Deterdžent za rublje na akciji

Deterdžent za rublje je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Kaufland, Plodine, Pevex, NTL, Lidl, Konzum, Bipa, Tommy, SPAR, Studenac i dm. Ukupno 56 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: ULTRA FRESH Deterdžent za pranje rublja original (7,4 kg) u Kaufland za 6,99 €, odnosno 0,95 €/kg.

Najpovoljnija ponuda po trgovini

TrgovinaProizvodCijenaJediničnaVrijedi
Kaufland ULTRA FRESH Deterdžent za pranje rublja original · 7,4 kg 6,99 € 0,95 €/kg do 06. 10. 2026.
Plodine RUBEL Deterdžent za rublje Power Fresh 120 pranja · 9 kg 10,99 € 1,22 €/kg do 06. 10. 2026.
Pevex Rubel C. Power Fresh sredstvo za pranje rublja · 120 pranja, 9 kg 18,99 € 2,11 €/kg do 20. 10. 2026.
NTL Dash Deterdžent za rublje Alpen Frische · 1,17 kg 3,59 € 3,07 €/kg do 06. 10. 2026.
Lidl FAKS Prašak za pranje rublja Aquamarine · 4.95 kg 15,99 € 3,23 €/kg do 04. 10. 2026.
Konzum FAKS Deterdžent za strojno pranje rublja · 4,95 kg 16,99 € 3,43 €/kg do 06. 10. 2026.
Bipa WEISSER RIESE Deterdžent za pranje rublja, prašak, odabrane vrste · 6,5 kg 22,95 € 3,53 €/kg do 14. 10. 2026.
Tommy Persil Deterdžent za pranje rublja · 4,95 kg 19,99 € 4,04 €/kg do 07. 10. 2026.
SPAR Ariel Deterdžent za pranje rublja Ariel · 4,4 kg 18,99 € 4,32 €/kg do 06. 10. 2026.
Studenac Ariel Deterdžent za rublje mountain spring, 40 pranja · 2,2 kg 9,99 € 4,54 €/kg do 06. 10. 2026.
dm Silan Parfem za pranje rublja Floral Essences Blue Jasmine 2,95 € do 15. 10. 2026.

Sve aktualne ponude

Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.

ProizvodTrgovinaAkcijskaRedovnaPopustJediničnaVrijedi
ULTRA FRESH Deterdžent za pranje rublja original · 7,4 kg Kaufland 6,99 € −26% 0,95 €/kg do 06. 10. 2026.
RUBEL Deterdžent za rublje Power Fresh 120 pranja · 9 kg Plodine 10,99 € 11,89 € −8% 1,22 €/kg do 06. 10. 2026.
Rubel C. Power Fresh sredstvo za pranje rublja · 120 pranja, 9 kg uz karticu Pevex 18,99 € −43% 2,11 €/kg do 20. 10. 2026.
Dash Deterdžent za rublje Alpen Frische · 1,17 kg NTL 3,59 € 3,07 €/kg do 06. 10. 2026.
FAKS Prašak za pranje rublja Aquamarine · 4.95 kg Lidl 15,99 € 3,23 €/kg do 04. 10. 2026.
FAKS Deterdžent za strojno pranje rublja · 4,95 kg Konzum 16,99 € 3,43 €/kg do 06. 10. 2026.
WEISSER RIESE Deterdžent za pranje rublja, prašak, odabrane vrste · 6,5 kg Bipa 22,95 € 3,53 €/kg do 14. 10. 2026.
DASH Deterdžent za pranje rublja · 5,45 kg Plodine 19,99 € 37,99 € −47% 3,81 €/kg do 06. 10. 2026.
DASH Deterdžent za pranje rublja · 5,48 kg Plodine 19,99 € 3,81 €/kg do 06. 10. 2026.
PERSIL Deterdžent za rublje 110 pranja Universal Freshness Silan · 6,05 kg Plodine 23,99 € 3,97 €/kg do 06. 10. 2026.
Persil Deterdžent za pranje rublja · 4,95 kg Tommy 19,99 € 24,99 € −20% 4,04 €/kg do 07. 10. 2026.
Ariel Deterdžent za pranje rublja · 2,2 kg Tommy 9,49 € 4,32 €/kg do 07. 10. 2026.
Ariel Deterdžent za pranje rublja Ariel · 4,4 kg SPAR 18,99 € 22,99 € −17% 4,32 €/kg do 06. 10. 2026.
WEISSER RIESE DETERDŽENT za strojno pranje rublja, prašak, TABLETE · 2,25 kg Konzum 9,99 € 4,44 €/kg do 06. 10. 2026.
Ariel Deterdžent za rublje mountain spring, 40 pranja · 2,2 kg uz karticu Studenac 9,99 € 20,99 € −52% 4,54 €/kg do 06. 10. 2026.
Persil DETERDŽENT za strojno pranje rublja, prašak · 2,97 kg Konzum 13,99 € 4,71 €/kg do 06. 10. 2026.
Dash sredstvo za pranje rublja alpen frische, color frische · 100 pranja, 5 kg uz karticu Pevex 24,00 € −38% 4,80 €/kg do 20. 10. 2026.
ARIEL Deterdžent za pranje rublja · 2.75 kg Lidl 18,99 € 21,99 € −13% 6,91 €/kg do 04. 10. 2026.
Silan Parfem za pranje rublja Floral Essences Blue Jasmine dm 2,95 € do 15. 10. 2026.
FORMIL Deterdžent za pranje rublja Color ili Active Concentat, nježan za vlakna · 1 l Lidl 2,99 € 3,99 € −25% 2,99 €/l do 04. 10. 2026.
DIX Deterdžent za pranje rublja tekući, Color ili Universal · 3 l Plodine 3,35 € 6,07 € −45% 1,12 €/l do 06. 10. 2026.
Deterdžent za pranje rublja Violeta ili Yesh SPAR 3,49 € do 06. 10. 2026.
Faks Deterdžent za rublje kapsule Univerzal 5u1 14/1 · 14 kom NTL 3,99 € do 06. 10. 2026.
NILA Tekući deterdžent, my cute baby · 900 ml uz količinu Bipa 4,35 € do 14. 10. 2026.
Denkmit Deterdžent za pranje bijelog rublja 20 pranja dm 4,80 € do 15. 10. 2026.
NILA Tekući deterdžent Sensual Black ili Happy Colors · 3.7 l Lidl 4,99 € 1,35 €/l do 04. 10. 2026.
Violeta Tekući deterdžent za rublje color Studenac 4,99 € do 06. 10. 2026.
Becutan tekući deterdžent za rublje · 16 pranja / 1 l dm 5,15 € do 15. 10. 2026.
Meri Merino Tekući deterdžent za rublje black uz karticu Studenac 6,29 € 9,99 € −37% do 06. 10. 2026.
MERI MERINO Deterdžent za pranje rublja · 4,3 l Plodine 6,96 € 10,32 € −33% 1,62 €/l do 06. 10. 2026.
MERI MERINO Deterdžent za pranje rublja color ili black · 4,3 l Plodine 6,96 € 1,62 €/l do 06. 10. 2026.
Woolite Deterdžent za pranje rublja · 4,5 l Tommy 8,99 € 12,99 € −31% 2,00 €/l do 07. 10. 2026.
FAKS Deterdžent za pranje rublja SPAR 9,49 € 12,99 € −25% do 06. 10. 2026.
PERWOLL Specijalni deterdžent za pranje rublja, gel, odabrane vrste · 3 l Bipa 9,95 € 3,32 €/l do 14. 10. 2026.
Persil Tekući deterdžent za pranje šarenog rublja, 44 pranja · 1,98 l uz karticu Studenac 9,98 € 16,99 € −41% 5,04 €/l do 06. 10. 2026.
ARIEL Deterdžent za pranje rublja Ariel SPAR 9,99 € do 06. 10. 2026.
Faks Deterdžent za rublje · 2/1 SPAR 9,99 € do 06. 10. 2026.
ARIEL Deterdžent za pranje rublja odabrane vrste · 3,465kg, 2,7L ili 54/1-44/1 Kaufland 11,99 € 24,99 € −52% do 06. 10. 2026.
FAKS Kapsule za pranje rublja · 2x 36 komada Plodine 12,99 € 29,99 € −56% do 06. 10. 2026.
FAKS Kapsule za pranje rublja color · 2x 36 komada Plodine 12,99 € 29,99 € −56% do 06. 10. 2026.
Perwoll Deterdžent za pranje rublja Perwoll · 3,75 l SPAR 13,49 € 15,99 € −16% 3,60 €/l do 06. 10. 2026.
PERSIL Tablete za strojno pranje rublja, odabrane vrste, 60/1, pak · 60/1 Konzum 13,99 € 18,99 € −26% do 06. 10. 2026.
PERSIL Deterdžent za pranje rublja Kaufland 13,99 € 23,99 € −41% do 06. 10. 2026.
FAKS Deterdžent za pranje rublja Multi Hygiene · 3,96 L ili 4,4 kg Kaufland 14,39 € 24,99 € −42% do 06. 10. 2026.
Dash Deterdžent za pranje rublja Alpen Frische · 100 pranja SPAR 14,99 € 18,99 € −21% do 06. 10. 2026.
Persil Universal kapsule za pranje rublja dm 16,45 € do 15. 10. 2026.
Perwoll DETERDŽENT za strojno pranje rublja · 2x3000 ml Konzum 17,99 € 3,00 €/l do 06. 10. 2026.
WEISSER RIESE Deterdžent za pranje rublja, kapsule 80/1 · 80/1 SPAR 17,99 € 23,99 € −25% do 06. 10. 2026.
Faks Deterdžent za rublje Aquamarine + maramice za upijanje boja NTL 18,99 € do 06. 10. 2026.
ARIEL Kapsule za pranje rublja XXL All in One Mountain spring Lidl 18,99 € do 04. 10. 2026.
ARIEL Tekući deterdžent Color · 4.05 l Lidl 18,99 € 4,69 €/l do 04. 10. 2026.
PERSIL Tekući deterdžent Color ili Universal · 3.96 l Lidl 18,99 € 4,80 €/l do 04. 10. 2026.
Faks Deterdžent za rublje aquamarine Studenac 18,99 € do 06. 10. 2026.
ARIEL Deterdžent za strojno pranje rublja, gel, za strojno pranje rublja, gel, 4,995l=111 pranja, 1l=4,40EUR · 4,995l Konzum 21,99 € 4,40 €/l do 06. 10. 2026.
Persil Deterdžent za pranje rublja Persil · 2x2,43 l SPAR 23,99 € 29,99 € −20% 4,94 €/l do 06. 10. 2026.
Dash sredstvo za pranje rublja alpen frische, color frische · 100 pranja, 4,5 l uz karticu Pevex 24,00 € −38% 5,33 €/l do 20. 10. 2026.

Popusti na cijelu ponudu

PopustVrijedi naTrgovinaDo
−40% NA ODABRANE PERSIL PROIZVODE ZA PRANJE RUBLJA* Bipa 14. 10. 2026.

Nedavno na akciji

ProizvodTrgovinaCijenaRazdoblje
Denkmit tekući deterdžent za bijelo rublje Original · 1 l dm 3,95 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
MERI NO Specijalni deterdžent za pranje rublja, odabrane vrste · 2,7 l Bipa 5,15 € 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
PERFEKTE WASCHE Tekući deterdžent za pranje rublja Color, Universal · 4,305 l Trgovina Krk 5,99 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Meri Merino Deterdžent za pranje rublja · 2,7 L Tommy 6,29 € 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
VESH Gel za pranje rublja, odabrane vrste · 1 l Bipa 7,15 € 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Coccolino Deterdžent za pranje rublja · 1,48 L Tommy 7,49 € 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Perwoll Color tekući deterdžent za rublje · 60 pranja, 3 l dm 8,95 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Faks Deterdžent za pranje rublja · 36 kom Tommy 9,49 € 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Faks Deterdžent za pranje rublja · 2,2 kg ili 1,8 L Tommy 9,49 € 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Coccolino deterdžent za pranje rublja Ultra Care Color · 1,5 l dm 9,95 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Persil Sensitive tekući deterdžent za pranje rublja 60 pranja · 2,7 l dm 13,65 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
ARIEL Deterdžent za pranje rublja, prašak, gel, kapsula, odabrane vrste · 4,40 kg; 4,05 l; 50 kom Bipa 18,45 € 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Perwoll Deterdžent za pranje rublja · 2 x 3,75 L Tommy 22,99 € 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Persil Deterdžent ili gel za pranje rublja · 6,6 kg ili 6,084 ml Tommy 24,99 € 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Jar Deterdžent za pranje posuda lemon · 450 ml Studenac 1,69 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
NILA Deterdžent za pranje rublja · 900 ml Ribola 2,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
DEON Deterdžent za pranje rublja Green universal ili Violet color · 4,2 L Kaufland 4,29 € 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
VIOLETA Vesh Deterdžent za pranje rublje · 1 l Ribola 4,79 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
VIOLETA Deterdžent za strojno pranje rublja, odabrane vrste · 2,7 l Konzum 4,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Violeta Deterdžent za rublje LDD Protect Black, Color · 2,7 l NTL 4,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Violeta Tekući deterdžent za rublje color · 2,7 l Studenac 4,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
NILA Deterdžent za fino pranje rublja color ili black · 3,7 L Kaufland 5,29 € 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Faks Deterdžent za rublje Aquamarine Hygienic · 1,1 kg NTL 5,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Faks Deterdžent za rublje Gel Color · 900 ml NTL 5,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Meri Merino Tekući deterdžent za rublje · 2,7 l Studenac 6,29 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
PERSIL Deterdžent za pranje rublja Prašak · 990 g Studenac 6,98 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
PERSIL Deterdžent za pranje rublja kapsule color · 13 kom Studenac 6,98 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
COCCOLINO Deterdžent za pranje rublja · 1480 ml Ribola 7,49 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
COCCOLINO Detergent za pranje rublja razne vrste · 1480 ml Kaufland 7,49 € 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
FAKS Deterdžent za strojno pranje rublja, prašak · 2,2 kg Konzum 9,49 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.

Povezane akcije

Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.