Rakija na akciji
Rakija je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Pevex, SPAR, Boso, NTL, Konzum, Ribola, Metro i Studenac. Ukupno 20 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: EZIO Posuda za rakiju EZIO, 100 l (100 l) u Pevex za 172,99 €, odnosno 1,73 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Pevex | EZIO Posuda za rakiju EZIO, 100 l · 100 l | 172,99 € | 1,73 €/l | do 20. 10. 2026. |
| SPAR | SPAR Liker Medica · 0,7 L | 5,99 € | 8,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Zvečevo Travarica Zvečevo Specijalna rakija · 700 ml | 7,59 € | 10,84 €/l | do 07. 10. 2026. |
| NTL | Zvečevo Liker Pelinkovac 28% alk., domaći Brand 35% alk., vodka Hedona 37,5% alk., liker Barun 35% alk., domaći Rum, rakija Travarica 37,5% alk. · 100 ml | 1,19 € | 11,90 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | RAKIJA TRAVARICA Vinoplod · 1 l | 12,99 € | 12,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | VINOPLOD Travarica rakija · 1 l | 12,99 € | 12,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | ŠIMIĆ RAKIJA DUNJA, KAJSIJA · 0,7 l | 16,80 € | 24,00 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Studenac | Badel Šljivovica | 1,49 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EZIO Posuda za rakiju EZIO, 100 l · 100 l | Pevex | 172,99 € | 192,32 € | −10% | 1,73 €/l | do 20. 10. 2026. |
| EZIO Posuda za rakiju EZIO, 45 l · 45 l | Pevex | 103,99 € | 115,34 € | −10% | 2,31 €/l | do 20. 10. 2026. |
| EZIO Posuda za rakiju EZIO, 35 l · 35 l | Pevex | 98,09 € | 106,05 € | −8% | 2,80 €/l | do 20. 10. 2026. |
| EZIO Posuda za rakiju EZIO, 25 l · 25 l | Pevex | 84,49 € | 92,77 € | −9% | 3,38 €/l | do 20. 10. 2026. |
| SPAR Liker Medica · 0,7 L | SPAR | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 8,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| EZIO Posuda za rakiju EZIO, 6 l · 6 l | Pevex | 59,99 € | 69,99 € | −14% | 10,00 €/l | do 20. 10. 2026. |
| Zvečevo Travarica Zvečevo Specijalna rakija · 700 ml | Boso | 7,59 € | 10,84 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Yolo Alkoholno piće Yolo Travarica · 100 ml | Boso | 1,09 € | 10,90 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Zvečevo Liker Zvečevo Medica · 700 ml | Boso | 8,29 € | 11,84 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Zvečevo Liker Pelinkovac 28% alk., domaći Brand 35% alk., vodka Hedona 37,5% alk., liker Barun 35% alk., domaći Rum, rakija Travarica 37,5% alk. · 100 ml | NTL | 1,19 € | 11,90 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| RAKIJA TRAVARICA Vinoplod · 1 l | Konzum | 12,99 € | 14,99 € | −13% | 12,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VINOPLOD Travarica rakija · 1 l | Ribola | 12,99 € | 12,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Rakija Vinoplod Travarica · 1 l | Boso | 14,29 € | 14,29 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Rakija Zvečevo Šljivovica · 100 ml | Boso | 1,49 € | 14,90 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Maraska Rakija šljivovica · 1 L | SPAR | 14,99 € | 14,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| ŠIMIĆ RAKIJA DUNJA, KAJSIJA · 0,7 l uz karticu | Metro | 16,80 € | −19% | 24,00 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Rakija od dunje Danić · 0,5 L | SPAR | 13,99 € | 18,99 € | −26% | 27,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Rakija Miodula · 0,5 L | SPAR | 19,99 € | 28,89 € | −30% | 39,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Badel Šljivovica uz karticu | Studenac | 1,49 € | 1,79 € | −16% | do 06. 10. 2026. | |
| Vinoplod Travarica | Studenac | 12,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Zvečevo Travarica · 0,7 L | Tommy | 7,45 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LIKER ORAHOVAC Maraska · 1,00l | Vrutak | 10,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Badel 1862 RAKIJA VILJAMOVKA KORLAT · 0,70l | Vrutak | 19,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Badel Šljivovica · 0,1 l | Studenac | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BADEL Alkoholno piće, Hrvatska stara šljivovica, Kruškova · 0,5 l | Ribola | 8,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vinoplod Travarica · 1 l | Studenac | 12,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Travarica, vinoplod · 1 l | Studenac | 12,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ALLIANCE Travarica · 1 l | Lidl | 6,95 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Kruška viljamovka crvena · 1 kg | Plodine | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Kruška Viljamovka · 1 kg | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Rakija šljivovica Manastirska · 1 L | SPAR | 11,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Maraska Orahovac · 1 l | Studenac | 12,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Vinoplod Rakija travarica · 1 L | NTL | 14,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MARASKA Travarica 1l · 1l | Pivac | 9,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| MARASKA Šljivovica 1l · 1l | Pivac | 13,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Domaća medica · 1 L | Kaufland | 5,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| SITARKI Rakija Ouzo · 0,7 l | Kaufland | 6,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| MARASKA Šljivovica alkoholno piće · 0,5 l | Ribola | 6,99 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Zvecevo Liker Medica 25% alk. · 700 ml | NTL | 7,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Domaća Travarica · 1 l | Kaufland | 7,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Badel ŠLJIVOVICA · 0,5 l | Studenac | 8,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BADEL Šljivovica · 0,6 l | Kaufland | 8,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| DARNA Orahovac liker od oraha · 0,7 l | Kaufland | 8,79 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Domaća šljivovica · 1 l | Kaufland | 8,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ZVEČEVO Šljivovica · 0,7 l | Kaufland | 8,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| MARASKA Orahovac s čokoladom 22% alkohola · 0,7 l | Kaufland | 9,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| MARASKA rakija travarica · 1 l | Kaufland | 9,79 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| DALMACIJAVINO Orahovac · 1 l | Kaufland | 9,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Travarica · 1 l | Kaufland | 9,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| MARASKA Travarica · 1 l | Trgovina Krk | 9,99 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.