Ožujsko na akciji
Proizvodi marke Ožujsko su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Metro i Lidl. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: OŽUJSKO ZAKON PIVO (4x0,5 l) u Metro za 4,79 €, odnosno 2,40 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | OŽUJSKO ZAKON PIVO · 4x0,5 l | 4,79 € | 2,40 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Lidl | OŽUJSKO Svijetlo pivo · 4x0.5 l | 4,85 € | 2,43 €/l | do 04. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OŽUJSKO ZAKON PIVO · 4x0,5 l uz karticu | Metro | 4,79 € | 5,46 € | −12% | 2,40 €/l | do 15. 10. 2026. |
| OŽUJSKO Svijetlo pivo · 4x0.5 l | Lidl | 4,85 € | 2,43 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| OŽUJSKO PIVO bačva 30 l · 3 kom uz karticu | Metro | 71,88 € | do 31. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| OŽUJSKO Pivo · 0,5 l | Trgovina Krk | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PIVO OŽUJSKO · 2,00l | Vrutak | 3,62 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Ožujsko Pivo svijetlo 5% alk. 4/1 · 2 l (4 x 0,5 l) | NTL | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| OŽUJSKO Pivo Ožujsko · 6x0,5 l | SPAR | 7,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| OŽUJSKO Cool pivo · 0,5 l | Konzum | 1,09 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| OŽUJSKO PIVO · 0,5 l | Konzum | 1,19 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| OŽUJSKO PIVO · 0,5 l | Konzum | 1,35 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Ožujsko pivo · 4x0,5l | Konzum | 4,85 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| OŽUJSKO Svijetlo pivo · 0,5 l | Plodine | 1,35 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Ožujsko Pivo · 0,5 L | Tommy | 0,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Ožujsko PIVO · 2 l | Studenac | 3,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| OŽUJSKO Pivo · 4 x 0,5 l | Ribola | 4,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| OŽUJSKO Pivo 6 pack (6X0,5l) | Pivac | 7,49 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Ožujsko Pivo · 6 x 0,5 L | Tommy | 6,99 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| OŽUJSKO Pivo Radler limun ili grejp 2% alkohola · 0,5 L | Kaufland | 0,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Ožujsko PIVO · 4x0,5 l | Studenac | 4,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| OŽUJSKO Pivo · 6 x 0,5 l | Ribola | 7,29 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.