Liker na akciji
Liker je ovaj tjedan na akciji u 9 trgovina: Lidl, Boso, Plodine, SPAR, Metro, Ribola, NTL, Konzum i Kaufland. Ukupno 32 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: JAGDSTOLZ Biljni liker (0.7 l) u Lidl za 3,95 €, odnosno 5,64 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | JAGDSTOLZ Biljni liker · 0.7 l | 3,95 € | 5,64 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Boso | Yolo Liker Yolo Hunter`s finest · 700 ml | 5,29 € | 7,56 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Plodine | CREAM CLUB Liker · 0,7 l | 5,29 € | 7,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | SPAR Liker Medica · 0,7 L | 5,99 € | 8,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | DEGENIJA LIKER PELINKOVAC · 1 l | 9,60 € | 9,60 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Ribola | ZVEČEVO Liker · 0,7 l | 7,99 € | 11,41 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Zvečevo Liker Pelinkovac 28% alk., domaći Brand 35% alk., vodka Hedona 37,5% alk., liker Barun 35% alk., domaći Rum, rakija Travarica 37,5% alk. · 100 ml | 1,19 € | 11,90 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | APEROL LIKER · 0,7 l | 13,59 € | 19,41 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | BADEL ANTIQUE Liker Pelinkovac · 0,7 l | 20,99 € | 29,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| JAGDSTOLZ Biljni liker · 0.7 l uz karticu | Lidl | 3,95 € | 5,19 € | −23% | 5,64 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Yolo Liker Yolo Hunter`s finest · 700 ml | Boso | 5,29 € | 7,56 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| CREAM CLUB Liker · 0,7 l uz karticu | Plodine | 5,29 € | 6,79 € | −22% | 7,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR Liker Medica · 0,7 L | SPAR | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 8,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| DEGENIJA LIKER PELINKOVAC · 1 l uz karticu | Metro | 9,60 € | 9,60 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| ZVEČEVO Liker · 0,7 l | Ribola | 7,99 € | 11,41 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| SPAR Liker Teranino · 0,7 L | SPAR | 7,99 € | 11,41 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Zvečevo Liker Zvečevo Medica · 700 ml | Boso | 8,29 € | 11,84 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Zvečevo Liker Pelinkovac 28% alk., domaći Brand 35% alk., vodka Hedona 37,5% alk., liker Barun 35% alk., domaći Rum, rakija Travarica 37,5% alk. · 100 ml | NTL | 1,19 € | 11,90 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| MARASKA MARASCHINO LIKER · 1 l uz karticu | Metro | 12,65 € | 12,65 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| Zvečevo Liker Zvečevo Teranino · 700 ml | Boso | 9,99 € | 13,50 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Liker Amaro 18 · 0,7 l | SPAR | 9,99 € | 12,59 € | −20% | 14,27 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MONTENEGRO LIKER AMARO · 0,7 l uz karticu | Metro | 10,90 € | −13% | 15,57 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Badel Liker Badel Teranino · 700 ml | Boso | 11,49 € | 16,41 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Zvečevo Liker Zvečevo Barun · 700 ml | Boso | 12,39 € | 17,70 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| MALIBU LIKER MALIBU 1 L · 1 L | SPAR | 18,99 € | −16% | 18,99 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| APEROL LIKER · 0,7 l | Konzum | 13,59 € | 19,49 € | −30% | 19,41 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JÄGERMEISTER LIKER original, orange · 0,7 l | Konzum | 13,99 € | 19,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Liker Aperol · 0,7 l | SPAR | 13,99 € | 19,49 € | −28% | 19,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Liker Jägermeister · 0,7 l | SPAR | 13,99 € | 16,99 € | −17% | 19,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Liker Antique Pelinkovac · 1 l | Boso | 20,99 € | 20,99 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| BADEL 1862 PELINKOVAC ANTIQUE BILJNI LIKER · 0,7 l uz karticu | Metro | 14,99 € | 16,76 € | −11% | 21,41 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Badel Liker Pelinkovac Antique · 0,7 l | SPAR | 16,49 € | 23,56 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Liker Baileys · 0,7 l | SPAR | 17,99 € | 22,99 € | −21% | 25,70 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CANNELLA Liker · 0,7 l | Plodine | 19,99 € | 25,02 € | −20% | 28,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Liker Mozart Gold · 0,5 l | SPAR | 14,99 € | 20,29 € | −26% | 29,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BADEL ANTIQUE Liker Pelinkovac · 0,7 l | Kaufland | 20,99 € | 29,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Liker Frankovka Martin Albus · 0,7 l | SPAR | 21,99 € | 25,99 € | −15% | 31,41 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Liker Višnja Martin Albus · 0,7 l | SPAR | 21,99 € | 25,99 € | −15% | 31,41 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Liker od lješnjaka Martin Albus · 0,7 l | SPAR | 21,99 € | 25,99 € | −15% | 31,41 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Liker Rossi Teranino · 0,5 l | SPAR | 15,99 € | 19,52 € | −18% | 31,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ANTIQUE LIKER PELINKOVAC ANTIQUE Badel odabrane vrste od 0,7 L do 1 L · 0,7 L do 1 L | SPAR | 16,49 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| PARTY LIKER EGG 15% alc · 0,5 l | Trgovina Krk | 5,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AMARO ZERO liker bezalkoholni · 0,70L | Vrutak | 7,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Simex Srbija LIKER VIŠNJICA · 0,70L | Vrutak | 7,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Merry's Irska LIKER CHOCOLATE PEANUT BUTTER · 0,70L | Vrutak | 9,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Merry's Irska LIKER DUBAI STYLE CHOCOLATE · 0,70L | Vrutak | 9,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Merry's Irska LIKER MANGO & PINNEAPPLE · 0,70L | Vrutak | 9,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AMARO Liker · 1 l | Trgovina Krk | 12,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| CANNELLA Liker | Metro | 13,59 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Maksualja BiH LIKER OD DUNJE · 0,70L | Vrutak | 25,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Maraska Vodka, liker Pelinkovac, Brandy Royal · 100 ml | NTL | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Badel Liker Pelinkovac Summer · 700 ml | NTL | 10,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Badel Liker Pelinkovac gorki · 700 ml | NTL | 10,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BADEL Liker Teranino Badel · 0,7 l | SPAR | 10,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BADEL Pelinkovac biljni liker gorki ili orange · 0,7 l | Kaufland | 10,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JÄGERMEISTER Biljni liker · 0,7 L | Kaufland | 13,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MARASKA Pelinkovac liker · 1 l | Ribola | 14,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Briuni Liker Terranino · 1 l | NTL | 14,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ANTIQUE Pelinkovac liker · 0,7 l | Konzum | 16,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BAJADERA Liker · 0,7 l | Konzum | 17,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JÄGERMEISTER Biljni liker Original ili Orange · 0,7 l | Plodine | 13,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| BADEL Liker Badel Bajadera · 700 ml | Boso | 18,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Biljni liker · 0,7 L | SPAR | 5,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Liker Jägermeister · 0,7 L | SPAR | 17,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| WELTMEISTER Biljni liker · 0,7 l | Plodine | 4,39 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CREAMONY Krem liker · 0,7 L | Kaufland | 4,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CIRKUS Liker · 0,5 L | Kaufland | 4,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| LIMONCELLO Liker od limuna · 0,7 l | Kaufland | 4,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CROATIA'S FINEST SPIRITS Liker · 0,5 L | Kaufland | 5,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Liker · 0,5 L | Kaufland | 6,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ZVEČEVO Liker · 0,7 L | Kaufland | 7,79 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.