| BELLAROM Bjelilo za kavu · 200 g | Lidl | 0,79 € | 1,25 € | −36% | 3,95 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Mljevena kava Standard intenzitet 4 · 250 g | Kaufland | 2,49 € | 3,19 € | −21% | 9,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CAFFE MONACO Mljevena kava · 500 g | Plodine | 4,99 € | | | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CAFFE MONACO Mljevena kava · 400 g | Plodine | 3,99 € | | | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CAFFE MONACO Kava u zrnu · 1 kg | Plodine | 10,99 € | 14,99 € | −26% | 10,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kava u zrnu Crema · 1 kg | Kaufland | 10,99 € | | | 10,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BELLAROM Minas mijevena kava XXL · 600 g | Lidl | 6,99 € | | | 11,65 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Kava cijelo zrno Barista · 1000 g | Kaufland | 12,49 € | | | 12,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| RITUAL Kava zrno · 1000g | Konzum | 12,99 € | 14,99 € | −13% | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BELLAROM Espresso Bar · 250 g | Lidl | 3,39 € | 3,99 € | −15% | 13,56 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Anamaria Kava mljevena · 500 g | NTL | 6,99 € | | | 13,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Gimoka Kava u zrnu Gran Festa* · 500 g | NTL | 6,99 € | | | 13,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Gloria Kava mljevena · 1kg | Konzum | 13,99 € | | | 13,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BELLAROM Espresso kava u zrnu · 1 kg | Lidl | 13,99 € | 16,99 € | −17% | 13,99 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Tavantés Kava Espresso Italia · 250 g | Kaufland | 3,59 € | 4,29 € | −16% | 14,36 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ToJeTo Kava mljevena · 200 g | NTL | 2,89 € | | | 14,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ANAMARIA MINAS Mljevena kava XXL · 600 g uz karticu | Metro | 8,69 € | | | 14,48 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Gloria Kava Gloria XXL · 1 kg | SPAR | 14,49 € | | | 14,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GLORIA Mlijevena kava · 500 g | Ribola | 7,49 € | 9,49 € | −21% | 14,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ANAMARIJA ESPRESSO VENDI · 1 kg uz karticu | Metro | 14,99 € | | −14% | 14,99 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| SEGAFREDO Kava u zrnu Intermezzo · 1 kg | Plodine | 14,99 € | | | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CAFFE MONACO Mljevena kava vakumirana · 250 g | Plodine | 3,79 € | 4,99 € | −24% | 15,16 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Arabesca Kava mljevena · 400 g | NTL | 6,29 € | | | 15,73 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kava Classico, Espresso ili bar kofeina · 250 g | SPAR | 3,99 € | | | 15,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GLORIA Mljevena kava · 400 g | Plodine | 6,49 € | 7,79 € | −16% | 16,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Franck Izvorne Kava Jubilarna ili Crema · 400 g | Kaufland | 6,49 € | 8,29 € | −22% | 16,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GLORIA MLJEVENA KAVA · 400 g uz karticu | Metro | 6,81 € | | | 17,02 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| ANAMARIA Minas kava mljevena · 175g | Konzum | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 17,09 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRANCK Jubilarna kava mljevena · 250g | Konzum | 4,49 € | | | 17,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kava Franck Jubilarna, razne vrste · 250 g | SPAR | 4,49 € | 5,39 € | −17% | 17,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MÖVENPICK Kava u zrnu Espresso · 1000 g | Kaufland | 17,99 € | | −33% | 17,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ANAMARIA MINAS Mljevena kava · 175 g uz karticu | Metro | 3,19 € | | | 18,23 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| GLORIA Mljevena kava · 175 g | Kaufland | 3,29 € | 4,09 € | −19% | 18,80 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| K CLASSIC Mljevena kava bez kofeina · 250 g | Kaufland | 4,79 € | 6,39 € | −25% | 19,16 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kava Arabesca Minas · 400 g | SPAR | 7,69 € | | −22% | 19,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Franck Kava jubilarna mljevena · 175 g | NTL | 3,49 € | | | 19,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BARCAFFE KAVA · 500 g uz karticu | Metro | 9,98 € | | | 19,96 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| HAUSBRANDT Mljevena kava Qualità rossa ili Qualità oro · 250 g | Kaufland | 4,99 € | | | 19,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Bio Mljevena kava · 500 g | Kaufland | 9,99 € | 15,99 € | −37% | 19,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRANCK KAVA JUBILARNA · 250 g uz karticu | Metro | 5,08 € | | −13% | 20,32 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| BARCAFFÉ Kava Barcaffé Classic · 175 g | SPAR | 3,79 € | 4,59 € | −17% | 21,66 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| K CLASSIC Instant kava · 160 g | Kaufland | 3,99 € | 4,69 € | −14% | 24,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BARCAFFE Mljevena kava Rwanda · 200 g | Kaufland | 5,59 € | 6,99 € | −20% | 27,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BELLAROM Instant kava Gold Classic · 100 g | Lidl | 2,94 € | | | 29,40 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| ILLY Kava Moka, Espresso mljevena kava ili kava u zrnu · 250 g | Lidl | 7,49 € | | | 29,96 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| FRANCK Instant kava classic · 200 g uz karticu | Metro | 6,55 € | | | 32,75 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| FRANCK Instant kava classic · 100 g uz karticu | Metro | 3,59 € | | | 35,90 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Franck Kava Instant Classic · 100 g | NTL | 3,79 € | | | 37,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Nescafe Instant kava Classic · 220 g | NTL | 8,99 € | 12,69 € | −29% | 40,86 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRANCK Instant kava razne vrste · 100 g | Kaufland | 4,39 € | 5,49 € | −20% | 43,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Nescafe Instant kava Classic · 200 g | NTL | 8,99 € | | | 44,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Nescafe Instant kava classic · 200 g | Kaufland | 8,99 € | 11,99 € | −25% | 44,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRANCK Gold Instant kava · 100 g | Ribola | 4,59 € | | | 45,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NESCAFÉ kava instant, crema · 2x190g | Konzum | 17,98 € | | | 47,32 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NESCAFE Instant kava Gold · 2x190 g | Plodine | 18,99 € | | | 49,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Nescafe Instant kava Gold ili Gold crema · 190 g | Kaufland | 10,99 € | | −28% | 57,85 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| JACOBS Kava instant, crema, cronat gold, monarch · 100g | Konzum | 5,99 € | 8,69 € | −31% | 59,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Nescafe Kava instant Gold Classic, Crema* · 95 g | NTL | 6,59 € | | | 69,37 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Nescafe Instant kava · 95 g | Studenac | 6,59 € | 8,99 € | −27% | 69,37 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BELLAROM Instant kava · 140 g ili 180 g uz karticu | Lidl | 1,15 € | 1,45 € | −20% | | do 04. 10. 2026. |
| KOTANYI Začin za kavu razne vrste · 63 g - 70 g | Kaufland | 1,79 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| Kava Franck 3u1, vrećica | Boso | 1,99 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| NESCAFE Instant kava 2u1 ili 3u1 odabrane vrste · 80 - 186 g | Plodine | 2,29 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| NESCAFÉ Instant kava Nescafé 2x1 l ili 3x1 · odabrane vrste | SPAR | 2,29 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| CAFFE MONACO Instant kava · 90 - 200 g | Plodine | 2,49 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| S BUDGET Instant kava · 200 g | SPAR | 3,49 € | 4,39 € | −20% | | do 06. 10. 2026. |
| Nescafe Instant kava uz karticu | Tommy | 4,99 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Posuda za kuhanje kave Lisa 7 0,8 L · 1 kom uz karticu | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | | do 06. 10. 2026. |
| Kava Franck Jubilarna, mljevena | Boso | 5,59 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Arabesca Mljevena kava minas | Studenac | 6,19 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| Franck Kava mljevena | Tommy | 6,49 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| NESCAFÉ Instant kava Nescafé classic · 200 g ili 200+20 g | SPAR | 8,99 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| NESCAFE Instant kava odabrane vrste · 190 g - 200 g | Kaufland | 9,99 € | 13,29 € | −24% | | do 06. 10. 2026. |