Tablete za perilicu posuđa na akciji
Tablete za perilicu posuđa su ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Konzum, dm, Lidl, Boso, SPAR, Studenac, Plodine i Ribola. Ukupno 19 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Somat TABLETE za strojno pranje posuđa (3x684 ml) u Konzum za 17,99 €, odnosno 8,77 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | Somat TABLETE za strojno pranje posuđa · 3x684 ml | 17,99 € | 8,77 €/l | do 06. 10. 2026. |
| dm | Finish Ultimate gel za strojno pranje posuđa Lemon · 2x1 l | 23,95 € | 11,98 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Lidl | W5 Miris za perilicu posuđa · 3 x 4 ml | 1,19 € | 99,17 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Boso | Sol Woosh Za perilicu posuđa · 2 kg | 1,69 € | 0,84 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| SPAR | Splendi Osvježivač za perilicu posuđa Citrus · 3/1 | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Studenac | Likvi Kapsule za strojno pranje posuđa | 3,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Plodine | FINISH Tablete za strojno pranje posuđa · 80 ili 100 komada | 14,21 € | do 06. 10. 2026. | |
| Ribola | SOMAT Sredstvo za strojno pranje posuđa | 14,49 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Jar Deterdžent za strojno pranje posuđa · 81 kom ili 71 kom | Tommy | 18,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Finish Ultimate Plus tablete za perilicu posuđa lemon · 90 kom | dm | 19,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Finish Quantum tablete za strojno pranje posuđa Lemon | dm | 24,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Somat Deterdžent za strojno pranje posuđa · 150 kom | Tommy | 29,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Likvi Kapsule za strojno pranje posuđa · 22 kom | Studenac | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VIO Kapsule za pranje posuđa · 43 kom | Ribola | 8,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Somat Tablete za strojno pranje posuđa | SPAR | 12,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa Excellence 4u1 · 60 kom | Studenac | 14,48 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jar Tablete za strojno pranje posuđa Jar | SPAR | 18,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FINISH Tablete za strojno pranje posuđa, ultimate lemon · 120/1 | Konzum | 21,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FROSCH Classic tablete za strojno pranje posuđa · 70 kom | MÜLLER | 7,85 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| SOMAT Tablete, gelovi i sredivi za strojno pranje posuđa razne vrste i mirisnje, odabrani proizvodi | Plodine | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| JAR Tablete za pranje posuđa | Plodine | 14,95 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Violeta Deterdžent za strojno pranje posuđa · 22 kom | Tommy | 3,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Finish Deterdžent za strojno pranje posuđa · 130 kom | Tommy | 22,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| LIKVI Kapsule za strojno pranje posuđa · 22 komada | Plodine | 4,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| LIKVI Kapsule za strojno pranje posuđa Supreme All in One · 22 komada | Plodine | 4,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| LIKVI SUPREME Deterdžent za strojno pranje posuđa, tablete · 67/1 | Konzum | 12,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa | Studenac | 14,48 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VIO Kapsule za strojno pranje posuđa · 100 komada | Plodine | 14,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jar Tablete za stroj no pranje posuđa Jar · Platinum Plus 54/1, ili Platinum 60/1, 1 tableta od 0,25 € do 0,28 € | SPAR | 14,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jar Tablete za strojno pranje posuđa, platinum · 45 kom | Studenac | 14,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa 4u1 Excellence ili Excellence Lemon · 75 - 88 komada | Plodine | 16,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SOMAT Deterdžent za strojno pranje posuđa | Ribola | 16,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SOMAT Deterdžent za strojno pranje posuđa · Kapsule, 65 kom - 75 kom ili Gel, 1620 l | Ribola | 16,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Somat Tablete ili gelza strojno pranje posuđa Somat · Tablete Excellence Premium 65/1, i tableta = 0,25 € ili Excellence 75/1, 1 tableta = 0,22 € ili gel Excellence Duo 2 x 810 ml | SPAR | 16,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| LIKVI Kapsule za strojno pranje posuđa Supreme · 2x67/1 | Kaufland | 23,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FROSCH Classic tablete za strojno pranje posuđa Limone · 70 kom | MÜLLER | 7,85 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Jar Tablete za strojno pranje posuđa platinum limun 65/1 | Pivac | 14,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| JAR Tablete za perilicu posuđa · 125 ili 140 kom | Lidl | 27,29 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.