Pan na akciji
Proizvodi marke Pan su ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Kaufland, SPAR, NTL, Metro i Tommy. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: PAN Svijetlo pivo zlatni ili lager (0,5 l) u Kaufland za 0,99 €, odnosno 1,98 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | PAN Svijetlo pivo zlatni ili lager · 0,5 l | 0,99 € | 1,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | PAN PIVO PAN ZLATNI ILI LAGER 6 x 0,5 L · 6x0,5 L | 6,49 € | 2,16 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Pan Pivo svijetlo 4,8% alk. 4/1, Zlatni 5% alk 4/1 · 4x0,5 l | 4,49 € | 2,25 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | PAN Pivo · 0,5 l | 1,19 € | 2,38 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Tommy | Pan Pivo zlatni | 1,19 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PAN Svijetlo pivo zlatni ili lager · 0,5 l | Kaufland | 0,99 € | 1,19 € | −17% | 1,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| PAN PIVO PAN ZLATNI ILI LAGER 6 x 0,5 L · 6x0,5 L | SPAR | 6,49 € | −13% | 2,16 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| Pan Pivo svijetlo 4,8% alk. 4/1, Zlatni 5% alk 4/1 · 4x0,5 l | NTL | 4,49 € | 2,25 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| PAN Pivo · 0,5 l uz karticu | Metro | 1,19 € | 1,44 € | −17% | 2,38 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Pan Pivo zlatni uz karticu | Tommy | 1,19 € | do 07. 10. 2026. | |||
| PAN PIVO 2 l · 6 kom uz karticu | Metro | 2,98 € | −12% | do 31. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| PAN Pivo svijetlo, lager, zlatni, povratna boca · 0,5 l | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pan PIVO (zlatni, lager) · 6x0,5 l | Studenac | 6,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pan PIVO · 6x0,5 l | Studenac | 6,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PAN Pivo lager · 0,5l | Konzum | 1,19 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PAN Pivo zlatni · 0,5l | Konzum | 1,19 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Pan Pivo lager, zlatni, limenka · 6x0,5l | Konzum | 6,29 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PAN Savijača s jabukom ili sirom i grožđicama smrznuta · 600 g | Plodine | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| PAN Svjetlo pivo classic ili Zlatni Pan · 4x0,51 l | Plodine | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| PAN Pivo Zlatni · 0,5 l | Ribola | 1,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PAN PIVO lager, zlatni, svijetlo · 4x0,5l | Konzum | 4,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pan Pivo svjetlo 4,8 % alk. · 2 l (4 x 0,5 l) | NTL | 4,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pan PIVO zlatni, lager · 4x0,5 l | Studenac | 4,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pan Pivo · 0,5 l | Studenac | 0,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Pan PIVO svijetlo · 2l | Konzum | 2,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PAN Svjetlo pivo · 6x0,5 l | Plodine | 6,49 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PAN Svijetlo pivo · 6x 0,5 l | Plodine | 6,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Pan Zlatni Svjetlo pivo 5% alkohola · 12x0,5 L | Kaufland | 11,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.