1,5 L | 1,49 € | 1,89 € | −21% | 25 |
| Vindi, Vindija Negazirano piće · Prehrana različne vrste. ili 1,69 € | 1 L | 1,19 € | 25 | ||
| Fructal Negazirano piće marelica ili jabuka · Prehrana ili 2,29 € | 1 L | 1,49 € | 2,29 € | −35% | 25 |
| Juicy Sok naranča · Prehrana | 1 L | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 25 |
| Maraska Maraschino · Prehrana | 1 L | 14,99 € | 18,49 € | −19% | 26 |
| Badel Pelinkovac · Prehrana različne vrste | 0,7 L | 10,99 € | 13,49 € | −19% | 26 |
| Karlovačko Pivo · Prehrana | 6 x 0,33 L | 4,99 € | 6,29 € | −21% | 26 |
| Stella Artois Pivo · Prehrana | 4 x 0,5 L | 4,99 € | 6,99 € | −29% | 26 |
| Kozel Pivo · Prehrana svijetlo ili tamno | 0,5 L | 1,05 € | 1,39 € | −24% | 26 |
| Zvečevo Travarica · Prehrana | 0,7 L | 7,45 € | 10,49 € | −29% | 26 |
| Rajnski Rizling, Iločki podrumi Vino bijelo · Prehrana kvalitetno, Hrvatsko Podunavlje | 0,75 L | 5,99 € | 26 | ||
| Pošip, Vino Palihnić Vino bijelo · Prehrana kvalitetno, Srednja i Južna Dalmacija | 1 L | 7,79 € | 9,99 € | −22% | 26 |
| Graševina ili Rose, Touch Vino bijelo ili rose · Prehrana Sjeverna Makedonija | 1 L | 4,19 € | 5,49 € | −24% | 26 |
| Plavac mali, Badel 1862 Vino crno · Prehrana Srednja i Južna Dalmacija | 0,75 L | 5,39 € | 6,99 € | −23% | 26 |
| L'oreal Men Expert Dezodorans · Kozmetika razne vrste | 150 ml | 4,19 € | 27 | ||
| Naturella Dnevni ulošci · Kozmetika SUPER CIJENA | 100 kom | 3,29 € | 27 | ||
| Afrodita Gel za tuširanje · Kozmetika SUPER CIJENA, razne vrste | 400 ml | 4,29 € | 27 | ||
| Signal Pasta za zube · Kozmetika SUPER CIJENA, razne vrste | 75 ml | 1,89 € | 27 | ||
| Syoss Šampon ili regenerator za kosu · Kozmetika SUPER CIJENA, razne vrste, 10,21 €/L ili 17,96 €/L, ili | 440 ml ili 250 ml | 4,49 € | 27 | ||
| Palmolive Tekući sapun · Kozmetika EKSTRA USTEDA | 300 ml | 1,99 € | 27 | ||
| Faks Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika color | 36 kom | 9,49 € | 14,99 € | −36% | 28 |
| Perwoll Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika color ili black | 2 x 3,75 L | 22,99 € | 29,99 € | −23% | 28 |
| Faks Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika SUPER CIJENA, razne vrste, 4,32 €/kg ili 5,28 €/L | 2,2 kg ili 1,8 L | 9,49 € | 28 | ||
| Coccolino Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika EKSTRA USTEDA, speed clean ili ultracare | 1,48 L | 7,49 € | 28 | ||
| Meri Merino Deterdžent za pranje rublja · Kozmetika razne vrste | 2,7 L | 6,29 € | 7,49 € | −16% | 28 |
| Somat Deterdžent za strojno pranje posuđa · Kozmetika excellence 4in1 | 150 kom | 29,99 € | 39,99 € | −25% | 28 |
| Daisy Papirnati ručnik · Kozmetika SUPER CIJENA | 1 rola | 1,39 € | 28 | ||
| Teta Violeta Papirnati ručnik · Kozmetika EKSTRA USTEDA, troslojni | 2 role | 1,59 € | 28 | ||
| Perfex Toaletni papir · Kozmetika troslojni | 10 rola | 1,49 € | 2,49 € | −40% | 28 |
| Bref Osvježivač WC školjke · Kozmetika imun ili pine | 6 x 50 g | 5,99 € | −29% | 29 | |
| Sanitar Osvježivač WC školjke · Kozmetika razne vrste | 40 g | 1,35 € | 2,69 € | −50% | 29 |
| Super Jon Sredstvo za čišćenje i njegu namještaja · Kozmetika | 650 ml | 2,79 € | 3,19 € | −13% | 29 |
| Arf Sredstvo za čišćenje stakla · Kozmetika razne vrste | 650 ml | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 29 |
| Moustache Hrana za mačke · Životinje razne vrste | 415 g | 0,79 € | 30 | ||
| Whiskas Hrana za mačke · Životinje ili 3,05 €, razne vrste | 4 x 85 g | 2,19 € | 30 | ||
| Proof Hrana za mačke ili pse · Životinje razne vrste, 5,12 €/kg ili 6,90 €/kg | 85 g ili 100 g | 0,69 € | 0,99 € | −30% | 30 |
| Friskies, Purina Hrana za pse · Životinje razne vrste | 500 g | 1,59 € | 2,49 € | −36% | 30 |
| Dječje stopalice · Odjeća 75% pamuk, 22% poliester, 3% elastan, 23-35, razne boje | — | 0,29 € | −70% | 31 | |
| Majica muška · Odjeća 100% pamuk, 3 - 12, dječja, bijela | — | 1,49 € | 3,29 € | −54% | 31 |
| Majica ženska · Odjeća 100% pamuk, L - XXL, bijela | — | 2,79 € | 4,99 € | −44% | 31 |
| Muške bokserice · Odjeća 95% pamuk, 5% elastan, L - XXL, bijela ili crna | — | 2,19 € | 4,99 € | −56% | 31 |
| Muške stopalice · Odjeća 80% pamuk, 17% poliester, 3% elastan, 39 - 49, razne boje | — | 0,59 € | −76% | 31 | |
| Ženske gaćice · Odjeća 90% pamuk, 10% elastan, S - 2XL, razne boje | — | 1,29 € | −60% | 31 | |
| Ženske gaćice · Odjeća 90% pamuk, 10% elastan, S - XL, razne boje | — | 2,79 € | 4,99 € | −44% | 31 |
| Ženske stopalice · Odjeća 80% pamuk, 17% poliester, 3% elastan, 38 - 41, razne boje | — | 0,59 € | −76% | 31 | |
| Nescafe Cappuccino · Prehrana razne vrste, 27,69 €/kg ili 26,70 €/kg | 108 g ili 112 g | 2,99 € | 32 | ||
| Jar Deterdžent za strojno pranje posuđa razne vrste, 0,24 €/kom ili 0,27 €/kom | 81 kom ili 71 kom | 18,99 € | 29,99 € | −36% | 32 |
| Jadro, Kraš Napolitanke · Prehrana original ili kokos čokolada, ili 3,69 € | 430 g | 2,49 € | 32 | ||
| Violeta Omekšivač za rublje delicate touch ili summer chill | 4 l | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 32 |
| Gavrilović Šunka u ovitku · Prehrana | 1 kg | 7,89 € | 32 | ||
| Rio mare Tuna · Prehrana u maslinovom ulju ili u vlastitom soku, ocijeđena masa: 208 g, ili 8,49 € | 4 x 80 g | 4,99 € | −35% | 32 |