Gin na akciji
Gin je ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: SPAR, Metro, Ribola, Konzum, Kaufland i Boso. Ukupno 13 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: SPAR Gin (0,7 L) u SPAR za 6,49 €, odnosno 9,27 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | SPAR Gin · 0,7 L | 6,49 € | 9,27 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | SAX GIN ORIGINAL · 1 l | 10,30 € | 10,30 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Ribola | GIN GIBSON'S London Dry Gin · 0,7 l | 9,99 € | 14,27 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | SAX GIN · 0,7 l | 10,49 € | 14,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | SAX Gin London dry · 0,7 l | 10,49 € | 14,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Sax Gin Sax Pink · 700 ml | 10,99 € | 15,70 €/l | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SPAR Gin · 0,7 L | SPAR | 6,49 € | 8,49 € | −23% | 9,27 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR Gin Pink · 0,7 L | SPAR | 6,49 € | 8,49 € | −23% | 9,27 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SAX GIN ORIGINAL · 1 l uz karticu | Metro | 10,30 € | −10% | 10,30 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| GIN GIBSON'S London Dry Gin · 0,7 l | Ribola | 9,99 € | 13,22 € | −24% | 14,27 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SAX GIN · 0,7 l | Konzum | 10,49 € | 12,49 € | −16% | 14,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SAX Gin London dry · 0,7 l | Kaufland | 10,49 € | 12,49 € | −16% | 14,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Sax Gin Sax Pink · 700 ml | Boso | 10,99 € | 15,70 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| GORDON'S GIN · 0,7 l uz karticu | Metro | 13,10 € | −20% | 18,71 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Gordon's Gin Gordon's Dry · 0,7 l | SPAR | 17,99 € | 20,49 € | −12% | 25,70 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Gordon's Gin Gordon's Pink · 0,7 l | SPAR | 17,99 € | 20,49 € | −12% | 25,70 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SIR EDMOND GIN · 0,7 l uz karticu | Metro | 24,99 € | 31,34 € | −20% | 35,70 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Hendrick's Gin Hendrick's · 0,7 l | SPAR | 29,99 € | 39,99 € | −25% | 42,84 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Hendrick's Gin Hendrick's Another · 0,7 l | SPAR | 29,99 € | 39,99 € | −25% | 42,84 €/l | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Gonzalez Španjolska GIN MOM LOVE · 0,70L | Vrutak | 8,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gonzalez Španjolska GIN MOM · 0,70L | Vrutak | 9,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GREAT HOUSE, MOSKVA Gin, Vodka · 0,1 l | Ribola | 1,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MOSKVA Vodka GREAT HOUSE Gin · 1 l | Ribola | 7,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HENDRICKS Gin 41,4% alkohola · 0,7 L | Kaufland | 29,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Sax, Badel Gin · 1 L | Tommy | 11,99 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| YOLO Gin · 0,7 l | Trgovina Krk | 5,49 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Badel Gin Sax Pink* · 700 ml | NTL | 11,45 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Sax GIN · 1 l | Studenac | 11,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Badel Gin Sax Original · 1 l | NTL | 12,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.