Finish na akciji
Proizvodi marke Finish su ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: dm, Plodine, SPAR, Konzum, Kaufland i Lidl. Ukupno 9 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Finish Ultimate gel za strojno pranje posuđa Lemon (2x1 l) u dm za 23,95 €, odnosno 11,98 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| dm | Finish Ultimate gel za strojno pranje posuđa Lemon · 2x1 l | 23,95 € | 11,98 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Plodine | FINISH Tablete za strojno pranje posuđa · 80 ili 100 komada | 14,21 € | do 06. 10. 2026. | |
| SPAR | Finish Tablete za strojno pranje posuđa Finish | 14,49 € | do 06. 10. 2026. | |
| Konzum | FINISH Tablete za strojno pranje posuđa · 54 kom | 14,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Kaufland | FINISH Kapsule za pranje suđa Ultimate Plus ili Lemon · 90/1 ili 100/1 | 16,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Lidl | FINISH Quantum tablete za perilicu posuđa All in One | 21,99 € | do 04. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Finish Ultimate gel za strojno pranje posuđa Lemon · 2x1 l | dm | 23,95 € | 11,98 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| Finish sol za perilicu posuđa · 1,5 kg | dm | 1,75 € | 1,17 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Rimmel London Lasting Finish 90s Nude Collection olovka za usne | dm | 5,90 € | do 15. 10. 2026. | |||
| FINISH Tablete za strojno pranje posuđa · 80 ili 100 komada uz karticu | Plodine | 14,21 € | −10% | do 06. 10. 2026. | ||
| FINISH Tablete za strojno pranje posuđa Quantum ili Quantum ultimate · 80 ili 100 komada uz karticu | Plodine | 14,21 € | −10% | do 06. 10. 2026. | ||
| Finish Tablete za strojno pranje posuđa Finish | SPAR | 14,49 € | −30% | do 06. 10. 2026. | ||
| FINISH Tablete za strojno pranje posuđa · 54 kom | Konzum | 14,99 € | 24,49 € | −38% | do 06. 10. 2026. | |
| FINISH Kapsule za pranje suđa Ultimate Plus ili Lemon · 90/1 ili 100/1 | Kaufland | 16,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| FINISH Quantum tablete za perilicu posuđa All in One | Lidl | 21,99 € | do 04. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Finish Ultimate Plus tablete za perilicu posuđa lemon · 90 kom | dm | 19,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Finish Quantum tablete za strojno pranje posuđa Lemon | dm | 24,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FINISH Tablete za strojno pranje posuđa, ultimate lemon · 120/1 | Konzum | 21,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FINISH Ultimate Gel Lemon · 1 l | Lidl | 15,95 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| FINISH Tabs Ultimate Plus | Lidl | 19,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Finish Deterdžent za strojno pranje posuđa · 130 kom | Tommy | 22,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| FINISH Odabrani proizvodi | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FINISH Sjajilo za perilicu posuđa regular ili limun · 400 ml | Kaufland | 1,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FINISH Sol za perilicu posuđa · 4 kg | Kaufland | 2,19 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FINISH Tablete za čišćenje perilice posuđa · 3/1 | Kaufland | 3,59 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FINISH Sredstvo za čišćenje perilice posuđa · 2 x 250 ml | Kaufland | 4,09 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FINISH Deterdžent za pranje posuđa kapsule ili gel · 2x1L, 72/1, 80/1 ili 100/1 | Kaufland | 15,79 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FINISH Sjajilo za perilicu posuđa · 800 ml | Lidl | 3,05 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Finish Quantum tablete za strojno pranje posuđa · 72 kom | dm | 19,95 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.