Viski na akciji
Viski je ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Plodine, Metro, Konzum, SPAR i Kaufland. Ukupno 9 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: MOONSHINE RUNNERS Whiskey (0,7 l) u Plodine za 9,99 €, odnosno 14,27 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | MOONSHINE RUNNERS Whiskey · 0,7 l | 9,99 € | 14,27 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | JAMESON WHISKY · 1 l | 18,50 € | 18,50 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Konzum | BALLANTINE'S VISKI · 0,7 l | 12,99 € | 18,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Whisky J. Walker Red Label · 0,7 l | 13,99 € | 19,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | CHIVAS Whisky 40% alkohola · 0,7 l | 26,05 € | 37,21 €/l | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MOONSHINE RUNNERS Whiskey · 0,7 l uz karticu | Plodine | 9,99 € | −16% | 14,27 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| JAMESON WHISKY · 1 l uz karticu | Metro | 18,50 € | −18% | 18,50 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| BALLANTINE'S VISKI · 0,7 l | Konzum | 12,99 € | 16,19 € | −19% | 18,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Whisky J. Walker Red Label · 0,7 l | SPAR | 13,99 € | 17,19 € | −18% | 19,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ballantines Whiskey Ballantines + case · 0,7 l | SPAR | 14,99 € | 18,79 € | −20% | 21,41 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Whiskey Jameson · 0,7 l | SPAR | 18,99 € | 23,99 € | −20% | 27,13 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Whiskey Jack Daniel's · 0,7 l | SPAR | 19,49 € | 24,22 € | −19% | 27,84 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CHIVAS Whisky 40% alkohola · 0,7 l | Kaufland | 26,05 € | 29,99 € | −13% | 37,21 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Whisky Glenmorange · 0,7 l | SPAR | 34,99 € | 49,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Boann WHISKEY THE WHISTLER DOUBLE OAKED distillers select · 0,70l | Vrutak | 19,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Boann WHISKEY THE WHISTLER MARSALA CASK · 0,70l | Vrutak | 34,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Boann WHISKEY THE WHISTLER DARK SYMPHONY · 0,70l | Vrutak | 35,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Boann WHISKEY MADEIRA CASK SINGLE POT STILL · 0,70l | Vrutak | 59,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Boann WHISKEY MARSALA CASK SINGLE POT STILL · 0,70l | Vrutak | 59,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Boann WHISKEY P.X. CASK SINGLE POT STILL · 0,70l | Vrutak | 59,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JOHNNIE WALKER Whiskey Red Label ili Black Label · 0,7 l | Plodine | 13,09 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| JOHNNIE WALKER RED LABEL VISKI · 0,7l | Konzum | 13,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Ballantines Finest Whisky 40% alkohola · 0,7 l | Kaufland | 12,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Whisky Johnnie Walker Black Label · 0,7 L | SPAR | 27,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.