Karlovačko na akciji
Proizvodi marke Karlovačko su ovaj tjedan na akciji u 4 trgovine: Konzum, SPAR, Studenac i Metro. Ukupno 5 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: KARLOVAČKO Pivo svijetlo (4x0,5l) u Konzum za 4,69 €, odnosno 2,35 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | KARLOVAČKO Pivo svijetlo · 4x0,5l | 4,69 € | 2,35 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO 0,5 L · 0,5 L | 1,35 € | 2,70 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Karlovačko Pivo | 4,69 € | do 06. 10. 2026. | |
| Metro | KARLOVAČKO PIVO 0,5 l, 6/1 · 12 kom | 6,69 € | do 31. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KARLOVAČKO Pivo svijetlo · 4x0,5l | Konzum | 4,69 € | 2,35 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO 0,5 L · 0,5 L | SPAR | 1,35 € | −12% | 2,70 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| Karlovačko Pivo | Studenac | 4,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| KARLOVAČKO PIVO 0,5 l, 6/1 · 12 kom uz karticu | Metro | 6,69 € | do 31. 10. 2026. | |||
| KARLOVAČKO PIVO povratna ambalaža 0,5 l, 20/1 · 10 kom uz karticu | Metro | 20,45 € | do 31. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Karlovačko Pivo · 6 x 0,33 L | Tommy | 4,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Karlovačko Pivo svjetlo 5% alk. · 500 ml | NTL | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Karlovačko Pivo svjetlo 0,0% alk. · 500 ml | NTL | 1,05 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KARLOVAČKO PIVO svijetlo · 0,5 l | Konzum | 1,35 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KARLOVAČKO Pivo · 0,5 l | Ribola | 1,35 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Karlovačko Pivo · 4x0,5 l | Studenac | 4,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Karlovačko Pivo svjetlo 5% alk. · 3 l | NTL | 6,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KARLOVAČKO PIVO · 0,5 l | Konzum | 0,99 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| KARLOVAČKO PIVO · 0,5 l | Konzum | 1,09 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| KARLOVAČKO Pivo · 0,5l | Konzum | 1,35 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Karlovačko pivo · 4x0,5l | Konzum | 4,69 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Karlovačko pivo · 6x0,5l | Konzum | 6,99 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Pivo Karlovačko Limerika · 500 ml | Boso | 1,49 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Karlovačko Pivo · 12x0,5 l | Tommy | 6,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| KARLOVAČKO PIVO lager, svijetlo · 2l | Konzum | 3,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| KARLOVAČKO Svijetlo pivo 5% alkohola · 6x0,5 L | Kaufland | 6,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| KARLOVAČKO Svjetlo pivo · 1 l | Lidl | 6,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Karlovačko Pivo · 0,5 l | Studenac | 1,35 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Karlovačko PIVO svijetlo · 6x0,33l | Konzum | 4,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| KARLOVAČKO Svjetlo pivo · 6x 0,5 l | Plodine | 6,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| KARLOVAČKO Svijetlo pivo · 6x 0,5 l | Plodine | 6,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.