Jar na akciji
Proizvodi marke Jar su ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Metro, Lidl, Bipa, Studenac, SPAR, Plodine i Konzum. Ukupno 10 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: JAR DETERDŽENT (900 ml) u Metro za 2,03 €, odnosno 2,26 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | JAR DETERDŽENT · 900 ml | 2,03 € | 2,26 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Lidl | JAR Deterdžent za pranje posuđa Lemon · 2 x 1.35 l | 6,09 € | 2,26 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Bipa | JAR Deterdžent za ručno pranje posuđa, odabrane vrste · 900 ml | 2,25 € | 2,50 €/l | do 14. 10. 2026. |
| Studenac | Jar Deterdžent za pranje posuđa lemon | 1,69 € | do 06. 10. 2026. | |
| SPAR | Jar Deterdžent za ručno pranje posuđa Jar · 660 ml | 2,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Plodine | JAR Tablete za strojno pranje posuđa, odabrane vrste · 60 - 100 komada | 18,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Konzum | JAR Tablete platinum plus, giant pack · 125 kom | 28,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| JAR DETERDŽENT · 900 ml uz karticu | Metro | 2,03 € | 2,26 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| JAR Deterdžent za pranje posuđa Lemon · 2 x 1.35 l | Lidl | 6,09 € | 2,26 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| JAR DETERDŽENT · 900 ml uz karticu | Metro | 2,05 € | 2,28 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| JAR DETERDŽENT · 900 ml uz karticu | Metro | 2,09 € | 2,32 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| JAR Deterdžent za ručno pranje posuđa, odabrane vrste · 900 ml | Bipa | 2,25 € | −52% | 2,50 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| Jar Deterdžent za pranje posuđa lemon | Studenac | 1,69 € | 2,39 € | −29% | do 06. 10. 2026. | |
| Jar Deterdžent za ručno pranje posuđa Jar · 660 ml | SPAR | 2,99 € | 4,19 € | −29% | do 06. 10. 2026. | |
| Jar Tablete za strojno pranje posuđa Jar | SPAR | 14,99 € | 34,99 € | −57% | do 06. 10. 2026. | |
| JAR Tablete za strojno pranje posuđa, odabrane vrste · 60 - 100 komada | Plodine | 18,99 € | 42,99 € | −55% | do 06. 10. 2026. | |
| JAR Tablete platinum plus, giant pack · 125 kom | Konzum | 28,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Jar Deterdžent za strojno pranje posuđa · 81 kom ili 71 kom | Tommy | 18,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Jar Deterdžent za pranje posuda lemon · 450 ml | Studenac | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAR Deterdžent za pranje posuđa razne vrste · 900 ml | Kaufland | 2,09 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jar Tablete za strojno pranje posuđa Jar | SPAR | 18,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAR Tablete za pranje posuđa | Plodine | 14,95 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| JAR Deterdžent za posuđe · 900 ml | Ribola | 2,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jar Deterdžent za pranje posuđa, lemon · 900 ml | Studenac | 2,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jar Deterdžent za suđe lemon · 2x900 ml | NTL | 4,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jar Deterdžent za ručno pranje posuđa Jar razne vrste · 2 x 600 ml ili 2 x 900 ml | SPAR | 4,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jar Tablete za stroj no pranje posuđa Jar · Platinum Plus 54/1, ili Platinum 60/1, 1 tableta od 0,25 € do 0,28 € | SPAR | 14,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jar Tablete za strojno pranje posuđa, platinum · 45 kom | Studenac | 14,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jar Tablete za strojno pranje posuđa platinum limun 65/1 | Pivac | 14,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| JAR Tablete za perilicu posuđa · 125 ili 140 kom | Lidl | 27,29 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Jar Detrdžent za ručno pranje posuđa · 2 x 900 ml | Tommy | 4,49 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| JAR Deterdžent za ručno pranje posuđa · 1 l + 1 l | Plodine | 2,09 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JAR Deterdžent za ručno pranje posuđa | Plodine | 2,09 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JAR Deterdžent za ručno pranje posuđa, odabrane vrste · 900ml | Konzum | 2,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Jar DETERDŽENT ZA PRANJE POSUĐA lemon · 900 mL | Studenac | 2,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JAR Deterdžent za pranje posuđa · ili menta | Kaufland | 5,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JAR Tablete za strojno pranje posuđa | Plodine | 14,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JAR Tablete za strojno pranje posuđa platinum · 45 kom | Studenac | 14,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JAR Tablete za strojno pranje posuđa, odabrane vrste, 54/1, 1kom=0,32EUR, 60/1, 1kom=0,29EUR, 71/1, 1kom=0,25EUR | Konzum | 17,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JAR Tablete za strojno pranje posuđa Platinum · 81/1 | Trgovina Krk | 20,99 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JAR Platinum Sredstvo za strojno pranje posuđa · 113 kom | Ribola | 24,99 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JAR Kapsule za strojno pranje posuđa · Platin. ili Original | Kaufland | 27,29 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.