Vodka na akciji
Vodka je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: NTL, Metro, Boso, SPAR, Tommy, Konzum i Studenac. Ukupno 16 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Segestica Vodka Trojka (700 ml) u NTL za 6,49 €, odnosno 9,27 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| NTL | Segestica Vodka Trojka · 700 ml | 6,49 € | 9,27 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | FJORÓWKA VODKA · 1 l | 9,96 € | 9,96 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Boso | Vodka Trojka · 700 ml | 6,99 € | 9,99 €/l | do 07. 10. 2026. |
| SPAR | Cosmopolitan Vodka Cosmopolitan Maraska · 1 l | 10,99 € | 10,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Red label, Smirnoff Vodka · 0,7 l | 12,99 € | 18,56 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Konzum | SMIRNOFF VODKA SMIRNOFF · 0,7 l | 13,49 € | 19,27 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Maraska Pelinkovac, rum, vodka | 1,29 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Segestica Vodka Trojka · 700 ml | NTL | 6,49 € | 9,27 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| FJORÓWKA VODKA · 1 l uz karticu | Metro | 9,96 € | −13% | 9,96 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Vodka Trojka · 700 ml | Boso | 6,99 € | 9,99 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Zvečevo Vodka Zvečevo Hedona · 700 ml | Boso | 6,99 € | 9,99 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Cosmopolitan Vodka Cosmopolitan Maraska · 1 l | SPAR | 10,99 € | 10,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Zvečevo Liker Pelinkovac 28% alk., domaći Brand 35% alk., vodka Hedona 37,5% alk., liker Barun 35% alk., domaći Rum, rakija Travarica 37,5% alk. · 100 ml | NTL | 1,19 € | 11,90 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Vodka Trojka · 200 ml | Boso | 2,69 € | 13,45 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| MINKOFF PREMIUM VODKA · 0,7 l uz karticu | Metro | 9,96 € | −13% | 14,23 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Red label, Smirnoff Vodka · 0,7 l | Tommy | 12,99 € | 18,56 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Smirnoff Vodka Smirnoff Red · 0,7 l | SPAR | 12,99 € | 17,19 € | −24% | 18,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SMIRNOFF VODKA SMIRNOFF · 0,7 l | Konzum | 13,49 € | 17,19 € | −21% | 19,27 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Absolut Vodka Absolut Blue · 0,7 l | SPAR | 15,49 € | 18,09 € | −14% | 22,13 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Svarog Vodka Svarog · 0,7 l | SPAR | 17,99 € | 20,02 € | −10% | 25,70 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Pravda Vodka Pravda · 0,7 l | SPAR | 21,99 € | 31,41 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Maraska Pelinkovac, rum, vodka | Studenac | 1,29 € | −27% | do 06. 10. 2026. | ||
| Vigor Vodka | Studenac | 9,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| GREAT HOUSE, MOSKVA Gin, Vodka · 0,1 l | Ribola | 1,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Maraska Vodka, liker Pelinkovac, Brandy Royal · 100 ml | NTL | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Maraska Pelinkovac, rum, vodka · 0,1 l | Studenac | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Blacky Vodka šumsko voće · 700 ml | NTL | 7,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vigor Vodka · 1 l | Studenac | 9,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Maraska Vodka Cosmopolitan · 1 l | NTL | 10,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SMIRNOFF, JOHNNIE WALKER Red label vodka, Alkoholno piće · 0,7 l | Ribola | 12,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vodka Blacky Šumsko voće · 700 ml | Boso | 6,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Vodka Vigor · 700 ml | Boso | 7,89 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Moskva Vodka · 0,7 l | Studenac | 5,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Vodka Blacky · 0,7 L | SPAR | 6,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MOSKVA Vodka GREAT HOUSE Gin · 1 l | Ribola | 7,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VIGOR Vodka alkoholno piće · 1 l | Ribola | 9,99 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.