Heineken na akciji
Proizvodi marke Heineken su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Ribola i Metro. Ukupno 2 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: HEINEKEN Pivo (4x0,5 l) u Ribola za 5,79 €, odnosno 2,90 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Ribola | HEINEKEN Pivo · 4x0,5 l | 5,79 € | 2,90 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | HEINEKEN PIVO 0,33 l · 120 kom | 1,11 € | do 31. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HEINEKEN Pivo · 4x0,5 l | Ribola | 5,79 € | 7,71 € | −25% | 2,90 €/l | do 06. 10. 2026. |
| HEINEKEN PIVO 0,33 l · 120 kom uz karticu | Metro | 1,11 € | −17% | do 31. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Heineken Pivo svjetlo 5% alk. · 500 ml | NTL | 1,55 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| HEINEKEN PIVO · 0,4 l | Konzum | 1,15 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| HEINEKEN Zero pivo · 0,33 l | Konzum | 1,19 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| HEINEKEN PIVO · 0,5 l | Konzum | 1,55 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Heineken Pivo svijetlo, limenka · 6x0,5l | Konzum | 8,49 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Heineken Draughtkeg · 5l | Konzum | 19,99 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Heineken PIVO · 0,4 l | Studenac | 1,15 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HEINEKEN Pivo · 4 x 0,33 l | Ribola | 3,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HEINEKEN Svijetlo pivo · 6 x 0,5 l | Lidl | 3,49 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Heineken Pivo · 0,4 l | Tommy | 1,15 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Heineken Pivo svjetlo 5% alk. · 400 ml | NTL | 1,15 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Heineken Pivo svijetlo 5% alk. · 400 ml | NTL | 1,15 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| HEINEKEN Pivo · 0,4 l, 1 l | Ribola | 1,15 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| HEINEKEN Pivo · 0,5 l | Plodine | 1,55 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Heineken Svjetlo pivo 5% alkohola · 4x0,5 L | Kaufland | 5,79 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Heineken Pivo · 6 x 0,33 l | Trgovina Krk | 8,99 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.