Ariel na akciji

Proizvodi marke Ariel su ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Tommy, SPAR, Studenac, Lidl, Ribola, Boso, Kaufland i Konzum. Ukupno 12 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Ariel Deterdžent za pranje rublja (2,2 kg) u Tommy za 9,49 €, odnosno 4,32 €/kg.

Najpovoljnija ponuda po trgovini

TrgovinaProizvodCijenaJediničnaVrijedi
Tommy Ariel Deterdžent za pranje rublja · 2,2 kg 9,49 € 4,32 €/kg do 07. 10. 2026.
SPAR Ariel Deterdžent za pranje rublja Ariel · 4,4 kg 18,99 € 4,32 €/kg do 06. 10. 2026.
Studenac Ariel Deterdžent za rublje mountain spring, 40 pranja · 2,2 kg 9,99 € 4,54 €/kg do 06. 10. 2026.
Lidl ARIEL Deterdžent za pranje rublja · 2.75 kg 18,99 € 6,91 €/kg do 04. 10. 2026.
Ribola ARIEL Gel kapsule 5,99 € do 06. 10. 2026.
Boso Ariel Deterdžent kapsule Mountain spring 10,99 € do 07. 10. 2026.
Kaufland ARIEL Deterdžent za pranje rublja odabrane vrste · 3,465kg, 2,7L ili 54/1-44/1 11,99 € do 06. 10. 2026.
Konzum ARIEL Deterdžent za strojno pranje rublja, gel, za strojno pranje rublja, gel, 4,995l=111 pranja, 1l=4,40EUR · 4,995l 21,99 € 4,40 €/l do 06. 10. 2026.

Sve aktualne ponude

Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.

ProizvodTrgovinaAkcijskaRedovnaPopustJediničnaVrijedi
Ariel Deterdžent za pranje rublja · 2,2 kg Tommy 9,49 € 4,32 €/kg do 07. 10. 2026.
Ariel Deterdžent za pranje rublja Ariel · 4,4 kg SPAR 18,99 € 22,99 € −17% 4,32 €/kg do 06. 10. 2026.
Ariel Deterdžent za rublje mountain spring, 40 pranja · 2,2 kg uz karticu Studenac 9,99 € 20,99 € −52% 4,54 €/kg do 06. 10. 2026.
ARIEL Deterdžent za pranje rublja · 2.75 kg Lidl 18,99 € 21,99 € −13% 6,91 €/kg do 04. 10. 2026.
ARIEL Gel kapsule Ribola 5,99 € do 06. 10. 2026.
ARIEL Deterdžent za pranje rublja Ariel SPAR 9,99 € do 06. 10. 2026.
Ariel Deterdžent kapsule Mountain spring Boso 10,99 € do 07. 10. 2026.
ARIEL Deterdžent za pranje rublja odabrane vrste · 3,465kg, 2,7L ili 54/1-44/1 Kaufland 11,99 € 24,99 € −52% do 06. 10. 2026.
ARIEL Kapsule za pranje rublja XXL All in One Mountain spring Lidl 18,99 € do 04. 10. 2026.
ARIEL Tekući deterdžent Color · 4.05 l Lidl 18,99 € 4,69 €/l do 04. 10. 2026.
ARIEL Deterdžent za strojno pranje rublja, gel, za strojno pranje rublja, gel, 4,995l=111 pranja, 1l=4,40EUR · 4,995l Konzum 21,99 € 4,40 €/l do 06. 10. 2026.
Ariel Deterdžent univerzal Boso 22,99 € do 07. 10. 2026.

Nedavno na akciji

ProizvodTrgovinaCijenaRazdoblje
ARIEL Deterdžent za pranje rublja, prašak, gel, kapsula, odabrane vrste · 4,40 kg; 4,05 l; 50 kom Bipa 18,45 € 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
ARIEL Deterdžent za strojno pranje rublja, ultra power, tablete · 18/1 Konzum 9,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Ariel Deterdžent za rublje mountain spring · 40 pranja 2,2 kg Studenac 9,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Ariel Deterdžent za rublje Profesional · 10 kg NTL 18,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Ariel Deterdžent za pranje rublja SPAR 19,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
ARIEL Deterdžent za pranje rublja Mountain Spring ili Color · 5,6 l ili 70/1 Kaufland 19,99 € 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
ARIEL Sredstvo za pranje rublja tekuće 50 pranja, prašak 45 pranja ili All-in-1 Pods 38 kom · 2,25 l / 2,25 kg / 38 kom MÜLLER 12,99 € 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026.
ARIEL Tekući deterdent Mountain Spring ili Color · 4,05 l Lidl 18,99 € 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026.
ARIEL Kapsule za pranje rublja color 85 Canada · 85 kom Plodine 21,99 € 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026.
Ariel Deterdžent za pranje rublja · 2,75 kg ili 2,25 L Tommy 11,99 € 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026.
Ariel Deterdžent za pranje rublja mountain spring · 4,4 kg Tommy 16,99 € 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026.
Ariel Deterdžent za rublje, mountain spring · 1,1 kg Studenac 7,99 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
Ariel Tekući deterdžent za rublje, color · 1,125 l Studenac 7,99 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
ARIEL Deterdžent za strojno pranje rublja, ultra power, tableta · 18/1 Konzum 9,99 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
Ariel Deterdžent za pranje rublja Ariel SPAR 13,49 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
ARIEL Deterdžent · 3,465 kg, 2,25 - 2,71 l ili 38 - 44 komada Plodine 13,99 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
ARIEL Deterdžent prašak, tekući, gel ili kapsule · 3,465 kg, 2,25-2,71 l ili 38-44 komada Plodine 13,99 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
Ariel Deterdžent za rublje Alpine fresh · 4,4 kg NTL 18,99 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
ARIEL sredstvo za pranje rublja tekuće 50 pranja, prašak 45 pranja ili All-in-1 Pods 38 kom, više vrsta · 2,25 L / 2,25 kg MÜLLER 12,99 € 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026.
ARIEL Kapsule za pranje rublja XXL · 50 ili 60 kom Lidl 18,99 € 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026.
ARIEL Prašak · 3,74 kg ili 4,4 kg Lidl 18,99 € 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026.
Ariel Deterdžent za pranje rublja · 4,4 kg ili 4,05 L Tommy 18,99 € 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026.
Ariel Kapsule za pranje rublja · 100 kom Tommy 24,99 € 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026.
Ariel DETERDŽENT ZA RUBLJE mountain spring · 1,1 kg Studenac 7,99 € 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026.
Ariel TEKUĆI DETERDŽENT ZA RUBLJE color · 1,125 l Studenac 7,99 € 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026.
ARIEL Deterdžent za pranje rublja · odabrane vrste 2,2kg, 1,8L, 1,35L, 1575ml, 30/1 ili 26/1 Kaufland 9,59 € 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026.
Ariel kapsule za pranje rublja Mountain Spring · 30 pranja/30 kom. dm 9,95 € 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026.
Ariel praškasti deterdžent za pranje rublja Color · 40 pranja, 2,2 kg dm 9,95 € 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026.
ARIEL Deterdžent za strojno pranje rublja, ultra power, tableta · 18/1 Konzum 9,99 € 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026.
ARIEL Deterdžent za rublje · 2,2 kg Ribola 9,99 € 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026.

Povezane akcije

Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.