Pivo na akciji
Pivo je ovaj tjedan na akciji u 12 trgovina: Pevex, Lidl, Boso, Kaufland, Konzum, Plodine, Metro, SPAR, NTL, Ribola, Studenac i Tommy. Ukupno 68 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Daruvarsko pivo svijetlo (2 l) u Pevex za 2,15 €, odnosno 1,08 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Pevex | Daruvarsko pivo svijetlo · 2 l | 2,15 € | 1,08 €/l | do 20. 10. 2026. |
| Lidl | PERLENBACHER Radler limun · 0.50 l | 0,55 € | 1,10 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Boso | Pivo Holsten Lager · 2 l | 2,39 € | 1,20 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Kaufland | OETTINGER Pivo pilsner ili radler · 0,5 l | 0,62 € | 1,24 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | LÖWENBRÄU Pivo svijetlo · 2l | 2,49 € | 1,25 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | PEĆSI Pivo radler · 0,5 l | 0,99 € | 1,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | STAROČEŠKO Pivo · 0,5 l | 1,05 € | 2,10 €/l | do 31. 10. 2026. |
| SPAR | PAN PIVO PAN ZLATNI ILI LAGER 6 x 0,5 L · 6x0,5 L | 6,49 € | 2,16 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Union Pivo svijetlo 4,9% alk. · 500 ml | 1,09 € | 2,18 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | MADRI Pivo · 0,4 l | 1,09 € | 2,73 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Stella Artois Pivo · 0,5 l | 1,49 € | 2,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Pan zlatni Pivo | 1,19 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Daruvarsko pivo svijetlo · 2 l uz karticu | Pevex | 2,15 € | −20% | 1,08 €/l | do 20. 10. 2026. | |
| PERLENBACHER Radler limun · 0.50 l uz karticu | Lidl | 0,55 € | 1,10 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Pivo Holsten Lager · 2 l | Boso | 2,39 € | 1,20 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| OETTINGER Pivo pilsner ili radler · 0,5 l | Kaufland | 0,62 € | 1,09 € | −43% | 1,24 €/l | do 06. 10. 2026. |
| LÖWENBRÄU Pivo svijetlo · 2l | Konzum | 2,49 € | 1,25 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| ARGUS Radler grejp · 0,5 l | Lidl | 0,69 € | 0,79 € | −12% | 1,38 €/l | do 04. 10. 2026. |
| LEONSTEINER Pivo lager 4% alkohola · 0,5 l uz karticu | Kaufland | 0,75 € | −20% | 1,50 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| Daruvarsko pivo svijetlo · 0,5 l uz karticu | Pevex | 0,96 € | −25% | 1,92 €/l | do 20. 10. 2026. | |
| PEĆSI Pivo radler · 0,5 l uz karticu | Plodine | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 1,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| PAN Svijetlo pivo zlatni ili lager · 0,5 l | Kaufland | 0,99 € | 1,19 € | −17% | 1,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| STAROČEŠKO Pivo · 0,5 l uz karticu | Metro | 1,05 € | 1,23 € | −15% | 2,10 €/l | do 31. 10. 2026. |
| PAN PIVO PAN ZLATNI ILI LAGER 6 x 0,5 L · 6x0,5 L | SPAR | 6,49 € | −13% | 2,16 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| Union Pivo svijetlo 4,9% alk. · 500 ml | NTL | 1,09 € | 2,18 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Pan Pivo svijetlo 4,8% alk. 4/1, Zlatni 5% alk 4/1 · 4x0,5 l | NTL | 4,49 € | 2,25 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| LAŠKO ZLATOROG Svijetlo pivo 4,9% alkohola · 4x0,5 l | Kaufland | 4,49 € | 5,29 € | −15% | 2,25 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KARLOVAČKO Pivo svijetlo · 4x0,5l | Konzum | 4,69 € | 2,35 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| BECK'S PIVO · 4x0,5 l uz karticu | Metro | 4,74 € | 4,89 € | −3% | 2,37 €/l | do 31. 10. 2026. |
| PAN Pivo · 0,5 l uz karticu | Metro | 1,19 € | 1,44 € | −17% | 2,38 €/l | do 31. 10. 2026. |
| VICTORIA MALAGA PIVO · 0,5 l uz karticu | Metro | 1,19 € | 1,60 € | −26% | 2,38 €/l | do 31. 10. 2026. |
| OŽUJSKO ZAKON PIVO · 4x0,5 l uz karticu | Metro | 4,79 € | 5,46 € | −12% | 2,40 €/l | do 15. 10. 2026. |
| OŽUJSKO Svijetlo pivo · 4x0.5 l | Lidl | 4,85 € | 2,43 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| LAŠKO Pivo svijetlo · 0,5l | Konzum | 1,25 € | 2,50 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Staropramen Pivo Staropramen · 4x0,5 l | SPAR | 4,99 € | 5,79 € | −13% | 2,50 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MADRI PIVO · 20x0,4 l uz karticu | Metro | 21,49 € | 26,24 € | −18% | 2,69 €/l | do 31. 10. 2026. |
| KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO 0,5 L · 0,5 L | SPAR | 1,35 € | −12% | 2,70 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| KARLOVAČKO ILI OŽUJSKO Pivo svijetlo · 0,5 l | Kaufland | 1,35 € | 1,55 € | −12% | 2,70 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MADRI Pivo · 0,4 l | Ribola | 1,09 € | 2,73 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| STAROPRAMEN Pivo · 0,5 l | Ribola | 1,39 € | 2,78 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| KOZEL PIVO KOZEL ILI PILSNER URQUEL 0,5 L · 0,5 L | SPAR | 1,39 € | 2,78 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| HEINEKEN Pivo · 4x0,5 l | Ribola | 5,79 € | 7,71 € | −25% | 2,90 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ESTRELLA DAMM Pivo · 0,5 l uz karticu | Metro | 1,46 € | 2,92 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| Stella Artois Pivo · 0,5 l uz količinu | Studenac | 1,49 € | 1,89 € | −21% | 2,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CAMARO Meksičko pivo · 0,33 l | Lidl | 0,99 € | −16% | 3,00 €/l | do 04. 10. 2026. | |
| PAULANER PIVO · 0,5 l uz karticu | Metro | 1,51 € | 1,73 € | −13% | 3,02 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Kozel Pivo lager, dark · 0,5 l uz količinu | Studenac | 1,59 € | 1,85 € | −14% | 3,18 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ZEPPELIN Pivo tovar · 0,5 l uz karticu | Metro | 1,65 € | 1,78 € | −7% | 3,30 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Pilsner Urquell Pivo · 0,5 l uz količinu | Studenac | 1,69 € | 1,95 € | −13% | 3,38 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BENEDIKTINER PŠENIČNO PIVO · 0,5 l uz karticu | Metro | 1,89 € | 2,05 € | −8% | 3,78 €/l | do 31. 10. 2026. |
| GRIF Pivo pilsner, limenka · 0,5 l uz karticu | Metro | 1,94 € | 2,10 € | −8% | 3,88 €/l | do 31. 10. 2026. |
| GARDEN Pivo Pale Ale · 0,33 l uz karticu | Metro | 1,29 € | 1,71 € | −25% | 3,91 €/l | do 31. 10. 2026. |
| BIRRA MORETTI PIVO · 0,33 l uz karticu | Metro | 1,29 € | 1,46 € | −12% | 3,91 €/l | do 31. 10. 2026. |
| ZEPPELIN Pivo marmun · 0,5 l uz karticu | Metro | 1,96 € | 2,09 € | −6% | 3,92 €/l | do 31. 10. 2026. |
| 5th ELEMENT Pivo IIPA · 0,5 l uz karticu | Metro | 2,03 € | 2,43 € | −16% | 4,06 €/l | do 31. 10. 2026. |
| AUGUSTINER PIVO HELLES · 0,5 l uz karticu | Metro | 2,03 € | 2,21 € | −8% | 4,06 €/l | do 31. 10. 2026. |
| ZMAJSKA Pivovara Pivo Therapy · 0,5 l uz karticu | Metro | 2,21 € | 2,35 € | −6% | 4,42 €/l | do 31. 10. 2026. |
| GRIF Pivo pale ale · 0,5 l uz karticu | Metro | 2,34 € | 2,54 € | −8% | 4,68 €/l | do 31. 10. 2026. |
| SOL PIVO · 0,33 l uz karticu | Metro | 1,88 € | 1,94 € | −3% | 5,70 €/l | do 31. 10. 2026. |
| BALTAZAR Pivo · 0,33 l uz karticu | Metro | 1,90 € | 5,76 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| SAN SERVOLO Pivo tamno · 0,33 l uz karticu | Metro | 2,09 € | 2,71 € | −23% | 6,33 €/l | do 31. 10. 2026. |
| LA CHOUFFE PIVO · 0,33 l uz karticu | Metro | 2,69 € | 3,04 € | −12% | 8,15 €/l | do 31. 10. 2026. |
| LOWENBRAU PIVO 0,5 l · 72 kom uz karticu | Metro | 0,98 € | −10% | do 31. 10. 2026. | ||
| Pivo | Plodine | 1,09 € | do 06. 10. 2026. | |||
| KOZEL ILI PILSNER URQUELL Pivo premium lager, dark ili pilsner | Plodine | 1,09 € | do 06. 10. 2026. | |||
| HEINEKEN PIVO 0,33 l · 120 kom uz karticu | Metro | 1,11 € | −17% | do 31. 10. 2026. | ||
| Pan zlatni Pivo | Tommy | 1,19 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Pan Pivo zlatni uz karticu | Tommy | 1,19 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Kozel Pivo | Tommy | 1,39 € | do 07. 10. 2026. | |||
| ZLATNI MEDVJED PIVO 0,5 l · 20 kom uz karticu | Metro | 1,61 € | −10% | do 31. 10. 2026. | ||
| ZMAJSKA PIVOVARA PIVO pale ale 0,33 l · 24 kom uz karticu | Metro | 1,73 € | −19% | do 31. 10. 2026. | ||
| PERONI NASTRO AZZURRO, ASAHI svjetlo pivo, 0,33 l · 24 kom uz karticu | Metro | 1,85 € | −13% | do 31. 10. 2026. | ||
| PAN PIVO 2 l · 6 kom uz karticu | Metro | 2,98 € | −12% | do 31. 10. 2026. | ||
| Karlovačko Pivo | Studenac | 4,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Staropramen Pivo | Tommy | 4,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| MADRI Svijetlo pivo lager 4,6% alkohola · 4x0,5 l | Kaufland | 5,19 € | 5,99 € | −13% | do 06. 10. 2026. | |
| KARLOVAČKO PIVO 0,5 l, 6/1 · 12 kom uz karticu | Metro | 6,69 € | do 31. 10. 2026. | |||
| KARLOVAČKO PIVO povratna ambalaža 0,5 l, 20/1 · 10 kom uz karticu | Metro | 20,45 € | do 31. 10. 2026. | |||
| TOMISLAV PIVO povratna ambalaža 20/1, 0,5 l · 5 kom uz karticu | Metro | 23,15 € | do 31. 10. 2026. | |||
| OŽUJSKO PIVO bačva 30 l · 3 kom uz karticu | Metro | 71,88 € | do 31. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| ZLATA PRAHA Pivo · 0,5 l | Trgovina Krk | 0,89 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Kozel Pivo · 0,5 L | Tommy | 1,05 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BIRRA MORETTI PIVO · 0,33 l | Metro | 1,33 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ESTRELLA DAMM PIVO · 0,33 l | Metro | 1,40 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| OŽUJSKO Pivo · 0,5 l | Trgovina Krk | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PERONI PIVO · 0,5 l | Metro | 1,51 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Corona Cero pivo · 0,33 l | Metro | 1,65 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Kirin Ichiban Pivo · 0,33 l | Metro | 1,80 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Schneider Pivo Helles · 0,5 l | Metro | 1,84 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Daura Damm Pivo bezglutensko · 0,33 l | Metro | 1,94 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Singha Pivo · 0,33 l | Metro | 1,96 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| DVA KLASA PIVO · 0,5 l | Metro | 2,08 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Schneider Pivo Hefeweiss · 0,5 l | Metro | 2,09 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Lagunitas Pivo IPA · 0,33 l | Metro | 2,09 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GRIF PIVO PILSNER · 0,5 l | Metro | 2,10 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Augustiner Pivo Helles · 0,5 l | Metro | 2,21 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FAKIN IPA PIVO · 0,5 l | Metro | 2,35 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZMAJSKA PIVOVARA PIVO THERAPY · 0,5 l | Metro | 2,35 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LEPI DEČKI PIVO WAITAPU BLOND ALE · 0,5 l | Metro | 2,48 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PIVO PAN LAGER · 2,00l | Vrutak | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LEPI DEČKI PIVO TO JE VUK! · 0,5 l | Metro | 2,56 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GARDEN PIVO OBALA · 0,44 l | Metro | 2,63 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PRIMARIUS PIVO CJEPIVO · 0,5 l | Metro | 2,68 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GARDEN PIVO OSEKA · 0,44 l | Metro | 2,94 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PRIMARIUS PIVO RINGIŠPIL · 0,5 l | Metro | 3,21 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PIVO LÖWENBRÄU LAGER · 4-pack 4x0,50l | Vrutak | 3,61 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Karlovačko Pivo · 6 x 0,33 L | Tommy | 4,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Stella Artois Pivo · 4 x 0,5 L | Tommy | 4,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PAULANER Pivo, original münchner, weissbier · 4x0,5 l | Metro | 4,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SAN SERVOLO PIVO GOLD · 0,75 l | Metro | 6,70 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.